Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Split
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 10.06.2009 19:56:26 vasta tsitaadiga

Võib-olla vääriks mainimist ka see, et mul arvutis olemas NVIDIA videokaart. Nii palju kui ma kuulnud olen, siis NVIDIA sobib palju paremini Inteli prosedega ? Olen valesti aru saanud ? icon_biggrin.gif

Flavius kirjutas:
mis toiteplokk on ja kasutuseesmärk?

Toiteplokk on mul vaja samuti veel sinna juurde leida ja kasutuseesmärk... No tegelen mingil määral gaming videode tegemisega ( Sony Vegas etc ) ja mul praegu on renderdamisaeg väga pikk, ja ma usun, et mälud ja prose aitaksid seda lühendada. Ja ma arvan, et prose ja mälud pidurdavad mul praegusel hetkel ka piisava FPS-i saavutamist mängudes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 20:12:56 vasta tsitaadiga

Split kirjutas:
Võib-olla vääriks mainimist ka see, et mul arvutis olemas NVIDIA videokaart. Nii palju kui ma kuulnud olen, siis NVIDIA sobib palju paremini Inteli prosedega ? Olen valesti aru saanud ? icon_biggrin.gif

See oled sellist lollust kuulnud sellepärast, et Intel ja nVidia on populaarsemad kui ATI ja AMD.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Split
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 10.06.2009 20:16:28 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Split kirjutas:
Võib-olla vääriks mainimist ka see, et mul arvutis olemas NVIDIA videokaart. Nii palju kui ma kuulnud olen, siis NVIDIA sobib palju paremini Inteli prosedega ? Olen valesti aru saanud ? icon_biggrin.gif

See oled sellist lollust kuulnud sellepärast, et Intel ja nVidia on populaarsemad kui ATI ja AMD.


Ehk siis tegelikult pole vahet kas on AMD või Inteli prose koos NVIDIA videokaardiga ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 10.06.2009 21:12:48 vasta tsitaadiga

Split kirjutas:

Ehk siis tegelikult pole vahet kas on AMD või Inteli prose koos NVIDIA videokaardiga ?

Ei ole.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Split
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 11.06.2009 18:43:50 vasta tsitaadiga

AMD Phenom II X4 940 3GHz 2660.-

See protsessor oleks ka noh, üle aastakese veel konkurentsivõimeline ? icon_biggrin.gif Päris iga aasta ka ei taha uut proset osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HobbitHIF
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009




sõnum 11.06.2009 20:49:48 vasta tsitaadiga

Keegi tore isik võiks soovitada head mänguri arvutit max 11000.- ilma monitorita.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 11.06.2009 21:17:36 vasta tsitaadiga

HobbitHIF, paned ise kokku?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.06.2009 21:21:49 vasta tsitaadiga

Split kirjutas:
AMD Phenom II X4 940 3GHz 2660.-

See protsessor oleks ka noh, üle aastakese veel konkurentsivõimeline ? icon_biggrin.gif Päris iga aasta ka ei taha uut proset osta icon_biggrin.gif

Kellad 3.5Ghz peale ja kärab küll jah.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 11.06.2009 21:26:27 vasta tsitaadiga

Split, samas võimalus ka ca 500eek juurde praegu panna ja AMD Phenom II X4 955 3,2GHz võtta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 23:07:54 vasta tsitaadiga

Split kirjutas:
AMD Phenom II X4 940 3GHz 2660.-

See protsessor oleks ka noh, üle aastakese veel konkurentsivõimeline ? icon_biggrin.gif Päris iga aasta ka ei taha uut proset osta icon_biggrin.gif


Lihtsustatult lahtiseletatuna - kui "sõprade" ees "kõvatada" tahad, siis ei kesta. Kui tahad mänge mängida, siis peaks kestma palju rohkem kui aasta. Areng on muutunud, kui varem ei kestnud, siis tänapäeval ja ka tulevikus kestab ja seda tänu konsoolidele - kuni uuemad versioonid välja tulevad, ehk siis umbes 6 aastat... Põhjus - üha rohkem eelistatakse konsoole mänguarendajate poolt ning primaarseks saab mängude arendamine neile ja loomulikult selliste mängude, mis ka konsoolide piiratud riistvara peal normaalselt jookseksid. See aga seab piirangu mängude ressursinõudlikkusele(ja PC prose/graafika seeläbi "kestavad" kauem). Üha rohkem mänge tuleb esmalt konsoolidele ning hiljem siis tehakse port PC-le... Nii et see kui üha uued ja uued CPU/GPU mudelid välja tulevad, ei ole enam üks-üheses seoses mängude ressursinõudlikkusega, vaid just tehnika arenguga. See oli siis kodukasutaja üsna lihtsustatud seletus, miks "varem ei kestnud, praegu ja lähemas tulevikus kestab", aga nii see on...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HobbitHIF
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009




