|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
29.05.2009 23:18:23
|
|
|
| äkki miski õhuke teip ja nuppude koha alla vajadusel miskit paksemat toeks, ega muudmoodi vist ei lahenda ilma õige asja väljavahetamiseta
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.06.2009 17:49:49
|
|
|
nii, minu klapid on 2 kuuga muutunud sellisteks
http://i236.photobucket.com/albums/ff15/salatoimikud/P6100078.jpg
Vapsee ei saa aru kuidas annab nii viletsaid klappe teha. Mul olemas ka mingid 25 kroonised (kasutasin SE puhul noid). Aasta otsa taskus hõõrdunud ja pesumasinaski ära käinud. Senimaani töötavad. Nokia omad aga taskust välja võtad siis hakka juppidest (nagu lego) kokku panema.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-PitBull-
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
10.06.2009 18:42:57
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
nii, minu klapid on 2 kuuga muutunud sellisteks
http://i236.photobucket.com/albums/ff15/salatoimikud/P6100078.jpg
Vapsee ei saa aru kuidas annab nii viletsaid klappe teha. Mul olemas ka mingid 25 kroonised (kasutasin SE puhul noid). Aasta otsa taskus hõõrdunud ja pesumasinaski ära käinud. Senimaani töötavad. Nokia omad aga taskust välja võtad siis hakka juppidest (nagu lego) kokku panema. |
Mis sa närid ja lutsutad neid ajaviiteks vä?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
10.06.2009 18:49:12
|
|
|
Ütleksin, et E51 ise on nagu tolle tüübi ülakeha ning need "kõrvajunnid" on nagu sama tüübi alakeha. Või see pisike ja punane pall.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indre
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2005
|
15.06.2009 01:10:09
|
|
|
| Kellelgi veel on kuularis pinin (üpriski vali), kui taustavalgus töötab?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-PitBull-
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
15.06.2009 04:40:43
|
|
|
| indre kirjutas: |
| Kellelgi veel on kuularis pinin (üpriski vali), kui taustavalgus töötab? |
Sellest on siin palju kirjutatud mõned lehed tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
15.06.2009 08:42:22
|
|
|
| Jah. See peaks enamustel olema.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
15.06.2009 11:29:19
|
|
|
| Kuidas saab Adobe readerist kustutada ära sinna tõmmatud pdf faili. Ei leia kustutamise valikut .
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
15.06.2009 11:42:23
|
|
|
Pane see reader kinni ning failihalduriga lähed ja kustutad selle faili ära.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
15.06.2009 11:56:14
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
| Pane see reader kinni ning failihalduriga lähed ja kustutad selle faili ära. |
Failihalduris pole neid faile, samuti ka mälukaardil mitte. Kuid kui minna adobe read. sisse siis tulevad need mahakustutamist vajavad failid taas esile ( saab avada ja vaadata, kuid kustutada ei anna ).
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.06.2009 23:53:49
|
|
|
Mul selline asi tekkinud lambist, et telefon refreshib ennast menüüs, pleieris jne. Lihtsalt ekraanil käib "refresh" üle. Mingi softi viga vms?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
16.06.2009 11:30:28
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| bigmarx kirjutas: |
| Pane see reader kinni ning failihalduriga lähed ja kustutad selle faili ära. |
Failihalduris pole neid faile, samuti ka mälukaardil mitte. Kuid kui minna adobe read. sisse siis tulevad need mahakustutamist vajavad failid taas esile ( saab avada ja vaadata, kuid kustutada ei anna ). |
Proovi arvuti abil seda teha
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
16.06.2009 14:24:46
|
|
|
| Peaks ikka.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bronco8
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003

|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
16.06.2009 15:06:13
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| bigmarx kirjutas: |
| Pane see reader kinni ning failihalduriga lähed ja kustutad selle faili ära. |
Failihalduris pole neid faile, samuti ka mälukaardil mitte. Kuid kui minna adobe read. sisse siis tulevad need mahakustutamist vajavad failid taas esile ( saab avada ja vaadata, kuid kustutada ei anna ). |
Proovi arvuti abil seda teha |
Ei muutunud kahjuks miskit
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
24.06.2009 14:32:59
|
|
|
mul on e51'ga selline probleem, et alguses oli mul helivaljusus mingi poole peal ( mõtlen seda, kõlarit, mida tuleb kõrva juures hoida, kui keegi räägib midagi ), kuid nüüd kui mul kõlar poole peal on siis ma ei kuule praktiliselt mitte midagi, ja ma panin kõlari väljususe põhja, kuid ikkagi on see märgatavalt vaiksem kui ennem, oskab keegi pakkuda, mis jama olla võib.
