Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
kaspar00
HV Guru
liitunud: 06.07.2003
03.04.2009 14:00:19
Petz kirjutas:
tsitaat:
Mis lugu see oligi, kus sõnadeks oli "kaigub kõrvu raha hääl..", esitajaks vist sama, mis seda Massikommunikatsioon laulis icon_rolleyes.gif
Singer Vinger. Lugude nimesid pole kunagi üritanud meelde jätta... Ehk oligi Raha?
tänud meelde tuletamast. leidsin loo ka üles: http://www.youtube.com/watch?v=gKcaakWxOc4
Kommentaarid: 114 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
102
tagasi üles
RLst
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2004
10.04.2009 10:13:49
Kaks lugu tuvastamiseks:
Esiteks see
Ja teiseks see TopGeari reklaami taustaks olev lugu, mis ka kunagi kedagi siin huvitas ning jäi mind kummitama.
Endale tunduks justkui vokaal oleks System of A Down'i laulja Serj Tankian, aga nii palju kui ma olen neid lugusi läbi kuulanud, siis ei ole siiani leidnud Top Geari reklaam
Kvaliteet on nagu on
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
59
tagasi üles
Eisbär
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2004
10.04.2009 11:57:43
RLst , esimene on Screamin' Stukas - Incomplete & out of time
teise jätan kellegi teise hooleks.
_________________Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
69
tagasi üles
RLst
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2004
10.04.2009 13:20:08
Eisbär , tänud!
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
59
tagasi üles
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
10.04.2009 14:02:59
RLst , on sul aimu, millal see TG reklaam võis eetris olla?
Kommentaarid: 365 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
300
tagasi üles
Hendrique
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2003
10.04.2009 19:27:10
Top Gear tuletas taaskord meelde, et kas keegi on välja mõelnud, mis lugu mängis Top Geari esimese hooaja teises osas, kui buss üritas hüpata üle tsiklite. Loo algus ca 55min 25sek, lõpp ca 56min 03sek.
Sama lugu ka Tele2 reklaamis:
Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
10
tagasi üles
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
11.04.2009 03:03:49
Nii, powerist kuuldud DnB lugu kust käis läbi midagi sellist, et "look into my/your eyes" "save your soul".
Ideid?
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
2 ::
47
tagasi üles
RLst
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2004
11.04.2009 09:41:23
Mis möllad, , telefonis on salvestus kuupäev 21. jaanuar ja sel päeval oli see ka eetris siis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
59
tagasi üles
Eisbär
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2004
15.04.2009 15:35:58
Mis lauluga võib olla tegemist?
Noorem tüdruk laulab, (we got/i got?) issues... Üsna hoogsa rütmiga laul
Kuuldud kas StarFMist või Unost, ei mäletagi. Suht värske lauluga tegemist.
Aitäh.
Üsna kiire värk. Suutsin ise leida (alati juhtub see peale postitamist )
Igatahes laulu nimeks
The Saturdays - Issues
_________________Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
69
tagasi üles
Draax
HV veteran
liitunud: 21.03.2005
15.04.2009 19:15:41
Eisbär , The Saturdays - Issues
Edit: aa, juba leidsid
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
19.04.2009 22:27:45
huvitab kelle lugu on sony ericssoni reklaamis
oli vist c510 mobiiliks mida reklaamiti
Kommentaarid: 675 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
549
tagasi üles
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
19.04.2009 22:36:38
Ja mina tahaks teada, mis lugu on Sprite reklaamis, kus kõik ujuvad kossuväljakul.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
73
tagasi üles
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
20.04.2009 22:05:06
digweed kirjutas:
huvitab kelle lugu on sony ericssoni reklaamis
oli vist c510 mobiiliks mida reklaamiti
ja huvitaks viru valge cooleri reklaamist lugu samuti
Kommentaarid: 675 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
549
tagasi üles
tame
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2007
20.04.2009 22:25:37
gan3b kirjutas:
Ja mina tahaks teada, mis lugu on Sprite reklaamis, kus kõik ujuvad kossuväljakul.
