|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
incx
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001
|
25.05.2009 17:21:45
|
|
|
Kellelgi aimu ka on, kus kandis nad seda reaalselt ehitada planeerivad, s.t peale juba teada oleva vaimustava elukeskkonna Priisles?
_________________ I have never understood the female capacity to avoid a direct answer to any question.
-- Spock, "This Side of Paradise", stardate 3417.3 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fs2
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2003
|
25.05.2009 20:04:49
|
|
|
Saab näha mida ja mis hinnaga Starman täpsemalt pakkuma hakkab.
Helsingisse jõudis EuroDOCSIS 3.0 tehnoloogia eelmine sügis ja 110 Mbps/5 Mbps paketi saab esimeseks aastaks ~700 kr/kuu ning edaspidi ~860 kr/kuu. Üleslaadimine on muidugi toredalt maha keeratud ...
väike, mul on pikem kui sul pildike kah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
26.05.2009 20:29:49
|
|
|
| Kas mobiili operaatorite m internet käib ka läbi elioni võrgu? Võib olla osalielt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.05.2009 08:12:14
|
|
|
aixi: EMT kasutab Elioni võrku küll. Seda siis kohtades, kus pole mõtet ehitada kallihinnalisi mobiiliühenduste linke. Aga uskuda võib, et Elioni rendikanaleid kasutavad ka nii Tele2 kui ka Elisa. Seda siis põhjusel, et paljudesse kohtadesse lihtsalt ei tule mitte ühegi teise firma sidekaabel.
Ja selline kanalite rentimine konkurendi käest on ülemaailmselt väga tuntud ja igapäevane tegevus.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
27.05.2009 08:36:06
|
|
|
vabandage, palun, jah, misasi on 'kallihinnaline mobiilühenduse link'? andestage mulle mu rumalus..
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
27.05.2009 12:39:01
|
|
|
"X meetrit kõrge mast mille otsa tehnika istutada et see ka keset metsa kükitava kliendini ulatuks" vast?
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
28.05.2009 10:39:28
|
|
|
| Huvitav, mis Elisal Starmani Docsis 3.0 ja Elioni fiibri vastu panna on?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
28.05.2009 21:52:04
|
|
|
56kflex ehk ?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.05.2009 22:07:45
|
|
|
Elisal s6ltub k6ik sellest, et kas pannakse raha iseenda "Unineti" kaabliv6rgu arendamisse v6i kasutatakse rendikanaleid.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.05.2009 08:33:16
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Elisal s6ltub k6ik sellest, et kas pannakse raha iseenda "Unineti" kaabliv6rgu arendamisse v6i kasutatakse rendikanaleid.
Postitatud mobile device |
siit lõpust on puudu ainult 'MÄÄ!'
andestatagu mulle mu offtopic, enam ei suutnud..
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
05.06.2009 10:06:27
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| 56kflex ehk ? |
Kas see oli huumorina mõeldud? Kunagi olid sellise tehnoloogiaga modemid dialupi jaoks ja google midagi uuemat nagu ei pajata?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
06.06.2009 15:10:03
|
|
|
Hahaa lutsige seda!! 250eeku kuu.
Edit:Üritasin sarkastiline olla
viimati muutis alartt 06.06.2009 21:42:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006

|
06.06.2009 18:11:30
|
|
|
alartt, koba ju
Starmani kolmikpakett, 399.-/kuu
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.06.2009 22:49:49
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| 56kflex ehk ? |
Kas see oli huumorina mõeldud? Kunagi olid sellise tehnoloogiaga modemid dialupi jaoks ja google midagi uuemat nagu ei pajata? |
Spezz: Sinu jutule võib niipalju lisada, et K56Flex on tänapäevase Dial-Up standardi V90/V92 eelkäija. Ja V90 arendati välja (konkureerivate ja vastuoluisid tekitavate) K56Flex ja X2 standardite kokkuliitmise teel.
Link kah siis selle ajaloo kohta, et mu lugupeetud Oponendid jälle ei hakkaks arvama, et ma leiutan ise IT-ajalugu.
