Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 93, 94, 95  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad Linuxit või Windowsi?
Linux
30%
 30%  [ 213 ]
Windows
62%
 62%  [ 435 ]
muu..
7%
 7%  [ 50 ]
hääli kokku : 698

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zork
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 16:50:52 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:

miks see sind nii hullult riivab?
las ta olla, vähemalt on huvitav lugeda thumbs_up.gif

Ei ole enam huvitav lugeda ja riivab ikka küll, kui sulle tuleb juurde inimene, kes sinu teemast ei jaga aboluutselt midagi ning kutsub sind selle teema kontekstis arulagedaks. Tehku omale ometi windowsi asjad enne selgeks, enne kui sellel teemal oma mokka üldse paotama hakkab. Siin peaks mingi Linuxi fooruma ka olema, las võtab seal sõna aga selles teemas võiks vait olla ja kui sõna võtabki, siis põhjendatud argumentite ja faktidegfa. Mis siin windowsist rääkida, ma ei ole isegi linuxi osas siin teemas temalt mingit kasulikku infot saanud. Ta küll kisas siin vahepeal "inode!", "posix!", kuid kui küsida, mis need on, siis ei tule selle kohta piiksugi enam.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 10.06.2009 17:35:01 vasta tsitaadiga

Paistab, et targem annab järele s.t mina. zork, kui ma ütlen "inode", siis piisab ju otsingusüsteemist.

Mis puutub minusse ja windowsisse, siis seda ma ei kasuta mitmel asjaolul:
1. Litsents ei luba minul sellega midagi teha. Ma ei saa seda jagada.
2. Ta on kallis.
3. Teda ümbritsevad viirused.
4. Ma ei saa Windowsi lähtekoodi plaadiga kaasa.
5. Mul ei ole mingit arengut- miks peaksin kogu aeg mingeid kolmanda kommertsfirmade "tuulse" kasutama.

Omal ajal oli guest konto küll välja lülitatud, kuid puudus parool. Mingid putukviirused oskasid konto sisse lülitada.. jne.
Kogu xp on veel see. (aitab kui mingi pikk parool guest'ile panna)

Ja mingi xp versioon andis ilma paroolita administratsiooni konto(ma ei tea, miks..)
Pealegi on administratsiooni konto varjatud aga kui on sisse lülitatud port 3389. Siis peaadministr. kontole saab alati ligi.

Usun, et vista ja 7 on täiuslikum.

Et, veidigi oma paanikat vähendada, siis toimi nii:

1. Ära kasuta admini kontot oma põhikontona.
2. Kasuta ainult originaalplaati (või siis selle enda poolt tehtud koopiad s.t tagavaraks)
3. Messenseri kasuta ainult nende isikutega, keda sa tead ja kel on ka originaal windows
4. Külasta võimalikult vähe interneti lehekülgi. Windows 7 hakkabki sulle seda pakkuma. s. mis kuuluvad nende sertifikaatide alla..
5. Kasuta ainult neid viirusetõrje programme, mida windowsi kodulehel soovitatakse.
6. Ära tõmba ühtegi programme kuskilt veebist kui ainult originaalkodukalt või originaalplaadilt - olgu siis, need mängud, programmid või mis iganes.

Üldiselt korralikud inimesed saavadki windowsis hakkama.

Meil linuxi kasutajatel on md5, sha summeerimis kontrolli programm kohe igal distributsioonil vaikimisi kaasas!
Samuti on meil openoffice, kuid teie peate oma notepadiga leppima või kasutama openofficet.

Muidu peat ostma.

Ok, linuxil on jälle eestkeelsed õpetusjuhendid puudu ingliskeelsete linuxi programmide kohta!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 17:51:25 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
3. Messenseri kasuta ainult nende isikutega, keda sa tead ja kel on ka originaal windows


Ehk seletaksid, mis puutub siia asjaolu, et tihend teiselpool ekraani kasutab originaal windowsi või mitte?

note1 kirjutas:
4. Külasta võimalikult vähe interneti lehekülgi. Windows 7 hakkabki sulle seda pakkuma. s. mis kuuluvad nende sertifikaatide alla..


