|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
27.06.2009 12:03:18
|
|
|
Mina ise tahaks ikka pro peale minna. Kuid peab vaatama, kuidas rahakott lubab
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.06.2009 22:15:09
|
|
|
| kas Windowsi enda "Feed Headlines" gadgeti saab nii seadistada, et kui midagi uut on tulnud, annaks ta sellest häälega märku, teab keegi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
28.06.2009 03:51:42
|
|
|
Microsoft Exploring Windows 8 Exclusively 64-Bit Scenario
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Exploring-Windows-8-Exclusively-64-Bit-Scenario-98641.shtml
Selle teemaga haakub ka väga hästi see,et otsisin palju minu kasutatavast tarkvarast toetab siis 64bit.Siin on see mis ma leidsin:
*Pole märget - ei leidnud kindlat infot ,et töötab.Vaikimisi eeldan,et töötab
*x64* - Sama versioon nii x86 kui x64 jaoks
*x64 - eraldiseisev(native) x64 versioon saadaval.
3DMark01 v.3.30
3DMark03 Hotfix June 2009
3DMark03 v.3.60
3DMark05 Hotfix June 2009
3DMark05 v.1.30
3DMark06 Hotfix June 2009
3DMark06 v.1.10
3DMark Hotfix February 2008
3DMark Hotfix October 2007
3DMark Vantage Hotfix June 2009
3DMark Vantage v.1.01
Adobe Flash Player v.10.0.22.87(ActiveX)
Adobe Flash Player v.10.0.22.87(General)
Adobe Shockwave 11.5.0.596
Advanced Shortcuts Composer v.6.9.1
AMD Dual-Core Optimizer
A-Patch v.1.43.0.2
x64* ATITool v.0.27 Beta 4
AutoGK v.2.55 STABLE
x64* CCleaner v.2.20.920
x64* CryEngine2 Sandbox2
Crysis Warhead Deauthorization Tool
Crysis Warhead Framebuffer Benchmark v.0.32
x64 Daemon Tools Lite v.4.30.4.27
DigiDoc v.2.6.11
x64 Diskeeper 2009 Pro Premier v.13.0.385
x64* Driver Sweeper v.2.0.0 BETA2
x64* Everest v.4.20.1316 Beta
x64* Everest v.4.60.1500
x64* EVGA SLI Fix
ExplorerView
x64* Explorer Suite
x64* F@H GPU
FahMon v.2.3.99.1
x64 Firefox v.3.0.10
x64 Firefox v.3.5 BETA 4
Firefox WGA Plugin
x64 Firefox WMP Plugin
Flickr Uploader v.3.2
Foxit Reader v.3.1506
x64* Fraps v.2.9.8
Gmail Notifier Plus v.1.2
x64* Half-Open Limit Fix v.4.1
x64 HashTab v.2.3.0
HDTach v.3.4 MODDED
HDTach v.3.4
ID Kaart v.0.8.5.179(Firefox)
ID Kaart v.1.4.92(IE)
x64* Imgburn v.2.4.4.0
Infranview v.4.22 Plugins
Infranview v.4.23
x64 ISO Recorder
x64* Java 6 Update 14
Kantaris v.0.4.3
Karens Replicator
x64 K-Lite Codec Pack v.4.85
Logitech GamePanel v.3.01
x64 Logitech Setpoint v.4.72
LogonStudio Vista
x64* Marvell Network Conf Utility
x64 NOD 32 v.4.0.314
x64* Nokia PC Suite v.7.1.26.0
Nokia SW Updater v.2.2.21.0
x64 Nvidia NF 15.17 32bit
x64* Nvidia PhysX v.9.09.0428
OCCT v.3.1.0
Open Arguments v.1.2
x64* OpenAL v.2.0.3.0
Rename File Extensions v.1.0
x64* RivaTuner v.2.24
SendToToys v.2.5
Shell Tools v.1.1
x64 ShellExView v.1.2.1
x64 SidebarStyler
Skype v.4.1.0.130
Smartmovie Converter
x64* SpeedFan v.4.38
Spybot Search & Destroy v.1.6.2.0
UniExtract v.1.6 Beta
Unlocker v.1.87
Utorrent v.1.8.2
x64 WAIK 6001
x64 WAIK 7100
x64 Ventrilo v.3.0.5
x64 Windows 7 LIP Integrator
Windows Live Installer v.14.0.8064.206
x64 WinRAR v.3.80
Virtual PC 2007 SP1
x64* VirtualBox v.2.2.2
x64 VirtualDub v.1.9.2
x64* Vista Shortcut Manager v.2.0
x64* VistaBootPRO v.3.3.0
Vize v.1.1 BETA
x64* vLite v.1.1.6 BETA
x64* vLite v.1.2 Final
VobSub v.2.23
XRecode v.2.54
Youtube Downloader v.2.2.0.0
YouTube To Mp3 Converter v.3.1.0.0
YouTube Uploader v.2.2.0.0 |
Keegi teab midagi lisada mõne kirjeldatu kohta või märkab viga siis PS .Versioonid pole kõigil uusimad seega sorry.Ei viitsi tervet sadat lehte iga nädal läbi tuulata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
28.06.2009 08:29:05
|
|
|
Selline jama on, et peale restarti kaovad ise lisatud toolbarid ja ka quicklaunch ära.
