Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 21:24:53 vasta tsitaadiga

nmk kirjutas:
kumb on parem?
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=24&menyy_id=24&action=look&lookid=82420
või
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=24&menyy_id=24&action=look&lookid=82596

Ise võtaks Corsairi.See peaks olema CWT sisuga.Mis sisuga see Tagan on ei tea.

Lisaks Corsairil 60 kuud garantiid ja Taganil 24 kuud.

Btw.Kuskil on mingit tabelit mis sisuga mingi toide on?.Oleks hea vaadata järgmine kord kui keegi küsib icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.06.2009 21:27:13 vasta tsitaadiga

tomorrow: Kusagil eespool - mingid "sajad" lehed tagasi on selline tabel kusagil täiesti isegi olemas. Kuigi - selliseid tabeleid tuleb võtta respektiga, kuna need omavahelised tootmissuhted kord tekivad, kord kaovad.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 23:17:02 vasta tsitaadiga

Tagan on Impervio - Seega sama mis Enermaxid?
tahanteada kirjutas:
tomorrow: Kusagil eespool - mingid "sajad" lehed tagasi on selline tabel kusagil täiesti isegi olemas.
Sada lehte tagasi Tagani toidet kindlasti ei olnud, võimalik, et ka Corsairi seda mudelit ei olnud veel olemas.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.06.2009 10:31:05 vasta tsitaadiga

Chidori: Oh Sind küll. 8) Ma pean silmas tabelit, kus on kirjas et milline tootja toodab kellelegi teisele tootjale ka toodet, et see siis selle enda kaubamärgi alla maha müüa saaks. Nii nagu CfiefTec = ThermalTake. Kui mitte kõigi toodete koha pealt, siis osad tooted on kindlasti 1:1-le samad. Ainult, et firma nimi ja tootekood on "kastil" teine.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 11:49:37 vasta tsitaadiga

ot:
Mul on see teema 39 lehekülge pikk...

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 00:08:53 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Chidori: Oh Sind küll. 8) Ma pean silmas tabelit, kus on kirjas et milline tootja toodab kellelegi teisele tootjale ka toodet.
Ja ma ütlesin et 100 lehte tagasi olev tabel on aegunud - mis mu ütluse juures ohkama pani?

See on naq ma ütlesin, et paranda plaadimängija ära ja sa vastasid, et oled varem parandanud küll aga ei viitsi icon_razz.gif

inca kirjutas:
ot:
Mul on see teema 39 lehekülge pikk...

Mul 155 ehk 100 lehte = almost teh beginning.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.07.2009 00:11:23 vasta tsitaadiga

Chidori: Aga Sa, kui lugupeetud ja tuntud myygifirma esindaja, peaksid ju une pealt teadma, et kes on tootnud need "sisud" neile plokkidele, mida te oma AK-s myyte.

Sama asi siis, et kui ma ostan 300 kroonise asja, on mul suht. savi, et kelle sisu seal sees on. Kuid kui ma ostan 3000 kroonise toiteka, siis tahan kindlasti teada, et mida Su firma selle "plekk-kesta" sees myyb. Et kas myyd reaalset toodet v6i myyd kallist kaubama"rki.

Ja kui sa la"hed uut ja kallist autot ostma, siis tahad ju ka teada, et mis kvaliteediga autoga tegu on. Mitte, et suva, mis autoga ringi kimad.

Edu!

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.07.2009 02:47:51 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Btw.Kuskil on mingit tabelit mis sisuga mingi toide on?.Oleks hea vaadata järgmine kord kui keegi küsib icon_wink.gif

Kas mõtlesid seda? See pole kahjuks erit värske.

http://www.10stripe.com/articles/who-made-your-power-supply.php


Chidori kirjutas:
Tagan on Impervio - Seega sama mis Enermaxid?

