|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
08.07.2009 00:09:30
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
tomorrow, bookmarkid on ju ikka samas kohas, lihtsalt külje peale tuleb taskbar juurde. Või mis probleem sul nende bookmarkidega on?
Spoiler 
|
Ja miks see ei sobi? |
Ei viitsi hetkel seletama hakata.Teema siiski Win7 jaoks seega lõpetame ehk OT ära?
Inimesed tulevad siia uut infot otsima ja leiavad viimastel lehtedel arutluse kus taskbar peaks asuma  |
win 7-ga jumala seotud arutlus ju... selle peab nii-või-naa varem või hiljem maha pidama, sest nüüd on ikoonid ju doki, ptüi, taskbari peal ilusti suurelt näha ja on aru saada, mis rakendusega tegu on, isegi kui taskbar külje peal on... varasemalt oli taskbar külje peal lihtsalt kole...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
08.07.2009 00:21:01
|
|
|
Siuke mure te, ennem oli häda et ei saanud BlueToothi tööle, nüüd tirisin õiged draivud
Ja hakkas tööle
Kahjuks, nüüd tahaks aku hoidmiseks vahepeal kinni keerata, aga kuda ?
taskbaril siis siuksed valikud ainult
Spoiler 
xp all sain nagu hakkama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
08.07.2009 00:28:35
|
|
|
| recent kirjutas: |
Siuke mure te, ennem oli häda et ei saanud BlueToothi tööle, nüüd tirisin õiged draivud
Ja hakkas tööle
Kahjuks, nüüd tahaks aku hoidmiseks vahepeal kinni keerata, aga kuda ?
taskbaril siis siuksed valikud ainult
Spoiler 
xp all sain nagu hakkama  |
Tirisid Win Update`st? Mu D630'e Wireless 360 BT draiverid on Vista omad ja tray`s oleval BT ikoonil on "Turn off" valik olemas. XP all sai hakkama, sest sel haldas ainult opsüsteemi väline proge BT-d, millega sai seda ka sisse-välja lülida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.07.2009 00:29:12
|
|
|
| profiilis olev Dell D620? kui QuickSet on peale lastud, kas siis Fn+... ei saa BT kinni panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
08.07.2009 00:32:48
|
|
|
| BT lülitusnuppu pole D-seeria Latitude'del realiseeritud Fn+<nupp> stiilis. Quicksetis saab sättida mis seadmeid WiFi lüliti masina vasakul küljel sisse-välja lülitab. Workaroundina ehk sättida, et lülitab kõik välja, lükata nupp 0 asendisse ja siis seadistada, et ainult WiFi lülitataks sisse, lükata nupp asendisse 1. Pole ise proovinud aga teoorias võib töötada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
08.07.2009 00:43:33
|
|
|
Tirisin Delli kodulehelt draiveri, mul BT 350, Vista draiver.. btw, setupi lõpus ütles et, pole võimalik draiverit peale panna ..
aga tunnike hiljem, kogemata vaatasin et.. sinine lambike põleb ja proovisin, voila BT olemas..
aga no krt, nüüd ei saa lahti tast
Kui Device manageri alt "Disable" panna, siis kaob funktsioon ära,
aga läpakapeal BT tuli ikka põleb :/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
08.07.2009 00:53:24
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
tomorrow, bookmarkid on ju ikka samas kohas, lihtsalt külje peale tuleb taskbar juurde. Või mis probleem sul nende bookmarkidega on?
Spoiler 
|
Ja miks see ei sobi? |
Ei viitsi hetkel seletama hakata.Teema siiski Win7 jaoks seega lõpetame ehk OT ära?
Inimesed tulevad siia uut infot otsima ja leiavad viimastel lehtedel arutluse kus taskbar peaks asuma  |
Ei räigelt huvitab ikkagi, et mis probleem sellega on
Kui ei taha siin edasi arutada, võid PS-i ka visata
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.07.2009 10:36:25
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| recent kirjutas: |
gan3b, On küll jah, huvitav on vaadata selles mõttes et, aint WP on näha =)
btw, küsimus Mediaplayeri kohta mis W7'mega, kas kõik codecid on tal juba olemas ?
vaatan et päris eduliselt mängib mul seriaale või peaks ikka mingi packi peale laskma ?
