Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 00:10:43 vasta tsitaadiga

Teeme nii, et teiste kasutajate solvamise jätame oma mõtetesse või personaalsõnumitesse, emaili või msni. Kui on vaja solvata, siis mõelge hoolikalt järele, kus ja kuidas seda teete. Igal juhul HV keskkonnas seda ei sallita ja vajaduse korral saavad privilegeeritud väljavalitud autasustatud AM staatusega.

Kena nädalavahetust teile.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 15:37:56 vasta tsitaadiga

Timberg pani asjad paika. thumbs_up.gif Aga asjast ka. Kuidas tuleb kasutada "Mark target" skilli? Ei saanud kuidagi hakkama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 17:16:19 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Ei saanud kuidagi hakkama :D

Kui jutt commando skillist, siis lihtsalt ole vastasel lähedal (olgu vastaseks commando, keda stealthis näed või gunner) ja vajuta skilli. Skill märgib vastased ära. Kui vastase commando on stealthis ja saab sinult marki, toob see nad stealthist välja. Lühikest aega näed märgitud vastaseid ka läbi seinte.

See on eriti tõhus teiste commandode vastu, kasutan skilli ise üha rohkem.

Lisaks punktide teenimiseks ka täiesti asjalik. Vaatad.. 3 vastast? Margid ära ja minu arust saab kohe juba mingeid punkte või xp vms (viimase puhul võin eksida) ja kui sinu poolt märgitud tõprad ära tapetakse ka, saab ka vist mingeid punkte .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 17:16:39 vasta tsitaadiga

Ah deemit, ma lootsin, et saab kaugelt ka snaipides icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 09.05.2009 17:18:52 vasta tsitaadiga

peaks saama ka kaugelt , vaatad läbi sihiku ja viskad mark target peale kuid siis võid juba maha lasta aga ma vist ikka eksin

viimati muutis kalle78 09.05.2009 17:34:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.05.2009 17:18:58 vasta tsitaadiga

Krt ja mina mõtlesin, miks ma läbi seinte vendi näen ja mingi punase rõngaga vastas eest töllerdamas .D
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 17:40:53 vasta tsitaadiga

Wallhack icon_biggrin.gif

Muidu Axis võidavad tunduvalt rohkem kui Allies.
Suht unbalanced.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 17:47:39 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Muidu Axis võidavad tunduvalt rohkem kui Allies.
Suht unbalanced.

Kas relvad pole mitte ühesugused?

Mulle jääb mulje, et enamus ajast on baasid lihtsalt nationalide käes või siis royalid surevad rohkem. Ise üritan mängust välja tulla ikka 1-2 surmaga, kuigi on ka halvemaid momente, kus saab mängus 5 korda surma vms .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 09.05.2009 17:55:21 vasta tsitaadiga

relvad on ühesugused kuid mõnikord tundub, et nationalide lähenemisteed baasidele on etemad aga kui satud vastamisi paari vastasega kes koos ringi kärutavad on suht raske nende vastu saada
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 18:04:06 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
relvad on ühesugused kuid mõnikord tundub, et nationalide lähenemisteed baasidele on etemad aga kui satud vastamisi paari vastasega kes koos ringi kärutavad on suht raske nende vastu saada

Kurat seda teab, ise olen küll kaartide tasakaalule mõelnud, aga jääb ikkagi mulje, et tulemus on rohkem kinni mängijate oskustest. Kui royali mängijad jooksevad baasist välja mööda lagedat tühermaad, kus ei saa kusagile varjuda (mitte ei lähe ringiga või masinatega) - on see taktikaliselt täiesti vale otsus. Neid on viimased 3 minutit järjest nationalide snaiperid ÜHTEDEST JA SAMADEST KOHTADES korduvalt tapnud, aga tõprad ikka tulevad välja.

Ma arvan, et võitlus hakkab võrdsem olema, kui mäng betast välja jõuab ja rohkem kogenud FPS mängijaid kogukonda tuleb. Seniks jään imestama selle üle, kui saamatud on vastaste mängijad ja olen endiselt seisukoha juures, et need killid, mis ENAMUS (mitte kõigil loomulikult) royali mängijatel, on kinni klassi eripärast, mitte sellest, et nad oskavad mängida .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 20:11:51 vasta tsitaadiga

Victory Village

Olen mänginud kahel pool.
Ja tõesti alguses kohe Axis/Nationals jõuavad kiiremini baase haarata ja sellest tuleneb ka rohkem võidu võimalusi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 03:32:55 vasta tsitaadiga

100% mirrordatud mapid oleks idiootsus tegelikult.

