|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.05.2009 15:58:40
|
|
|
| otsija kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Selle TX-42G10E on keegi soetanud? Või mõne asjaliku ülevaate otsa juhtunud?
Käisin seda Ülemistel vaatamas, pilt jättis tõesti positiivse mulje.
Ainukesed küsitavused mul jäidki kaabeldigitüüneri võimekus tulla toime HD pildiga ning 24p tugi - seda on varasematel panasonicutel kritiseeritud et pole sujuv. |
Kuidas vene keelega on? http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:14684
Isend seisab karbis, loodetavasti NV-l leiab aega korralikult ära proovida  |
Jään huviga ootama.
Ülevaadetest olen aru saanud, et 24p playback on sellel mudelil väga hästi välja kukkunud.
Mis mulle rahu ei anna on DVB-C tuuneri H.264 tugi. On see olemas Eestis müüdavatel või mitte...
Saad äkki aparaadiga kaasa tulnud manuaalist vaadata seda sest netis kohtab mõlemapidist infot.
Panasonic.ee väitel on ainult DVB-T H.264 võimeline, samas on ülevaateid mis ütlevad et G10E omab DVB-C H.264 tüünerit.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
09.05.2009 16:41:00
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Jään huviga ootama.
Ülevaadetest olen aru saanud, et 24p playback on sellel mudelil väga hästi välja kukkunud.
Mis mulle rahu ei anna on DVB-C tuuneri H.264 tugi. On see olemas Eestis müüdavatel või mitte...
Saad äkki aparaadiga kaasa tulnud manuaalist vaadata seda sest netis kohtab mõlemapidist infot.
Panasonic.ee väitel on ainult DVB-T H.264 võimeline, samas on ülevaateid mis ütlevad et G10E omab DVB-C H.264 tüünerit. |
Ei kannatand NV-ni ära, tirisin eile karbist välja ning panin antenni kaabli külge. Leidis analoog kanalid, skanneeris DVB-T üle, kui regiooniks panna Rootsi või Soome (panin Rootsi), leiab kõik DVB-C kanalid ülesse.
Pool tundi oli aega torkida, analog jääb digilevi kvaliteedile selgelt alla. Mingi vaba HD kanali pilt oli vägagi viisakas, kuigi poes jooksvate demode tasemeni ei jõua. Korraks panin componendiga Wii külge, ausalt ootasin pildist enamat. Kuid, kui kauguselt paar meetrit vaadata, siis artefakte ümber liikuvate objektide näha ei ole.
Heleduse, öko rezhiimi ja sujuva liikumise kohta veel ei tea rääkida midagi, täna üritan DVD-lt pildi ette saada.
Kahjuks ühtegi HDMI väljundid omavat allikat kodus ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.05.2009 18:43:51
|
|
|
| otsija kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Jään huviga ootama.
Ülevaadetest olen aru saanud, et 24p playback on sellel mudelil väga hästi välja kukkunud.
Mis mulle rahu ei anna on DVB-C tuuneri H.264 tugi. On see olemas Eestis müüdavatel või mitte...
Saad äkki aparaadiga kaasa tulnud manuaalist vaadata seda sest netis kohtab mõlemapidist infot.
Panasonic.ee väitel on ainult DVB-T H.264 võimeline, samas on ülevaateid mis ütlevad et G10E omab DVB-C H.264 tüünerit. |
Ei kannatand NV-ni ära, tirisin eile karbist välja ning panin antenni kaabli külge. Leidis analoog kanalid, skanneeris DVB-T üle, kui regiooniks panna Rootsi või Soome (panin Rootsi), leiab kõik DVB-C kanalid ülesse.
Pool tundi oli aega torkida, analog jääb digilevi kvaliteedile selgelt alla. Mingi vaba HD kanali pilt oli vägagi viisakas, kuigi poes jooksvate demode tasemeni ei jõua. Korraks panin componendiga Wii külge, ausalt ootasin pildist enamat. Kuid, kui kauguselt paar meetrit vaadata, siis artefakte ümber liikuvate objektide näha ei ole.
Heleduse, öko rezhiimi ja sujuva liikumise kohta veel ei tea rääkida midagi, täna üritan DVD-lt pildi ette saada.
