Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 15:52:06 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Kuidas seda wellnessi üles pumbata.. Praegu kõigest 14. Nimelt ei pööranud mängule tähelepanu mingi aeg ja söök oli otsas.. icon_smile.gif
Olen sööki ostnud, korralikult tööl käinud ning trenni teinud(viib natuke negatiivsemaks) aga seal 15 alla ta jääbki.
Mingi 4 päeva olen juba korralikult mänginud icon_smile.gif

Muidu mul 1q kink ka olemas, sooviks seda kellegagi vahetada, kui ainult oskaks..


Minul on üks q1 kink võin isegi rohkem osta, aga wellness peab olema vähemalt üle 50 ,et sõdida. Q1 leiba võin ka pakkuda Seal on offer gift saab saata kinki kui oled teise kasutaja profiilis. kui kinke tahad anna teada. MAX 10 wellnessi kinke päevas saab saata.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.06.2009 15:54:24 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Siin oli vahepeal juttu maja ostmisest. Mul kusagilt tekkinud 5 kulda, see just see hind, millega pakuti Q1 maja.
Kas osta selle eest mingi logudik või teha midagi muud kasulikku?
Panin kingi teele.


wellness-i kalkulaator. http://www.cccp-group.org/index.php?page=erep_wellnesscalc

maja aitab sul wellnessi hoida. vb tuleb kasuks hetkel, targemad teavad ehk paremini öelda.
saatsin 6 Q1 kinki vastu, täna saad 4 wellnessi veel vastu võtta. Iga päev saab kinkidest ainult 10 wellnessi.

Soovitan seda ka lugeda http://wiki.erepublik.com/index.php/Main_Page/Eesti

tsitaat:
aga wellness peab olema vähemalt üle 50 ,et sõdida


40 oli enne min aga midagi ähmaselt meenuks, et tõsteti seda icon_razz1.gif

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 03.06.2009 15:57:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 03.06.2009 15:56:02 vasta tsitaadiga

praegu soodsalt 8eegu eest q4 toitu see tõstab päris kiiresti (1,5-0,15)*4=5,4 welnessi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 16:27:30 vasta tsitaadiga

Ostsin siis oma viimase raha eest paar Q4 toittu. Kalkulaator ütles, et kiirendab päris oluliselt, et sooviksin kulla eest maja osta! icon_biggrin.gif
Kellelgi ehk on mõni üleliigne logudik, millest sooviks vabaneda?

Leidsin ka mingid wellnessi pakid, et 2kulda ja 10welnessi- on neid mõtet osta?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.06.2009 16:30:29 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Leidsin ka mingid wellnessi pakid, et 2kulda ja 10welnessi- on neid mõtet osta?


Pigem vaheta kinke jms. Kullaga wellnessi on kallis osta. Samas saab kiiresti wellnessi üles aga ma arvan, et paari päevaga saad niisamagi asja normaalsemaks kui kinke vahetada, kõrge leveliga toitu sööd ja maja kuskil muretsed.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 16:35:10 vasta tsitaadiga

Kellelgi manu 3 skilliga tegelasele tööd on pakkuda? Praegu tiksun mingis Eesti Eines ja wellness on 99. Tavaliselt üritangi selle ikka 80+ hoida, viimasel ajal on isegi 90+ olnud.

Kus kandis muidu Q2 ja Q3 majade hinnad liiguvad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 16:48:36 vasta tsitaadiga

Osta parem omale maja selle kulla eest . Pikemas perspektiivis tuleb kasuks thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 16:59:02 vasta tsitaadiga

Q2 maja müüa 9 kulla eest !
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 03.06.2009 17:03:34 vasta tsitaadiga

Kuidas selle majaga on? Nagu ma aru sain, on see inventory's ning sõidab kaasa reisides?
Mõne päeva pärast saan 20 kulda täis ja nüüd kahevahel, kas valida maja või firma...

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 18:53:04 vasta tsitaadiga

Elrak kirjutas:
Kuidas selle majaga on? Nagu ma aru sain, on see inventory's ning sõidab kaasa reisides?
Mõne päeva pärast saan 20 kulda täis ja nüüd kahevahel, kas valida maja või firma...

