Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas e-hääletad?
Jah, olen seda juba teinud
53%
 53%  [ 262 ]
Jah, kavatsen seda teha
18%
 18%  [ 89 ]
Ei, ei kavatse e-hääletada, lähen valimispunkti hääletama
10%
 10%  [ 50 ]
Ei kavatse üldse hääletada
18%
 18%  [ 91 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 19:01:49 vasta tsitaadiga

Hääletamise-vastased vist ei saa aru, et nende boikotist pole mingit kasu. Keegi läheb nagunii Europarlamenti, olgu see tema häälega või mitte. Kuid igal ühel on võimalus sokutada sinna temale kõige meeldivam isik. Sellist juttu pole mõtet ajada, et kõik on võrdselt kehvad - igal erakonnal on oma poliitika ja nende hulgast tuleb leida endale sobivaim. Või siis leppida tulemusega ja mitte viriseda, sest kodus istudes tõesti midagi ei muutu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.05.2009 21:26:34 vasta tsitaadiga

Kui omapoolset panust hääletamise näol ei anna, siis ega pärast ole õigust kritiseerida ja kurta ka, et oi kui halvasti asjad on. Kui ikka ise ei viitsi miskit ära teha, ega siis imekombel need kõige õigemad inimesed sinna olulistele ametipostidele ei saa ka. Lähevad pigem need, kes valimisjaoskondade juures alkassidele 25.- või "Presidendi kümne" välja teevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 30.05.2009 21:37:03 vasta tsitaadiga

Pigem on hääletamata jätmine ikka kergendav asjaolu. Kui oled ikka mitu korda kogenud, et just see erakond, kellele hääle andsid, saab valitsusse ja kukub erakordselt ulatuslikult si..a keerama, siis on parem kui jätad üldse valimata. Minu poolest olgu need "rahva saadikud" seal kaugel Brüsselis oma 100 häälega ja tundku, kuidas valijaskonna mandaat neid nende priiskavas elus toetab.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 31.05.2009 10:00:56 vasta tsitaadiga

Kui erakonnad ei meeldi, valige sobiv üksikkandidaat!!!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 10:52:40 vasta tsitaadiga

kinnised nimekirjad hävitavad igasuguse lootuse normaalsete poliitikute pukki tõstmiseks
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 31.05.2009 11:07:32 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Kui erakonnad ei meeldi, valige sobiv üksikkandidaat!!!

Ega need üksikud pole sugugi paremad. Kuigi sai Tarandiga uusaastaööl vastastikku head uut aastat soovitud, ei arva ma temast piisavalt hästi, et tahaks tema poolt hääletada.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 31.05.2009 12:36:18 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
Pigem on hääletamata jätmine ikka kergendav asjaolu. Kui oled ikka mitu korda kogenud, et just see erakond, kellele hääle andsid, saab valitsusse ja kukub erakordselt ulatuslikult si..a keerama, siis on parem kui jätad üldse valimata. Minu poolest olgu need "rahva saadikud" seal kaugel Brüsselis oma 100 häälega ja tundku, kuidas valijaskonna mandaat neid nende priiskavas elus toetab.

no aga kui sa hääletamas ei käi, siis võib mõni pätt just selle pärast parlamenti saada, et sina oma häält mõnele normaalsemale erakonnale või inimesele ei andnud. aga muidugi, kui sa siiani oled alati kohukese erakonda valinud, siis oleks ilmselt parem jah, kui sa ei läheks icon_wink.gif

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 31.05.2009 12:51:23 vasta tsitaadiga

hanz kirjutas:
Sults kirjutas:
Pigem on hääletamata jätmine ikka kergendav asjaolu. Kui oled ikka mitu korda kogenud, et just see erakond, kellele hääle andsid, saab valitsusse ja kukub erakordselt ulatuslikult si..a keerama, siis on parem kui jätad üldse valimata. Minu poolest olgu need "rahva saadikud" seal kaugel Brüsselis oma 100 häälega ja tundku, kuidas valijaskonna mandaat neid nende priiskavas elus toetab.

