|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.06.2009 15:54:36
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kui Samsungi ketast liialt kuumaks ei ko"eta, siis ei juhtu nende ketastega ka midagi. Nii, et tasub lugeda, mida Samsung kirjutab, et: tagab ketaste to"o" kuni 55 kraadini. Ja ei vastuta selle eest, kui kettad to"o"tavad k6rgemal temperatuuril. Ja minul pole mitte yks Samsungi ketas maha surnud, kuid see-eest ja"lgin pidevalt ka seda, et temperatuurid taevasse ei roniks.
Postitatud mobile device |
Apelleerin, mul surid samsa kettad, nagu kärbsed ca ~30 kraadi juures... (samsa ketaste max eluiga tundub 6 kuud olema)
Alguses hakkab kolksuma ja siis laseb partitsiooni tabel "varvast" või annab mehhaanika saba
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.06.2009 15:54:58
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| wanawoll, uued netbookid tulevad ka Windows 7-ga. |
Ma tean ja see on ju loogiliselt järeldatav.
Aga selleks ongi väiksemad kettad asendatud jõukale mehele 64 või 128 SSD ja vaesamale 250/320GB ketas
Samsa kettad las surevad,kuigi siiani pole eriti kuulda olnud aga ega ma eriti note foorumites ei käi ka.
Kui läheb siis läheb ja selle pärast ma vist garantiisse küll ei saadaks,uus sisse ja elu läheb edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.06.2009 15:56:27
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| wanawoll, uued netbookid tulevad ka Windows 7-ga. |
Ma tean ja see on ju loogiliselt järeldatav.
Aga selleks ongi väiksemad kettad asendatud jõukale mehele 64 või 128 SSD ja vaesamale 250/320GB ketas
Samsa kettad las surevad,kuigi siiani pole eriti kuulda olnud aga ega ma eriti note foorumites ei käi ka.
Kui läheb siis läheb ja selle pärast ma vist garantiisse küll ei saadaks,uus sisse ja elu läheb edasi. |
Arvata on, samas nii võid andmete taastamise spetsialistiks saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
23.06.2009 17:03:36
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kui Samsungi ketast liialt kuumaks ei ko"eta, siis ei juhtu nende ketastega ka midagi. Nii, et tasub lugeda, mida Samsung kirjutab, et: tagab ketaste to"o" kuni 55 kraadini. Ja ei vastuta selle eest, kui kettad to"o"tavad k6rgemal temperatuuril. Ja minul pole mitte yks Samsungi ketas maha surnud, kuid see-eest ja"lgin pidevalt ka seda, et temperatuurid taevasse ei roniks.
Postitatud mobile device |
ja mida sa siis teed kui temp on 55kraadi? lülitad kohe arvuti välja? see on ju nõmedus... enamik juustläppareid mille jahutusavad on põhjaall on koguaeg 55-75 kraadi ja samsa kettad surevad nagu kärbsed... mileks kasutada selliseljuhul sitta ketast mis nii kui grammi temperatuuri yletab läheb mahakandmisele kui võib võtta WD või seagate ketta ja see mure ei ole enam mure?
või sa vaatad, et kui sul kõvaketta temperatuur on 55 kraadi, siis võtad oma vedela lämmastikuballooni välja ja jahutad maha?
| wanawoll kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| wanawoll, uued netbookid tulevad ka Windows 7-ga. |
Ma tean ja see on ju loogiliselt järeldatav.
Aga selleks ongi väiksemad kettad asendatud jõukale mehele 64 või 128 SSD ja vaesamale 250/320GB ketas
Samsa kettad las surevad,kuigi siiani pole eriti kuulda olnud aga ega ma eriti note foorumites ei käi ka.
Kui läheb siis läheb ja selle pärast ma vist garantiisse küll ei saadaks,uus sisse ja elu läheb edasi. |
kasutaja djstallioni samsungi ketas andis otsad just loetud päevad tagasi.... kliente kes on lasknud oma ar vutis ketast vahetada on viimase 6 kuu jooksul ka päris mitmeid käinud... samsungi kettad araku tõesti õige odavamad ja kõige vähem vastupidavad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.06.2009 17:24:56
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| wanawoll, uued netbookid tulevad ka Windows 7-ga. |
Ma tean ja see on ju loogiliselt järeldatav.