Leidsin googlest selle õpetuse:
| tsitaat: |
Go to Start > Run > regedit
Find the following key:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\
CurrentVersion\Policies\Explorer
On the right hand pane select NoSaveSettings and make sure its value is 0.
Secondly go to Start > Run > regedit
Find the following key:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\
CurrentVersion\Policies\Explorer
On the right hand pane select NoSaveSettings and make sure its value is 0. |
Aga mul ei ole sellist keyd registris.
Build 7127 x64.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jhael
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008
|
28.06.2009 08:52:34
|
|
|
Siis lisa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
28.06.2009 09:59:05
|
|
|
See on nii masendav, kui kommertslik see on... Mina ei jaksa elu sees iga 1-2 aasta tagant uut OSi osta, mistõttu pole seda juba Vista puhul teinud ja ei planeeri ka win7 puhul teha.
Eelmine versioon pole veel väljaski, kui juba hakatakse uut välja mõtlema.
Nad võiks keskenduda lightweightilile (mida saab ka ilusaks teha), mida saab ise vajadusel täiendada, ümber koodida, disainida jpms. (et oleks väga väga väike või olematu vajadus uue OS järgi)
Aga see pole väga kasulik vist neile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.06.2009 10:57:50
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
See on nii masendav, kui kommertslik see on... Mina ei jaksa elu sees iga 1-2 aasta tagant uut OSi osta, mistõttu pole seda juba Vista puhul teinud ja ei planeeri ka win7 puhul teha.
Eelmine versioon pole veel väljaski, kui juba hakatakse uut välja mõtlema.
Nad võiks keskenduda lightweightilile (mida saab ka ilusaks teha), mida saab ise vajadusel täiendada, ümber koodida, disainida jpms. (et oleks väga väga väike või olematu vajadus uue OS järgi)
Aga see pole väga kasulik vist neile. |
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.06.2009 12:39:52
|
|
|
ArchMage, sa kasutad desktopi ja serveri os-i vaheldumisi?
üldiselt tarbitakse arvutiga seda opsüsteemi, mis oemina kaasa on ostetud kuni arvuti surmani. ja retaili puhul veel kauem.
kes käsib pidevalt uuemaid tarbida?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
28.06.2009 12:44:28
|
|
|
| londiste, see polegi hetkel oluline. Mu rahulolematus peitub selles, et nad ei või teha OSi, mida saab pidevalt täiendada, koodida, disainida jms ilma, et uut OSi teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
28.06.2009 12:54:04
|
|
|
Tarbija seisukohast oleks selline loomulikult parem lahendus. Kuid tootja seisukohast on see ju idiootsus. Ikka vaja uus toode vorpida, mida maha müüa saaks. Puhas äri ju.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.06.2009 14:23:26
|
|
|
Hallooo
mille pärast siis ärilise suunitlusega ettevõtted on.
Mingi MTÜ on puhas Eesti väljamõeldis...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.06.2009 14:36:09
|
|
|
Aga ja"rjest kiirenev konkurents tekitab la"hiajal juba selle nagunii, et iga va"ikse ajavahemiku ja"rel on olemas uued op. systeemid ja programmid.
Na"gin alles yks pa"ev arutelu, et t6ena"oliselt tuleb ysna pea juba ka v"lja Windows7-e ja"reltulija.
Ja kui vaadata,kuidas iga va"ikse vaheaja ja"rel konkurendid uusi op. systeeme toodavad, siis ei saa mina küll aru, et miks peaks MS-i juhtkond ja marketingiosakond talveund magama.