no aga kui sa hääletamas ei käi, siis võib mõni pätt just selle pärast parlamenti saada, et sina oma häält mõnele normaalsemale erakonnale või inimesele ei andnud. aga muidugi, kui sa siiani oled alati kohukese erakonda valinud, siis oleks ilmselt parem jah, kui sa ei läheks icon_wink.gif

Ma vist peaks ikka minema ja esimest korda kohukest valima. Minu senised valikud on ALATI valitsusse pääsenud ja seal tublisti si..a kokku keeranud. Ma ei taha neid enam valida, kuid hoidun ka kohukese valimisest. Lihtsalt POLE kedagi valida! Tühjus!
Valima võiks mind praeguses seisus meelitada vaid vastuhääletamise võimalusega. Ja minu vastuhääl ei läheks mitte kohukesele, vaid ühele teisele kohukesekarva erakonnale.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 12:56:27 vasta tsitaadiga

Reformierakond FTW!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 31.05.2009 13:38:07 vasta tsitaadiga

huvipärast uuriks, et kas keegi siin avalikult ka tunnistada julgeb et keskerakonda valis? :D
igasugu küsitlusi uskudes saavad kohukesed kõige rohkem hääli/mandaate veel...


ise lähen hääletan jaoskonnas mis mul kodust 100 meetrit, id-kaart siiani tegemata, hetkel veel pole otsustanud kas saab mõni üksikkandidaat või jään senise eelistuse juurde


viimati muutis Labukana 31.05.2009 13:38:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 13:38:47 vasta tsitaadiga

Labukana, 14.jaanuar - 14.veebruar toiminud küsitluse leiab siit
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=396570

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 31.05.2009 14:27:14 vasta tsitaadiga

Tehtud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 18:20:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Labukana, 14.jaanuar - 14.veebruar toiminud küsitluse leiab siit
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=396570
No ilmselt see ei kajasta üleüldist häälte jagunemist (kuid tore oleks ju). Penskareid ja muidu keskide toetajaid vist ahvide seas väga ei ole.

Kui juba läks pärimiseks, kes keda valis, siis mina valisin IRL'i. Reform on viimasel ajal oma tegematusega piisavalt kehva maine minu silmis loonud ning kesikuid ei valiks iialgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 31.05.2009 18:41:10 vasta tsitaadiga

Kuna mu ID kaart lõpetas hiljuti kehtivuse ja uut pole ma ka veel viitsinud teha (kodakondsus- ja migratsiooniamet on pidevalt muulastest pungil ebameeldiv koht) siis pean valimispunktis hääletama. Aga kas ma saan seda üldse teha, sest pass ka ei kehti? Juhilube mul ka pole...
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 18:46:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuna mu ID kaart lõpetas hiljuti kehtivuse

Millist kehtivust mõtled, ilmselt pead silmas digitaalseid sertifikaate, mida oleks vaja e-hääletamisel?
Uut ID-kaarti sa ei pea tegema, kontakteeru www.mig.ee ja saad uued serdid.

Ja kui sa ei viitsi serte uuendada, siis saad alati ID-kaardiga tavahääletamisele minna, pass pole kohustuslik dokument.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
upper
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001




sõnum 31.05.2009 18:51:56 vasta tsitaadiga

mina ei leidnud kahjuks ühtegi kandidaati,kelle poolt hääletada .me ju tunneme neid inimesi liiga hästi.valimisseadus ka nõrgake teine.

viimati muutis upper 31.05.2009 18:54:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 18:53:49 vasta tsitaadiga

Mõelgem mitte valitsuse peale, vaid nende peale, kes on seni Eestit Euroopas hästi esindanud või võiksid esindada, esindajad valitakse niikuinii.
Sest tegemist pole Riigikogu või KOV valimistega icon_idea.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 31.05.2009 20:05:19 vasta tsitaadiga

