|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Split
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
10.06.2009 19:56:26
|
|
|
Võib-olla vääriks mainimist ka see, et mul arvutis olemas NVIDIA videokaart. Nii palju kui ma kuulnud olen, siis NVIDIA sobib palju paremini Inteli prosedega ? Olen valesti aru saanud ?
| Flavius kirjutas: |
| mis toiteplokk on ja kasutuseesmärk? |
Toiteplokk on mul vaja samuti veel sinna juurde leida ja kasutuseesmärk... No tegelen mingil määral gaming videode tegemisega ( Sony Vegas etc ) ja mul praegu on renderdamisaeg väga pikk, ja ma usun, et mälud ja prose aitaksid seda lühendada. Ja ma arvan, et prose ja mälud pidurdavad mul praegusel hetkel ka piisava FPS-i saavutamist mängudes.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
10.06.2009 20:12:56
|
|
|
| Split kirjutas: |
Võib-olla vääriks mainimist ka see, et mul arvutis olemas NVIDIA videokaart. Nii palju kui ma kuulnud olen, siis NVIDIA sobib palju paremini Inteli prosedega ? Olen valesti aru saanud ?  |
See oled sellist lollust kuulnud sellepärast, et Intel ja nVidia on populaarsemad kui ATI ja AMD.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Split
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
10.06.2009 20:16:28
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| Split kirjutas: |
Võib-olla vääriks mainimist ka see, et mul arvutis olemas NVIDIA videokaart. Nii palju kui ma kuulnud olen, siis NVIDIA sobib palju paremini Inteli prosedega ? Olen valesti aru saanud ?  |
See oled sellist lollust kuulnud sellepärast, et Intel ja nVidia on populaarsemad kui ATI ja AMD. |
Ehk siis tegelikult pole vahet kas on AMD või Inteli prose koos NVIDIA videokaardiga ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
10.06.2009 21:12:48
|
|
|
| Split kirjutas: |
Ehk siis tegelikult pole vahet kas on AMD või Inteli prose koos NVIDIA videokaardiga ? |
Ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Split
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2005
|
11.06.2009 18:43:50
|
|
|
AMD Phenom II X4 940 3GHz 2660.-
See protsessor oleks ka noh, üle aastakese veel konkurentsivõimeline ? Päris iga aasta ka ei taha uut proset osta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HobbitHIF
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
11.06.2009 20:49:48
|
|
|
| Keegi tore isik võiks soovitada head mänguri arvutit max 11000.- ilma monitorita.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
11.06.2009 21:17:36
|
|
|
| HobbitHIF, paned ise kokku?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.06.2009 21:21:49
|
|
|
| Split kirjutas: |
AMD Phenom II X4 940 3GHz 2660.-
See protsessor oleks ka noh, üle aastakese veel konkurentsivõimeline ? Päris iga aasta ka ei taha uut proset osta  |
Kellad 3.5Ghz peale ja kärab küll jah.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
11.06.2009 21:26:27
|
|
|
| Split, samas võimalus ka ca 500eek juurde praegu panna ja AMD Phenom II X4 955 3,2GHz võtta!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
11.06.2009 23:07:54
|
|
|
| Split kirjutas: |
AMD Phenom II X4 940 3GHz 2660.-
See protsessor oleks ka noh, üle aastakese veel konkurentsivõimeline ? Päris iga aasta ka ei taha uut proset osta  |
Lihtsustatult lahtiseletatuna - kui "sõprade" ees "kõvatada" tahad, siis ei kesta. Kui tahad mänge mängida, siis peaks kestma palju rohkem kui aasta. Areng on muutunud, kui varem ei kestnud, siis tänapäeval ja ka tulevikus kestab ja seda tänu konsoolidele - kuni uuemad versioonid välja tulevad, ehk siis umbes 6 aastat... Põhjus - üha rohkem eelistatakse konsoole mänguarendajate poolt ning primaarseks saab mängude arendamine neile ja loomulikult selliste mängude, mis ka konsoolide piiratud riistvara peal normaalselt jookseksid. See aga seab piirangu mängude ressursinõudlikkusele(ja PC prose/graafika seeläbi "kestavad" kauem). Üha rohkem mänge tuleb esmalt konsoolidele ning hiljem siis tehakse port PC-le... Nii et see kui üha uued ja uued CPU/GPU mudelid välja tulevad, ei ole enam üks-üheses seoses mängude ressursinõudlikkusega, vaid just tehnika arenguga. See oli siis kodukasutaja üsna lihtsustatud seletus, miks "varem ei kestnud, praegu ja lähemas tulevikus kestab", aga nii see on...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HobbitHIF
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
12.06.2009 00:05:53
|
|
|
Ei, kokkupanemine võiks olla hinna sees.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsurka155
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2009
|
15.06.2009 08:13:51
|
|
|
Tere!
Oleks vaja vaikest tuupi termopasta vaga odava hinnaga, alla 75kr.