Enermax peaks ise oma toidete sisud valmistama.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 11:41:07 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Chidori: Aga Sa, kui lugupeetud ja tuntud myygifirma esindaja
Irwe
tahanteada kirjutas:
Chidori: peaksid ju une pealt teadma, et kes on tootnud need "sisud" neile plokkidele
Miks? ega ma neid lahti ei lammuta ja PCB'sid ei uuri... Enamus toiteid läbi hulgiladude ja olen enam kui kindel, et seal kah ei teata selliseid asju.
AJ kirjutas:
Enermax peaks ise oma toidete sisud valmistama.
Kuskil hakkas silma, et Enermax ostis Imperviost 75% ära - seega on pea, et Enermaxi oma...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 13:26:03 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Chidori: peaksid ju une pealt teadma, et kes on tootnud need "sisud" neile plokkidele
Miks? ega ma neid lahti ei lammuta ja PCB'sid ei uuri... Enamus toiteid läbi hulgiladude ja olen enam kui kindel, et seal kah ei teata selliseid asju.

Nagu ma sealt toite sisude tabelist ja Jonnygurust lugesin siis UL numbri olemasolul saab ka lihtsamalt tuvastada icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 13:35:14 vasta tsitaadiga

Pakendil vast mitte ja enamus toidete peal kah ei tohiks olla aga uurida saaks kindlasti kui väga tahaks...
AGA see eriti midagi ei muudaks kuna mina müügiga ei tegele ja müüjatele isegi selliste asjade teadmine midagi juurde ei annaks - Järjekordselt tõstatan küsimuse,et miks ainult toited? siis võiks juba absoluutselt kõikide toodete tootja välja uurida ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 13:41:48 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Pakendil vast mitte ja enamus toidete peal kah ei tohiks olla aga uurida saaks kindlasti kui väga tahaks...
AGA see eriti midagi ei muudaks kuna mina müügiga ei tegele ja müüjatele isegi selliste asjade teadmine midagi juurde ei annaks - Järjekordselt tõstatan küsimuse,et miks ainult toited? siis võiks juba absoluutselt kõikide toodete tootja välja uurida ju icon_smile.gif

Ei ma saan täiesti aru,et pole mõtet iga jumala toidet hakata vaatama.Parem vast siis,kui keegi küsib mingi kallima toite kohta.


Toite sisu,mälu kiibid,prose rev,LCD paneeli tootja jne.Kõik käib sinna alla.Mõnes mõttes kahju,et ma poodi lähen midagi ostma siis ma pole kindel mis ma saan.Ikka tuleb ise otsida ja puurida mitu tundi enne ostu icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 15:45:40 vasta tsitaadiga

see kes mingi kalli ja asjaliku toite ostab üldjuhul juba teab mida ta ostab ja kelle toode see reaalselt on. "tava" kasutaja jaoks ei ütle oletatavasti see reaalse tootja nimi nagunii midagi. Ajab vaid segadusse.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 19:25:57 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
"tava" kasutaja jaoks ei ütle oletatavasti see reaalse tootja nimi nagunii midagi.
Uuu... mu toitel kah kirjake ja kah sain teada, et mu 880w on Impervio - Ikka suht useless informatsioon ju? Samas ma võtsin konkreetselt mürataseme järgi toite icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 00:09:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ikka suht useless informatsioon ju?

Kui sa tead kas su Corsa toide on Seasonicu sisuga või mingi muuga, arvan et ei ole useless.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 00:43:13 vasta tsitaadiga

nojah selles suhtes küll - kui mingi mudel on 101 erineva tootja poolt siis on küll abiks aga enamus korralikud tootjad siiski ju üks mudel, üks tootja.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.07.2009 07:22:56 vasta tsitaadiga

angel: Noh 2 esimest juhtumist, kus "odavakese" ja "kalli" sisud on 100% samad. Ühesõnaga täiesti korraga kõrvuti olnud laialilammutatud kujul toitekad:

