Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2009 14:36:05 vasta tsitaadiga

Kellele seal gamepood.ees täpsemalt meil saata, et keyd osta..
Oskab keegi kommenteerida?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.07.2009 14:50:45 vasta tsitaadiga

Ei pea kellelegi saatama vaid tellid mängu nagu ikka,kuid aadressii kohale kirjutad,et saata vaid key mailile ja kohaletoimetamise kohale paned,et tuled järgi,siis ei lisata transa raha summale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2009 18:26:55 vasta tsitaadiga

Tänan väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 04.07.2009 19:12:40 vasta tsitaadiga

Täna mängisin foorumikaaslasega esimest korda elus promodi.
Ütleks, et eks ta üks kõva asi ole.

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2009 19:57:41 vasta tsitaadiga

Kethmar kirjutas:
Täna mängisin foorumikaaslasega esimest korda elus promodi.
Ütleks, et eks ta üks kõva asi ole.

minu jaoks promod~cs sellepärast mulle ei meeldi. I play for fun!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timofo
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 05.07.2009 00:35:42 vasta tsitaadiga

Kethmar kirjutas:
Täna mängisin foorumikaaslasega esimest korda elus promodi.
Ütleks, et eks ta üks kõva asi ole.


Mina arvan täpselt vastupidi, üldse kohe ei istu. Nagu apelsin siin kirjutas, "I play for fun".
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 05.07.2009 02:36:58 vasta tsitaadiga

G2Play.net on müügil key 12 euri,odavamat pole leinud.Võtan sealt homme ehk.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 05.07.2009 14:04:56 vasta tsitaadiga

apelsin16, Timofo, seal jah see asi raskem. Lõbu on rohkem siiski public serverites. Ise mängin kõige rohkem koos eestlastega forum.ee serveris icon_wink.gif .
Suht kõva käpp seal.

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 16:14:30 vasta tsitaadiga

Kethmar kirjutas:
apelsin16, Timofo, seal jah see asi raskem. Lõbu on rohkem siiski public serverites. Ise mängin kõige rohkem koos eestlastega forum.ee serveris icon_wink.gif .
Suht kõva käpp seal.

raskem mai äss icon_lol.gif .
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 16:18:44 vasta tsitaadiga

Promod on küll omamoodi raskem...
Pole perke ja kõik oleneb skillist ja luckist...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 05.07.2009 16:34:43 vasta tsitaadiga

Raskem on ta kohe kindlasti. On ainult iron sihikud, mitte mingid red dotid ja asjad, ei ole koptereid ega mingisuguseid last stande...
_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timofo
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 06.07.2009 01:00:52 vasta tsitaadiga

Kethmar kirjutas:
Raskem on ta kohe kindlasti. On ainult iron sihikud, mitte mingid red dotid ja asjad, ei ole koptereid ega mingisuguseid last stande...


Mitte, et me kasutaks last stande, tubesi ja martyrdome. icon_wink.gif

Tegime kethmariga lambi serveris pulli ja fraghuntisime hoopis HQ vallutamise asemel:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 06.07.2009 11:18:35 vasta tsitaadiga

Tere kas keegi oskab aidata sellise probleemiga, et sõber ostis endale ja mulle Cod4 cd key g2play.netist.
Installisin eile ära kõik tipp topp,mängu menüüs ütleb, et see cd key on valid ning kui proovin sisse minna vahepeal mõnda serveri siis annab sellise asja
Spoiler Spoiler Spoiler

Ning vahepeal ei saa üldse kuhugile serverisse sisse sest ütleb cd key in use kuigi see cd key on mingi eile ostetud icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 06.07.2009 11:50:27 vasta tsitaadiga

Keegi ehk selle võtmega cheati lasknud juba ?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timofo
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 06.07.2009 12:25:55 vasta tsitaadiga

Ruks kirjutas:
Tere kas keegi oskab aidata sellise probleemiga, et sõber ostis endale ja mulle Cod4 cd key g2play.netist.
Installisin eile ära kõik tipp topp,mängu menüüs ütleb, et see cd key on valid ning kui proovin sisse minna vahepeal mõnda serveri siis annab sellise asja
Spoiler Spoiler Spoiler

Ning vahepeal ei saa üldse kuhugile serverisse sisse sest ütleb cd key in use kuigi see cd key on mingi eile ostetud icon_confused.gif


No siis sai su sõber lihtsalt üle.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 06.07.2009 13:01:58 vasta tsitaadiga

Kahtlane värk :/
Tema proovis ka mõlemat koodi ning polnud probleeme.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 17:44:52 vasta tsitaadiga

oleks vist pidanud gamepood.ee'st tellima...

