|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
03.06.2009 15:52:06
|
|
|
| profiil kirjutas: |
Kuidas seda wellnessi üles pumbata.. Praegu kõigest 14. Nimelt ei pööranud mängule tähelepanu mingi aeg ja söök oli otsas..
Olen sööki ostnud, korralikult tööl käinud ning trenni teinud(viib natuke negatiivsemaks) aga seal 15 alla ta jääbki.
Mingi 4 päeva olen juba korralikult mänginud
Muidu mul 1q kink ka olemas, sooviks seda kellegagi vahetada, kui ainult oskaks.. |
Minul on üks q1 kink võin isegi rohkem osta, aga wellness peab olema vähemalt üle 50 ,et sõdida. Q1 leiba võin ka pakkuda Seal on offer gift saab saata kinki kui oled teise kasutaja profiilis. kui kinke tahad anna teada. MAX 10 wellnessi kinke päevas saab saata.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.06.2009 15:54:24
|
|
|
| profiil kirjutas: |
Siin oli vahepeal juttu maja ostmisest. Mul kusagilt tekkinud 5 kulda, see just see hind, millega pakuti Q1 maja.
Kas osta selle eest mingi logudik või teha midagi muud kasulikku?
Panin kingi teele. |
wellness-i kalkulaator. http://www.cccp-group.org/index.php?page=erep_wellnesscalc
maja aitab sul wellnessi hoida. vb tuleb kasuks hetkel, targemad teavad ehk paremini öelda.
saatsin 6 Q1 kinki vastu, täna saad 4 wellnessi veel vastu võtta. Iga päev saab kinkidest ainult 10 wellnessi.
Soovitan seda ka lugeda http://wiki.erepublik.com/index.php/Main_Page/Eesti
| tsitaat: |
| aga wellness peab olema vähemalt üle 50 ,et sõdida |
40 oli enne min aga midagi ähmaselt meenuks, et tõsteti seda
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 03.06.2009 15:57:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lorch
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2008
|
03.06.2009 15:56:02
|
|
|
| praegu soodsalt 8eegu eest q4 toitu see tõstab päris kiiresti (1,5-0,15)*4=5,4 welnessi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
03.06.2009 16:27:30
|
|
|
Ostsin siis oma viimase raha eest paar Q4 toittu. Kalkulaator ütles, et kiirendab päris oluliselt, et sooviksin kulla eest maja osta!
Kellelgi ehk on mõni üleliigne logudik, millest sooviks vabaneda?
Leidsin ka mingid wellnessi pakid, et 2kulda ja 10welnessi- on neid mõtet osta?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.06.2009 16:30:29
|
|
|
| profiil kirjutas: |
| Leidsin ka mingid wellnessi pakid, et 2kulda ja 10welnessi- on neid mõtet osta? |
Pigem vaheta kinke jms. Kullaga wellnessi on kallis osta. Samas saab kiiresti wellnessi üles aga ma arvan, et paari päevaga saad niisamagi asja normaalsemaks kui kinke vahetada, kõrge leveliga toitu sööd ja maja kuskil muretsed.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
03.06.2009 16:35:10
|
|
|
Kellelgi manu 3 skilliga tegelasele tööd on pakkuda? Praegu tiksun mingis Eesti Eines ja wellness on 99. Tavaliselt üritangi selle ikka 80+ hoida, viimasel ajal on isegi 90+ olnud.
Kus kandis muidu Q2 ja Q3 majade hinnad liiguvad?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.06.2009 16:48:36
|
|
|
Osta parem omale maja selle kulla eest . Pikemas perspektiivis tuleb kasuks .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
03.06.2009 16:59:02
|
|
|
Q2 maja müüa 9 kulla eest !
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
03.06.2009 17:03:34
|
|
|
Kuidas selle majaga on? Nagu ma aru sain, on see inventory's ning sõidab kaasa reisides?
Mõne päeva pärast saan 20 kulda täis ja nüüd kahevahel, kas valida maja või firma...
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixkamitte
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2002
|
03.06.2009 18:53:04
|
|
|
| Elrak kirjutas: |
Kuidas selle majaga on? Nagu ma aru sain, on see inventory's ning sõidab kaasa reisides?
Mõne päeva pärast saan 20 kulda täis ja nüüd kahevahel, kas valida maja või firma... |
20 kullaga ei tasu firmaga küll veel vaeva nägema hakata. 40 kulda, ehk siis alles...