hiljuti tegin ka tarkvara uuenduse ära, aga mitte midagi ei muutunud,
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
24.06.2009 15:01:23
|
|
|
| multizync kirjutas: |
mul on e51'ga selline probleem, et alguses oli mul helivaljusus mingi poole peal ( mõtlen seda, kõlarit, mida tuleb kõrva juures hoida, kui keegi räägib midagi ), kuid nüüd kui mul kõlar poole peal on siis ma ei kuule praktiliselt mitte midagi, ja ma panin kõlari väljususe põhja, kuid ikkagi on see märgatavalt vaiksem kui ennem, oskab keegi pakkuda, mis jama olla võib.
hiljuti tegin ka tarkvara uuenduse ära, aga mitte midagi ei muutunud, |
Kui kaua telefon kasutuses on olnud ?
Endal oli ka sarnane jama, et ei kuulnud üldse enam hästi, mis teised rääkisid, pidi telefoni tugevalt vastu kõrva suruma.
Soovitan vaadata üle see pilu kust heli tuleb, proovi mõne peene asjaga õrnalt kraapida nagu hamba tikk vms. Mul oli see mustust täis läinud. Pärast kohe teine asi.
_________________ "You don't know the Power Of the Dark side" |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
24.06.2009 20:01:07
|
|
|
telefoni ostsin endale emt'st kuskil 2008 aasta novembris
sry.., muutsin 2008 peale..
viimati muutis multizync 24.06.2009 20:39:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
24.06.2009 20:09:59
|
|
|
| multizync kirjutas: |
| telefoni ostsin endale emt'st kuskil 2009 aasta novembris |
Ah et siis alles hakkad ostma ja juba mured.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
24.06.2009 22:06:08
|
|
|
| nooskip kirjutas: |
Ma sellise huvitava asja avastanud, et kui võtan kõne vastu, siis ei kuule kohe helistaja kui ma vastan talle "tere". Alati tuleb oodata mingi paar sekki peale kõne vastuvõtmist ja alles siis kuuleb mulle helistaja mida ma räägin.
Äkki keegi oskab öelda, kuidas sellist viga saaks parandada? |
Oled teada saanud, mis seda põhjustab? Mul sarnane jama (300.34.56) :S
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
24.06.2009 22:40:47
|
|
|
| ise olen ka sama probleemi täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.06.2009 23:00:57
|
|
|
| See on Symbianiga telefonidele suht tüüpiline omadus. Lülitab vist mikri või saatja liiga hilja sisse. Andis N95 peal ka tunda.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shiiiiiiid
HV kasutaja
liitunud: 18.06.2008
|
25.06.2009 14:06:40
|
|
|
| Keegi teab kas on võimalik faile edasi tagasi tõsta ka ilma pc suitita ja kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.06.2009 14:42:19
|
|
|
| shiiiiiiid kirjutas: |
| Keegi teab kas on võimalik faile edasi tagasi tõsta ka ilma pc suitita ja kuidas? |
Saab. Paned kaabli taha ja My computeri alla tekib mälukaardi näol eraldi ketas ja tõsta kuidas tahad.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
29.06.2009 00:24:15
|
|
|
Krt mul hakkas täna mingi kpp pihta. Peale formatit installisin PC Suite ära. Tegin restardi masinale, nagu kombeks ikka. Aga, PC Suite enam telefoni omaks ei tunnista. Tükkaega connectib ja lõpuks ütleb, et ei leia.
kellelgi veel mingit taolist kala on olnud?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
29.06.2009 00:30:18
|
|
|
| puik17, mille kaudu sa ühendad? Bluetooth, usb?
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
29.06.2009 00:32:43
|
|
|
USB.
Proovisin Erinevaid pesasid veel, ei ühestki. Samas hiir on USB ja töötab. Ja teist kaablit proovisin ka.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
29.06.2009 00:53:09
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
USB.
