|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.05.2009 00:10:43
|
|
|
Teeme nii, et teiste kasutajate solvamise jätame oma mõtetesse või personaalsõnumitesse, emaili või msni. Kui on vaja solvata, siis mõelge hoolikalt järele, kus ja kuidas seda teete. Igal juhul HV keskkonnas seda ei sallita ja vajaduse korral saavad privilegeeritud väljavalitud autasustatud AM staatusega.
Kena nädalavahetust teile.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
09.05.2009 15:37:56
|
|
|
Timberg pani asjad paika. Aga asjast ka. Kuidas tuleb kasutada "Mark target" skilli? Ei saanud kuidagi hakkama
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.05.2009 17:16:19
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
| Ei saanud kuidagi hakkama :D |
Kui jutt commando skillist, siis lihtsalt ole vastasel lähedal (olgu vastaseks commando, keda stealthis näed või gunner) ja vajuta skilli. Skill märgib vastased ära. Kui vastase commando on stealthis ja saab sinult marki, toob see nad stealthist välja. Lühikest aega näed märgitud vastaseid ka läbi seinte.
See on eriti tõhus teiste commandode vastu, kasutan skilli ise üha rohkem.
Lisaks punktide teenimiseks ka täiesti asjalik. Vaatad.. 3 vastast? Margid ära ja minu arust saab kohe juba mingeid punkte või xp vms (viimase puhul võin eksida) ja kui sinu poolt märgitud tõprad ära tapetakse ka, saab ka vist mingeid punkte .)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
09.05.2009 17:16:39
|
|
|
Ah deemit, ma lootsin, et saab kaugelt ka snaipides
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
09.05.2009 17:18:52
|
|
|
peaks saama ka kaugelt , vaatad läbi sihiku ja viskad mark target peale kuid siis võid juba maha lasta aga ma vist ikka eksin
viimati muutis kalle78 09.05.2009 17:34:14, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
09.05.2009 17:18:58
|
|
|
| Krt ja mina mõtlesin, miks ma läbi seinte vendi näen ja mingi punase rõngaga vastas eest töllerdamas .D
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
09.05.2009 17:40:53
|
|
|
Wallhack
Muidu Axis võidavad tunduvalt rohkem kui Allies.
Suht unbalanced.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.05.2009 17:47:39
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
Muidu Axis võidavad tunduvalt rohkem kui Allies.
Suht unbalanced. |
Kas relvad pole mitte ühesugused?
Mulle jääb mulje, et enamus ajast on baasid lihtsalt nationalide käes või siis royalid surevad rohkem. Ise üritan mängust välja tulla ikka 1-2 surmaga, kuigi on ka halvemaid momente, kus saab mängus 5 korda surma vms .p
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
09.05.2009 17:55:21
|
|
|
| relvad on ühesugused kuid mõnikord tundub, et nationalide lähenemisteed baasidele on etemad aga kui satud vastamisi paari vastasega kes koos ringi kärutavad on suht raske nende vastu saada
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.05.2009 18:04:06
|
|
|
| kalle78 kirjutas: |
| relvad on ühesugused kuid mõnikord tundub, et nationalide lähenemisteed baasidele on etemad aga kui satud vastamisi paari vastasega kes koos ringi kärutavad on suht raske nende vastu saada |
Kurat seda teab, ise olen küll kaartide tasakaalule mõelnud, aga jääb ikkagi mulje, et tulemus on rohkem kinni mängijate oskustest. Kui royali mängijad jooksevad baasist välja mööda lagedat tühermaad, kus ei saa kusagile varjuda (mitte ei lähe ringiga või masinatega) - on see taktikaliselt täiesti vale otsus. Neid on viimased 3 minutit järjest nationalide snaiperid ÜHTEDEST JA SAMADEST KOHTADES korduvalt tapnud, aga tõprad ikka tulevad välja.
Ma arvan, et võitlus hakkab võrdsem olema, kui mäng betast välja jõuab ja rohkem kogenud FPS mängijaid kogukonda tuleb. Seniks jään imestama selle üle, kui saamatud on vastaste mängijad ja olen endiselt seisukoha juures, et need killid, mis ENAMUS (mitte kõigil loomulikult) royali mängijatel, on kinni klassi eripärast, mitte sellest, et nad oskavad mängida .p
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
09.05.2009 20:11:51
|
|
|
Victory Village
Olen mänginud kahel pool.
