Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 07.05.2009 11:26:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ei tea, mis seda kiirust meil nii mõjutab.

Kindlasti mehikesed lähenevalt Nibiru planeedilt. icon_smile.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ussimuna
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 07.05.2009 13:26:30 vasta tsitaadiga

Kanepi ümbruse raffal veidi leevendust. Õhtuks pidada jaam tööle saama
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.05.2009 14:09:53 vasta tsitaadiga

Täna mul alles hakkas nett hirmsalt lendama, tegin enda uue allalaadimiskiiruse rekordi(250kb/s, vana oli 200 ringis)
Ei tea mis siis suveks saab, KÕU pidi tegema suure uuenduse mastidele ja seadmetele suvel icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 19:53:11 vasta tsitaadiga

Nett on olnud väga viisakas see nädal jah, ülimalt kiire ja ping on päris hea. Hetkel on selle eest aga mingi meeletu signaalitugevuse kõikumine. KÕU enda soft kõigub nulli ja 300 vahet (enamasti 600-900) ja hädavaevu püsib ühendus üleval - õhtuks on ilmselt jälle asi lahenenud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.05.2009 23:53:19 vasta tsitaadiga

Nii, minu KÕU internet on surnud, max 20kb/s lähev välja ja ping Eesti servudes on 500ms ja ülessegi.

Pinging www.ee [194.204.33.19] with 32 bytes of data:
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=724ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=639ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=817ms TTL=58
Reply from 194.204.33.19: bytes=32 time=736ms TTL=58

Ping statistics for 194.204.33.19:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 639ms, Maximum = 817ms, Average = 729ms
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 09.05.2009 00:15:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nett on olnud väga viisakas see nädal jah, ülimalt kiire ja ping on päris hea. Hetkel on selle eest aga mingi meeletu signaalitugevuse kõikumine. KÕU enda soft kõigub nulli ja 300 vahet (enamasti 600-900) ja hädavaevu püsib ühendus üleval - õhtuks on ilmselt jälle asi lahenenud.

Mis seal imestada. Suured muutused ju toimunud. Äkki see kõikumine on väärtusahela osa icon_biggrin.gif

Elektriarvelt siis:

"8. maist kannavad meie ettevõtted uut ja ühist Eesti Energia kaubamärki. Ühtse Eesti Energiana on meie tegevus klientidele arusaadavam. Nii väljendame oma peamist tugevust- terviklikku väärtusahelat. "
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 10:01:38 vasta tsitaadiga

Katkiiiiiii. Vahepeal pole üldse mingit levi ei sarvikul ega lutsul - levi pole as in mitte mingit levi pole, seadmed ei leia ühtegi aatomit või molekuli võnkumas õigel sagedusel.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 10:11:27 vasta tsitaadiga

Endal töötab ilusti thumbs_up.gif

Kulunud aeg - 18.286 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

458746.7 bit/sec
448 Kbit/sec
0.4 Mbit/sec
56 KB/sec
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 09.05.2009 10:57:11 vasta tsitaadiga

mul umbes täpselt sama icon_razz.gif
Kulunud aeg - 18.241 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti

459887.3 bit/sec
449.1 Kbit/sec
0.4 Mbit/sec
56.1 KB/sec

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 09.05.2009 10:58:54 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 5.67 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti

1479439.9 bit/sec
1444.8 Kbit/sec
1.4 Mbit/sec
180.6 KB/sec
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 11:37:58 vasta tsitaadiga

Hetkel on kohilas mingi ilge masti jama icon_biggrin.gif ei connecti senna. Hetkel tavalise sarviku antenniga püüan raplast signaali ja siis saab netis olla icon_biggrin.gif . Et kohilast levi ei sööks on fooolium ette pandud antennile ja töötab thumbs_up.gif . Vähemalt saab netis olla.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 11:52:54 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Hetkel on kohilas mingi ilge masti jama icon_biggrin.gif ei connecti senna. Hetkel tavalise sarviku antenniga püüan raplast signaali ja siis saab netis olla icon_biggrin.gif . Et kohilast levi ei sööks on fooolium ette pandud antennile ja töötab thumbs_up.gif . Vähemalt saab netis olla.


Nii ta on jah. Sarviku signaalituli viskleb punase ja rohelise vahel nagu hull icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 12:00:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
haldo kirjutas:
Hetkel on kohilas mingi ilge masti jama icon_biggrin.gif ei connecti senna. Hetkel tavalise sarviku antenniga püüan raplast signaali ja siis saab netis olla icon_biggrin.gif . Et kohilast levi ei sööks on fooolium ette pandud antennile ja töötab thumbs_up.gif . Vähemalt saab netis olla.