1. Codegeni sisu = Nexuse sisu
2. "Noname" -odavake, millel polnud isegi firmanime peal (Microlingi arvutist) = Antec.

Nojah, iseasi kas just Nexust või Antec-i niiväga kõrgesse klassi paigutada saab. 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 15:03:43 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kuidas serveri toidet "kuivalt" käima tõmmata? Rohelise ja musta kokkupanemisest vist ei piisa icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 00:05:27 vasta tsitaadiga

osadel piisab... paljudel uutel mitte, kuna vajavad teatud minimaalset koormust.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 00:14:00 vasta tsitaadiga

Neil peale ATX pistiku ju veel mingi pistik - kontroll?
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 12:49:56 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Toite sisu,mälu kiibid,prose rev,LCD paneeli tootja jne.Kõik käib sinna alla.

Esimest korda hakkas lausa huvitama mis seal kirjas - Zalman 500w HP: E198072

ZALMAN TECH CO LTD E198072
1007 DAERYUNG TECHNO TOWN III
448 GASAN-DONG
GUMCHUN-GU
SEOUL, 153-803 REPUBLIC OF KOREA

link

Eriti huvitav, et toite enda sildil kirjas "Manufactured by FSP Technology Inc"

"High Efficiency (81% MAX)" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 17:22:30 vasta tsitaadiga

Kui kellelegi peaks huvi pakkuma, siis saaks 3,8k eest (post sees) Silverstone Strider ST1200 toite thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 17:39:43 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Keegi teab, kuidas serveri toidet "kuivalt" käima tõmmata? Rohelise ja musta kokkupanemisest vist ei piisa icon_rolleyes.gif

fortroni1010w läks ilusti nii, 1 poolt 4.roheline ja 7.must omavahel
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.07.2009 17:52:54 vasta tsitaadiga

Kui ei taheta oma toiteplokki la"bi ka"rsatada tyhijooksuga, siis peab va"hemalt minimaalkoormus kyljes olema. Ning veel yks asi - paljude - koormuseta ka"ivitusteta - vead v6ivad ilmneda alles hiljem ning siis on vesistamist kui palju, et igavene neetud toiteplokk, et miks ta küll kutu peab olema.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 19:17:02 vasta tsitaadiga

Mis jama on läksin youtube ja järsku tegi Arvuti resa. Mis toide muutub aina nõrgemaks? Tegemist Codegeni sitast valmistatud toitega mis peaks kirjade järgi olema 450W.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2009 19:29:36 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kui ei taheta oma toiteplokki la"bi ka"rsatada tyhijooksuga, siis peab va"hemalt minimaalkoormus kyljes olema. Ning veel yks asi - paljude - koormuseta ka"ivitusteta - vead v6ivad ilmneda alles hiljem ning siis on vesistamist kui palju, et igavene neetud toiteplokk, et miks ta küll kutu peab olema.

Postitatud mobile device


10 euri eest 2 620W toidet - ära muretse, nende pärast ma nutma ei hakka.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 11:08:23 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Mis jama on läksin youtube ja järsku tegi Arvuti resa. Mis toide muutub aina nõrgemaks? Tegemist Codegeni sitast valmistatud toitega mis peaks kirjade järgi olema 450W.


Suure tõenäosusega annab see "koodigeneraator" sul varsti saba ja hea, kui emaplaati kaasa ei võta... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurxxl
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2008




sõnum 16.07.2009 23:44:26 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea kust saaks osta pikemaid toite kaableid ? Õigemini on mul ainult ühte vaja ... 8 otsaga kaabel. Ma vaatasin, et annaks ka ise kusagilt juhet hankida ja need sisemised juhtmed seal välja vahetada pikemate vastu ... aga ma ei kujuta ette kui hea mõte see on. Aga kui seda viimast varianti kasutada siis oleks vaja sleevingu ... torusi ... eesti keel longab nagu näha. Aga siis ka küsimus, et kust neid saab osta ? Nende tellimisega ma eriti jamada ei taha kuna see võtaks aega mingi nädala ilmselt ja ma pean nii või naa lähipäevadel emaplaadi arvutist välja kiskuma ja ma mõtlesin ühtlasi ka mingi cable managemendi sarnase asja korraldada. Pikemat kaablit selleks vaja, et tegemist on sellise korpusega millel on toide all ja emaplaadil on see 8 otsaga auk üleval. //EDIT ... Poed tallinna ja selle läheduses sobiks kui keegi teab kust neid jubinaid osta saaks icon_biggrin.gif

