Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 10:34:36 nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema vasta tsitaadiga

Kuna keegi ei julgenud teemat teha siis tegin ise, saagu või hullem icon_smile.gif
Igatahes saab siin teemas edasi arutada.

Vanad uudised.
http://www.brightsideofnews.com/news/2009/4/22/nvidias-gt300-specifications-revealed---its-a-cgpu!.aspx

http://www.techpowerup.com/94525/NVIDIA_GT300_Already_Taped_Out.html

Gt200 teemas keegi kiunus et mõtetult suur gpu. Viimasena toodud uudises on kirjas et 40nm gpu on.

Infoga napib veel, kuid mõni terasem leiab vast uuemaid ja täpsemaid viiteid.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?


viimati muutis Cb4 09.11.2010 22:50:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 09.07.2009 10:42:13 vasta tsitaadiga

Julge liigutus icon_biggrin.gif ootan silm punnis !

40 nm 8)
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 10:43:03 vasta tsitaadiga

Ma vahin juba ammu sellise näoga icon_eek.gif ,

aga ei ole ikka midagi uut icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 15:40:01 vasta tsitaadiga

Eriti peaks GT300 Foldijatele huvi pakkuma. Edasiminek on märgatav.

Räägitakse 2,4 TFLOPS`ist. GTX 280 suudab näiteks 0,933 TFLOPS.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 16:45:58 vasta tsitaadiga

Njah, kui kuulujutud paika peavad, siis gt300 sõidab atist nii kõvasti üle et ati hakkab küpsiseid tootma 8)
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.07.2009 16:56:14 vasta tsitaadiga

whistle.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.07.2009 17:09:08 vasta tsitaadiga

esiteks panen märgi maha et teemat jägida

teiseks

Cb4 kirjutas:
Njah, kui kuulujutud paika peavad, siis gt300 sõidab atist nii kõvasti üle et ati hakkab küpsiseid tootma 8)


kahjuks tuleb ati uus põlvkond varem peale ja nvidial pole kuhugi sõita icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 17:10:19 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:


kahjuks tuleb ati uus põlvkond varem peale ja nvidial pole kuhugi sõita icon_lol.gif

nvidia sõidab ati sabas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.07.2009 17:15:45 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
esiteks panen märgi maha et teemat jägida

teiseks

Cb4 kirjutas:
Njah, kui kuulujutud paika peavad, siis gt300 sõidab atist nii kõvasti üle et ati hakkab küpsiseid tootma 8)


kahjuks tuleb ati uus põlvkond varem peale ja nvidial pole kuhugi sõita icon_lol.gif


See ongi nimelt sedasi! Nvidia vaatab kui võimsad need Atid tulevad,et siis vaadata palju võimu vaja,et üle ära sõita asjast thumbs_up.gif Vajadusel keeratakse mingi 25-30% maha vimsust,et väga suurt vahet ei teki icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.07.2009 17:18:05 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
SurfData kirjutas:
esiteks panen märgi maha et teemat jägida

teiseks

Cb4 kirjutas:
Njah, kui kuulujutud paika peavad, siis gt300 sõidab atist nii kõvasti üle et ati hakkab küpsiseid tootma 8)


kahjuks tuleb ati uus põlvkond varem peale ja nvidial pole kuhugi sõita icon_lol.gif


See ongi nimelt sedasi! Nvidia vaatab kui võimsad need Atid tulevad,et siis vaadata palju võimu vaja,et üle ära sõita asjast thumbs_up.gif Vajadusel keeratakse mingi 25-30% maha vimsust,et väga suurt vahet ei teki icon_lol.gif


kahjuks ta vaatab seda liiga kaua ning kui jõuab valmis teha on atil ülejärgmine põlvkond valmis
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 17:44:16 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
SurfData kirjutas:
esiteks panen märgi maha et teemat jägida

teiseks

Cb4 kirjutas:
Njah, kui kuulujutud paika peavad, siis gt300 sõidab atist nii kõvasti üle et ati hakkab küpsiseid tootma 8)


kahjuks tuleb ati uus põlvkond varem peale ja nvidial pole kuhugi sõita icon_lol.gif