Ja tõesti alguses kohe Axis/Nationals jõuavad kiiremini baase haarata ja sellest tuleneb ka rohkem võidu võimalusi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.05.2009 03:32:55
|
|
|
100% mirrordatud mapid oleks idiootsus tegelikult.
Kuid nüüd asjast. Tahaks sõpra kangesti mängu kutsuda. Kui kellelgi key üle, siis palun visake mulle PSi key ja tehke siia teemasse postitus, et saatsite key.
Suured tänud veel kord nendele tegelastele, kes mulle praeguse BETA faasi jaoks key saatsid!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
10.05.2009 14:20:27
|
|
|
Mängisin 3 päeva ja hakkab tulema.
2 põhilist chari kellega mängin.
Mercury92 - Gunner - LVL10 - Royal
AKM - Commando - LVL8 - Nationals
NB! Suured pildid!
1) 3 Killi järjest.
Spoiler 
2) Vaata Chatlogi! Lendan siis lennukiga Royali baasi peal, näen vaenlane võtab lennuki ja 2 tüüpi veel istuvad peale. Vaenlane hakkab õhku tõustma. Mõtlemata võtan oma lennuki suuna nende peale. Sõidan täpselt neile sisse kes pole veel õhku jõudnud tõusta. 3x killi ja suicide . "What idiot takes a plane and dont fly" - ei puutu siia.
Spoiler 
3) Parim minu tulemus, lõppscooris oli +3 killi ja +3 surma
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.05.2009 15:12:51
|
|
|
ENdiselt ühte beta võtit vaja .)
Täna ei soovi keegi koos väikest mängu teha? Ise nat commando
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
10.05.2009 15:20:11
|
|
|
| fileplanet annab igale accountile beta key, tee miski random acc ja olemas
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veskioja
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2008
|
10.05.2009 15:36:46
|
|
|
Jep, http://www.battlefield-heroes.com/news/giving-away-even-more-beta-keys
Õhtul võib täitsa teha ning küsimus ka - kas heroeses pole mingit add friends asja? Ma tean, et saab minna serverisse, kus sõber on, aga mingi online-offline list huvitaks rohkem..
Ise mängin üldiselt: Veskioja ja J6mm
_________________ To fight and die for the Hell Brigade! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.05.2009 16:24:46
|
|
|
| Seda võimalust on korduvalt küsitud, aga hetkel pole seda mängus märganud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
11.05.2009 12:38:58
|
|
|
Tegin siis ka omale tegelase sinna. Madistasin kah ikka natuke ja sain paar levelit, nüüd on aga selline probleem, et ma ei mäleta oma kasutaja nime ega passi. (omastarust ma nagu tean mis ta olema peaks aga see kuramuse veebileht ei võta vastu seda. Enam ei saa mängida... Keegi oskab aidata ja öelda kust ma selle password ja username teada saaksin ?
Aitäh abi eest .
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
11.05.2009 13:20:22
|
|
|
| ma ei saa aru https://play.battlefield-heroes.com ma ei saa sinna lehele logida, no tee mis tahad leht ei akspteeri mu kasutajat võ passi, sellessuhtes mingit errorit ette ei löö, lihtsalt ei juhtu midagi... wtf ? kuidas ma uuesti mängida saan ???
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
11.05.2009 13:44:04
|
|
|
| Äkki sa ajad EA ja beta logimisandmed sassi?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
11.05.2009 13:54:16
|
|
|
Ei tea ju ma vast midagi sassi ajasin, peale pikka pusimist sain beta logimis andmet resetitud ja sain sisse Ja nüüd tagasi madistama
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
11.05.2009 14:32:18
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| ma ei saa aru https://play.battlefield-heroes.com ma ei saa sinna lehele logida, no tee mis tahad leht ei akspteeri mu kasutajat võ passi, sellessuhtes mingit errorit ette ei löö, lihtsalt ei juhtu midagi... wtf ? kuidas ma uuesti mängida saan ??? |
Muide mul on just selline prob, et panin username ja pw sisse, ei lubanud, aga teadsin et need peavad olema õiged. Kolm korda proovisin samu asju ja siis lasi sisse alles
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.05.2009 15:30:51
|
|
|
| Key olemas ja sai sõbrale antud. Retsept!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
11.05.2009 15:45:28
|
|
|
Keegi uue mäpi tulekust ei tea midagi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
11.05.2009 16:25:31
|
|
|
ega kellelgi lahkel inimesel key-d üle pole
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blacktor
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.11.2008
|
11.05.2009 17:58:54
|
|
|
| Hmm mida peaks tähendama Unable to Connest 1002?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.05.2009 18:35:29
|
|
|
Blacktor, lähed mängu BFHeroes.exe kaudu?
