Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 21:50:18 vasta tsitaadiga

No kuule, näed ju, et üleval profiilis mälu 756MB, sellega jääbki nii jõnksutama. Dalaranis rahvast ka lihtsalt palju. Üleval õige soovitus, vähemalt 1GB juurde ja ok. Aga GF 7600ga on Dalaranis FPS mul 10 - 18, jube. Või BG's, pead seisma 0.5 sekki tondi juures, et meleena lüüa, muidu on pilt vale icon_smile.gif Viimane WSG surin nii, et enne viskasin sussid püsti ning siis nägin, kuidas barrage mu poole lendas... elu või miskit.
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 22:02:22 vasta tsitaadiga

1 giga mälu juurde ei lahenda neid probleeme, tegelt ka icon_smile.gif

Mälu mäluks, enamus aega kasutab win pagefile ja kui kõvaketas on vana, aeglane, juust, siis ongi kogu arvuti töö aeglane...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 22:31:09 vasta tsitaadiga

p2tu, kui sa isegi ei saa aru, et GF 9800XT-d pole olemas, siis milleks üldse sõna võtta? Isegi kui oleks tal GF 9800 seeria, ei läheks see töölegi, sest tal puudub PCI-E slot emaplaadil ja oleks täielik overkill sellisele prosele.

Tomv, mälu võiksid osta juurde vastavalt Windows'ile. Kui sul on XP peal, siis 512mb peaks ka piisama.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 22:49:02 vasta tsitaadiga

praegu mälud nii odavad nii et pigem osta 1gb.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 23:13:03 vasta tsitaadiga

makrojad võiksid mainida kuda makros märkida delay'd
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 23:18:47 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
p2tu, kui sa isegi ei saa aru, et GF 9800XT-d pole olemas, siis milleks üldse sõna võtta?

GTX on icon_biggrin.gif
mina ütlesin oma arvamuse, et probleem on mujal kui mälus.


viimati muutis p2tu 19.05.2009 23:31:13, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 23:21:29 vasta tsitaadiga

see pole GF aka Geforce ju icon_biggrin.gif
see on ATI radeon

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 23:23:24 vasta tsitaadiga

ajasin segi jah icon_smile.gif

minu 1,8c2d, Radeon X1950XT ja 2gb mälu vedas wow välja max settingutega ja fps oli 40-50 kenasti. teine näide ka, P4 2,4ghz, GF6600gt 1gb mälu jooksutas medium settingutega wow väga kenasti. low settingutega peaks sellest kehvem arvuti kah wowi välja jooksutama sujuvalt.
tolles profiilis olev arvuti nii NII palju kehvem ka pole, fps võiks olla 20+ stabiilselt.


viimati muutis p2tu 20.05.2009 00:24:43, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 23:26:45 vasta tsitaadiga

Graafikakaart: Radeon 9800XT


ehk siis vanakooli tipp kaart:)

GF 9800 on ikka teisest puust...tunduvalt uuem ja kiirem ju icon_razz.gif
sa ajasid segi lihtsalt.

tal pole võimalik sellele emmele geforce 9800 panna.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.05.2009 23:28:38 vasta tsitaadiga

See on umbes 5a vana Radeon
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 00:24:38 vasta tsitaadiga

Jah, radeon on. Vahetasin kaarti, aga GF'i seal ees ATIks ei vahetanud. Andestust. Aga eks tuleb siis rammi juurde hankida, läheb ehk paremaks. Vaatasin task manageri alt, et available physical memory on tavaliselt mingi 50mb kanti, aga dalaranis on pmst 0. Aga samas kui prose clockin 3.2 peale, siis on Dalaranis vaba kuskil 30.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 01:31:25 vasta tsitaadiga

wow'il on väga suur vahe, kas mälu on 1gb või 2gb. kunagi kui läpakaga mängida üritasin, siis 1gb ei jooksutanud asja kuidagi, 2gb pani asja ilusti tööle.. fps tõus oli 10-20...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 01:37:37 vasta tsitaadiga

2gb ja 4gb vahel on ka metsik vahe 2gb peal läägis loadides nagu loom aga 4gb peal oli asi umbes poole kiirem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 01:39:31 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
1 giga mälu juurde ei lahenda neid probleeme, tegelt ka icon_smile.gif

Mälu mäluks, enamus aega kasutab win pagefile ja kui kõvaketas on vana, aeglane, juust, siis ongi kogu arvuti töö aeglane...