või kasutama, näit. VLC playerit ? |
Minul ei osanud midagi teha MKV failidega out of box ja ütleme,et ega teistegagi probleemivaba polnud  |
MKV failide tarvis on vajalik Haali Media Splitter, AC3 heli tundus WMP oskavat out-of-the-box mängida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
08.07.2009 10:55:32
|
|
|
| recent kirjutas: |
Tirisin Delli kodulehelt draiveri, mul BT 350, Vista draiver.. btw, setupi lõpus ütles et, pole võimalik draiverit peale panna ..
aga tunnike hiljem, kogemata vaatasin et.. sinine lambike põleb ja proovisin, voila BT olemas..
aga no krt, nüüd ei saa lahti tast
Kui Device manageri alt "Disable" panna, siis kaob funktsioon ära,
aga läpakapeal BT tuli ikka põleb :/ |
niiet, keegi ei oska aidata kuda BT välja lülitada ?
lahendasin esialgselt nüüd niiet, keerasin BIOS'ist kinni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.07.2009 11:52:53
|
|
|
| recent kirjutas: |
Siuke mure te, ennem oli häda et ei saanud BlueToothi tööle, nüüd tirisin õiged draivud
Ja hakkas tööle
Kahjuks, nüüd tahaks aku hoidmiseks vahepeal kinni keerata, aga kuda ?
taskbaril siis siuksed valikud ainult
Spoiler 
xp all sain nagu hakkama  |
kust need õiged drivud saab ja mis bt üldse on
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.07.2009 12:00:32
|
|
|
recent, Dellil ei saa eraldi BT-d välja lülitada
Kui tahad loobuda siis küljepeal on nupp mis lülitab kõik wireless seadmed välja.
Libe BT=bluetooth
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
08.07.2009 12:00:45
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
recent, Dellil ei saa eraldi BT-d välja lülitada |
Saab tarkvaraliselt, kui kasutajal piisavalt õnne on selline draiver leida, mille tray aplikatsioon vastavat valikut omab
Mul on nii:
viimati muutis siLc 08.07.2009 12:03:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.07.2009 12:02:43
|
|
|
siLc, IMO 620 ja 630 lattituded seda trikki ei omanud.
Kokkuvõttes saab jah kui sul on "õige" BT adapter.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
08.07.2009 12:52:20
|
|
|
Oma D531 sülearvutil BT sama lugu. Mingi vana draiveriga töötas see sisse/välja lülitamise funktsioon seal kella juures, kuid kui Vista tegi millalgi uuenduse ära, siis on sealt ka see nupp kadunud olnud ning siiamaani pole saanud BT sisse lülitadagi. Sama lugu ka win 7-ga. Aga see selleks.
Hetkel vaevab samat masinat üks mure, nimelt Win 7 on ülimalt aeglaseks jäänud eile õhtust saadik. Ning kui vaatasin Task Manageri alla, siis ohh imet:
Masin praktiliselt pidevalt 100% peal. Mida ta teeb ei tea.
Nt processes all jooksevad ainult Avast (1128 K Momory); Ati2evxx (684 K); csrss (Mingi client server asi 6184 K); dwm (14500 K); explorer (17000 K); firefox (70000 K), taskmgr (2800 K); utorrent (30000 K) ning winlogon 572 K) ja kõik. Vista all oli nimekiri poole pikem
Enne eile õhtut töötas kõik suurepäraselt ning ülikiiresti. Pole nagu miskit näppinudki arvuti taga. Ainult utorrentiga tõmbamise ajal tuli mingi bluescreen, mille lõppu ma vaid nägin aga mida lugeda ei jõudnud ning tunni pärast oligi aeglane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
08.07.2009 12:52:43
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
Hetkel vaevab samat masinat üks mure, nimelt Win 7 on ülimalt aeglaseks jäänud eile õhtust saadik. Ning kui vaatasin Task Manageri alla, siis ohh imet:
Spoiler 
Masin praktiliselt pidevalt 100% peal. Mida ta teeb ei tea.