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.06.2009 15:04:47
|
|
|
Eelnevale lisaks, kui netis olev info vett peab, siis tekib kysimus, et miks peab ostma hakkama Windows 7-t, kui juba aastal 2011 saab kasutama hakata Windows 8-t.
Nii, et tulemast IT-maailma, kus iga aasta vahetatakse op. systeemi!
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
28.06.2009 15:22:09
|
|
|
vot ei vahetata
mul on kasutusel tuunitud 3.51 mis tegelt näeb välja ka kui xpees
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
28.06.2009 15:41:05
|
|
|
tahanteada, kui nii ootama jääda, siis kunagi tuleb ka win 9 ning 8't pole mõtet osta. Sama asi on ju riistavaraga ka. Iga kuu tuleb uuem ja parem asi peale. Kui vaja, küll siis inimene ostab selle 7 ära ning kasutab seda.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.06.2009 15:58:08
|
|
|
taikonaut: Isekysimus on, et palju neid inimesi olema hakkab kes iga aasta 3-4 tuhat uue op. systeemi alla magama tahavad panna. Ja paljud pole ei miljona"rid ega rikaste v6sukeste lapsukesed, kellel on suva palju pappi kuu jooksul a"ra kulutatakse.
Iseasi on, et kui nende op.systeemide hind ka kukub vastavalt va"ljatulekute kiirusele. A la, et iga-aastane uus op. systeem maksab a 1000 varasema 3000 asemel.
Ja minul pole selles suhtes probleemi - kui on na"ha, et Win8 info t6ele vastab, siis veab olemasolev XP ka vabalt sinnani va"lja, kui Win 8 va"ljas on.
Postitatud mobile device
viimati muutis tahanteada 28.06.2009 15:59:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
28.06.2009 16:01:37
|
|
|
Mul see viga, et 7'ga nii ära harjunud, et ei taha küll xp peale tagasi minna. Üritan eelmüügist asja odavamalt ära osta ning siis jätan jälle 8 vb vahele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
28.06.2009 17:00:07
|
|
|
Mina jällegi ei tundnud erilist vahet XP ja Vista vahel.
Vaevalt, et Vistalt 7'le üleminekgi midagi muudaks.
Mõtlesin vahepeal linuxi peale ka. Aga ma ei saa seda endale lubada, kuna olen veel väike ja vajan mängida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
28.06.2009 17:07:18
|
|
|
| ArchMage, On ju olemas wine ja cedega. Läbi wine mängisin wow'i, töötas ideaalselt, teisi pole proovind.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jhael
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008
|
29.06.2009 05:41:53
|
|
|
Wine siiski alati ei aita..
| krustok kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Ennast ei huvita absoluutselt aga MS võiks selle Win7-ga kaasa panna ja by def aktiveerida.Dumbuseritega saaks nalja kui üritavad omale sodi tõmmata .
Ainus positiivne asi on,et see on tasuta.Muus osas - Mõttetu.
ESET,McAfee,Kaspersky jne ruulivad edasi  |
Olen kuulnud, et MSE saab olema väga adekvaatne viirusetõrje. Windowsiga kaasa panna seda Microsoft aga ei saaks sest siis hakkaksid viirusetõrje tootjad brauserite tootjate eeskujul kaebama microsofti kohtusse jne. Tasuta viirusetõrje kohta olevat MSE aga igati korralik. Microsoftile on ju kasulik kui nad suudavad oma tooted puhtad hoida. |
Keegi, kes seda kasutab, kommenteerida võiks? Mälukasutus, funktsioonid, jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
29.06.2009 07:27:42
|
|
|
Proovimiseks lsain peale. Tagataustal töötab 1 process, mälu mingi 2400kb~~2+mb. Funktsioone tundub olevat vähe võrreldes levinumatega. Endal oleks vaid otsene võrdlus Avastiga, mis kontrollis kõike suht. Siin saad vaid psmt valida, kas quick või full scan. Ise vaikselt uuendab end, ei karju nagu Avast seda tegi. Mitu korda olen lasknud masinat skännida - pole midagi leidnud. Kas ongi masin siis tühi või on lihtsalt sitt proge see MSE
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.06.2009 11:40:42
|
|
|
| Lülita korraks välja ja mõni teine viirustõrje asemele ja vaata kas leitakse midagi - saadki teada, kuidas asjade seis on. Ainult ära korraga aktiivreiimis eri viirustõrjeid jooksuta, hakkavad üksteist segama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
29.06.2009 14:47:04
|
|
|
Samas ei usu, et midagi on. Olen proovinud erinevaid ning kunagi pole midagi ohtlikku leitud.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jhael
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008
|
29.06.2009 17:11:42
|
|
|
| Kui definitsioonid on samad, mis one-care-il siis peaks selles suhtes väga hea isegi olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.06.2009 17:22:47
|
|
|
Kui masinas on mitu Windowsit, siis v6ib ju ka selle "teise" Windowsi all olevat viiruset6rjet v6i Spy-t6rjet jooksutada. Ja see siis kontrollib arvuti m6lemat partitsiooni. Mina jooksutan nii viiruset6rjet kui spy-kontrollprogramme XP alt ja igatahes senini pole midagi Win7-e "kettalt" leida suudetud.