Tanud ette!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.06.2009 12:35:05
|
|
|
Kusjuures julgen soovitada seda titani müga Väga hea määrida,pärast puhastada ja samas ka eriliselt ei jää alla MX2(kui üldse jääb..)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsurka155
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2009
|
15.06.2009 20:38:42
|
|
|
Aitahh siis abi eest!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShatApp
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2009
|
16.06.2009 18:51:19
|
|
|
Tere,
kas keegi oskaks soovitada head mänguriarvutit, ilma monitorita max hind 8000.-
Kokkupanemine võiks siis hinnasees olla
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
17.06.2009 09:43:41
|
|
|
ShatApp, kas klaver, hiir ja OS peab ka 8k.- sees olema?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShatApp
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2009
|
17.06.2009 10:31:15
|
|
|
Klaviatuur, hiir ja OS ei pea olema hinnasees
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
17.06.2009 11:49:09
|
|
|
| Kettaks võiks ka ühe platteriga 500GB Samsungi EcoGreen F2-e (685.-) kaaluda. Tegemist küll 5400 rpm kettaga, aga SPCR räägib, et senini testitutest ketastest on see kõige säästlikum ja vaiksem ning performance ei jää 7200rpm ketastele palju alla.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mefistofeles
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
18.06.2009 16:18:15
|
|
|
| tsitaat: |
| Sama hinnaga midagi paremat? |
postituse võrra eespool olev amd platvorm, kiirem ja odavam
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
18.06.2009 18:13:33
|
|
|
Mis te arvate, kui kasti peale pole just palju panna, näiteks 4-5k
Kas tuleks kokku hoida prose või pigem video pealt, et tulevikus välja vahetada?
Näiteks korralikum prose ja korralik hd seeria integ. video ( välja võiks vedada dirti ja cod-i seeriad)
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
18.06.2009 20:16:16
|
|
|
xheix1712, ma võtaks AMD prose ja int videoga plate. Plateks võtaks mõne AMD 770 või 780 küpsisega plate.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
18.06.2009 21:09:22
|
|
|
| AJ, oskad midagi soovitada.... Hind jääb tüüpilise emme hinna juurde ehk kuskil 1000.-
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pesamuna
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2009
|
22.06.2009 21:25:14
|
|
|
omgwtf,
Tere! ma sain prose ja emaplaadi raha kätte aga aint pool 2500.- ja rohkem ei ole aega oodata raha kogumisega.
Kas oskad mulle soovitada proset ja emaplaati 2500kr eest mis oleksid head mängimiseks kuid samas vastupidav koormustele ja töökindel.
olemas olevad jupid:
ram: A-DATA 2x2GB DDR2 800MHz G-Series
kõvakettad:160gb+320gb
Videokaart: ati radeon hd4850
toide:fortron bluestorm 2 500w
Tänud ette ära!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pesamuna
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2009
|
22.06.2009 21:52:05
|
|
|
Ootan veel pakkumisi!
Tänan kõiki kes on viitsinud aidata!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
22.06.2009 22:12:34
|
|
|
| Phenom II X2 võtab palju voolu dual core prose kohta ja on kuumem (halvem jahutada) kui Athlon II X2 ja Inteli kahetuumalised prosed.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pesamuna
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2009
|
22.06.2009 22:47:54
|
|
|
Ma ise mõtlesin osta Intel Core 2 Duo e6300 aga ma ei saant aru kas se on siis 2,8ghz nagu igal pool poodides on kirjas või siis 1,86 nagu reviewites kirjas on.
Ja ma leidsin ka intel pentium dual core e5200 mis on üsna populaarne ja vist veab mängud ka välja aga ega ma pole exspert selles valdkonnas, selleks ma ju siin olen et tarkadelt aru pärida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
22.06.2009 23:06:47
|
|
|
Kui poes on märgitud 2.8 GHz, siis nii peakski olema. Täpsem nimetus 2.8 GHz versioonil on Intel Pentium (Dual Core) E6300. Vanem versioon (1.86 GHz) on Core 2 Duo E6300 ja neid ei tohiks poodides olla, sest neid enam ei toodeta.
Ilmselt ostan isegi E6300. Athlon II X2 250 (sama hinnaga kui E6300) on osades mängudes umbes 10% kiirem, aga mõnede testide järgi on X2 250 võimsustarve suurem. E5200 prosel pole Virtualization Technology funktsiooni, mis on vajalik Windows 7 all XP programmide jooksutamiseks. Nii Athlon II X2 250 kui ka Pentium E6300-l on VT olemas.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pesamuna
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2009
|
22.06.2009 23:21:13
|
|
|
Ma pigem võtan intel pentium dual core e6300 aga mul oleks sellele ema plaati ka vaja!
skyTronic TY et seletasid mulle mis vahe on core 2 duo e6300 ja dual core e6300 ma olin juba paanikas ja ei saant aru kas inimesed on nii palju trükivigu teint
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
23.06.2009 14:44:36
|
|
|
plaanis siukste andmetega siukest laptopi osta,aga igaksjuhuks küsiks üle vb on mingi muu pood kus sama asi palju odavama hinnaga?