Kuid nüüd asjast. Tahaks sõpra kangesti mängu kutsuda. Kui kellelgi key üle, siis palun visake mulle PSi key ja tehke siia teemasse postitus, et saatsite key.

Suured tänud veel kord nendele tegelastele, kes mulle praeguse BETA faasi jaoks key saatsid!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 14:20:27 vasta tsitaadiga

Mängisin 3 päeva ja hakkab tulema.
2 põhilist chari kellega mängin.
Mercury92 - Gunner - LVL10 - Royal
AKM - Commando - LVL8 - Nationals

NB! Suured pildid!

1) 3 Killi järjest.
Spoiler Spoiler Spoiler


2) Vaata Chatlogi! Lendan siis lennukiga Royali baasi peal, näen vaenlane võtab lennuki ja 2 tüüpi veel istuvad peale. Vaenlane hakkab õhku tõustma. Mõtlemata võtan oma lennuki suuna nende peale. Sõidan täpselt neile sisse kes pole veel õhku jõudnud tõusta. 3x killi ja suicide icon_biggrin.gif. "What idiot takes a plane and dont fly" - ei puutu siia.
Spoiler Spoiler Spoiler


3) Parim minu tulemus, lõppscooris oli +3 killi ja +3 surma
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 15:12:51 vasta tsitaadiga

ENdiselt ühte beta võtit vaja .)

Täna ei soovi keegi koos väikest mängu teha? Ise nat commando
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 10.05.2009 15:20:11 vasta tsitaadiga

fileplanet annab igale accountile beta key, tee miski random acc ja olemas
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 10.05.2009 15:36:46 vasta tsitaadiga

Jep, http://www.battlefield-heroes.com/news/giving-away-even-more-beta-keys

Õhtul võib täitsa teha ning küsimus ka - kas heroeses pole mingit add friends asja? Ma tean, et saab minna serverisse, kus sõber on, aga mingi online-offline list huvitaks rohkem..

Ise mängin üldiselt: Veskioja ja J6mm

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 16:24:46 vasta tsitaadiga

Seda võimalust on korduvalt küsitud, aga hetkel pole seda mängus märganud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 11.05.2009 12:38:58 vasta tsitaadiga

Tegin siis ka omale tegelase sinna. Madistasin kah ikka natuke ja sain paar levelit, nüüd on aga selline probleem, et ma ei mäleta oma kasutaja nime ega passi. (omastarust ma nagu tean mis ta olema peaks aga see kuramuse veebileht ei võta vastu seda. Enam ei saa mängida... Keegi oskab aidata ja öelda kust ma selle password ja username teada saaksin ? icon_redface.gif
Aitäh abi eest .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 12:40:35 vasta tsitaadiga

https://profile.ea.com/forgotpassword.do
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 11.05.2009 13:20:22 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru https://play.battlefield-heroes.com ma ei saa sinna lehele logida, no tee mis tahad leht ei akspteeri mu kasutajat võ passi, sellessuhtes mingit errorit ette ei löö, lihtsalt ei juhtu midagi... wtf ? kuidas ma uuesti mängida saan ???
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 11.05.2009 13:44:04 vasta tsitaadiga

Äkki sa ajad EA ja beta logimisandmed sassi?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 11.05.2009 13:54:16 vasta tsitaadiga

Ei tea ju ma vast midagi sassi ajasin, peale pikka pusimist sain beta logimis andmet resetitud ja sain sisse icon_biggrin.gif Ja nüüd tagasi madistama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 14:32:18 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
ma ei saa aru https://play.battlefield-heroes.com ma ei saa sinna lehele logida, no tee mis tahad leht ei akspteeri mu kasutajat võ passi, sellessuhtes mingit errorit ette ei löö, lihtsalt ei juhtu midagi... wtf ? kuidas ma uuesti mängida saan ???