20 kullaga ei tasu firmaga küll veel vaeva nägema hakata. 40 kulda, ehk siis alles...
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 18:53:25 vasta tsitaadiga

Elrak, maja on nagu suvaline asi sul "seljakotis". Kui sa ringi liigud, siis nt söök ei kao sul ju kuhugi, ei jää vanasse kohta maha ega muud sellist. Sama majaga, lihtsalt maja on sul igavesti, kuni sa selle ära müüd vmt. icon_wink.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 03.06.2009 20:02:27 vasta tsitaadiga

Ok siis sain õigesti aru. thumbs_up.gif Kogun kulda ja vaatan hindu, et odavalt über-maja saada.
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 21:02:26 vasta tsitaadiga

Palju kulda kuskil level 4 või 5 maja maksaks
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 21:03:55 vasta tsitaadiga

Kust kohast saaks endale Q1 maja osta?
Ehk mõnel AHV'il müüa?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 04.06.2009 03:37:28 vasta tsitaadiga

minul on müüa q1 maja, suurele hädalisele võin 4kullaga ära anda, kui soovid saada mulle mängus 4kulda ja saadan maja vastu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 04.06.2009 11:54:15 vasta tsitaadiga

vahetaks 5xQ1 gifti, ksautaja NoNzeNz
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 12:44:52 vasta tsitaadiga

Ma kinkisin kellelegi kogemata 1 kingi icon_biggrin.gif
Millal sõjaks läeb siis jälle
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 04.06.2009 12:54:28 vasta tsitaadiga

vihane kirjutas:
vahetaks 5xQ1 gifti, ksautaja NoNzeNz


3tki vahetaks, saadan kohe ära.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 04.06.2009 12:56:28 vasta tsitaadiga

Sõdade kohta saab infot sellelt lingilt http://spreadsheets.google.com/pub?key=rpQGBGZei1JCXEmaRRQ7Cug&gid=3
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 13:26:31 vasta tsitaadiga

Töökriis on icon_biggrin.gif

Firmas kus ma töötan sai raha otsa ja nüüd jääb ilmselt Hard Worker medal teenimata icon_neutral.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 13:28:59 vasta tsitaadiga

See on see pidev sõdimine ja inimeste arusaadamad majandusest, samas ka mängu süsteemis,ainus võimalus enda toodete müüki suurendada on langetada hinda, ja see tekitab hinnarallid mis toote hinna alla viivad icon_sad.gif ja sõjad on kaotanud mõtte kingifirmadele icon_sad.gif Ka VabaEesti kingid pani nüüd kotid kokku ja ootab paremaid aegu icon_sad.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 04.06.2009 13:42:31 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Töökriis on icon_biggrin.gif

Firmas kus ma töötan sai raha otsa ja nüüd jääb ilmselt Hard Worker medal teenimata icon_neutral.gif


Minigi töö ikka leiad, kui sul kõrgem skill saad ka madalamale skillile tööle minna, igaljuhul kaulik isegi kui palk madal.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 14:24:18 vasta tsitaadiga

Q1 kingike vahetaks miskid 4tk näiteks

kaarel_kaspar

e. kellelegi profiili nimelisele panin 4tk teele

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 14:26:04 vasta tsitaadiga

O kirjutas:
Q1 kingike vahetaks miskid 4tk näiteks

kaarel_kaspar

e. kellelegi profiili nimelisele panin 4tk teele

Läks teele üks Q2 ja üks Q1.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 14:32:27 vasta tsitaadiga

Saad homme tagasi, tänased juba läksid kahjuks.
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 14:40:16 vasta tsitaadiga

Elu hakkab mul vaikselt ülesmäge minema juba. Sain endale katuse peakohale (tänud Cloner, -ile) ning esimene palgatõus toimus ka ära (üllatavad 30 senti).
kahe päeva pärast saab sõtta vist juba minna...!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 14:41:46 vasta tsitaadiga

Ma saan homme uuele tööpostile minna , seoses manufacturing skilli tõusmisega icon_biggrin.gif thumbs_up.gif .
Ja kui mingi sõda peaks tulema , siis eks sealt tuleb level kah .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 04.06.2009 14:52:48 vasta tsitaadiga

Vahetaks 7,5Kulla vastu maja, kas Q1 või Q2, kui Q1 siis tervet 7.5godli ei tahaks vahetada:D
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 04.06.2009 15:13:39 vasta tsitaadiga

