|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
04.07.2009 14:36:05
|
|
|
Kellele seal gamepood.ees täpsemalt meil saata, et keyd osta..
Oskab keegi kommenteerida?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
04.07.2009 14:50:45
|
|
|
Ei pea kellelegi saatama vaid tellid mängu nagu ikka,kuid aadressii kohale kirjutad,et saata vaid key mailile ja kohaletoimetamise kohale paned,et tuled järgi,siis ei lisata transa raha summale
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
04.07.2009 18:26:55
|
|
|
Tänan väga
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
04.07.2009 19:12:40
|
|
|
Täna mängisin foorumikaaslasega esimest korda elus promodi.
Ütleks, et eks ta üks kõva asi ole.
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
04.07.2009 19:57:41
|
|
|
| Kethmar kirjutas: |
Täna mängisin foorumikaaslasega esimest korda elus promodi.
Ütleks, et eks ta üks kõva asi ole. |
minu jaoks promod~cs sellepärast mulle ei meeldi. I play for fun!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timofo
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2009
|
05.07.2009 00:35:42
|
|
|
| Kethmar kirjutas: |
Täna mängisin foorumikaaslasega esimest korda elus promodi.
Ütleks, et eks ta üks kõva asi ole. |
Mina arvan täpselt vastupidi, üldse kohe ei istu. Nagu apelsin siin kirjutas, "I play for fun".
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
05.07.2009 02:36:58
|
|
|
| G2Play.net on müügil key 12 euri,odavamat pole leinud.Võtan sealt homme ehk.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
05.07.2009 14:04:56
|
|
|
apelsin16, Timofo, seal jah see asi raskem. Lõbu on rohkem siiski public serverites. Ise mängin kõige rohkem koos eestlastega forum.ee serveris .
Suht kõva käpp seal.
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
05.07.2009 16:14:30
|
|
|
| Kethmar kirjutas: |
apelsin16, Timofo, seal jah see asi raskem. Lõbu on rohkem siiski public serverites. Ise mängin kõige rohkem koos eestlastega forum.ee serveris .
Suht kõva käpp seal. |
raskem mai äss .
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
05.07.2009 16:18:44
|
|
|
Promod on küll omamoodi raskem...
Pole perke ja kõik oleneb skillist ja luckist...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
05.07.2009 16:34:43
|
|
|
Raskem on ta kohe kindlasti. On ainult iron sihikud, mitte mingid red dotid ja asjad, ei ole koptereid ega mingisuguseid last stande...
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timofo
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2009
|
06.07.2009 01:00:52
|
|
|
| Kethmar kirjutas: |
| Raskem on ta kohe kindlasti. On ainult iron sihikud, mitte mingid red dotid ja asjad, ei ole koptereid ega mingisuguseid last stande... |
Mitte, et me kasutaks last stande, tubesi ja martyrdome.
Tegime kethmariga lambi serveris pulli ja fraghuntisime hoopis HQ vallutamise asemel:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
06.07.2009 11:50:27
|
|
|
| Keegi ehk selle võtmega cheati lasknud juba ?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timofo
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2009
|
06.07.2009 12:25:55
|
|
|
No siis sai su sõber lihtsalt üle..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
06.07.2009 13:01:58
|
|
|
Kahtlane värk :/
Tema proovis ka mõlemat koodi ning polnud probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
06.07.2009 17:44:52
|
|
|
oleks vist pidanud gamepood.ee'st tellima...
Keegi mõnda serverit oskab soovitada kus on B3 süsteem, euroopas või usa's ja hea oleks kui sabotage või tdm?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
06.07.2009 20:10:22
|
|
|
| Ruks kirjutas: |
Kahtlane värk :/
Tema proovis ka mõlemat koodi ning polnud probleeme. |
ehk lasi sõber sind üle..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
06.07.2009 20:18:56
|
|
|
Ei ei ta hea sõber käis minuga samas klassis jne.Tema proovis oma arvutiga mõlemat koodi ning kõik töötas.
Kas tõesti siis on minu arvutis viga et ma kohe peale mingit mapi loadides saan selle banni mõnes servus?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
06.07.2009 20:23:34
|
|
|
| sa oled mingi muu mänguga häkkinud ja vahele jäänud või on tegu riistvaralise bänniga.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
06.07.2009 20:33:06
|
|
|
Ju siis riistvaraline bänn?
Arvuti on 5 päeva vana ning pole õieti saanud kasutadagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
06.07.2009 20:38:04
|
|
|
uus või kasutatult ostetud arvuti?
võimalik et pb paneb näkku lihtsalt.
