Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 08.07.2009 00:09:30 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
maatriks kirjutas:
maatriks kirjutas:
tomorrow, bookmarkid on ju ikka samas kohas, lihtsalt külje peale tuleb taskbar juurde. Või mis probleem sul nende bookmarkidega on?

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja miks see ei sobi?

Ei viitsi hetkel seletama hakata.Teema siiski Win7 jaoks seega lõpetame ehk OT ära?

Inimesed tulevad siia uut infot otsima ja leiavad viimastel lehtedel arutluse kus taskbar peaks asuma icon_lol.gif thumbs_up.gif


win 7-ga jumala seotud arutlus ju... selle peab nii-või-naa varem või hiljem maha pidama, sest nüüd on ikoonid ju doki, ptüi, taskbari peal ilusti suurelt näha ja on aru saada, mis rakendusega tegu on, isegi kui taskbar külje peal on... varasemalt oli taskbar külje peal lihtsalt kole...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 08.07.2009 00:21:01 vasta tsitaadiga

Siuke mure te, ennem oli häda et ei saanud BlueToothi tööle, nüüd tirisin õiged draivud icon_biggrin.gif
Ja hakkas tööle icon_biggrin.gif

Kahjuks, nüüd tahaks aku hoidmiseks vahepeal kinni keerata, aga kuda ? icon_smile.gif

taskbaril siis siuksed valikud ainult

Spoiler Spoiler Spoiler



xp all sain nagu hakkama icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 00:28:35 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Siuke mure te, ennem oli häda et ei saanud BlueToothi tööle, nüüd tirisin õiged draivud icon_biggrin.gif
Ja hakkas tööle icon_biggrin.gif

Kahjuks, nüüd tahaks aku hoidmiseks vahepeal kinni keerata, aga kuda ? icon_smile.gif

taskbaril siis siuksed valikud ainult

Spoiler Spoiler Spoiler



xp all sain nagu hakkama icon_neutral.gif

Tirisid Win Update`st? Mu D630'e Wireless 360 BT draiverid on Vista omad ja tray`s oleval BT ikoonil on "Turn off" valik olemas. XP all sai hakkama, sest sel haldas ainult opsüsteemi väline proge BT-d, millega sai seda ka sisse-välja lülida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 00:29:12 vasta tsitaadiga

profiilis olev Dell D620? kui QuickSet on peale lastud, kas siis Fn+... ei saa BT kinni panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 00:32:48 vasta tsitaadiga

BT lülitusnuppu pole D-seeria Latitude'del realiseeritud Fn+<nupp> stiilis. Quicksetis saab sättida mis seadmeid WiFi lüliti masina vasakul küljel sisse-välja lülitab. Workaroundina ehk sättida, et lülitab kõik välja, lükata nupp 0 asendisse ja siis seadistada, et ainult WiFi lülitataks sisse, lükata nupp asendisse 1. Pole ise proovinud aga teoorias võib töötada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 08.07.2009 00:43:33 vasta tsitaadiga

Tirisin Delli kodulehelt draiveri, mul BT 350, Vista draiver.. btw, setupi lõpus ütles et, pole võimalik draiverit peale panna .. icon_biggrin.gif
aga tunnike hiljem, kogemata vaatasin et.. sinine lambike põleb ja proovisin, voila icon_biggrin.gif BT olemas..
aga no krt, nüüd ei saa lahti tast icon_biggrin.gif

Kui Device manageri alt "Disable" panna, siis kaob funktsioon ära,
aga läpakapeal BT tuli ikka põleb :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 00:53:24 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
maatriks kirjutas:
maatriks kirjutas:
tomorrow, bookmarkid on ju ikka samas kohas, lihtsalt külje peale tuleb taskbar juurde. Või mis probleem sul nende bookmarkidega on?

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja miks see ei sobi?

Ei viitsi hetkel seletama hakata.Teema siiski Win7 jaoks seega lõpetame ehk OT ära?