sõnum 12.06.2009 00:05:53 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
HobbitHIF, paned ise kokku?

Ei, kokkupanemine võiks olla hinna sees.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 12.06.2009 01:33:30 vasta tsitaadiga

Midagi sellist vast:
Asus P5Q PRO 1795.-
WD 500Gb HDD 755.-
4GB A-Data OCE Edition DDR2 1066+ 975.-
Intel C2D E8400 2370.-
CHIEFTEC PSU ATX 750W 1295.-
Sapphire Radeon HD 4890 3150.-
Komplekteerimine 295.-

Kokku 10635.-

Emaplaadi ja PSU kohapealt annaks veidi veel koonerdada, aga praegus konfiguratsiooni juures jääb sul tulevikus võimalus teise PCI-E pessa üks kühvel veel juurde torgata, kui video jõudlust puudu peaks jääma. Muidugi võid ka HD4890 asemel kasutada HD4870 1Gb versiooni, mis annaks veel 500 eek säästu.

Korpuse ja DVD-draivi vast saad ise valida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsurka155
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2009




sõnum 15.06.2009 08:13:51 vasta tsitaadiga

Tere!
Oleks vaja vaikest tuupi termopasta vaga odava hinnaga, alla 75kr.
Tanud ette! icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 15.06.2009 10:36:51 vasta tsitaadiga

tsurka155 kirjutas:
Tere!
Oleks vaja vaikest tuupi termopasta vaga odava hinnaga, alla 75kr.
Tanud ette! icon_smile.gif

Odav pasta

Termopasta Titan Nano Grease -- 55.-
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=termopasta&ItemID=2100-1471&MC=KOMP&IC=2100

Korralik pasta norm hinnaga

Termopasta Arctic MX-2 -- 90.-
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=termopasta&ItemID=2100-1349&MC=KOMP&IC=2100

Arctic Cooling Termopasta MX-2 Sobib protsessori, videokaardi ja muude komponentide jaoks. Kogus 4 grammi -- 90.-
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=75005

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.06.2009 12:35:05 vasta tsitaadiga

Kusjuures julgen soovitada seda titani müga thumbs_up.gif icon_smile.gif Väga hea määrida,pärast puhastada ja samas ka eriliselt ei jää alla MX2(kui üldse jääb..)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsurka155
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2009




sõnum 15.06.2009 20:38:42 vasta tsitaadiga

Aitahh siis abi eest! icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 18:51:19 vasta tsitaadiga

Tere,
kas keegi oskaks soovitada head mänguriarvutit, ilma monitorita max hind 8000.-
Kokkupanemine võiks siis hinnasees olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 17.06.2009 09:43:41 vasta tsitaadiga

ShatApp, kas klaver, hiir ja OS peab ka 8k.- sees olema?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 10:31:15 vasta tsitaadiga

Klaviatuur, hiir ja OS ei pea olema hinnasees icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 11:34:55 vasta tsitaadiga

AMD Phenom II X2 550 3.1GHz 1385.-
GIGABYTE GA-MA770-UD3 995.-
A-DATA 2x2GB DDR2 800MHz 675.-
Sapphire HD4870 512MB 2275.-
320GB, WD3200AAKS 625.-
SAMSUNG DVD-/+RW 305.-
CHIEFTEC PSU ATX 500W 795.-
Cooler Master Elite 334 550.-
Arvuti komplekteerimine. 295.-
7950.-
võid ka odavama korpuse võtta ja selle asemel suurem kõvaketas
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 11:49:09 vasta tsitaadiga

Kettaks võiks ka ühe platteriga 500GB Samsungi EcoGreen F2-e (685.-) kaaluda. Tegemist küll 5400 rpm kettaga, aga SPCR räägib, et senini testitutest ketastest on see kõige säästlikum ja vaiksem ning performance ei jää 7200rpm ketastele palju alla.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mefistofeles
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 16:02:33 vasta tsitaadiga

Visake pilk peale..

