|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas e-hääletad? |
| Jah, olen seda juba teinud |
|
53% |
[ 262 ] |
| Jah, kavatsen seda teha |
|
18% |
[ 89 ] |
| Ei, ei kavatse e-hääletada, lähen valimispunkti hääletama |
|
10% |
[ 50 ] |
| Ei kavatse üldse hääletada |
|
18% |
[ 91 ] |
|
| hääli kokku : 492 |
|
| autor |
|
Timukas0
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
30.05.2009 19:01:49
|
|
|
| Hääletamise-vastased vist ei saa aru, et nende boikotist pole mingit kasu. Keegi läheb nagunii Europarlamenti, olgu see tema häälega või mitte. Kuid igal ühel on võimalus sokutada sinna temale kõige meeldivam isik. Sellist juttu pole mõtet ajada, et kõik on võrdselt kehvad - igal erakonnal on oma poliitika ja nende hulgast tuleb leida endale sobivaim. Või siis leppida tulemusega ja mitte viriseda, sest kodus istudes tõesti midagi ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
30.05.2009 21:26:34
|
|
|
Kui omapoolset panust hääletamise näol ei anna, siis ega pärast ole õigust kritiseerida ja kurta ka, et oi kui halvasti asjad on. Kui ikka ise ei viitsi miskit ära teha, ega siis imekombel need kõige õigemad inimesed sinna olulistele ametipostidele ei saa ka. Lähevad pigem need, kes valimisjaoskondade juures alkassidele 25.- või "Presidendi kümne" välja teevad
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
30.05.2009 21:37:03
|
|
|
| Pigem on hääletamata jätmine ikka kergendav asjaolu. Kui oled ikka mitu korda kogenud, et just see erakond, kellele hääle andsid, saab valitsusse ja kukub erakordselt ulatuslikult si..a keerama, siis on parem kui jätad üldse valimata. Minu poolest olgu need "rahva saadikud" seal kaugel Brüsselis oma 100 häälega ja tundku, kuidas valijaskonna mandaat neid nende priiskavas elus toetab.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
31.05.2009 10:00:56
|
|
|
| Kui erakonnad ei meeldi, valige sobiv üksikkandidaat!!!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
31.05.2009 10:52:40
|
|
|
kinnised nimekirjad hävitavad igasuguse lootuse normaalsete poliitikute pukki tõstmiseks
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
31.05.2009 11:07:32
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
| Kui erakonnad ei meeldi, valige sobiv üksikkandidaat!!! |
Ega need üksikud pole sugugi paremad. Kuigi sai Tarandiga uusaastaööl vastastikku head uut aastat soovitud, ei arva ma temast piisavalt hästi, et tahaks tema poolt hääletada.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hanz
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2005
|
31.05.2009 12:36:18
|
|
|
| Sults kirjutas: |
| Pigem on hääletamata jätmine ikka kergendav asjaolu. Kui oled ikka mitu korda kogenud, et just see erakond, kellele hääle andsid, saab valitsusse ja kukub erakordselt ulatuslikult si..a keerama, siis on parem kui jätad üldse valimata. Minu poolest olgu need "rahva saadikud" seal kaugel Brüsselis oma 100 häälega ja tundku, kuidas valijaskonna mandaat neid nende priiskavas elus toetab. |
no aga kui sa hääletamas ei käi, siis võib mõni pätt just selle pärast parlamenti saada, et sina oma häält mõnele normaalsemale erakonnale või inimesele ei andnud. aga muidugi, kui sa siiani oled alati kohukese erakonda valinud, siis oleks ilmselt parem jah, kui sa ei läheks
_________________ Lahedad mängud  |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
31.05.2009 12:51:23
|
|
|
| hanz kirjutas: |
| Sults kirjutas: |
| Pigem on hääletamata jätmine ikka kergendav asjaolu. Kui oled ikka mitu korda kogenud, et just see erakond, kellele hääle andsid, saab valitsusse ja kukub erakordselt ulatuslikult si..a keerama, siis on parem kui jätad üldse valimata. Minu poolest olgu need "rahva saadikud" seal kaugel Brüsselis oma 100 häälega ja tundku, kuidas valijaskonna mandaat neid nende priiskavas elus toetab. |
no aga kui sa hääletamas ei käi, siis võib mõni pätt just selle pärast parlamenti saada, et sina oma häält mõnele normaalsemale erakonnale või inimesele ei andnud. aga muidugi, kui sa siiani oled alati kohukese erakonda valinud, siis oleks ilmselt parem jah, kui sa ei läheks  |
Ma vist peaks ikka minema ja esimest korda kohukest valima. Minu senised valikud on ALATI valitsusse pääsenud ja seal tublisti si..a kokku keeranud. Ma ei taha neid enam valida, kuid hoidun ka kohukese valimisest. Lihtsalt POLE kedagi valida! Tühjus!
