Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 12:03:18 vasta tsitaadiga

Mina ise tahaks ikka pro peale minna. Kuid peab vaatama, kuidas rahakott lubab icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 22:15:09 vasta tsitaadiga

kas Windowsi enda "Feed Headlines" gadgeti saab nii seadistada, et kui midagi uut on tulnud, annaks ta sellest häälega märku, teab keegi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 03:51:42 vasta tsitaadiga

Microsoft Exploring Windows 8 Exclusively 64-Bit Scenario
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Exploring-Windows-8-Exclusively-64-Bit-Scenario-98641.shtml

Selle teemaga haakub ka väga hästi see,et otsisin palju minu kasutatavast tarkvarast toetab siis 64bit.Siin on see mis ma leidsin:

*Pole märget - ei leidnud kindlat infot ,et töötab.Vaikimisi eeldan,et töötab
*x64* - Sama versioon nii x86 kui x64 jaoks
*x64 - eraldiseisev(native) x64 versioon saadaval.

  3DMark01 v.3.30
  3DMark03 Hotfix June 2009
  3DMark03 v.3.60
  3DMark05 Hotfix June 2009
  3DMark05 v.1.30
  3DMark06 Hotfix June 2009
  3DMark06 v.1.10
  3DMark Hotfix February 2008
  3DMark Hotfix October 2007
  3DMark Vantage Hotfix June 2009
  3DMark Vantage v.1.01
  Adobe Flash Player v.10.0.22.87(ActiveX)
  Adobe Flash Player v.10.0.22.87(General)                                                 
  Adobe Shockwave 11.5.0.596     
  Advanced Shortcuts Composer v.6.9.1
  AMD Dual-Core Optimizer
  A-Patch v.1.43.0.2                                                     
x64* ATITool v.0.27 Beta 4
  AutoGK v.2.55 STABLE
x64* CCleaner v.2.20.920
x64* CryEngine2 Sandbox2
  Crysis Warhead Deauthorization Tool
  Crysis Warhead Framebuffer Benchmark v.0.32
x64  Daemon Tools Lite v.4.30.4.27
  DigiDoc v.2.6.11
x64  Diskeeper 2009 Pro Premier v.13.0.385
x64* Driver Sweeper v.2.0.0 BETA2                                                   
x64* Everest v.4.20.1316 Beta
x64* Everest v.4.60.1500
x64* EVGA SLI Fix
  ExplorerView
x64* Explorer Suite
x64* F@H GPU
  FahMon v.2.3.99.1
x64  Firefox v.3.0.10
x64  Firefox v.3.5 BETA 4
  Firefox WGA Plugin
x64  Firefox WMP Plugin
  Flickr Uploader v.3.2
  Foxit Reader v.3.1506
x64* Fraps v.2.9.8
  Gmail Notifier Plus v.1.2
x64* Half-Open Limit Fix v.4.1
x64  HashTab v.2.3.0
  HDTach v.3.4 MODDED
  HDTach v.3.4
  ID Kaart v.0.8.5.179(Firefox)
  ID Kaart v.1.4.92(IE)
x64* Imgburn v.2.4.4.0
  Infranview v.4.22 Plugins
  Infranview v.4.23
x64  ISO Recorder
x64* Java 6 Update 14
  Kantaris v.0.4.3
  Karens Replicator
x64  K-Lite Codec Pack v.4.85
  Logitech GamePanel v.3.01
x64  Logitech Setpoint v.4.72
  LogonStudio Vista
x64* Marvell Network Conf Utility
x64  NOD 32 v.4.0.314
x64* Nokia PC Suite v.7.1.26.0
  Nokia SW Updater v.2.2.21.0
x64  Nvidia NF 15.17 32bit
x64* Nvidia PhysX v.9.09.0428
  OCCT v.3.1.0
  Open Arguments v.1.2
x64* OpenAL v.2.0.3.0
  Rename File Extensions v.1.0
x64* RivaTuner v.2.24
  SendToToys v.2.5
  Shell Tools v.1.1
x64  ShellExView v.1.2.1
x64  SidebarStyler
  Skype v.4.1.0.130
  Smartmovie Converter
x64* SpeedFan v.4.38
  Spybot Search & Destroy v.1.6.2.0
  UniExtract v.1.6 Beta
  Unlocker v.1.87
  Utorrent v.1.8.2
x64  WAIK 6001
x64  WAIK 7100
x64  Ventrilo v.3.0.5
x64  Windows 7 LIP Integrator
  Windows Live Installer v.14.0.8064.206
x64  WinRAR v.3.80
  Virtual PC 2007 SP1
x64* VirtualBox v.2.2.2
x64  VirtualDub v.1.9.2
x64* Vista Shortcut Manager v.2.0
x64* VistaBootPRO v.3.3.0
  Vize v.1.1 BETA
x64* vLite v.1.1.6 BETA
x64* vLite v.1.2 Final
  VobSub v.2.23
  XRecode v.2.54
  Youtube Downloader v.2.2.0.0
  YouTube To Mp3 Converter v.3.1.0.0
  YouTube Uploader v.2.2.0.0