Laulu nimi on "Falling Away" ning tõmmata saab seda Sprite'i Saksamaa lehelt .
_________________Filmiarvuti
Kommentaarid: 43 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
41
tagasi üles
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
21.04.2009 00:06:37
Üks aff, kellel siia teemasse postitamisõigust pole, sooviks teada, mis looga tegemist
Kommentaarid: 365 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
300
tagasi üles
fic
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2004
25.04.2009 13:05:30
Kes Powerit kuulavad need äkki teavad.
Esimene lugu hoogne, päris trance pole, kuid ainukesed(?) sõnad seal on Reflectors off ?
_________________PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
vahelduvool
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2006
26.04.2009 11:06:06
fic kirjutas:
Kes Powerit kuulavad need äkki teavad.
Esimene lugu hoogne, päris trance pole, kuid ainukesed(?) sõnad seal on Reflectors off ?
Soovin sama lugu tehada.
Kommentaarid: 43 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
2 ::
37
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
26.04.2009 12:46:13
Members of Mayday - Reflect Yourself '08
_________________ nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
vahelduvool
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2006
26.04.2009 13:11:43
arm2004 kirjutas:
Members of Mayday - Reflect Yourself '08
Just! Tänan!
Kommentaarid: 43 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
2 ::
37
tagasi üles
fic
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2004
26.04.2009 16:54:18
kikas kirjutas:
arm2004 kirjutas:
Members of Mayday - Reflect Yourself '08
Just! Tänan!
Oligi MOM'ilik : ) Tänud
_________________PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
26.04.2009 18:45:35
põmst ega mul pole halli aimugi olnud milline see lugu olema peaks, ise pauerit ei kuula aga kui loos põmst ainult 2 sõna on, siis suure tõenäosusega peilib selle power.ee'st välja, seda ka tegin ja läks täppi
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
liitunud: 08.02.2006
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
Draax
HV veteran
liitunud: 21.03.2005
10.05.2009 18:06:39
Sonique?
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
Dijital
HV Guru
liitunud: 09.06.2003
Kommentaarid: 41 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
32
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
10.05.2009 19:37:49
Sonique - Born To Be Free on kah täitsa olemas...
_________________ nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
liitunud: 08.02.2006
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
liitunud: 27.08.2004
12.05.2009 19:19:56
ma olen seda vist juba küsinud aga otsing millegipärast ei aidanud mind.
prantsuskeelne lugu, tuli kunagi mcm'i pealt. kahtlane video, mingid transvestiidid kargavad ringi. muidu selline hoogne ja värki.
ei suuda enam nime meenutada
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
55
tagasi üles
Ra*
HV Guru
liitunud: 19.04.2003
13.05.2009 02:47:06
Shelby-SV kirjutas:
ma olen seda vist juba küsinud aga otsing millegipärast ei aidanud mind.
prantsuskeelne lugu, tuli kunagi mcm'i pealt. kahtlane video, mingid transvestiidid kargavad ringi. muidu selline hoogne ja värki.
ei suuda enam nime meenutada
Fatal Bazooka feat Yelle - Parle à ma main ?
Spoiler
Kommentaarid: 135 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
123
tagasi üles
ufo56
HV Guru
liitunud: 18.11.2004
Kommentaarid: 79 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
67
tagasi üles
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
liitunud: 27.08.2004
14.05.2009 23:04:54
Ra* kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
ma olen seda vist juba küsinud aga otsing millegipärast ei aidanud mind.
prantsuskeelne lugu, tuli kunagi mcm'i pealt. kahtlane video, mingid transvestiidid kargavad ringi. muidu selline hoogne ja värki.
ei suuda enam nime meenutada
Fatal Bazooka feat Yelle - Parle à ma main ?
Spoiler
tänud, õige!
kuidas leidsid?
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
55
tagasi üles
vahelduvool
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2006
15.05.2009 15:44:03
Kes selle loo estitaja on, loos kostub pidevalt doot, doot.