Valima võiks mind praeguses seisus meelitada vaid vastuhääletamise võimalusega. Ja minu vastuhääl ei läheks mitte kohukesele, vaid ühele teisele kohukesekarva erakonnale.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
31.05.2009 12:56:27
|
|
|
| Reformierakond FTW!
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
31.05.2009 13:38:07
|
|
|
huvipärast uuriks, et kas keegi siin avalikult ka tunnistada julgeb et keskerakonda valis? :D
igasugu küsitlusi uskudes saavad kohukesed kõige rohkem hääli/mandaate veel...
ise lähen hääletan jaoskonnas mis mul kodust 100 meetrit, id-kaart siiani tegemata, hetkel veel pole otsustanud kas saab mõni üksikkandidaat või jään senise eelistuse juurde
viimati muutis Labukana 31.05.2009 13:38:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
31.05.2009 14:27:14
|
|
|
| Tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
31.05.2009 18:20:12
|
|
|
No ilmselt see ei kajasta üleüldist häälte jagunemist (kuid tore oleks ju). Penskareid ja muidu keskide toetajaid vist ahvide seas väga ei ole.
Kui juba läks pärimiseks, kes keda valis, siis mina valisin IRL'i. Reform on viimasel ajal oma tegematusega piisavalt kehva maine minu silmis loonud ning kesikuid ei valiks iialgi
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
31.05.2009 18:41:10
|
|
|
Kuna mu ID kaart lõpetas hiljuti kehtivuse ja uut pole ma ka veel viitsinud teha (kodakondsus- ja migratsiooniamet on pidevalt muulastest pungil ebameeldiv koht) siis pean valimispunktis hääletama. Aga kas ma saan seda üldse teha, sest pass ka ei kehti? Juhilube mul ka pole...
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
upper
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2001
|
31.05.2009 18:51:56
|
|
|
mina ei leidnud kahjuks ühtegi kandidaati,kelle poolt hääletada .me ju tunneme neid inimesi liiga hästi.valimisseadus ka nõrgake teine.
viimati muutis upper 31.05.2009 18:54:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
31.05.2009 20:05:19
|
|
|
OT: küsimusele kas hääletada või mitte saab ka teistpidi läheneda: anda oma panus sellele, et kõige vähem meeldiv kandidaat kohe kindlasti pukki ei saaks (andes hääle suvalisele muule kandidaadile)
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
31.05.2009 20:16:56
|
|
|
Ei ole nii vana ,et hääletada veel 1a veel siis juba saab.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
31.05.2009 20:29:53
|
|
|
| Alo-Aerton kirjutas: |
Ei ole nii vana ,et hääletada veel 1a veel siis juba saab.  |
who gives a f*** (no offence)
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
31.05.2009 21:14:36
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
OT: küsimusele kas hääletada või mitte saab ka teistpidi läheneda: anda oma panus sellele, et kõige vähem meeldiv kandidaat kohe kindlasti pukki ei saaks (andes hääle suvalisele muule kandidaadile)  |
Ja mis annab selle kindluse?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
31.05.2009 22:03:11
|
|
|
Lihtne loogika ja tõenäosusteooria
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xatax
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2003
|
01.06.2009 00:31:24
|
|
|
Hääletatud"
Win7'ega oli jah tiba jändamist, et id kaart tööle saada, aga suht sarnane sellele pornole, mis vistagi puhul olnud on.. admin privileges ja sertide manuaalne registreerimine...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
01.06.2009 02:23:09
|
|
|