Mida Windows 7 hakkab mulle pakkuma? Olen kasutanud juba natukene aega, pakkunud ei ole ta veel midagi. Ja kes keelab mul netilehti külastada? Ega ma ei pea selleks kasutama internet explorerit.. icon_wink.gif

Vahepeal on küll mingi random hämamine XP-st.. kahju, et inimene Windows 7 RC-d kasutanud ei ole (kusjuures tasuta).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 10.06.2009 19:00:35 vasta tsitaadiga

Kuule siin ongi piir ju. MIna ei saa seletada Microsoft kompanii kinnistest binaaridest.

Ma saan ainult ümiseda neist binaaridest, mida saab asendada oma binaaridega, mis on kompileeritud lähtekoodidest e. source'st.

Ja kui mõni linuxi kompanii pakub mulle binaare, siis annab ta kaasa ka source (või juhul kui mina seda palun neilt).

Kui Microsoft tahab mulle windows 7 tasuta anda, siis paluks ka kõik selle plaadi ulatuses source koodi.

Ega viirust või narkotsi endale sisse ei süstita, kui ei teata selle vastumürki e. sourcet. (Muuseas, minu kõige kangem narkots on olnud siiani Vana Tallinn ja Šoti viski) icon_wink.gif Viskit soovitan juua jää või soodaveega. Muidu rikub magu.

Ma ei hakka mingit toodet ostma kui selle draivereid linuxile ei ole. Ja kui on kinniseid draivereid linuxile, siis vähemalt on võrguliidesed ja inode programmid sourcega.

Mina olen väga tugev vastane ja ma nalja ei mõista!

Minuga peate sources rääkima!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 19:02:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja mingi xp versioon andis ilma paroolita administratsiooni konto(ma ei tea, miks..)
Pealegi on administratsiooni konto varjatud aga kui on sisse lülitatud port 3389. Siis peaadministr. kontole saab alati ligi.

Setupi ajal pakutakse Admin konto parooliga kaitsmist.
Ei saa, vaikimisi on eemalt paroolita kontodele ligipääs keelatud (sh filesharing jms).
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 19:17:02 vasta tsitaadiga

note1, vana tallinnat oled sisse süstinud?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 10.06.2009 20:06:09 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:

...
(Muuseas, minu kõige kangem narkots on olnud siiani Vana Tallinn ja Šoti viski) icon_wink.gif Viskit soovitan juua jää või soodaveega. Muidu rikub magu.
...


Mõistusele on hakanud? icon_smile.gif

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zork
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 20:40:19 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Paistab, et targem annab järele s.t mina. zork, kui ma ütlen "inode", siis piisab ju otsingusüsteemist.

Ei sobi siia see vanasõna. Sinu allpool oleva rahajutu peale tuli hoopis selline vanasõna meelde - Vaesus on rumaluse naaber. Ja sa ei andnud järele, sa lihtsalt ütlesid "linuxil on inode" ja muud midagi. Selle terminiga olen ka ise kokku puutunud ja otsida infot selle kohta on ülimalt lihtne, aga kui sa selle asjaga välja tuled siin, siis ootaks mingeid seletusi/põhjendusi, miks inode on "linux versus windows" teemas tähtis. Sina aga jätsid selle seletamata.

note1 kirjutas:

Pealegi on administratsiooni konto varjatud aga kui on sisse lülitatud port 3389. Siis peaadministr. kontole saab alati ligi.

bla-bla-bla. 3389 on terminaliteenuse ehk remote desktop'i port. Selle kaudu saada sa ainult proovida kasutajanime/parooli. See on sama hea, kui sul on ssh või mingi muu kaughalduse teenus linux poole pealt lahti. 3389 pordi kaudu saada sa ainult sisselogimise ekraanipildi ette, kui muidugi on ühendused igalt poolt lubatud. Muidu ei saa sedagi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 10.06.2009 20:44:22 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:

Mina olen väga tugev vastane ja ma nalja ei mõista!

Minuga peate sources rääkima!


-->

note1 kirjutas:

Kui koodi lugeda ei osata (nagu mina), siis tuleb loota (nagu mina) ainult sellele, et windows on paha ja linux on hea.