Aga selleks ongi väiksemad kettad asendatud jõukale mehele 64 või 128 SSD ja vaesamale 250/320GB ketas
Samsa kettad las surevad,kuigi siiani pole eriti kuulda olnud aga ega ma eriti note foorumites ei käi ka.
Kui läheb siis läheb ja selle pärast ma vist garantiisse küll ei saadaks,uus sisse ja elu läheb edasi. |
Arvata on, samas nii võid andmete taastamise spetsialistiks saada  |
karta võib et kui vahetuseks läheb siis Samsa ketas sinna teed tagasi ei leiaks.
Samas mis andmetest rääkida netimasinas,seal oma elutööd hoiab küll viimane lammas
See nagu rohkem selline mobiili aseaine ülejäänud operatsioonidele peale kõne, tegusale ja mobiilsele inimesele
Kuna käbe book maksab 4k ümber aga esimene käkk Nokia S60 seal 2,5-3k ja kobedamad 6k.
Mis kirja sa seal ikka tipid või neti surfad,see rohkem rongi ja lennuki plaanide sirvimiseks IMO.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.06.2009 17:44:59
|
|
|
| Hollow, pidev üle ~50C temp pole ühelegi kettale hea, olgu see siis Samsma, WD või Seagate.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
23.06.2009 18:19:26
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Hollow, pidev üle ~50C temp pole ühelegi kettale hea, olgu see siis Samsma, WD või Seagate. |
Tõsi.
Aga proovi Seagate näiteks sellele tempile saada?? Suht keeruline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.06.2009 18:34:58
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| Hollow, pidev üle ~50C temp pole ühelegi kettale hea, olgu see siis Samsma, WD või Seagate. |
Tõsi.
Aga proovi Seagate näiteks sellele tempile saada?? Suht keeruline. |
| ot: |
| kahtlen küll, et need kettad ehituselt nii erinevad on - ikka suures osas ju samad kiibid ja komponendid kasutusel ning ka võimsustarve samasse auku. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
23.06.2009 20:08:27
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Hollow, pidev üle ~50C temp pole ühelegi kettale hea, olgu see siis Samsma, WD või Seagate. |
nuh... mul kodus seinasisse ehitatud WD My Book World... töötab juba viimased 2,5 aastat... 24/7... panin sinna peale proge mis näitab ketta temperatuuri...koguaeg on ketta temperatuur 55-57 kraadi... no siiani ei ole mitte midagi juhtunud
teine täpselt samasugune ketas on ühe tuttava juures firmas topeltlaepeal... töötanud ka seal juba 2 aastat... ei mingit probleemi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.06.2009 20:22:54
|
|
|
Aga alati v6ib ju rakendada m6ne programmi, mis arvuti kinni paneb kui m6ni ohtlik temperatuur tekib.
Minul jookseb oma la"pparitel NHC ja see programm hoiatab, kui ketas on 60 kraadi ja lykkab arvuti kinni kui temperatuur on 65 kraadi.
Kuigi - kuna ma kasutan ka la"ppari korpuse lisajahutust, siis pole HDD-de temperatuurid veel yle 51 kraadi kerkinud.
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.06.2009 21:58:57
|
|
|
http://windows7news.com/2009/06/23/microsoft-security-essentials-1-0-beta-released/ . Kahjuks saan seal teate:
Not available in your country or region
You appear to be in a country or region where the Microsoft Security Essentials Beta is unavailable.
This beta is available only to customers in the United States, Israel (English only), People's Republic of China (Simplified Chinese only) and Brazil (Brazilian Portuguese only).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.06.2009 00:52:39
|
|
|
Mark0, mul lasi kenasti alla tõmmata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
24.06.2009 01:30:57
|
|
|
Final Roadmap for Windows 7:
| tsitaat: |
01.06 - 19.06 Building RTM Escrow builds - already compiled.
22.06 - 10.07 RTM Recall - assembling and searching candidates for final RTM.
10.07 - Windows 7 RTM Final Build Target - The day of assembling "gold code".
13.07 - Windows 7 RTM Sign-Off - The day of signing off final RTM! |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
24.06.2009 02:44:08
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
Mark0, mul lasi kenasti alla tõmmata  |
Mul ka ei lasknud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.06.2009 05:38:03
|
|
|
Eks need saavad alla laadida, kes kuhugile "klubidesse" kuuluvad, milledel kehtivad vastavad kokkulepped Microsoftiga. Ja k6ik teised saavad hiljem ja kogu lugu.