Keegi mõnda serverit oskab soovitada kus on B3 süsteem, euroopas või usa's ja hea oleks kui sabotage või tdm?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 20:10:22 vasta tsitaadiga

Ruks kirjutas:
Kahtlane värk :/
Tema proovis ka mõlemat koodi ning polnud probleeme.

ehk lasi sõber sind üle..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 06.07.2009 20:18:56 vasta tsitaadiga

Ei ei ta hea sõber käis minuga samas klassis jne.Tema proovis oma arvutiga mõlemat koodi ning kõik töötas.
Kas tõesti siis on minu arvutis viga et ma kohe peale mingit mapi loadides saan selle banni mõnes servus?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 20:23:34 vasta tsitaadiga

sa oled mingi muu mänguga häkkinud ja vahele jäänud või on tegu riistvaralise bänniga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 06.07.2009 20:33:06 vasta tsitaadiga

Ju siis riistvaraline bänn?
Arvuti on 5 päeva vana ning pole õieti saanud kasutadagi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 20:38:04 vasta tsitaadiga

uus või kasutatult ostetud arvuti?
võimalik et pb paneb näkku lihtsalt.
E: ggc-streami leht on ka maas hetkel
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 07.07.2009 00:25:50 vasta tsitaadiga

Rääkisin mingi GV adminiga ning ta kontrollis minu ja sõbra Cd key üle.Näiteks sõbra cd keyd oli kasutatud 6 riigis ning üle 90 inimese.Kui g2pla uusi keysi ei saada siis tulevikus peab ostma ikka poest karbiga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 07.07.2009 09:01:27 vasta tsitaadiga

Ega vahet ikka vist ei ole, samamoodi võib cd-key kasutuel olla. ainult, et Eesti poest on vist lihtsam nõuda uut karpi..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 13:47:45 vasta tsitaadiga

Endal on ka üks inglasest sõber kes müüb 10$ tükist igasugu mängude (sh. ka CoD4) keysid. Siiamaani kõikidel sõpradel töötanud kõik mängud ja tuleb vast veidi odavamgi kui gamepoest osta. Endal aga pole veel paypalil küllalt $$ et talt miskit osta, seepärast on gamepood parim valik. Keydega pole veel kordagi üle lastud 8)
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 07.07.2009 14:21:43 vasta tsitaadiga

Hehe tundub et raha läks raisku oma 180 eeku ning pole mõtet loota tagasi saada.G2play saatis uued keyd ja ülla ülla jälle kasutatud mõneski riigis.
Isiklikult ei viitsi jamada sellega enam parem lähen ostan poest või gamepood.ee'st ning ei pea muretsema et cd key stolen vms.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 07.07.2009 15:59:57 vasta tsitaadiga

Ruks, no sa võid ikkagi ju raha tagasi küsida. Minuarust täiesti põhjendatud ju, kuid suht kaheldav, et annavad. Keyd jäävad ikkagi sulle ju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 07.07.2009 16:16:59 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Ruks, no sa võid ikkagi ju raha tagasi küsida. Minuarust täiesti põhjendatud ju, kuid suht kaheldav, et annavad. Keyd jäävad ikkagi sulle ju.

peale teist korda kui shared key-d saime ja sellelegi vastatud sai,küsis tehingu ID-d ja kanti tagasi icon_wink.gif
Mõne päevaga raha tagasi kontol.Hea,et niigi läks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 17:44:37 vasta tsitaadiga

COD4 multiplayer jooksis muidu väga puhtalt ning ilusti, aga nüüd hiljuti on jõnksutama hakanud. Väga hull polegi, aga kohati käib pinda küll. Näiteks juhtub seda vastastega "silmitsi" olles ning mõnikord suitsu sees.