Kahjuks ühtegi HDMI väljundid omavat allikat kodus ei ole. |
Kas tal mingi selline pilt on taga kaardilugeja pesa peal?
http://www.digi-tv.ee/download/file.php?id=848
Otsin ikka kuskilt märki H.264 DVB-C kohta...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
09.05.2009 18:55:28
|
|
|
| otsija kirjutas: |
| ...ausalt ootasin pildist enamat. Kuid, kui kauguselt paar meetrit vaadata, siis artefakte ümber liikuvate objektide näha ei ole... |
Tõmba seadetes teravus ja pildi müraeemaldus mõlemad täiesti maha, iga sisendi jaoks tuleb seda (vist) eraldi teha.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
09.05.2009 20:44:49
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
| kas keegi on proovinud kas samsa LE32B450C4 tasuta digi kanaleid näitab. andmed lubavad küll aga "digilevi" märki ei ole Kui keegi teab kus tallinas letis töötab ma läheks viskaks pilgu isegi peale |
Kõik B-seeria uued Samsungid toetavad digilevi.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
09.05.2009 22:16:44
|
|
|
Just selline pesa tal taga olemas. Ilmselt peab kaardilugeja muretsema et krüpteeritud kanaleid vaatama hakata.
Üllatusena, õigemini pettumusena oli ka see et LAN pesa taga ei ole - Ameerika regioonis müüdaval G10-l see olemas, lubab mingeid võrguteenuseid kasutada. Euroopa omadel alates G15-st on see lisa peal. Samas SD kaardi pesa (veel pole katsetanud) paberite järgi lubab pilte vaadata ja videokaamerates kirjutatud MPEG2 faile vaadata. Võrreldes Samsungi 6-seeriaga, millel saab USB pulgalt/kõvakettalt DIVX-e vaadata on see minu silmis suure miinusena.
Proovisin DVD-pildi kvaliteedist väikese ülevaate saada. Signaali allikana olid Panasonicu dinosaurus A350, ja AndrewBoss. Mikskipärast SCART-i ära tunnistades võttis sellest komponendi sisse, kahtlustan et kaabel vigane (homme katsetan teise kaabliga). Componendiga värvi piirid ei kannata kriitikat, tegelikult seda nägin perfektsena ainult paaril Philipsi MachLine purk-teleril. Kasutasin S-Video ühendust. Filmiks sai valitud 1-se regiooni Gladiator. Võib julgelt öelda et pilt jätab tugeva mulje! Kohati tundus pasteriseerimist näha, pole veel kindel, hiljem kaevan pisut sügavamale. Homme võrdlen Philipsi MachLine 50/60 Hz purgiga, täna jäin nagu laps suu lahti filmi passima, aeg sai kuidagi jube ruttu otsa.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.05.2009 23:18:59
|
|
|
| otsija kirjutas: |
Just selline pesa tal taga olemas. Ilmselt peab kaardilugeja muretsema et krüpteeritud kanaleid vaatama hakata.
Üllatusena, õigemini pettumusena oli ka see et LAN pesa taga ei ole - Ameerika regioonis müüdaval G10-l see olemas, lubab mingeid võrguteenuseid kasutada. Euroopa omadel alates G15-st on see lisa peal. Samas SD kaardi pesa (veel pole katsetanud) paberite järgi lubab pilte vaadata ja videokaamerates kirjutatud MPEG2 faile vaadata. Võrreldes Samsungi 6-seeriaga, millel saab USB pulgalt/kõvakettalt DIVX-e vaadata on see minu silmis suure miinusena.
Proovisin DVD-pildi kvaliteedist väikese ülevaate saada. Signaali allikana olid Panasonicu dinosaurus A350, ja AndrewBoss. Mikskipärast SCART-i ära tunnistades võttis sellest komponendi sisse, kahtlustan et kaabel vigane (homme katsetan teise kaabliga). Componendiga värvi piirid ei kannata kriitikat, tegelikult seda nägin perfektsena ainult paaril Philipsi MachLine purk-teleril. Kasutasin S-Video ühendust. Filmiks sai valitud 1-se regiooni Gladiator. Võib julgelt öelda et pilt jätab tugeva mulje! Kohati tundus pasteriseerimist näha, pole veel kindel, hiljem kaevan pisut sügavamale. Homme võrdlen Philipsi MachLine 50/60 Hz purgiga, täna jäin nagu laps suu lahti filmi passima, aeg sai kuidagi jube ruttu otsa.  |
"DVB-C H.264" ühesõnaga olemas seal pesa peal kirjas?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uus kasuta
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2009
|
10.05.2009 10:43:44
|
|
|
[quote="otsija"]
| Draqula kirjutas: |
Korraks panin componendiga Wii külge, ausalt ootasin pildist enamat. Kuid, kui kauguselt paar meetrit vaadata, siis artefakte ümber liikuvate objektide näha ei ole.
