|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.06.2009 21:24:53
|
|
|
Ise võtaks Corsairi.See peaks olema CWT sisuga.Mis sisuga see Tagan on ei tea.
Lisaks Corsairil 60 kuud garantiid ja Taganil 24 kuud.
Btw.Kuskil on mingit tabelit mis sisuga mingi toide on?.Oleks hea vaadata järgmine kord kui keegi küsib
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.06.2009 21:27:13
|
|
|
| tomorrow: Kusagil eespool - mingid "sajad" lehed tagasi on selline tabel kusagil täiesti isegi olemas. Kuigi - selliseid tabeleid tuleb võtta respektiga, kuna need omavahelised tootmissuhted kord tekivad, kord kaovad.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
29.06.2009 23:17:02
|
|
|
Tagan on Impervio - Seega sama mis Enermaxid?
| tahanteada kirjutas: |
| tomorrow: Kusagil eespool - mingid "sajad" lehed tagasi on selline tabel kusagil täiesti isegi olemas. |
Sada lehte tagasi Tagani toidet kindlasti ei olnud, võimalik, et ka Corsairi seda mudelit ei olnud veel olemas.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.06.2009 10:31:05
|
|
|
| Chidori: Oh Sind küll. 8) Ma pean silmas tabelit, kus on kirjas et milline tootja toodab kellelegi teisele tootjale ka toodet, et see siis selle enda kaubamärgi alla maha müüa saaks. Nii nagu CfiefTec = ThermalTake. Kui mitte kõigi toodete koha pealt, siis osad tooted on kindlasti 1:1-le samad. Ainult, et firma nimi ja tootekood on "kastil" teine.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
30.06.2009 11:49:37
|
|
|
| ot: |
| Mul on see teema 39 lehekülge pikk... |
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
01.07.2009 00:08:53
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Chidori: Oh Sind küll. 8) Ma pean silmas tabelit, kus on kirjas et milline tootja toodab kellelegi teisele tootjale ka toodet. |
Ja ma ütlesin et 100 lehte tagasi olev tabel on aegunud - mis mu ütluse juures ohkama pani?
See on naq ma ütlesin, et paranda plaadimängija ära ja sa vastasid, et oled varem parandanud küll aga ei viitsi
| inca kirjutas: |
| ot: |
| Mul on see teema 39 lehekülge pikk... |
|
Mul 155 ehk 100 lehte = almost teh beginning.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.07.2009 00:11:23
|
|
|
Chidori: Aga Sa, kui lugupeetud ja tuntud myygifirma esindaja, peaksid ju une pealt teadma, et kes on tootnud need "sisud" neile plokkidele, mida te oma AK-s myyte.
Sama asi siis, et kui ma ostan 300 kroonise asja, on mul suht. savi, et kelle sisu seal sees on. Kuid kui ma ostan 3000 kroonise toiteka, siis tahan kindlasti teada, et mida Su firma selle "plekk-kesta" sees myyb. Et kas myyd reaalset toodet v6i myyd kallist kaubama"rki.
Ja kui sa la"hed uut ja kallist autot ostma, siis tahad ju ka teada, et mis kvaliteediga autoga tegu on. Mitte, et suva, mis autoga ringi kimad.
Edu!
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
01.07.2009 02:47:51
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Btw.Kuskil on mingit tabelit mis sisuga mingi toide on?.Oleks hea vaadata järgmine kord kui keegi küsib  |
Kas mõtlesid seda? See pole kahjuks erit värske.
http://www.10stripe.com/articles/who-made-your-power-supply.php
| Chidori kirjutas: |
| Tagan on Impervio - Seega sama mis Enermaxid? |
Enermax peaks ise oma toidete sisud valmistama.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
01.07.2009 11:41:07
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Chidori: Aga Sa, kui lugupeetud ja tuntud myygifirma esindaja |
Irwe
| tahanteada kirjutas: |
| Chidori: peaksid ju une pealt teadma, et kes on tootnud need "sisud" neile plokkidele |
Miks? ega ma neid lahti ei lammuta ja PCB'sid ei uuri... Enamus toiteid läbi hulgiladude ja olen enam kui kindel, et seal kah ei teata selliseid asju.
| AJ kirjutas: |
| Enermax peaks ise oma toidete sisud valmistama. |
Kuskil hakkas silma, et Enermax ostis Imperviost 75% ära - seega on pea, et Enermaxi oma...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.07.2009 13:26:03
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| Chidori: peaksid ju une pealt teadma, et kes on tootnud need "sisud" neile plokkidele |
Miks? ega ma neid lahti ei lammuta ja PCB'sid ei uuri... Enamus toiteid läbi hulgiladude ja olen enam kui kindel, et seal kah ei teata selliseid asju. |
Nagu ma sealt toite sisude tabelist ja Jonnygurust lugesin siis UL numbri olemasolul saab ka lihtsamalt tuvastada
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
01.07.2009 13:35:14
|
|
|
Pakendil vast mitte ja enamus toidete peal kah ei tohiks olla aga uurida saaks kindlasti kui väga tahaks...