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004

|
24.06.2009 11:08:33
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Eks need saavad alla laadida, kes kuhugile "klubidesse" kuuluvad, milledel kehtivad vastavad kokkulepped Microsoftiga. Ja k6ik teised saavad hiljem ja kogu lugu.
Postitatud mobile device |
Viskas enne allalaadimist miskise windows connect registreerimislehe ette, kui olin selle ära täitnud, lasi alla laadida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.06.2009 11:17:39
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Mark0, mul lasi kenasti alla tõmmata :) |
Sain tõmmatud. Kuna ilmselt pole mõistlik mitut antiviirust arvutis hoida siis lasin Kaspersky maha - vaatame, kui võimekas Microsofti toode on. Samas on keeruline seda testida kuna enda teada mul väga ei ole viiruseid arvutis :).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
25.06.2009 01:38:49
|
|
|
Millal see versioon välja tuleb, kus ma enam seda üle kirjutama ei pea tulevikus? final RTM vms?
| tomorrow kirjutas: |
Final Roadmap for Windows 7:
| tsitaat: |
| 13.07 - Windows 7 RTM Sign-Off - The day of signing off final RTM! |
|
Kas see ongi?
viimati muutis Azatris 25.06.2009 01:41:46, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.06.2009 01:41:45
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Miks MS jagab vana Morro versiooni?
MS jagab 1.0.1407.0 versiooni samas kui saadaval on 1.0.2140.0 versioon  |
Milleks sul üldse seda vaja on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
25.06.2009 02:28:12
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Millal see versioon välja tuleb, kus ma enam seda üle kirjutama ei pea tulevikus? final RTM vms?
| tomorrow kirjutas: |
Final Roadmap for Windows 7:
| tsitaat: |
| 13.07 - Windows 7 RTM Sign-Off - The day of signing off final RTM! |
|
Kas see ongi? |
Jah.See peaks olema kuupäev kui lõplik RTM build saab valmis ja enam muudatusi ei tule koodis.
Lekib ilmselt üsna pea peale seda kuupäeva
| wanawoll kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Miks MS jagab vana Morro versiooni?
MS jagab 1.0.1407.0 versiooni samas kui saadaval on 1.0.2140.0 versioon  |
Milleks sul üldse seda vaja on  |
Polegi.Ma lihtsalt küsisin küsimuse,et kas keegi teab miks MS jagatav vanem on?(kui on).
Ennast ei huvita absoluutselt aga MS võiks selle Win7-ga kaasa panna ja by def aktiveerida.Dumbuseritega saaks nalja kui üritavad omale sodi tõmmata .
Ainus positiivne asi on,et see on tasuta.Muus osas - Mõttetu.
ESET,McAfee,Kaspersky jne ruulivad edasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
25.06.2009 02:35:59
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Jah.See peaks olema kuupäev kui lõplik RTM build saab valmis ja enam muudatusi ei tule koodis. |
Kas sul oleks soovitusi, kuidas ma praegu peaks käituma, kui praegu on mul Vista peal ning vaja võimalikult ruttu ja efektiivselt formatit teha?
Kas panen praegu siis mõne vanema RTMi peale, kannatan selle vigu ja hädasid, uuendusi ei tule ja alles 13. Juuli pean tegema jälle puhta installi?
Võimalus tegelikult oleks ka 2-3 nädalat veel oodata, kuid mul süsteem juba suht ussitanud ja muud hädad kallal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
25.06.2009 02:40:32
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Jah.See peaks olema kuupäev kui lõplik RTM build saab valmis ja enam muudatusi ei tule koodis. |
Kas sul oleks soovitusi, kuidas ma praegu peaks käituma, kui praegu on mul Vista peal ning vaja võimalikult ruttu ja efektiivselt formatit teha?
Kas panen praegu siis mõne vanema RTMi peale, kannatan selle vigu ja hädasid, uuendusi ei tule ja alles 13. Juuli pean tegema jälle puhta installi? |
Mul samuti Vista peal ja ootan kah kuna RTM tuleb,et saaks üle minna.Vaikselt tegutsen ka x64 suunas .Ideaalne oleks kui saaks kolmikülemineku teha:
Vista SP2-->Win7
FF 3.0-->FF3.5
x86-->x64
8)
Siiski x64 jätan hilisemaks vist aga kaks esimest kindlasti .Minu probleem on see,et ma olen tihti perfektsionist.Ma tahan,et kõik driverid,programmid ja mängud oleksid võimalikult ühilduvad.Seega mul on tükk uurimist ja puurimist interweebis .