Kui aga minna BF:H kodulehele (Start Menu\Programs\EA Games\Battlefield Heroes) ja sealt Play Now vajutada, tuleb sama error?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
11.05.2009 19:34:13
|
|
|
Niisiis, siin on screen minu läbi aegade parimast skoorist.
Pärast pildi tegemist lisandus veel 37 punkti ja üks surm.
Mehed, kardan et te olete nüüd omatud !
Spoiler 
1 pilt veel varasemast ajast.
Spoiler 
Noh, mina teie asemel küll enam ei ülbaks.
Nimodi mängitakse ! Omatud !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.05.2009 19:36:40
|
|
|
Mul jääb ka tavaliselt skoor sinna kanti.
Aga vähemalt on fun mängida
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blacktor
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.11.2008
|
11.05.2009 19:59:54
|
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
Blacktor, lähed mängu BFHeroes.exe kaudu?
Kui aga minna BF:H kodulehele (Start Menu\Programs\EA Games\Battlefield Heroes) ja sealt Play Now vajutada, tuleb sama error? |
Jah kui ma läbi neti lehe sisse lähen :/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.05.2009 20:18:55
|
|
|
Sa pead lehel kaks korda logima - esimene kord siis, kui lähed http://play.battlefield-heroes.com/ , kus hüppab logimisaken ette ning enne play vajutamist pead veel lehel omaette sisse logima
viimati muutis Anna tooli 11.05.2009 21:11:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veskioja
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2008
|
11.05.2009 21:01:19
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Niisiis, siin on screen minu läbi aegade parimast skoorist.
Pärast pildi tegemist lisandus veel 37 punkti ja üks surm.
Mehed, kardan et te olete nüüd omatud !
Spoiler 
1 pilt veel varasemast ajast.
Spoiler 
Noh, mina teie asemel küll enam ei ülbaks.
Nimodi mängitakse ! Omatud ! |
Sinu läbi aegade parim skoor on 2 killi ja 6 surma? Ma hakkasin juba värisema...
_________________ To fight and die for the Hell Brigade! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.05.2009 21:08:26
|
|
|
| Mul tuleb tavalislt skoor üle tuhande...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
11.05.2009 21:25:34
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Niisiis, siin on screen minu läbi aegade parimast skoorist.
Pärast pildi tegemist lisandus veel 37 punkti ja üks surm.
Mehed, kardan et te olete nüüd omatud !
Spoiler 
1 pilt veel varasemast ajast.
Spoiler 
Noh, mina teie asemel küll enam ei ülbaks.
Nimodi mängitakse ! Omatud ! |
Ei saa eriti aru mis seal uhkustada?
Sorry kui ei saa poindist aru.
viimati muutis Mercury 11.05.2009 21:26:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.05.2009 21:26:20
|
|
|
| eesti919 kirjutas: |
| Mul tuleb tavalislt skoor üle tuhande... |
Oled soldier, veedad enamus ajast kusagil lipu kõrval ja vajutad granade spammi? :P
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
11.05.2009 21:27:23
|
|
|
Pigem, solider, enamuselt camp and run
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blacktor
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.11.2008
|
11.05.2009 21:55:39
|
|
|
| Nii sain ma tööle jah
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
11.05.2009 22:27:14
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Mercury, tegu on Gunnariga. |
Mis selle Gunnariga on?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
11.05.2009 22:45:37
|
|
|
Ajukahjustus prolly
Ütleks, et vaata teisi postitusi, aga enamus on ära kustutatud.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
11.05.2009 23:53:38
|
|
|
Lahe mäng ikka. Palju lõbusam kui eelnevad BF'id mida ka põgusalt vaadatud.