Muide mul on just selline prob, et panin username ja pw sisse, ei lubanud, aga teadsin et need peavad olema õiged. Kolm korda proovisin samu asju ja siis lasi sisse alles icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 15:30:51 vasta tsitaadiga

Key olemas ja sai sõbrale antud. Retsept!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.05.2009 15:45:28 vasta tsitaadiga

Keegi uue mäpi tulekust ei tea midagi?
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 16:25:31 vasta tsitaadiga

ega kellelgi lahkel inimesel key-d üle pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blacktor
Piiratud kasutaja
Blacktor

liitunud: 03.11.2008




sõnum 11.05.2009 17:58:54 vasta tsitaadiga

Hmm mida peaks tähendama Unable to Connest 1002?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 18:35:29 vasta tsitaadiga

Blacktor, lähed mängu BFHeroes.exe kaudu?

Kui aga minna BF:H kodulehele (Start Menu\Programs\EA Games\Battlefield Heroes) ja sealt Play Now vajutada, tuleb sama error?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.05.2009 19:34:13 vasta tsitaadiga

Niisiis, siin on screen minu läbi aegade parimast skoorist.
Pärast pildi tegemist lisandus veel 37 punkti ja üks surm.

Mehed, kardan et te olete nüüd omatud !
Spoiler Spoiler Spoiler


1 pilt veel varasemast ajast.

Spoiler Spoiler Spoiler


Noh, mina teie asemel küll enam ei ülbaks.

Nimodi mängitakse ! Omatud !

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 19:36:40 vasta tsitaadiga

Mul jääb ka tavaliselt skoor sinna kanti.
Aga vähemalt on fun mängida
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blacktor
Piiratud kasutaja
Blacktor

liitunud: 03.11.2008




sõnum 11.05.2009 19:59:54 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
Blacktor, lähed mängu BFHeroes.exe kaudu?

Kui aga minna BF:H kodulehele (Start Menu\Programs\EA Games\Battlefield Heroes) ja sealt Play Now vajutada, tuleb sama error?



Jah kui ma läbi neti lehe sisse lähen :/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 20:18:55 vasta tsitaadiga

Sa pead lehel kaks korda logima - esimene kord siis, kui lähed http://play.battlefield-heroes.com/ , kus hüppab logimisaken ette ning enne play vajutamist pead veel lehel omaette sisse logima

viimati muutis Anna tooli 11.05.2009 21:11:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 11.05.2009 21:01:19 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Niisiis, siin on screen minu läbi aegade parimast skoorist.
Pärast pildi tegemist lisandus veel 37 punkti ja üks surm.

Mehed, kardan et te olete nüüd omatud !
Spoiler Spoiler Spoiler


1 pilt veel varasemast ajast.

Spoiler Spoiler Spoiler


Noh, mina teie asemel küll enam ei ülbaks.

Nimodi mängitakse ! Omatud !


Sinu läbi aegade parim skoor on 2 killi ja 6 surma? Ma hakkasin juba värisema...

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.05.2009 21:08:26 vasta tsitaadiga

Mul tuleb tavalislt skoor üle tuhande...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:25:34 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Niisiis, siin on screen minu läbi aegade parimast skoorist.
Pärast pildi tegemist lisandus veel 37 punkti ja üks surm.

Mehed, kardan et te olete nüüd omatud !
Spoiler Spoiler Spoiler


1 pilt veel varasemast ajast.

Spoiler Spoiler Spoiler


Noh, mina teie asemel küll enam ei ülbaks.

Nimodi mängitakse ! Omatud !


Ei saa eriti aru mis seal uhkustada? icon_confused.gif
Sorry kui ei saa poindist aru.


viimati muutis Mercury 11.05.2009 21:26:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:26:20 vasta tsitaadiga

eesti919 kirjutas:
Mul tuleb tavalislt skoor üle tuhande...

Oled soldier, veedad enamus ajast kusagil lipu kõrval ja vajutad granade spammi? :P
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:27:23 vasta tsitaadiga

Pigem, solider, enamuselt camp and run icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 21:45:20 vasta tsitaadiga

Mercury, tegu on Gunnariga.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blacktor
Piiratud kasutaja
Blacktor

liitunud: 03.11.2008




sõnum 11.05.2009 21:55:39 vasta tsitaadiga

Nii sain ma tööle jah
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:27:14 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Mercury, tegu on Gunnariga.