Proovisin Erinevaid pesasid veel, ei ühestki. Samas hiir on USB ja töötab. Ja teist kaablit proovisin ka. |
Nokia peal "uninstalli" üks .sis fail ära, mida nokia pc suite esimesel korral ühendamisel peale installida käsib. Peale seda tunneb uuesti ära.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jackstick
HV vaatleja
liitunud: 02.06.2009
|
03.07.2009 14:15:40
|
|
|
| Probleem E51-ga. Asi seisneb selles, et mul on kodus WIFI ruuter, millega peaks saama telefoni internetti ühendada. Alustasin otsimist ning telefon leidis ruuteri signaali ilusti üles, sisestasin koodi ja peale seda ütleb telefon "web:no gateway reply" ning internetti ei pääse. Äkki oskab keegi aidata ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
05.07.2009 10:56:34
|
|
|
Saadaval uuendus... 400.34.011
This software release brings improvements and increased stability in Mail for Exchange, SMS reception improvements and stability and usability improvements for VoIP and WLAN. The release also includes robustness improvements when pressing the Home key.
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2009 12:13:49
|
|
|
Keegi vanu DOS mänge on proovinud E51 peal mängida?
Iseenesest peaks olema võimalik Dosbox ju symbianile olemas ja e51 peal win95-gi tööle saadud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JUSTer
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
13.07.2009 17:29:03
|
|
|
Välimuselt tundub suht jama minu meelest. Võrreldes E50'ga (Mis mu isal on) või 5130XpressMusicuga mis minul on.
E50 Business on küll vastupidav ja stiilne telefon Kuigi reso on nati väikse võitu.
---
E51 kalviatuur ei sarnane küll väga E50'ga Muidugi kõik klaviatuurid sarnanevad tavatelefonidel. Aga E50 ja E51'l peale paigutuse midagi sarnast küll rohkem ei leia sealt.
---
E51 tavaline telefon naq iga teinegi. WiFi on muidugi super selle asja juures
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
17.07.2009 01:05:45
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
Saadaval uuendus... 400.34.011
This software release brings improvements and increased stability in Mail for Exchange, SMS reception improvements and stability and usability improvements for VoIP and WLAN. The release also includes robustness improvements when pressing the Home key.  |
Mul keeras see uuendus midagi täpitähtede kooditabelitega piixu Ehk siis 3rd party rakendustes on täpitähed asendunud slaavi tähtede või muu nonsensiga
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
23.07.2009 11:47:17
|
|
|
Võtan ka sis sammud Tele2 poole, et telefon garantiisse anda.
Ei saanud andmevahetust käima. Nimelt kaabliga. Proovitud erinevaid variante. Mälukaardi formattisin ära, telefon tehaseseadete peale.
Arvutis kontrollitud USB pesad üle, proovinud erinevaid kaableid. Mitte midagi. Loodetavasti garantiis tehakse midagi.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
23.07.2009 12:00:21
|
|
|
Sa teist arvutit ei proovinud nende erinevate variantide käigus?
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
23.07.2009 12:13:23
|
|
|
Proovisin samuti ka teist arvutit ja isegi kolmandat Ei usu eriti, et järsku kõik kaablid, arvutid tuksis
Öeldi mulle, et 14 päeva pärast max. saad kätte ja andsid 6101 kasutada senikaua
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
23.07.2009 19:06:30
|
|
|
Nii sain siis ka hakkama oma telefoniga. Lasin viimase softi peale ja nüüd lambist mingi asi paneb prose 100% tööle ja aku tunniga tühi
Kusjuures telefonis samad proged mis enne softiuuendust ja juhtub see täiesti lambist, kui ka telefon rahulikult puhkab?
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
24.07.2009 22:44:26
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
Nii sain siis ka hakkama oma telefoniga. Lasin viimase softi peale ja nüüd lambist mingi asi paneb prose 100% tööle ja aku tunniga tühi
Kusjuures telefonis samad proged mis enne softiuuendust ja juhtub see täiesti lambist, kui ka telefon rahulikult puhkab? |
Kummalised anomaaliad teil selle viimase softiga, endal ka viimane uuendus peal ja kõik töötab nii nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz2
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2009
|
27.07.2009 01:49:26
|
|
|
Mina sain kah oma anomaaliast viimase softiga ühele poole, enam seda kuupäeva muutmise jama ei ole.
