Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 00:39:21 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
OT: Kindlasti on siin tegelasi, kes ostavad läbi neti välismaalt riideid. eBay's on valik suur, kuid on teil mõni konkreetne sait, kust otse tellite ?

Sama huvi endalgi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etss
HV veteran
Etss

liitunud: 13.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 01:27:21 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
viitsib keegi tegeleda sellise asja ostuga.
link

Ma olen nõus tellima, kui huvi on siis PS...
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.05.2009 11:18:47 vasta tsitaadiga

krt. mul paypalys on limits 2500$ peale, kuid 224 $ või 165 € maksta üritades ütleb et limiiti ületan?? Mis värk on?? icon_rolleyes.gif

tsitaat:
You have exceeded your per transaction limit. To lift this limit, click View Limits on you Account Overview page.


_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 11:25:08 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU, aga krediitkaardi limiit, mis PayPal'iga seotud icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.05.2009 11:34:41 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
KIVIKUJU, aga krediitkaardi limiit, mis PayPal'iga seotud icon_rolleyes.gif

5000 eestlast
edit: 20 000.- eek icon_redface.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 14.05.2009 22:50:12 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
krt. mul paypalys on limits 2500$ peale, kuid 224 $ või 165 € maksta üritades ütleb et limiiti ületan?? Mis värk on?? icon_rolleyes.gif

tsitaat:
You have exceeded your per transaction limit. To lift this limit, click View Limits on you Account Overview page.


See 2500.- on sinu aastalimiit. Äkki hakkab see sul täis saama?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 15.05.2009 13:41:19 vasta tsitaadiga

konto on alles 2 päeva tagasi tehtud ja pole ühtegi makset sellega sooritatud.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 13:54:26 vasta tsitaadiga

verified account on? kui not verified, siis ongi piir ees...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 16.05.2009 08:55:58 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
verified account on? kui not verified, siis ongi piir ees...

see toiming juba tehtud. Krediitkaart aktsepteeritud ja sellega korras. Ei mõista kuskohas see "pudelikael" on icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MiniMina
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2009




sõnum 16.05.2009 15:38:59 vasta tsitaadiga

Kas töötab ära:

Kui ma teen unetis virtuaalse VISA kaardi,
Siis üritan selle linkida paypal- iga ning siis kannan raha paypal- i ?

küsimusi ...

Kas on minigi tähtus ka kursil ? et kui ma kanan EEK - e paypal-i ja siis üritan teostada ostu USD-s
Kui kaupa tellida USA epoest vahemüüa kaudu millel on ka transpordimaks ... kokku natuke alla 200 $ kas lisandub mingi maks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smaugli
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2003




sõnum 16.05.2009 18:58:36 vasta tsitaadiga

Olen korduvalt linkinud ka U-neti virtuaalkaarti PayPal'ga ja töötab küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 20:46:14 vasta tsitaadiga

Küsimustele leiad vastused esimesest postitusest.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 17.05.2009 14:10:46 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik, et keegi täna mulle paypali kontole kannaks 165 EUR?? Ülekannet ma teha ei saa- saan tuua sularaha, kui "vaheltkasu" on piisavalt mõistlik.

Ülekande detailid, asukoht (ikka tallinnas) ja muu PS-i. Eelistan varianti, et tulen sularahga (165€ jagu eesti raha+ väike teenustasu) kuskile kohta ja minu silme all tehakse ka paypali ülekanne ära. PS või telefon 56 329 611

edit:
asi tehtud. Tänud VR53-le beer_yum.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 14:25:53 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et telliks sellise asja naljapärast:
link