Keegi teab midagi lisada mõne kirjeldatu kohta või märkab viga siis PS thumbs_up.gif .Versioonid pole kõigil uusimad seega sorry.Ei viitsi tervet sadat lehte iga nädal läbi tuulata icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 08:29:05 vasta tsitaadiga

Selline jama on, et peale restarti kaovad ise lisatud toolbarid ja ka quicklaunch ära.
Leidsin googlest selle õpetuse:
tsitaat:
Go to Start –> Run –> regedit

Find the following key:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\
CurrentVersion\Policies\Explorer

On the right hand pane select NoSaveSettings and make sure its value is 0.

Secondly go to Start –> Run –> regedit

Find the following key:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\
CurrentVersion\Policies\Explorer

On the right hand pane select NoSaveSettings and make sure its value is 0.

Aga mul ei ole sellist keyd registris.
Build 7127 x64.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 28.06.2009 08:52:34 vasta tsitaadiga

Siis lisa? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 09:59:05 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Microsoft Exploring Windows 8 Exclusively 64-Bit Scenario
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Exploring-Windows-8-Exclusively-64-Bit-Scenario-98641.shtml

See on nii masendav, kui kommertslik see on... Mina ei jaksa elu sees iga 1-2 aasta tagant uut OSi osta, mistõttu pole seda juba Vista puhul teinud ja ei planeeri ka win7 puhul teha.
Eelmine versioon pole veel väljaski, kui juba hakatakse uut välja mõtlema.
Nad võiks keskenduda lightweightilile (mida saab ka ilusaks teha), mida saab ise vajadusel täiendada, ümber koodida, disainida jpms. (et oleks väga väga väike või olematu vajadus uue OS järgi) icon_rolleyes.gif
Aga see pole väga kasulik vist neile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.06.2009 10:57:50 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Microsoft Exploring Windows 8 Exclusively 64-Bit Scenario
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Exploring-Windows-8-Exclusively-64-Bit-Scenario-98641.shtml

See on nii masendav, kui kommertslik see on... Mina ei jaksa elu sees iga 1-2 aasta tagant uut OSi osta, mistõttu pole seda juba Vista puhul teinud ja ei planeeri ka win7 puhul teha.
Eelmine versioon pole veel väljaski, kui juba hakatakse uut välja mõtlema.
Nad võiks keskenduda lightweightilile (mida saab ka ilusaks teha), mida saab ise vajadusel täiendada, ümber koodida, disainida jpms. (et oleks väga väga väike või olematu vajadus uue OS järgi) icon_rolleyes.gif
Aga see pole väga kasulik vist neile.
icon_question.gif icon_rolleyes.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 11:36:42 vasta tsitaadiga

libe, http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows vaata, on ju iga 1-2 aasta tagant uus OS. Mõned küll Server OSid, kuid mõte jääb samaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 12:39:52 vasta tsitaadiga

ArchMage, sa kasutad desktopi ja serveri os-i vaheldumisi?