Inimesed tulevad siia uut infot otsima ja leiavad viimastel lehtedel arutluse kus taskbar peaks asuma icon_lol.gif thumbs_up.gif
Ei räigelt huvitab ikkagi, et mis probleem sellega on icon_biggrin.gif

Kui ei taha siin edasi arutada, võid PS-i ka visata icon_razz.gif

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 01:04:13 vasta tsitaadiga

Esimene DX11 toetav mäng?


DiRT 2 PC delayed to December gets DX11
http://www.guru3d.com/news/dirt-2-pc-delayed-to-december/

Pressiteade siin: http://www.codemasters.com/corporate/press/article.php?id=12532&territory=EnglishUSA

tsitaat:
With the introduction of Microsoft Windows 7, DirectX 11 will be made available both as part of the operating system and as a downloadable update to Windows Vista

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.07.2009 10:36:25 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
recent kirjutas:
gan3b, On küll jah, huvitav on vaadata selles mõttes et, aint WP on näha =)


btw, küsimus Mediaplayeri kohta mis W7'mega, kas kõik codecid on tal juba olemas ?
vaatan et päris eduliselt mängib mul seriaale või peaks ikka mingi packi peale laskma ?
või kasutama, näit. VLC playerit ?

Minul ei osanud midagi teha MKV failidega out of box ja ütleme,et ega teistegagi probleemivaba polnud icon_neutral.gif
MKV failide tarvis on vajalik Haali Media Splitter, AC3 heli tundus WMP oskavat out-of-the-box mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 08.07.2009 10:55:32 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Tirisin Delli kodulehelt draiveri, mul BT 350, Vista draiver.. btw, setupi lõpus ütles et, pole võimalik draiverit peale panna .. icon_biggrin.gif
aga tunnike hiljem, kogemata vaatasin et.. sinine lambike põleb ja proovisin, voila icon_biggrin.gif BT olemas..
aga no krt, nüüd ei saa lahti tast icon_biggrin.gif

Kui Device manageri alt "Disable" panna, siis kaob funktsioon ära,
aga läpakapeal BT tuli ikka põleb :/


niiet, keegi ei oska aidata kuda BT välja lülitada ?

lahendasin esialgselt nüüd niiet, keerasin BIOS'ist kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2009 11:52:53 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Siuke mure te, ennem oli häda et ei saanud BlueToothi tööle, nüüd tirisin õiged draivud icon_biggrin.gif
Ja hakkas tööle icon_biggrin.gif

Kahjuks, nüüd tahaks aku hoidmiseks vahepeal kinni keerata, aga kuda ? icon_smile.gif

taskbaril siis siuksed valikud ainult

Spoiler Spoiler Spoiler



xp all sain nagu hakkama icon_neutral.gif
kust need õiged drivud saab ja mis bt üldse on
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 12:00:32 vasta tsitaadiga

recent, Dellil ei saa eraldi BT-d välja lülitada icon_idea.gif
Kui tahad loobuda siis küljepeal on nupp mis lülitab kõik wireless seadmed välja.

Libe BT=bluetooth
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 12:00:45 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
recent, Dellil ei saa eraldi BT-d välja lülitada icon_idea.gif

Saab tarkvaraliselt, kui kasutajal piisavalt õnne on selline draiver leida, mille tray aplikatsioon vastavat valikut omab icon_wink.gif

Mul on nii:


viimati muutis siLc 08.07.2009 12:03:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 12:02:43 vasta tsitaadiga

siLc, IMO 620 ja 630 lattituded seda trikki ei omanud.
Kokkuvõttes saab jah kui sul on "õige" BT adapter.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 12:52:20 vasta tsitaadiga

Oma D531 sülearvutil BT sama lugu. Mingi vana draiveriga töötas see sisse/välja lülitamise funktsioon seal kella juures, kuid kui Vista tegi millalgi uuenduse ära, siis on sealt ka see nupp kadunud olnud ning siiamaani pole saanud BT sisse lülitadagi. Sama lugu ka win 7-ga. Aga see selleks.

