Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 28.05.2009 18:23:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
vista
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 28.05.2009 18:44:51 vasta tsitaadiga

Kuidas te selle docki sinna saate?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 28.05.2009 19:06:24 vasta tsitaadiga

homeworld1, icon_question.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 20:03:49 vasta tsitaadiga

Juhul kui see ei käinud viimase pildi kohta, siis paljudel eelnevatel piltidel on selline programm nimega RocketDock.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 28.05.2009 23:40:06 vasta tsitaadiga

Mis selle programmi nimi oli millega teemasi sai vahetada, ei tule kohe üldse see nimi pähe.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 10:39:18 vasta tsitaadiga

Näiteks: Style Xp
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 29.05.2009 16:35:35 vasta tsitaadiga

XP'l on veel DesktopX vms
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 16:52:34 vasta tsitaadiga

Windows Vista - VistaGlazz 1.1
Windows XP - Uxtheme Multi-patcher 6.0

Teemasi leiad siit.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 17:08:45 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 29.05.2009 20:54:47 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuidas see kell ja kuupäev seal on?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 20:57:20 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Kuidas see kell ja kuupäev seal on?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5063090#5063090
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.05.2009 22:58:30 vasta tsitaadiga

Endal siis hetkel selline:


OS: Win Vista Ultimate x64
Wall: enda tehtud
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 01.06.2009 23:19:43 vasta tsitaadiga



Kodune neti läpakas.

Mälu seier üle keskmise kuna Firefox neelas enda alla ligi 200 MB RAM-i.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2009 01:10:00 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
[im]http://www.upload.ee/thumb/90192/untitled.PNG[/img]

Sheeri tausta ? : )
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 11:12:02 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
[im]http://www.upload.ee/thumb/90192/untitled.PNG[/img]

Sheeri tausta ? : )

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 11:49:33 vasta tsitaadiga

CorsairX, sheeri tausta
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 14:51:05 vasta tsitaadiga


win7
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 03.06.2009 15:57:55 vasta tsitaadiga



Minu oma ka siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 16:27:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu laud

Natuke segamini on aga mis teha

Muidu aeg ajalt katsetan igasugu vägevaid rocketdocke ja mis iganes muid vigureid aga lõppeks kasutan ikka default vindoosat icon_eek.gif


Edit: Panin pildi upload'i üles, harjunud kasutama speedyshare'i ja endal töötas pilt icon_razz.gif


viimati muutis MONGO 03.06.2009 17:20:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 03.06.2009 16:47:55 vasta tsitaadiga

MONGO, tee oma pilt korda...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 03.06.2009 16:48:35 vasta tsitaadiga

MONGO kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Minu laud

Natuke segamini on aga mis teha

Muidu aeg ajalt katsetan igasugu vägevaid rocketdocke ja mis iganes muid vigureid aga lõppeks kasutan ikka default vindoosat icon_eek.gif

Tegin lingi korda:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 16:51:40 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
MONGO kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Minu laud

Natuke segamini on aga mis teha

Muidu aeg ajalt katsetan igasugu vägevaid rocketdocke ja mis iganes muid vigureid aga lõppeks kasutan ikka default vindoosat icon_eek.gif

Tegin lingi korda:
Spoiler Spoiler Spoiler

ega ikka ei teinud küll

Mis pärast on vaja pilte mingisse õudsasse kohta toppida, ma ei saa aru.
kasuta upload.ee'd, vaata kasvõi foorumiteema jalusesse
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.06.2009 17:16:24 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
MONGO kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Minu laud

Natuke segamini on aga mis teha

Muidu aeg ajalt katsetan igasugu vägevaid rocketdocke ja mis iganes muid vigureid aga lõppeks kasutan ikka default vindoosat icon_eek.gif

Tegin lingi korda:
Spoiler Spoiler Spoiler

tegin lingi korda

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 03.06.2009 17:29:28 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:

ega ikka ei teinud küll

Lingi tegin korda küll (ja töötab siiani), sinu IE7 ei seedi arvatavasti '%20' märgitunnust, mida enamus veebibrowserid peaks kujutama tühimikuna. Koli firefoxile mees. beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 17:32:25 vasta tsitaadiga

OT: Kuna ei ole eriti aktiivne postitaja kunagi olnud piltide teemas, oskab keegi öelda mis oli pildilingil viga? Ise nägin suurepäraselt seda pilti.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 03.06.2009 17:42:25 vasta tsitaadiga

MONGO kirjutas:
OT: Kuna ei ole eriti aktiivne postitaja kunagi olnud piltide teemas, oskab keegi öelda mis oli pildilingil viga? Ise nägin suurepäraselt seda pilti.

Eks ole viga selles, kuidas erinev brauser sinu pildi lingis olevat tühikut kuvab.