"Because of this dilemma, a standard was developed that was titled V.90. This standard took both X2 and KFlex and merged them into one standard; this allowed end-users to achieve maximum performance if they were with an Internet provider whom was providing a different technology."
http://www.computerhope.com/modemsta.htm
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.06.2009 21:07:46
|
|
|
ei ole huumorina mõeldud, see oli kont eitahanteadale ja näe ta krabaski selle!
mul on aretatud aga sellised modemid nagu tplex66, mis taluvad müra kuni 260detsibelli ja ligi miljard vigast paketti aga ei katkesta ühendust. ideaalsed kõumodemid.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ussimuna
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
16.06.2009 12:14:09
|
|
|
| jjk kirjutas: |
| Muideks, Elion on ilmselt kohustatud ka korterisse minevat fiibrit Elisale ja teistele rentima. |
Ligipääs lairibavõrgule - 700.-
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
18.06.2009 12:11:36
|
|
|
Tahan ka hüperkiiret internetiühendust.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
19.06.2009 12:35:38
|
|
|
Ma ei saa aru mis hala siin käib? Mulle pakub Elion juba ammu 100 megast fiibrit...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.06.2009 12:43:35
|
|
|
Ander: nüüd saad siis Gigabitisele yhendusele yle kolida. Ja ja"tad 100 megase yhenduse koduperenaiste tarbeks.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
19.06.2009 13:06:19
|
|
|
Ma oleks praegu täiesti rahul kui mingigi elioni ühendus koju jõuaks. Kaabeltv-st võib samuti unistada, kas maapealne või satilt..Tallinna külje all uuselamurajoon (noh, suhteliselt uus) ning ükski kaabel siiamaile ei jõua, hea et elektergi olemas on 12megane ühendus oleks hetkel kasutusel olevast 12x kiirem...ja isegi natuke odavam
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.06.2009 13:11:53
|
|
|
| ander kirjutas: |
Ma ei saa aru mis hala siin käib? Mulle pakub Elion juba ammu 100 megast fiibrit...
 |
Kahtlen et koju
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.06.2009 13:28:11
|
|
|
Tundub, et maailmas oodatakse la"hiaegadel juba massiliselt 1-10Gb yhendusi. Muidu tekib kysimus, et miks kaablitootjad kukkusid tootma CAT6A kaablit. Ja see on andmete ja"rgi 10 gigabitine kaabel.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.06.2009 00:19:20
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Tundub, et maailmas oodatakse la"hiaegadel juba massiliselt 1-10Gb yhendusi. Muidu tekib kysimus, et miks kaablitootjad kukkusid tootma CAT6A kaablit. Ja see on andmete ja"rgi 10 gigabitine kaabel.
Postitatud mobile device |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
26.06.2009 22:41:57
|
|
|
mul naabri maali käis eile pauohvis ostumöllul, ostis mitu head meetrit pesunööri, ei tea mis lahti läheb
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
28.06.2009 14:01:18
|
|
|
Meil siin Hispaanias on väga paljusid külasid mida "Elioni" sarnane suurettevõte DL 256kbs SAT internetiga mõnitab.
Tegime siia oma lahenduse ja näitasime inimestele 1M netti. Külarahvas on praegu ülirahul oma megase netiga, kuigi resursse on meil neile jagada 30M... aga milleks kiirustada neile fiiberi koju vedamisega? Nad ei oskaks sellega midagi pealegi hakata siin. Inimesed on selle megase netiga väga rahul ju! Lehed loetud, uudised vaadatud, kirjadele vastatud jne. Kes tahab rohkem see maksab, kui tahab ajas ette tormata... olla naabrist parem.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
28.06.2009 14:12:39
|
|
|
| ander kirjutas: |
Ma ei saa aru mis hala siin käib? Mulle pakub Elion juba ammu 100 megast fiibrit...
 |
Mis hinnaga tahaks teada?
Ise istun sellise junni otsas:
250.- kuus.[/url]
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
01.07.2009 04:38:17
|
|
|
| SinuEma kirjutas: |
| ander kirjutas: |
Ma ei saa aru mis hala siin käib? Mulle pakub Elion juba ammu 100 megast fiibrit...
 |
Mis hinnaga tahaks teada?