Hind pole kõrge, tollimaks ei peaks peale minema, kuid kuna asi Hong Kongist ning kes teab mis keldris tehtud, kui suur tõenäosus et ei lasta läbi tollist?[/url]


viimati muutis Clover 17.05.2009 14:28:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 17.05.2009 14:28:40 vasta tsitaadiga

usun, et asi läheks pigem probleemivabalt kui probleemselt. Praktika on näidanud et toll vihkab igasuguseid kallemaid asju ja eriti asju millel FM saatja küljes on icon_lol.gif aga sellise objekti puhul ilmselt huvi ei tunta.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 15:44:55 vasta tsitaadiga

sa tellid selle ju UK st, ehk tollil on sügavalt pohhui mis sul seal karbis on.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etss
HV veteran
Etss

liitunud: 13.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 16:36:53 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
sa tellid selle ju UK st, ehk tollil on sügavalt pohhui mis sul seal karbis on.

Item location: HK, Hong Kong
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 17.05.2009 19:16:40 vasta tsitaadiga

keegi nö privaat oksjonitel osaleb üldse?
see on jube kahtlane värk - müüja võib vabalt mõne teise accountiga hinna lihtsalt lakke lüüa ja kui tegelik ostja jätabki pakkumise katki ja ise võidab, siis paneb hiljem lihtsalt asja uuesti üles icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 22:48:23 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
keegi nö privaat oksjonitel osaleb üldse?
see on jube kahtlane värk - müüja võib vabalt mõne teise accountiga hinna lihtsalt lakke lüüa ja kui tegelik ostja jätabki pakkumise katki ja ise võidab, siis paneb hiljem lihtsalt asja uuesti üles icon_rolleyes.gif


olen osalenud korduvalt erinevate asjadega seotult. hinda vöib lakke lüüa ka nö uued juuserid avalikus. üldiselt hind on normaalne olnud ja pole maksnud asja eest rohkem kui ise tahaks.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 10:25:04 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
keegi nö privaat oksjonitel osaleb üldse?
see on jube kahtlane värk - müüja võib vabalt mõne teise accountiga hinna lihtsalt lakke lüüa ja kui tegelik ostja jätabki pakkumise katki ja ise võidab, siis paneb hiljem lihtsalt asja uuesti üles icon_rolleyes.gif


Ma ei tea kuidas seal asjad käivad, kuid võtame näiteks osta.ee. Nt müüja otsustab teha sellise nalja nagu sina mainisid. Lööb hinna lakke, hind kujuneb 5k, müüja ise on "võitja", eseme saab küll endale n.ö. tagasi, aga peab maksma ka 7% komisjonitasu kuna asi sai ju müüdud süsteemi arvates. See on 350eek.
Niiet kahtlen et keegi tahab niimodi raha kulutada, mõni vb ikka julgeb riskida, et äkki keegi teine ikka ostab ära lõpuks, aga vaevalt et neid palju on.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 14:55:39 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
vull kirjutas:
keegi nö privaat oksjonitel osaleb üldse?
see on jube kahtlane värk - müüja võib vabalt mõne teise accountiga hinna lihtsalt lakke lüüa ja kui tegelik ostja jätabki pakkumise katki ja ise võidab, siis paneb hiljem lihtsalt asja uuesti üles icon_rolleyes.gif


Ma ei tea kuidas seal asjad käivad, kuid võtame näiteks osta.ee. Nt müüja otsustab teha sellise nalja nagu sina mainisid. Lööb hinna lakke, hind kujuneb 5k, müüja ise on "võitja", eseme saab küll endale n.ö. tagasi, aga peab maksma ka 7% komisjonitasu kuna asi sai ju müüdud süsteemi arvates. See on 350eek.
Niiet kahtlen et keegi tahab niimodi raha kulutada, mõni vb ikka julgeb riskida, et äkki keegi teine ikka ostab ära lõpuks, aga vaevalt et neid palju on.