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
03.06.2009 18:53:25
|
|
|
Elrak, maja on nagu suvaline asi sul "seljakotis". Kui sa ringi liigud, siis nt söök ei kao sul ju kuhugi, ei jää vanasse kohta maha ega muud sellist. Sama majaga, lihtsalt maja on sul igavesti, kuni sa selle ära müüd vmt.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
03.06.2009 20:02:27
|
|
|
Ok siis sain õigesti aru. Kogun kulda ja vaatan hindu, et odavalt über-maja saada.
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
03.06.2009 21:02:26
|
|
|
Palju kulda kuskil level 4 või 5 maja maksaks
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
03.06.2009 21:03:55
|
|
|
Kust kohast saaks endale Q1 maja osta?
Ehk mõnel AHV'il müüa?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
04.06.2009 03:37:28
|
|
|
| minul on müüa q1 maja, suurele hädalisele võin 4kullaga ära anda, kui soovid saada mulle mängus 4kulda ja saadan maja vastu.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vihane
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2006
|
04.06.2009 11:54:15
|
|
|
| vahetaks 5xQ1 gifti, ksautaja NoNzeNz
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
04.06.2009 12:44:52
|
|
|
Ma kinkisin kellelegi kogemata 1 kingi
Millal sõjaks läeb siis jälle
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
04.06.2009 12:54:28
|
|
|
| vihane kirjutas: |
| vahetaks 5xQ1 gifti, ksautaja NoNzeNz |
3tki vahetaks, saadan kohe ära.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
04.06.2009 13:26:31
|
|
|
Töökriis on
Firmas kus ma töötan sai raha otsa ja nüüd jääb ilmselt Hard Worker medal teenimata
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
04.06.2009 13:28:59
|
|
|
See on see pidev sõdimine ja inimeste arusaadamad majandusest, samas ka mängu süsteemis,ainus võimalus enda toodete müüki suurendada on langetada hinda, ja see tekitab hinnarallid mis toote hinna alla viivad ja sõjad on kaotanud mõtte kingifirmadele Ka VabaEesti kingid pani nüüd kotid kokku ja ootab paremaid aegu
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
04.06.2009 13:42:31
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
Töökriis on
Firmas kus ma töötan sai raha otsa ja nüüd jääb ilmselt Hard Worker medal teenimata  |
Minigi töö ikka leiad, kui sul kõrgem skill saad ka madalamale skillile tööle minna, igaljuhul kaulik isegi kui palk madal.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
04.06.2009 14:24:18
|
|
|
Q1 kingike vahetaks miskid 4tk näiteks
kaarel_kaspar
e. kellelegi profiili nimelisele panin 4tk teele
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
04.06.2009 14:26:04
|
|
|
| O kirjutas: |
Q1 kingike vahetaks miskid 4tk näiteks
kaarel_kaspar
e. kellelegi profiili nimelisele panin 4tk teele |
Läks teele üks Q2 ja üks Q1.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
04.06.2009 14:32:27
|
|
|
Saad homme tagasi, tänased juba läksid kahjuks.
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
04.06.2009 14:40:16
|
|
|
Elu hakkab mul vaikselt ülesmäge minema juba. Sain endale katuse peakohale (tänud Cloner, -ile) ning esimene palgatõus toimus ka ära (üllatavad 30 senti).
kahe päeva pärast saab sõtta vist juba minna...!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.06.2009 14:41:46
|
|
|
Ma saan homme uuele tööpostile minna , seoses manufacturing skilli tõusmisega .
Ja kui mingi sõda peaks tulema , siis eks sealt tuleb level kah .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
04.06.2009 14:52:48
|
|
|
Vahetaks 7,5Kulla vastu maja, kas Q1 või Q2, kui Q1 siis tervet 7.5godli ei tahaks vahetada:D
_________________ WROMD.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
04.06.2009 15:13:39
|
|
|
Tervist, olen Omega Systems Inc (OSI) omanik, kellele kuuluvad firmad Omega Tulirelvad Põhja-Eestis ja äsja soetatud Omega Teras West Siberian Region'is. Relvafirma on nii kaugele arenenud, et toodab juba kenat kasumit ja ilmselge samm OSI jaoks oli muretseda endale raua tootmise firma, mis aga hetkel vajab hädasti investeeringuid. Oleme muretsenud juba export license'i eesti turu jaoks ja nüüd otsime investoreid, kelle abiga saaksime upgrade'ida firma q1 staatusest q2-ni ja edasi q3-ni. Esialgseks eesmärgiks oleks kokku saada 20 kulda, et saaks esimese upgrade'i ära teha. Tasuvus on selline, et see 20 kulda moodustab 100% ja üks kuld annab 5% dividendide väljamaksest, dividendideks saab olema 40% iga nädalasest puhaskasumist. Seega, kui investeerida 2 kulda, siis saab investor 10% sellest 40st protsendist. Esimesed väljamakseid hakkaksin tegema alates 14 juuni 2009 ja nii igal nädalal pühapäeva õhtuti ja nii kaua kuni esialgne investeering tagasi makstakse investorile, aga mitte ennem kui 5 juuli 2009, seega on teile garanteeritud esialgne investeeritud kuld+ vähemalt 4 väljamakset dividendide näol. Samuti teeksin igapäevaselt kulude/tulude aruanded investoritele. Huvi korral võtke ühendust ja detailides leppime täpsemalt kokku.
