Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 20:21:58 vasta tsitaadiga

jeq kirjutas:
Kas keegi teab mõnda proget mis muudaks n95 ruuteriks! Jagaks läbi wlan-i 3g edasi!


Näiteks joiku spot oskab seda teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 23:12:52 vasta tsitaadiga

http://betalabs.nokia.com/betas/view/nokia-maps-30-ovi-maps
Lisaks sellele, et täiuslikum kaart on - on ka see palju kiirem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 13:24:24 vasta tsitaadiga

klge r22kige nüüd omanikud mis on mobiili plussid ja mis miinused, tasub endale muretseda seda fööni?

on selle telefoniga samuti loterii, et v6id saada korraliku ja samas v6id saada probleemse isendi?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 13:37:49 vasta tsitaadiga

Väga hea on. Kõik vajalikud asjad olid olemas. Mina lugesin suurimaks puuduseks vaevalist teksti sisestamist läbi T9.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 14:03:31 vasta tsitaadiga

endal on hetkel p1i problemaatiline koht on rullik ja otsin hetkel midagi asendusex... n85 netist lugedes tundus korpuse vigadega olema, et kipub kergesti lagunema, siis vaatasin seda n95-8gig versiooni ja tundus p2ris hea, oluline on asja juures, et oleks korralik kalender sees, kuidas selle isendi kalender on? saab igasugu meeldetuletusi jms panna nii n2dalaselt jne?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 14:43:30 vasta tsitaadiga

Kalender on väga hea. Saab kõike teha ja seda kõike ka arvutis Outlook'iga sünkida. Kaasa arvatud Notes ja ToDo, millest hetkel Apple'i mobiil-lutsu kasutades väga puudust tunnen. Samas on viimasel jälle teksti sisestamise moodus väga hea.

Kui praegu valida, siis ikka 8-gigane variant. Samade välismõõtmete juures pisut suurem ekraan, IMHO soliidsem värvilahendus (kaasa arvatud valge klahvivalgus algupärase N95 sinise vastu), veidi mahukam orig. aku. 8 giga mälu ka kohe sees, paljud meist eraldi 8-gigast microSD-d ikka juurde osta raatsiks...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene73
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2009




sõnum 30.04.2009 15:15:29 vasta tsitaadiga

mu n95l on mingi jama.lülitad sisse tuleb ainult nokia kiri ette ja siis läheb ekraan valgeks.rohkem midagi.karantiis on mitu korrda käind aga tundub et seal ei tehta sellega midagi.oskab keegi nõu anda mida selle kärakaga tehe et tööle hakaks.üle aasta olnd se juba aga enda käes vaid neli kuud icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 17:28:17 vasta tsitaadiga

rene73 kirjutas:
mu n95l on mingi jama.lülitad sisse tuleb ainult nokia kiri ette ja siis läheb ekraan valgeks.rohkem midagi.karantiis on mitu korrda käind aga tundub et seal ei tehta sellega midagi.oskab keegi nõu anda mida selle kärakaga tehe et tööle hakaks.üle aasta olnd se juba aga enda käes vaid neli kuud icon_mad.gif

Nii uuesti garantiiremonti ja ära enne vastu võta, kui asi korras on! Pärast kolmandat remondiskäiku tekkis vist juba võimalus uut küsida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 03.05.2009 04:30:19 vasta tsitaadiga

Mul N95 juba pikemat aega. Kasutan peaaegu kõike, mida see aparaat sisaldab.
Üllatavalt on raadio kuulamine akul parem kui mp3 lugude mängimine otse telefonist. MP3 lugudega kipub telefon kuumaks minema ja aku saab ruttu otsa. Raadioga seda pole.
8gb versioni pluss pidi suurem aku olema... võtsin selle aku, tegin N95 jaoks parajaks (loe eestpoolt, kuidas seda teha) ja üritasin erinevust leida... ei miskit - ikka päevaga tühi. Hetkel on turul saada 3000mAh akud mõlemale versioonile, mis maksab umbes 300kr tükk koos spetsiaalse tagapaneeliga. See teeb küll telefoni umbes 6mm paksemaks, kuid see-eest püsib ka 2x kauem vastu. Sellise aku saab minu kaudu UK´st tellida.
Muud funktsioonid on OK. Vahel aga jookseb telefon kokku. Tahab vist tarkarauuendust.
N95 vs N95-8gb mälukaardi puhul ärge paanitsege. Ostsin 8gb micro-SD kaardi ja tõepoolest, selle kaardilugejase pannes sab tunduvalt kiiremini andmeid kopeerida kui telefonis USB või bluetoothiga. Aga kui palju sa ikka pildstad või mp3 lugusid sinna kaardile topid.
Soovitan N95-8gb thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 07:22:06 vasta tsitaadiga