Ma ka eriti ei oska neid source koode päris lõpuni lahti arutada. Ajan nii sama iba.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 20:44:26 vasta tsitaadiga

note1, kui su "argumentidest" väärteadmised Windowsi kohta eemaldada, siis ega sealt muud järele jäägi...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 10.06.2009 21:42:59 vasta tsitaadiga

Ega nad jäävadki seda uskuma, mida nad on oma silmaga vaadanud või ei usu, seda mida nad ei ole kuulnudki. M.S 2009
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zork
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 22:49:15 vasta tsitaadiga

Tarkusetera peaks olema? Või mingi su isiklik nali iseendaga? Või sa kirjutasid kellegi ütluse mälu järgi ja valesti maha? Igal juhul jääb selle mõte küll arusaamatuks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 23:43:28 vasta tsitaadiga

Tõesti, linuxil on omad puudused ja ka windowsil on omad puudused. Aga sellist lolli iba pole ma ennem näinud. Kui nüüd ausalt küsida, seleta mulle lahti, mida annab sulle see teadmine, et sa näed linuxi enda source codet täielikult? Mingisugusele developerile ehk on see tõesti vajalik, aga oleks huvitav teada mida tavakasutaja sellega pihta hakkab..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 11.06.2009 07:29:53 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Tõesti, linuxil on omad puudused ja ka windowsil on omad puudused. Aga sellist lolli iba pole ma ennem näinud. Kui nüüd ausalt küsida, seleta mulle lahti, mida annab sulle see teadmine, et sa näed linuxi enda source codet täielikult? Mingisugusele developerile ehk on see tõesti vajalik, aga oleks huvitav teada mida tavakasutaja sellega pihta hakkab..


Tavakasutaja?

SCM (cvs,subversion, torvaldsi tehtud git) source kontroll ja source repositooriumi "manager".
Kõik koodide muudatused, source repositooriumi update ja hash kontroll tehakse juba automaatprogrammiga.
Developerid ja core team saavad asja lihtsamini teostada.

Kui keegi peaaegu tavakasutaja teeb mingi programmi, siis selle sourcet on võimalik lisada oma SCM'i. Teha nn. kvaliteetkontroll.

Ilma sourceta ei saa tõlkijad valmistada .POT faile ja tõlkida po'si.
Ilma sourceta ei saa tavakasutaja kasutada make programmi. Teate ju ./configure, make, make install.
llma sourceta ei saa tavakasutaja saata "bug tracking" s.t vigade saatmise rakenduse kogutuid vigu. See on ju otseses seoses source core bug tiimiga.

Ilma sourceta ei saa teha korralikke standartiseeritud .RPM ja .DEB pakiinstalle.
Igakord ei saagi konverteerida .deb'i to .RPM ja vastupidi.

Ennem kui tavakasutajani jõuab korralik tarkvara on ta just tehtud valmis käsitööna, automaatikaga ja töötav terminalis.

Ühesõnaga tavakasutaja saab lihtsalt käsiraamatu abiga kasutada ja kompileerida source't.
Kui configure annab veateateid, siis saab küsida juba kommuunist nõu.

developerid saavad lihtsamini aru tavakasutajast, kes kirjeldab oma tulemusi mingi standart_programmi abil.

linux ühendab inimesi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zork
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 09:04:38 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:

Tavakasutaja?
....
Ühesõnaga tavakasutaja saab lihtsalt käsiraamatu abiga kasutada ja kompileerida source't.
Kui configure annab veateateid, siis saab küsida juba kommuunist nõu.

developerid saavad lihtsamini aru tavakasutajast, kes kirjeldab oma tulemusi mingi standart_programmi abil.

linux ühendab inimesi.


rofl.gif

Ohh, aga nüüd asja juurde ka. Jah, tavakasutaja. Võta mõni pensionär ja hakka talle arvutikasutamist tutvustama. Räägi talle seda oma juttu, et lähed ja kompileerid ja suhtled kommuunis arendajatega ning nemad aitavad. Inimesed tahavad arvutit kasutada, mitte selle probleeme lahendada. Ja kui probleem tekib, siis on vaja kedagi konkreetset, kelle käest abi küsida, mitte mingit abstraktset "kommuuni", kes võibolla aitab ja võibolla mitte. Sa võid fännata oma avatud koodi kui palju tahad, kuid inimesi sa selle juurde ei meelita, kui sa räägid oma juttu stiilis - ohh, see on nii hea, sa saad oma programme ise kompileerida ja tekkivaid vigu lahendada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 09:07:50 vasta tsitaadiga