Mobo-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=2&menyy_id=2&action=look&lookid=64831

CPU-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=1&menyy_id=1&action=look&lookid=19163

RAM-
http://www.ox.ee/est/product/148137

Ketas-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=3&menyy_id=3&action=look&lookid=72002

DVD-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=25&menyy_id=25&action=look&lookid=15231

Korpus-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=61410

VIDEO on olemas.. 9600gt.


Sama hinnaga midagi paremat? Sobivus probleemid? Kuskil parema hinnaga neid komponente?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 16:18:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sama hinnaga midagi paremat?

postituse võrra eespool olev amd platvorm, kiirem ja odavam
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 18:13:33 vasta tsitaadiga

Mis te arvate, kui kasti peale pole just palju panna, näiteks 4-5k

Kas tuleks kokku hoida prose või pigem video pealt, et tulevikus välja vahetada?

Näiteks korralikum prose ja korralik hd seeria integ. video ( välja võiks vedada dirti ja cod-i seeriad)
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 18.06.2009 20:16:16 vasta tsitaadiga

xheix1712, ma võtaks AMD prose ja int videoga plate. Plateks võtaks mõne AMD 770 või 780 küpsisega plate.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 21:09:22 vasta tsitaadiga

AJ, oskad midagi soovitada.... Hind jääb tüüpilise emme hinna juurde ehk kuskil 1000.-
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.06.2009 11:21:15 vasta tsitaadiga

ASUS M4A78-VM asus am3 amd780g vga ddr2 sata2 glan 8ch -- 1085.-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=2&menyy_id=2

GIGA-BYTE MB AMD 780G/ SB700 SAM2 MATX/ GA-MA78GM-UD2H GIGA-BYTE -- 1085.-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=2&menyy_id=2

Asus M3A78-EM,AMD 780GS/SB700/FSB2000 AM2/FSB5200 AM2+/4 x DDR2-1066/1xPCI-E x16/2x PCI-E x1/2xPCI /VGA 256MB/1xATA/5xSATA2 Raid 0,1,10/1x eSATA Raid 0,1,10/8ch Soun/Gb-e LAN/12xUSB/microATX -- 1080.-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=2&menyy_id=2&action=look&lookid=18973

Kui need jäävad liiga kalliks siis Võid vaadata ka seda

ASROCK asrock am2+ amd780g vga ddr2 sata2 glan -- 875.-
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=2&menyy_id=2&action=look&lookid=71182
http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=A780FullHD

Mul polnud jupp aega ASRock-i platedega kokku puutunud, aga see oli isegi üllatavalt hea.

Juttu AMD 780G küpsistest http://www.amd.com/us/products/desktop/chipsets/7-series-integrated/Pages/amd-780g-chipset.aspx

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pesamuna
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 22.06.2009 21:25:14 vasta tsitaadiga

omgwtf,
Tere! ma sain prose ja emaplaadi raha kätte aga aint pool 2500.- ja rohkem ei ole aega oodata raha kogumisega.
Kas oskad mulle soovitada proset ja emaplaati 2500kr eest mis oleksid head mängimiseks kuid samas vastupidav koormustele ja töökindel.
olemas olevad jupid:
ram: A-DATA 2x2GB DDR2 800MHz G-Series
kõvakettad:160gb+320gb
Videokaart: ati radeon hd4850
toide:fortron bluestorm 2 500w
Tänud ette ära! beer_yum.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 21:33:13 vasta tsitaadiga

GIGABYTE GA-MA770-UD3 995.-
AMD Phenom II X2 550 3.1GHz 1395.-
2390.-
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pesamuna
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 22.06.2009 21:52:05 vasta tsitaadiga

Ootan veel pakkumisi!
Tänan kõiki kes on viitsinud aidata! beer_yum.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 22:12:34 vasta tsitaadiga

Phenom II X2 võtab palju voolu dual core prose kohta ja on kuumem (halvem jahutada) kui Athlon II X2 ja Inteli kahetuumalised prosed.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pesamuna
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 22.06.2009 22:47:54 vasta tsitaadiga