Heleduse, öko rezhiimi ja sujuva liikumise kohta veel ei tea rääkida midagi, täna üritan DVD-lt pildi ette saada.
Kahjuks ühtegi HDMI väljundid omavat allikat kodus ei ole. |
Vaata siit http://www.avforums.com/forums/plasma-televisions/970037-2009-panasonic-plasma-uk-models-part-2-a-11.html
teadjamad mehed jagavad soovitusi seadete osas, ehk leiad midagi kasulikku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
10.05.2009 11:36:45
|
|
|
| LG 32LH2000 mida arvata sellest mudelist? Äkki on kellelgi lähemalt kokkupuuteid?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
77pets
HV vaatleja
liitunud: 31.01.2008
|
11.05.2009 12:32:47
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
| kas keegi on proovinud kas samsa LE32B450C4 tasuta digi kanaleid näitab. andmed lubavad küll aga "digilevi" märki ei ole Kui keegi teab kus tallinas letis töötab ma läheks viskaks pilgu isegi peale |
Tere!
Vedasin endale sellise koju ja nüüd viin poodi tagasi,sest pilt on suht s..t.Jalkat vaadates jooksid mehed nagu
"karvapallid" ringi.
Oskab keegi soovitada 32" telekat mida kannataks ka vaadata ja hea/soodne oleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
11.05.2009 18:55:58
|
|
|
| Tundub et Samsungi kuues seeria on hästi õnnestunud, see juba teine hinnaklass. Kuskil soovitati Toshibat, hinna/kvaliteedi suhe pidavat hästi paigas olema, kuid enamat sellest rääkida ei oska...
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
12.05.2009 08:24:50
|
|
|
| 77pets kirjutas: |
Vedasin endale sellise koju ja nüüd viin poodi tagasi,sest pilt on suht s..t.Jalkat vaadates jooksid mehed nagu
"karvapallid" ringi.
|
samsungi SD töötlus ja upscaling http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40B650/Conclusion.htm andmetel on üks parimaid mida turul leiab. Imelik.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.05.2009 09:31:25
|
|
|
| 77pets kirjutas: |
nagu "karvapallid" ringi.
Oskab keegi soovitada 32" telekat mida kannataks ka vaadata ja hea/soodne oleks. |
Kaugelt vaatad? Alla 3m soovitaks hoopis väiksemat telekat sest lähedalt vaadates on nad kõik karvapallid. Digiajastu rõõmud
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
12.05.2009 12:46:15
|
|
|
| Täna avastasin ETV HDtest kanali. Pilt on täitsa ok, kuid huvitav on see, et kui tuleb reklaam, siis muutub pilt väiksemaks ja telekas, mis muidu automaatselt pildi täis ekraanile venitab ETV HD puhul seda ei tee. Proovisin siis käsitsi formaati muuta ja oh imet, ei lase ka käsitsi valida ei reklaami ega ka tava saate edastuse korral. Praegu tundub, et tegu siiski liba HD'ga kuna reklaamide ajal pilt oluliselt väiksem. Kuid hea, et seegi on.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
12.05.2009 12:54:16
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
| Täna avastasin ETV HDtest kanali. Pilt on täitsa ok, kuid huvitav on see, et kui tuleb reklaam, siis muutub pilt väiksemaks ja telekas, mis muidu automaatselt pildi täis ekraanile venitab ETV HD puhul seda ei tee. Proovisin siis käsitsi formaati muuta ja oh imet, ei lase ka käsitsi valida ei reklaami ega ka tava saate edastuse korral. Praegu tundub, et tegu siiski liba HD'ga kuna reklaamide ajal pilt oluliselt väiksem. Kuid hea, et seegi on. |
praegu ongi tegemist üleskonvertimisega ja see pilt mis täisaknasse üleskonvertida ei kannata jääbki leinaraamidesse - õhtune poolfinaal peaks siis õige pildiga tulema ...