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pesamuna
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2009
|
23.06.2009 14:47:04
|
|
|
Kas se intel pentium dual core e6300 on hea mängimiseks? on kellelgi kogemusi ja kuidas tal jahutusega lood on?
Kas keegi soovitaks emaplaati millele läheks E6300 ja teised mu vidinad!
Tänan kõiki kes on võtnud viitsimaks mind aidata!
Head jaanipäeva!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pesamuna
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2009
|
23.06.2009 15:05:17
|
|
|
omgwtf,
Tänan et emaplaadi leitsid mulle! Ma vaatasin youtubest reviewsid ja seda kiidetakse päris korralikult aga ma ei leia E6300 ühtegi head ega halba külge !
Kas oskad öelda mis on sellel prossel head ja vead.Ja kas sellel on korralik jahuti kaasas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
23.06.2009 15:11:08
|
|
|
Jahutus on kaasa nagu tavaline Inbox ikka ja kui tahad vaikust ja rahu siis on mõttekas vast kunagi asi välja ära vahetada
Omas hinnaklassis on see prose vast päris tasemele
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dudezor
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
23.06.2009 20:28:30
|
|
|
Kui mänge tahad mängida, siis osta lauaarvuti. Need 'võimsad' odavläpparid lähevad enamasti väga kuumaks koormuse all, endal on ebamugav, palju müra jne. Kuumus oli mu enda Ordi Enduro põhiprobleemiks. Ilmselt sellepärast ka arvuti nüüd hangub iga natukese aja tagant pooleks minutiks. Ja tõenäoliselt see mängimine ka akule väga hästi ei mõju.
Äkki leiad mingi kompromissi - otsi siit foorumist ~5k eest kasutatud lauaarvuti komplekt, mis on võrreldav nende Endurodega ja ülejäänud 4k eest osta netbook.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
23.06.2009 20:33:34
|
|
|
on kellelgi sarnase laptopiga kogemusi?
ja kus kohast oleks kõige soodsam soetada?
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dudezor
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2008
|
23.06.2009 22:52:26
|
|
|
| skyTronic kirjutas: |
Kui mänge tahad mängida, siis osta lauaarvuti. Need 'võimsad' odavläpparid lähevad enamasti väga kuumaks koormuse all, endal on ebamugav, palju müra jne. Kuumus oli mu enda Ordi Enduro põhiprobleemiks. Ilmselt sellepärast ka arvuti nüüd hangub iga natukese aja tagant pooleks minutiks. Ja tõenäoliselt see mängimine ka akule väga hästi ei mõju.
Äkki leiad mingi kompromissi - otsi siit foorumist ~5k eest kasutatud lauaarvuti komplekt, mis on võrreldav nende Endurodega ja ülejäänud 4k eest osta netbook. |
Hea idee muidugi 2 arvuti ostuga, aga ma arvan, et ostan hetkel ikka ainult sülearvuti ja nii võimsa kui saan selle raha eest.
Aga, mis sa arvad sellest Acerist?
Üks võimalus on ka http://flex.ee/1472-ML-N770-V, mis erineb 1gb rammi ja prose poolest. Nagu seal infoks on kirjutatud on tegemist mänguri läppariga:D.
Aga soovitage mulle võimsaimat masinat selle raha eest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
24.06.2009 14:31:35
|
|
|
Aidake kokku panna komplekt hinnaga 4000.-
Vaja on kasti, kuid korpus on olemas.
Ilmselt alguses integ. videoga emme ja hiljem kunagi parem video juurde ( integ. ilmselt mingi hd seeria oma, see vast saab millegagi hakkama ka).
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
25.06.2009 12:21:35
|
|
|
| ega kellelgi Flexis mingit semu ei tööta, kelle kaudu läpakaid saaks odavamalt ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
27.06.2009 20:38:42
|
|
|
Keegi soovitaks Wireless klaviatuuri mis on koos hiirega.
Oleks vaja et signaal ulatuks vähemalt 5m või rohkem.
//Mul praegust mingi HP wireless klaviatuur ja hiir. Max 1 meeter ja kui midagi ette jääb, signaal ei lähe läbi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
27.06.2009 21:30:29
|
|
|
Oleks vaja midagi ökonoomset. Mis tarbiks vähe akut. Klaviatuuri hääl mind ei huvita. midagi 500 - 700 piires.
Siin on suhteliselt suur valik, ei tea ainult mis nüüd parim on hinna suhtes.
http://www.ox.ee/est/catalog/95
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
03.07.2009 11:25:13
|
|
|
| Keegi antec p182 odavalt ei müü?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|