Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 29.05.2009 23:18:23 vasta tsitaadiga

äkki miski õhuke teip ja nuppude koha alla vajadusel miskit paksemat toeks, ega muudmoodi vist ei lahenda ilma õige asja väljavahetamiseta
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 17:49:49 vasta tsitaadiga

nii, minu klapid on 2 kuuga muutunud sellisteks
http://i236.photobucket.com/albums/ff15/salatoimikud/P6100078.jpg

Vapsee ei saa aru kuidas annab nii viletsaid klappe teha. Mul olemas ka mingid 25 kroonised (kasutasin SE puhul noid). Aasta otsa taskus hõõrdunud ja pesumasinaski ära käinud. Senimaani töötavad. Nokia omad aga taskust välja võtad siis hakka juppidest (nagu lego) kokku panema.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-PitBull-
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 18:42:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
nii, minu klapid on 2 kuuga muutunud sellisteks
http://i236.photobucket.com/albums/ff15/salatoimikud/P6100078.jpg

Vapsee ei saa aru kuidas annab nii viletsaid klappe teha. Mul olemas ka mingid 25 kroonised (kasutasin SE puhul noid). Aasta otsa taskus hõõrdunud ja pesumasinaski ära käinud. Senimaani töötavad. Nokia omad aga taskust välja võtad siis hakka juppidest (nagu lego) kokku panema.


Mis sa närid ja lutsutad neid ajaviiteks vä? eat.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 18:49:12 vasta tsitaadiga

Ütleksin, et E51 ise on nagu tolle tüübi ülakeha ning need "kõrvajunnid" on nagu sama tüübi alakeha. Või see pisike ja punane pall. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 15.06.2009 01:10:09 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel on kuularis pinin (üpriski vali), kui taustavalgus töötab?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-PitBull-
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 04:40:43 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
Kellelgi veel on kuularis pinin (üpriski vali), kui taustavalgus töötab?

Sellest on siin palju kirjutatud mõned lehed tagasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 08:42:22 vasta tsitaadiga

Jah. See peaks enamustel olema.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 15.06.2009 11:29:19 vasta tsitaadiga

Kuidas saab Adobe readerist kustutada ära sinna tõmmatud pdf faili. Ei leia kustutamise valikut .
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 15.06.2009 11:42:23 vasta tsitaadiga

Pane see reader kinni ning failihalduriga lähed ja kustutad selle faili ära.
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 15.06.2009 11:56:14 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Pane see reader kinni ning failihalduriga lähed ja kustutad selle faili ära.


Failihalduris pole neid faile, samuti ka mälukaardil mitte. Kuid kui minna adobe read. sisse siis tulevad need mahakustutamist vajavad failid taas esile ( saab avada ja vaadata, kuid kustutada ei anna ).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 23:53:49 vasta tsitaadiga

Mul selline asi tekkinud lambist, et telefon refreshib ennast menüüs, pleieris jne. Lihtsalt ekraanil käib "refresh" üle. Mingi softi viga vms?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 11:30:28 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
bigmarx kirjutas:
Pane see reader kinni ning failihalduriga lähed ja kustutad selle faili ära.


Failihalduris pole neid faile, samuti ka mälukaardil mitte. Kuid kui minna adobe read. sisse siis tulevad need mahakustutamist vajavad failid taas esile ( saab avada ja vaadata, kuid kustutada ei anna ).



Proovi arvuti abil seda teha
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 14:22:12 vasta tsitaadiga

Veel üks küsimus: See vastuvõtja peaks kh ikka e51-ga töötama? http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/14-000-79/gps-vastuvotja-bt-328-bluetooth
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 14:24:46 vasta tsitaadiga

Peaks ikka.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bronco8
HV kasutaja
Bronco8

liitunud: 23.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 14:52:33 vasta tsitaadiga

Töötab ikka. ma võtaks pigem selle: http://ak.ee/index.php?pid=0&id=43&menyy_id=43&action=look&lookid=80360 5hz ja 32 tundi aku vastupidavus.
Endal mul tegelikult on BT-818X mis peab 42 tundi vastu. Kaasas on nii autolaadija kui toalaadija, kuid ma pole veel 2 kuu jooksul pidanud kordagi laadima seda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.06.2009 15:06:13 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
hugo kirjutas:
bigmarx kirjutas:
Pane see reader kinni ning failihalduriga lähed ja kustutad selle faili ära.