See ongi nimelt sedasi! Nvidia vaatab kui võimsad need Atid tulevad,et siis vaadata palju võimu vaja,et üle ära sõita asjast thumbs_up.gif Vajadusel keeratakse mingi 25-30% maha vimsust,et väga suurt vahet ei teki icon_lol.gif

"Vaatab, kui võimas tuleb"? Kui kaua kestab kiibi arendus, enne kui lõpp-produkt meieni jõuab? icon_lol.gif
Ühesõnaga GT300 tuleb siis umbes aasta pärast alles, kui Nvidia on ATI oma ülevaadanud? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.07.2009 17:48:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ühesõnaga GT300 tuleb siis umbes aasta pärast alles, kui Nvidia on ATI oma ülevaadanud?


Just nii,sest piisaba ka hetke kaartides Ati uuele seeriale vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 21:25:02 vasta tsitaadiga

Nii nagu kuskil netist lugedes ja uurides tähele panin, pidi ati 5xxx tulema juuli lõpus, nvidia oma oktoobris.

Vähemalt loobus hetkeks nvidia kahetuumalise ideest, 300 sisi ühetuumaline ja võimsam.
Mis muudab kaari just palju võimsamaks on SIMD(single instruction multiple data) arhidektuuri pealt MIMD(single instruction multiple data) peale minek.

Muidugi dx 11 ka icon_biggrin.gif

Ati puhul pole peale dx11 toe eriti midagi uut kuulnud - rohkem mälu, ja igat pidi kiirem kui eelmised lihtsalt?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 01:07:49 vasta tsitaadiga

ATI-l peaks ka DX11 tugi olema, kuskil teemas oli mingi artikkel jne
Ja kaartide kohta, ATI RV870 tuleb oktoobris-novembris arvatavasti, lubati DX11-ga(ja Windows 7-ga seega) enam-vähem samal ajal kaardid välja lasta, NV kaardid siis hiljem järelikult, vähemasti arengu järgi öeldes(uudised on olematut gpu arengust).
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 01:38:00 vasta tsitaadiga

Pistan siis ka märgi maha kuidas graafikagigandid küpsiseid tootma hakkavad =) polegi turul ammu midagi uut olnud... muudkui pimsid ja muud batoonikesed icon_biggrin.gif

ega siin polegi miskit, praegune 9600gt ootab nagunii välja vahetamist kusagil talvel ehk... eks jääb ootama icon_biggrin.gif tegelt kogu raud vajaks värskendust aga aega veel on pisut... siis hea vähemalt jälgida mis uuendusi turule tulemaso n.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 01:44:14 vasta tsitaadiga

Lõpuks keegi võttis julguse kokku ja tegi teema icon_razz.gif thumbs_up.gif .
ATi uutel kaartidel tuleb kindlalt DX11 , aga kusagilt on kõrvu jäänud , et nVidia järgmine seeria ei toeta DX11 , kuid see ilmselt BS .
Ja vaevalt , et täielikult üle sõidab , pigem enamvähem tasavägine nagu alati on olnud ja lõppkokkuvõttes tuleb vahe just hinna ja perfi suhtest , mitte puhtalt sellest viimasest .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 02:34:35 vasta tsitaadiga

Märk maha icon_lol.gif

Lisasin juba "kullavaraks" 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2009 10:22:44 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:

MIMD(single instruction multiple data)

M=multiple thumbs_up.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 04:06:21 vasta tsitaadiga

Märk maha ka minu poolt.Loodan,et nvidia lolli mängima ei hakka ja 100% DX11 ühilduva kaardi teeb icon_rolleyes.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 10:57:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lõpuks keegi võttis julguse kokku ja tegi teema icon_razz.gif thumbs_up.gif .
.


No jah noh, fännina ei saa ju pettuda asjas.

Aga huvitav et mitte mingit juttu pole kuskil icon_rolleyes.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.07.2009 10:59:21 vasta tsitaadiga

Ennem pole mõtet väga teha juttu kui vanad GPUd maha ära müüdud icon_wink.gif Muidu ajab rahval ila ää jooksma ja keegi ei osta enam vana asja kui uus tõotab tulla püss icon_smile.gif Selline suht tavaline strateegia teatud valdkondades icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 12:33:17 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
tsitaat:
Lõpuks keegi võttis julguse kokku ja tegi teema icon_razz.gif thumbs_up.gif .
.