Soovitan oodata RTM ära.Sinna pole palju enam jäänud.Parem vaata igaks juhuks programmid millel ametlik win7 tugi või mis lõikavad win7 funtsioonidest kasu(jump lists jne).Muidugi ma eeldan,et sa saad aru,et füüsiliselt müüki tuleb RTM alles Oktoobri lõpus .
Ajutiselt toimib see variant kui süsteem "vana",et tee uus kasutaja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
25.06.2009 02:44:19
|
|
|
Füüsilist kontakti pole mul tõesti nende ülehinnatud karbikestega teha vaja.
Ise läksin varem XP x86'lt üle Vista x64'le vägagi valutult, ma ei usu, et pead praegugi hilisemaks jätma. Need, mis ei ühildu jms, on väga vähe, peaaegu olematult.
Aga hästi, ootan siis final RTMi ära ja... kasutan tänapäeva interneti võlusid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
25.06.2009 03:37:45
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Ise läksin varem XP x86'lt üle Vista x64'le vägagi valutult, ma ei usu, et pead praegugi hilisemaks jätma. |
Minul lükkab asja edasi see,et otsin millistest minu programmidest on olemas ka native x64 versioonid.Selles mõttes ma tean jah,et ma võin hommepäev x64 üle minna, kuna kõiki x86 progesid saab ikka peaaaegu ilma igasuguse jõudlusekaota jooksutada(kui need just iganenud 16bit koodi ei sisalda).Kõigepealt ma pidin komplieerima listi mis programmid mul on(näete milline perfektsionist ) ja järgmine on, siis sammhaaval hakata otsima millistest on ka x64 versioonid saadaval ja see sinna listi ära märkida.Lõpuks listi silmitsedes saab täieliku pildi kätte.Lisaks pean uurima millised mängitavad mängud(milledest pole x64 versiooni exet) toetavad LAA-d(Large Address Aware).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.06.2009 10:49:07
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Jah.See peaks olema kuupäev kui lõplik RTM build saab valmis ja enam muudatusi ei tule koodis. |
Kas sul oleks soovitusi, kuidas ma praegu peaks käituma, kui praegu on mul Vista peal ning vaja võimalikult ruttu ja efektiivselt formatit teha?
Kas panen praegu siis mõne vanema RTMi peale, kannatan selle vigu ja hädasid, uuendusi ei tule ja alles 13. Juuli pean tegema jälle puhta installi? |
Mul samuti Vista peal ja ootan kah kuna RTM tuleb,et saaks üle minna.Vaikselt tegutsen ka x64 suunas .Ideaalne oleks kui saaks kolmikülemineku teha:
Vista SP2-->Win7
FF 3.0-->FF3.5
x86-->x64
8)
Siiski x64 jätan hilisemaks vist aga kaks esimest kindlasti .Minu probleem on see,et ma olen tihti perfektsionist.Ma tahan,et kõik driverid,programmid ja mängud oleksid võimalikult ühilduvad.Seega mul on tükk uurimist ja puurimist interweebis .
Soovitan oodata RTM ära.Sinna pole palju enam jäänud.Parem vaata igaks juhuks programmid millel ametlik win7 tugi või mis lõikavad win7 funtsioonidest kasu(jump lists jne).Muidugi ma eeldan,et sa saad aru,et füüsiliselt müüki tuleb RTM alles Oktoobri lõpus .
Ajutiselt toimib see variant kui süsteem "vana",et tee uus kasutaja  |
Sama siin ... ainult, et mul tuleks kaksik üleminek...
BTW mul üleminekuga XP x86 -> Vista x64 mingeid erilisi probleeme küll ei tekkinud...