aina naljakamaks läheb.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.06.2009 10:18:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
SCM (cvs,subversion, torvaldsi tehtud git) source kontroll ja source repositooriumi "manager".
Miks peaks tavakasutaja hakkama koodi majandama?
tsitaat:
Ilma sourceta ei saa tõlkijad valmistada .POT faile ja tõlkida po'si.
Saavad, tõlgete tegemiseks on teised failid, mida arendaja genereerib source'st. QT puhul oli vist .trn vmt.
tsitaat:
Ilma sourceta ei saa tavakasutaja kasutada make programmi. Teate ju ./configure, make, make install.
Milleks on tavainimesel tarvis programm üle kompileerida kui ta seda nagunii muutma ei hakka? Kas poest telekat ostes võtad selle samuti kindluse mõttes algosadeks ja paned uuesti kokku?
tsitaat:
llma sourceta ei saa tavakasutaja saata "bug tracking" s.t vigade saatmise rakenduse kogutuid vigu. See on ju otseses seoses source core bug tiimiga.
Saab, debug infoga programmid on vähegi kaasaegsetes distrodes paralleelselt kaasas release versioonidega. Ükski inimene, kaasaarvatud arendajad, ei hakka sul programme süsteemi installima kui nad on debug modes kompileeritud ning see pole ka vajalik.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 11.06.2009 12:10:40 vasta tsitaadiga

note1, sa ei suuda kuidagi jätta muljet, et sa aru saad, millest räägid (sest sa ei saa). Zork'il on õigus, kui ta sind mögisemises süüdistab.
Muuseas, kas tänavu suvetööle ei jäetud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 11.06.2009 12:34:50 vasta tsitaadiga

zork kirjutas:

.. Jah, tavakasutaja. Võta mõni pensionär ja hakka talle arvutikasutamist tutvustama. Räägi talle seda oma juttu, et lähed ja kompileerid ja suhtled kommuunis arendajatega ning nemad aitavad. Inimesed tahavad arvutit kasutada, mitte selle probleeme lahendada. Ja kui probleem tekib, siis on vaja kedagi konkreetset, kelle käest abi küsida, mitte mingit abstraktset "kommuuni", kes võibolla aitab ja võibolla mitte. Sa võid fännata oma avatud koodi kui palju tahad, kuid inimesi sa selle juurde ei meelita, kui sa räägid oma juttu stiilis - ohh, see on nii hea, sa saad oma programme ise kompileerida ja tekkivaid vigu lahendada.


Eks neil olegi ju Windows või Mac, mida nad (nii tavakasutajad kui ka pensionärid) väga hästi kasutada oskavad. Kindlasti saavad ka nad GUI Linuxi distributsiooniga hakkama kui mõni esindus eestisse tuleb.
Loomulikult õppematerjalid jne.

Mis puutub minu oma pensionäridesse, siis vastaval juhul panen neile eelseadistatud eestikeelse ubuntu linuxi lauale, ilma administratiivse kontota ja kui mingi piiks hakkab minu suunal, siis ütlen, et milleks siis mind tehti siia maailma! Üldiselt nad ei kasutagi arvutit.
----
Ja loomulikult on teisigi tööriistu! On ju KDE ja Gnome töölauad erinevad, ühel gtk+ ja teisel qt. jne. Põhilised on ikka pakihalduri asjad. deb ja rpm on ühed tuntumad. Näiteks synapticus saab GUIna asju ajada, programme paigaldada jne.

Loomulikult olen nõus olema loll ja ma ei tea mitte midagi..
Paistab, et windows ongi tehtud lollidele.

Ja ma vaatan, et siin on mõned uued linuxi asjapulgad juurde tekkinud, kes on targad ja osavad.

Mulle ei ole midagi vaja seletada. Minu arvamus on teil teada ning ülejäänud on teie hukkamõist.. minu suhtes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 11.06.2009 12:48:06 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:

Mulle ei ole midagi vaja seletada. Minu arvamus on teil teada ning ülejäänud on teie hukkamõist.. minu suhtes.
Sinu kohta ma ei tea midagi, aga see jutt, mida sa siia kirjutad, on suuremalt jaolt rumal, ülbe, halvustav ja ebaselge. Nüüd ootad, et kõik pai teevad?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zork
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 13:17:46 vasta tsitaadiga

mahfiaz kirjutas:
note1 kirjutas:

Mulle ei ole midagi vaja seletada. Minu arvamus on teil teada ning ülejäänud on teie hukkamõist.. minu suhtes.
Sinu kohta ma ei tea midagi, aga see jutt, mida sa siia kirjutad, on suuremalt jaolt rumal, ülbe, halvustav ja ebaselge. Nüüd ootad, et kõik pai teevad?