Sai omalegi n95 8gb muretsetud ning mõned algaja küsimused:

1) kõik kontaktid on hetkel sim kaardil. Kas on võimalik, et kui lähen telefonis kontaktide alla siis ta kuvab "by default" need similt? Praegu ta ütleb et kontakte pole (telefonist otsib) ning peab kuidagi eraldi valima simi omad. Kui ei saa kas saab need kõik korraga telefoni kopeerida?
2) Milline on kõige normaalsem kaart mis ei vaja võrgutuge või tont teab mida ning saaks kasutada int gps'ga (st et ei peaks looma võrguühendust mille eest peab plekkima) ning kuidas asja tööle saada.
3) Kui olen kasutanud näit koduvõrgus moblaga suhtlemiseks Wlani kas selle peab välja ka moblas eraldi lülitama pärast kuidagi? (pmst kuidas asku eluiga maksimaliseerida) sama küsimus gps kohta jne.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 10:49:01 vasta tsitaadiga

1) Tlf. raamat> sim-kontaktid> sim-kaardi kirjed> vali/tühista valik> vali kõik> kopeeri kontaktidesse.
2) Defineeri normaalne kaart. Eel laetud kaartide ja välja lülitatud võrgutoega Nokia maps on normaalne.
3) Mitte midagi ei juhtu kui need sisse jätad, välja arvatud see, et aku saab kiiremini tühjaks. Eriti kiiresti käib see GPS'iga. Üldiselt kui oled WLAN'i valinud rakenduse käivitamisel pakutud pöörduspunktide hulgast, siis rakenduse sulgemisel katkestab ta ise WLAN'i ära. Läksid aga WLAN otsingu kaudu, jääb ta neid sul edasi skännima.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 10:51:00 vasta tsitaadiga

1. Kontaktid tuleb kohe telefoni ümber kopeerida, kuna muidu on kasutamine väga ebamugav. Mäletamist mööda ei näidanud ta helistaja nimegi, kui kontaktid vaid SIM'i peal on. Kogu täiega kopeerimise võimalus on kuskil seal kontaktide seadete all täiesti olemas. Vaata veidi ringi.

2. Nokia Maps on tegelikult väga hea. Märgusõna on lihtsalt Maploader, millega tirid sind huvitavate riikide kaardid telefonisse ära. Tasulisteks alternatiivideks on näiteks Garmin ja TomTom.

3. Ei ole oluline. See ootereziimis võrkude skännimine lükka lihtsalt välja. GPS läheb ka alles siis tööle, kui mingi rakendus seda vajab. A-GPS lükka seadete alt välja, kui ei soovi, et arve pärast ridamisi ~10kB andmesidesessioonide maksumusi kajastaks. Eestist väljas olles seda enam.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 12:49:26 vasta tsitaadiga

Nokia maps on siis: Menüü->kaardid ning sealt käivitub mingi maakera pildiga loader algul? Et siis wifi kaudu kaart alla laadida ning hiljem saab kasutada kenasti (vaatan, et seal võimalus kogu maailma vaadata icon_razz.gif)?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 12:55:52 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Nokia maps on siis: Menüü->kaardid ning sealt käivitub mingi maakera pildiga loader algul? Et siis wifi kaudu kaart alla laadida ning hiljem saab kasutada kenasti (vaatan, et seal võimalus kogu maailma vaadata icon_razz.gif)?


arvutisse tõmba nokia kodukalt maploader, ühenda telefon arvutiga ja lae telefoni vajalikud kaardid.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 13:06:36 vasta tsitaadiga

Rando kirjutas:
N95 vs N95-8gb mälukaardi puhul ärge paanitsege. Ostsin 8gb micro-SD kaardi ja tõepoolest, selle kaardilugejase pannes sab tunduvalt kiiremini andmeid kopeerida kui telefonis USB või bluetoothiga. Aga kui palju sa ikka pildstad või mp3 lugusid sinna kaardile topid.
Soovitan N95-8gb thumbs_up.gif