(3Dmark06 install välja arvata, mis installib endale 64-bit OpenAL library ja siis ise ei käi... sest 32-bit oma jätab installimata)
Samas sellest probleemist saab lihtsalt üle, kui endale eraldi OpenAL installer sikutada...
| tomorrow kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
| Ise läksin varem XP x86'lt üle Vista x64'le vägagi valutult, ma ei usu, et pead praegugi hilisemaks jätma. |
Minul lükkab asja edasi see,et otsin millistest minu programmidest on olemas ka native x64 versioonid.Selles mõttes ma tean jah,et ma võin hommepäev x64 üle minna, kuna kõiki x86 progesid saab ikka peaaaegu ilma igasuguse jõudlusekaota jooksutada(kui need just iganenud 16bit koodi ei sisalda).Kõigepealt ma pidin komplieerima listi mis programmid mul on(näete milline perfektsionist ) ja järgmine on, siis sammhaaval hakata otsima millistest on ka x64 versioonid saadaval ja see sinna listi ära märkida.Lõpuks listi silmitsedes saab täieliku pildi kätte.Lisaks pean uurima millised mängitavad mängud(milledest pole x64 versiooni exet) toetavad LAA-d(Large Address Aware). |
Njah... mul õnneks juba läbitud teekond...
Kuna kasutan küllaltki palju tarkvara, mis on frewamare & platform independent, siis mul õnnestus enamus oma softile x64 saada samast august, kust enne x86`gi kasutusele võetud oli... (ehk siis softi autori saidilt )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.06.2009 10:58:39
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Ennast ei huvita absoluutselt aga MS võiks selle Win7-ga kaasa panna ja by def aktiveerida.Dumbuseritega saaks nalja kui üritavad omale sodi tõmmata .
Ainus positiivne asi on,et see on tasuta.Muus osas - Mõttetu.
ESET,McAfee,Kaspersky jne ruulivad edasi  |
MS-i käsutuses täiesti pädevad signatuurid
http://www.av-comparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_report22.pdf
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
25.06.2009 11:17:15
|
|
|
jah rahvas, vaadake nüüd hoolega seda pakendit, enamus ju never ever seda omama ei hakka vaatamata win7 kasutuselevõtule
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.06.2009 11:21:38
|
|
|
Slazenger: Vana uudis, muide juba. Ja ka RC sai minu teada Microsoftist juba tellida taolise karbi sees.
Tellijad, kes RC-plaadi koos karbiga tellisid, võivad seda täpsustada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
25.06.2009 11:53:01
|
|
|
Kui aus olla siis meeldis vista pakend mulle rohkem,kuna nt pakendi "selg" on ümar samas kui Win7-l on see kandiline .Lisaks on Vista oma värvilisem.Win7 oma on rohkem tagasiminek XP pakendi juurde
Spoiler 
| kaspar00 kirjutas: |
jah rahvas, vaadake nüüd hoolega seda pakendit, enamus ju never ever seda omama ei hakka vaatamata win7 kasutuselevõtule  |
Ei hakkagi ju .Enamus saab uute arvutitega.System Builderid ostavad üldiselt OEM ja mõned saavad MSDNAA kaudu vms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.06.2009 18:13:24
|
|
|
Windows 7 Home Premium (Full): $199.99
Windows 7 Professional (Full): $299.99
Windows 7 Ultimate (Full): $319.99
Mõistlik värk igaljuhul,Vista hinnad olid tiba ülepaisutatud retailis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
25.06.2009 19:11:16
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Ennast ei huvita absoluutselt aga MS võiks selle Win7-ga kaasa panna ja by def aktiveerida.Dumbuseritega saaks nalja kui üritavad omale sodi tõmmata .
Ainus positiivne asi on,et see on tasuta.Muus osas - Mõttetu.