Viimane kord kui mängisin, siis enne mapi lõppemist juhtus nii, et tegin 3 killi ~8 sekundiga, kohe pärast seda kahjuks sai mäng läbi...
Ja seda, et kuidas saaks aknas mängida seda?
nt. kui reso on mul 1280x1024, aga mäng võiks rahulikult 1028x800 joosta olla mul... ?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.05.2009 09:23:43
|
|
|
| jako07 kirjutas: |
Ja seda, et kuidas saaks aknas mängida seda?
nt. kui reso on mul 1280x1024, aga mäng võiks rahulikult 1028x800 joosta olla mul... ? |
Kunagi sai, enam ei saa. Ise sellel hetkel aktiivselt ei mänginud, konkreetset põhjust ei tea, aga väidetavalt võeti windowed mode cheaterite pärast ära.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monty11
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2006
|
14.05.2009 10:50:28
|
|
|
Gunnar on nagu Antti Liiv, kes viskas meediasse sotsiaalse eksperimendi käigus vastuolulise artikli ja siis vaatas, kuidas sellele reageeritakse. Ainuke vahe, et Liiv tegi seda pseudonüümi alt tavaliselt
Ära muretse Veskioja, gunnar võib möga ajada, aga mänguoskust tal on kõvasti üle keskmise
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
14.05.2009 18:57:20
|
|
|
| kopp vaikselt ees juba neist mapidest. 12 lvl peal läheb mega aeglaselt ka peab mingi 40 roundi tegema enne kui lvl irw:D
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.05.2009 04:30:00
|
|
|
Olx.. yay mina, olen kahele sõbrale, kes nüüd betat usinasti mängivad, eduka BFH promo teinud .)
Kui "natsionalistide" poolel mängite, siis andke märku mängus, kui minuga ühte roundi juhtute (nimi KHORGMOTH).
PS. Kolmas sõber vajab nakatamist. Kui kellelgi beta key üle, saatke ps'ga TÄnud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
16.05.2009 13:53:49
|
|
|
Regasin ennast mingi nädal aega tagasi sinna beta koodi saamiseks. Nüüd pole mulle ühtegi meili tulnud
Ega kellelgi lahkel inimesel beta koodi üle pole? Võiks mulle privaatsõnumi saata.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.05.2009 21:33:40
|
|
|
Niisiis on nüüdseks mu "main" level 14. Tuleks mainida, et leveldamine on tõesti suhteliselt aeglane, aga samas pole selles midagi hullu ka. Mul on sellest ainult natuke kahju, et kui full välja tuleb, siis tuleb uuesti 0-30 teha ja ei ütleks, et see siis palju kiiremini läheb - mis seal ikka.
Positiivsena tahaks BFH puhul ära mainida, et kohati tundub kogukond (vähemalt praegu betas) mõnus olevat. Rahval on huumorimeelt, mõistust - kuigi on ka erandeid .p
Statistikat muidugi ei maksa uskuda, aga foorumis kohalikud tegid statistikat ja tulemus vanuse kohta siis järgmine.
Average age so far 23 years 4 months.
0-13= 26
14-17=60
18-20=27
21-29=68
30-39=40
40-49=11
50+= 4
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.05.2009 21:39:49
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Mul on sellest ainult natuke kahju, et kui full välja tuleb, siis tuleb uuesti 0-30 teha ja ei ütleks, et see siis palju kiiremini läheb - mis seal ikka. |
Minu teada jäävad need beta characterid alles.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.05.2009 22:03:04
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Mul on sellest ainult natuke kahju, et kui full välja tuleb, siis tuleb uuesti 0-30 teha ja ei ütleks, et see siis palju kiiremini läheb - mis seal ikka. |
Minu teada jäävad need beta characterid alles. |
Leiad allika ka sellele? Ääretult tore oleks kindlalt teada. Samas ma ise enda meelestl ugesin, et ei tooda mingeid beta tegelasi üle.
Leidsin ise:
We have removed all of your test Heroes. However, dont be sad. Now is the time of REAL Heroes. No more practicing. These are the Heroes you can take with you into the full launch of the game to show off to your friends, the n00bs and the world at large!
viimati muutis Timberg 18.05.2009 22:07:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|