Nüüd aga avastasin ühe väga huvitava asja, jupil ju GPS andurit sees ei ole... aga kui avada kaardid ja otsida sealt miskit asukohta, annab ta sulle vastuse täpse km vastusega... et nagu kuskohast ta võtab kus mina hetkel asun?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
27.07.2009 10:36:55
|
|
|
| tsitaat: |
et nagu kuskohast ta võtab kus mina hetkel asun?
|
interneti vahendusel ikka
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.07.2009 11:16:11
|
|
|
| ranz2 kirjutas: |
Mina sain kah oma anomaaliast viimase softiga ühele poole, enam seda kuupäeva muutmise jama ei ole.
Nüüd aga avastasin ühe väga huvitava asja, jupil ju GPS andurit sees ei ole... aga kui avada kaardid ja otsida sealt miskit asukohta, annab ta sulle vastuse täpse km vastusega... et nagu kuskohast ta võtab kus mina hetkel asun? |
GSM mastide järgi. Google Maps teeb sama, kui GPS'i pole. Täpsus sõltub sinu läheduses olevate mastide arvust, reeglina linnas määrang täpsem ja linnast väljas kus maste harvemalt, ebatäpsem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz2
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2009
|
27.07.2009 15:53:21
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| tsitaat: |
et nagu kuskohast ta võtab kus mina hetkel asun?
|
interneti vahendusel ikka  |
Vaevalt, otsingut käivitades antakse vastus maru kiirelt ning neti ühenduse kohta ei küsita mitte midagi.
Ise arvasin kah, et üle mastide miskitmoodi... aga huvitav, et mobiilioperaatorid seda tasuta teha lubavad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.07.2009 16:54:32
|
|
|
Nokia enda GPSi tarkvara või mingi muu? Mingit lühikest õpetust? (endal suudab vaid google maps nii näidata a see sunnik tahab netti kui uuendus on.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.07.2009 20:46:04
|
|
|
| Eks ta jätab viimase asukoha meelde ja sealt kuskilemaale teepikkuse arvutamine ei ole siis enam mingi kunst.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz2
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2009
|
28.07.2009 19:11:58
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Nokia enda GPSi tarkvara või mingi muu? |
Telefoniga kaasas olnud kaardid näitavad mul seda nii, ekh siis nokia enda tarkvara.
| tsitaat: |
| Eks ta jätab viimase asukoha meelde ja sealt kuskilemaale teepikkuse arvutamine ei ole siis enam mingi kunst. |
Mismõttes viimase asukoha? kuskohast ta selle viimase asukoha üldse võtab kui GPS andurit ei ole kordagi küljes olnud... samuti testisin mina asja kahes erinevas eesti otsas, miski 30-40km enne Tartut otsisin küla teiselpool linna, näitas minu hetkelise asukohaga vahemaaks miski 45km kanti... siis uuesti proovisin tallinn-pärnu suunal otsida pärnu linna üht tänavat, samuti näitas km enamvähem minu asukohta arvestades õieti ära. Eks ta ikka üle mastide seda arvestab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
28.07.2009 19:41:39
|
|
|
| Vb on pöörduspunkt automaatne. Siis minuarust ei küsi mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz2
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2009
|
28.07.2009 21:31:50
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Vb on pöörduspunkt automaatne. Siis minuarust ei küsi mitte midagi. |
Ei ole automaatne kuna kasutan suht tihti wifit siis ei taha nagu väga, et ta tekitaks mul mailide vaatamiseks ühenduse üle millegi muu kui wifi olemas on. Lisaks sellele annab ta vaste liialt kiirelt, et üldse miskit netiühendust tekitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.07.2009 21:40:41
|
|
|
ei tea ple selle nokia enda tarkvaraga väga sinapeal. Garmin igaljuhul seda ei näita.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantka
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002
|
02.08.2009 20:04:18
|
|
|
| Kui kiire modemina E51 tõõtab? Kas 3,6mega tuleb läbi? Tahaks Soomes odavamat ja kiiremat paketti võtta praegu megane ja teine firma pakub poole odavamalt 3,6megast maksab kuus 10 euri ja koos Huaway modemiga 13 euri kuu, kas modem on vajalik või mahub 3,6 telefonist reaalselt ka läbi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|