Ise istun sellise junni otsas:
Spoiler 
250.- kuus.[/url] |
Fototöötlusest olete midagi kuulnud?
Vaadke hoolega nüüd natuke seda kiirusetesti! Saada olevatest numbritest tehti võlts kiirusetest! Appi kuidas te saate nii naiivsed olla?
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennine
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
17.07.2009 19:28:37
|
|
|
tennine, see download võib sul olla 100M aga kui sul ikka uploadi ei jätku et download ära toita siis on see ju jama
Kui te nüüd vaatate kui kallilt müüakse meil hispaanias netti siis näete et elu on karm.
Telefonica
Siin lubatakse sulle 6Mega aga reaalselt saad sa 3,4Mega ja kobiseda ei ole siin midagi. Tahad siis võta ja kui ei taha siis ei saa ka
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
viimati muutis K3891 17.07.2009 19:32:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennine
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2006
|
17.07.2009 19:31:22
|
|
|
| KimsSky kirjutas: |
tennine, See download võib sul olla 100M aga kui sul ikka uploadi ei jätku et download ära toita siis on see ju jama  |
järelikult on terve soome asjast valesti aru saanud ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
17.07.2009 19:38:54
|
|
|
tennine, see on tegelikult ju vana tõde, et download kasutab ka uploadi. Tee kas või oma arvutiga katse. Jälgi ruuteris liiklus ja näed et kui downloadid siis läheb ka upload käiku. Suurenda downloadi siis suureneb ka upload. 1Mega downloadi kasutab umbes ~40kbps uploadi.
100M downloadi kasutab umbes 4Mega uploadi.
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennine
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
30.07.2009 20:52:40
|
|
|
KimsSky, see on pigem mingi adsli teema, et upload tõmbab downloadi kooma ja vice versa.
selle fiibriga nad võivad vabalt 100M/256k netti pakkuda ja tirid ilusti 100 megaga
karta on, et kui eestisiseselt 100/100 net ongi, siis välisühendus on tõenäoliselt aeglasem, upload suht kindel. kuna maksustatakse väljaminevat
trafficut ja paarsada/tuhat p2p tainast suudab kulutused välisvõrgule ikka läbi lae ajada.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennine
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
08.08.2009 12:38:27
|
|
|
See on nii armsalt kodumaine. Paneks siis siinse maalapi peal ressursid kokku ja teeks ühe korraliku riiki hõlmava võrgu. Ei. Iga külamees aretab oma.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
08.08.2009 23:51:37
|
|
|
> Kaabel läheb pinnasesse sügavusega 25 sentimeetrit
huvitav, kaua see seal säilib?
veel odavam oleks kaabel maapinnale lahti rullida.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
09.08.2009 15:11:26
|
|
|
Huvitav tõesti... Labidaga kaevavad või?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.08.2009 15:34:38
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Huvitav tõesti... Labidaga kaevavad või?  |
Kaevamist ei näidata aga on näha milline see kraavike on neil. Taolist soont on mingi masina abil küll lihtne teha.
http://www.youtube.com/watch?v=GoeYKHBi_H0
Keegi räägib taustal, et kaablit on raske lõhkuda. Kui siis otsast saab hakata arutama. Aga kaabli otsad ilmselt ikkagi kuskil luku taga ja valve all.
Samas siiski ei tea kui tugev see kaabel ikkagi on. Eestis kahjuks vandaale küll kes pulli pärast tiriks maa seest välja selle ja küll midagi leitakse ka millega see kaabel puru teha Eriti kui juba keegi ühe masti maha tõi. Lõigati need trossid läbi ja pikali mast oligi.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennine
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2006
|
09.08.2009 18:17:15
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
Huvitav tõesti... Labidaga kaevavad või?  |
Kaevamist ei näidata aga on näha milline see kraavike on neil. Taolist soont on mingi masina abil küll lihtne teha.
http://www.youtube.com/watch?v=GoeYKHBi_H0
Keegi räägib taustal, et kaablit on raske lõhkuda. Kui siis otsast saab hakata arutama. Aga kaabli otsad ilmselt ikkagi kuskil luku taga ja valve all.