Tervist, olen Omega Systems Inc (OSI) omanik, kellele kuuluvad firmad Omega Tulirelvad Põhja-Eestis ja äsja soetatud Omega Teras West Siberian Region'is. Relvafirma on nii kaugele arenenud, et toodab juba kenat kasumit ja ilmselge samm OSI jaoks oli muretseda endale raua tootmise firma, mis aga hetkel vajab hädasti investeeringuid. Oleme muretsenud juba export license'i eesti turu jaoks ja nüüd otsime investoreid, kelle abiga saaksime upgrade'ida firma q1 staatusest q2-ni ja edasi q3-ni. Esialgseks eesmärgiks oleks kokku saada 20 kulda, et saaks esimese upgrade'i ära teha. Tasuvus on selline, et see 20 kulda moodustab 100% ja üks kuld annab 5% dividendide väljamaksest, dividendideks saab olema 40% iga nädalasest puhaskasumist. Seega, kui investeerida 2 kulda, siis saab investor 10% sellest 40st protsendist. Esimesed väljamakseid hakkaksin tegema alates 14 juuni 2009 ja nii igal nädalal pühapäeva õhtuti ja nii kaua kuni esialgne investeering tagasi makstakse investorile, aga mitte ennem kui 5 juuli 2009, seega on teile garanteeritud esialgne investeeritud kuld+ vähemalt 4 väljamakset dividendide näol. Samuti teeksin igapäevaselt kulude/tulude aruanded investoritele. Huvi korral võtke ühendust ja detailides leppime täpsemalt kokku.
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:05:33 vasta tsitaadiga

Just kulutasin oma kulla Q3 maja peale ära...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:11:28 vasta tsitaadiga

Keegi mulle maja ei taha müüa?
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:11:47 vasta tsitaadiga

djelton, 8.5 kulda Q2 maja eest.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 04.06.2009 16:12:56 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Keegi mulle maja ei taha müüa?


q2 8,5 kulda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:14:19 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Firefly kirjutas:
Töökriis on icon_biggrin.gif

Firmas kus ma töötan sai raha otsa ja nüüd jääb ilmselt Hard Worker medal teenimata icon_neutral.gif


Minigi töö ikka leiad, kui sul kõrgem skill saad ka madalamale skillile tööle minna, igaljuhul kaulik isegi kui palk madal.

Ehitus 2 millegagi, läksin uut ametit õppima, Q1 leiba natuke on ja wellness on ka tänu sõjale 90+
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:15:07 vasta tsitaadiga

Keegi odavamalt ei paku?
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:16:44 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Tervist, olen Omega Systems Inc (OSI) omanik, kellele kuuluvad firmad Omega Tulirelvad Põhja-Eestis ja äsja soetatud Omega Teras West Siberian Region'is. Relvafirma on nii kaugele arenenud, et toodab juba kenat kasumit ja ilmselge samm OSI jaoks oli muretseda endale raua tootmise firma, mis aga hetkel vajab hädasti investeeringuid. Oleme muretsenud juba export license'i eesti turu jaoks ja nüüd otsime investoreid, kelle abiga saaksime upgrade'ida firma q1 staatusest q2-ni ja edasi q3-ni. Esialgseks eesmärgiks oleks kokku saada 20 kulda, et saaks esimese upgrade'i ära teha. Tasuvus on selline, et see 20 kulda moodustab 100% ja üks kuld annab 5% dividendide väljamaksest, dividendideks saab olema 40% iga nädalasest puhaskasumist. Seega, kui investeerida 2 kulda, siis saab investor 10% sellest 40st protsendist. Esimesed väljamakseid hakkaksin tegema alates 14 juuni 2009 ja nii igal nädalal pühapäeva õhtuti ja nii kaua kuni esialgne investeering tagasi makstakse investorile, aga mitte ennem kui 5 juuli 2009, seega on teile garanteeritud esialgne investeeritud kuld+ vähemalt 4 väljamakset dividendide näol. Samuti teeksin igapäevaselt kulude/tulude aruanded investoritele. Huvi korral võtke ühendust ja detailides leppime täpsemalt kokku.


ma ei saa päris hästi pihta - investeerin mingi koguse kulda ning sa maksad pikapeale selle lihtsalt tagasi?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:18:03 vasta tsitaadiga

Killer85, pluss veel lisaks kui joppab .
Ma ise investeeriks aga hetkel raha pole . Mõningate päevade pärast peaks seda juurde tekkima , ehk siis on ikka võimalik investeerida?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 04.06.2009 16:19:44 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Keegi odavamalt ei paku?