üldiselt tarbitakse arvutiga seda opsüsteemi, mis oemina kaasa on ostetud kuni arvuti surmani. ja retaili puhul veel kauem.
kes käsib pidevalt uuemaid tarbida?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 12:44:28 vasta tsitaadiga

londiste, see polegi hetkel oluline. Mu rahulolematus peitub selles, et nad ei või teha OSi, mida saab pidevalt täiendada, koodida, disainida jms ilma, et uut OSi teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 12:54:04 vasta tsitaadiga

Tarbija seisukohast oleks selline loomulikult parem lahendus. Kuid tootja seisukohast on see ju idiootsus. Ikka vaja uus toode vorpida, mida maha müüa saaks. Puhas äri ju.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 14:23:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Puhas äri ju

Hallooo
mille pärast siis ärilise suunitlusega ettevõtted on.
Mingi MTÜ on puhas Eesti väljamõeldis...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.06.2009 14:36:09 vasta tsitaadiga

Aga ja"rjest kiirenev konkurents tekitab la"hiajal juba selle nagunii, et iga va"ikse ajavahemiku ja"rel on olemas uued op. systeemid ja programmid.

Na"gin alles yks pa"ev arutelu, et t6ena"oliselt tuleb ysna pea juba ka v"lja Windows7-e ja"reltulija.
Ja kui vaadata,kuidas iga va"ikse vaheaja ja"rel konkurendid uusi op. systeeme toodavad, siis ei saa mina küll aru, et miks peaks MS-i juhtkond ja marketingiosakond talveund magama.

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 14:46:39 vasta tsitaadiga

tahanteada, beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.06.2009 15:04:47 vasta tsitaadiga

Eelnevale lisaks, kui netis olev info vett peab, siis tekib kysimus, et miks peab ostma hakkama Windows 7-t, kui juba aastal 2011 saab kasutama hakata Windows 8-t.
Nii, et tulemast IT-maailma, kus iga aasta vahetatakse op. systeemi!

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 15:22:09 vasta tsitaadiga

vot ei vahetata
mul on kasutusel tuunitud 3.51 mis tegelt näeb välja ka kui xpees

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 15:41:05 vasta tsitaadiga

tahanteada, kui nii ootama jääda, siis kunagi tuleb ka win 9 ning 8't pole mõtet osta. Sama asi on ju riistavaraga ka. Iga kuu tuleb uuem ja parem asi peale. Kui vaja, küll siis inimene ostab selle 7 ära ning kasutab seda.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.06.2009 15:58:08 vasta tsitaadiga

taikonaut: Isekysimus on, et palju neid inimesi olema hakkab kes iga aasta 3-4 tuhat uue op. systeemi alla magama tahavad panna. Ja paljud pole ei miljona"rid ega rikaste v6sukeste lapsukesed, kellel on suva palju pappi kuu jooksul a"ra kulutatakse.

Iseasi on, et kui nende op.systeemide hind ka kukub vastavalt va"ljatulekute kiirusele. A la, et iga-aastane uus op. systeem maksab a 1000 varasema 3000 asemel.

Ja minul pole selles suhtes probleemi - kui on na"ha, et Win8 info t6ele vastab, siis veab olemasolev XP ka vabalt sinnani va"lja, kui Win 8 va"ljas on.

Postitatud mobile device


viimati muutis tahanteada 28.06.2009 15:59:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 16:01:37 vasta tsitaadiga

Mul see viga, et 7'ga nii ära harjunud, et ei taha küll xp peale tagasi minna. icon_biggrin.gif Üritan eelmüügist asja odavamalt ära osta ning siis jätan jälle 8 vb vahele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 17:00:07 vasta tsitaadiga

Mina jällegi ei tundnud erilist vahet XP ja Vista vahel.
Vaevalt, et Vistalt 7'le üleminekgi midagi muudaks.

