Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 22:06:09 vasta tsitaadiga



w7.7068.x64
taust: http://-kol.deviantart.com/art/Bokeh-116165739

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 22:08:58 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Mis selle winamp skinni nimi on ?


http://home.gomusicshow.com/ thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.03.2009 23:33:01 vasta tsitaadiga

falkriz kirjutas:
mcaff kirjutas:
Mis selle winamp skinni nimi on ?


http://home.gomusicshow.com/ thumbs_up.gif thumbs_up.gif



kui võib veel uurida kummaga see need ikoonid niimoodi ägedalt said panna nagu Macil ? .... et üks ütleb ObjectDock teine ütleb RocketDock icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 23:33:53 vasta tsitaadiga

veider, ei ühtegi kde-nelja.
lihtsalt augutäiteks, kõik suhtkoht selline, nagu ta karbist tuleb:

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 23:38:25 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
falkriz kirjutas:
mcaff kirjutas:
Mis selle winamp skinni nimi on ?


http://home.gomusicshow.com/ thumbs_up.gif thumbs_up.gif



kui võib veel uurida kummaga see need ikoonid niimoodi ägedalt said panna nagu Macil ? .... et üks ütleb ObjectDock teine ütleb RocketDock icon_rolleyes.gif

See on ObjectDock
Vaata minu desktoppi, seal on ka (just eelmisel lehel postitasin..)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addamsEST
HV kasutaja
addamsEST

liitunud: 27.08.2006




sõnum 30.03.2009 13:20:49 vasta tsitaadiga

* http://rocketdock.com/
* http://www.stardock.com/products/objectdock/
Edasi valib igaüks endale sobivama
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 17:21:47 vasta tsitaadiga



OS: Windows 95 icon_lol.gif
Proua: Ali Landry
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 17:50:06 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 17:50:47 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:


OS: Windows 95 icon_lol.gif
Proua: Ali Landry
icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 30.03.2009 18:00:21 vasta tsitaadiga


OS:Windows 7
Desk:Genesis
Theme:Genesis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 30.03.2009 22:41:42 vasta tsitaadiga

Rüperaalile sai tehtud uus kujundus saatekavaga:


Saatekava lühidalt: xmltv.exe->Axtv plugin Samurize'le
Alumise rea ikoonid on näha siis, kui hiir desktopil (programm Desktop Icon Toy 3.3)

(kanalite ikoonid peaks ära vahetama .png vastu)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 12:47:22 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
falkriz kirjutas:
mcaff kirjutas:
Mis selle winamp skinni nimi on ?


http://home.gomusicshow.com/ thumbs_up.gif thumbs_up.gif



kui võib veel uurida kummaga see need ikoonid niimoodi ägedalt said panna nagu Macil ? .... et üks ütleb ObjectDock teine ütleb RocketDock icon_rolleyes.gif


Jah, mõlemad pmst üks ja sama asi. Ise kasutan Rocketdocki
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 19:56:58 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif minu tore desktop siis
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 21:18:53 vasta tsitaadiga

tausta? icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 21:41:05 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
tausta? icon_razz.gif


http://www.wallpapergate.com/wallpaper19486.html

aga palunnnnn icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 01.04.2009 14:17:28 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
OS: Windows 95 icon_lol.gif

Win 9x pole veel surnud icon_biggrin.gif endal jookseb suht ajaviiteks ühes virtuaalmasinas win 98 se:


Põhiliselt kasutatavas masinas jookseb muidugi os-x ja vista,hetkel näeb os-x suht tavaline välja:

Os-x all olev masin jookseb 2monitori peal,aga millegipärast ei saanud 2-monitori pildist korraga pilti tehtud (monitorid eri resodega).
Vistast pole mõtet screenshotti panna,kuna see täielikult default...
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 23:06:09 vasta tsitaadiga



OS: Win XP
Taust: mystic sunset
Theme: Tribute2
Ülemine riba: Rocketdock + suvalised ikoonid

Endale meeldib 8)
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 19:56:21 vasta tsitaadiga



VS: Jus a Style
Taust: Link
Winamp: Link
Ikoon: Link

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 20:08:11 vasta tsitaadiga


hetkel selline
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 02.04.2009 20:09:52 vasta tsitaadiga

NNk2 kirjutas:

hetkel selline

Mis asi kell see on ?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 20:11:36 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
NNk2 kirjutas:

hetkel selline

Mis asi kell see on ?

kell on osa sellest :
http://customize.org/rainmeter/skins/58074
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 22:41:12 vasta tsitaadiga

Aga vat minu desktopil elab selline tädi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 03.04.2009 11:44:03 vasta tsitaadiga



sai siis Windows 7 proovitud ja hetkel selline icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 03.04.2009 16:12:21 vasta tsitaadiga

H2iky kirjutas:


sai siis Windows 7 proovitud ja hetkel selline icon_smile.gif


Mis buildiga on tegemist et sul seal all see pikk windowsi tekst kadunud on? 7057 veel omas seda pikka teksti joru mis pildile ennast kleepis.