Mis jama, win all lisa taskmanageri all Processes listis kuvatavaid välju ning siis näed seal ka sellist asja nagu Peak Mem Usage. Minul on too olnud WoW'ga pea 900 MB. Shadows on mul näiteks miinimum. Kui nüüd arvutis on ainult 768MB, siis swapiks isegi mäng juba, rääkimata OP sysist endast...

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 10:13:48 vasta tsitaadiga

Jah, win, wow, kõik proged kasutavad pagefile, hoolimata mälu suurusest. Sul võib olla 6giga rammi, aga pagefile läheb käiku ikkagi. Ja siin loeb ketta lugemis-kirjutamiskiirus.
Arvuti kõik komponendid mõjutavad perfoormansit mingil määral, iga komponent võib osututuda pudelikaelaks. Enne kui jalad seljas poodi tormata võiks natuke softi poolt uurida, äkki asi sellest ja testida, katsetada icon_smile.gif
Aga kui kiire ja vaba raha, siis ega ram mööda külgi maha ei jookse, kulub ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 12:18:43 vasta tsitaadiga

pagefile võib kinni ka keerata kui suurem kogus mälu, siis ei ole probleemi
_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 20:23:12 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
makrojad võiksid mainida kuda makros märkida delay'd


keegi ei kasuta neid icon_eek.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 20.05.2009 21:38:40 vasta tsitaadiga

Keerake varjud maha, siis peaks fps püsima normaalsetes piirides. Endal 8xAA ja 8xAF, kõik peaks olema põhjas peale varjude ja fps endal alla 40-e ei lähe. Kaardiks on mingi korralik 8600GT ja prose AMD64 @ 3500+.

Küsimus ratsude kohta:

Kas ratsuga saab ka nõnda, et sõidad temaga ringi ja jätad ta suvalisse kohta ootama või ennem expama asumist pead leidma talli ning sealt jalgsi edasi liikuma?

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 21:43:18 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Keerake varjud maha, siis peaks fps püsima normaalsetes piirides. Endal 8xAA ja 8xAF, kõik peaks olema põhjas peale varjude ja fps endal alla 40-e ei lähe. Kaardiks on mingi korralik 8600GT ja prose AMD64 @ 3500+.

Küsimus ratsude kohta:

Kas ratsuga saab ka nõnda, et sõidad temaga ringi ja jätad ta suvalisse kohta ootama või ennem expama asumist pead leidma talli ning sealt jalgsi edasi liikuma?


Ratsu topid sa lihtsalt "kotti". Õigemini ratsu asub su karakteri aknas lemmikloomade all. Ta on põhimõtteliselt loits. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.05.2009 23:00:29 vasta tsitaadiga

Jah, avad karakteri akna, valid alt Pets, valid veelkord ülevalt/alt(ei mäleta enam) Mounts(ratsud) ja siis tirid mõne neist mis sa ostnud/saanud oled enda Actionbarile(kus su skillid asuvad) või otse sealt aknast vajutad ikooni peale ja võtab mõned sekundid aega teda koti seest välja tirida. Järgmiseks on sul ratsu perse all ja saad kiiresti ringi liigelda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 23:11:19 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
krusu70 kirjutas:
makrojad võiksid mainida kuda makros märkida delay'd


keegi ei kasuta neid icon_eek.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif

/in 4 /say delay
Skillidele pole võimalik delayd panna.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.05.2009 09:42:14 vasta tsitaadiga

too /in oli vist mingi addoni/teegiga kaasa tulev funktsionaalsus kui mälu ei peta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 21.05.2009 16:45:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kas ratsuga saab ka nõnda, et sõidad temaga ringi ja jätad ta suvalisse kohta ootama või ennem expama asumist pead leidma talli ning sealt jalgsi edasi liikuma?


/me kujutab, kuidas tema suur ja kõva nahaga okkaline kodo pannakse talli ning siis viimane pühib pisaraid, kui näeb oma omanikku kaugusesse hääbumas.

nii armas! ^^

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 18:05:18 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
too /in oli vist mingi addoni/teegiga kaasa tulev funktsionaalsus kui mälu ei peta.
Petab ikka. Täitsa stockis tuleb kaasa see /in.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 22.05.2009 19:07:25 vasta tsitaadiga

Kas two-handed relva kasutaval Warrioril on mõtet või tuleks ikkagi treenida Dual-wield skilli? Või on Warriori shield skillid nii äratasuvad, et teistel valikutel pole erilist mõtet?
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 20:36:39 vasta tsitaadiga