SDE läks loosi, puhtalt kalkulaatori pärast. arvestades, et üksikandidaate valida niikuinii ei saa, siis on pool mu häälest kasutu enivei. aga noh loodame, et suund vähemalt jääb siis õige.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
01.06.2009 11:22:59
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| SDE läks loosi, puhtalt kalkulaatori pärast. arvestades, et üksikandidaate valida niikuinii ei saa, siis on pool mu häälest kasutu enivei. aga noh loodame, et suund vähemalt jääb siis õige. |
Kuidas ei saa?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
01.06.2009 11:34:01
|
|
|
| Ju ta mõtleb erakondade kandidaate ja mitte üksikkandidaate.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
01.06.2009 11:38:09
|
|
|
Ma ka algul ikka üritasin erakonna alt konkreetset isikut valida enne kui hablasin, et saab vaid erakonda valida
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
01.06.2009 12:35:11
|
|
|
Sai ka hääletatud, aga lootsin asisemat rakendust hääletamisprotseduuris. Ühesõnaga koduarvutisse saan jah selle lisa plugina installida, aga ikka võõras kohas....... Võiks ikka nii teha, et kui arvutis on juba id kaardi tarkvara olemas, ei peaks mingeid uusi nippe leiutama. Arvutis ikka võiks hääletamine kiirelt käima.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veskioja
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2008
|
01.06.2009 12:53:12
|
|
|
Hääletasin ning tegin seda vanamoodi. Esimest korda hääletades tahtsin reaalselt ümbriku kasti lasta. Hiljem välgatas pähe kõik, mida demokraatliku riikide kohta olen õppinud ning täitsa hea tunne tuli. ^^
_________________ To fight and die for the Hell Brigade! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
01.06.2009 13:04:29
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
ID kaart varastati ära
|
ID-kaardi ikka kinni panid?
Uus ID-kaart tee endale. |
Kusjuures keegi hea kodanik olevat kusagilt leidnud ja migratsiooniamet saatis kirja et nad hävitasid selle. ei saa aru sellest hävitamise mõttest. täielik idiootsus, oleks võinud tagasi anda.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
01.06.2009 13:19:46
|
|
|
Siin on Tanel ka eelmiste valimiste statistikat esitanud, aga ikkagi huvitas, et millised olid kunagi lõplikud numbrid.
VVK pressiteade 4. märts 2007:
Esialgsetel andmetel käis Riigikogu valimistel hääletamas 546 139 hääleõiguslikku kodanikku, mis moodustab 61,0 % valijate üldarvust.
VVK pressiteade 28. veebruar 2007:
Täna lõppes Riigikogu valimiste eelhääletamine. Kaheksal päeval kokku hääletas 171 317 valijat, nende hulgas oli elektrooniliselt hääletanuid 30 275 ning väljaspool elukohta hääletas 35 605 valijat. Eelhääletamisel osalenute protsent valijate üldarvust oli 19,1
Spekulatsioon - on tõenäoline, et EU parlamendi valimistel on aktiivsus väiksem kui tollal oli. Elektrooniliselt hääletanute osakaal oleks siis rekordiline anyway - hetkel e-hääletanuid 31940.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
01.06.2009 14:16:47
|
|
|
Keskerakonna telgid ehk mõjuvad hästi. Ise asi on kas just neile, mis puudutab ID valimist tänaval jne.
Huvitav kas seal arvutitel adminni õigused ja ka keegi proovinud teha nii et enam peale teda hääletada ei saaks keegi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
01.06.2009 14:31:02
|
|
|
| koby kirjutas: |
Keskerakonna telgid ehk mõjuvad hästi. Ise asi on kas just neile, mis puudutab ID valimist tänaval jne.