Nt processes all jooksevad ainult Avast (1128 K Momory); Ati2evxx (684 K); csrss (Mingi client server asi 6184 K); dwm (14500 K); explorer (17000 K); firefox (70000 K), taskmgr (2800 K); utorrent (30000 K) ning winlogon 572 K) ja kõik. Vista all oli nimekiri poole pikem
Enne eile õhtut töötas kõik suurepäraselt ning ülikiiresti. Pole nagu miskit näppinudki arvuti taga. Ainult utorrentiga tõmbamise ajal tuli mingi bluescreen, mille lõppu ma vaid nägin aga mida lugeda ei jõudnud ning tunni pärast oligi aeglane.  |
Su enda pildi peal näha Resource Monitor nupp.Klikka sinna.See annab täpsema ülevaate.Sina lugesid mälukasutuse üles aga pildilt on näha,et prosekasutus on laes seega reasta protsessid kas TM-s või RM-s prosekasutuse järgi.Kui seal kah ei ilmne milles asi siis vaja ilmselt viirusetõrjega masin üle skännida
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.07.2009 13:22:04
|
|
|
| Process Explorer näitab ka kindlalt ära et mis reaalselt kasutab protsessorit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.07.2009 14:02:46
|
|
|
On keegi siis asja teist proovinud neil mini eeepc peal?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
08.07.2009 14:06:23
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| On keegi siis asja teist proovinud neil mini eeepc peal? |
Mul jookseb alates beta avalikustamist kenasti EEE PC 901 4 gigase SSD ketta peal. Ram'i on mul 2 giga ent isa 1000H peal jookseb ta kenasti ka 1 giga RAM-iga. 4 gigase SSD peale installimine eeldab muidugi vlite'i kasutamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.07.2009 14:31:03
|
|
|
krustok, kuda asja bootima saad? usb pulgalt jah? On mingit õpetust kusagil? või sai seal vlite-s sättida nii, et start from usb? vms
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.07.2009 16:45:37
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| Libe BT=bluetooth |
ma ei küsinud, mida see tähendab, vaid millise chipiga tegu
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
08.07.2009 18:24:03
|
|
|
wanawoll, btw, Dell Bluetooth 350.
Muud ma ei oska välja lugeda.
XP all oli ilusti valik, et sai Bluetooth "Radio" välja lülitada, siis kõik toimis, tuli kustus ära
ja bluetooth lülitus välja.
Kui aga nüüd W7mega panin Vista draiveri peale, siis installi lõpus, andis errori ning ei lõpetand ära,
Kuigi VOILA tuli hakkas põlema ja leidis mul enda telefoni ja naabri telefoni ka üles
Ning taskbarilt ega kuskilt ei saand nüüd seda vajadusel kinni keerata, aitas ainult BIOS'ist Bluetooth seadme kinni keeramine.
Huvitaski ennist küsimus, et kas kuidagi tarkvaraliselt seda ei saa teha, W7me all.
Aga kui ei, siis ootan uut draiverit ja seniks lülitan BIOS'ist sisse/välja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
08.07.2009 22:39:21
|
|
|
| jah , daemon töötas juba mingist 7000 saati või oli7077
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
08.07.2009 23:12:47
|
|
|
| Gizmoz kirjutas: |
| jah , daemon töötas juba mingist 7000 saati või oli7077 |
7100 peal ja karjub kogu aeg startupis... peab midagi juurde sikutama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
08.07.2009 23:40:57
|
|
|
| recent kirjutas: |
| kas 7260nega juba daemon tools töötab ? või pidi midagi muud kasutama ? |
Töötab juba kuid
| apelsin16 kirjutas: |
| 7264 töötab normaalselt v? |
Jah kui välja arvata,et aktiveerida enam ei saa nii lihtsalt seniste võtmetega
| Gizmoz kirjutas: |
| jah , daemon töötas juba mingist 7000 saati või oli7077 |
See ei sõltu Win7 versioonist.Ikka programmi enda versioonist.
| darkside kirjutas: |
| 7100 peal ja karjub kogu aeg startupis... peab midagi juurde sikutama? |
Oled uusima tõmmanud ikka.Uusim peaks olema(x64 Lite) :Daemon Tools Lite v.4.30.4.27
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.07.2009 23:59:03
|
|
|
| recent, ei tea kas viitsid, aga mul Dell XPS M1330 ja sellel on Bluetooth 355 peal, ning ikoonil klõpsates on küll väljalülitamise valik. Võib-olla sobib selle draiver ka 350'le.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
09.07.2009 10:16:45
|
|
|
[VaHuR], ok, tõmbasin endale valmis.. aga katsetan õhtupoole tnx
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.07.2009 14:50:00
|
|
|
Kurat no.. kuda siis saada mingi outlooki taoline asi ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
09.07.2009 14:51:58
|
|
|
| Mozilla Thunderbird leiutati mitu aastat tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
09.07.2009 15:19:09
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Kurat no.. kuda siis saada mingi outlooki taoline asi ?  |
Google rikkis ja mõistus ka ei tööta? Väga kahju, aga siis ära tule siia karjuma.