Alar
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 03.04.2009 16:28:28 vasta tsitaadiga

Endal hetkel selline:
Spoiler Spoiler Spoiler


OS: XP SP3
Theme: AlienGUise
Wallpaper: link
Arvuti andmeid näitab Rainmeter


viimati muutis o-u-t-r-o 03.04.2009 22:41:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 16:30:16 vasta tsitaadiga

o-u-t-r-o, ikoonid puhta viltu ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.04.2009 17:10:22 vasta tsitaadiga

Gizmoz, seda joru on võimalik sealt ka ära võtta. Kuidas? ei tule praegu meelde.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 03.04.2009 21:07:15 vasta tsitaadiga

Gizmoz, hetkel 7068 peal ja maha sain mingi programmiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 03.04.2009 22:34:44 vasta tsitaadiga

denis28, vabandust, enne sai natuke vana pilt aga need viltused ikoonid tulevad RocketDocki nupust:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2009 02:47:34 vasta tsitaadiga

OS: Windows 7
Theme: Windows classic

Spoiler Spoiler Spoiler


et ei tuleks küsimust kuda messengeri tray-sse sain siis lahendus:
compatibility mode: Vista

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...


viimati muutis MrAndu 07.04.2009 03:03:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 07.04.2009 02:56:02 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:


sheeri winampi skinni. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2009 06:43:22 vasta tsitaadiga

Aero_Compact_1_5
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.04.2009 11:16:43 vasta tsitaadiga

vazzar, jaga tausta beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.04.2009 11:30:32 vasta tsitaadiga




Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2009 13:47:31 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
vazzar, jaga tausta beer_yum.gif

1920x1200
http://www.offlain.com/screenshots/desktop/CorsairX/bg.jpg

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.04.2009 00:42:23 vasta tsitaadiga

Sai täna MS tehnoloogiaõhtul läbi akna üks pildike tehtud oma seebikarbiga. Täitsa kena wall tuli imo. Kahju et paremat fotokat ei ole icon_sad.gif



1280x1024 reso pildi saab siit kes tahab:


e:
Hetkel siis selline, pühade temaatika:

Taust enda tehtud icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 01:38:16 vasta tsitaadiga

Beat this :p
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.04.2009 09:27:15 vasta tsitaadiga

Lihtsalt oksele ajab selline korralagedus thumbs_down.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 13:52:50 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
Lihtsalt oksele ajab selline korralagedus thumbs_down.gif

Ikka kui päevad läbi ainult oma desktopi vahtida aga see on umbes nädala töö ja siis tuleb jälle suurpuhastus :p
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 23:08:28 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
Rüperaalile sai tehtud uus kujundus saatekavaga:
---snip---
Saatekava lühidalt: xmltv.exe->Axtv plugin Samurize'le
Alumise rea ikoonid on näha siis, kui hiir desktopil (programm Desktop Icon Toy 3.3)

(kanalite ikoonid peaks ära vahetama .png vastu)

viitsid äkki oma konfi jagada?
ma ei tahaks väga hakata tühjast kohast oma samurizele saatekava ehitama icon_smile.gif

edit:
proovime siis natukene teemas ka olla, pildiga

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 16:40:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 21:04:52 vasta tsitaadiga

Sai siis endale ka uus taust meisterdatud ja desktopi veidi putitatud.
2960x1050 res, ~0.5MB
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 19.04.2009 23:29:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Arvuti: Dell D630

OS WinXP
Theme Microsoft Embedded (pisipehme originaal) [http://www.downloadsquad.com/2008/10/08/windows-embedded-theme-available-for-xp-2003/]
Wallpaper Fantasy Women [http://wall.alphacoders.com/images/Fantasy/Fantasy-Women-21804.jpg]
Topbar DellDock [www.delldock.com]

Endale meeldib thumbs_up.gif

Kes tahab saab läbi delldock lehe ka sellise tasuta (MyColors Think Green Desktop)
http://www.stardock.com/products/mycolors/dell/gallery.asp?p=thinkgreen
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 21:19:18 vasta tsitaadiga


e: xp jah


viimati muutis Mask 20.04.2009 21:36:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 20.04.2009 21:29:21 vasta tsitaadiga

XP vää? silm kohe puhkab sellel stardiribal icon_biggrin.gif lähen ka varsti 7lt kuskile sellisesse keskkonda tagasi 8)
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 20.04.2009 21:32:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.04.2009 21:36:58 vasta tsitaadiga

marxveix, britney spears?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 21:59:47 vasta tsitaadiga

djpvx, rakendused mis lahti? Firefox, Winamp, ???, Live Messenger, ???. Mis widget see sul seal on? Miks msn classic modes?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 20.04.2009 22:09:47 vasta tsitaadiga

d3t,
FIREFOX, winamp, SCREAMER RADIO, LIVE MESSENGER, FL STUDIO......... Lahtiolevad rakendused siis uppercase
gädžeti nimi on system monitor. win7 gadgetite alt leiab.
Ma ei tea, kas viga on nii vanas buildis, aga messenger ei saa selle taskbariga läbi, koguaeg paneb segast. Viskasin tray'sse, elu palju rahulikum.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 22:12:20 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, ema sul brintey spears.. pildil peaks olema jessica alba
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.