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
12.05.2009 18:06:45
|
|
|
| sakurock, 32PFL7603H on parem valik.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
12.05.2009 19:50:22
|
|
|
| 77pets kirjutas: |
| deathdog kirjutas: |
| kas keegi on proovinud kas samsa LE32B450C4 tasuta digi kanaleid näitab. andmed lubavad küll aga "digilevi" märki ei ole Kui keegi teab kus tallinas letis töötab ma läheks viskaks pilgu isegi peale |
Tere!
Vedasin endale sellise koju ja nüüd viin poodi tagasi,sest pilt on suht s..t.Jalkat vaadates jooksid mehed nagu
"karvapallid" ringi.
Oskab keegi soovitada 32" telekat mida kannataks ka vaadata ja hea/soodne oleks. |
Mind just huvitab et kas saab digipildi kätte nii et antenn taha ja valmis Philipsi kohta oli kuskil kirjas et peab asukoha maaks valima prantsusmaa või norra et hakkaks tööle . hetkel suutis leida aint etv hd ja sealt mingit pilti nädalvahetusel ette ei saand
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
12.05.2009 19:59:18
|
|
|
| Riik tuleb ikka valida ja kui valikus eestit ei ole siis kas prantsusmaa või norra.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
12.05.2009 21:42:11
|
|
|
Ise valisin soome, siis sain kenalt kõik tööle algul juba imestasin et miks ainult analoog kanalid, kui algul valisin "other"
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.05.2009 22:36:43
|
|
|
| jaanpht kirjutas: |
| 77pets kirjutas: |
Vedasin endale sellise koju ja nüüd viin poodi tagasi,sest pilt on suht s..t.Jalkat vaadates jooksid mehed nagu
"karvapallid" ringi.
|
samsungi SD töötlus ja upscaling http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40B650/Conclusion.htm andmetel on üks parimaid mida turul leiab. Imelik. |
Töötlus on hea aga input lag minevat käest ära. Praegusel LE40A558-l ei ole pidanud Xboxi rütmimängude (Guitar Hero, Rock Band) kontrollereid kalibreerima, et pilt ja heli ühte läheks aga keegi teab kosta kas LE40B530 eeldatavasti vähema pilditöötlusega on input lag veidi mõistlikum?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.05.2009 01:24:26
|
|
|
Keegi äkki soovib mu 37" FullHD-d odavalt? 7500.- eest annaks ära
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
13.05.2009 10:03:15
|
|
|
| http://www.ox.ee/est/product/167041 Selline on kellelgi ? On ka tarvitatav ? Kasutusalaks oleks põhiliselt vaid telekavaatamine. Eks arvuti ja dvd mängija tuleks ka külge aga konsoole-värke esialgu mitte. Signaaliandjaks Starman.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
13.05.2009 10:18:34
|
|
|
väga kahtlane kirjeldus igatahes ... " Full HD 1366x768"
ürita kuskilt mujalt õiged andmed leida
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
77pets
HV vaatleja
liitunud: 31.01.2008
|
13.05.2009 10:49:17
|
|
|
karm jutt,mis see plasma ja LCD-del kukkumisel vahet tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.05.2009 13:03:27
|
|
|
| 77pets kirjutas: |
karm jutt,mis see plasma ja LCD-del kukkumisel vahet tuleb. |
Plasma on oluliselt raskem.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
13.05.2009 14:42:00
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Plasma on oluliselt raskem. |
Kas on? 42" plasma kaal pakendis on 34kg. Võrdleks sama suure LCD-ga, kel numbrid olemas, paneme ritta 8)
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
13.05.2009 17:43:30
|
|
|
conx: ma ostan selliseid kaupu otse maaletooja käest või hulgilaost, sääst c.a.2500 eek. Mudel ise on täitsa ok, kuigi natural motion (100hz) on philipsi 7x ja 9x seerial parem. Sams jõnksutab aeg ajalt (hea vaadata Kadaka Expertis, seal sams 6x 8x ja philips 7x 9x seisavad kõrvuti, ning "100hz test" bluray plaadi puhul samsung jõnksutas pilti täiega, philips näitas sujuvalt kogu aeg).
