|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
14.05.2009 00:39:21
|
|
|
| miga kirjutas: |
| OT: Kindlasti on siin tegelasi, kes ostavad läbi neti välismaalt riideid. eBay's on valik suur, kuid on teil mõni konkreetne sait, kust otse tellite ? |
Sama huvi endalgi
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etss
HV veteran

liitunud: 13.03.2005
|
14.05.2009 01:27:21
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
viitsib keegi tegeleda sellise asja ostuga.
link |
Ma olen nõus tellima, kui huvi on siis PS...
|
|
| Kommentaarid: 293 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
242 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
14.05.2009 11:18:47
|
|
|
krt. mul paypalys on limits 2500$ peale, kuid 224 $ või 165 maksta üritades ütleb et limiiti ületan?? Mis värk on??
| tsitaat: |
You have exceeded your per transaction limit. To lift this limit, click View Limits on you Account Overview page.
|
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.05.2009 11:25:08
|
|
|
KIVIKUJU, aga krediitkaardi limiit, mis PayPal'iga seotud
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
14.05.2009 11:34:41
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
KIVIKUJU, aga krediitkaardi limiit, mis PayPal'iga seotud  |
5000 eestlast
edit: 20 000.- eek
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
14.05.2009 22:50:12
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
krt. mul paypalys on limits 2500$ peale, kuid 224 $ või 165 maksta üritades ütleb et limiiti ületan?? Mis värk on??
| tsitaat: |
You have exceeded your per transaction limit. To lift this limit, click View Limits on you Account Overview page.
|
|
See 2500.- on sinu aastalimiit. Äkki hakkab see sul täis saama?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
15.05.2009 13:54:26
|
|
|
| verified account on? kui not verified, siis ongi piir ees...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
16.05.2009 08:55:58
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| verified account on? kui not verified, siis ongi piir ees... |
see toiming juba tehtud. Krediitkaart aktsepteeritud ja sellega korras. Ei mõista kuskohas see "pudelikael" on
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MiniMina
HV vaatleja
liitunud: 16.05.2009
|
16.05.2009 15:38:59
|
|
|
Kas töötab ära:
Kui ma teen unetis virtuaalse VISA kaardi,
Siis üritan selle linkida paypal- iga ning siis kannan raha paypal- i ?
küsimusi ...
Kas on minigi tähtus ka kursil ? et kui ma kanan EEK - e paypal-i ja siis üritan teostada ostu USD-s
Kui kaupa tellida USA epoest vahemüüa kaudu millel on ka transpordimaks ... kokku natuke alla 200 $ kas lisandub mingi maks ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smaugli
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2003
|
16.05.2009 18:58:36
|
|
|
| Olen korduvalt linkinud ka U-neti virtuaalkaarti PayPal'ga ja töötab küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
16.05.2009 20:46:14
|
|
|
| Küsimustele leiad vastused esimesest postitusest.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.05.2009 14:10:46
|
|
|
Kas on võimalik, et keegi täna mulle paypali kontole kannaks 165 EUR?? Ülekannet ma teha ei saa- saan tuua sularaha, kui "vaheltkasu" on piisavalt mõistlik.
Ülekande detailid, asukoht (ikka tallinnas) ja muu PS-i. Eelistan varianti, et tulen sularahga (165 jagu eesti raha+ väike teenustasu) kuskile kohta ja minu silme all tehakse ka paypali ülekanne ära. PS või telefon 56 329 611
edit: asi tehtud. Tänud VR53-le
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.05.2009 14:25:53
|
|
|
Mõtlesin et telliks sellise asja naljapärast:
link
Hind pole kõrge, tollimaks ei peaks peale minema, kuid kuna asi Hong Kongist ning kes teab mis keldris tehtud, kui suur tõenäosus et ei lasta läbi tollist?[/url]
viimati muutis Clover 17.05.2009 14:28:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
17.05.2009 14:28:40
|
|
|
usun, et asi läheks pigem probleemivabalt kui probleemselt. Praktika on näidanud et toll vihkab igasuguseid kallemaid asju ja eriti asju millel FM saatja küljes on aga sellise objekti puhul ilmselt huvi ei tunta.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.05.2009 15:44:55
|
|
|
sa tellid selle ju UK st, ehk tollil on sügavalt pohhui mis sul seal karbis on.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etss
HV veteran

liitunud: 13.03.2005
|
17.05.2009 16:36:53
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| sa tellid selle ju UK st, ehk tollil on sügavalt pohhui mis sul seal karbis on. |
Item location: HK, Hong Kong
|
|
| Kommentaarid: 293 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
242 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
17.05.2009 19:16:40
|
|
|
keegi nö privaat oksjonitel osaleb üldse?