Sarnast skeemi kasutatakse E-Bays päris tihti. Olen ise paaril huvipakkunud objektil silma peal hoidnud. Paar päeva peale oksjoni lõppu on ese sama kodaniku poolt taas müügis...järeldus - hinda kruvinud kodanik oli vaid varikonto ning müüja läks vähe liiale. Mina olen privaatoksjonite puhul loobunud igasugusest pakkumisest ning kasutan ainult gixenit.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:29:17 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
verified account on? kui not verified, siis ongi piir ees...

see toiming juba tehtud. Krediitkaart aktsepteeritud ja sellega korras. Ei mõista kuskohas see "pudelikael" on icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

Maadlen sama probleemiga. Koguaeg ka teatud HV kasutajat tüüdata raha paypali kontole saamisega on ka ebaviisakas icon_neutral.gif icon_evil.gif
Samas teise kontoga pole mingit probleemi aga sealt hetkel maksta lihtsalt Ei saa icon_sad.gif

PayPalil on mingisugused turvamoodulid mis loevad käitumist, mustreid?

Kas saab Eesti krediitkaardiga ja kuidas PayPali kontole raha kanda?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 18:16:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi leiaks kõige soodsama Logitech G25 pakkumise mulle ja telliks mulle? icon_smile.gif Mis hinnaga need seal lähevad üldse
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 11:03:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kas keegi leiaks kõige soodsama Logitech G25 pakkumise mulle ja telliks mulle? icon_smile.gif Mis hinnaga need seal lähevad üldse


viimati kui otsisin, siis mitte eriti odavamalt kui eestis.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siglor
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 20.05.2009 13:45:44 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus seoses tolliga. Ostsin ebayst 250g vesipiibu tubakat, nüüd olen saanud kirja milles peaks teostama tolliformaalsuse ja täitma tollideklaratsiooni.
Nagu ma aru saan siis seda deklaratsiooni saab teha postkontoris aga tasu eest või siis ise (e-tolli kaudu vist nt?). Sellele lisaks tuleb maksta ka veel käibemaks + tollimaks + posti teenustasu.
Tubakas ise läks maksma muidu 150.-; põhimõtteliselt käibemaks oleks siis 18% sellest summast + tollimaks ja posti teenustasu (palju need umbes lisaks läheksid/lähevad)?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2009 13:52:46 vasta tsitaadiga

Siglor, esita neile arve selle maksumuse kohta, nii väikse väärtuse puhul ei tohiks mingit tollitamist olla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 13:55:30 vasta tsitaadiga

Kas tubakatoodetega ei või mingi omaette reeglistik olla?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 14:06:44 vasta tsitaadiga

http://www.emta.ee/14189?id=24962

Maksuvaba:
-saadetise väärtus ei ületa 704 krooni;
-50g suitsetamistubakat

250g on selgelt üle 50g lubatava suitsetamistubaka.

Mikk, tegu on aktsiisikaubaga, sellele on omad piirangud.
Siglor, küsi neilt, kuidas toimida http://www.emta.ee/?id=21924
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 16:14:14 vasta tsitaadiga

Tere, kiire küsimus:
To Estonia -- FREE P&P tähendab seda et eestisse tuleb toode täiesti tasuta postikuluga?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 18:52:17 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Tere, kiire küsimus:
To Estonia -- FREE P&P tähendab seda et eestisse tuleb toode täiesti tasuta postikuluga?

Igaks juhuks tasub üle küsida.

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 19:59:37 vasta tsitaadiga

Mõnikord on see müüginipp ja pärast saadetakse arve õigete postikuludega. Muidugi on siis sul õigused kaubast loobuda, aga nadi tunne ikkagi. Lisaks pead veenduma, et müügikuulutuses täpsustatud saatekulusid pole.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.05.2009 22:28:19 vasta tsitaadiga

sain surnud pixliga psp display... kas peaks esitama kaebuse?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 22:55:13 vasta tsitaadiga