E: ggc-streami leht on ka maas hetkel
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
07.07.2009 00:25:50
|
|
|
Rääkisin mingi GV adminiga ning ta kontrollis minu ja sõbra Cd key üle.Näiteks sõbra cd keyd oli kasutatud 6 riigis ning üle 90 inimese.Kui g2pla uusi keysi ei saada siis tulevikus peab ostma ikka poest karbiga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
07.07.2009 09:01:27
|
|
|
| Ega vahet ikka vist ei ole, samamoodi võib cd-key kasutuel olla. ainult, et Eesti poest on vist lihtsam nõuda uut karpi..
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
07.07.2009 13:47:45
|
|
|
Endal on ka üks inglasest sõber kes müüb 10$ tükist igasugu mängude (sh. ka CoD4) keysid. Siiamaani kõikidel sõpradel töötanud kõik mängud ja tuleb vast veidi odavamgi kui gamepoest osta. Endal aga pole veel paypalil küllalt $$ et talt miskit osta, seepärast on gamepood parim valik. Keydega pole veel kordagi üle lastud 8)
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
07.07.2009 14:21:43
|
|
|
Hehe tundub et raha läks raisku oma 180 eeku ning pole mõtet loota tagasi saada.G2play saatis uued keyd ja ülla ülla jälle kasutatud mõneski riigis.
Isiklikult ei viitsi jamada sellega enam parem lähen ostan poest või gamepood.ee'st ning ei pea muretsema et cd key stolen vms.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
07.07.2009 15:59:57
|
|
|
| Ruks, no sa võid ikkagi ju raha tagasi küsida. Minuarust täiesti põhjendatud ju, kuid suht kaheldav, et annavad. Keyd jäävad ikkagi sulle ju.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
07.07.2009 16:16:59
|
|
|
| Cracker kirjutas: |
| Ruks, no sa võid ikkagi ju raha tagasi küsida. Minuarust täiesti põhjendatud ju, kuid suht kaheldav, et annavad. Keyd jäävad ikkagi sulle ju. |
peale teist korda kui shared key-d saime ja sellelegi vastatud sai,küsis tehingu ID-d ja kanti tagasi
Mõne päevaga raha tagasi kontol.Hea,et niigi läks
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
07.07.2009 17:44:37
|
|
|
COD4 multiplayer jooksis muidu väga puhtalt ning ilusti, aga nüüd hiljuti on jõnksutama hakanud. Väga hull polegi, aga kohati käib pinda küll. Näiteks juhtub seda vastastega "silmitsi" olles ning mõnikord suitsu sees.
Selline kast on:
Protsessor: intel core2duo e8400 @ 3ghz
Emaplaat: gigabyte GA-P35-DS3L
Jahutus: Asus Triton-70
Mälu: 2x2gb A-DATA DDRII
Video: Gigabyte NX88T512HP 8800gt 512mb
HDD: 320gb WD3200AAKS
Toide: 600w XSTREAM OCZ
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
07.07.2009 18:11:54
|
|
|
Ja mis settlingutel mängid kah? Ise testisin sõbra juures väga sarnase speciga arvutit (graafikaks siis 8800GTS 320mb), medium kõik ja no AA ning just tossu sees roomates ja tulistades võtab arvuti kooma. FPS langeb sellise setupiga 29 peale, tihti on paari vastasega madistades 40 ringis. Mulle on jäänud mulje et alla 55 fps-iga hakkab CoD4 juba nõksuma
Mnu arust asi graafikakaardis.
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
07.07.2009 19:47:33
|
|
|
Max fps on mul pandud 250 peale. Ning fps on tavaliselt nii 100 ringis, vahepeal, kui actionit pole, siis tõuseb 125 ja edasi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.07.2009 20:23:41
|
|
|
Mafiaa, mida sa selle reso juures AA-tad
kasuta parem dept of field ja muid efekte
Saad parema perfi ja ilusama pildi.
Kui midagi pitsitama jääb siis keera parem ragdoll kinni.
Mul sama konf ainult masin ise Opteron 170 @ 2800 ja kaat 8800GT
Mul reso 1600x1200 mis märksa nõudvam kui 1680x1050.
Jookseb samamoodi seieris (caps 125) ja väga tossu sees viskab 80FPS-i.
Muidu väga mängitav ilma mingi LAG-ita
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
07.07.2009 20:51:33
|
|
|
Mul jookseb 2400xt'ga 80fps ümber stabiilselt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
07.07.2009 20:57:20
|
|
|
wanawoll ma tänan. Jookseb hetkel väga hästi ja pilt on ilus. Puhastasin ka registry ära ning see tundus aitavat.
Ingame on ilusam, kui pildi pealt.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.07.2009 20:58:50
|
|
|
Mafiaa, Nice
have good Frag.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
08.07.2009 18:49:55
|
|
|
Ma mängin 1280x1024 kuigi monitor 22" ja max resoga 1680x1050.