Sekundeerin. Linuxi vastu ei ole siin kellelgi midagi. Sellise ülbe, halvustava ning arusaamatu jutu vastu aga küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
myxzel
HV kasutaja
myxzel

liitunud: 14.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 14:05:48 vasta tsitaadiga

Ah pointless vaidlus - ta ei saa ju aru, et on midagi valesti teinud või öelnud .. mõttetu talle midagi selgitada. icon_lol.gif 11.klassi tattnokk selline paras "meri põlvini" suhtumine. Las kutt areneb veel mõned aastad, siis võivad kohalikud linuxigurud omale väärt ja pühendunud kompanjoni leida. Praegu veel vara natuke.

Ega ma ise ses eas parem polnud icon_lol.gif

_________________
CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 14:22:24 vasta tsitaadiga

Ei noh. No tõesti. Lööge või näkku, kuid note1 postitused on korduv, seosetu ja faktilisi vigu täis möla.

Minu administreeritavas foorumis sai see mees üsna kiiresti kinga. Aru ma ei saa miks lastakse temal siin tatti pritsida. No ei ole naljakas enam. Kunagi oli. Haha.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 11.06.2009 16:25:57 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
note1 saatis mulle kunagi kirja, mis oli krüptitud. Aga ta oli seda valesti teinud - kasutas enda mingit võtit.
Selgitasin siis poisile, et mulle saates tuleb kasutada minu avaliku võtit ja siis mina "avan" enda privaatvõtmega.
Peale pikka pusimist ja selgitustööd sai ta sellega hakkama.

Lugesin vaid esimest kirja - teised märkisin sujuvalt spämmiks. Jutt oli sama korduv jura mis siin.


Kes ise hakkas kõige esimesena oma Windowsiga mulle spämmi saatma:

Nimi: ander faier
E-post: ander.faier@gmail.com
Kommentaar: teie, härra, olete ilgelt rumal ja ei tea linuxist ega muudest asjadest, milledest te omal lehel kirjutate, mitte sittagi.

tänan.

215.31.190.90.dyn.estpak.ee
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-US; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 11.06.2009 16:26:55 vasta tsitaadiga

aitab, kuule. icon_confused.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 17:27:06 vasta tsitaadiga

See on Windows vs. Linux teema, mitte teiste kasutajate suunas sopa loopimine ja PMide avalikustamine..

Tõesti, ma olen kasutanud linuxit ja natuke oskan seal ka midagi teha. Aga kui tavakasutaja installib midagi linuxile, teeb ta seda läbi repode (GUId sisaldavad "installerid" nt YAST või YUM) või apt-get vms. asja abil. Ta ei hakka tirima sourcet ning seda veel omakorda kompileerima, kui tal on võimalik tirida juba valmistehtud ja ilusti pakendatud asi. Eks miks minna otse, kui saab ringiga?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 17:47:28 vasta tsitaadiga

Oeh. Ma vabandan kõigi ees, keda see teemaväline mula häirib.

Ja note1, nõnda kirjade ühepoolne nõusolekuta avaldamine on vastuolus hea tavaga. Sinu õnn, et selle eest ei saa otseselt seaduse järgi karistada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 11.06.2009 18:04:43 vasta tsitaadiga

Ei tasu spämmida.

Teema juurde tagasi:
Ohtlik troojaprogramm

Kahjuks olen sunnitud kasutama Ubuntu Linux operatsioonisüsteemi, sest kuigi Windowsi kiidetakse siin võitlustanneris, on ta ikka
päris nõrk süsteem.
Kui ma loen neid uudiseid, siis hirm tuleb peale, linuxiga sellist hirmu minul ei ole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.06.2009 18:10:19 vasta tsitaadiga

note1: Ja siin pole ju midagi uut. "Ketta Killer"-viiruseid on toodeti juba oma 15 aastat tagasi nii tollasele DOS-ile, tollasele Windowsile, kui ka tollasele Unixile. 8)