Ei saagi nagu aru, et kas k6ik "pahavara kirjutajad" on Linixitele v6i Mac-idele yle kolinud, v6i on see suvepalavusest tingitud, et ha"kkerid nii laisaks on muutunud.
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
29.06.2009 17:32:21
|
|
|
Mina pole seda küll täheldanud. Mul pole kunagi mingeid troojalasi ega asju arvutis olnud.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
29.06.2009 18:03:01
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Lülita korraks välja ja mõni teine viirustõrje asemele ja vaata kas leitakse midagi - saadki teada, kuidas asjade seis on. Ainult ära korraga aktiivrežiimis eri viirustõrjeid jooksuta, hakkavad üksteist segama. |
kui ei viitsi väljalülitamisega ennast vaevata, siis kasuta online scannereid... nod32 on kindlasti seline olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
29.06.2009 19:37:06
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| Lülita korraks välja ja mõni teine viirustõrje asemele ja vaata kas leitakse midagi - saadki teada, kuidas asjade seis on. Ainult ära korraga aktiivrežiimis eri viirustõrjeid jooksuta, hakkavad üksteist segama. |
kui ei viitsi väljalülitamisega ennast vaevata, siis kasuta online scannereid... nod32 on kindlasti seline olemas |
Enamus viirusetõrjetel on lausa.
_________________ www.meybo.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.06.2009 00:44:53
|
|
|
kui 4GB pulk olemas, siis piisab kui Windows 7 DVD pealt kõik failid sinna kopeerida ja võid alustada installimist. sama asi Vistaga. pole mingit "keemiat".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.06.2009 01:45:01
|
|
|
Põhimõttelistelt nüüdseks 9 aastat tagasi oli PC peal süsteem, mis võis bootida üpris suvalisest kohast, BeOS. Ehk, võisid FAT/FAT32 all luua alamkausta sobivas mõõdus/formaadis faili, omada kõrvalpartitsioonil BFS failisüsteemi või bootida üles süsteem CD'lt või floppylt ning siis bootmenüüst valida, milliselt eelnimetatult alalt OS käima lugeda. RO meedialt käivitus automaatselt installer. Lihtsalt installeri käivitamisel said valida algallika, kuskohast lugeda (võis olla ka töötav süsteem) ja sihtkoha, kuhu OS paigutada. Ehk, kui W7 sellest nüüd ka osa ära teeb, on vahepealne "progress" ikka kiire olnud...
_________________ -- |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.06.2009 13:09:27
|
|
|
Tundub et saite valesti mu mõttest aru või mida te ise mõtlete
Lihtsalt lahe on poest osta USB julla mitte DVD karp koos plaadiga.
Seda et USB-i pealt installida saab teab vist iga AHV ise ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.06.2009 13:24:08
|
|
|
Mis vahet on USB või DVD plaadil, kuigi, DVD ootmine on vist vähemreostavam kui mälupulga tootmine. Kus on MS allalaetav 200MB boot image, millega saad paigaldada lähimast MS tarkvarahoidlast?