Video suht crap, 256MB Ati 3850 aga stabiilselt 250 FPS. Ainult smokiga tirib vahel 120 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
08.07.2009 19:09:38
|
|
|
Cerberos, wut.. Ise kah 1280 x 1024 oma profiilis oleva masinaga. Fps on 50 ringis... Aga noh - mul ei ole kõik asjad maha kah tõmmatud.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
08.07.2009 19:37:44
|
|
|
Ma mängin 640x480, kõik asjad maas. 8)
FPS mingi 35 maksimaalselt. Ei kurda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
08.07.2009 19:45:58
|
|
|
Kõik põhjas 1280x1024, fps alla 125 ei tule ja 125 on limiit, ei kurda
Aga jah, just tulen promod serverist, enam vist tagasi ei lähe. Skoor oli küll positiivne, aga inimeste suhtumine on nagu CSis - pidevalt mingi värvikireva sõnavara kasutamine, hackisüüdistused ja palju n.ö. "pro"-sid, kes kõiki igasugu pisivigade eest noobideks kutsuvad.
Hoian heaga eemale
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
08.07.2009 22:16:11
|
|
|
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/86689951dcc0021b9fcf0ca9dce5c5968ef06d26.png
pole nüüd parim graafika aga kui 250FPS (STABIILSELT!) saab jumpe teha, fire rate pidi parem olema ja reg on kah parem
lockdown92, Oleneb mis promod servu :p Mängi dignitas Public TDM, seal võib olla sõimamist et "noob" jne aga seal mängivad tihti ikka päris pro-d kah ;D
edit:
vaatan pidlilt eriti kole :S
kui see pilt venitab 22" monitorile ilusti ära kaob see sakilisus ära ja on ilusam pilt, KÕVASTI
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
08.07.2009 22:20:22
|
|
|
maru värviline või kuidas.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
08.07.2009 22:24:37
|
|
|
S&D köidab rohkem kui TDM, ei saa eriti võrrelda... aga eks ma millalgi proovin. Täna tegin Laukna LAN-is FooL#38,3 nime all väikese testi ja jube kiirelt viskas üle
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.07.2009 23:25:12
|
|
|
Cerberos, MIs mängu sa mängid .. muhahaaa
Ole pro või midaiganes aga nii kräpi pildiiga lastakse sind kohe alla mõistlikus serveris
Äkki oled meil külas känud HC-s..jama profiilis kus saab kätt harjutada enne proModi või PAM modi
Olen kursis, et paljud mängivad lowspeciga aga ametlik MOD ei lase sind sellise kräpiga läbi,selleks PB
Kuid lambi promod vms. tundub et pohh ja saad eelise pädeva resoga vendade ees,olen proovinud ja it's nasty..
Lihtsalt näide 3a taguse rauaga
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
09.07.2009 00:57:23
|
|
|
lol
kui see 22" välja venitada pole sakilisi ääri, jääb effect nagu oleks AA peal
Selline config on metsikult hea. Mängides core või hardcore näeb sitax rohkem ja FPS eelis nuubide ees
teiste configidega ei näe hästi kaugele + FPS madal.
+ ma ei ole mingi graafika hoor. rohkem FPS oma.
Selle configiga mängin KÕIKJAL paljud modid ei lase defaultiläbi kuna seal paljud asjad peal mis annavad eelise
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.07.2009 01:01:41
|
|
|
Cerberos, Mis asi on 22" hoor
Käi rohkem allkirjas servus,ära ütle et noobidele.
Kuna tundub et Promod pon teinud sinut esmakooli hoora
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
09.07.2009 05:00:50
|
|
|
22" monitoril.
NALJA TEED NENDE SERVERITEGA?!?!???
Need nagu mingi kuradima 3rd coutry hosting omad. Server on täielik jama. Pange refresh rate 25k siis on teile reg 5x parem kah ROFL. Ma ei pea proovimagi kui juba xfire ütleb et trash.
promod is still da real shizz nigga!
85.236.101.99:29360
tee seal top1 fragger skoor. Ma teie servus kui käisin tegin, rohkem ei viitsinud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
09.07.2009 09:37:33
|
|
|
Cerberos, Codis on jah sellised mapid kus kaugele näha
Mul mingi medium ja high vahel, kisub rohkem vist mediumi poole, kuid näen ikkagi suht kaugele
Ehk peaksid silmaarsti külastama?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
09.07.2009 14:21:31
|
|
|
| Erasmus kirjutas: |
on ka päris häid mängijaid kes mängivad 800x600 resoga min graafikaga |
Näiteks mina 8)
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
09.07.2009 15:27:28
|
|
|
| Jaan700 kirjutas: |
| Erasmus kirjutas: |
on ka päris häid mängijaid kes mängivad 800x600 resoga min graafikaga |
Näiteks mina 8) |
Ma mängisin kah, aga 1280x1024 on mulle parem kuna ma mängin AK-47mega :p
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|