see on jube kahtlane värk - müüja võib vabalt mõne teise accountiga hinna lihtsalt lakke lüüa ja kui tegelik ostja jätabki pakkumise katki ja ise võidab, siis paneb hiljem lihtsalt asja uuesti üles
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
17.05.2009 22:48:23
|
|
|
| vull kirjutas: |
keegi nö privaat oksjonitel osaleb üldse?
see on jube kahtlane värk - müüja võib vabalt mõne teise accountiga hinna lihtsalt lakke lüüa ja kui tegelik ostja jätabki pakkumise katki ja ise võidab, siis paneb hiljem lihtsalt asja uuesti üles  |
olen osalenud korduvalt erinevate asjadega seotult. hinda vöib lakke lüüa ka nö uued juuserid avalikus. üldiselt hind on normaalne olnud ja pole maksnud asja eest rohkem kui ise tahaks.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.05.2009 10:25:04
|
|
|
| vull kirjutas: |
keegi nö privaat oksjonitel osaleb üldse?
see on jube kahtlane värk - müüja võib vabalt mõne teise accountiga hinna lihtsalt lakke lüüa ja kui tegelik ostja jätabki pakkumise katki ja ise võidab, siis paneb hiljem lihtsalt asja uuesti üles  |
Ma ei tea kuidas seal asjad käivad, kuid võtame näiteks osta.ee. Nt müüja otsustab teha sellise nalja nagu sina mainisid. Lööb hinna lakke, hind kujuneb 5k, müüja ise on "võitja", eseme saab küll endale n.ö. tagasi, aga peab maksma ka 7% komisjonitasu kuna asi sai ju müüdud süsteemi arvates. See on 350eek.
Niiet kahtlen et keegi tahab niimodi raha kulutada, mõni vb ikka julgeb riskida, et äkki keegi teine ikka ostab ära lõpuks, aga vaevalt et neid palju on.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
18.05.2009 14:55:39
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| vull kirjutas: |
keegi nö privaat oksjonitel osaleb üldse?
see on jube kahtlane värk - müüja võib vabalt mõne teise accountiga hinna lihtsalt lakke lüüa ja kui tegelik ostja jätabki pakkumise katki ja ise võidab, siis paneb hiljem lihtsalt asja uuesti üles  |
Ma ei tea kuidas seal asjad käivad, kuid võtame näiteks osta.ee. Nt müüja otsustab teha sellise nalja nagu sina mainisid. Lööb hinna lakke, hind kujuneb 5k, müüja ise on "võitja", eseme saab küll endale n.ö. tagasi, aga peab maksma ka 7% komisjonitasu kuna asi sai ju müüdud süsteemi arvates. See on 350eek.
Niiet kahtlen et keegi tahab niimodi raha kulutada, mõni vb ikka julgeb riskida, et äkki keegi teine ikka ostab ära lõpuks, aga vaevalt et neid palju on. |
Sarnast skeemi kasutatakse E-Bays päris tihti. Olen ise paaril huvipakkunud objektil silma peal hoidnud. Paar päeva peale oksjoni lõppu on ese sama kodaniku poolt taas müügis...järeldus - hinda kruvinud kodanik oli vaid varikonto ning müüja läks vähe liiale. Mina olen privaatoksjonite puhul loobunud igasugusest pakkumisest ning kasutan ainult gixenit.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
18.05.2009 15:29:17
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
| verified account on? kui not verified, siis ongi piir ees... |
see toiming juba tehtud. Krediitkaart aktsepteeritud ja sellega korras. Ei mõista kuskohas see "pudelikael" on  |
Maadlen sama probleemiga. Koguaeg ka teatud HV kasutajat tüüdata raha paypali kontole saamisega on ka ebaviisakas
Samas teise kontoga pole mingit probleemi aga sealt hetkel maksta lihtsalt Ei saa
PayPalil on mingisugused turvamoodulid mis loevad käitumist, mustreid?
Kas saab Eesti krediitkaardiga ja kuidas PayPali kontole raha kanda?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.05.2009 18:16:51
|
|
|
Kas keegi leiaks kõige soodsama Logitech G25 pakkumise mulle ja telliks mulle? Mis hinnaga need seal lähevad üldse
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.05.2009 11:03:29
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kas keegi leiaks kõige soodsama Logitech G25 pakkumise mulle ja telliks mulle? Mis hinnaga need seal lähevad üldse |
viimati kui otsisin, siis mitte eriti odavamalt kui eestis.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siglor
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2006
|
20.05.2009 13:45:44
|
|
|
Tekkis küsimus seoses tolliga. Ostsin ebayst 250g vesipiibu tubakat, nüüd olen saanud kirja milles peaks teostama tolliformaalsuse ja täitma tollideklaratsiooni.