Ma ei tea ka see on õige koht selle küsimuse jaoks, aga ma ei hakka ühe küsimuse pärast foorumit teema tegemisega reostama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 09:59:24 vasta tsitaadiga

kaurxxl, kas midagi siukest ve? http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=56&menyy_id=56&action=look&lookid=75011
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurxxl
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2008




sõnum 17.07.2009 19:45:19 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
kaurxxl, kas midagi siukest ve? http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=56&menyy_id=56&action=look&lookid=75011


Peaaegu, ega see kõlbab ka. Lootsin selle kaabli lihtsalt ühe pika juhtmena arvutisse panna. Aga kui see ühendus koht emaplaadi taha jääb, ei ole vahet kas see on üks pikk kaabel või pikendus seal otsas.

/EDIT ... kuna kusagilt midagi muud ei leidnud käisin lõpuks ka seal arvutikeskuses kohal ... aga seda seal kohal ei olnd icon_biggrin.gif ... oma viga vist, et ei helistanud ja küsind üle ... kodulehel oli kirjas et kohal.

Aga teine küsimus tekkis veel ... ega keegi ei tea mis juhe seal sees on ... 12V ja Maandus ... aga juhtme diameeter jne ... päris suvalist juhet kuurist sinna ei tahaks nagu asemele panna, aga iseenesest seda pikendada oleks võimalik (või sisemised juhtmed välja vahetada)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 18:57:29 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
kaurxxl, kas midagi siukest ve? http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=56&menyy_id=56&action=look&lookid=75011

Endal oli ka see junn koos 24 pini omaga. Väga thumbs_up.gif vidin kes tahab enda kastis korda vähe lüüa icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 19:03:21 vasta tsitaadiga

... või muretse toiteplokk millel on asjalikud, pikad juhtmed 8)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 25.07.2009 10:40:05 vasta tsitaadiga

Oleks vaja 500W toitekat Arvutikeskuses http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=24&id=101&&menyy_id=24 on 900 kr ringis neid päris mitu. Aidake, on neil üldse mingit vahet või selle raha eest on nad kõik sarnased.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 11:15:51 vasta tsitaadiga

ronn kirjutas:
Oleks vaja 500W toitekat Arvutikeskuses http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=24&id=101&&menyy_id=24 on 900 kr ringis neid päris mitu. Aidake, on neil üldse mingit vahet või selle raha eest on nad kõik sarnased.


Suht sarnased jahh...
Mina võtaks, iseenda praktilisest kogemusest lähtudes, siis Fortroni või Chieftec`i

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.07.2009 23:19:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
ronn kirjutas:
Oleks vaja 500W toitekat Arvutikeskuses http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=24&id=101&&menyy_id=24 on 900 kr ringis neid päris mitu. Aidake, on neil üldse mingit vahet või selle raha eest on nad kõik sarnased.


Suht sarnased jahh...
Mina võtaks, iseenda praktilisest kogemusest lähtudes, siis Fortroni või Chieftec`i


Asus P-50GA on ka päris asjalik toide. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.07.2009 09:57:50 vasta tsitaadiga

Paistab, et müügilolevatest tuleb Bluff-toiteplokkideks" nimetada OCZ-toiteplokid.
Ei oska teistmoodi väljendada tootjafirma "leiutist", et 2 toidet, millest üks on 600W, teine 700W, on täiesti identsete parameetritega.