Mõtlesin vahepeal linuxi peale ka. Aga ma ei saa seda endale lubada, kuna olen veel väike ja vajan mängida. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2009 17:07:18 vasta tsitaadiga

ArchMage, On ju olemas wine ja cedega. Läbi wine mängisin wow'i, töötas ideaalselt, teisi pole proovind.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 29.06.2009 05:41:53 vasta tsitaadiga

Wine siiski alati ei aita..
krustok kirjutas:
tomorrow kirjutas:

Ennast ei huvita absoluutselt aga MS võiks selle Win7-ga kaasa panna ja by def aktiveerida.Dumbuseritega saaks nalja kui üritavad omale sodi tõmmata icon_lol.gif icon_lol.gif .
Ainus positiivne asi on,et see on tasuta.Muus osas - Mõttetu.
ESET,McAfee,Kaspersky jne ruulivad edasi thumbs_up.gif

Olen kuulnud, et MSE saab olema väga adekvaatne viirusetõrje. Windowsiga kaasa panna seda Microsoft aga ei saaks sest siis hakkaksid viirusetõrje tootjad brauserite tootjate eeskujul kaebama microsofti kohtusse jne. Tasuta viirusetõrje kohta olevat MSE aga igati korralik. Microsoftile on ju kasulik kui nad suudavad oma tooted puhtad hoida.
Keegi, kes seda kasutab, kommenteerida võiks? Mälukasutus, funktsioonid, jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 07:27:42 vasta tsitaadiga

Proovimiseks lsain peale. Tagataustal töötab 1 process, mälu mingi 2400kb~~2+mb. Funktsioone tundub olevat vähe võrreldes levinumatega. Endal oleks vaid otsene võrdlus Avastiga, mis kontrollis kõike suht. Siin saad vaid psmt valida, kas quick või full scan. Ise vaikselt uuendab end, ei karju nagu Avast seda tegi. Mitu korda olen lasknud masinat skännida - pole midagi leidnud. Kas ongi masin siis tühi või on lihtsalt sitt proge see MSE icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.06.2009 11:40:42 vasta tsitaadiga

Lülita korraks välja ja mõni teine viirustõrje asemele ja vaata kas leitakse midagi - saadki teada, kuidas asjade seis on. Ainult ära korraga aktiivrežiimis eri viirustõrjeid jooksuta, hakkavad üksteist segama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 14:47:04 vasta tsitaadiga

Samas ei usu, et midagi on. Olen proovinud erinevaid ning kunagi pole midagi ohtlikku leitud.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 29.06.2009 17:11:42 vasta tsitaadiga

Kui definitsioonid on samad, mis one-care-il siis peaks selles suhtes väga hea isegi olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.06.2009 17:22:47 vasta tsitaadiga

Kui masinas on mitu Windowsit, siis v6ib ju ka selle "teise" Windowsi all olevat viiruset6rjet v6i Spy-t6rjet jooksutada. Ja see siis kontrollib arvuti m6lemat partitsiooni. Mina jooksutan nii viiruset6rjet kui spy-kontrollprogramme XP alt ja igatahes senini pole midagi Win7-e "kettalt" leida suudetud.

Ei saagi nagu aru, et kas k6ik "pahavara kirjutajad" on Linixitele v6i Mac-idele yle kolinud, v6i on see suvepalavusest tingitud, et ha"kkerid nii laisaks on muutunud.