_________________ www.meybo.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.07.2009 16:15:23
|
|
|
djstallion, selleasemel et targutada võiks küsimusele vastata, mõlema jaoks kulub samapalju aega !
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.07.2009 16:53:54
|
|
|
jah viskasin selle juba peale, paremat pole pakkuda vist
Tänud
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
09.07.2009 18:41:34
|
|
|
Ilmselt küll. Kuigi ma kindel pole. W7 korral ühelt buildilt teisele upgradeimisel jäi küll alati Ultimate versioon vaikimisi.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.07.2009 19:49:45
|
|
|
Suured tänud, sellist vastust ootasingi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
09.07.2009 20:30:25
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
jah viskasin selle juba peale, paremat pole pakkuda vist
Tänud |
Sulle ju paar postitust eelpool pakuti juba midagi paremat, Mozilla Thunderbird.
Mulle lihtsalt ei meeldi inimesed, kes googeldamise abil nõuavad, et neile putru suhu topitaks.
Targutan täpselt nii palju kui tahan, see on minu vabadus, käskimise peale kellelegi infot ette söötma ei hakka.
_________________ www.meybo.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.07.2009 20:32:24
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
| Ilmselt küll. Kuigi ma kindel pole. W7 korral ühelt buildilt teisele upgradeimisel jäi küll alati Ultimate versioon vaikimisi. |
Pre-release buildid on alati Ultimate'd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.07.2009 20:50:55
|
|
|
| djstallion kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
jah viskasin selle juba peale, paremat pole pakkuda vist
Tänud |
Sulle ju paar postitust eelpool pakuti juba midagi paremat, Mozilla Thunderbird.
Mulle lihtsalt ei meeldi inimesed, kes googeldamise abil nõuavad, et neile putru suhu topitaks.
Targutan täpselt nii palju kui tahan, see on minu vabadus, käskimise peale kellelegi infot ette söötma ei hakka. |
Teada värk et kiunuda on parem !
PS. vaatasin seda mozilla pakutavat, ei meeldinud sellepärast ütlesingi et paremat pole pakkuda vist
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
09.07.2009 21:11:59
|
|
|
Windows 7 all on heli vaikne. Et midagi kuulma hakkaks pean kõlari nuppu kerima 40% juurde. XP all kuulen sama asja juba 15% juures. Tarkvaraliselt olen kerinud kõik nupud 100% peale, mis W7 alt leidnud olen.
Helikaart on: Creative SB Audigy 2 ZS
E: Peal on draivud, mis tulid W7 updatega, midagi muud pole peale pannud.
viimati muutis Platinet 09.07.2009 23:17:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
pruuli555
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
09.07.2009 23:08:57
|
|
|
aidake mehed.
kuidas saada xp sp3 ja w7 file jagama.
mul ei saa nad hästi läbi vist
mõlemad arvutid näevad üksteist ,w7 saab isegi xp arvutis sobrada aga xp w7-e arvutisse ei saa
_________________ BatRat |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.07.2009 23:27:47
|
|
|
| pruuli555, kas väljajagatud folderitel õigused paigas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pruuli555
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
10.07.2009 08:26:59
|
|
|
mis mõttes õigused paigas?
_________________ BatRat |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.07.2009 10:01:04
|
|
|
share permissions, ntfs permissions
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
pruuli555
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
10.07.2009 11:29:58
|
|
|
kuskohast panen ma ei leia :d
_________________ BatRat |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
10.07.2009 12:55:41
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| PS. vaatasin seda mozilla pakutavat, ei meeldinud sellepärast ütlesingi et paremat pole pakkuda vist |
Kui sulle ei meeldi, ei tähenda, et Thunderbird halb oleks. Kui sa tõesti arvad, et Outlook Express on parem või mugavam kasutada, siis tunnen kaasa. Rääkimata veel Windows Live Mail-ist, mis on üldse kohutav.
_________________ www.meybo.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
|