AGA see eriti midagi ei muudaks kuna mina müügiga ei tegele ja müüjatele isegi selliste asjade teadmine midagi juurde ei annaks - Järjekordselt tõstatan küsimuse,et miks ainult toited? siis võiks juba absoluutselt kõikide toodete tootja välja uurida ju
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.07.2009 13:41:48
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
Pakendil vast mitte ja enamus toidete peal kah ei tohiks olla aga uurida saaks kindlasti kui väga tahaks...
AGA see eriti midagi ei muudaks kuna mina müügiga ei tegele ja müüjatele isegi selliste asjade teadmine midagi juurde ei annaks - Järjekordselt tõstatan küsimuse,et miks ainult toited? siis võiks juba absoluutselt kõikide toodete tootja välja uurida ju  |
Ei ma saan täiesti aru,et pole mõtet iga jumala toidet hakata vaatama.Parem vast siis,kui keegi küsib mingi kallima toite kohta.
Toite sisu,mälu kiibid,prose rev,LCD paneeli tootja jne.Kõik käib sinna alla.Mõnes mõttes kahju,et ma poodi lähen midagi ostma siis ma pole kindel mis ma saan.Ikka tuleb ise otsida ja puurida mitu tundi enne ostu
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.07.2009 15:45:40
|
|
|
see kes mingi kalli ja asjaliku toite ostab üldjuhul juba teab mida ta ostab ja kelle toode see reaalselt on. "tava" kasutaja jaoks ei ütle oletatavasti see reaalse tootja nimi nagunii midagi. Ajab vaid segadusse.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
01.07.2009 19:25:57
|
|
|
| angel kirjutas: |
| "tava" kasutaja jaoks ei ütle oletatavasti see reaalse tootja nimi nagunii midagi. |
Uuu... mu toitel kah kirjake ja kah sain teada, et mu 880w on Impervio - Ikka suht useless informatsioon ju? Samas ma võtsin konkreetselt mürataseme järgi toite
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
03.07.2009 00:09:13
|
|
|
| tsitaat: |
Ikka suht useless informatsioon ju?
|
Kui sa tead kas su Corsa toide on Seasonicu sisuga või mingi muuga, arvan et ei ole useless.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
03.07.2009 00:43:13
|
|
|
| nojah selles suhtes küll - kui mingi mudel on 101 erineva tootja poolt siis on küll abiks aga enamus korralikud tootjad siiski ju üks mudel, üks tootja.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.07.2009 07:22:56
|
|
|
angel: Noh 2 esimest juhtumist, kus "odavakese" ja "kalli" sisud on 100% samad. Ühesõnaga täiesti korraga kõrvuti olnud laialilammutatud kujul toitekad:
1. Codegeni sisu = Nexuse sisu
2. "Noname" -odavake, millel polnud isegi firmanime peal (Microlingi arvutist) = Antec.
Nojah, iseasi kas just Nexust või Antec-i niiväga kõrgesse klassi paigutada saab. 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
07.07.2009 15:03:43
|
|
|
Keegi teab, kuidas serveri toidet "kuivalt" käima tõmmata? Rohelise ja musta kokkupanemisest vist ei piisa
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
08.07.2009 00:05:27
|
|
|
| osadel piisab... paljudel uutel mitte, kuna vajavad teatud minimaalset koormust.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
08.07.2009 00:14:00
|
|
|
Neil peale ATX pistiku ju veel mingi pistik - kontroll?