Olles kasutanud mõlemit siis 8GB oluliseks puuduseks on just see siseehitatud mälu millega suhtlemine on MEGA aeglane. Nõus et igapäevaselt sealt andmeid edasi-tagasi ei liiguta kuid ikkagi on see nõrk koht.
Välimuse ja käeshoidmise poole pealt on 8GB üks ilusamaid Nokia klapikaid. Kiidaks ka siseehitatud kõlareid mis teevad näiteks N96-le silmad ette. Samas 5800 kõrval kahvatuvad mõlemad aga noh need ei ole enam võrreldavad telefonid ka icon_smile.gif.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 10:53:56 vasta tsitaadiga

USB kaudu ei saa asja kuidagi laadima jah?
Mingid nö must have progesid ka keegi oskab soovitada?
Kas kuidagi on võimalik telefon autmaatlselt sisse /välja lülitama panna vastavalt kellaajale? Näit 22.00 lülitab välja ning 07.00 lülitab sisse ennast.


viimati muutis Terror 07.05.2009 13:25:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 10:58:47 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
USB kaudu ei saa asja kuidagi laadima jah?
Mingid nö must have progesid ka keegi oskab soovitada?


selleks on siin isegi eraldi teema tehtud, aga seda pole vist ammu uuendatud.

edit: teema vist äragi juba kustutatud hoopis
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 17:35:17 vasta tsitaadiga

Nokial on kaasas nö handsfree seade(AD-43), muusika kuulamiseks saab ka sealt lugusid vahetaada ning heli sättida. Kuid probleem - Kui panna sinna 3.5mm pikendus taha(sisendjuhet siis pikendada), siis asi enam ei toimi ( pakub muusikakeskus,kõlarid, tv ) - valides ühe neist muusikat mängib, kuid heli enam ja lugusid regullida läbi vaheseadme ei saa.

Keegi oskab mingit head ideed pakkuda kuidas toimima saada ?

Kas sisend on äkki hoopis 2.5mm mitte 3.5mm ?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 09.05.2009 04:56:12 vasta tsitaadiga

stinger kirjutas:
Nokial on kaasas nö handsfree seade(AD-43), muusika kuulamiseks saab ka sealt lugusid vahetaada ning heli sättida. Kuid probleem - Kui panna sinna 3.5mm pikendus taha(sisendjuhet siis pikendada), siis asi enam ei toimi ( pakub muusikakeskus,kõlarid, tv ) - valides ühe neist muusikat mängib, kuid heli enam ja lugusid regullida läbi vaheseadme ei saa.

Keegi oskab mingit head ideed pakkuda kuidas toimima saada ?

Kas sisend on äkki hoopis 2.5mm mitte 3.5mm ?

Sa uuri läemalt seda 3.5mm otsikut, mis läheb sinna telefoni sisse. Seal on ju 4 sellist metallriba, mitte 3 nagu kõrvaklappidel. Pane see pikendus sinna peale pulti, siis peaks toimima.

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 14:13:29 vasta tsitaadiga

Ma kardan et kui see originaal juhe pooleks lõigata siis passib mingi miljon kiudu mulle vastu mida peab eraldi pikendama..

Ok käisin oomipoes, seal vastavaid pikendusi pole. Tegemist on 4 kiulise 3.5mm juhtmega - äkki keegi teab kust sellist saada? Ma ise küll selline nikerdaja pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 11.05.2009 16:29:50 vasta tsitaadiga

Kas teil GPS funkab , minul ei leia enam üles. Kirjas, et ootab ja ei juhtu midagi ?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2009 16:40:29 vasta tsitaadiga

Vaata et ilusti selge taeva all oled ikka icon_lol.gif Sommid on sinna vist mingi odava hiina gps kivi sisse visanud, hea uimane pasitab olevat (vähemalt minul) 5 min enne kui midagi leiab. Aga sa ava andmeside alt gps siis vali näit navigatsion ning sealt satellite status või mis iganes see ka eesti keeles poleks. Seal peaks suht ruttu peale sisselülitamist signaalitugevusi näha hakkama olema. (gps antenn pidi muidu numbriklahvistiku all olema seega aitab ka see kui klahvistiku lahti lükkad).

Mingeid häid mänge ka keegi teab?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 11.05.2009 19:06:15 vasta tsitaadiga

Nii sateliit side pole ja telefon nüüd Elionis remondis. Kus ta täna alles garantii remondist tuli, 2h kuni avastasin, et GPS ei funka.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2009 08:10:00 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Kas teil GPS funkab

Ega USA masu tõttu oma sputnikuid kokku korjanud küll veel pole jah. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 14.05.2009 04:15:23 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Kas teil GPS funkab , minul ei leia enam üles. Kirjas, et ootab ja ei juhtu midagi ?