OT: küsimusele kas hääletada või mitte saab ka teistpidi läheneda: anda oma panus sellele, et kõige vähem meeldiv kandidaat kohe kindlasti pukki ei saaks (andes hääle suvalisele muule kandidaadile) icon_wink.gif
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 31.05.2009 20:16:56 vasta tsitaadiga

Ei ole nii vana ,et hääletada veel 1a veel siis juba saab. icon_smile.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2009 20:29:53 vasta tsitaadiga

Alo-Aerton kirjutas:
Ei ole nii vana ,et hääletada veel 1a veel siis juba saab. icon_smile.gif icon_wink.gif


who gives a f*** (no offence) icon_rolleyes.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 31.05.2009 21:14:36 vasta tsitaadiga

HacaX kirjutas:
OT: küsimusele kas hääletada või mitte saab ka teistpidi läheneda: anda oma panus sellele, et kõige vähem meeldiv kandidaat kohe kindlasti pukki ei saaks (andes hääle suvalisele muule kandidaadile) icon_wink.gif

Ja mis annab selle kindluse?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.05.2009 22:03:11 vasta tsitaadiga

Lihtne loogika ja tõenäosusteooria icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xatax
HV vaatleja
Xatax

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2009 00:31:24 vasta tsitaadiga

Hääletatud"
Win7'ega oli jah tiba jändamist, et id kaart tööle saada, aga suht sarnane sellele pornole, mis vistagi puhul olnud on.. admin privileges ja sertide manuaalne registreerimine...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 00:38:53 vasta tsitaadiga

Hääletatud! Isamaaliit seekord, tunduvad hetkel kõige normaalsemad icon_razz.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 02:23:09 vasta tsitaadiga

SDE läks loosi, puhtalt kalkulaatori pärast. arvestades, et üksikandidaate valida niikuinii ei saa, siis on pool mu häälest kasutu enivei. aga noh loodame, et suund vähemalt jääb siis õige.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 01.06.2009 11:22:59 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
SDE läks loosi, puhtalt kalkulaatori pärast. arvestades, et üksikandidaate valida niikuinii ei saa, siis on pool mu häälest kasutu enivei. aga noh loodame, et suund vähemalt jääb siis õige.

Kuidas ei saa? icon_eek.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 11:34:01 vasta tsitaadiga

Ju ta mõtleb erakondade kandidaate ja mitte üksikkandidaate.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 11:38:09 vasta tsitaadiga

Ma ka algul ikka üritasin erakonna alt konkreetset isikut valida enne kui hablasin, et saab vaid erakonda valida icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 01.06.2009 12:35:11 vasta tsitaadiga

Sai ka hääletatud, aga lootsin asisemat rakendust hääletamisprotseduuris. Ühesõnaga koduarvutisse saan jah selle lisa plugina installida, aga ikka võõras kohas....... Võiks ikka nii teha, et kui arvutis on juba id kaardi tarkvara olemas, ei peaks mingeid uusi nippe leiutama. Arvutis ikka võiks hääletamine kiirelt käima.
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 01.06.2009 12:53:12 vasta tsitaadiga

Hääletasin ning tegin seda vanamoodi. Esimest korda hääletades tahtsin reaalselt ümbriku kasti lasta. Hiljem välgatas pähe kõik, mida demokraatliku riikide kohta olen õppinud ning täitsa hea tunne tuli. ^^
_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 13:04:29 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

ID kaart varastati ära

ID-kaardi ikka kinni panid?

Uus ID-kaart tee endale.


Kusjuures keegi hea kodanik olevat kusagilt leidnud ja migratsiooniamet saatis kirja et nad hävitasid selle. ei saa aru sellest hävitamise mõttest. täielik idiootsus, oleks võinud tagasi anda.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikruusa
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2003




sõnum 01.06.2009 13:19:46 vasta tsitaadiga

Siin on Tanel ka eelmiste valimiste statistikat esitanud, aga ikkagi huvitas, et millised olid kunagi lõplikud numbrid.