Hetkel on mõttekas warriorit leveldada arms specis ehk 2 handed relvaga.. Ka prot (mõõk ja kilp) on in, aga fury hetkel suht thumbs_down.gif leveldamiseks (dual wield).
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 22.05.2009 22:03:10 vasta tsitaadiga

Kas WoW kasutab nüüd sama süsteemi mis kunagi GW?
St. Installid 6MB ja saadki juba mängida ja downloadib taustal. Igal juhul nii tundub olevat.
Kuidas see võimalik on?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 22.05.2009 22:36:57 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas WoW kasutab nüüd sama süsteemi mis kunagi GW?
St. Installid 6MB ja saadki juba mängida ja downloadib taustal. Igal juhul nii tundub olevat.
Kuidas see võimalik on?


Tirid selle suure installi ära ja selleks, et saada omale kõige uuem versioon, tuleb downloadida veel 5 või 6 installerit (esimene on ~ 700MB, teised peaks olema alla 100MB suured).

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 22.05.2009 22:41:25 vasta tsitaadiga

Sa saad valesti aru.
Seda ma uuringi et kas on muudetud kuna.
Tegin Trial accoundi, tõmbasin 6MB ja lubas mul rahulikult mängu minna , tegelase luua ja hetkel killin hunte nii et vähe pole.
Kokku on nüüd tõmmanud 315MB.

Mind lihtsalt hämmastas et kuidas selline keeruline mäng niimoodi toimib. GW oli ju utter crap ja sellest sai aru et nii toimis.
Igal juhul väga bueno lahendus triali puhul , ei pea kõiki neid patche jne tõmbama.

EDIT: "Streaming Trial Client"


viimati muutis Pihv 23.05.2009 02:11:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 23:44:01 vasta tsitaadiga

See tundub küll uskumatu icon_biggrin.gif
Ma pidini ikka terve mängu installima enne kui wow.exe't näppima sain hakata, ja veel gigade eest patche...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2009 09:59:02 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Sa saad valesti aru.
Seda ma uuringi et kas on muudetud kuna.
Tegin Trial accoundi, tõmbasin 6MB ja lubas mul rahulikult mängu minna , tegelase luua ja hetkel killin hunte nii et vähe pole.
Kokku on nüüd tõmmanud 315MB.

Mind lihtsalt hämmastas et kuidas selline keeruline mäng niimoodi toimib. GW oli ju utter crap ja sellest sai aru et nii toimis.
Igal juhul väga bueno lahendus triali puhul , ei pea kõiki neid patche jne tõmbama.

EDIT: "Streaming Trial Client"


Jah, on tõesti nii, ma proovisin ka mõnda aega tagasi trialiga icon_smile.gif .
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2009 10:03:17 vasta tsitaadiga

wow'i trialil on ammu juba võimalus, et mängid samal ajal kui downloaditakse. põhimõtteliselt tiritakse sulle alguses alla sinu starting area. siis kui kiiremini areat vahetad, kui mäng downloadida jõuab, siis ootad loading screenil, kuni järgmine area alla laetakse:D full account'iga ei lase muuseas seda clienti kasutada kohe algusest
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 23.05.2009 11:31:12 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Hetkel on mõttekas warriorit leveldada arms specis ehk 2 handed relvaga.. Ka prot (mõõk ja kilp) on in, aga fury hetkel suht thumbs_down.gif leveldamiseks (dual wield).

Millest selline muutus? Vahepeal saadeti arms ju kuu peale ja kisati, et fury on kõigest üle.
Pean tunnistama, et pole patch note warriori kohta lugenud aga pühkisin eile oma warriorilt tolmu maha, kellel juhtumisi dualwieldis kaks Bloodied Arcanite Reaper
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2009 12:03:13 vasta tsitaadiga

TITAN gripilt võeti vist 10% dammi maha viimati kui warrid nutsid et elu on kole
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2009 12:25:30 vasta tsitaadiga

Assa mait. Death Knight on ikka hull püss thumbs_up.gif
Ehitasin endale ühe Draenei DK - teised tegelased on kõik gnomed selle kõrval icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2009 12:29:47 vasta tsitaadiga

DK oli paar kuud tagasi püss nüüd on kinda bullshit icon_sad.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 26.05.2009 22:13:14 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada add'oni, mis näitaks minu party/raidi memberite targeteid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 26.05.2009 22:30:01 vasta tsitaadiga