Failihalduris pole neid faile, samuti ka mälukaardil mitte. Kuid kui minna adobe read. sisse siis tulevad need mahakustutamist vajavad failid taas esile ( saab avada ja vaadata, kuid kustutada ei anna ).



Proovi arvuti abil seda teha



Ei muutunud kahjuks miskit
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2009 14:32:59 vasta tsitaadiga

mul on e51'ga selline probleem, et alguses oli mul helivaljusus mingi poole peal ( mõtlen seda, kõlarit, mida tuleb kõrva juures hoida, kui keegi räägib midagi ), kuid nüüd kui mul kõlar poole peal on siis ma ei kuule praktiliselt mitte midagi, ja ma panin kõlari väljususe põhja, kuid ikkagi on see märgatavalt vaiksem kui ennem, oskab keegi pakkuda, mis jama olla võib.

hiljuti tegin ka tarkvara uuenduse ära, aga mitte midagi ei muutunud,
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2009 15:01:23 vasta tsitaadiga

multizync kirjutas:
mul on e51'ga selline probleem, et alguses oli mul helivaljusus mingi poole peal ( mõtlen seda, kõlarit, mida tuleb kõrva juures hoida, kui keegi räägib midagi ), kuid nüüd kui mul kõlar poole peal on siis ma ei kuule praktiliselt mitte midagi, ja ma panin kõlari väljususe põhja, kuid ikkagi on see märgatavalt vaiksem kui ennem, oskab keegi pakkuda, mis jama olla võib.

hiljuti tegin ka tarkvara uuenduse ära, aga mitte midagi ei muutunud,



Kui kaua telefon kasutuses on olnud ?

Endal oli ka sarnane jama, et ei kuulnud üldse enam hästi, mis teised rääkisid, pidi telefoni tugevalt vastu kõrva suruma.
Soovitan vaadata üle see pilu kust heli tuleb, proovi mõne peene asjaga õrnalt kraapida nagu hamba tikk vms. Mul oli see mustust täis läinud. Pärast kohe teine asi.

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2009 20:01:07 vasta tsitaadiga

telefoni ostsin endale emt'st kuskil 2008 aasta novembris

sry.., muutsin 2008 peale..icon_biggrin.gif


viimati muutis multizync 24.06.2009 20:39:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 24.06.2009 20:09:59 vasta tsitaadiga

multizync kirjutas:
telefoni ostsin endale emt'st kuskil 2009 aasta novembris


Ah et siis alles hakkad ostma ja juba mured.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2009 22:06:08 vasta tsitaadiga

nooskip kirjutas:
Ma sellise huvitava asja avastanud, et kui võtan kõne vastu, siis ei kuule kohe helistaja kui ma vastan talle "tere". Alati tuleb oodata mingi paar sekki peale kõne vastuvõtmist ja alles siis kuuleb mulle helistaja mida ma räägin.
Äkki keegi oskab öelda, kuidas sellist viga saaks parandada?

Oled teada saanud, mis seda põhjustab? Mul sarnane jama (300.34.56) :S
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 24.06.2009 22:40:47 vasta tsitaadiga

ise olen ka sama probleemi täheldanud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2009 23:00:57 vasta tsitaadiga

See on Symbianiga telefonidele suht tüüpiline omadus. Lülitab vist mikri või saatja liiga hilja sisse. Andis N95 peal ka tunda.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shiiiiiiid
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 14:06:40 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas on võimalik faile edasi tagasi tõsta ka ilma pc suitita ja kuidas?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.06.2009 14:42:19 vasta tsitaadiga

shiiiiiiid kirjutas:
Keegi teab kas on võimalik faile edasi tagasi tõsta ka ilma pc suitita ja kuidas?


Saab. Paned kaabli taha ja My computeri alla tekib mälukaardi näol eraldi ketas ja tõsta kuidas tahad.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 00:24:15 vasta tsitaadiga

Krt mul hakkas täna mingi kpp pihta. Peale formatit installisin PC Suite ära. Tegin restardi masinale, nagu kombeks ikka. Aga, PC Suite enam telefoni omaks ei tunnista. Tükkaega connectib ja lõpuks ütleb, et ei leia.
kellelgi veel mingit taolist kala on olnud?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 00:30:18 vasta tsitaadiga

puik17, mille kaudu sa ühendad? Bluetooth, usb?
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 00:32:43 vasta tsitaadiga

USB.
Proovisin Erinevaid pesasid veel, ei ühestki. Samas hiir on USB ja töötab. Ja teist kaablit proovisin ka.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 00:53:09 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
USB.
Proovisin Erinevaid pesasid veel, ei ühestki. Samas hiir on USB ja töötab. Ja teist kaablit proovisin ka.