Vahepeal muutsid linki, aga eelmine pilt oli sul siin: http://www.speedyshare.com/408987956.html
Kasutaja djpvx ei parandanud mitte sinu esialgset linki vaid kopeeris uuesti sinu 'uue' upload lingi ilma spoiler tag'ideta. Upload lehel ei ole enam sinu pildi nimi mitte Asi noh.jpg, vaid Asi_noh.jpg, kas selle muutuse tegid ise või tegi selle upload sait, seda ei tea. Igatahes see oli veaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 18:14:49 vasta tsitaadiga



pole ka siia teemase ca. 1 aasta postitanud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 03.06.2009 18:24:05 vasta tsitaadiga

NxP, jaga visualstaili icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CBTL
HV vaatleja
CBTL

liitunud: 22.02.2009




sõnum 04.06.2009 12:33:17 vasta tsitaadiga



OS: Windows Vista
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 15:39:12 vasta tsitaadiga



taust: siin

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 15:40:44 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:03:27 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/97330/desktop.png


Minu siis, tagasihoidlik. icon_wink.gif


EDIT: kellelgi oleks aimu, kuidas saaks Taskbar'i valget värvi? OS: Vista
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 17:52:52 vasta tsitaadiga

kjmrc, täielikku transparencyt ei taha proovida? siis paistab taskbar läbi ja on enam-vähem desktopiga ühte värvi...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 18:09:34 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
kjmrc, täielikku transparencyt ei taha proovida? siis paistab taskbar läbi ja on enam-vähem desktopiga ühte värvi...



Kuidas selle saan ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 18:32:13 vasta tsitaadiga

Aero ikka on peal(kõik peale vista basicu toetavad seda, vajalik ka väheamlt dx9)? Kui on, siis kuskilt display properties vms alt saab erinevaid taskbari värve muutes ka transparency tugevust valida.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 00:18:31 vasta tsitaadiga

Väike update
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 02:17:13 vasta tsitaadiga

Kas neid themesi, mis on mõeldud Win XP'le saab ka kasutada kuidagi Windows Vista omanikud?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 06.06.2009 01:09:05 vasta tsitaadiga

Minu läpaka desktop

Tops on ilusti peas vähemalt



Ei ole mingi desktopi eriline tuunija. Rocketdock on ainult mugavuse pärast pandud. Tavaline Vista Business üldiselt.

Mis puutub sound controllerisse siis see ei kao ära enam lihtsalt icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2009 01:12:08 vasta tsitaadiga

Mis mõte sel rocket-dockil on, kui sa nii või naa hoiustad faile/shortcut'e desktopil?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2009 02:34:12 vasta tsitaadiga



Minu natuke lihvitud desktop siis !
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 06.06.2009 03:16:46 vasta tsitaadiga

kjmrc kirjutas:


Minu natuke lihvitud desktop siis !


Jagad ehk teemat ja ikoone? icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2009 03:29:32 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
kjmrc kirjutas:


Minu natuke lihvitud desktop siis !


Jagad ehk teemat ja ikoone? icon_smile.gif




Teema: http://www.deviantart.com/#catpath=customization/skins/vistautil/visstyles&order=9&q=Terminal
Ikoonid kirjutan siia postitusse homme, praegu pole aega otsida ! icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2009 13:28:56 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
Mis mõte sel rocket-dockil on, kui sa nii või naa hoiustad faile/shortcut'e desktopil?



pede, need on kogunenud sinna.

kurat ei viitsi igapäev koristada, väike piix.

Vapustav.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 06.06.2009 16:40:32 vasta tsitaadiga

Keskmisel vennal on üldse samad shortcutid desktopil, taskbaril, rocket dockis, start menüüs ja recently used programsi all.
Aga noh, ega topelt (või siis antudjuhul viiekordne) ei kärise icon_lol.gif

Endal selline. Hiljutine format, sellepärast nii tühi ka.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2009 19:18:09 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Gunnar19 kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
Mis mõte sel rocket-dockil on, kui sa nii või naa hoiustad faile/shortcut'e desktopil?



pede, need on kogunenud sinna.

kurat ei viitsi igapäev koristada, väike piix.

Vapustav.

Mis teha, Gunnar otsib endale suveks kaaslast (nagu näha, siis meessoost)

Minu desktop:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.06.2009 19:42:19 vasta tsitaadiga



Taust - Inside Beneath by drdrevil
Foobar skin - ise tehtud - küsi kui tahad
icon_wink.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.06.2009 00:41:20 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
CorsairX, sheeri tausta

http://www.upload.ee/image/90524/wallcube1.1.jpg

Suuremat resot ei ole lähiajal aega renderdada.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 08.06.2009 01:14:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Taust - Fresh_Thoughts
Theme - VistaXP
OS: Win XP
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 09:05:43 vasta tsitaadiga

2III7, jaga foobari skini/confi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 13:05:13 vasta tsitaadiga


Taust - Amd Dragon
OS : Win 7
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.