Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 03.04.2009 14:00:19 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
tsitaat:
Mis lugu see oligi, kus sõnadeks oli "kaigub kõrvu raha hääl..", esitajaks vist sama, mis seda Massikommunikatsioon laulis icon_rolleyes.gif
Singer Vinger. Lugude nimesid pole kunagi üritanud meelde jätta... icon_wink.gif Ehk oligi Raha?


tänud meelde tuletamast. thumbs_up.gif icon_smile.gif leidsin loo ka üles: http://www.youtube.com/watch?v=gKcaakWxOc4
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RLst
HV kasutaja
RLst

liitunud: 29.03.2004




sõnum 10.04.2009 10:13:49 vasta tsitaadiga

Kaks lugu tuvastamiseks:

Esiteks see

Ja teiseks see TopGeari reklaami taustaks olev lugu, mis ka kunagi kedagi siin huvitas ning jäi mind kummitama.
Endale tunduks justkui vokaal oleks System of A Down'i laulja Serj Tankian, aga nii palju kui ma olen neid lugusi läbi kuulanud, siis ei ole siiani leidnud Top Geari reklaam
Kvaliteet on nagu on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 11:57:43 vasta tsitaadiga

RLst, esimene on Screamin' Stukas - Incomplete & out of time

teise jätan kellegi teise hooleks. icon_smile.gif

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RLst
HV kasutaja
RLst

liitunud: 29.03.2004




sõnum 10.04.2009 13:20:08 vasta tsitaadiga

Eisbär, tänud! icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 14:02:59 vasta tsitaadiga

RLst, on sul aimu, millal see TG reklaam võis eetris olla?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 19:27:10 vasta tsitaadiga

Top Gear tuletas taaskord meelde, et kas keegi on välja mõelnud, mis lugu mängis Top Geari esimese hooaja teises osas, kui buss üritas hüpata üle tsiklite. Loo algus ca 55min 25sek, lõpp ca 56min 03sek.

Sama lugu ka Tele2 reklaamis:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 11.04.2009 03:03:49 vasta tsitaadiga

Nii, powerist kuuldud DnB lugu kust käis läbi midagi sellist, et "look into my/your eyes" "save your soul".
Ideid?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RLst
HV kasutaja
RLst

liitunud: 29.03.2004




sõnum 11.04.2009 09:41:23 vasta tsitaadiga

Mis möllad,, telefonis on salvestus kuupäev 21. jaanuar ja sel päeval oli see ka eetris siis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 15:35:58 vasta tsitaadiga

Mis lauluga võib olla tegemist?
Noorem tüdruk laulab, (we got/i got?) issues... Üsna hoogsa rütmiga laul
Kuuldud kas StarFMist või Unost, ei mäletagi. Suht värske lauluga tegemist.
Aitäh. icon_smile.gif

Üsna kiire värk. Suutsin ise leida (alati juhtub see peale postitamist icon_smile.gif)
Igatahes laulu nimeks
The Saturdays - Issues

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 19:15:41 vasta tsitaadiga

Eisbär, The Saturdays - Issues

Edit: aa, juba leidsid icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 22:27:45 vasta tsitaadiga

huvitab kelle lugu on sony ericssoni reklaamis icon_smile.gif
oli vist c510 mobiiliks mida reklaamiti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 22:36:38 vasta tsitaadiga

Ja mina tahaks teada, mis lugu on Sprite reklaamis, kus kõik ujuvad kossuväljakul.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 22:05:06 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
huvitab kelle lugu on sony ericssoni reklaamis icon_smile.gif
oli vist c510 mobiiliks mida reklaamiti thumbs_up.gif

ja huvitaks viru valge cooleri reklaamist lugu samuti icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 22:25:37 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Ja mina tahaks teada, mis lugu on Sprite reklaamis, kus kõik ujuvad kossuväljakul.

Laulu nimi on "Falling Away" ning tõmmata saab seda Sprite'i Saksamaa lehelt.

_________________
Filmiarvuti
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 00:06:37 vasta tsitaadiga

Üks aff, kellel siia teemasse postitamisõigust pole, sooviks teada, mis looga tegemist

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 25.04.2009 13:05:30 vasta tsitaadiga

Kes Powerit kuulavad need äkki teavad.
Esimene lugu hoogne, päris trance pole, kuid ainukesed(?) sõnad seal on Reflectors off ?

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 11:06:06 vasta tsitaadiga

fic kirjutas:
Kes Powerit kuulavad need äkki teavad.
Esimene lugu hoogne, päris trance pole, kuid ainukesed(?) sõnad seal on Reflectors off ?

Soovin sama lugu tehada.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 12:46:13 vasta tsitaadiga

Members of Mayday - Reflect Yourself '08 icon_question.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 13:11:43 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Members of Mayday - Reflect Yourself '08 icon_question.gif

Just! Tänan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.04.2009 16:54:18 vasta tsitaadiga

kikas kirjutas:
arm2004 kirjutas:
Members of Mayday - Reflect Yourself '08 icon_question.gif

Just! Tänan! thumbs_up.gif

Oligi MOM'ilik : ) Tänud

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 18:45:35 vasta tsitaadiga

põmst ega mul pole halli aimugi olnud milline see lugu olema peaks, ise pauerit ei kuula icon_biggrin.gif aga kui loos põmst ainult 2 sõna on, siis suure tõenäosusega peilib selle power.ee'st välja, seda ka tegin ja läks täppi icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 17:29:03 vasta tsitaadiga