küsi müüja käest mis värk on... ja siis vaata alles edasi...
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2009 12:36:02 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
küsi müüja käest mis värk on... ja siis vaata alles edasi...
milleks? parem 2kki kaebus sisse anda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 13:23:14 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte? Äkki pakub müüja ise mingi lahenduse välja. Kui kaubale ei saa, siis jah kaebus...
ertr2 kirjutas:
jkddp kirjutas:
küsi müüja käest mis värk on... ja siis vaata alles edasi...
milleks? parem 2kki kaebus sisse anda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 13:48:49 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Aga miks mitte? Äkki pakub müüja ise mingi lahenduse välja. Kui kaubale ei saa, siis jah kaebus...
ertr2 kirjutas:
jkddp kirjutas:
küsi müüja käest mis värk on... ja siis vaata alles edasi...
milleks? parem 2kki kaebus sisse anda? icon_rolleyes.gif


kusjuures kui kaebuse annad, hakkavad üldiselt müüjad meeldivalt kiirelt sinuga suhtlema ja kauba saatmisega siis tegelema. no kui nad ikka plaanivad saata või ajavad mulli, et saadetakse kohe kohe või saadetud, aga mingeid trackingu nr ei anta.

kaheti võetav asi. kirjuta esimese hooga, et hakkad raha tagasi nöudma. kui suhtumine ei muutu. anna paypali edasi.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 14:18:52 vasta tsitaadiga

Kas PSP-l nagu ei tohi ühtegi surnud pikslit olla? Monitoridel üldjuhul tohib.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.05.2009 14:38:46 vasta tsitaadiga

kui kauba kirjelduses ei 8eldud, siis ei tohi olla...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 15:45:31 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
kui kauba kirjelduses ei 8eldud, siis ei tohi olla...

Kas oli kirjas, et garanteeritakse, et mitte ühtegi bad pixlit pole? Kui ei olnud kirjas, siis võib olla.

PSP manual:

Page 13 of the PSP manual puts it this way: "Red, blue, or green spots (bright spots) or black spots (dark spots) may appear in certain locations on the LCD screen. The appearance of such spots is a normal occurrence associated with LCD screens and not a sign of malfunction. LCD screens are made using highly precise technology. However, a very small number of dark pixels or continuously lit pixels exist on each screen."

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 16:02:56 vasta tsitaadiga

ertr2, enne ikka proovi müüjaga asja ajada, reegline powersellerid üritavad ikkagi lahenduseni jõuda, et mitte negatiivset feedbacki saada.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 17:25:30 vasta tsitaadiga

Väike küsimus.
Kui kasutan Paypali et müüa X mängu kasutajat välismaale, kas mul pole ohtu et too kes ostab saab teha chargebacki?
Ma pole sellest CB süsteemist aru saanud.
Kui müün talle kasutaja, ja ta ütleb Paypalis et vale parool vms (nagunii on illegaalne mängu kasutajatega äritseda) kas ta saab siis oma raha tagasi?

Ehk keegi valgustab mind, et kas see on turvaline. Pärast müün maha, raiskan raha ära ja siis Paypal nõuab mult seda summat. Kuigi jah, tegu sõbra kasutajaga. Mina nn "vahendaja"
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 17:48:11 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Väike küsimus.
Kui kasutan Paypali et müüa X mängu kasutajat välismaale, kas mul pole ohtu et too kes ostab saab teha chargebacki?
Ma pole sellest CB süsteemist aru saanud.
Kui müün talle kasutaja, ja ta ütleb Paypalis et vale parool vms (nagunii on illegaalne mängu kasutajatega äritseda) kas ta saab siis oma raha tagasi?