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
08.07.2009 12:49:56
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Toite sisu,mälu kiibid,prose rev,LCD paneeli tootja jne.Kõik käib sinna alla. |
Esimest korda hakkas lausa huvitama mis seal kirjas - Zalman 500w HP: E198072
ZALMAN TECH CO LTD E198072
1007 DAERYUNG TECHNO TOWN III
448 GASAN-DONG
GUMCHUN-GU
SEOUL, 153-803 REPUBLIC OF KOREA
link
Eriti huvitav, et toite enda sildil kirjas "Manufactured by FSP Technology Inc"
"High Efficiency (81% MAX)"
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
08.07.2009 17:22:30
|
|
|
Kui kellelegi peaks huvi pakkuma, siis saaks 3,8k eest (post sees) Silverstone Strider ST1200 toite
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
15.07.2009 17:39:43
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
Keegi teab, kuidas serveri toidet "kuivalt" käima tõmmata? Rohelise ja musta kokkupanemisest vist ei piisa  |
fortroni1010w läks ilusti nii, 1 poolt 4.roheline ja 7.must omavahel
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.07.2009 17:52:54
|
|
|
Kui ei taheta oma toiteplokki la"bi ka"rsatada tyhijooksuga, siis peab va"hemalt minimaalkoormus kyljes olema. Ning veel yks asi - paljude - koormuseta ka"ivitusteta - vead v6ivad ilmneda alles hiljem ning siis on vesistamist kui palju, et igavene neetud toiteplokk, et miks ta küll kutu peab olema.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
15.07.2009 19:17:02
|
|
|
| Mis jama on läksin youtube ja järsku tegi Arvuti resa. Mis toide muutub aina nõrgemaks? Tegemist Codegeni sitast valmistatud toitega mis peaks kirjade järgi olema 450W.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
15.07.2009 19:29:36
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kui ei taheta oma toiteplokki la"bi ka"rsatada tyhijooksuga, siis peab va"hemalt minimaalkoormus kyljes olema. Ning veel yks asi - paljude - koormuseta ka"ivitusteta - vead v6ivad ilmneda alles hiljem ning siis on vesistamist kui palju, et igavene neetud toiteplokk, et miks ta küll kutu peab olema.
Postitatud mobile device |
10 euri eest 2 620W toidet - ära muretse, nende pärast ma nutma ei hakka.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.07.2009 11:08:23
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Mis jama on läksin youtube ja järsku tegi Arvuti resa. Mis toide muutub aina nõrgemaks? Tegemist Codegeni sitast valmistatud toitega mis peaks kirjade järgi olema 450W. |
Suure tõenäosusega annab see "koodigeneraator" sul varsti saba ja hea, kui emaplaati kaasa ei võta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurxxl
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2008
|
16.07.2009 23:44:26
|
|
|
Ega keegi ei tea kust saaks osta pikemaid toite kaableid ? Õigemini on mul ainult ühte vaja ... 8 otsaga kaabel. Ma vaatasin, et annaks ka ise kusagilt juhet hankida ja need sisemised juhtmed seal välja vahetada pikemate vastu ... aga ma ei kujuta ette kui hea mõte see on. Aga kui seda viimast varianti kasutada siis oleks vaja sleevingu ... torusi ... eesti keel longab nagu näha. Aga siis ka küsimus, et kust neid saab osta ? Nende tellimisega ma eriti jamada ei taha kuna see võtaks aega mingi nädala ilmselt ja ma pean nii või naa lähipäevadel emaplaadi arvutist välja kiskuma ja ma mõtlesin ühtlasi ka mingi cable managemendi sarnase asja korraldada. Pikemat kaablit selleks vaja, et tegemist on sellise korpusega millel on toide all ja emaplaadil on see 8 otsaga auk üleval. //EDIT ... Poed tallinna ja selle läheduses sobiks kui keegi teab kust neid jubinaid osta saaks
Ma ei tea ka see on õige koht selle küsimuse jaoks, aga ma ei hakka ühe küsimuse pärast foorumit teema tegemisega reostama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurxxl
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2008
|
17.07.2009 19:45:19
|
|
|
Peaaegu, ega see kõlbab ka. Lootsin selle kaabli lihtsalt ühe pika juhtmena arvutisse panna. Aga kui see ühendus koht emaplaadi taha jääb, ei ole vahet kas see on üks pikk kaabel või pikendus seal otsas.
/EDIT ... kuna kusagilt midagi muud ei leidnud käisin lõpuks ka seal arvutikeskuses kohal ... aga seda seal kohal ei olnd ... oma viga vist, et ei helistanud ja küsind üle ... kodulehel oli kirjas et kohal.
Aga teine küsimus tekkis veel ... ega keegi ei tea mis juhe seal sees on ... 12V ja Maandus ... aga juhtme diameeter jne ... päris suvalist juhet kuurist sinna ei tahaks nagu asemele panna, aga iseenesest seda pikendada oleks võimalik (või sisemised juhtmed välja vahetada)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.07.2009 18:57:29
|
|
|
Endal oli ka see junn koos 24 pini omaga. Väga vidin kes tahab enda kastis korda vähe lüüa
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
21.07.2009 19:03:21
|
|
|
... või muretse toiteplokk millel on asjalikud, pikad juhtmed 8)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.07.2009 11:15:51
|
|
|
Suht sarnased jahh...