VVK pressiteade 4. märts 2007:
Esialgsetel andmetel käis Riigikogu valimistel hääletamas 546 139 hääleõiguslikku kodanikku, mis moodustab 61,0 % valijate üldarvust.

VVK pressiteade 28. veebruar 2007:
Täna lõppes Riigikogu valimiste eelhääletamine. Kaheksal päeval kokku hääletas 171 317 valijat, nende hulgas oli elektrooniliselt hääletanuid 30 275 ning väljaspool elukohta hääletas 35 605 valijat. Eelhääletamisel osalenute protsent valijate üldarvust oli 19,1


Spekulatsioon - on tõenäoline, et EU parlamendi valimistel on aktiivsus väiksem kui tollal oli. Elektrooniliselt hääletanute osakaal oleks siis rekordiline anyway - hetkel e-hääletanuid 31940.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 01.06.2009 14:16:47 vasta tsitaadiga

Keskerakonna telgid ehk mõjuvad hästi. Ise asi on kas just neile, mis puudutab ID valimist tänaval jne.

Huvitav kas seal arvutitel adminni õigused ja ka keegi proovinud teha nii et enam peale teda hääletada ei saaks keegi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 01.06.2009 14:31:02 vasta tsitaadiga

koby kirjutas:
Keskerakonna telgid ehk mõjuvad hästi. Ise asi on kas just neile, mis puudutab ID valimist tänaval jne.

Huvitav kas seal arvutitel adminni õigused ja ka keegi proovinud teha nii et enam peale teda hääletada ei saaks keegi.


huvitav mida turvalisuse spetsid arvavad sellest et võõras masinas hääletatakse mis võib olla pungil keyloggeritest jms icon_biggrin.gif võibolla alguses ka polnud loggereid aga mõni pani? igasuguseid variante on. Kui adminni õigustes, siis mõni võiks proovida nii, et kaotab accoundid ära mis seal on ja keegi ei saa enam kasutada, siis vähemalt turvalisem teistel.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 01.06.2009 14:52:55 vasta tsitaadiga

siin HV-s peaks olema IT inimesi küll kes tlnas ja jagavad nati kogu seda id värki. Äkki keegi võiks sealt läbi minna ja paluda hääletada (siis istud nii kui nii üksi seal ja sul voli teha selle arvutiga mida iganes). Kui keegi saab millegagi hakkama ja seda nati levitada siis peaks need putkad suht ruttu kinni minema
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 15:19:46 vasta tsitaadiga

kas selline asi mitte vara rikkumise alla kvalifitseeru? icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 01.06.2009 15:38:39 vasta tsitaadiga

mnjaa.... olen pigem selle poolt et seal ei ole tagatud kõik tingimused mis oleks vaja (telgi iga seinal on ilusti aken jne). Ehk siis kui keegi kära tõstab ja näitab midagi siis äkki pannakse need siiski kinni ja käitutakse hea tava järgi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 16:32:13 vasta tsitaadiga

Tehtud elu esimene valimine siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 16:34:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
saatja Sinu S6ber <sober@palunvalimind.eu>
vastuse aadresssober@palunvalimind.eu

adressaatidele ......@gmail.com

kuupäev 1 juuni 2009 15:59
teema Saadan Sulle edasi selle hoiatuse (ja lingi)

Hoiatus!
Ära luba europarlamenti selliseid mehi, nagu see siin:
http://www.palunvalimind.eu
See oleks ikka kole küll:) Mine kindlasti valima, kuid vali Euroopa tasemel tegijad - Reformierakond.
Euroopa Parlamendi valimiste E-hääletamine 28. mai - 3. juuni. Eelhääletamine jaoskondades 1.-3. juuni. Valimispäev 7. juuni.