Ma ise mõtlesin osta Intel Core 2 Duo e6300 aga ma ei saant aru kas se on siis 2,8ghz nagu igal pool poodides on kirjas või siis 1,86 nagu reviewites kirjas on.
Ja ma leidsin ka intel pentium dual core e5200 mis on üsna populaarne ja vist veab mängud ka välja aga ega ma pole exspert selles valdkonnas, selleks ma ju siin olen et tarkadelt aru pärida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 23:06:47 vasta tsitaadiga

Kui poes on märgitud 2.8 GHz, siis nii peakski olema. Täpsem nimetus 2.8 GHz versioonil on Intel Pentium (Dual Core) E6300. Vanem versioon (1.86 GHz) on Core 2 Duo E6300 ja neid ei tohiks poodides olla, sest neid enam ei toodeta.

Ilmselt ostan isegi E6300. Athlon II X2 250 (sama hinnaga kui E6300) on osades mängudes umbes 10% kiirem, aga mõnede testide järgi on X2 250 võimsustarve suurem. E5200 prosel pole Virtualization Technology funktsiooni, mis on vajalik Windows 7 all XP programmide jooksutamiseks. Nii Athlon II X2 250 kui ka Pentium E6300-l on VT olemas.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pesamuna
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 22.06.2009 23:21:13 vasta tsitaadiga

Ma pigem võtan intel pentium dual core e6300 aga mul oleks sellele ema plaati ka vaja!
skyTronic TY et seletasid mulle mis vahe on core 2 duo e6300 ja dual core e6300 ma olin juba paanikas ja ei saant aru kas inimesed on nii palju trükivigu teint icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 14:44:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://sale24.ee/sulearvuti-dell-studio-1537-intel-core-p8400-ramati-radeon-3450-250gbvista-p-29766.html


plaanis siukste andmetega siukest laptopi osta,aga igaksjuhuks küsiks üle vb on mingi muu pood kus sama asi palju odavama hinnaga?

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pesamuna
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 23.06.2009 14:47:04 vasta tsitaadiga

Kas se intel pentium dual core e6300 on hea mängimiseks? on kellelgi kogemusi ja kuidas tal jahutusega lood on?
Kas keegi soovitaks emaplaati millele läheks E6300 ja teised mu vidinad!

Tänan kõiki kes on võtnud viitsimaks mind aidata! icon_wink.gif beer_yum.gif
Head jaanipäeva!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.06.2009 14:49:05 vasta tsitaadiga

Pesamuna, emaplaadiks nt see http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=2&menyy_id=2&action=look&lookid=49829 ja proseks siis eelmainitud E6300 ja hinnaks tulebki 2500.- täpselt icon_wink.gif vähemalt arvutikeskusest ostes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pesamuna
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 23.06.2009 15:05:17 vasta tsitaadiga

omgwtf,
Tänan et emaplaadi leitsid mulle! Ma vaatasin youtubest reviewsid ja seda kiidetakse päris korralikult aga ma ei leia E6300 ühtegi head ega halba külge !
Kas oskad öelda mis on sellel prossel head ja vead.Ja kas sellel on korralik jahuti kaasas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.06.2009 15:11:08 vasta tsitaadiga

Jahutus on kaasa nagu tavaline Inbox ikka ja kui tahad vaikust ja rahu siis on mõttekas vast kunagi asi välja ära vahetada thumbs_up.gif
Omas hinnaklassis on see prose vast päris tasemele icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 15:13:54 vasta tsitaadiga

mis asjad on vead ja head?
vigadest ehk see, et ülehinnatud, 250.- juurde ja saab E8400'ga samaväärse X2 550
http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/pii550/5.html
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dudezor
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008




sõnum 23.06.2009 19:45:41 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib nõu anda sülearvuti ostu korral? Olen teinud eraldi teema, kus pole väga abi saanud. icon_redface.gif
Hinnapiiriks 9000.- ja võiks jooksutada ka mänge. 15'/+, ram 3gb/+, kõvaketas 250gb/+.
Ise vaatasin: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/S%FClearvutid/105510/?
Või peaks võtma mõne Ordi Enduro ja ostma juurde rammi või uue videokaardi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 20:28:30 vasta tsitaadiga

Kui mänge tahad mängida, siis osta lauaarvuti. Need 'võimsad' odavläpparid lähevad enamasti väga kuumaks koormuse all, endal on ebamugav, palju müra jne. Kuumus oli mu enda Ordi Enduro põhiprobleemiks. Ilmselt sellepärast ka arvuti nüüd hangub iga natukese aja tagant pooleks minutiks. Ja tõenäoliselt see mängimine ka akule väga hästi ei mõju.