Samas siiski ei tea kui tugev see kaabel ikkagi on. Eestis kahjuks vandaale küll kes pulli pärast tiriks maa seest välja selle ja küll midagi leitakse ka millega see kaabel puru teha Eriti kui juba keegi ühe masti maha tõi. Lõigati need trossid läbi ja pikali mast oligi. |
huvitav mõttearendus, millest selline nutt ja hala? minumeelest on tegu positiivse uudisega - midagi toimub vähemalt.
Kas see, et keegi võib äkki meeltesegaduses kaabli katki teha tähendab, et kaablit ei tuleks vedada ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.08.2009 18:55:22
|
|
|
Valguskaabli paneku sügavusest niiaplju, et mäletan üsna hästi, kuidas aastal 2000 pani tollane Eesti Telefon, valguskaabli samamoodi a 25-30cm sügavusele. Silmaga hinnatult.
"Kaabliader" tõmbas maantee serva oma "ninaga" kaablisoone ja ja tõmbas kaabli sisse ja siis aeti see kaablikraav kinni. Ja ma pole kuulnud oma tuttavate käest, et nende kandis kunagi oleks valguskaabel puruks olnud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.08.2009 20:16:21
|
|
|
| tennine kirjutas: |
huvitav mõttearendus, millest selline nutt ja hala? minumeelest on tegu positiivse uudisega - midagi toimub vähemalt.
Kas see, et keegi võib äkki meeltesegaduses kaabli katki teha tähendab, et kaablit ei tuleks vedada ? |
Ma ei ole väitnud, et kaablit mitte mingil juhul vedada ei tuleks. Positiivne uudis minugi arvates. Oleks isegi üliõnnelik kui keegi mulle tavalise vasepaarigi majja veaks. Enda arust ei ela kuskil kolkas ka. Ületee naabril on Elioni DigiTV täitsa olemas samas kui mul RAS1000 antenn seina peal Tänu sellele naabrile normaalset netti saabki 2.3KBps asemel.
Ei olnud aga mitte vaga kaua aega tagasi kui üks mobiilimast pikali kukus kuna lõigati trossid läbi mis sellel mastil püsti aitasid olla ja pole kuulnud, et see/need idioot/idioodid oleks kätte saadud.
Pigem tõdesin fakti et kahjuks idioote Eestis leidub kes lihtsalt pulli vms pärast selle kaabli üles kaevaks ja puruks teeks. Muidugi lihtsam on nähtavaid kaableid puruks lõgata kui neid maa seest üles kaevata ja siis lõigata.
| tahanteada kirjutas: |
Valguskaabli paneku sügavusest niiaplju, et mäletan üsna hästi, kuidas aastal 2000 pani tollane Eesti Telefon, valguskaabli samamoodi a 25-30cm sügavusele. Silmaga hinnatult.
"Kaabliader" tõmbas maantee serva oma "ninaga" kaablisoone ja ja tõmbas kaabli sisse ja siis aeti see kaablikraav kinni. Ja ma pole kuulnud oma tuttavate käest, et nende kandis kunagi oleks valguskaabel puruks olnud. |
ja mina tean juhust, kus Elioni kaablid tõmmati puruks kuna polnud piisavalt sügavale pandud. Põltsamaal Viljandi maantee ääres 2009 a aprilikuus.
Tegu polnud tahtliku kaablite lõhkumisega, lihtsalt ei osatud arvata, et kaablid nii madalal olla võivad.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
09.08.2009 23:29:12
|
|
|
| Tahaks ka optilist juba. Vana ära ruunatud vasepaari taga on ikka jama küll, DMT tooliga vaadates on uploadi potentsiaal 93% kasutuses.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
10.08.2009 13:51:29
|
|
|
jah, kui see kaevamine nii lihtne on teeks isegi valmis, aga ei saa ju
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tennine
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|