Sain sellise spämmi.
Huvitav on see, et kiri saabus minu nö põhi postkasti icon_confused.gif
Netis niisama see ei vedele.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 01.06.2009 16:42:40 vasta tsitaadiga

http://www.palunvalimind.eu/loo-kaasa/ siit saad saata ise ja kõigile sellist kirja
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 16:46:05 vasta tsitaadiga

Siuksed "saada sõbrale" tuleks ära keelata icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 01.06.2009 17:30:49 vasta tsitaadiga

Hääletatud thumbs_up.gif
Siiski ei saa aru, miks lubatakse kandideerida sellistel tegelastel nagu Klenski, Žuravljov? Tegelaste eesmärk on ju õõnestada meie iseseisvust icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 17:44:46 vasta tsitaadiga

Eesti on demokraatlik riik ja pole mingit seaduslikku põhjust mitte lubada neid Euroopa Parlamenti.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 01.06.2009 17:56:10 vasta tsitaadiga

Keskerakond pommitas sadu tuhandeid inimesi SMS-reklaamiga
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 01.06.2009 18:17:26 vasta tsitaadiga

infooperatsioon «Nullime e-valimised»
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 01.06.2009 18:21:34 vasta tsitaadiga

ise sain sellise meili enda sellisele aadressile mida naljalt ei jaga icon_mad.gif

from   Martin Helme <martin@martinhelme.ee>
to   ...@gmail.com
date   1 June 2009 13:50
subject   On aeg panna oma sõna maksma!


tsitaat:

Hea rahvuskaaslane,

Mõne nädala pärast toimuvatel Euroopa Parlamendi valimistel on meil valida, kes hakkab ehitama seda Eestit ja Euroopat, kus me kõik mõne aja pärast elama hakkame. Ma ei liialda öeldes, et valikuid on meil 7. juunil kaks.

Esimene võimalus on saata Euroopa Parlamenti parteipoliitikud, kes on juhtinud Eesti sügavale majanduskriisi ja tegelevad raskele ajale vaatamata ärapanemisega.

Teine võimalus on valida end esindama parteiväline jõud, kes kavatseb järgmise viie aasta jooksul teha Brüsselis tõsist tööd Eesti riigi ja rahva huvide esindamisel.

Eestit saab Euroopas edukalt esindada kandidaat, kes kannab vastutust oma valija ees. Mina olen selleks vastutuseks valmis, ja just seepärast kandideerin Euroopa Parlamenti parteidest sõltumatu üksikkandidaadina.

Minu peamisteks eesmärkideks on nõuda Eestile võrdset kohtlemist teiste liikmesriikidega, panna piir meie riiki ahistavatele eurodirektiividele, tõsta iibekriisiga võitlemisel ausse traditsiooniline peremudel ja võidelda Vene surve vastu, mis jõuab meieni Moskva sõprade Saksamaa ja Prantsusmaa kaudu. Olen ainus kandidaat, kes peab vajalikuks takistada islamiseerumise jõudmist Eestisse ning ohjata sisserännet Euroopasse. Minu ideedest saad lähemalt lugeda aadressil www.martinhelme.ee.

Kui valid minu poolt, võid olla kindel, et Eesti rahvuslikud huvid hakkavad olema Euroopa Liidus jõuliselt esindatud. Kuid mitte ainult! Ühtlasi saadad sellega korrumpeerunud kartellipoliitikutele signaali, et meile aitab rahva raha raiskavast JOKK-poliitikast.

Kartellipoliitikat saad Sa aidata murda juba enne valimispäeva. Kui parteid võtavad oma kampaaniaks raha riigieelarvest ja suurärimeestelt, siis sõltumatu kandidaadina kutsun Sind üles andma oma panust selle heaks, et meie sõnum jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Annetuse tegemine on lihtne ja turvaline, saad seda teha klikates siia. Kinnitan, et raha eest teen ainult hädavajalikke kulutusi, nagu kohtumiste korraldamine ning kuulutused-teated. Aitäh!