Hetkel vaevab samat masinat üks mure, nimelt Win 7 on ülimalt aeglaseks jäänud eile õhtust saadik. Ning kui vaatasin Task Manageri alla, siis ohh imet:

Masin praktiliselt pidevalt 100% peal. Mida ta teeb ei tea.
Nt processes all jooksevad ainult Avast (1128 K Momory); Ati2evxx (684 K); csrss (Mingi client server asi 6184 K); dwm (14500 K); explorer (17000 K); firefox (70000 K), taskmgr (2800 K); utorrent (30000 K) ning winlogon 572 K) ja kõik. Vista all oli nimekiri poole pikem icon_smile.gif
Enne eile õhtut töötas kõik suurepäraselt ning ülikiiresti. Pole nagu miskit näppinudki arvuti taga. Ainult utorrentiga tõmbamise ajal tuli mingi bluescreen, mille lõppu ma vaid nägin aga mida lugeda ei jõudnud ning tunni pärast oligi aeglane. icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 12:52:43 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Hetkel vaevab samat masinat üks mure, nimelt Win 7 on ülimalt aeglaseks jäänud eile õhtust saadik. Ning kui vaatasin Task Manageri alla, siis ohh imet:
Spoiler Spoiler Spoiler

Masin praktiliselt pidevalt 100% peal. Mida ta teeb ei tea.
Nt processes all jooksevad ainult Avast (1128 K Momory); Ati2evxx (684 K); csrss (Mingi client server asi 6184 K); dwm (14500 K); explorer (17000 K); firefox (70000 K), taskmgr (2800 K); utorrent (30000 K) ning winlogon 572 K) ja kõik. Vista all oli nimekiri poole pikem icon_smile.gif
Enne eile õhtut töötas kõik suurepäraselt ning ülikiiresti. Pole nagu miskit näppinudki arvuti taga. Ainult utorrentiga tõmbamise ajal tuli mingi bluescreen, mille lõppu ma vaid nägin aga mida lugeda ei jõudnud ning tunni pärast oligi aeglane. icon_question.gif

Su enda pildi peal näha Resource Monitor nupp.Klikka sinna.See annab täpsema ülevaate.Sina lugesid mälukasutuse üles aga pildilt on näha,et prosekasutus on laes seega reasta protsessid kas TM-s või RM-s prosekasutuse järgi.Kui seal kah ei ilmne milles asi siis vaja ilmselt viirusetõrjega masin üle skännida icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.07.2009 13:22:04 vasta tsitaadiga

Process Explorer näitab ka kindlalt ära et mis reaalselt kasutab protsessorit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 14:02:46 vasta tsitaadiga

On keegi siis asja teist proovinud neil mini eeepc peal?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 08.07.2009 14:06:23 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
On keegi siis asja teist proovinud neil mini eeepc peal?

Mul jookseb alates beta avalikustamist kenasti EEE PC 901 4 gigase SSD ketta peal. Ram'i on mul 2 giga ent isa 1000H peal jookseb ta kenasti ka 1 giga RAM-iga. 4 gigase SSD peale installimine eeldab muidugi vlite'i kasutamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 14:11:15 vasta tsitaadiga

7264 thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 14:31:03 vasta tsitaadiga

krustok, kuda asja bootima saad? usb pulgalt jah? On mingit õpetust kusagil? või sai seal vlite-s sättida nii, et start from usb? vms
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 08.07.2009 14:45:48 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
krustok, kuda asja bootima saad? usb pulgalt jah? On mingit õpetust kusagil? või sai seal vlite-s sättida nii, et start from usb? vms
Pulgalt võib, SD kaardilt võib. Mina tegin USB HDD pealt aga kust iganes.... Õpetusi on palju siin: http://forum.eeeuser.com/viewforum.php?id=67 Seal on ka driveritest rääkivaid teemasi. Kindlasti soovitan lugeda seda teemat: http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=57299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2009 16:45:37 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Libe BT=bluetooth
icon_lol.gif
ma ei küsinud, mida see tähendab, vaid millise chipiga tegu

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 16:48:07 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
wanawoll kirjutas:
Libe BT=bluetooth
icon_lol.gif
ma ei küsinud, mida see tähendab, vaid millise chipiga tegu

No siis oleks pidanud küsima mis chip on mitte mis bt on.Muidugi ei välista,et ka sellest oleks mõni valesti aru saanud icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 08.07.2009 18:24:03 vasta tsitaadiga

wanawoll, btw, Dell Bluetooth 350.
Muud ma ei oska välja lugeda.