Mis selle Gunnariga on? icon_redface.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 22:45:37 vasta tsitaadiga

Ajukahjustus prolly eusa_wall.gif

Ütleks, et vaata teisi postitusi, aga enamus on ära kustutatud.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 23:53:38 vasta tsitaadiga

Lahe mäng ikka. Palju lõbusam kui eelnevad BF'id mida ka põgusalt vaadatud.
Viimane kord kui mängisin, siis enne mapi lõppemist juhtus nii, et tegin 3 killi ~8 sekundiga, kohe pärast seda kahjuks sai mäng läbi...


Ja seda, et kuidas saaks aknas mängida seda?
nt. kui reso on mul 1280x1024, aga mäng võiks rahulikult 1028x800 joosta olla mul... ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 09:23:43 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Ja seda, et kuidas saaks aknas mängida seda?
nt. kui reso on mul 1280x1024, aga mäng võiks rahulikult 1028x800 joosta olla mul... ?

Kunagi sai, enam ei saa. Ise sellel hetkel aktiivselt ei mänginud, konkreetset põhjust ei tea, aga väidetavalt võeti windowed mode cheaterite pärast ära.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 14.05.2009 10:50:28 vasta tsitaadiga

Gunnar on nagu Antti Liiv, kes viskas meediasse sotsiaalse eksperimendi käigus vastuolulise artikli ja siis vaatas, kuidas sellele reageeritakse. Ainuke vahe, et Liiv tegi seda pseudonüümi alt tavaliselt icon_biggrin.gif
Ära muretse Veskioja, gunnar võib möga ajada, aga mänguoskust tal on kõvasti üle keskmise icon_biggrin.gif

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 14.05.2009 18:57:20 vasta tsitaadiga

kopp vaikselt ees juba neist mapidest. 12 lvl peal läheb mega aeglaselt ka peab mingi 40 roundi tegema enne kui lvl irw:D
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 04:30:00 vasta tsitaadiga

Olx.. yay mina, olen kahele sõbrale, kes nüüd betat usinasti mängivad, eduka BFH promo teinud .)

Kui "natsionalistide" poolel mängite, siis andke märku mängus, kui minuga ühte roundi juhtute (nimi KHORGMOTH).
PS. Kolmas sõber vajab nakatamist. Kui kellelgi beta key üle, saatke ps'ga icon_smile.gif TÄnud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 13:53:49 vasta tsitaadiga

Regasin ennast mingi nädal aega tagasi sinna beta koodi saamiseks. Nüüd pole mulle ühtegi meili tulnud icon_neutral.gif

Ega kellelgi lahkel inimesel beta koodi üle pole? Võiks mulle privaatsõnumi saata.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 21:33:40 vasta tsitaadiga

Niisiis on nüüdseks mu "main" level 14. Tuleks mainida, et leveldamine on tõesti suhteliselt aeglane, aga samas pole selles midagi hullu ka. Mul on sellest ainult natuke kahju, et kui full välja tuleb, siis tuleb uuesti 0-30 teha ja ei ütleks, et see siis palju kiiremini läheb - mis seal ikka.

Positiivsena tahaks BFH puhul ära mainida, et kohati tundub kogukond (vähemalt praegu betas) mõnus olevat. Rahval on huumorimeelt, mõistust - kuigi on ka erandeid .p

Statistikat muidugi ei maksa uskuda, aga foorumis kohalikud tegid statistikat ja tulemus vanuse kohta siis järgmine.

Average age so far 23 years 4 months.

0-13= 26
14-17=60
18-20=27
21-29=68
30-39=40
40-49=11
50+= 4
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 21:39:49 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mul on sellest ainult natuke kahju, et kui full välja tuleb, siis tuleb uuesti 0-30 teha ja ei ütleks, et see siis palju kiiremini läheb - mis seal ikka.

Minu teada jäävad need beta characterid alles.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 22:03:04 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Timberg kirjutas:
Mul on sellest ainult natuke kahju, et kui full välja tuleb, siis tuleb uuesti 0-30 teha ja ei ütleks, et see siis palju kiiremini läheb - mis seal ikka.

Minu teada jäävad need beta characterid alles.

Leiad allika ka sellele? Ääretult tore oleks kindlalt teada. Samas ma ise enda meelestl ugesin, et ei tooda mingeid beta tegelasi üle.

Leidsin ise:
We have removed all of your test Heroes. However, don’t be sad. Now is the time of REAL Heroes. No more practicing. These are the Heroes you can take with you into the full launch of the game – to show off to your friends, the n00bs and the world at large!


viimati muutis Timberg 18.05.2009 22:07:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.