Täna mul alles hakkas nett hirmsalt lendama, tegin enda uue allalaadimiskiiruse rekordi(250kb/s, vana oli 200 ringis)
Ei tea mis siis suveks saab, KÕU pidi tegema suure uuenduse mastidele ja seadmetele suvel
Nett on olnud väga viisakas see nädal jah, ülimalt kiire ja ping on päris hea. Hetkel on selle eest aga mingi meeletu signaalitugevuse kõikumine. KÕU enda soft kõigub nulli ja 300 vahet (enamasti 600-900) ja hädavaevu püsib ühendus üleval - õhtuks on ilmselt jälle asi lahenenud.
Nii, minu KÕU internet on surnud, max 20kb/s lähev välja ja ping Eesti servudes on 500ms ja ülessegi.
Pinging www.ee [194.204.33.19] with 32 bytes of data:
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=724ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=639ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=817ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=736ms TTL=58
Ping statistics for 194.204.33.19:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 639ms, Maximum = 817ms, Average = 729ms
Nett on olnud väga viisakas see nädal jah, ülimalt kiire ja ping on päris hea. Hetkel on selle eest aga mingi meeletu signaalitugevuse kõikumine. KÕU enda soft kõigub nulli ja 300 vahet (enamasti 600-900) ja hädavaevu püsib ühendus üleval - õhtuks on ilmselt jälle asi lahenenud.
Mis seal imestada. Suured muutused ju toimunud. Äkki see kõikumine on väärtusahela osa
Elektriarvelt siis:
"8. maist kannavad meie ettevõtted uut ja ühist Eesti Energia kaubamärki. Ühtse Eesti Energiana on meie tegevus klientidele arusaadavam. Nii väljendame oma peamist tugevust- terviklikku väärtusahelat. "
Katkiiiiiii. Vahepeal pole üldse mingit levi ei sarvikul ega lutsul - levi pole as in mitte mingit levi pole, seadmed ei leia ühtegi aatomit või molekuli võnkumas õigel sagedusel.
Hetkel on kohilas mingi ilge masti jama ei connecti senna. Hetkel tavalise sarviku antenniga püüan raplast signaali ja siis saab netis olla . Et kohilast levi ei sööks on fooolium ette pandud antennile ja töötab . Vähemalt saab netis olla.
Hetkel on kohilas mingi ilge masti jama ei connecti senna. Hetkel tavalise sarviku antenniga püüan raplast signaali ja siis saab netis olla . Et kohilast levi ei sööks on fooolium ette pandud antennile ja töötab . Vähemalt saab netis olla.
Nii ta on jah. Sarviku signaalituli viskleb punase ja rohelise vahel nagu hull
Hetkel on kohilas mingi ilge masti jama ei connecti senna. Hetkel tavalise sarviku antenniga püüan raplast signaali ja siis saab netis olla . Et kohilast levi ei sööks on fooolium ette pandud antennile ja töötab . Vähemalt saab netis olla.
Nii ta on jah. Sarviku signaalituli viskleb punase ja rohelise vahel nagu hull
mul oli kohila Roheline aga ei ühenda ära, siis rapla poole ja hakkas üldse signaali kaotama kuni ma ei tea mis masti otsas hetkel aga töötab sarviku antenniga
Scart: Saad ju küll kasutada detsimeeter-antenni. Lihtsalt asendad ühendusülemineku 300 oomi To 75 oomi üleminekuga 300 oomi To 50 oomi ja kogu lugu.
Täpselt nagu vanadel headel aegadel oma 100 aastat juba tehtud on ja mitte keegi pole kunagi nutnud, et hakkama ei saa
Ja nende ülemineku ehitamise lahenduste kohta on ka juttu "must-miljonis" raadiotehnika raamatus ja õpikus. Head raamatukogu külastamist, selle asemel ,et pisaraid valada 8)
kohila mast tuleks scardi tervise huvides dubleerida. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
ma dubleerisin raamatukogu kah ära, nüüd on õpikuid võtta lausa 200 aasta kohta _________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
proovisin eile täiesti suvalise teleka/raadio antenni kabla ja vana välise raadioantenniga.
levi oli juba sellega tunduvalt parem kui nende stock junnidega ja seda ilma suunamata ja väga kehvas kohas asuva antenniga
sai siis 8-ndal ringi liigutud ja kõu kiiruseid proovitud
kõud püüab "vana sarvik" auto tagaistmel, sarved püsti
kiirused megabittides ja mõõtmisel kasutatud www.speedtest.net teenust
speedtest-i server oli päeval vist suht koomas.
ses mõttes, et soome serveriga oli dl 1+ mega ja eesti tigma-ga 0.4 kui sedagi.
pingi sain stabiilselt ~220ms peale, neti.ee-d pingides keskmiselt 130ms
ning surfata oli ikka kohe hoopis teine tera kui stock sarvedega
Signaali tugevus teeb täna rekordeid jälle. Negatiivses mõttes. Ma küll nagu ei mäleta, et praegused keskmised vihmapilved oleks niimoodi levi tugevust mõjutanud, sest praegu sompus ilmaga on signaali lausa 150 jagu, enne selge taevaga aga 900.
Pinging neti.neti.ee [195.50.209.245] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=2097ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=145ms TTL=57
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=2539ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=380ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=131ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=2283ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=399ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=3296ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=3459ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=1476ms TTL=57
Request timed out.
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=851ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=205ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=142ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=96ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=85ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=83ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=190ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=87ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=90ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=177ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=75ms TTL=57
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=79ms TTL=57
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Ping statistics for 195.50.209.245:
Packets: Sent = 33, Received = 22, Lost = 11 (33% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 75ms, Maximum = 3459ms, Average = 834ms
Asi on täiesti võimetu midagi avama, sest iga 2-3 sekundi info liigutamise järel on täielik seisak 20 sekundit.
selline küsimus, et kui laenan sõbra käest wifi ruuteri, millega ta kõud kasutab, kas saan ise ka vaadata sellega, kuidas mu elukohas levi on? Ehk, võtan tema ruuteri, panen enda arvuti taha ja nett olemas?
No täiesti faking võrratu! USB seade lihtsalt täna õhtust saadik ei tööta - proovitud kolme eri arvuti taga. Signaalitugevus on korralik, helistab rahulikult sisse, mõni sekund toimub info vahetus ja kõik. Vso. Ühendus võib olla tund aega üleval, mitte ühtegi bitti ka ei vahetata serveri ja lutsu vahel.
Dial-up ftw! Kell 5 oli vaja saada ruttu ühele kliendi arvutile Nvidia viimased ajurid, viskasin jooksma. Mõni minut tagasi katkes ära 60% peal 80st megast
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.