XP all oli ilusti valik, et sai Bluetooth "Radio" välja lülitada, siis kõik toimis, tuli kustus ära
ja bluetooth lülitus välja.

Kui aga nüüd W7mega panin Vista draiveri peale, siis installi lõpus, andis errori ning ei lõpetand ära,
Kuigi VOILA icon_biggrin.gif tuli hakkas põlema icon_biggrin.gif ja leidis mul enda telefoni ja naabri telefoni ka üles icon_biggrin.gif

Ning taskbarilt ega kuskilt ei saand nüüd seda vajadusel kinni keerata, aitas ainult BIOS'ist Bluetooth seadme kinni keeramine.

Huvitaski ennist küsimus, et kas kuidagi tarkvaraliselt seda ei saa teha, W7me all.
Aga kui ei, siis ootan uut draiverit ja seniks lülitan BIOS'ist sisse/välja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 08.07.2009 22:39:21 vasta tsitaadiga

jah , daemon töötas juba mingist 7000 saati või oli7077
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 08.07.2009 23:12:47 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
jah , daemon töötas juba mingist 7000 saati või oli7077


7100 peal ja karjub kogu aeg startupis... peab midagi juurde sikutama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 23:40:57 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
kas 7260nega juba daemon tools töötab ? või pidi midagi muud kasutama ?

Töötab juba kuid
apelsin16 kirjutas:
7264 töötab normaalselt v?

Jah kui välja arvata,et aktiveerida enam ei saa nii lihtsalt seniste võtmetega
Gizmoz kirjutas:
jah , daemon töötas juba mingist 7000 saati või oli7077

See ei sõltu Win7 versioonist.Ikka programmi enda versioonist.
darkside kirjutas:
7100 peal ja karjub kogu aeg startupis... peab midagi juurde sikutama?

Oled uusima tõmmanud ikka.Uusim peaks olema(x64 Lite) :Daemon Tools Lite v.4.30.4.27

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 23:59:03 vasta tsitaadiga

recent, ei tea kas viitsid, aga mul Dell XPS M1330 ja sellel on Bluetooth 355 peal, ning ikoonil klõpsates on küll väljalülitamise valik. Võib-olla sobib selle draiver ka 350'le.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 09.07.2009 10:16:45 vasta tsitaadiga

[VaHuR], ok, tõmbasin endale valmis.. aga katsetan õhtupoole icon_smile.gif tnx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 09.07.2009 14:50:00 vasta tsitaadiga

Kurat no.. kuda siis saada mingi outlooki taoline asi ? icon_confused.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 14:51:58 vasta tsitaadiga

Mozilla Thunderbird leiutati mitu aastat tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 15:19:09 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Kurat no.. kuda siis saada mingi outlooki taoline asi ? icon_confused.gif

Google rikkis ja mõistus ka ei tööta? Väga kahju, aga siis ära tule siia karjuma.

_________________
www.meybo.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 09.07.2009 16:15:23 vasta tsitaadiga

djstallion, selleasemel et targutada võiks küsimusele vastata, mõlema jaoks kulub samapalju aega !
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 16:25:01 vasta tsitaadiga

Taavi©, Windows Live Mail icon_question.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 09.07.2009 16:53:54 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Taavi©, Windows Live Mail icon_question.gif


jah viskasin selle juba peale, paremat pole pakkuda vist icon_smile.gif

Tänud

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 18:25:17 vasta tsitaadiga

Vista Ultimate x64 saab upgreidida ainult W7 Ultimate x64-x?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 18:41:34 vasta tsitaadiga

Ilmselt küll. Kuigi ma kindel pole. W7 korral ühelt buildilt teisele upgradeimisel jäi küll alati Ultimate versioon vaikimisi.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 19:49:45 vasta tsitaadiga

krustok kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
krustok, kuda asja bootima saad? usb pulgalt jah? On mingit õpetust kusagil? või sai seal vlite-s sättida nii, et start from usb? vms
Pulgalt võib, SD kaardilt võib. Mina tegin USB HDD pealt aga kust iganes.... Õpetusi on palju siin: http://forum.eeeuser.com/viewforum.php?id=67 Seal on ka driveritest rääkivaid teemasi. Kindlasti soovitan lugeda seda teemat: http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=57299