otsija: mu 40'' lcd kaalub 35kg=) nii et plasmad on kohati kergemad lcd-dest
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
15.05.2009 11:18:53
|
|
|
Tegelt ohustavad hoopis lapsed plasma ja LCD telekaid, tuttaval lõi laps pliiatsiga LCD-sse augu sisse, enda plasmal on laps suutnud väikse kriimu peale teha, õnneks on see näha ainult väga lähedalt ja vaatamist ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
16.05.2009 23:52:16
|
|
|
| idikas kirjutas: |
| Kopz kirjutas: |
| Täna avastasin ETV HDtest kanali. Pilt on täitsa ok, kuid huvitav on see, et kui tuleb reklaam, siis muutub pilt väiksemaks ja telekas, mis muidu automaatselt pildi täis ekraanile venitab ETV HD puhul seda ei tee. Proovisin siis käsitsi formaati muuta ja oh imet, ei lase ka käsitsi valida ei reklaami ega ka tava saate edastuse korral. Praegu tundub, et tegu siiski liba HD'ga kuna reklaamide ajal pilt oluliselt väiksem. Kuid hea, et seegi on. |
praegu ongi tegemist üleskonvertimisega ja see pilt mis täisaknasse üleskonvertida ei kannata jääbki leinaraamidesse - õhtune poolfinaal peaks siis õige pildiga tulema ... |
keegi salvestab muidu tänast finaali kah? võiks ju ja siis pärast full hd'na kuhugi uppida kah. nii mõndagi lugu tahaks veel pärast näha/kuulata. ainult eurovisiooni pärast ma starmani uue digiboxi järgi ei jooksnud.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
17.05.2009 13:23:24
|
|
|
| jaanpht kirjutas: |
conx: ma ostan selliseid kaupu otse maaletooja käest või hulgilaost, sääst c.a.2500 eek. Mudel ise on täitsa ok, kuigi natural motion (100hz) on philipsi 7x ja 9x seerial parem. Sams jõnksutab aeg ajalt (hea vaadata Kadaka Expertis, seal sams 6x 8x ja philips 7x 9x seisavad kõrvuti, ning "100hz test" bluray plaadi puhul samsung jõnksutas pilti täiega, philips näitas sujuvalt kogu aeg).
otsija: mu 40'' lcd kaalub 35kg=) nii et plasmad on kohati kergemad lcd-dest |
sry, pole aega uurimistööga tegeleda, aga kes/kus need maaletoojad ja hulgikaupmehed on?
Tahaks ka uut telkut
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
17.05.2009 19:12:39
|
|
|
Kuidas saab vaadata neid tasulisi digilevi kanaleid telekaga millel see "box" sees on... kas tuleb kusagilt osta mingi kaart ning kusagile telekasse sisse susata? Vaatasin et omal telekal on külje peal common interface vms auk, mis oleks nagu mingile kaardile mõeldud. Ja mis ETV HD'testiga juhtus, paistab nagu oleks tasuliseks läinud Ning kas on võimalik kuidagi levira multiplex 4 kanaleid vaadata? mingi 2 HD test kanalit, või see mõeldud vaid mingile teatud grupile?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
17.05.2009 19:35:53
|
|
|
Kõigepealt ostad Conax CI mooduli, näiteks sellise.
Siis lähed Starmani esindusse või mõnda lähimasse elektroonikapoodi, sõlmid seal Zuumi lepingu ja saad vaatajakaardi.
Kaardi topid siis Conax moodulisse, ja mooduli omakorda telerisse, kogu lugu.
Väike suht kehvpilt ka juures:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
17.05.2009 19:44:23
|
|
|
| Suured tänud, Vaatasin just et oomipoes selline vidin 750.- vähe soodsam.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
17.05.2009 21:25:20
|
|
|
| kuidas Sony W4000 seeria on ? vaatasin just 40" endale, ehk ostab ära
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
17.05.2009 21:31:19
|
|
|
| Staatilise pildi jaoks hea, liikuva pildi jaoks mitte eriti. Plussiks väga mugav digitv tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
17.05.2009 21:37:47
|
|
|
| vortex, aga mis 15k eest kõige parem 40" või 37" oleks ? ma eelistaks sonyt aga võin ka midagi muud vaadata
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
17.05.2009 22:53:20
|
|
|
| Samsung LE40B653 (LE40B653T5WXBT) näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
17.05.2009 22:59:15
|
|
|
| kuidas philipsi ekraanid on ? mingi 37" FullHd-d oleks vaja, soovitavalt 13k eeki
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
17.05.2009 23:28:12
|
|
|
| Mida arvata sellistest teleritest: LG 37LG5500 vs. Samsa LE37B530 ? Kuna rahalised vahendid piiratud, siis ei ole kallimaid vaatama hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
18.05.2009 07:58:09
|
|
|
sry, pole aega uurimistööga tegeleda, aga kes/kus need maaletoojad ja hulgikaupmehed on?