Selline kast on:

Protsessor: intel core2duo e8400 @ 3ghz
Emaplaat: gigabyte GA-P35-DS3L
Jahutus: Asus Triton-70
Mälu: 2x2gb A-DATA DDRII
Video: Gigabyte NX88T512HP 8800gt 512mb
HDD: 320gb WD3200AAKS
Toide: 600w XSTREAM OCZ
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 18:11:54 vasta tsitaadiga

Ja mis settlingutel mängid kah? Ise testisin sõbra juures väga sarnase speciga arvutit (graafikaks siis 8800GTS 320mb), medium kõik ja no AA ning just tossu sees roomates ja tulistades võtab arvuti kooma. FPS langeb sellise setupiga 29 peale, tihti on paari vastasega madistades 40 ringis. Mulle on jäänud mulje et alla 55 fps-iga hakkab CoD4 juba nõksuma icon_sad.gif
Mnu arust asi graafikakaardis.

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 19:47:33 vasta tsitaadiga

Max fps on mul pandud 250 peale. Ning fps on tavaliselt nii 100 ringis, vahepeal, kui actionit pole, siis tõuseb 125 ja edasi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 20:23:41 vasta tsitaadiga

Mafiaa, mida sa selle reso juures AA-tad icon_rolleyes.gif
kasuta parem dept of field ja muid efekte thumbs_up.gif
Saad parema perfi ja ilusama pildi.
Kui midagi pitsitama jääb siis keera parem ragdoll kinni.
Mul sama konf ainult masin ise Opteron 170 @ 2800 ja kaat 8800GT thumbs_up.gif
Mul reso 1600x1200 mis märksa nõudvam kui 1680x1050.
Jookseb samamoodi seieris (caps 125) ja väga tossu sees viskab 80FPS-i.
Muidu väga mängitav ilma mingi LAG-ita beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 20:51:33 vasta tsitaadiga

Mul jookseb 2400xt'ga 80fps ümber stabiilselt. thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 20:57:20 vasta tsitaadiga

wanawoll ma tänan. icon_smile.gif Jookseb hetkel väga hästi ja pilt on ilus. Puhastasin ka registry ära ning see tundus aitavat.

Ingame on ilusam, kui pildi pealt.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 20:58:50 vasta tsitaadiga

Mafiaa, Nice thumbs_up.gif
have good Frag.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 08.07.2009 18:49:55 vasta tsitaadiga

Ma mängin 1280x1024 kuigi monitor 22" ja max resoga 1680x1050.
Video suht crap, 256MB Ati 3850 aga stabiilselt 250 FPS. Ainult smokiga tirib vahel 120 kanti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 19:09:38 vasta tsitaadiga

Cerberos, wut.. Ise kah 1280 x 1024 oma profiilis oleva masinaga. Fps on 50 ringis... Aga noh - mul ei ole kõik asjad maha kah tõmmatud.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 19:37:44 vasta tsitaadiga

Ma mängin 640x480, kõik asjad maas. 8)

FPS mingi 35 maksimaalselt. Ei kurda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 19:45:58 vasta tsitaadiga

Kõik põhjas 1280x1024, fps alla 125 ei tule ja 125 on limiit, ei kurda icon_biggrin.gif
Aga jah, just tulen promod serverist, enam vist tagasi ei lähe. Skoor oli küll positiivne, aga inimeste suhtumine on nagu CSis - pidevalt mingi värvikireva sõnavara kasutamine, hackisüüdistused ja palju n.ö. "pro"-sid, kes kõiki igasugu pisivigade eest noobideks kutsuvad.
Hoian heaga eemale icon_smile.gif

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 08.07.2009 22:16:11 vasta tsitaadiga