Suured tänud, sellist vastust ootasingi thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 20:30:25 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Taavi©, Windows Live Mail icon_question.gif


jah viskasin selle juba peale, paremat pole pakkuda vist icon_smile.gif

Tänud

Sulle ju paar postitust eelpool pakuti juba midagi paremat, Mozilla Thunderbird.
Mulle lihtsalt ei meeldi inimesed, kes googeldamise abil nõuavad, et neile putru suhu topitaks.
Targutan täpselt nii palju kui tahan, see on minu vabadus, käskimise peale kellelegi infot ette söötma ei hakka.

_________________
www.meybo.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.07.2009 20:32:24 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Ilmselt küll. Kuigi ma kindel pole. W7 korral ühelt buildilt teisele upgradeimisel jäi küll alati Ultimate versioon vaikimisi.
Pre-release buildid on alati Ultimate'd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 09.07.2009 20:50:55 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
Taavi© kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Taavi©, Windows Live Mail icon_question.gif


jah viskasin selle juba peale, paremat pole pakkuda vist icon_smile.gif

Tänud

Sulle ju paar postitust eelpool pakuti juba midagi paremat, Mozilla Thunderbird.
Mulle lihtsalt ei meeldi inimesed, kes googeldamise abil nõuavad, et neile putru suhu topitaks.
Targutan täpselt nii palju kui tahan, see on minu vabadus, käskimise peale kellelegi infot ette söötma ei hakka.


Teada värk et kiunuda on parem !
PS. vaatasin seda mozilla pakutavat, ei meeldinud sellepärast ütlesingi et paremat pole pakkuda vist

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 21:11:59 vasta tsitaadiga

Windows 7 all on heli vaikne. Et midagi kuulma hakkaks pean kõlari nuppu kerima 40% juurde. XP all kuulen sama asja juba 15% juures. Tarkvaraliselt olen kerinud kõik nupud 100% peale, mis W7 alt leidnud olen.

Helikaart on: Creative SB Audigy 2 ZS

E: Peal on draivud, mis tulid W7 updatega, midagi muud pole peale pannud.


viimati muutis Platinet 09.07.2009 23:17:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 23:08:57 vasta tsitaadiga

aidake mehed.

kuidas saada xp sp3 ja w7 file jagama.

mul ei saa nad hästi läbi vist

mõlemad arvutid näevad üksteist ,w7 saab isegi xp arvutis sobrada aga xp w7-e arvutisse ei saa

_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 23:27:47 vasta tsitaadiga

pruuli555, kas väljajagatud folderitel õigused paigas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 04:03:38 vasta tsitaadiga

Clean install with Windows 7 Upgrade media: How does that work exactly?
http://community.winsupersite.com/blogs/paul/archive/2009/07/09/clean-install-with-windows-7-upgrade-media-how-does-that-work-exactly.aspx

tsitaat:
1. A qualifying Windows operating system must be installed.
2. The qualifying Windows operating system must have a genuine license (product key) and it must be activated.
3. To upgrade, boot to the qualifying Windows desktop, insert the Windows 7 Upgrade disc in the DVD drive.
4. When the setup menu appears, select Custom (advanced) to initiate a clean install procedure.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 08:26:59 vasta tsitaadiga

mis mõttes õigused paigas?
_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 10:01:04 vasta tsitaadiga

share permissions, ntfs permissions
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 11:29:58 vasta tsitaadiga

kuskohast panen ma ei leia :d
_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2009 12:55:41 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
PS. vaatasin seda mozilla pakutavat, ei meeldinud sellepärast ütlesingi et paremat pole pakkuda vist

Kui sulle ei meeldi, ei tähenda, et Thunderbird halb oleks. Kui sa tõesti arvad, et Outlook Express on parem või mugavam kasutada, siis tunnen kaasa. Rääkimata veel Windows Live Mail-ist, mis on üldse kohutav.

_________________
www.meybo.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.