Pitbull, X-perl kah vist
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.05.2009 15:10:51 vasta tsitaadiga

link :: If You Could Create a Fictional Fighting Team

Maintankadini foorumis tore teemake, lemmikuks oli vaieldamatult
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 00:34:11 vasta tsitaadiga

Kuidagi oma kulda saaksin Shattered Hallsist horde poolelt mingi ringiga Outland alliance anda? Suht altile oleks bagi/mount raha vaja (mingi 10k on SH realmis olemas)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 30.05.2009 09:31:51 vasta tsitaadiga

Ainuke võimalus transferida see char Outland realmi kelle käes raha imo. Kui see just vastas faction pole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 12:00:14 vasta tsitaadiga

sotamees kirjutas:
Kuidagi oma kulda saaksin Shattered Hallsist horde poolelt mingi ringiga Outland alliance anda? Suht altile oleks bagi/mount raha vaja (mingi 10k on SH realmis olemas)



ez mode ju icon_smile.gif


Migreerid oma tegelased samasse realmi ning isegi, kui tegelased on eri factionist siis lahendad asja neutraalsel AH ära icon_smile.gif

See tegelane, kes raha tahab sul paneb neut AH mingi asja siis nt 10k eest ning sina ostad ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 13:38:43 vasta tsitaadiga

horde ja alli ei saa ühel accoundil samas serveris olla ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 30.05.2009 14:09:05 vasta tsitaadiga

Outland on pvp server, seal ei saa kaks eri factionit ühel accountil olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 03.06.2009 10:24:02 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Sakurai kirjutas:
Hea mäng on ta küll aga mitte ei mõista kuidas võib sõltuvusse jääda.
Leveldad, asud mingisse gildi. Gildis tekivad sõbrad. Kui 80 saad, hakkad osalema gildiga raididel. Raidid on iga päev/paar korda nädalas. Sa ei taha oma sõpru alt vedada ja osaled igal raidil. Aga et raididel osaleda, peavad sul olema consumabled ja raha et crafted geari, enchante ja gemme osta. Nii tulebki Esmaspäev raid, teisipäev farmid, kolmapäev raid, neljapäev farmid, reede raid, LP tahaksid välja minna, aga vaatad et kõik sõbrad on kuskil ära ja sulle ei helistanudki. Ja eks mis muud üle jääb, kui pöördud tagasi wow'i. Mitte et enda kogemusest räägiks, aga väga palju mööda ei pannud ju?


mul oli pmst mängides, esmaspäev raid - öösel farmisin, teisipäev raid, enne ja pärast raidi tegelesin muuga, kolmapäev-neljapäev raid, enne ja päast jälle muuga, reede fun päev, laupäev ja pühapäev raid. ja noh, õnneks nüüd vabanesin, aga tekkis taas huvi. ei tea kas maksab enam : D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.06.2009 10:28:58 vasta tsitaadiga

Kui nii tihe graafik ei meeldi siis alati leidub mõni veidi rahulikuma tempoga gild. Igal juhul praegusel hetkel ei näe ma mingit põhjust spetsiaalselt farmimiseks, kuld tiksub sisse ilma ennast pingutamatagi icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 10:31:35 vasta tsitaadiga

no tuleb ikka farmida kui igale charrile chopperit tahad bis craftitavat geari ja midaiganes
iga uus alt tahab samuti epic flyerit sest tavalisega ei ole ju võimalik lennata icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.06.2009 10:42:33 vasta tsitaadiga

Nujah, võibolla tõesti. Ma lendan oma mainil siiani peale ~2.5 aastat ringi 60% griphoniga, ainult üks miner alt omab eepilist. BiS geari pole AH'lt ostnud ega craftida lasknud altidele, paar nädalat T7 puge piisab korraliku geari saamiseks. Mainil oli ainult üks craftimist väärt item ning selleks sain ~10k eest materiale gildi pangast icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 10:43:35 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
no tuleb ikka farmida kui igale charrile chopperit tahad bis craftitavat geari ja midaiganes
iga uus alt tahab samuti epic flyerit sest tavalisega ei ole ju võimalik lennata icon_lol.gif



farmida pole üldse vaja icon_smile.gif mul oli 3 tegelased mmm JC/ench mining/eng LW/Skinn ja pappi tuli nagu muda icon_smile.gif alla 20k goldi ma ei läinud kunagi ning väga palju osa üldse oma goldist olen ma ära müünud. Ma kujutan ise ette, et mu total gold on üle 100k olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2009 11:32:44 vasta tsitaadiga

õudne farmcraft ikka. http://wow.boom.net/ggfarmer/talents.html
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.