Tahaks ka uut telkut
www.gnt.ee (vaja leida keegi tuttav edasimüüja, kellel oleks juurdepääs hulgihinnakirjale, ja veel parem - osta firma nimele, saab veel -18%). Sony-t ostsin miterassa.ee-st, tuttav maaletooja ja parim hind riigis.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seganelugu
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2008
|
18.05.2009 21:22:15
|
|
|
| sellel LG 37LG5500 pole õiget musta tooni vaid pigem hall,cloud`ing ka liiga tugev ja pc´ga ei taha eriti hästi töötada.sellest ka siin eelnevalt juttu olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
21.05.2009 13:41:44
|
|
|
uurisin eile euronicsis telereid ja mõtlesin: kui leiduks hübriid-teler kus oleks philipsi sujuv mittehakkiv 100hz mode, ja samsungi deep black + hea vaatenurk + disain. Ostaks kohe:) Expertis oli hea demoplaat, kus kaamera aeglaselt pöörleb ümber oma telje 360' kraadi, philipsi 100hz mudelid läbisid testi bravoga, aga samsungi "a" 6x 7x seeria peale 5sek. sujuvat liikumist hakkas näitama nõks-nõks pilti (buffer täis, not enough computing power?)
on keegi uut "B" 2009 seeriat selles aspektis testinud? Äkki viga parandatud, siis oleks kindel http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40B650/ mudeli ostja.
kuidas samsungi dvb-t ja dvb-c töötavad, on keegi järgi proovinud näiteks starmani kaabliga?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
21.05.2009 15:04:21
|
|
|
| jaanpht kirjutas: |
uurisin eile euronicsis telereid ja mõtlesin: kui leiduks hübriid-teler kus oleks philipsi sujuv mittehakkiv 100hz mode, ja samsungi deep black + hea vaatenurk + disain. Ostaks kohe:) Expertis oli hea demoplaat, kus kaamera aeglaselt pöörleb ümber oma telje 360' kraadi, philipsi 100hz mudelid läbisid testi bravoga, aga samsungi "a" 6x 7x seeria peale 5sek. sujuvat liikumist hakkas näitama nõks-nõks pilti (buffer täis, not enough computing power?)
on keegi uut "B" 2009 seeriat selles aspektis testinud? Äkki viga parandatud, siis oleks kindel http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40B650/ mudeli ostja.
kuidas samsungi dvb-t ja dvb-c töötavad, on keegi järgi proovinud näiteks starmani kaabliga? |
Philipsil ei mõjuta seda sujuvat liikumist see 100hz, mida pole, vaid hoopis natural motion nimeline filter.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blueray
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2004
|
21.05.2009 15:35:48
|
|
|
| aims kirjutas: |
| Mida arvata sellistest teleritest: LG 37LG5500 vs. Samsa LE37B530 ? Kuna rahalised vahendid piiratud, siis ei ole kallimaid vaatama hakanud. |
nende kohta ei oska öelda, aga onofis jäi silma LG 42LH4000 - musta ja värvide kohta midagi halba ei ütleks, mis aga üllatas kui sujuvalt toimus pildi liikumine - täiesti kallimate aparaatide tasemel ja seda palju madalama hinnaga..
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
21.05.2009 15:48:47
|
|
|
Syncmahv: vahet ei ole kuidas iga firma nimetab dualfps effekti (natural motion, DNM, 100hz, liveflow) fakt et visuaalselt on ikka üks ja sama asi - interpoleeritud lisakaadrite genereerimine ja originaalsete vahele toppimine. Praegu liider selles on kahtlemata Philips. Samsung, Sony, LG hakkasid ruttama philipsi dualfps rongi alles hiljuti, 2008-2009.
bluray: poes proektorite all ei näe kui sügav on musta nivoo, seal iga teler paistab hea. Üllatus tuleb vaid kodus, õhtul pimedas. Nii et vaja kindlasti uurida review-sid või leida mõni omanik kellel külas korra käia ja õhtul tavavalguse all vaadata. LG põhiline miinus hdtvtest.co.uk järgi on olematu musta värvi nivoo, nagu ka hiina Thomson-itel, kuidas konkreetselt LH4000 lood on ei tea, kuid ei usu et seekord on miski muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|