Nokia peal "uninstalli" üks .sis fail ära, mida nokia pc suite esimesel korral ühendamisel peale installida käsib. Peale seda tunneb uuesti ära.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackstick
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2009




sõnum 03.07.2009 14:15:40 vasta tsitaadiga

Probleem E51-ga. Asi seisneb selles, et mul on kodus WIFI ruuter, millega peaks saama telefoni internetti ühendada. Alustasin otsimist ning telefon leidis ruuteri signaali ilusti üles, sisestasin koodi ja peale seda ütleb telefon "web:no gateway reply" ning internetti ei pääse. Äkki oskab keegi aidata ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 10:56:34 vasta tsitaadiga

Saadaval uuendus... 400.34.011
This software release brings improvements and increased stability in Mail for Exchange, SMS reception improvements and stability and usability improvements for VoIP and WLAN. The release also includes robustness improvements when pressing the Home key. icon_exclaim.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 12:13:49 vasta tsitaadiga

Keegi vanu DOS mänge on proovinud E51 peal mängida?
Iseenesest peaks olema võimalik icon_question.gif Dosbox ju symbianile olemas ja e51 peal win95-gi tööle saadud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JUSTer
HV vaatleja
JUSTer

liitunud: 25.06.2009




sõnum 13.07.2009 17:29:03 vasta tsitaadiga

Välimuselt tundub suht jama minu meelest. Võrreldes E50'ga (Mis mu isal on) või 5130XpressMusicuga mis minul on.
E50 Business on küll vastupidav ja stiilne telefon icon_wink.gif Kuigi reso on nati väikse võitu.
---
E51 kalviatuur ei sarnane küll väga E50'ga icon_smile.gif Muidugi kõik klaviatuurid sarnanevad tavatelefonidel. Aga E50 ja E51'l peale paigutuse midagi sarnast küll rohkem ei leia sealt.
---
E51 tavaline telefon naq iga teinegi. WiFi on muidugi super selle asja juures icon_wink.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 01:05:45 vasta tsitaadiga

GoGGy kirjutas:
Saadaval uuendus... 400.34.011
This software release brings improvements and increased stability in Mail for Exchange, SMS reception improvements and stability and usability improvements for VoIP and WLAN. The release also includes robustness improvements when pressing the Home key. icon_exclaim.gif

Mul keeras see uuendus midagi täpitähtede kooditabelitega piixu icon_evil.gif Ehk siis 3rd party rakendustes on täpitähed asendunud slaavi tähtede või muu nonsensiga icon_evil.gif

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 11:47:17 vasta tsitaadiga

Võtan ka sis sammud Tele2 poole, et telefon garantiisse anda.
Ei saanud andmevahetust käima. Nimelt kaabliga. Proovitud erinevaid variante. Mälukaardi formattisin ära, telefon tehaseseadete peale.
Arvutis kontrollitud USB pesad üle, proovinud erinevaid kaableid. Mitte midagi. Loodetavasti garantiis tehakse midagi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 23.07.2009 12:00:21 vasta tsitaadiga

Sa teist arvutit ei proovinud nende erinevate variantide käigus?
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 12:13:23 vasta tsitaadiga

Proovisin samuti ka teist arvutit ja isegi kolmandat icon_biggrin.gif Ei usu eriti, et järsku kõik kaablid, arvutid tuksis icon_biggrin.gif
Öeldi mulle, et 14 päeva pärast max. saad kätte ja andsid 6101 kasutada senikaua thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2009 19:06:30 vasta tsitaadiga

Nii sain siis ka hakkama oma telefoniga. Lasin viimase softi peale ja nüüd lambist mingi asi paneb prose 100% tööle ja aku tunniga tühi icon_evil.gif

Kusjuures telefonis samad proged mis enne softiuuendust ja juhtub see täiesti lambist, kui ka telefon rahulikult puhkab?

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 24.07.2009 22:44:26 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Nii sain siis ka hakkama oma telefoniga. Lasin viimase softi peale ja nüüd lambist mingi asi paneb prose 100% tööle ja aku tunniga tühi icon_evil.gif

Kusjuures telefonis samad proged mis enne softiuuendust ja juhtub see täiesti lambist, kui ka telefon rahulikult puhkab?


