Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 11:43:50 vasta tsitaadiga

Aga 2G pidi olema seda väga porno vahetada, ja ise ei tea mitte midagi selle vahetamisest niiet parem maksan mõnele vennale kes oskab ja garanteerib kordasaamise
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 01.05.2009 12:28:38 vasta tsitaadiga

2G'l saab vist ainult koos displeiga vahetada, klaas on selle küljes kinni. 3G'l on lahtine.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 13:20:41 vasta tsitaadiga

mul oleks 3g oma vaja
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 14:33:36 vasta tsitaadiga

Keegi ei ole lasknud oma 2G klaasi ära vahetada Mati mobiiliäris?`Ehk keegi teab hinda öelda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 01.05.2009 14:36:33 vasta tsitaadiga

Ta jäi vist sinna 2000.- kanti, 300+-. Kalliks teeb just displei ise.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 14:45:46 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
Ta jäi vist sinna 2000.- kanti, 300+-. Kalliks teeb just displei ise.


Oiiibljaa
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 01.05.2009 14:55:36 vasta tsitaadiga

Kui hullusti sul on üldse?
Kui väga hull pole, siis pole mõtet vahetada.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 15:54:26 vasta tsitaadiga

Hullu ei ole aga selline telefon kahju kohe vaadata kui displei katki.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tehniks25
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2008




sõnum 04.05.2009 04:11:58 vasta tsitaadiga

kas keegi teab saidi kus saaks otseselt tellida italiast iphone 3G??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 04.05.2009 14:29:49 vasta tsitaadiga

Kes teeks eelmisele (mitte 3G) USA-st toodud iPhonele tarkvaraversiooniuuenduse. Siiani olen kasutanud turbosimmiga, aga jamab. Tahan kasutatada ima turbosimmita..

Väike kompensatsioon kuulub asja juurde. Kiire!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 16:48:17 vasta tsitaadiga

ise ei taha teha? Neid õpetusi on miljon ning asi pole üldse nii hull kui tundub.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 04.05.2009 17:05:13 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
ise ei taha teha? Neid õpetusi on miljon ning asi pole üldse nii hull kui tundub.


OK, andke mõne töötava ja selge õpetuse aadress. Olen tänulik.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 04.05.2009 18:48:36 vasta tsitaadiga

www.iclarified.com , pane sealt tutorials ja siis edasi unlock, ja vaata, mis sobib.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 19:11:55 vasta tsitaadiga

iPhone foorumis on ka need tehtud iga softiversiooni ja proge jaoks. Vaja vaid veidi otsida sealsest foorumist/wikist ning kindlasti leiad.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 19:31:19 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Hullu ei ole aga selline telefon kahju kohe vaadata kui displei katki.
Spoiler Spoiler Spoiler

Klassikaaslasel täpselt sama lugu. Isegi sama koht.

iPhone 4G Concept Art

http://gizmodo.com/5145151/iphone-4g-concept-is-a-macbook-in-a-phone

Tehniliselt võiks küll vähemalt selline olla.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 19:38:49 vasta tsitaadiga

See kontsept on küll kena thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 20:03:38 vasta tsitaadiga

Mõneks uueks HiPhone'i mudeliks kena küll. Apple ei too oma nime all kunagi nii maitsetu disainiga asja välja.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 20:12:51 vasta tsitaadiga

Imho väga kena, selle ostaks küll
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 20:13:57 vasta tsitaadiga

Peaks mainima et Iphone 2G ja iPhone 3G ei ole siiski nii kena välimusega vidinad.
Maitse asi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 20:44:32 vasta tsitaadiga

See on nüüd ametlik telefon või mingi nn oletus uuest telefonist ?