Nii, et loe see raamat läbi, mille lingi ma Sinu jaoks spetsiaalselt tõin. icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 19:26:22 vasta tsitaadiga

Käivita ruudu alt "rm -fR /" ja vaata mis juhtub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.06.2009 19:34:45 vasta tsitaadiga

:(){ :|:& };:


Käivitada bashis, tagajärgede eest vastutate ise. Wini kasutajatele veidi lihtsam variant:
%0|%0

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 11.06.2009 19:53:12 vasta tsitaadiga

Isiklikult olen Ubuntu Linuxiga ja grsec kerneliga rahul. Mul on 6 programmi korraga töös. Audacious ja erinevad veebilehitsejad. Korra katkub muusika kui mingi programmi vahetan, kuid edasitöötab stabiilselt. Kuulan hetkel raadio Uunot.
Käivitasin ka transmissioni üle pika aja.
Panin ka terminali-konsooli sisse ja vaatan top'iga CPU on kõikumas 30-48% ja aktiivsel sessioonil üle 87% ei lähe.

Ühesõnaga sees on pidgin, audacious, epiphany-veebilehitseja, firefox 2, gnome terminal, transmission
PIII kohta pole paha.
Kokkujooksu ei ole 2.6.24 ja 2.6.25 kernelitega olnud. Eriti tugev ongi see grsecurity kernel (mul on kaks viimast päeva töötanud jutti) - täna tegin alglaadimise, sest sättisin ühte grsec seadistust. (lukustamist)

Ütleme nii, et windows xp jooksis pidevalt kokku. Ja ntfs tõmbas windowsi aeglaseks ja pani kõvaketta ragisema, lõpuks ka buutimine läks üpris aeglaseks.

Nüüd on nii, et alglaadimine on 9.04 päris rahuldav ja stabiilne. Sa tead, et nii kaua ta laeb jne.
Ketast on kuulda ainult mõnikümmend sekundit pärast laadimist.
Siis on täielik vaikus.
Õrnalt kostub ventilaatori üliväike sumin.
Uni tuleb peale..

Loomulikult mul ei ole originaal ubuntust midagi järel. Natuke olen asja mudinud ja peaksin ütlema, et mina ise tean, mida ma oma arvutis tegin.
Peale selle on mul sshd,denyhosts ja fail2ban samas arvutis.

Minu usk Pentiumisse on taas paremaks läinud.

Aastal 2009 veel PIII ja uuendamisvõimalikud programmid peal.
Kui kõvaketas vastu peab siis minu masin teeb rekordit. Aastast 2002. Ei tea kas peab 10 aastat vastu. Ühe ventika lisasin juurde.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 23:28:44 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Ei tasu spämmida.

Teema juurde tagasi:
Ohtlik troojaprogramm

Kahjuks olen sunnitud kasutama Ubuntu Linux operatsioonisüsteemi, sest kuigi Windowsi kiidetakse siin võitlustanneris, on ta ikka
päris nõrk süsteem.
Kui ma loen neid uudiseid, siis hirm tuleb peale, linuxiga sellist hirmu minul ei ole.


Tuli uus viirus, midagi uut ka on? Ma ei näe, kust need viirused su arvutisse niiväga tulevad, kui sa lihtsalt netti surfad või mängid mänge.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 23:47:45 vasta tsitaadiga

note1, kas sa Intelilt oma PIII prosega ikka lähtekoodi kaasa said? äkki nad panid sinna midagi sisse ja jälgivad su tegevust. ma arvan, et peaksid selle prose üle uurima. Intel ja Microsoft on ju suured koostööpartnerid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 23:59:48 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Wini kasutajatele veidi lihtsam variant:
%0|%0

Mis see teeb?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 12.06.2009 00:11:05 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Paistab, et targem annab järele s.t mina. zork, kui ma ütlen "inode", siis piisab ju otsingusüsteemist.

Mis puutub minusse ja windowsisse, siis seda ma ei kasuta mitmel asjaolul:
1. Litsents ei luba minul sellega midagi teha. Ma ei saa seda jagada.
2. Ta on kallis.
3. Teda ümbritsevad viirused.
4. Ma ei saa Windowsi lähtekoodi plaadiga kaasa.
5. Mul ei ole mingit arengut- miks peaksin kogu aeg mingeid kolmanda kommertsfirmade "tuulse" kasutama.