No jah noh, fännina ei saa ju pettuda asjas.

Aga huvitav et mitte mingit juttu pole kuskil icon_rolleyes.gif

Reliisini veel kõvasti aega tegelikult .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 13:29:51 vasta tsitaadiga

Aga heietamisega saame juba varakult alustada icon_wink.gif

Huvitav, kas alguses tuleb lipulaev nagu 8800GTX omal ajal ja siis nõrgemad järgi? GTX 380?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 13:46:42 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Aga heietamisega saame juba varakult alustada icon_wink.gif

Huvitav, kas alguses tuleb lipulaev nagu 8800GTX omal ajal ja siis nõrgemad järgi? GTX 380?

Loogika kohaselt jah alguses kaks kaarti sama tuuma peal , 1 nuditud versioon teine siis lipulaev , nagu väga pikka aega on nVidia puhul olnud juba .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 14:37:55 vasta tsitaadiga

Mulle sobib selline variant väga hästi thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.07.2009 15:28:00 vasta tsitaadiga

Nvidia. hevi.gif



icon_lol.gif
Eks näis jah mis saama hakkab ega RV870 ka mingi papist poiss pole.
40nm. 8)
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2009 21:10:03 vasta tsitaadiga

nVidia kasutab seda strateegiat, et teeb algul high-end mudeli ja siis hakkab neid nudima? Sellega tekib see jama, et mingi aeg pärast tolle high-endi turuletulekut ei pruugi ta enam tippmudel olla (väiksema nm peale üleminek, uued mälutehnoloogiad vms...) ja siis tekivad need igasugused GTX Ultra OC PLUS mudelinimed icon_rolleyes.gif Ja kui high-end mudel kohe hästi välja ei kuku, satub firma kehva seisu- entusiastid ei osta ja siis tõenäoliselt ei lähe odavama otsa kaardid ka "tavakasutajale" peale...(kui just mingeid rämedaid hinnaalandusi ei tehta, et võimalikult paljudest kaartidest lahti saada...).
Samas kui teed korraliku keskklassi kaardi, võidad sellega korraliku toetuse ja turuosa ses segmendis, siis lähevad ka hilisemad high-end kaardid entusiastidele paremini peale...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2009 21:54:56 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, see ammuteada viga nVidia plaani küljes . NVidia kasutab eelmise seeria mid-high end kaarte mid-end kaartidena tavaliselt , aga tahaks teada mis nad seekord välja mõtlevad , kuna koos DX11-ga see enam nii võimalik ei ole .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 09:30:54 vasta tsitaadiga

On siis mõni mäng ka tulekul DX11 peal??

Ja kurt, 3d marki pole ju DX11 jaoks icon_confused.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 10:33:10 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
On siis mõni mäng ka tulekul DX11 peal??

Ja kurt, 3d marki pole ju DX11 jaoks icon_confused.gif

Dirt 2 lükati edasi ootamaks Dx11-st.
http://www.dirt2game.com/#/us/news
http://pc.ign.com/articles/100/1001454p1.html

Küll see 3Dmark ka tuleb... muretsemiseks küll põhjust pole.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.07.2009 17:34:58 vasta tsitaadiga

Seni kuni Dx11 marki pole kisub ajaviiteks eelnevaid marke ribadeks icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 17:39:53 vasta tsitaadiga

Mängige jah 3Dmarke icon_lol.gif thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.07.2009 17:46:29 vasta tsitaadiga

Kes see ikka väga muid mänge mängib nende kaartidega icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aktuaalnek
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2009




sõnum 17.07.2009 17:36:45 vasta tsitaadiga

Kahtlane kas Nvidial dx11 kohapealt sel aastal midagi asjalikku kõhida on. Pusivad oma cuda kallal samal ajal kui AMD-l on töötav dx11 kiip juba mõnda aega olemas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.07.2009 18:27:49 vasta tsitaadiga