Mäletan mingit dance või trance lugu ähmaselt.Esitaja nimi kas Monique või midagi taolist(mustanahaline naine siilipeaga) vms ja loo nimeks midagi Set me Free vms taolist.Keegi teab midagi sellist?.Olen juba google pooleks otsinud ja no ei leia icon_neutral.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 18:06:39 vasta tsitaadiga

Sonique?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 19:25:01 vasta tsitaadiga

Võimalikud variandid:
Sonique - Sky
Ultra Nate - Free

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 19:37:49 vasta tsitaadiga

Sonique - Born To Be Free on kah täitsa olemas...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 19:48:00 vasta tsitaadiga

Sonique just nimelt icon_razz.gif .Suurimad tänud,et viitsisite vastata beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 16:39:12 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=2pivB5E1__I

keegi teab mis see kolmanda koha lugu on? st see mis kohe algul mängima hakkab?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 12.05.2009 19:19:56 vasta tsitaadiga

ma olen seda vist juba küsinud aga otsing millegipärast ei aidanud mind.

prantsuskeelne lugu, tuli kunagi mcm'i pealt. kahtlane video, mingid transvestiidid kargavad ringi. muidu selline hoogne ja värki.

ei suuda enam nime meenutada
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.05.2009 02:47:06 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
ma olen seda vist juba küsinud aga otsing millegipärast ei aidanud mind.
prantsuskeelne lugu, tuli kunagi mcm'i pealt. kahtlane video, mingid transvestiidid kargavad ringi. muidu selline hoogne ja värki.
ei suuda enam nime meenutada

Fatal Bazooka feat Yelle - Parle à ma main ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 18:16:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=2pivB5E1__I

keegi teab mis see kolmanda koha lugu on? st see mis kohe algul mängima hakkab?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 14.05.2009 23:04:54 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
ma olen seda vist juba küsinud aga otsing millegipärast ei aidanud mind.
prantsuskeelne lugu, tuli kunagi mcm'i pealt. kahtlane video, mingid transvestiidid kargavad ringi. muidu selline hoogne ja värki.
ei suuda enam nime meenutada

Fatal Bazooka feat Yelle - Parle à ma main ?
Spoiler Spoiler Spoiler



tänud, õige!

kuidas leidsid?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 15:44:03 vasta tsitaadiga

Kes selle loo estitaja on, loos kostub pidevalt doot, doot.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 15:45:15 vasta tsitaadiga

kikas kirjutas:
Kes selle loo estitaja on, loos kostub pidevalt doot, doot.

Barcode Brothers-dooh dooh ??

Link

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 15:51:23 vasta tsitaadiga

Cassius - Toop Toop on teine selline lugu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 15:54:31 vasta tsitaadiga

ufole lähevad kiidusõnad
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2009 10:32:00 vasta tsitaadiga

eile hommikul enne 9 uudised lugu vikerraadios.
selline natuke oldfield stiili meenutav vb, sõnadest aru ei saanudki seega otsida ka ei oska icon_confused.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 16.05.2009 13:58:47 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi aidata? icon_smile.gif

http://www.speedyshare.com/486789634.html
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 17:32:01 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
Ehk oskab keegi aidata? icon_smile.gif

http://www.speedyshare.com/486789634.html

Shazam pakkus seda
http://www.youtube.com/watch?v=vMuIqxiKVY4&fmt=18

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 17:48:35 vasta tsitaadiga

Miskine hea lugu oli, milles kõlasid sõnad "I shoot with my bubblegun" vms. Viisi, stiili jms. ei mäleta. Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 20:33:01 vasta tsitaadiga

mis lugu mängib selle video taustaks? tänud ette.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 21:13:52 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
mis lugu mängib selle video taustaks? tänud ette.

peaks olema Nine Inch Nails - The Day The World Went Away, mingi mix. aga ei tea milline mix, olemas on Blue, Green ja Red Mix ja kindlasti teisigi veel. selle täpsustamise jätan su enda hooleks icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 10:18:03 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Miskine hea lugu oli, milles kõlasid sõnad "I shoot with my bubblegun" vms. Viisi, stiili jms. ei mäleta. Oskab keegi aidata?

Spoiler Spoiler Spoiler

?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 10:38:56 vasta tsitaadiga

Pigem oli miskit elektroonilisema muusika vallast.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 12:05:17 vasta tsitaadiga

hahah... ma juba kujutasin ette Ardot sõitmas ringi oma saabiga ja siis selline gangsta ho räpp mängib icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 12:22:15 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
"I shoot with my bubblegun" vms.

"Gonna break my bubblegum" ? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rnk
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 11:24:56 vasta tsitaadiga

link
Ehk oskab keegi öelda mis laul seal taustaks mängib.


viimati muutis rnk 21.05.2009 13:12:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.05.2009 13:05:09 vasta tsitaadiga

rnk kirjutas:
link
Ehk oskab keegi öelda mis laul seal taustaks mängib.
Muidu küll täiesti haige leht, aga taustaks kaunis vaikus!? icon_rolleyes.gif Või peab kommentaarid läbi lugema, et lugu kuulda? icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 23:48:13 vasta tsitaadiga

Mis möllad,, jaaaa! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 21:44:27 vasta tsitaadiga

Mis lugu on Aura Fruit reklaami alguses?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 00:53:36 vasta tsitaadiga

Kellel teist kõige parem sisseehitatud mürafilter on ja siit midagi kuuleb?
Vihjeks võin öelda, et Pärnu Rimis lastakse seda igakord kui ma sinna satun. icon_lol.gif


viimati muutis jyrisa 04.06.2009 01:10:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.