Aga 2G pidi olema seda väga porno vahetada, ja ise ei tea mitte midagi selle vahetamisest niiet parem maksan mõnele vennale kes oskab ja garanteerib kordasaamise
Kes teeks eelmisele (mitte 3G) USA-st toodud iPhonele tarkvaraversiooniuuenduse. Siiani olen kasutanud turbosimmiga, aga jamab. Tahan kasutatada ima turbosimmita..
ise ei taha teha? Neid õpetusi on miljon ning asi pole üldse nii hull kui tundub. _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
iPhone foorumis on ka need tehtud iga softiversiooni ja proge jaoks. Vaja vaid veidi otsida sealsest foorumist/wikist ning kindlasti leiad. _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
OK, kas keegi tahab ära teha. Mul endal tõesti napib aega jälle uus asi selgeks õppida. iPhone 1.1.2 vaja unlockida ja soft upgreidida. Telefoni toon ja viin ise. Vaja kedagi, kes oskab ja kiiresti ära teeks.
Palun PM.
J
paned arvuti tööle, avad iTunes'i, ühendad telefoni arvutiga valge juhtme abil, vajutad itunesis (8.1) Restore ja ta peaks tõmbama uuema firmware'i ise. Tõmbad Quickpwn'i. Kui iTunes saab firmware'i installitud, siis avad Quickpwn'i ja teed seal vastavalt juhistele ja ongi valmis. Ma võin sul 1500.- eest ise ära teha kui tahad.
paned arvuti tööle, avad iTunes'i, ühendad telefoni arvutiga valge juhtme abil, vajutad itunesis (8.1) Restore ja ta peaks tõmbama uuema firmware'i ise. Tõmbad Quickpwn'i. Kui iTunes saab firmware'i installitud, siis avad Quickpwn'i ja teed seal vastavalt juhistele ja ongi valmis. Ma võin sul 1500.- eest ise ära teha kui tahad.
Nii kerge ka ju pole , kui lihtsalt restore'i teha, siis tirib ta uue BB'ga softi, selleks, et tarkvaraliselt unlockida on vaja 2.2-te, mitte 2.2.1-te.
paned arvuti tööle, avad iTunes'i, ühendad telefoni arvutiga valge juhtme abil, vajutad itunesis (8.1) Restore ja ta peaks tõmbama uuema firmware'i ise. Tõmbad Quickpwn'i. Kui iTunes saab firmware'i installitud, siis avad Quickpwn'i ja teed seal vastavalt juhistele ja ongi valmis. Ma võin sul 1500.- eest ise ära teha kui tahad.
Nii kerge ka ju pole , kui lihtsalt restore'i teha, siis tirib ta uue BB'ga softi, selleks, et tarkvaraliselt unlockida on vaja 2.2-te, mitte 2.2.1-te.
paned arvuti tööle, avad iTunes'i, ühendad telefoni arvutiga valge juhtme abil, vajutad itunesis (8.1) Restore ja ta peaks tõmbama uuema firmware'i ise. Tõmbad Quickpwn'i. Kui iTunes saab firmware'i installitud, siis avad Quickpwn'i ja teed seal vastavalt juhistele ja ongi valmis. Ma võin sul 1500.- eest ise ära teha kui tahad.
Nii kerge ka ju pole , kui lihtsalt restore'i teha, siis tirib ta uue BB'ga softi, selleks, et tarkvaraliselt unlockida on vaja 2.2-te, mitte 2.2.1-te.
Mõlemaga saab ju
Tänud, rex, korras, ver 2.2.1 (5H11) on peal ja töötab. Minu teema maas.
Mul jama, nimelt itunes 8.1.1 ei lase telefonil minna DFU-sse, ja ei saa panna peale kerge tweakiga softi:) kas itunesi saab downgradeda kuidagi viisi?
saab ikka. Kas tavaline uninstall ja siis vanem soft peale install ei aita? _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Seega Java pole nagu eriti tegelenud sellega, sest mäletan, et eelmise aasta märtsis lubati, et tuleb föönile Java tugi välja, kuid see on hetkel siis varjusurmas nagu näha.
Vähemalt on tehtud 32GB _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
ei tea kas uues iphones on lõpuks paremad kõlarid pandud või ei... ja mix sa ei saa flashi pandud kaamerale....pimedas suht mõttetu üritus pildistada iphonega.
Viimastel päevadel on tekkinud mingid valged ringid ikoonide juurde
Spoiler
Õujee! See tuli Backgrounderi uuendusega, mis lisaks tõi ka kauaoodatud task manageri. Tuleb seadete alt ise paika panna, et home-nupu allhoidmine ei viska lihtsalt app'i kinni-lahti, vaid toob ilusti töötavate asjade listi ette. Super!
aatomik kirjutas:
Kas keegi iPhone'i gps'ina ka kasutada on proovinud? Jutu järgi oli TomTom eraldi app'i ka selle jaoks teinud.
Pikisilmi ootaks TomTom'i sinna. Jutt oli, et tuleb ehk koos OS 3.0-ga, kuna alles seal on turn-by-turn juhendamine võimalikuks tehtud. Kust su "jutu järgi" info pärineb?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.