Nagu ma aru saan siis seda deklaratsiooni saab teha postkontoris aga tasu eest või siis ise (e-tolli kaudu vist nt?). Sellele lisaks tuleb maksta ka veel käibemaks + tollimaks + posti teenustasu.
Tubakas ise läks maksma muidu 150.-; põhimõtteliselt käibemaks oleks siis 18% sellest summast + tollimaks ja posti teenustasu (palju need umbes lisaks läheksid/lähevad)?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.05.2009 13:52:46
|
|
|
| Siglor, esita neile arve selle maksumuse kohta, nii väikse väärtuse puhul ei tohiks mingit tollitamist olla.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
20.05.2009 13:55:30
|
|
|
| Kas tubakatoodetega ei või mingi omaette reeglistik olla?
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
20.05.2009 16:14:14
|
|
|
Tere, kiire küsimus:
To Estonia -- FREE P&P tähendab seda et eestisse tuleb toode täiesti tasuta postikuluga?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
20.05.2009 18:52:17
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
Tere, kiire küsimus:
To Estonia -- FREE P&P tähendab seda et eestisse tuleb toode täiesti tasuta postikuluga? |
Igaks juhuks tasub üle küsida.
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
20.05.2009 19:59:37
|
|
|
| Mõnikord on see müüginipp ja pärast saadetakse arve õigete postikuludega. Muidugi on siis sul õigused kaubast loobuda, aga nadi tunne ikkagi. Lisaks pead veenduma, et müügikuulutuses täpsustatud saatekulusid pole.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
20.05.2009 22:28:19
|
|
|
| sain surnud pixliga psp display... kas peaks esitama kaebuse?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
20.05.2009 22:55:13
|
|
|
küsi müüja käest mis värk on... ja siis vaata alles edasi...
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.05.2009 12:36:02
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| küsi müüja käest mis värk on... ja siis vaata alles edasi... |
milleks? parem 2kki kaebus sisse anda?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.05.2009 13:23:14
|
|
|
Aga miks mitte? Äkki pakub müüja ise mingi lahenduse välja. Kui kaubale ei saa, siis jah kaebus...
| ertr2 kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
| küsi müüja käest mis värk on... ja siis vaata alles edasi... |
milleks? parem 2kki kaebus sisse anda?  |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
21.05.2009 13:48:49
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Aga miks mitte? Äkki pakub müüja ise mingi lahenduse välja. Kui kaubale ei saa, siis jah kaebus...
| ertr2 kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
| küsi müüja käest mis värk on... ja siis vaata alles edasi... |
milleks? parem 2kki kaebus sisse anda?  |
|
kusjuures kui kaebuse annad, hakkavad üldiselt müüjad meeldivalt kiirelt sinuga suhtlema ja kauba saatmisega siis tegelema. no kui nad ikka plaanivad saata või ajavad mulli, et saadetakse kohe kohe või saadetud, aga mingeid trackingu nr ei anta.
kaheti võetav asi. kirjuta esimese hooga, et hakkad raha tagasi nöudma. kui suhtumine ei muutu. anna paypali edasi.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.05.2009 14:38:46
|
|
|
| kui kauba kirjelduses ei 8eldud, siis ei tohi olla...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
21.05.2009 15:45:31
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| kui kauba kirjelduses ei 8eldud, siis ei tohi olla... |
Kas oli kirjas, et garanteeritakse, et mitte ühtegi bad pixlit pole? Kui ei olnud kirjas, siis võib olla.
PSP manual:
Page 13 of the PSP manual puts it this way: "Red, blue, or green spots (bright spots) or black spots (dark spots) may appear in certain locations on the LCD screen. The appearance of such spots is a normal occurrence associated with LCD screens and not a sign of malfunction. LCD screens are made using highly precise technology. However, a very small number of dark pixels or continuously lit pixels exist on each screen."
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.05.2009 16:02:56
|
|
|
| ertr2, enne ikka proovi müüjaga asja ajada, reegline powersellerid üritavad ikkagi lahenduseni jõuda, et mitte negatiivset feedbacki saada.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
21.05.2009 17:25:30
|
|
|
Väike küsimus.
Kui kasutan Paypali et müüa X mängu kasutajat välismaale, kas mul pole ohtu et too kes ostab saab teha chargebacki?
Ma pole sellest CB süsteemist aru saanud.
Kui müün talle kasutaja, ja ta ütleb Paypalis et vale parool vms (nagunii on illegaalne mängu kasutajatega äritseda) kas ta saab siis oma raha tagasi?
Ehk keegi valgustab mind, et kas see on turvaline. Pärast müün maha, raiskan raha ära ja siis Paypal nõuab mult seda summat. Kuigi jah, tegu sõbra kasutajaga. Mina nn "vahendaja"
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.05.2009 17:48:11
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
Väike küsimus.