Omal ajal oli guest konto küll välja lülitatud, kuid puudus parool. Mingid putukviirused oskasid konto sisse lülitada.. jne.
Kogu xp on veel see. (aitab kui mingi pikk parool guest'ile panna)

Ja mingi xp versioon andis ilma paroolita administratsiooni konto(ma ei tea, miks..)
Pealegi on administratsiooni konto varjatud aga kui on sisse lülitatud port 3389. Siis peaadministr. kontole saab alati ligi.

Usun, et vista ja 7 on täiuslikum.

Et, veidigi oma paanikat vähendada, siis toimi nii:

1. Ära kasuta admini kontot oma põhikontona.
2. Kasuta ainult originaalplaati (või siis selle enda poolt tehtud koopiad s.t tagavaraks)
3. Messenseri kasuta ainult nende isikutega, keda sa tead ja kel on ka originaal windows
4. Külasta võimalikult vähe interneti lehekülgi. Windows 7 hakkabki sulle seda pakkuma. s. mis kuuluvad nende sertifikaatide alla..
5. Kasuta ainult neid viirusetõrje programme, mida windowsi kodulehel soovitatakse.
6. Ära tõmba ühtegi programme kuskilt veebist kui ainult originaalkodukalt või originaalplaadilt - olgu siis, need mängud, programmid või mis iganes.

Üldiselt korralikud inimesed saavadki windowsis hakkama.

Meil linuxi kasutajatel on md5, sha summeerimis kontrolli programm kohe igal distributsioonil vaikimisi kaasas!
Samuti on meil openoffice, kuid teie peate oma notepadiga leppima või kasutama openofficet.

Muidu peat ostma.

Ok, linuxil on jälle eestkeelsed õpetusjuhendid puudu ingliskeelsete linuxi programmide kohta!


Jutt ju täitsa õige. Las inimene kirjutab, minu arust jagab isegi palju infot ja teeb huvitavaid postitusi.

Samas, kui on tarvis mingit vabavaralist tarkvara, siis juba ainuüksi SourceForge.net-st leiab ikka väga palju asjalikke programme.
Avatud lähtekoodi on ehk Windowsilt natuke liig nõuda, seda ei ole ega tule.

Viirused on Windowsi puhul ikka tõesti see põhiprobleem ning minu arvates täiesti piisav argument OS-i vahetamiseks.
Samas soovikorral võib installeerida mitu erinevat tulemüüri (mõneti tülikas, kuna päris tihti tuleb klikkida tulemüüri pop-up-i nuppudel ja natuke tuleb ka nende sisu lugeda ning Googledada). Ise soovitan COMODO-t (2in1 - tulemüür ja antiviirus), sellele lisaks veel näiteks Spybot ja Stinger ning peaks olema suhteliselt ok.

Näiteks Conficker on ju päris tõsine teema ja nagu elu on näidanud, siis kogu see viiruste maailm areneb ikka väga kiiresti ja päris jõudsalt.

EDIT:

Minu enda jaoks on Windows XP hetkel piisavalt korralik OS. Muidugi search on päris aeglane ja koormab arvutit päris palju, et võiks olla vähemalt mingi lisaoption selle ressursinõudlikkuse reguleerimiseks...
Aga Win98-ga olid küll tõsised probleemid, kuid sellel ajal olid paljud emaplaadid üpris ebastabiilsed ja tihtilugu võidi ajada raua probleemid Windowsi kaela.

_________________
...


viimati muutis arvutisõber 12.06.2009 00:18:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 00:22:23 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
:(){ :|:& };:


Käivitada bashis, tagajärgede eest vastutate ise. Wini kasutajatele veidi lihtsam variant:
%0|%0


Miks mitte siis kohe konkreetselt...

cat /dev/zero > /dev/sda


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 12.06.2009 09:53:45 vasta tsitaadiga

Kui vaadata wikipediast
Confickeri, siis
tabelist on näha, mida conficker teeb:

AutoUpdate lülitab välja
safe mode lülitab välja
nuhkvaratõrje lülitab välja
uuendab ennast
blokib dns asju..

Ühesõnaga tõeline ussviirus.