Äkki leiad mingi kompromissi - otsi siit foorumist ~5k eest kasutatud lauaarvuti komplekt, mis on võrreldav nende Endurodega ja ülejäänud 4k eest osta netbook.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 20:33:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://sale24.ee/sulearvuti-dell-studio-1537-intel-core-p8400-ramati-radeon-3450-250gbvista-p-29766.htm

on kellelgi sarnase laptopiga kogemusi?
ja kus kohast oleks kõige soodsam soetada?

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dudezor
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008




sõnum 23.06.2009 22:52:26 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
Kui mänge tahad mängida, siis osta lauaarvuti. Need 'võimsad' odavläpparid lähevad enamasti väga kuumaks koormuse all, endal on ebamugav, palju müra jne. Kuumus oli mu enda Ordi Enduro põhiprobleemiks. Ilmselt sellepärast ka arvuti nüüd hangub iga natukese aja tagant pooleks minutiks. Ja tõenäoliselt see mängimine ka akule väga hästi ei mõju.

Äkki leiad mingi kompromissi - otsi siit foorumist ~5k eest kasutatud lauaarvuti komplekt, mis on võrreldav nende Endurodega ja ülejäänud 4k eest osta netbook.


Hea idee muidugi 2 arvuti ostuga, aga ma arvan, et ostan hetkel ikka ainult sülearvuti ja nii võimsa kui saan selle raha eest. icon_smile.gif
Aga, mis sa arvad sellest Acerist?
Üks võimalus on ka http://flex.ee/1472-ML-N770-V, mis erineb 1gb rammi ja prose poolest. Nagu seal infoks on kirjutatud on tegemist mänguri läppariga:D.
Aga soovitage mulle võimsaimat masinat selle raha eest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2009 14:31:35 vasta tsitaadiga

Aidake kokku panna komplekt hinnaga 4000.-

Vaja on kasti, kuid korpus on olemas.

Ilmselt alguses integ. videoga emme ja hiljem kunagi parem video juurde ( integ. ilmselt mingi hd seeria oma, see vast saab millegagi hakkama ka).
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 12:21:35 vasta tsitaadiga

ega kellelgi Flexis mingit semu ei tööta, kelle kaudu läpakaid saaks odavamalt ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 20:38:42 vasta tsitaadiga

Keegi soovitaks Wireless klaviatuuri mis on koos hiirega.
Oleks vaja et signaal ulatuks vähemalt 5m või rohkem.

//Mul praegust mingi HP wireless klaviatuur ja hiir. Max 1 meeter ja kui midagi ette jääb, signaal ei lähe läbi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.06.2009 20:43:54 vasta tsitaadiga

Enam ei mäleta mudelit,kuid oli mingi labtec selline http://www.zive.cz/files/obrazky/2006/08srpen/klavesnice_test/images/Labtec_Ultra-flat_Wireless_Desktop.jpg ja kattis terve korteri lõdvalt ka siis kui uks vahelt sulgeda thumbs_up.gif Ainus jama oli see,et ainult PS2 otsaga oli see jubin icon_neutral.gif
Hind peaks ka suht olematu olema arvestades seda,et klaver oli hiirvaikne thumbs_up.gif Miinuseks vaid see,et hiir sõi suht palju akut(kaasas vaid patareid ise kasutasin akusi 2500mAh)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 21:30:29 vasta tsitaadiga

Oleks vaja midagi ökonoomset. Mis tarbiks vähe akut. Klaviatuuri hääl mind ei huvita. midagi 500 - 700 piires.

Siin on suhteliselt suur valik, ei tea ainult mis nüüd parim on hinna suhtes.
http://www.ox.ee/est/catalog/95
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 11:25:13 vasta tsitaadiga

Keegi antec p182 odavalt ei müü?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.