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
04.06.2009 16:05:33
|
|
|
| Just kulutasin oma kulla Q3 maja peale ära...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
04.06.2009 16:11:28
|
|
|
Keegi mulle maja ei taha müüa?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
04.06.2009 16:11:47
|
|
|
djelton, 8.5 kulda Q2 maja eest.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
04.06.2009 16:12:56
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
| Keegi mulle maja ei taha müüa? |
q2 8,5 kulda
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
04.06.2009 16:14:19
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
| Firefly kirjutas: |
Töökriis on
Firmas kus ma töötan sai raha otsa ja nüüd jääb ilmselt Hard Worker medal teenimata  |
Minigi töö ikka leiad, kui sul kõrgem skill saad ka madalamale skillile tööle minna, igaljuhul kaulik isegi kui palk madal. |
Ehitus 2 millegagi, läksin uut ametit õppima, Q1 leiba natuke on ja wellness on ka tänu sõjale 90+
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
04.06.2009 16:15:07
|
|
|
Keegi odavamalt ei paku?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
04.06.2009 16:16:44
|
|
|
| crypto kirjutas: |
| Tervist, olen Omega Systems Inc (OSI) omanik, kellele kuuluvad firmad Omega Tulirelvad Põhja-Eestis ja äsja soetatud Omega Teras West Siberian Region'is. Relvafirma on nii kaugele arenenud, et toodab juba kenat kasumit ja ilmselge samm OSI jaoks oli muretseda endale raua tootmise firma, mis aga hetkel vajab hädasti investeeringuid. Oleme muretsenud juba export license'i eesti turu jaoks ja nüüd otsime investoreid, kelle abiga saaksime upgrade'ida firma q1 staatusest q2-ni ja edasi q3-ni. Esialgseks eesmärgiks oleks kokku saada 20 kulda, et saaks esimese upgrade'i ära teha. Tasuvus on selline, et see 20 kulda moodustab 100% ja üks kuld annab 5% dividendide väljamaksest, dividendideks saab olema 40% iga nädalasest puhaskasumist. Seega, kui investeerida 2 kulda, siis saab investor 10% sellest 40st protsendist. Esimesed väljamakseid hakkaksin tegema alates 14 juuni 2009 ja nii igal nädalal pühapäeva õhtuti ja nii kaua kuni esialgne investeering tagasi makstakse investorile, aga mitte ennem kui 5 juuli 2009, seega on teile garanteeritud esialgne investeeritud kuld+ vähemalt 4 väljamakset dividendide näol. Samuti teeksin igapäevaselt kulude/tulude aruanded investoritele. Huvi korral võtke ühendust ja detailides leppime täpsemalt kokku. |
ma ei saa päris hästi pihta - investeerin mingi koguse kulda ning sa maksad pikapeale selle lihtsalt tagasi?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.06.2009 16:18:03
|
|
|
Killer85, pluss veel lisaks kui joppab .
Ma ise investeeriks aga hetkel raha pole . Mõningate päevade pärast peaks seda juurde tekkima , ehk siis on ikka võimalik investeerida?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
04.06.2009 16:19:44
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
| Keegi odavamalt ei paku? |
Vaevalt
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
04.06.2009 16:23:37
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Killer85, pluss veel lisaks kui joppab .
Ma ise investeeriks aga hetkel raha pole . Mõningate päevade pärast peaks seda juurde tekkima , ehk siis on ikka võimalik investeerida? |
yep, niimodi ta ka on. Eks ma hoian teid asjadega käiguga kursis
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
04.06.2009 16:28:30
|
|
|
tige kala, 8.25 võin Q2 eest isegi küsida.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
04.06.2009 16:34:32
|
|
|
nonii, 7 kulda juba saanud, 13 kulda saab veel investeerida 8)
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
04.06.2009 16:40:18
|
|
|
Mingi leping vms tehakse ka?