Probleemiks ongi see, et kui inimestel on varsaaru ja nad ütlevad, et neil ei ole viiruseid või nad löövad käega, siis

võib juhtuda, et suurürituste ajal (näiteks riiklikute valimiste ajal) jooksutatakse servereid ummikusse.

Kõik tänu Windows arvutitele. Ja kelle e-maine kannatab?
Tõin nii ekstreemse näite.

Aga kui see viirus blokeerib anti-viiruse dns ja ip aadresse? Ütleme nii, et sõbral on sul piraatwindows või ilma viirusetõrjeta windows arvuti ja tema kaudu oled nakatunud veelgi ennast täiendanud ussviirusega, mida pole veel anti-viiruse tõrjed avastanud!!

Seepärast ongi tähtis, et võrgus oleks kõik originaal windowsid, koos viirusetõrjega (siiski pean nentima, et Windows ilma ei saa olla)

Et confickerid ei suudaks ennast uuendada enne kui sinu arvutisse jõuab!

torrent, failijagamised ja messenser võõraste inimestega unustage ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 09:57:08 vasta tsitaadiga

note1, ütle mulle, kui sul nüüd ammu-ammu XP peal oli, siis mida sa nii hullu tegid, et sa miljon+1 viirust said omale?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 10:15:39 vasta tsitaadiga

viirusetõrje takistab confikeri uuendamist enne sinu masinasse jõudmist?
ever heard of proofreading?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 12:12:58 vasta tsitaadiga

Tundub, et note1-l on varsaaju.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 14:35:39 vasta tsitaadiga

note1, mida see originaal windows siia jälle puutub ning tundmatute inimestega rääkimine MSNis? Palun seleta! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 14:42:38 vasta tsitaadiga

note1 räägib ilmselt enda tegevuse põhjal kui ta kunagi veel pira Windowsi kasutas ja nakatanud mänge netist tõmbas. nii ikka ei saa rallit sõita. icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 12.06.2009 15:55:48 vasta tsitaadiga

Siinsetele seksisõpradele icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zork
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 16:14:47 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Teema juurde tagasi:
Ohtlik troojaprogramm

Levitad kuulujutte... Symantec ega Kaspersky ei tea sellisest asjast midagi või kui ma ei osanud otsida, siis viita mingile normaalsele lähteartiklile, kus ikka midagi muud peale kõlakate kirjas on. Mina eriti muud ei leidnud.

Ho Ho kirjutas:
Wini kasutajatele veidi lihtsam variant:
%0|%0

Ei tee muud midagi peale teate:
'%0' is not recognized as an internal or external command,operable program or batch file.
Midagi puudu?

note1 kirjutas:
Ütleme nii, et windows xp jooksis pidevalt kokku. Ja ntfs tõmbas windowsi aeglaseks ja pani kõvaketta ragisema, lõpuks ka buutimine läks üpris aeglaseks.

Seda need asjad teevad, kui kehva raua peal asju jooksutada. Windows ei jookse ise kokku. Teda jooksutavad kokku valesti tehtud programmid/draiverid ja kehv raud. NTFS ei tee midagi aeglaseks ega pane ragisema(pole elu sees veel nii alusetut väidet kuulnud). Vähene mälu teeb näiteks seda. Ja kui sa igasugu sodi peale installid, siis on ka loomulikult buutimine aeglane. Kõik sinu poolt toodud asjad on raua/kasutaja vead, mitte windowsi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.06.2009 16:20:37 vasta tsitaadiga

zork kirjutas:
Ei tee muud midagi peale teate:
'%0' is not recognized as an internal or external command,operable program or batch file.
Midagi puudu?
Ei oska kommenteerida, võimalik et see ei tööta uuemate/vanemate käsurea interpretaatorite peal.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 18:17:41 vasta tsitaadiga

Mida see siis peaks tegema? icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2009 18:30:32 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Mida see siis peaks tegema? icon_lol.gif

Kirjutab vist kogu ketta nullidega üle?!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.06.2009 20:03:07 vasta tsitaadiga

Ei, lihtsalt loob lõputul hulgal protsesse mis avavad uusi protsesse.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 12.06.2009 21:07:34 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
Käivita ruudu alt "rm -fR /" ja vaata mis juhtub icon_biggrin.gif


Soovitad sõbrale?


viimati muutis note1 12.06.2009 23:16:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 93, 94, 95  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.