Nii ta on jah. Sarviku signaalituli viskleb punase ja rohelise vahel nagu hull icon_smile.gif


mul oli kohila Roheline aga ei ühenda ära, siis rapla poole ja hakkas üldse signaali kaotama kuni ma ei tea mis masti otsas hetkel aga töötab sarviku antenniga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 13:08:07 vasta tsitaadiga

see, et milline kaabel/antenn peab olema, et levi paremaks saada?
tavaline teleka detsimeetri antenn ja kabla sobib või on mingit spetsi vaja?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 13:17:46 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
see, et milline kaabel/antenn peab olema, et levi paremaks saada?
tavaline teleka detsimeetri antenn ja kabla sobib või on mingit spetsi vaja?


Tavaline detsikas ei pidavat sobima - mul on EE enda poolt müüdud rest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.05.2009 13:25:38 vasta tsitaadiga

Scart: Saad ju küll kasutada detsimeeter-antenni. Lihtsalt asendad ühendusülemineku 300 oomi To 75 oomi üleminekuga 300 oomi To 50 oomi ja kogu lugu.
Täpselt nagu vanadel headel aegadel oma 100 aastat juba tehtud on ja mitte keegi pole kunagi nutnud, et hakkama ei saa icon_biggrin.gif

Ja nende ülemineku ehitamise lahenduste kohta on ka juttu "must-miljonis" raadiotehnika raamatus ja õpikus. Head raamatukogu külastamist, selle asemel ,et pisaraid valada 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 14:59:20 vasta tsitaadiga


Mustamäel siis selline seis, vapustav. Mobiilsega seda siis.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 15:24:30 vasta tsitaadiga

Hetkel käib kohila mastis parandamine, varsti peaks tööle saama icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 15:48:43 vasta tsitaadiga

kohila mast tuleks scardi tervise huvides dubleerida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 18:40:33 vasta tsitaadiga

ma dubleerisin raamatukogu kah ära, nüüd on õpikuid võtta lausa 200 aasta kohta
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 18:52:06 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Hetkel käib kohila mastis parandamine, varsti peaks tööle saama icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Päris mõnda aega korras juba jah, TV on oma parandamistega hulladekvaatne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 09.05.2009 19:32:41 vasta tsitaadiga


Tundub, et uue Kuimetsa mastiga asi päris normaalne kaupäeva õhtu ja vana sarviku kohta.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hindan
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2008




sõnum 10.05.2009 00:21:39 vasta tsitaadiga

Haapsalu masti all mobiilse seadmega selline tulemus. Pole paha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 10.05.2009 01:03:00 vasta tsitaadiga

hindan kirjutas:
Haapsalu masti all mobiilse seadmega selline tulemus. Pole paha!

DL speed icon_eek.gif
Rev.A maksimum peaks 3.1Mbit olema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 08:55:52 vasta tsitaadiga

proovisin eile täiesti suvalise teleka/raadio antenni kabla ja vana välise raadioantenniga.
levi oli juba sellega tunduvalt parem kui nende stock junnidega ja seda ilma suunamata ja väga kehvas kohas asuva antenniga
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 10.05.2009 09:20:19 vasta tsitaadiga

sai siis 8-ndal ringi liigutud ja kõu kiiruseid proovitud
kõud püüab "vana sarvik" auto tagaistmel, sarved püsti
kiirused megabittides ja mõõtmisel kasutatud www.speedtest.net teenust
Manus

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 12:17:58 vasta tsitaadiga


pühapäeva lõuna kohta suht norm nett.
kuusalu mast on mingi 6km kaugusel ja seadmeks vana sarvik ilma väliantennita

e:

suvaline teleka detsimeetriantenn ja lambikabla.
antenn enamvähem kuusalu poole suunatud.
pole paha. dl kiirus kõigub 1.1-1.6 mega vahel.

ei kujuta ette mis spets kabla ja takistuse juttu te ajate
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 13:26:05 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

pühapäeva lõuna kohta suht norm nett.
kuusalu mast on mingi 6km kaugusel ja seadmeks vana sarvik ilma väliantennita

e:

suvaline teleka detsimeetriantenn ja lambikabla.
antenn enamvähem kuusalu poole suunatud.
pole paha. dl kiirus kõigub 1.1-1.6 mega vahel.

ei kujuta ette mis spets kabla ja takistuse juttu te ajate


Kohila mast 2 välise antenniga thumbs_up.gif

Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hindan
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2008




sõnum 10.05.2009 14:00:00 vasta tsitaadiga

DL speed icon_eek.gif
Rev.A maksimum peaks 3.1Mbit olema.

Üks on see, mis peaks olema, teine see, mis aeg-ajalt on. Ei saa öelda, et kogu aeg asi nii roosiline on, aga siiski:
icon_biggrin.gif

Kohaks endiselt Haapsalu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 14:30:39 vasta tsitaadiga

kuulge kus täpsemalt see kuusalu saatja on, et kuhu antenn suunata?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 10.05.2009 14:48:43 vasta tsitaadiga

kuusalu mast asub kuusalu alajaamas oleva masti otsas
alajaam ise on maanteepealt näha, asub pea selle kõrval
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 15:11:09 vasta tsitaadiga

urri, kuidas sul muidu kiirus on ka? mul päeval 0.4-0.5 mega kandis.. kasutajaid vist pääris palju järgi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 10.05.2009 15:50:22 vasta tsitaadiga



ping on küll täielik kosmos,on ka 200 nähtud, kiirus on nii nagu sel kellaajal ikka

E:samas...