Mina võtaks, iseenda praktilisest kogemusest lähtudes, siis Fortroni või Chieftec`i
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.07.2009 23:19:50
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Suht sarnased jahh...
Mina võtaks, iseenda praktilisest kogemusest lähtudes, siis Fortroni või Chieftec`i |
Asus P-50GA on ka päris asjalik toide.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.07.2009 09:57:50
|
|
|
Paistab, et müügilolevatest tuleb Bluff-toiteplokkideks" nimetada OCZ-toiteplokid.
Ei oska teistmoodi väljendada tootjafirma "leiutist", et 2 toidet, millest üks on 600W, teine 700W, on täiesti identsete parameetritega.
+5V 30.0A
+12V1 18.0A
+ 12V2 18.0A
+12V3 18.0A
+12V4 18A
+3,3V 36.0A
Siit ülesanne HV-rahvale. Tehke kindlaks selle andmete tabeli järgi, kumb neist on ühesuguste andmete korral OCZ600SXS ja kumb on OCZ700SXS
Tegemist on siis OCZ toiteplokiga kaasasolnud Manuaaliga, ja selles on korraga andmed mõlema toiteploki kohta.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
28.07.2009 10:08:42
|
|
|
| mis lõugad? sama teema on näiteks Tagan toidetega kus A numbrid on samad, aga erinevus on just MAX COMBINED osas.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roolik
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2007
|
29.07.2009 11:31:22
|
|
|
Täna öösel toimus mul toas ilutulestik
Nimelt Gigabyte Odin Pro 800W otsustas sädemeid loopima hakata iseenesest. Ärkasin mingite imelike praksude peale ülesse ja nägin sähvatusi, siis vaatasin ja lõi päris korralikult sädemeid särinaga toitest, tossu kah tuba täis
Arvuti oli siis muidugi väljalülitatud olekus õnneks. Hea et samal ajal ise kodus olin.
Koju jõuan siis uurin kahjud üle.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
29.07.2009 12:11:07
|
|
|
omg veel üks, kellelgi oli ka mingi jama gigabyte toitega .nüüd on selge ,eemale hoida .
väga huvitav et arvuti oli väljalülitatud ning siis läks särisema.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
29.07.2009 12:11:40
|
|
|
Kellele veel on olnud siis Gigabytega jama?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
29.07.2009 14:53:04
|
|
|
| omgwtf, wollil....
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.07.2009 15:13:52
|
|
|
CB4 või kes jauras ka pikalt selle sama toitega 1200W Odin,aga 800w pole vist rohkem HV-s olnud.
Ta vist sai veel 2 isendit AK-st proovida ja ikka ikka võttis HX1000.
Aga tühja sellest toitest,rohkem nagu nii Giga asju ei osta.
Loomulikult kui tasuta saab või nätsu raha eeest siis kasutada võib ikka,oma raha lihtsalt selle firma toodangule jaemüügi kaudu ei loovuta
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.07.2009 15:19:49
|
|
|
Sellesuvise elektrijamad tapavad toiteid veel massiliselt. Ise lapin praegu elektrikahjustusega 750W Chiefteci. Ja on ta"iesti lapitav, muide.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roolik
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2007
|
29.07.2009 18:39:30
|
|
|
Noh läkski õnneks ainult toide kõik muu jäi puutumata ja korras.
Vaja garantiisse nüüd ainult saata.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
29.07.2009 19:48:23
|
|
|
Pardlil on laadija 220V 12V DC 4.5W,küsiks,et sellega ei tohiks olla probleem panna 24/7 tiksuma üks 120mm ventikas 12V DC 0.30A?
Miski maha ei põle?
Pole päris toite küsimus,kuid ehk saab andeks
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
29.07.2009 20:14:18
|
|
|
| omgwtf, töötab kenasti. Adapter annab välja max 0,375A.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.07.2009 20:16:20
|
|
|
Eelpool toodud 750W Chieftec pääses ka üsna kergelt - ainult kaitse oli "kutu".
8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
30.07.2009 14:48:04
|
|
|
Tegin täna ühe PCIE power 6pin to 8pin ülemineku - keda huvitab....
PCIE otsad on traatide poolt vaadatuna.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
02.08.2009 21:31:51
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
Tegin täna ühe PCIE power 6pin to 8pin ülemineku - keda huvitab....
PCIE otsad on traatide poolt vaadatuna. |
mis mõte on maanduse eristamisel? Mõtlen siis seda 2&3 märgistust.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|