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/86689951dcc0021b9fcf0ca9dce5c5968ef06d26.png
pole nüüd parim graafika aga kui 250FPS (STABIILSELT!) saab jumpe teha, fire rate pidi parem olema ja reg on kah parem
lockdown92, Oleneb mis promod servu :p Mängi dignitas Public TDM, seal võib olla sõimamist et "noob" jne aga seal mängivad tihti ikka päris pro-d kah ;D

edit:
vaatan pidlilt eriti kole :S
kui see pilt venitab 22" monitorile ilusti ära kaob see sakilisus ära ja on ilusam pilt, KÕVASTI
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 22:20:22 vasta tsitaadiga

maru värviline või kuidas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 22:24:37 vasta tsitaadiga

S&D köidab rohkem kui TDM, ei saa eriti võrrelda... aga eks ma millalgi proovin. Täna tegin Laukna LAN-is FooL#38,3 nime all väikese testi ja jube kiirelt viskas üle icon_razz.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 23:25:12 vasta tsitaadiga

Cerberos, MIs mängu sa mängid .. muhahaaa
rofl.gif
Ole pro või midaiganes aga nii kräpi pildiiga lastakse sind kohe alla mõistlikus serveris thumbs_up.gif
Äkki oled meil külas känud HC-s..jama profiilis kus saab kätt harjutada enne proModi või PAM modi icon_biggrin.gif
Olen kursis, et paljud mängivad lowspeciga aga ametlik MOD ei lase sind sellise kräpiga läbi,selleks PB beer_yum.gif
Kuid lambi promod vms. tundub et pohh ja saad eelise pädeva resoga vendade ees,olen proovinud ja it's nasty..

Lihtsalt näide 3a taguse rauaga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 09.07.2009 00:57:23 vasta tsitaadiga

lol
kui see 22" välja venitada pole sakilisi ääri, jääb effect nagu oleks AA peal

Selline config on metsikult hea. Mängides core või hardcore näeb sitax rohkem ja FPS eelis nuubide ees
teiste configidega ei näe hästi kaugele + FPS madal.
+ ma ei ole mingi graafika hoor. rohkem FPS oma.

Selle configiga mängin KÕIKJAL paljud modid ei lase defaultiläbi kuna seal paljud asjad peal mis annavad eelise
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2009 01:01:41 vasta tsitaadiga

Cerberos, Mis asi on 22" icon_lol.gif hoor
Käi rohkem allkirjas servus,ära ütle et noobidele.
Kuna tundub et Promod pon teinud sinut esmakooli hoora icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 09.07.2009 05:00:50 vasta tsitaadiga

22" monitoril.
NALJA TEED NENDE SERVERITEGA?!?!???
Need nagu mingi kuradima 3rd coutry hosting omad. Server on täielik jama. Pange refresh rate 25k siis on teile reg 5x parem kah ROFL. Ma ei pea proovimagi kui juba xfire ütleb et trash.

promod is still da real shizz nigga!
85.236.101.99:29360
tee seal top1 fragger skoor. Ma teie servus kui käisin tegin, rohkem ei viitsinud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 09.07.2009 08:41:19 vasta tsitaadiga

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/70338f0fd93886c968437320e0b6a97bcf5c9055.png

alla 1920x1200 resoga suht harjumatu juba. (resost fps suht vähe oleneb, vähemat minu confi puhul)
confis küll päris palju asju maas kuid väga silma ei häiri.


on ka päris häid mängijaid kes mängivad 800x600 resoga min graafikaga
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 09.07.2009 09:37:33 vasta tsitaadiga

Cerberos, Codis on jah sellised mapid kus kaugele näha icon_biggrin.gif

Mul mingi medium ja high vahel, kisub rohkem vist mediumi poole, kuid näen ikkagi suht kaugele icon_smile.gif

Ehk peaksid silmaarsti külastama?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 09.07.2009 14:21:31 vasta tsitaadiga

Erasmus kirjutas:

on ka päris häid mängijaid kes mängivad 800x600 resoga min graafikaga


Näiteks mina 8)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 09.07.2009 15:27:28 vasta tsitaadiga

Jaan700 kirjutas:
Erasmus kirjutas:

on ka päris häid mängijaid kes mängivad 800x600 resoga min graafikaga


Näiteks mina 8)

Ma mängisin kah, aga 1280x1024 on mulle parem kuna ma mängin AK-47mega :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.