Kommentaarid: 43 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
2 ::
37
tagasi üles
ufo56
HV Guru
liitunud: 18.11.2004
15.05.2009 15:45:15
kikas kirjutas:
Kes selle loo estitaja on, loos kostub pidevalt doot, doot.
Barcode Brothers-dooh dooh ??
VIDEO
Link
_________________ Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
67
tagasi üles
Draax
HV veteran
liitunud: 21.03.2005
15.05.2009 15:51:23
Cassius - Toop Toop on teine selline lugu
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
vahelduvool
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2006
15.05.2009 15:54:31
ufole lähevad kiidusõnad
Kommentaarid: 43 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
2 ::
37
tagasi üles
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
16.05.2009 10:32:00
eile hommikul enne 9 uudised lugu vikerraadios.
selline natuke oldfield stiili meenutav vb, sõnadest aru ei saanudki seega otsida ka ei oska
_________________DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN| -> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
230
tagasi üles
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
Kommentaarid: 26 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
ufo56
HV Guru
liitunud: 18.11.2004
Kommentaarid: 79 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
67
tagasi üles
Ardo
HV Guru
liitunud: 22.02.2004
19.05.2009 17:48:35
Miskine hea lugu oli, milles kõlasid sõnad "I shoot with my bubblegun" vms. Viisi, stiili jms. ei mäleta. Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 272 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
4 ::
225
tagasi üles
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
liitunud: 27.01.2003
19.05.2009 20:33:01
mis lugu mängib selle video taustaks? tänud ette.
Kommentaarid: 373 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
313
tagasi üles
arm2004
HV Guru
liitunud: 20.05.2003
19.05.2009 21:13:52
Skeptik kirjutas:
mis lugu mängib selle video taustaks? tänud ette.
peaks olema Nine Inch Nails - The Day The World Went Away, mingi mix. aga ei tea milline mix, olemas on Blue, Green ja Red Mix ja kindlasti teisigi veel. selle täpsustamise jätan su enda hooleks
_________________ nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
20.05.2009 10:18:03
Ardo kirjutas:
Miskine hea lugu oli, milles kõlasid sõnad "I shoot with my bubblegun" vms. Viisi, stiili jms. ei mäleta. Oskab keegi aidata?
Spoiler
?
Kommentaarid: 365 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
300
tagasi üles
Ardo
HV Guru
liitunud: 22.02.2004
20.05.2009 10:38:56
Pigem oli miskit elektroonilisema muusika vallast.
Kommentaarid: 272 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
4 ::
225
tagasi üles
painkillah
HV Guru
liitunud: 06.04.2003
20.05.2009 12:05:17
hahah... ma juba kujutasin ette Ardot sõitmas ringi oma saabiga ja siis selline gangsta ho räpp mängib
_________________www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist , mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon , mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
6 ::
86
tagasi üles
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
20.05.2009 12:22:15
Ardo kirjutas:
"I shoot with my bubblegun" vms.
"Gonna break my bubblegum" ?
Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
300
tagasi üles
rnk
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2006
21.05.2009 11:24:56
link
Ehk oskab keegi öelda mis laul seal taustaks mängib.
viimati muutis rnk 21.05.2009 13:12:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
12
tagasi üles
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
21.05.2009 13:05:09
rnk kirjutas:
link
Ehk oskab keegi öelda mis laul seal taustaks mängib.
Muidu küll täiesti haige leht, aga taustaks kaunis vaikus!? Või peab kommentaarid läbi lugema, et lugu kuulda?
Kommentaarid: 81 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
75
tagasi üles
Ardo
HV Guru
liitunud: 22.02.2004
Kommentaarid: 272 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
4 ::
225
tagasi üles
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
27.05.2009 21:44:27
Mis lugu on Aura Fruit reklaami alguses?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
73
tagasi üles
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
04.06.2009 00:53:36
Kellel teist kõige parem sisseehitatud mürafilter on ja siit midagi kuuleb?
Vihjeks võin öelda, et Pärnu Rimis lastakse seda igakord kui ma sinna satun.
viimati muutis jyrisa 04.06.2009 01:10:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
72
tagasi üles