Ühtlasi kutsun Sind üles teavitama oma tuttavaid, et me ei pea järgmiseks viieks aastaks saatma Euroopa Parlamenti neid kandidaate, keda tahavad sinna läkitada meie parteid. Just üksikkandidaati valides võid olla kindel, et Sind hakkab Euroopas esindama just Sinule meelepärane kandidaat.

Pane oma sõna maksma! Vali inimene, mitte partei!

Martin Helme
Eesti Rahvusliku Liikumise juht
Saadikukandidaat nr 114

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 19:15:17 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
oeh... w7 x64 RC ja see valimine no ei taha õnnestuda icon_biggrin.gif sain sertifikaadid isegi IE-ga uuendatud aga edasine oli juba raskendatud.... IE-ga kaugemale valimiste lehel ei jõudnud... firefoxiga sain tirida valimisrakenduse alla aga see hakkas pilduma vigu ID kaardi poole pöördumisega. Keerasin id utiilis sertifikaatide registreerimise maha.... ikka jama... võtsin korra kaardi välja ja sisse tagasi... siis ka keeldus... registreerisin käsitsi ja siis sain lõpuks valimisrakenduse lahti... pin sisse ja nägin isegi kandidaate icon_biggrin.gif valikut kinnitades (3. punkt) kui pin2 oleks pidanud küsima kurtis aga jälle probleemi suhtlemisel id kaardiga... lisaks uuesti käivitudes hakkas jälle sama rada id kaardiga suhtlemisel icon_biggrin.gif

ühesõnaga lõpuks sain sedasi: automaatne serti regamine sai välja lülitatud, tirisin valimisrakenduse firefoxiga, panin id utiili tööle, regasin sertifikaadid käsitsi, id utiil kinni, valimisrakendus lahti, pin sisse ja valisin kandidaadi ära aga ei kinnitanud. Seejärel avasin uuesti id utiili, registreerisin uuesti sertifikaadid, id utiil kinni ja siis kinnitasin valimisrakenduses pin2 abil hääle. Seiklus missugune icon_biggrin.gif

Suured tänud KillerXP thumbs_up.gif .Tänu sinule sain ära hääletatud.Muidu mässasin kah tükk aega icon_lol.gif
Vista SP2+Firefox

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 01.06.2009 19:21:27 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
koby kirjutas:
Keskerakonna telgid ehk mõjuvad hästi. Ise asi on kas just neile, mis puudutab ID valimist tänaval jne.

Huvitav kas seal arvutitel adminni õigused ja ka keegi proovinud teha nii et enam peale teda hääletada ei saaks keegi.


huvitav mida turvalisuse spetsid arvavad sellest et võõras masinas hääletatakse mis võib olla pungil keyloggeritest jms icon_biggrin.gif võibolla alguses ka polnud loggereid aga mõni pani? igasuguseid variante on. Kui adminni õigustes, siis mõni võiks proovida nii, et kaotab accoundid ära mis seal on ja keegi ei saa enam kasutada, siis vähemalt turvalisem teistel.


Üldiselt Keyloggerid ei tohiks mingit ohtu tekitada. PIN kood ilma kaardita ikkagi midagi ei tee. Ja ID-kaardi salajast sisust koopiat ilma eritehnikata ikkagi kätte ei saa. Pigem on probleem selles, et inimest meelitatakse kindlale erakonnale häält andma.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2009 19:26:41 vasta tsitaadiga

Sain kah selle Helme meili.samuti pole nagu eriti jaganud aadressi.Anmekaitseinpektsioonil oleks siin uurimist.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.06.2009 19:28:38 vasta tsitaadiga

Myoldryn, ilma kaardita ei tee, aga inimestel on komme kaarti sisse jätta kauemaks kui vaja, mil ajal saab toimetada selle kaardiga vabalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.