Ehk keegi valgustab mind, et kas see on turvaline. Pärast müün maha, raiskan raha ära ja siis Paypal nõuab mult seda summat. Kuigi jah, tegu sõbra kasutajaga. Mina nn "vahendaja"


jah saab teha küll charge backi ja tõenäoliselt võidab ka, kuna sina ei suuda tõestada pärast, et sa kaamel pole ja ikkagi andsid talle õige parooli jne. konto müümine välismaale on parajalt risky ... icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MiniMina
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2009




sõnum 21.05.2009 18:12:00 vasta tsitaadiga

Tere

probleem selles... ma tegin uneti vituaal kaardi (EEK-gid peal) ja linkisin selle kaardi PAYPAL-iga.

case selles, et kui ma playpali lähen siis mu balace on 0, ehs siis raha netu.
Kas on mingi lahendus või ma tegin valesti ? Oligi vaja virutuaalkaart eurodega täita ?


Tänud !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 18:13:43 vasta tsitaadiga

MiniMina kirjutas:
Tere

probleem selles... ma tegin uneti vituaal kaardi (EEK-gid peal) ja linkisin selle kaardi PAYPAL-iga.

case selles, et kui ma playpali lähen siis mu balace on 0, ehs siis raha netu.
Kas on mingi lahendus või ma tegin valesti ? Oligi vaja virutuaalkaart eurodega täita ?


Tänud !


balance peabki 0 olema. nüüd kui maksma hakkad paypal'iga kuskil, siis lihtsalt paypal vahendab su tehingut kred kaardilt müüjale, ehk siis su ukaardilt.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 19:26:12 vasta tsitaadiga

Kui raha vaja Paypali kontole saada, siis võib minu poole pöörduda alates 4-kohaliste summade puhul thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 21.05.2009 23:30:51 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Kui raha vaja Paypali kontole saada, siis võib minu poole pöörduda alates 4-kohaliste summade puhul thumbs_up.gif

Minu poole võib pöörduda alates 6-e kohaliste summade puhul. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.05.2009 07:44:17 vasta tsitaadiga

gnoom kirjutas:
VR53 kirjutas:
Kui raha vaja Paypali kontole saada, siis võib minu poole pöörduda alates 4-kohaliste summade puhul thumbs_up.gif

Minu poole võib pöörduda alates 6-e kohaliste summade puhul. icon_wink.gif thumbs_up.gif

julmad vennad icon_eek.gif
mulle võib igasuguseid summasi paypali kanda. hüvitada ei saa kuidagi. paypali meiliaadressi küsige PS kaudu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2009 12:54:08 vasta tsitaadiga

Tekkisid siin mõningad küsimused:
Saan ma õigesti aru, et kui tellitakse füüsilise isiku käest midagi, siis liidetakse postikulu hinnale juurde?
Kui summa ületab 2347 krooni, siis läheb maksu alla sellest üle olev osa?
Kui karm see tollikontroll siis ikkagi EU piires on?
Kui ma peaksin tellima 2 asja ühe müüja käest, kas siis postikulu tuleb tõesti topelt otsa?


viimati muutis Nestev 24.05.2009 17:22:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirss11
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2009




sõnum 24.05.2009 14:29:00 vasta tsitaadiga

Tere!
Olen siin foorumis uus ja kohe tahakski paluda teilt abi.Nimelt oleks mul vaja ühele inimesele USA-s maksta $10 paypali kaudu, kuid mul pole krediitkaarti (olen alaealine). Seepärast küsingi, kas keegi saaks mind selle maksmisega aidata. Ma maksaksin alguses ülekandega abiandjale $10 kroonides, et see siis saaks maksata need 10 dollarit. Ärge palun arvake, et ma mingi pettur vm olen. Kui keegi saab mind aidata, siis palun võtke PS-iga ühendust.
Tänud
Karel
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2009 22:12:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui ma peaksin tellima 2 asja ühe müüja käest, kas siis postikulu tuleb tõesti topelt otsa?

Oleneb müüjast, paljudelt saad mitme toote ostmisel allahindlust postikuludelt.
tsitaat:

Kui karm see tollikontroll siis ikkagi EU piires on?

Kontrollitakse ikka reeglina väljaspoolt EU-d saabunud kaupu - kui sa just narkot, relvi jms. ei saada icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.