EDIT: Ongi kellegi niisama fantaasia aretus...kahju, tahaks juba midagi teada saada uuest föönist.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 04.05.2009 21:46:43 vasta tsitaadiga

Minumeelest küll see ilus pole... Just see aku kaas, mis tundub nii "odav" plastik.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 04.05.2009 22:08:26 vasta tsitaadiga

OK, kas keegi tahab ära teha. Mul endal tõesti napib aega jälle uus asi selgeks õppida. iPhone 1.1.2 vaja unlockida ja soft upgreidida. Telefoni toon ja viin ise. Vaja kedagi, kes oskab ja kiiresti ära teeks.
Palun PM.
J
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 22:18:43 vasta tsitaadiga

paned arvuti tööle, avad iTunes'i, ühendad telefoni arvutiga valge juhtme abil, vajutad itunesis (8.1) Restore ja ta peaks tõmbama uuema firmware'i ise. Tõmbad Quickpwn'i. Kui iTunes saab firmware'i installitud, siis avad Quickpwn'i ja teed seal vastavalt juhistele ja ongi valmis. Ma võin sul 1500.- eest ise ära teha kui tahad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 05.05.2009 13:47:04 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
paned arvuti tööle, avad iTunes'i, ühendad telefoni arvutiga valge juhtme abil, vajutad itunesis (8.1) Restore ja ta peaks tõmbama uuema firmware'i ise. Tõmbad Quickpwn'i. Kui iTunes saab firmware'i installitud, siis avad Quickpwn'i ja teed seal vastavalt juhistele ja ongi valmis. Ma võin sul 1500.- eest ise ära teha kui tahad. icon_wink.gif

Nii kerge ka ju pole icon_razz.gif, kui lihtsalt restore'i teha, siis tirib ta uue BB'ga softi, selleks, et tarkvaraliselt unlockida on vaja 2.2-te, mitte 2.2.1-te.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 14:02:56 vasta tsitaadiga

Wreckie, isegi iPhone 2G'ga on nüüd keerulisem??
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 15:20:08 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
lu1de kirjutas:
paned arvuti tööle, avad iTunes'i, ühendad telefoni arvutiga valge juhtme abil, vajutad itunesis (8.1) Restore ja ta peaks tõmbama uuema firmware'i ise. Tõmbad Quickpwn'i. Kui iTunes saab firmware'i installitud, siis avad Quickpwn'i ja teed seal vastavalt juhistele ja ongi valmis. Ma võin sul 1500.- eest ise ära teha kui tahad. icon_wink.gif

Nii kerge ka ju pole icon_razz.gif, kui lihtsalt restore'i teha, siis tirib ta uue BB'ga softi, selleks, et tarkvaraliselt unlockida on vaja 2.2-te, mitte 2.2.1-te.

Mõlemaga saab ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 05.05.2009 16:25:22 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Wreckie kirjutas:
lu1de kirjutas:
paned arvuti tööle, avad iTunes'i, ühendad telefoni arvutiga valge juhtme abil, vajutad itunesis (8.1) Restore ja ta peaks tõmbama uuema firmware'i ise. Tõmbad Quickpwn'i. Kui iTunes saab firmware'i installitud, siis avad Quickpwn'i ja teed seal vastavalt juhistele ja ongi valmis. Ma võin sul 1500.- eest ise ära teha kui tahad. icon_wink.gif

Nii kerge ka ju pole icon_razz.gif, kui lihtsalt restore'i teha, siis tirib ta uue BB'ga softi, selleks, et tarkvaraliselt unlockida on vaja 2.2-te, mitte 2.2.1-te.

Mõlemaga saab ju icon_rolleyes.gif


Tänud, rex, korras, ver 2.2.1 (5H11) on peal ja töötab. Minu teema maas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 17:11:23 vasta tsitaadiga

jaakennust, ma siis raha ei saa? icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 17:36:58 vasta tsitaadiga

OT:

Link

icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 12.05.2009 00:05:02 vasta tsitaadiga

Mul jama, nimelt itunes 8.1.1 ei lase telefonil minna DFU-sse, ja ei saa panna peale kerge tweakiga softi:) kas itunesi saab downgradeda kuidagi viisi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 00:16:08 vasta tsitaadiga

saab ikka. Kas tavaline uninstall ja siis vanem soft peale install ei aita?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 12.05.2009 09:43:37 vasta tsitaadiga

ei, ei loe mingit libraryt....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 16:39:31 vasta tsitaadiga