Huvitav kas seal arvutitel adminni õigused ja ka keegi proovinud teha nii et enam peale teda hääletada ei saaks keegi. |
huvitav mida turvalisuse spetsid arvavad sellest et võõras masinas hääletatakse mis võib olla pungil keyloggeritest jms võibolla alguses ka polnud loggereid aga mõni pani? igasuguseid variante on. Kui adminni õigustes, siis mõni võiks proovida nii, et kaotab accoundid ära mis seal on ja keegi ei saa enam kasutada, siis vähemalt turvalisem teistel.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
01.06.2009 14:52:55
|
|
|
| siin HV-s peaks olema IT inimesi küll kes tlnas ja jagavad nati kogu seda id värki. Äkki keegi võiks sealt läbi minna ja paluda hääletada (siis istud nii kui nii üksi seal ja sul voli teha selle arvutiga mida iganes). Kui keegi saab millegagi hakkama ja seda nati levitada siis peaks need putkad suht ruttu kinni minema
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.06.2009 15:19:46
|
|
|
kas selline asi mitte vara rikkumise alla kvalifitseeru?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
01.06.2009 15:38:39
|
|
|
| mnjaa.... olen pigem selle poolt et seal ei ole tagatud kõik tingimused mis oleks vaja (telgi iga seinal on ilusti aken jne). Ehk siis kui keegi kära tõstab ja näitab midagi siis äkki pannakse need siiski kinni ja käitutakse hea tava järgi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
01.06.2009 16:32:13
|
|
|
Tehtud elu esimene valimine siis
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
01.06.2009 16:34:15
|
|
|
| tsitaat: |
saatja Sinu S6ber <sober@palunvalimind.eu>
vastuse aadresssober@palunvalimind.eu
adressaatidele ......@gmail.com
kuupäev 1 juuni 2009 15:59
teema Saadan Sulle edasi selle hoiatuse (ja lingi)
Hoiatus!
Ära luba europarlamenti selliseid mehi, nagu see siin:
http://www.palunvalimind.eu
See oleks ikka kole küll:) Mine kindlasti valima, kuid vali Euroopa tasemel tegijad - Reformierakond.
Euroopa Parlamendi valimiste E-hääletamine 28. mai - 3. juuni. Eelhääletamine jaoskondades 1.-3. juuni. Valimispäev 7. juuni. |
Sain sellise spämmi.
Huvitav on see, et kiri saabus minu nö põhi postkasti
Netis niisama see ei vedele.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
01.06.2009 16:46:05
|
|
|
Siuksed "saada sõbrale" tuleks ära keelata
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
01.06.2009 17:30:49
|
|
|
Hääletatud
Siiski ei saa aru, miks lubatakse kandideerida sellistel tegelastel nagu Klenski, uravljov? Tegelaste eesmärk on ju õõnestada meie iseseisvust
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
01.06.2009 18:21:34
|
|
|
ise sain sellise meili enda sellisele aadressile mida naljalt ei jaga
from Martin Helme <martin@martinhelme.ee>
to ...@gmail.com
date 1 June 2009 13:50
subject On aeg panna oma sõna maksma! |
| tsitaat: |
Hea rahvuskaaslane,
Mõne nädala pärast toimuvatel Euroopa Parlamendi valimistel on meil valida, kes hakkab ehitama seda Eestit ja Euroopat, kus me kõik mõne aja pärast elama hakkame. Ma ei liialda öeldes, et valikuid on meil 7. juunil kaks.
Esimene võimalus on saata Euroopa Parlamenti parteipoliitikud, kes on juhtinud Eesti sügavale majanduskriisi ja tegelevad raskele ajale vaatamata ärapanemisega.
Teine võimalus on valida end esindama parteiväline jõud, kes kavatseb järgmise viie aasta jooksul teha Brüsselis tõsist tööd Eesti riigi ja rahva huvide esindamisel.
Eestit saab Euroopas edukalt esindada kandidaat, kes kannab vastutust oma valija ees. Mina olen selleks vastutuseks valmis, ja just seepärast kandideerin Euroopa Parlamenti parteidest sõltumatu üksikkandidaadina.
Minu peamisteks eesmärkideks on nõuda Eestile võrdset kohtlemist teiste liikmesriikidega, panna piir meie riiki ahistavatele eurodirektiividele, tõsta iibekriisiga võitlemisel ausse traditsiooniline peremudel ja võidelda Vene surve vastu, mis jõuab meieni Moskva sõprade Saksamaa ja Prantsusmaa kaudu. Olen ainus kandidaat, kes peab vajalikuks takistada islamiseerumise jõudmist Eestisse ning ohjata sisserännet Euroopasse. Minu ideedest saad lähemalt lugeda aadressil www.martinhelme.ee.