Samal ajal kui Ati pusib oma DX11 kalla pusib nvidia Cuda kallal millest ka kasu hetkel reaalselt icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.07.2009 18:32:43 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Samal ajal kui Ati pusib oma DX11 kalla pusib nvidia Cuda kallal millest ka kasu hetkel reaalselt icon_lol.gif

Cuda küll midagi erilist pole. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.07.2009 18:39:55 vasta tsitaadiga

Nu isegi kui 10 inimest sellest kasu saavad on kasud sees icon_lol.gif aga DX11? icon_lol.gif
Ok ok niisama mulan beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 18:52:54 vasta tsitaadiga

Mõttetud asjad mõlemad.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.07.2009 20:07:10 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Mõttetud asjad mõlemad.

DX11 tõotab tulla ikka suurem uuendus kui DX10.
Ei ütleks, et mõttetu.
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 20:26:53 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Samal ajal kui Ati pusib oma DX11 kalla pusib nvidia Cuda kallal millest ka kasu hetkel reaalselt icon_lol.gif

Cuda küll midagi erilist pole. icon_rolleyes.gif

Ütle seda nvidia foldijatele näost näkku.Kisuvad su tükkideks ja söövad lõunaks icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.07.2009 20:29:37 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Samal ajal kui Ati pusib oma DX11 kalla pusib nvidia Cuda kallal millest ka kasu hetkel reaalselt icon_lol.gif

Cuda küll midagi erilist pole. icon_rolleyes.gif

Ütle seda nvidia foldijatele näost näkku.Kisuvad su tükkideks ja söövad lõunaks icon_lol.gif

Tahaks näha. icon_lol.gif
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aktuaalnek
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2009




sõnum 17.07.2009 20:50:20 vasta tsitaadiga

Kui see oleks ATI teha olnud oleks dx11 ammu mängus juba. Nvidia vassis oma vigase koodi jutuga et vähegi ajapikendust saada sest nad lihtsalt ei saa hakkama..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 22:41:52 vasta tsitaadiga

aktuaalnek, Uue kasutaja kohta julged sõnavõtud icon_razz.gif

Eks Dx11 on tulevik, seega peaks Nvidia ikka selle peale punnima....

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?


viimati muutis Cb4 17.07.2009 23:00:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.07.2009 22:45:31 vasta tsitaadiga

Oleks oleks aga kahjuks POLE see Ati teha icon_lol.gif seega jääb seniks see DX11 vaid kirjaks karbil.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.07.2009 22:49:48 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Oleks oleks aga kahjuks POLE see Ati teha icon_lol.gif seega jääb seniks see DX11 vaid kirjaks karbil.

Misasja sa ajad. icon_biggrin.gif
Win 7 varsti valma ja DX11 tuleb nii või naa.
Dirt 2 ja C & C 4 toetavad seda ja eks neid tulen juurde. icon_wink.gif

DirectX 11 Compute Shader: Three times faster than DX10.1 due to Local Data Share
http://www.pcgameshardware.com/aid,689924/DirectX-11-Compute-Shader-Three-times-faster-than-DX101-due-to-Local-Data-Share/News/
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.07.2009 22:52:22 vasta tsitaadiga

Nu elame ja näeme icon_wink.gif aga ei tahaks uskuda,et Nvida lihtsalt istub ja vaatab kuidas Atiposid three times faster mängivad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 00:28:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja C & C 4

p*rses mäng juba eoses, loe selle mänguteemat.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.07.2009 00:59:25 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

ja C & C 4

p*rses mäng juba eoses, loe selle mänguteemat.

no nahui www.pcgameshardware.com oli paar päeva tagasi artikkel, et bla bla DX11 jne.
Enam seda pole. icon_lol.gif
Keda see C & C 4 ikka kotib...
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 15:48:25 vasta tsitaadiga

Heal juhul tulevad mõned mängud DX11 peale , aga ilmselt enamus dev-e lasevad ikka DX9 peal edasi icon_rolleyes.gif . Kuigi ma loodan et päris nii ikka ei juhtu .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 17:54:07 vasta tsitaadiga

aga siiski iga dx on midagi uut toonud, ja areng peab toimuma
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema mine lehele 1, 2, 3 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.