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 17:32:21 vasta tsitaadiga

Mina pole seda küll täheldanud. Mul pole kunagi mingeid troojalasi ega asju arvutis olnud.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 18:03:01 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Lülita korraks välja ja mõni teine viirustõrje asemele ja vaata kas leitakse midagi - saadki teada, kuidas asjade seis on. Ainult ära korraga aktiivrežiimis eri viirustõrjeid jooksuta, hakkavad üksteist segama.
kui ei viitsi väljalülitamisega ennast vaevata, siis kasuta online scannereid... nod32 on kindlasti seline olemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 19:37:06 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
XYZ kirjutas:
Lülita korraks välja ja mõni teine viirustõrje asemele ja vaata kas leitakse midagi - saadki teada, kuidas asjade seis on. Ainult ära korraga aktiivrežiimis eri viirustõrjeid jooksuta, hakkavad üksteist segama.
kui ei viitsi väljalülitamisega ennast vaevata, siis kasuta online scannereid... nod32 on kindlasti seline olemas

Enamus viirusetõrjetel on lausa.

_________________
www.meybo.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 00:20:35 vasta tsitaadiga

link :: Thumbing Windows 7 onto Netbooks

Kõlab liiga uskumatuna et olla tõsi.
Kui nii siis müts maha PisiPehme ees thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 00:44:53 vasta tsitaadiga

kui 4GB pulk olemas, siis piisab kui Windows 7 DVD pealt kõik failid sinna kopeerida ja võid alustada installimist. sama asi Vistaga. pole mingit "keemiat". icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 01:45:01 vasta tsitaadiga

Põhimõttelistelt nüüdseks 9 aastat tagasi oli PC peal süsteem, mis võis bootida üpris suvalisest kohast, BeOS. Ehk, võisid FAT/FAT32 all luua alamkausta sobivas mõõdus/formaadis faili, omada kõrvalpartitsioonil BFS failisüsteemi või bootida üles süsteem CD'lt või floppylt ning siis bootmenüüst valida, milliselt eelnimetatult alalt OS käima lugeda. RO meedialt käivitus automaatselt installer. Lihtsalt installeri käivitamisel said valida algallika, kuskohast lugeda (võis olla ka töötav süsteem) ja sihtkoha, kuhu OS paigutada. Ehk, kui W7 sellest nüüd ka osa ära teeb, on vahepealne "progress" ikka kiire olnud...
_________________
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 13:09:27 vasta tsitaadiga

Tundub et saite valesti mu mõttest aru või mida te ise mõtlete icon_question.gif
Lihtsalt lahe on poest osta USB julla mitte DVD karp koos plaadiga.
Seda et USB-i pealt installida saab teab vist iga AHV ise ka beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 13:24:08 vasta tsitaadiga

Mis vahet on USB või DVD plaadil, kuigi, DVD ootmine on vist vähemreostavam kui mälupulga tootmine. Kus on MS allalaetav 200MB boot image, millega saad paigaldada lähimast MS tarkvarahoidlast?
_________________
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 14:06:17 vasta tsitaadiga

dvd on odavam. allalaetava boot image jaoks sellise turundusmudeli juures on vaja märksa keerukamat infrastruktuuri kui microsoftil hetkel käepärast.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 16:04:57 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
http://news.cnet.com/8301-13860_3-10273188-56.html

ot:
Kas selle artikli autor on nali? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 17:45:24 vasta tsitaadiga

ot:
huvitav mis soost ta on siis lõpuks? näost küll näha pole icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.06.2009 18:08:08 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
ot:
huvitav mis soost ta on siis lõpuks? näost küll näha pole icon_lol.gif
Sünnipäraselt mees, Ian Fried, läbinud soovahetuse ja praeguse seisuga naine, Ina Fried.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ian_Fried_(writer)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 19:49:56 vasta tsitaadiga

Irw mis pilt rofl.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 20:30:14 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas suures koguses faile kaustadesse liigutada? Üritasin 35k faili cuttida ja teise kausta tõsta aga cut-protsessi mõtles juba 5 minutit ja lõpuks paste ei töödanudki icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 20:33:50 vasta tsitaadiga

stinger kirjutas:
Keegi teab kuidas suures koguses faile kaustadesse liigutada? Üritasin 35k faili cuttida ja teise kausta tõsta aga cut-protsessi mõtles juba 5 minutit ja lõpuks paste ei töödanudki icon_biggrin.gif