Nokia mapsiga ei leia midagi üles. Google mapsiga aga minuti jooksul juba kaart lahti ja teekondki juba käimas. See aga tahab neti tuge. Mul £5 kuus 1Gb eest andmesidet ja sellega võin kasvõi kogu aeg GPSserdada... ainult akut sööb kõvasti.

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 11:05:19 vasta tsitaadiga

ostsin siis ka endale N95 8gig versiooni, esialgsed muljed on v2ga positiivsed, algul vaatasin, et kalendris ei saanud kordusi panna (p2evaselt, n2dalaselt ja kuiselt) siis peale m6ningast n2ppimist sain selle mure ka lahendatud, 2ratuskell oli ka algul segane, et ei osanud mitut 2ratust panna, see ka lahenes, mis teha, endine tuline ericssoni f2nn, esimene nokia yldse icon_biggrin.gif tegin softi uuenduse ja akut tundus see p2ris korralikult s66ma, igatahes aku oli kolmveerandi peal ja peale uuenduse tegemist oli j2rgi ainult 1 post, teistkorda olen laadinud telefoni ei oska veel 6elda kaua aku peab, eelmise laadimise ja softi uuendusega pidas 2 p2eva, n2is kuidas nüüd peab, sai igasugu wifid, 3g-d ja automaatse v6rguotsingu maha keeratud.

on küll netis mingid v6imsamad akud ka olemas a vast ei hakka neid esialgu muretsema ja vaatab kaua originaal vastu peab.

igatahes hetkel v2ga rahul oma uue ostuga thumbs_up.gif

edit: tahtsin veel lisada, et siiani k6ige t2iuslikum telefoniraamat mida ma telefonides kohanud olen, sinna saab lisada pmst k6ike mis v2hegi p2he tuleb...
lisaks tavavidinatele saab lisada veel: ametinimetus, keskmine nimi, sufiks, hyydnimi, autotelefon, videok6ne(kodu/t66), faks (kodu/t66), piipar, dtmf, interneti-telefon, i-telefon (kodu/t66), raadiosaatja,
kuva jagamine, sip, osakond, ametinimetus, abilise nimi, abilise number,abikaasa, lapsed, veebiaadress (kodu/t66), aadress (kodu/t66), synnip2ev, t2htp2ev, m2rge....

hea, et veel koduloomad ei ole sinna lisatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 20:17:29 vasta tsitaadiga

minake, üldiselt soovitatakse softi uuendust teha täis laetud akuga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 21:18:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

...edit: tahtsin veel lisada, et siiani k6ige t2iuslikum telefoniraamat mida ma telefonides kohanud olen, sinna saab lisada pmst k6ike mis v2hegi p2he tuleb...
lisaks tavavidinatele saab lisada veel: ametinimetus, keskmine nimi, sufiks, hyydnimi, autotelefon, videok6ne(kodu/t66), faks (kodu/t66), piipar, dtmf, interneti-telefon, i-telefon (kodu/t66), raadiosaatja,
kuva jagamine, sip, osakond, ametinimetus, abilise nimi, abilise number,abikaasa, lapsed, veebiaadress (kodu/t66), aadress (kodu/t66), synnip2ev, t2htp2ev, m2rge....

hea, et veel koduloomad ei ole sinna lisatud icon_lol.gif

Welcome to symbian s60 party icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 20:25:47 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
minake, üldiselt soovitatakse softi uuendust teha täis laetud akuga. icon_wink.gif

Pluss veel laadija ka sabas. Kui tühjemapoolse akuga uuendama hakata, siis soft tegelikult käsibki laadija sappa torgata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 13:25:20 vasta tsitaadiga

huvitavad asjad olen veel avastanud, videot tehes, filmisin yhe klipi, mingi 2min, lykkasin kaamera v2lja, p2rast mingi 5min p2rast tahtsin uuesti filmida siis hakkas filmimisel pilt hakkima... n2itas mingi 2 sec. ja siis seisis jne, teine asi mida veel t2heldanud olen, et v2ljuvatel k6nedel ei n2ita osadel nimesid, kuigi telefoniraamatus on nimi ja number olemas ja seda telefoni m2lus mitte simkaardil....