Mis värk on? Ükskõik kellele helistan ütleb '' Call Forwarding Active '' ja all oli '' dismiss '' mida sai ainult vajutada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 07:55:57 vasta tsitaadiga

Föönile hetkel java tuge pole üldse olemas ? Vähemalt ma ei leia kuskilt... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 08:40:30 vasta tsitaadiga

Ei tohiks olla veel midagi vist. Sun pidi asja kallal töötama VIST.
Ning Cydiast leiab ka niipalju java kohta vaid.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 13.05.2009 16:56:24 vasta tsitaadiga

http://www.toxel.com/inspiration/2009/02/15/10-beautiful-apple-iphone-concepts/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 17:09:58 vasta tsitaadiga

Seega Java pole nagu eriti tegelenud sellega, sest mäletan, et eelmise aasta märtsis lubati, et tuleb föönile Java tugi välja, kuid see on hetkel siis varjusurmas nagu näha.

punktiir kirjutas:
http://www.toxel.com/inspiration/2009/02/15/10-beautiful-apple-iphone-concepts/


Pakun, et disain jääb siiski samaks, mis hetkel on, pigem tuleb tagapaneeli osas mingi uus lahendus, tugevam materjal vms...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 13.05.2009 23:16:57 vasta tsitaadiga

miks tugevam? ega apple ei tee iphone et see püsiks, ikka võimalikult kergesti võiks puruneda, siis ju kasum suurem, inimene ostab uue.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 00:08:23 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
http://www.toxel.com/inspiration/2009/02/15/10-beautiful-apple-iphone-concepts/



Ilus rsk thumbs_up.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 10:59:44 vasta tsitaadiga

Vähemalt on tehtud 32GB icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2009 20:53:01 vasta tsitaadiga

Kui osta 3G-le mõeldud ekraanikile, siis kas see sobib ka 2G-le ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 25.05.2009 21:00:26 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Kui osta 3G-le mõeldud ekraanikile, siis kas see sobib ka 2G-le ?

Ei sobi. 3G ekraan on tsipa suurem(2mm vms).
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 12:51:01 vasta tsitaadiga

Viimastel päevadel on tekkinud mingid valged ringid ikoonide juurde icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 12:56:09 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Viimastel päevadel on tekkinud mingid valged ringid ikoonide juurde icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

backgrounderi settingutes võid maha võtta...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 13:14:02 vasta tsitaadiga

Tänud. See aitas.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 18:28:31 vasta tsitaadiga

keegi 2g iphone klaasi pole nõus vahetama ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 18:32:08 vasta tsitaadiga

ei tea kas uues iphones on lõpuks paremad kõlarid pandud või ei... ja mix sa ei saa flashi pandud kaamerale....pimedas suht mõttetu üritus pildistada iphonega.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.05.2009 15:30:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi iPhone'i gps'ina ka kasutada on proovinud? Jutu järgi oli TomTom eraldi app'i ka selle jaoks teinud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 29.05.2009 16:04:15 vasta tsitaadiga

aatomik kirjutas:
Kas keegi iPhone'i gps'ina ka kasutada on proovinud? Jutu järgi oli TomTom eraldi app'i ka selle jaoks teinud.
Kunagi oli TomTom toest juttu küll, aga kas juba app valmis?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 17:55:53 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Viimastel päevadel on tekkinud mingid valged ringid ikoonide juurde icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Õujee! See tuli Backgrounderi uuendusega, mis lisaks tõi ka kauaoodatud task manageri. Tuleb seadete alt ise paika panna, et home-nupu allhoidmine ei viska lihtsalt app'i kinni-lahti, vaid toob ilusti töötavate asjade listi ette. Super! thumbs_up.gif

aatomik kirjutas:
Kas keegi iPhone'i gps'ina ka kasutada on proovinud? Jutu järgi oli TomTom eraldi app'i ka selle jaoks teinud.

Pikisilmi ootaks TomTom'i sinna. Jutt oli, et tuleb ehk koos OS 3.0-ga, kuna alles seal on turn-by-turn juhendamine võimalikuks tehtud. Kust su "jutu järgi" info pärineb?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.