ESET,McAfee,Kaspersky jne ruulivad edasi  |
Olen kuulnud, et MSE saab olema väga adekvaatne viirusetõrje. Windowsiga kaasa panna seda Microsoft aga ei saaks sest siis hakkaksid viirusetõrje tootjad brauserite tootjate eeskujul kaebama microsofti kohtusse jne. Tasuta viirusetõrje kohta olevat MSE aga igati korralik. Microsoftile on ju kasulik kui nad suudavad oma tooted puhtad hoida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
25.06.2009 19:21:04
|
|
|
Huvitavamad asjad minu jaoks:
| tsitaat: |
| We will offer people in select markets the opportunity to pre-order Windows 7 at a more than 50% discount. In the US, this will mean you can pre-order Windows 7 Home Premium for USD $49.99 or Windows 7 Professional for USD $99.99. You can take advantage of this special offer online via select retail partners such as Best Buy or Amazon, or the online Microsoft Store (in participating markets). |
Siin urkas muidugi ei pakuta midagi aga küll saab endale välismaalt seeläbi odavamalt hankida mingil moel
| tsitaat: |
| Then on October 31st, the remaining 21 languages will become available: ...Estonian... |
Vot see on normaalne .Mitte nagu Vistaga,et 3 kuud pidi(ja peab nt SP2 puhul) ootama eesti keelt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
25.06.2009 19:25:52
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| tsitaat: |
| We will offer people in select markets the opportunity to pre-order Windows 7 at a more than 50% discount. In the US, this will mean you can pre-order Windows 7 Home Premium for USD $49.99 or Windows 7 Professional for USD $99.99. You can take advantage of this special offer online via select retail partners such as Best Buy or Amazon, or the online Microsoft Store (in participating markets). |
Siin urkas muidugi ei pakuta midagi aga küll saab endale välismaalt seeläbi odavamalt hankida mingil moel |
mind ajas see tiba marru, et 50% saa pre-orderiga odavamalt aga pmst ainult Põhja-Ameerikas.
Kui sa selle mingi moe teada saad siis anna ahvidele ka teada.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.06.2009 19:35:42
|
|
|
| Tehke üritusfoorumisse HV-ühisost ja las näiteks netikuller ostab usas suure partii.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.06.2009 19:39:53
|
|
|
Ise plaanin ka selle siis umbes poole odavamalt ära osta. Mõtlesin ka juba ühisostu peale, kuid Microsofti kodukal on kirjas:
Q: How many copies of Windows 7 can I order?
A: You can order up to three copies each of Windows 7 Home Premium and Professional with this promotion.
Seega olenevalt kas nad vaatavad aadressi või nime järgi huvitav Kui nimejärgi, siis ei teki vast probleeme neid rohkem ostmisega, kui kolm tükki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
25.06.2009 19:41:36
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| tsitaat: |
| We will offer people in select markets the opportunity to pre-order Windows 7 at a more than 50% discount. In the US, this will mean you can pre-order Windows 7 Home Premium for USD $49.99 or Windows 7 Professional for USD $99.99. You can take advantage of this special offer online via select retail partners such as Best Buy or Amazon, or the online Microsoft Store (in participating markets). |
Siin urkas muidugi ei pakuta midagi aga küll saab endale välismaalt seeläbi odavamalt hankida mingil moel |
mind ajas see tiba marru, et 50% saa pre-orderiga odavamalt aga pmst ainult Põhja-Ameerikas.
Kui sa selle mingi moe teada saad siis anna ahvidele ka teada.  |
| XYZ kirjutas: |
| Tehke üritusfoorumisse HV-ühisost ja las näiteks netikuller ostab usas suure partii. |
Pidasin silmas jah,et nt Netikulleriga peaks kamba peale odavam tulema kui üksi kohapealt ostes.Muidugi ma ei kahtle,et üsna pea pärast müüki ilmuvad ka eBay-sse odavamad(mitte küll 50% kuna vahendajad võtavad oma vaheltkasu) kuid siiski
Veel võimalus,et kui keegi mõnes nendes riikidest kus see müük toimub siis saab ära tellida.Või kui on sugulasi siis lasta neil ära tellida ja nemad saadavad siis postiga omakorda edasi.Variante on mitmeid.Jama ainult,et nii viimasel minutil teatati sellest .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.06.2009 19:48:10
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Jama ainult,et nii viimasel minutil teatati sellest . |
Tegelikult niiväga polegi ju hilja:
| Microsoft kirjutas: |
| This program begins tomorrow in the U.S., Canada and Japan. The offer ends July 11th in the U.S. and Canada and on July 5th for Japan or while supplies last. Customers in the UK, France and Germany, can pre-order their copy of Windows 7 starting July 15th and will run until August 14th (or supplies last) to ensure folks dont miss out on this. |