Vaevalt
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 04.06.2009 16:23:37 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Killer85, pluss veel lisaks kui joppab .
Ma ise investeeriks aga hetkel raha pole . Mõningate päevade pärast peaks seda juurde tekkima , ehk siis on ikka võimalik investeerida?


yep, niimodi ta ka on. Eks ma hoian teid asjadega käiguga kursis thumbs_up.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:28:30 vasta tsitaadiga

tige kala, 8.25 võin Q2 eest isegi küsida.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 04.06.2009 16:34:32 vasta tsitaadiga

nonii, 7 kulda juba saanud, 13 kulda saab veel investeerida 8)
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:40:18 vasta tsitaadiga

Mingi leping vms tehakse ka?
Võiksin investeerida 13 kulda.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antis
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 04.06.2009 16:41:51 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
nonii, 7 kulda juba saanud, 13 kulda saab veel investeerida 8)


Oleks ka nõus investeerima, kuid laenu/investeeringu kasumi % jääb arusaamatuks.
Mis on % mis investeeringust makstakse? thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:42:42 vasta tsitaadiga

gan3b, diil, mis su kasutaja on mängus?
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:43:23 vasta tsitaadiga

tige kala, http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1415879
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 04.06.2009 16:58:02 vasta tsitaadiga

nonii, 15 kulda nüüd juba koos, 5 kulda veel thumbs_up.gif lepingut ma tegema ei hakka, annan oma aumehe ja ahvi ausõna, et kedagi lohku ei tõmba. Toon näidena välja süsteemi. Isik A paneb 14 kulda, see on 70% dividendidest ja isik B paneb 6 kulda, see on 30%. Ütleme, et firma kasum x nädalal oli 1000EEKi, sellest 40% läheb dividendideks, ehk 400 krooni. Nüüd isik A saab 70% sellest 400st endale ja isik b 30% ja nii vähemalt 4 nädalat, sest alles 5ndast juulist saan neile kulda tagasi maksma hakata ja kui peaks probleeme olema tagasimaksmisega, siis iganädalased dividendi maksed jätkuvad nii kaua kuni tagastan viimase kulla. Skeem lihtne ja kasulik mõlemale poolele. thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 16:59:56 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
nonii, 15 kulda nüüd juba koos, 5 kulda veel thumbs_up.gif lepingut ma tegema ei hakka, annan oma aumehe ja ahvi ausõna, et kedagi lohku ei tõmba. Toon näidena välja süsteemi. Isik A paneb 14 kulda, see on 70% dividendidest ja isik B paneb 6 kulda, see on 30%. Ütleme, et firma kasum x nädalal oli 1000EEKi, sellest 40% läheb dividendideks, ehk 400 krooni. Nüüd isik A saab 70% sellest 400st endale ja isik b 30% ja nii vähemalt 4 nädalat, sest alles 5ndast juulist saan neile kulda tagasi maksma hakata ja kui peaks probleeme olema tagasimaksmisega, siis iganädalased dividendi maksed jätkuvad nii kaua kuni tagastan viimase kulla. Skeem lihtne ja kasulik mõlemale poolele. thumbs_up.gif
Võin 5 kulda investeerida.

Kellelgi Q3 maja pole müüa?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 04.06.2009 17:05:30 vasta tsitaadiga

vahendan kuulutust, et kui kellelgi on LVL 7-mele kelle see gatchering vms.(see nisuikooniga) on 2,6. Hetkel mingi saasta töö peal ja saab palka ainult 3eeki, 2kki saate pakkuda paremat? Yhendust võtta minuga
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Antis
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 04.06.2009 17:09:55 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
nonii, 15 kulda nüüd juba koos, 5 kulda veel thumbs_up.gif lepingut ma tegema ei hakka, annan oma aumehe ja ahvi ausõna, et kedagi lohku ei tõmba. Toon näidena välja süsteemi. Isik A paneb 14 kulda, see on 70% dividendidest ja isik B paneb 6 kulda, see on 30%. Ütleme, et firma kasum x nädalal oli 1000EEKi, sellest 40% läheb dividendideks, ehk 400 krooni. Nüüd isik A saab 70% sellest 400st endale ja isik b 30% ja nii vähemalt 4 nädalat, sest alles 5ndast juulist saan neile kulda tagasi maksma hakata ja kui peaks probleeme olema tagasimaksmisega, siis iganädalased dividendi maksed jätkuvad nii kaua kuni tagastan viimase kulla. Skeem lihtne ja kasulik mõlemale poolele. thumbs_up.gif


Nüüd on arusaadav thumbs_up.gif
Mis su kasutja on? Täna sul vist kuld juba koos, kuid kui tulevikus vaja investorit, siis anna teada. beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 04.06.2009 17:12:34 vasta tsitaadiga

tänaseks olen jah investorid valmis saanud, nüüd läheb Omega Teras q2-ks ümber ja varsti vaatan ka q3-ks muutumist ja siis hakkan uuesti investoreid otsima, seega, ärge kõike kulda ära raisake icon_wink.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.