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 20:56:34 vasta tsitaadiga

speedtest-i server oli päeval vist suht koomas.
ses mõttes, et soome serveriga oli dl 1+ mega ja eesti tigma-ga 0.4 kui sedagi.
pingi sain stabiilselt ~220ms peale, neti.ee-d pingides keskmiselt 130ms
ning surfata oli ikka kohe hoopis teine tera kui stock sarvedega
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 22:33:34 vasta tsitaadiga

Signaali tugevus teeb täna rekordeid jälle. Negatiivses mõttes. Ma küll nagu ei mäleta, et praegused keskmised vihmapilved oleks niimoodi levi tugevust mõjutanud, sest praegu sompus ilmaga on signaali lausa 150 jagu, enne selge taevaga aga 900.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 07:58:23 vasta tsitaadiga

kus poest seda antennikabla otsa leida võib mis kõu seadme külge kinnituks?
praegu nn juhe niisama järel
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 10:14:20 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kus poest seda antennikabla otsa leida võib mis kõu seadme külge kinnituks?
praegu nn juhe niisama järel

Ise ostsin oomipoest kõik ühendused ja kaabli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 11.05.2009 17:43:28 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Winterwind kirjutas:
kus poest seda antennikabla otsa leida võib mis kõu seadme külge kinnituks?
praegu nn juhe niisama järel

Ise ostsin oomipoest kõik ühendused ja kaabli thumbs_up.gif

sama siin

E:http://www.osta.ee/7889972 - põmmige
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 20:43:20 vasta tsitaadiga

Täiesti kasutamatu icon_evil.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Asi on täiesti võimetu midagi avama, sest iga 2-3 sekundi info liigutamise järel on täielik seisak 20 sekundit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 12.05.2009 22:42:51 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et kui laenan sõbra käest wifi ruuteri, millega ta kõud kasutab, kas saan ise ka vaadata sellega, kuidas mu elukohas levi on? Ehk, võtan tema ruuteri, panen enda arvuti taha ja nett olemas?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 22:59:22 vasta tsitaadiga

No täiesti faking võrratu! USB seade lihtsalt täna õhtust saadik ei tööta - proovitud kolme eri arvuti taga. Signaalitugevus on korralik, helistab rahulikult sisse, mõni sekund toimub info vahetus ja kõik. Vso. Ühendus võib olla tund aega üleval, mitte ühtegi bitti ka ei vahetata serveri ja lutsu vahel.

Fantastiline teenus on see KÕU ikka.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 23:14:31 vasta tsitaadiga

o-u-t-r-o, teoreetiliselt peaksid saama küll
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 12.05.2009 23:25:12 vasta tsitaadiga

Aga kas on ka mingi kasutaja ja parool?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.05.2009 23:38:13 vasta tsitaadiga

o-u-t-r-o kirjutas:
Aga kas on ka mingi kasutaja ja parool?

Koduseadmel Wifiga ei elo mingit kasutajautunnust ja paroooli, aint siis on neid vaja kui tahad saada ruuteri sätatele ligi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 20:01:24 vasta tsitaadiga

Dial-up ftw! Kell 5 oli vaja saada ruttu ühele kliendi arvutile Nvidia viimased ajurid, viskasin jooksma. Mõni minut tagasi katkes ära 60% peal 80st megast icon_lol.gif

KÕU - internet, mis töötab. Või siis mitte.
---



hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.05.2009 08:40:46 vasta tsitaadiga

samas... päris üldistada ei saa..

ping tegi uue rekordi... eelnev oli 198 icon_wink.gif thumbs_up.gif
ja ega kiirusgi kehva pole, vana sarve kohta

E: teine katse ja kiirus aina tõuseb... ping küll väsib veits, kuid see pole mulle eriti oluline

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 10:25:30 vasta tsitaadiga


kuusalu mast on hetkel norm jah icon_biggrin.gif
kaugus 8km linnulennult ning antenniks suvaline tv lairiba
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 10:28:16 vasta tsitaadiga

Ega kohila peale ka kurta saa
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 14:21:28 vasta tsitaadiga

Jätkuvalt täiesti lootusetu...

Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 16.05.2009 14:29:59 vasta tsitaadiga

Sain hetkel sellise kiiruse :


Edit: See vist oli ainult ajutine, nüüd selline:


aga ei nurise, 100x kiirem kui mu tavaline


viimati muutis o-u-t-r-o 16.05.2009 15:21:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.