Võiksin investeerida 13 kulda.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Antis
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2004
|
04.06.2009 16:41:51
|
|
|
| crypto kirjutas: |
| nonii, 7 kulda juba saanud, 13 kulda saab veel investeerida 8) |
Oleks ka nõus investeerima, kuid laenu/investeeringu kasumi % jääb arusaamatuks.
Mis on % mis investeeringust makstakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
04.06.2009 16:42:42
|
|
|
gan3b, diil, mis su kasutaja on mängus?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
04.06.2009 16:58:02
|
|
|
nonii, 15 kulda nüüd juba koos, 5 kulda veel lepingut ma tegema ei hakka, annan oma aumehe ja ahvi ausõna, et kedagi lohku ei tõmba. Toon näidena välja süsteemi. Isik A paneb 14 kulda, see on 70% dividendidest ja isik B paneb 6 kulda, see on 30%. Ütleme, et firma kasum x nädalal oli 1000EEKi, sellest 40% läheb dividendideks, ehk 400 krooni. Nüüd isik A saab 70% sellest 400st endale ja isik b 30% ja nii vähemalt 4 nädalat, sest alles 5ndast juulist saan neile kulda tagasi maksma hakata ja kui peaks probleeme olema tagasimaksmisega, siis iganädalased dividendi maksed jätkuvad nii kaua kuni tagastan viimase kulla. Skeem lihtne ja kasulik mõlemale poolele.
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
04.06.2009 16:59:56
|
|
|
| crypto kirjutas: |
nonii, 15 kulda nüüd juba koos, 5 kulda veel lepingut ma tegema ei hakka, annan oma aumehe ja ahvi ausõna, et kedagi lohku ei tõmba. Toon näidena välja süsteemi. Isik A paneb 14 kulda, see on 70% dividendidest ja isik B paneb 6 kulda, see on 30%. Ütleme, et firma kasum x nädalal oli 1000EEKi, sellest 40% läheb dividendideks, ehk 400 krooni. Nüüd isik A saab 70% sellest 400st endale ja isik b 30% ja nii vähemalt 4 nädalat, sest alles 5ndast juulist saan neile kulda tagasi maksma hakata ja kui peaks probleeme olema tagasimaksmisega, siis iganädalased dividendi maksed jätkuvad nii kaua kuni tagastan viimase kulla. Skeem lihtne ja kasulik mõlemale poolele.  |
Võin 5 kulda investeerida.
Kellelgi Q3 maja pole müüa?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
04.06.2009 17:05:30
|
|
|
vahendan kuulutust, et kui kellelgi on LVL 7-mele kelle see gatchering vms.(see nisuikooniga) on 2,6. Hetkel mingi saasta töö peal ja saab palka ainult 3eeki, 2kki saate pakkuda paremat? Yhendust võtta minuga
_________________ WROMD.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Antis
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2004
|
04.06.2009 17:09:55
|
|
|
| crypto kirjutas: |
nonii, 15 kulda nüüd juba koos, 5 kulda veel lepingut ma tegema ei hakka, annan oma aumehe ja ahvi ausõna, et kedagi lohku ei tõmba. Toon näidena välja süsteemi. Isik A paneb 14 kulda, see on 70% dividendidest ja isik B paneb 6 kulda, see on 30%. Ütleme, et firma kasum x nädalal oli 1000EEKi, sellest 40% läheb dividendideks, ehk 400 krooni. Nüüd isik A saab 70% sellest 400st endale ja isik b 30% ja nii vähemalt 4 nädalat, sest alles 5ndast juulist saan neile kulda tagasi maksma hakata ja kui peaks probleeme olema tagasimaksmisega, siis iganädalased dividendi maksed jätkuvad nii kaua kuni tagastan viimase kulla. Skeem lihtne ja kasulik mõlemale poolele.  |
Nüüd on arusaadav
Mis su kasutja on? Täna sul vist kuld juba koos, kuid kui tulevikus vaja investorit, siis anna teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
04.06.2009 17:12:34
|
|
|
tänaseks olen jah investorid valmis saanud, nüüd läheb Omega Teras q2-ks ümber ja varsti vaatan ka q3-ks muutumist ja siis hakkan uuesti investoreid otsima, seega, ärge kõike kulda ära raisake
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|