Kummalised anomaaliad teil selle viimase softiga, endal ka viimane uuendus peal ja kõik töötab nii nagu peab.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz2
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 27.07.2009 01:49:26 vasta tsitaadiga

Mina sain kah oma anomaaliast viimase softiga ühele poole, enam seda kuupäeva muutmise jama ei ole.
Nüüd aga avastasin ühe väga huvitava asja, jupil ju GPS andurit sees ei ole... aga kui avada kaardid ja otsida sealt miskit asukohta, annab ta sulle vastuse täpse km vastusega... et nagu kuskohast ta võtab kus mina hetkel asun?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 10:36:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et nagu kuskohast ta võtab kus mina hetkel asun?

interneti vahendusel ikka icon_wink.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 11:16:11 vasta tsitaadiga

ranz2 kirjutas:
Mina sain kah oma anomaaliast viimase softiga ühele poole, enam seda kuupäeva muutmise jama ei ole.
Nüüd aga avastasin ühe väga huvitava asja, jupil ju GPS andurit sees ei ole... aga kui avada kaardid ja otsida sealt miskit asukohta, annab ta sulle vastuse täpse km vastusega... et nagu kuskohast ta võtab kus mina hetkel asun?


GSM mastide järgi. Google Maps teeb sama, kui GPS'i pole. Täpsus sõltub sinu läheduses olevate mastide arvust, reeglina linnas määrang täpsem ja linnast väljas kus maste harvemalt, ebatäpsem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz2
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 27.07.2009 15:53:21 vasta tsitaadiga

GoGGy kirjutas:
tsitaat:

et nagu kuskohast ta võtab kus mina hetkel asun?

interneti vahendusel ikka icon_wink.gif

Vaevalt, otsingut käivitades antakse vastus maru kiirelt ning neti ühenduse kohta ei küsita mitte midagi.
Ise arvasin kah, et üle mastide miskitmoodi... aga huvitav, et mobiilioperaatorid seda tasuta teha lubavad icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 16:54:32 vasta tsitaadiga

Nokia enda GPSi tarkvara või mingi muu? Mingit lühikest õpetust? (endal suudab vaid google maps nii näidata a see sunnik tahab netti kui uuendus on.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 20:46:04 vasta tsitaadiga

Eks ta jätab viimase asukoha meelde ja sealt kuskilemaale teepikkuse arvutamine ei ole siis enam mingi kunst.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz2
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 28.07.2009 19:11:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nokia enda GPSi tarkvara või mingi muu?

Telefoniga kaasas olnud kaardid näitavad mul seda nii, ekh siis nokia enda tarkvara.
tsitaat:
Eks ta jätab viimase asukoha meelde ja sealt kuskilemaale teepikkuse arvutamine ei ole siis enam mingi kunst.

Mismõttes viimase asukoha? kuskohast ta selle viimase asukoha üldse võtab kui GPS andurit ei ole kordagi küljes olnud... samuti testisin mina asja kahes erinevas eesti otsas, miski 30-40km enne Tartut otsisin küla teiselpool linna, näitas minu hetkelise asukohaga vahemaaks miski 45km kanti... siis uuesti proovisin tallinn-pärnu suunal otsida pärnu linna üht tänavat, samuti näitas km enamvähem minu asukohta arvestades õieti ära. Eks ta ikka üle mastide seda arvestab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 19:41:39 vasta tsitaadiga

Vb on pöörduspunkt automaatne. Siis minuarust ei küsi mitte midagi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz2
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 28.07.2009 21:31:50 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Vb on pöörduspunkt automaatne. Siis minuarust ei küsi mitte midagi.

Ei ole automaatne kuna kasutan suht tihti wifit siis ei taha nagu väga, et ta tekitaks mul mailide vaatamiseks ühenduse üle millegi muu kui wifi olemas on. Lisaks sellele annab ta vaste liialt kiirelt, et üldse miskit netiühendust tekitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 21:40:41 vasta tsitaadiga

ei tea ple selle nokia enda tarkvaraga väga sinapeal. Garmin igaljuhul seda ei näita.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantka
HV vaatleja


liitunud: 19.11.2002




sõnum 02.08.2009 20:04:18 vasta tsitaadiga

Kui kiire modemina E51 tõõtab? Kas 3,6mega tuleb läbi? Tahaks Soomes odavamat ja kiiremat paketti võtta praegu megane ja teine firma pakub poole odavamalt 3,6megast maksab kuus 10 euri ja koos Huaway modemiga 13 euri kuu, kas modem on vajalik või mahub 3,6 telefonist reaalselt ka läbi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.