_________________ -- |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.06.2009 14:06:17
|
|
|
dvd on odavam. allalaetava boot image jaoks sellise turundusmudeli juures on vaja märksa keerukamat infrastruktuuri kui microsoftil hetkel käepärast.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
30.06.2009 16:04:57
|
|
|
| ot: |
Kas selle artikli autor on nali? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
30.06.2009 17:45:24
|
|
|
| ot: |
huvitav mis soost ta on siis lõpuks? näost küll näha pole  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.06.2009 18:08:08
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| ot: |
huvitav mis soost ta on siis lõpuks? näost küll näha pole  |
|
Sünnipäraselt mees, Ian Fried, läbinud soovahetuse ja praeguse seisuga naine, Ina Fried.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ian_Fried_(writer)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.06.2009 19:49:56
|
|
|
Irw mis pilt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
30.06.2009 20:30:14
|
|
|
Keegi teab kuidas suures koguses faile kaustadesse liigutada? Üritasin 35k faili cuttida ja teise kausta tõsta aga cut-protsessi mõtles juba 5 minutit ja lõpuks paste ei töödanudki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.06.2009 20:33:50
|
|
|
| stinger kirjutas: |
Keegi teab kuidas suures koguses faile kaustadesse liigutada? Üritasin 35k faili cuttida ja teise kausta tõsta aga cut-protsessi mõtles juba 5 minutit ja lõpuks paste ei töödanudki  |
Kui Windowsi enda kopeerijast väheks jääb siis TeraCopy
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
30.06.2009 21:20:51
|
|
|
Sorry kui olnud:
Microsoft to charge Europeans double for Windows 7
| tsitaat: |
When the company launches Windows 7 on Oct. 22, it will price Windows 7 Home Premium, likely the most popular of the three editions available at retail, at 119.99 in the European Union (EU) and charge £79.99 in the U.K., an EU member that has retained its own currency. Those prices are the equivalent to $168.66 and $132.14 U.S., respectively, at Saturday's exchange rates.
U.S. consumers will pay only $119 for the same software after a two-week pre-order sales discount expires July 11. That means EU residents will pay 41% more, and U.K. consumers 10% more, than U.S. buyers for Home Premium Upgrade
|
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| tagasi üles |
|
 |
bandiit
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2003
|
30.06.2009 21:24:15
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| stinger kirjutas: |
Keegi teab kuidas suures koguses faile kaustadesse liigutada? Üritasin 35k faili cuttida ja teise kausta tõsta aga cut-protsessi mõtles juba 5 minutit ja lõpuks paste ei töödanudki  |
Kui Windowsi enda kopeerijast väheks jääb siis TeraCopy  |
Kratist kinni ja tirid (drag'n'drop feature) (eelnevalt lähtekoht ja sihtkoht lahti muidugist)
_________________
Antiik müüa profiilis |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
30.06.2009 21:34:11
|
|
|
Njah tugev miinus windows 7 tasku, XP-l selliseid muresid ei olnud. Aga jaurasin 3k faili kaupa ja sain hakkama Paar not respondingut oli aga elas üle
DragDrop teeb copy, mitte cut - mul ei ole vaja duubeldada asju. Kui faile niipalju siis eeldatavasti on nendel mingi maht ka juba olemas ja vaba maht on siiski piiratud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.06.2009 21:35:13
|
|
|
| "xcopy *.*" ei proovinud? pole siiani mind veel hätta jätnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
30.06.2009 22:05:58
|
|
|
| Proovisin win7 all kuidagi 5.1 heli saada Creative Live 24bit helikaardile aga kahjuks ei õnnestu!Heli tuleb ikka 2 kõlarist ja bass laseb kassiund laua-all.Erinevadi drivereid sai mitmeid proovitud. On kellelgi kogemusi sellise probleemiga???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
30.06.2009 22:12:42
|
|
|
| dzombe, 2-300MB boot image on Windowsi Deployment lahendustes kasutusel (WDS).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
30.06.2009 22:14:22
|
|
|
| M6izduzeta kirjutas: |
| Proovisin win7 all kuidagi 5.1 heli saada Creative Live 24bit helikaardile aga kahjuks ei õnnestu!Heli tuleb ikka 2 kõlarist ja bass laseb kassiund laua-all.Erinevadi drivereid sai mitmeid proovitud. On kellelgi kogemusi sellise probleemiga??? |
Mul aitas Daniel K poolt moditud driverid - Googlist peaks kiirelt leidma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.06.2009 22:29:33
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| M6izduzeta kirjutas: |
| Proovisin win7 all kuidagi 5.1 heli saada Creative Live 24bit helikaardile aga kahjuks ei õnnestu!Heli tuleb ikka 2 kõlarist ja bass laseb kassiund laua-all.Erinevadi drivereid sai mitmeid proovitud. On kellelgi kogemusi sellise probleemiga??? |
Mul aitas Daniel K poolt moditud driverid - Googlist peaks kiirelt leidma. |
Otsite ehk neid: Daniel K @ Creative Forum
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|