Kui valid minu poolt, võid olla kindel, et Eesti rahvuslikud huvid hakkavad olema Euroopa Liidus jõuliselt esindatud. Kuid mitte ainult! Ühtlasi saadad sellega korrumpeerunud kartellipoliitikutele signaali, et meile aitab rahva raha raiskavast JOKK-poliitikast.
Kartellipoliitikat saad Sa aidata murda juba enne valimispäeva. Kui parteid võtavad oma kampaaniaks raha riigieelarvest ja suurärimeestelt, siis sõltumatu kandidaadina kutsun Sind üles andma oma panust selle heaks, et meie sõnum jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Annetuse tegemine on lihtne ja turvaline, saad seda teha klikates siia. Kinnitan, et raha eest teen ainult hädavajalikke kulutusi, nagu kohtumiste korraldamine ning kuulutused-teated. Aitäh!
Ühtlasi kutsun Sind üles teavitama oma tuttavaid, et me ei pea järgmiseks viieks aastaks saatma Euroopa Parlamenti neid kandidaate, keda tahavad sinna läkitada meie parteid. Just üksikkandidaati valides võid olla kindel, et Sind hakkab Euroopas esindama just Sinule meelepärane kandidaat.
Pane oma sõna maksma! Vali inimene, mitte partei!
Martin Helme
Eesti Rahvusliku Liikumise juht
Saadikukandidaat nr 114 |
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.06.2009 19:15:17
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
oeh... w7 x64 RC ja see valimine no ei taha õnnestuda sain sertifikaadid isegi IE-ga uuendatud aga edasine oli juba raskendatud.... IE-ga kaugemale valimiste lehel ei jõudnud... firefoxiga sain tirida valimisrakenduse alla aga see hakkas pilduma vigu ID kaardi poole pöördumisega. Keerasin id utiilis sertifikaatide registreerimise maha.... ikka jama... võtsin korra kaardi välja ja sisse tagasi... siis ka keeldus... registreerisin käsitsi ja siis sain lõpuks valimisrakenduse lahti... pin sisse ja nägin isegi kandidaate valikut kinnitades (3. punkt) kui pin2 oleks pidanud küsima kurtis aga jälle probleemi suhtlemisel id kaardiga... lisaks uuesti käivitudes hakkas jälle sama rada id kaardiga suhtlemisel
ühesõnaga lõpuks sain sedasi: automaatne serti regamine sai välja lülitatud, tirisin valimisrakenduse firefoxiga, panin id utiili tööle, regasin sertifikaadid käsitsi, id utiil kinni, valimisrakendus lahti, pin sisse ja valisin kandidaadi ära aga ei kinnitanud. Seejärel avasin uuesti id utiili, registreerisin uuesti sertifikaadid, id utiil kinni ja siis kinnitasin valimisrakenduses pin2 abil hääle. Seiklus missugune  |
Suured tänud KillerXP .Tänu sinule sain ära hääletatud.Muidu mässasin kah tükk aega
Vista SP2+Firefox
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
01.06.2009 19:21:27
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| koby kirjutas: |
Keskerakonna telgid ehk mõjuvad hästi. Ise asi on kas just neile, mis puudutab ID valimist tänaval jne.
Huvitav kas seal arvutitel adminni õigused ja ka keegi proovinud teha nii et enam peale teda hääletada ei saaks keegi. |
huvitav mida turvalisuse spetsid arvavad sellest et võõras masinas hääletatakse mis võib olla pungil keyloggeritest jms võibolla alguses ka polnud loggereid aga mõni pani? igasuguseid variante on. Kui adminni õigustes, siis mõni võiks proovida nii, et kaotab accoundid ära mis seal on ja keegi ei saa enam kasutada, siis vähemalt turvalisem teistel. |
Üldiselt Keyloggerid ei tohiks mingit ohtu tekitada. PIN kood ilma kaardita ikkagi midagi ei tee. Ja ID-kaardi salajast sisust koopiat ilma eritehnikata ikkagi kätte ei saa. Pigem on probleem selles, et inimest meelitatakse kindlale erakonnale häält andma.
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.06.2009 19:28:38
|
|
|
| Myoldryn, ilma kaardita ei tee, aga inimestel on komme kaarti sisse jätta kauemaks kui vaja, mil ajal saab toimetada selle kaardiga vabalt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|