+5V 30.0A
+12V1 18.0A
+ 12V2 18.0A
+12V3 18.0A
+12V4 18A
+3,3V 36.0A

Siit ülesanne HV-rahvale. Tehke kindlaks selle andmete tabeli järgi, kumb neist on ühesuguste andmete korral OCZ600SXS ja kumb on OCZ700SXS
Tegemist on siis OCZ toiteplokiga kaasasolnud Manuaaliga, ja selles on korraga andmed mõlema toiteploki kohta.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 10:08:42 vasta tsitaadiga

mis lõugad? sama teema on näiteks Tagan toidetega kus A numbrid on samad, aga erinevus on just MAX COMBINED osas.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roolik
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2007




sõnum 29.07.2009 11:31:22 vasta tsitaadiga

Täna öösel toimus mul toas ilutulestik icon_eek.gif
Nimelt Gigabyte Odin Pro 800W otsustas sädemeid loopima hakata iseenesest. Ärkasin mingite imelike praksude peale ülesse ja nägin sähvatusi, siis vaatasin ja lõi päris korralikult sädemeid särinaga toitest, tossu kah tuba täis
Arvuti oli siis muidugi väljalülitatud olekus õnneks. Hea et samal ajal ise kodus olin.
Koju jõuan siis uurin kahjud üle.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 12:11:07 vasta tsitaadiga

omg veel üks, kellelgi oli ka mingi jama gigabyte toitega .nüüd on selge ,eemale hoida .
väga huvitav et arvuti oli väljalülitatud icon_rolleyes.gif ning siis läks särisema.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.07.2009 12:11:40 vasta tsitaadiga

Kellele veel on olnud siis Gigabytega jama? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 14:53:04 vasta tsitaadiga

omgwtf, wollil....
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 15:13:52 vasta tsitaadiga

CB4 või kes jauras ka pikalt selle sama toitega 1200W Odin,aga 800w pole vist rohkem HV-s olnud.
Ta vist sai veel 2 isendit AK-st proovida ja ikka ikka võttis HX1000.
Aga tühja sellest toitest,rohkem nagu nii Giga asju ei osta.
Loomulikult kui tasuta saab või nätsu raha eeest siis kasutada võib ikka,oma raha lihtsalt selle firma toodangule jaemüügi kaudu ei loovuta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.07.2009 15:19:49 vasta tsitaadiga

Sellesuvise elektrijamad tapavad toiteid veel massiliselt. Ise lapin praegu elektrikahjustusega 750W Chiefteci. Ja on ta"iesti lapitav, muide.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roolik
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2007




sõnum 29.07.2009 18:39:30 vasta tsitaadiga

Noh läkski õnneks ainult toide kõik muu jäi puutumata ja korras.
Vaja garantiisse nüüd ainult saata.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.07.2009 19:48:23 vasta tsitaadiga

Pardlil on laadija 220V icon_arrow.gif 12V DC 4.5W,küsiks,et sellega ei tohiks olla probleem panna 24/7 tiksuma üks 120mm ventikas 12V DC 0.30A?
Miski maha ei põle? icon_lol.gif icon_redface.gif
Pole päris toite küsimus,kuid ehk saab andeks beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 20:14:18 vasta tsitaadiga

omgwtf, töötab kenasti. Adapter annab välja max 0,375A.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.07.2009 20:16:20 vasta tsitaadiga

Eelpool toodud 750W Chieftec pääses ka üsna kergelt - ainult kaitse oli "kutu".

8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.07.2009 20:22:20 vasta tsitaadiga

ceemic, thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 14:48:04 vasta tsitaadiga


Tegin täna ühe PCIE power 6pin to 8pin ülemineku - keda huvitab....
PCIE otsad on traatide poolt vaadatuna.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 02.08.2009 21:31:51 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:

Tegin täna ühe PCIE power 6pin to 8pin ülemineku - keda huvitab....
PCIE otsad on traatide poolt vaadatuna.

mis mõte on maanduse eristamisel? Mõtlen siis seda 2&3 märgistust.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.