Kui Windowsi enda kopeerijast väheks jääb siis TeraCopy thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:20:51 vasta tsitaadiga

Sorry kui olnud:
Microsoft to charge Europeans double for Windows 7
tsitaat:
When the company launches Windows 7 on Oct. 22, it will price Windows 7 Home Premium, likely the most popular of the three editions available at retail, at €119.99 in the European Union (EU) and charge £79.99 in the U.K., an EU member that has retained its own currency. Those prices are the equivalent to $168.66 and $132.14 U.S., respectively, at Saturday's exchange rates.

U.S. consumers will pay only $119 for the same software after a two-week pre-order sales discount expires July 11. That means EU residents will pay 41% more, and U.K. consumers 10% more, than U.S. buyers for Home Premium Upgrade


icon_confused.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bandiit
HV kasutaja
bandiit

liitunud: 16.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:24:15 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
stinger kirjutas:
Keegi teab kuidas suures koguses faile kaustadesse liigutada? Üritasin 35k faili cuttida ja teise kausta tõsta aga cut-protsessi mõtles juba 5 minutit ja lõpuks paste ei töödanudki icon_biggrin.gif

Kui Windowsi enda kopeerijast väheks jääb siis TeraCopy thumbs_up.gif
Kratist kinni ja tirid (drag'n'drop feature) (eelnevalt lähtekoht ja sihtkoht lahti muidugist)
_________________

Antiik müüa profiilis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:34:11 vasta tsitaadiga

Njah tugev miinus windows 7 tasku, XP-l selliseid muresid ei olnud. Aga jaurasin 3k faili kaupa ja sain hakkama icon_biggrin.gif Paar not respondingut oli aga elas üle icon_smile.gif

DragDrop teeb copy, mitte cut - mul ei ole vaja duubeldada asju. Kui faile niipalju siis eeldatavasti on nendel mingi maht ka juba olemas ja vaba maht on siiski piiratud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:35:13 vasta tsitaadiga

"xcopy *.*" ei proovinud? pole siiani mind veel hätta jätnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 30.06.2009 22:05:58 vasta tsitaadiga

Proovisin win7 all kuidagi 5.1 heli saada Creative Live 24bit helikaardile aga kahjuks ei õnnestu!Heli tuleb ikka 2 kõlarist ja bass laseb kassiund laua-all.Erinevadi drivereid sai mitmeid proovitud. On kellelgi kogemusi sellise probleemiga???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 22:12:42 vasta tsitaadiga

dzombe, 2-300MB boot image on Windowsi Deployment lahendustes kasutusel (WDS).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 22:14:22 vasta tsitaadiga

M6izduzeta kirjutas:
Proovisin win7 all kuidagi 5.1 heli saada Creative Live 24bit helikaardile aga kahjuks ei õnnestu!Heli tuleb ikka 2 kõlarist ja bass laseb kassiund laua-all.Erinevadi drivereid sai mitmeid proovitud. On kellelgi kogemusi sellise probleemiga???


Mul aitas Daniel K poolt moditud driverid - Googlist peaks kiirelt leidma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 22:29:33 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
M6izduzeta kirjutas:
Proovisin win7 all kuidagi 5.1 heli saada Creative Live 24bit helikaardile aga kahjuks ei õnnestu!Heli tuleb ikka 2 kõlarist ja bass laseb kassiund laua-all.Erinevadi drivereid sai mitmeid proovitud. On kellelgi kogemusi sellise probleemiga???


Mul aitas Daniel K poolt moditud driverid - Googlist peaks kiirelt leidma.


Otsite ehk neid: Daniel K @ Creative Forum
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.