Ehk 26. juuni - 11. juuli on etteostmine võimalik USAs ja Kanadas. 26. juuni - 05. juuli Jaapanis. 15. juuli - 14. august Inglismaal, Prantsusmaal ja Saksamaal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
25.06.2009 21:07:12
|
|
|
Hea et UK ja Germany ka loetelus on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
25.06.2009 21:39:00
|
|
|
| tomorrow, Enterprise keelepaketid on Software Assurance klientidele olemas. Hakkab ka Ultimate külge, testitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
25.06.2009 22:13:20
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
jah rahvas, vaadake nüüd hoolega seda pakendit, enamus ju never ever seda omama ei hakka vaatamata win7 kasutuselevõtule  |
Ei hakkagi ju .Enamus saab uute arvutitega.System Builderid ostavad üldiselt OEM ja mõned saavad MSDNAA kaudu vms  |
absoluutselt! no ja mida siis sina rikutud inimene veel mõtlesid 8)
huvitav palju wini hind igasugu läpaka tootjatele jms tegelastele on kes tuhandeid litsentse ostavad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
26.06.2009 11:18:49
|
|
|
| tsitaat: |
Retail pricing
Pricing outside the US is sometimes even worse. Those in the EU can save just 4 percent over Vista for the Windows 7 Home Premium Upgrade version, while they'll save 13 percent for the Full version. (Again, the other editions are priced identically to Vista.) Meanwhile, the Upgrade version of Windows 7 Home Premium is 12 percent higher than Vista in the UK for some reason. The Full version is 12 percent cheaper. |
| tsitaat: |
Windows 7 E versions
Microsoft will instead provide the Full retail versions of Windows 7 in EU countries at Upgrade pricing. That's actually a significant cost savings, though those users will, of course, be unable to perform in-place upgrades of Windows Vista to Windows 7 (because that functionality is not supported by the Full versions). |
| tsitaat: |
Windows 7 General Availability details
This is a huge improvement over previous Windows versions, where different language versions would appear over time and some versions would not ship until months after the initial product launch. |
| tsitaat: |
What's missing
Finally, you may have noticed that Windows 7 Starter pricing is unavailable. Presumably that is because Starter will only be made available with new, low-end PC hardware. Windows 7 Home Basic will only be provided with new PCs in emerging markets. |
http://www.winsupersite.com/win7/pricing.asp
Clean install with Windows 7 Upgrade media?
http://community.winsupersite.com/blogs/paul/archive/2009/06/25/clean-install-with-windows-7-upgrade-media-what-about-x64-upgrades.aspx#comments
| tsitaat: |
"Can I use a Windows 7 Upgrade version to perform a clean install of the OS?"
"Yes. You can perform a clean install of Windows 7 with the Upgrade media, as you could with Windows Vista." |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
26.06.2009 18:32:10
|
|
|
Esines probleem millest mina läbi ei näri. Tegu on siis värskelt installitud evaluation copy 7260 win7
Mitte üheski multiplayer mängus ei saa serveri listi kätte + programmidega (nt. xfire, steam).
Manuaalselt ip järgi proovides pole ka edu (cod4 läbi konsooli).
Olen proovinud kõik firewallid maha keerata ja seadsin staatilise ip arvutile = mitte midagi
Probleem ei saa ruuteris ka olla kuna Vista peal asjad töötasid ning teise arvutiga proovides, mis on samas võrgus, oli ka kõik korras.
Kui kellelgi mõtteid on kütke julgelt.
Ette tänades,
xndr
_________________ SteamID
twitch
level1.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
26.06.2009 18:33:54
|
|
|
| XNDR kirjutas: |
Esines probleem millest mina läbi ei näri. Tegu on siis värskelt installitud evaluation copy 7260 win7
Mitte üheski multiplayer mängus ei saa serveri listi kätte + programmidega (nt. xfire, steam).
Manuaalselt ip järgi proovides pole ka edu (cod4 läbi konsooli).
Olen proovinud kõik firewallid maha keerata ja seadsin staatilise ip arvutile = mitte midagi
Probleem ei saa ruuteris ka olla kuna Vista peal asjad töötasid ning teise arvutiga proovides, mis on samas võrgus, oli ka kõik korras.
Kui kellelgi mõtteid on kütke julgelt.
Ette tänades,
xndr |
Mis mänge sa proovisid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
26.06.2009 18:46:01
|
|
|
COD4
Team Fortress 2
Red Orchestra
Ma pakun, et mingi väga spetsiifiline kala on kuskil, aga no minu mõistus ei võta enam
E: Sain hakkama, kuidagi jäi ikkagi ESETi firewall tööle kuigi ma olin juba ühest kohast linnukese ära võtnud.
_________________ SteamID
twitch
level1.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
27.06.2009 08:06:40
|
|
|
See viimane on win
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
27.06.2009 09:47:09
|
|
|
Mis siin head on Premium või?
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|