oskab keegi midagi kommenteerida? 2kki j2i kaamera kuhugi ootereziimi ja kui uuesti sisse lylitasin siis teine kaamera programm istus tagataustal ja koormas telefoni v6i millest selline anomaalia? numbrite kohta ei oska ise nagu midagi arvata mix ta nii teeb...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 14:22:51 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
huvitavad asjad olen veel avastanud, videot tehes, filmisin yhe klipi, mingi 2min, lykkasin kaamera v2lja, p2rast mingi 5min p2rast tahtsin uuesti filmida siis hakkas filmimisel pilt hakkima... n2itas mingi 2 sec. ja siis seisis jne, teine asi mida veel t2heldanud olen, et v2ljuvatel k6nedel ei n2ita osadel nimesid, kuigi telefoniraamatus on nimi ja number olemas ja seda telefoni m2lus mitte simkaardil....

P
Kaamera võis lihtsalt segast panna.
Kas seda juhtub ainult väljuvatel- või ei näita ka sissetulevatel kõnedel numbrit? Sul vb need numbrid topelt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 10:15:48 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
minake kirjutas:
huvitavad asjad olen veel avastanud, videot tehes, filmisin yhe klipi, mingi 2min, lykkasin kaamera v2lja, p2rast mingi 5min p2rast tahtsin uuesti filmida siis hakkas filmimisel pilt hakkima... n2itas mingi 2 sec. ja siis seisis jne, teine asi mida veel t2heldanud olen, et v2ljuvatel k6nedel ei n2ita osadel nimesid, kuigi telefoniraamatus on nimi ja number olemas ja seda telefoni m2lus mitte simkaardil....

P
Kaamera võis lihtsalt segast panna.
Kas seda juhtub ainult väljuvatel- või ei näita ka sissetulevatel kõnedel numbrit? Sul vb need numbrid topelt.


kaamera jama pidi p2ris paljudel veel olema kui netist lugeda...

proovisin eile uuesti, nüüd saab 7 sekka filmida ja siis hakib iga sekundi j2rel... tee mis tahad a hakib ikka, ilmselt tuleb teha seda mis netis soovitati, n2is kas m6jub, et firmware update uuesti, hard reset ja siis m2lukaardi format...

numbrite jama on ilmselt sellest, et telefoniraamatus on number ilma +372 alguseta... muud v6imalust ma ei oska 6elda.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 10:36:38 vasta tsitaadiga

372 puudumine ei mõjuta seda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2009 21:58:47 vasta tsitaadiga

Peale lähemat tutvumist võin öelda, et Nokia maps on täielik BS (Tallinn vist on ainult mingil määral peal . icon_lol.gif )
Praegu kasutan Garmin mobile XT'd + viimast EOmapi ning hoopis teine tera thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2009 22:20:04 vasta tsitaadiga

ovi maps( nokia maps 3.0 ) on isegi täpsem kui regio atlas arvutis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 26.05.2009 09:36:53 vasta tsitaadiga

Ega Nokia vahe pealt uut akut N95 pole välja lasknud ? Sest kõik peale aku on nüüd uus.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 18:20:22 vasta tsitaadiga

Kui kõrvaklapid taha panna (antenniks) kas siis ei olegi võimalik raadiot läbi BT edastada?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 16:34:19 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Kui kõrvaklapid taha panna (antenniks) kas siis ei olegi võimalik raadiot läbi BT edastada?

Ei saa muidugi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 08:10:29 vasta tsitaadiga

Ma sain ka nüüd n95-8gb näppude vahele, ainult selle vahega, et ma läksin liikusin seda teed pidi: vana nokia -> n96 -> n95 8Gb.
Miks siis n96-st loobusin, esiteks tarkvara on kohutavalt aeglane, jookseb pidevalt kokku jne., teiseks telekas niigunii ei tööta ja 16gb mälu pole üldsegi vaja, fotoka välk on ka täielik bullshit ja aku ei pea teinekord päevagi vastu.
Mõtlesin, et siis vahetan palju kiidetud n95-8gb vastu, millel nagu ei tohiks olla neid vigu.