Kui kasutan Paypali et müüa X mängu kasutajat välismaale, kas mul pole ohtu et too kes ostab saab teha chargebacki?
Ma pole sellest CB süsteemist aru saanud.
Kui müün talle kasutaja, ja ta ütleb Paypalis et vale parool vms (nagunii on illegaalne mängu kasutajatega äritseda) kas ta saab siis oma raha tagasi?
Ehk keegi valgustab mind, et kas see on turvaline. Pärast müün maha, raiskan raha ära ja siis Paypal nõuab mult seda summat. Kuigi jah, tegu sõbra kasutajaga. Mina nn "vahendaja" |
jah saab teha küll charge backi ja tõenäoliselt võidab ka, kuna sina ei suuda tõestada pärast, et sa kaamel pole ja ikkagi andsid talle õige parooli jne. konto müümine välismaale on parajalt risky ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MiniMina
HV vaatleja
liitunud: 16.05.2009
|
21.05.2009 18:12:00
|
|
|
Tere
probleem selles... ma tegin uneti vituaal kaardi (EEK-gid peal) ja linkisin selle kaardi PAYPAL-iga.
case selles, et kui ma playpali lähen siis mu balace on 0, ehs siis raha netu.
Kas on mingi lahendus või ma tegin valesti ? Oligi vaja virutuaalkaart eurodega täita ?
Tänud !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.05.2009 18:13:43
|
|
|
| MiniMina kirjutas: |
Tere
probleem selles... ma tegin uneti vituaal kaardi (EEK-gid peal) ja linkisin selle kaardi PAYPAL-iga.
case selles, et kui ma playpali lähen siis mu balace on 0, ehs siis raha netu.
Kas on mingi lahendus või ma tegin valesti ? Oligi vaja virutuaalkaart eurodega täita ?
Tänud ! |
balance peabki 0 olema. nüüd kui maksma hakkad paypal'iga kuskil, siis lihtsalt paypal vahendab su tehingut kred kaardilt müüjale, ehk siis su ukaardilt.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
21.05.2009 19:26:12
|
|
|
Kui raha vaja Paypali kontole saada, siis võib minu poole pöörduda alates 4-kohaliste summade puhul
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
21.05.2009 23:30:51
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
Kui raha vaja Paypali kontole saada, siis võib minu poole pöörduda alates 4-kohaliste summade puhul  |
Minu poole võib pöörduda alates 6-e kohaliste summade puhul.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
22.05.2009 07:44:17
|
|
|
| gnoom kirjutas: |
| VR53 kirjutas: |
Kui raha vaja Paypali kontole saada, siis võib minu poole pöörduda alates 4-kohaliste summade puhul  |
Minu poole võib pöörduda alates 6-e kohaliste summade puhul.  |
julmad vennad
mulle võib igasuguseid summasi paypali kanda. hüvitada ei saa kuidagi. paypali meiliaadressi küsige PS kaudu
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
24.05.2009 12:54:08
|
|
|
Tekkisid siin mõningad küsimused:
Saan ma õigesti aru, et kui tellitakse füüsilise isiku käest midagi, siis liidetakse postikulu hinnale juurde?
Kui summa ületab 2347 krooni, siis läheb maksu alla sellest üle olev osa?
Kui karm see tollikontroll siis ikkagi EU piires on?
Kui ma peaksin tellima 2 asja ühe müüja käest, kas siis postikulu tuleb tõesti topelt otsa?
viimati muutis Nestev 24.05.2009 17:22:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirss11
HV vaatleja
liitunud: 24.05.2009
|
24.05.2009 14:29:00
|
|
|
Tere!
Olen siin foorumis uus ja kohe tahakski paluda teilt abi.Nimelt oleks mul vaja ühele inimesele USA-s maksta $10 paypali kaudu, kuid mul pole krediitkaarti (olen alaealine). Seepärast küsingi, kas keegi saaks mind selle maksmisega aidata. Ma maksaksin alguses ülekandega abiandjale $10 kroonides, et see siis saaks maksata need 10 dollarit. Ärge palun arvake, et ma mingi pettur vm olen. Kui keegi saab mind aidata, siis palun võtke PS-iga ühendust.
Tänud
Karel
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.05.2009 22:12:49
|
|
|
| tsitaat: |
Kui ma peaksin tellima 2 asja ühe müüja käest, kas siis postikulu tuleb tõesti topelt otsa?
|
Oleneb müüjast, paljudelt saad mitme toote ostmisel allahindlust postikuludelt.
| tsitaat: |
Kui karm see tollikontroll siis ikkagi EU piires on?
|
Kontrollitakse ikka reeglina väljaspoolt EU-d saabunud kaupu - kui sa just narkot, relvi jms. ei saada
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|