Aga võta näpust, sain kohe mitme negatiivse asja osaliseks:
- kopeerimine telefoni.. no 500-800kbit/s ainult, võrdluseks 2-4mb/s n96-l, 5gb mussi kopeeris 2h... põhjus ilmselt selles, et ühel usb1.1, teisel 2.0? Seda viga vist parandada ei saa.
- terve hunik nuppe, mis ei tee mitte midagi... milleks?
- lasin oma videokolleksiooni (ca 2gb) ka 1:1-le üle ja arva mis? Mp4 ja veel mõnes teised formaadis videod ei mängi, hakivad kõik. N95-8gb vist üldse mp4 ei toeta?
- heli on jube kehva, madalaid toone peaaegu polegi, n96-l oli ikka nii korralik bassi osa ja helikvaliteet palju puhtam
- tarkvara ikka aeglane ja aegajalt jookseb kokku (ok, meibi vähem kui n96 ja veidi kiirem on ka)
- usb-d taha pannes alati peale ära võtmist telefon lõugab, et ma kaabli tagant ära tõmbasin ja siis muusika pleierisse minnes tahab refreshida kõike lugusid, kui panen cancel, siis
tõmbab kogu muusika listi tühjaks. Siis tuleb jälle kulutada 10 minutit, et kogu list uuesti refreshiks.
- nokia mapsi pole proovinud, aga ma usun, et asi sama kehva, kui n96-l, et kõigepealt 15 minutit otsid sateliite ja kui veab, siis leiad need ja siis saab hakata alles GPSi kasutama.


Plussidena on siis imo n96 ees... mugavamad nupud, korralik välk, võimalus laadida peale "piraat" tarkvara, parem aku, veel midagi?...

Oskab keegi neid vigu "parandada" millegagi või soovitada mingit lahendust? Saadava tarkvara valik peaks meeletu olema nüüd.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 09:41:21 vasta tsitaadiga

On keegi kursis, palju maksab N95 display(pole vahet, kas uus või kasutatud, peamine, et heas korras) ning palju võib tööraha minna?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 10:47:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

palju maksab N95 display


Mina tellisin eBayst ja läks maksma 19 dollarit + 9 dollarit post. Tööriistad on kaasas, saad ise ära vahetada.


Näiteks see: link

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 11:25:05 vasta tsitaadiga

Kuidas need sealsed displayd on üldse? Saan aru, et mingid hiinakad vist, aga pildikvaliteet sama mis stockil?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 11:52:25 vasta tsitaadiga

300 eest võin müüa display osa, display ise terve, aga kusagil eemal plaadi peal on väike vee kahjustus, samas peaks saama display sealt lahti ühendada, aga midagi kindlat ei oska öelda ka
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.06.2009 11:54:31 vasta tsitaadiga

Pistikuga on display "emaplaadi" küljes icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 12:01:52 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
300 eest võin müüa display osa, display ise terve, aga kusagil eemal plaadi peal on väike vee kahjustus, samas peaks saama display sealt lahti ühendada, aga midagi kindlat ei oska öelda ka


no ty, tellisin juba väiksema raha eest tutika ära
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 13:38:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas need sealsed displayd on üldse? Saan aru, et mingid hiinakad vist, aga pildikvaliteet sama mis stockil?



Ma saan homme vist enda oma kätte ja katkise displayga N95 peaks Eestist saabuma paari päeva pärast, eks siis võin teada anda. Üldiselt on tegu jah identse isendiga, lihtsalt pole asi jõudnud Nokia sildi alla põhimõtteliselt.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2009 15:25:11 vasta tsitaadiga

carlking, millise juhendi järgi vahetada plaanid üldse?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2009 06:15:02 vasta tsitaadiga

Kruvin telefoni lahti, vahetan ära ja kruvin koku tagasi. Pole siiamaani ühtegi elektroonikavidinat, peale ipodi, juhedi järgi lahti teinud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.06.2009 09:16:32 vasta tsitaadiga

4 kruvi vaja vaid lahti teha icon_rolleyes.gif Sellega peaks iga vähegi asjalikum AHV hakkama saama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 14:02:54 vasta tsitaadiga

Nii. Aega läks aga asja sai:

N95 katkise displayga, HV foorumist 1000 krooniga, postitamine siia maale 114 krooni, display ebayst ca 20 dollarit, ehk 180 krooni + post 8 dollarit...

Vahetamine: lükka liugur alla ja võta kaks kruvi lahti, lükka liugur üles ja võta teised kaks kruvi ära, kanguta pealmine kate ära, ära tulevad ka navigeerimisnupud, kanguta nuppude alus natukene eemale ja seal on pistikulaadne asi kuhu ekraani lintkaabel kinnitub, seal on metallist liigend mis lukustab kaabli pistikusse, kanguta liigend lahti ja eemalda katkine display ja aseta uus display omale kohale ja pane kõik kokku tagasi...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.