Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa Kodu internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 19:34:39 vasta tsitaadiga

Nädal ja paar päeva möödas, Elisa tehnikult tuli kõne, et tuleme paneme reedel sisse. Väga pro thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 02.10.2008 00:00:58 vasta tsitaadiga

Tere,
plaanis oleks ka võtta see elisa netivärk
küsiks,et kuidas toimima peaks?elisaga sõlmida leping ja nad ise lõpetavad elioni lepingu ära,või pean elionist lahti ütlema ja siis lepingu sõlmima.
ning ükstapuha kumb variant on,kaua ilma netita pab olema?(average)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2008 19:08:59 vasta tsitaadiga

Lepingu lõpetamise kohta ei tea, kuid ootama pead miski nädala vähemalt. Minul lubati, et tehnik tuleb ~kuu aja pärast, kuid tegelikkuses tuli nädal ja mõned päevad peale. Isegi olin üllatunud, et nüüd järsku nii vara tuli.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 11:30:33 vasta tsitaadiga

Elteli tehnik käis, alguses kummastas miks kiirus läbi ruuteri 250KB/s aga kui otse arvutile külge panin, siis 1,5MB/s tuli mühinal ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 09.01.2009 19:57:35 vasta tsitaadiga

Sai nädala algul endale lahtised pordid juurde tellitud KODU 5 interneti ühendusele. Internet ise juba eelmisest aastast.
eldi, et 9ndal jaanuail avatakse vast ära.

Küsimus- kas modemi restardist piisab või peab resettima seaded ja uuesti panema?
kellelgi on kogemust?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kreisi
HV vaatleja
Kreisi

liitunud: 02.02.2006




sõnum 09.01.2009 20:04:34 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Sai nädala algul endale lahtised pordid juurde tellitud KODU 5 interneti ühendusele. Internet ise juba eelmisest aastast.
eldi, et 9ndal jaanuail avatakse vast ära.

Küsimus- kas modemi restardist piisab või peab resettima seaded ja uuesti panema?
kellelgi on kogemust?

mitte midagi ära reseti kui kasutad elisa seadet (modem, ruuter).
üldiselt ei pea ise midagi tegema, nende poolt tehakse su pordile restart.
kui kasutad ruuterit siis ruuteris vajalik teha vastavad pordisuunamised konkreetsele arvutile ja arvutis tulemüüri olemasolul samuti pordis müürist läbi suunata või müür maha võtta.

_________________
Ma tean mida Sa tunned, eile oli mul elion ja veel varem starman!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 09.01.2009 20:08:58 vasta tsitaadiga

Ok, v hea, ei viitsiks uuesti sättida modemi sätteid.
Käin siis igaksjuhuks suunamised üle ruuteris. (Omaarust on tglt juba olemas ja peaks toimima)


Samas proovisin enda IP'd pingida.. pingis täitsa..
vist ongi mingi asi ees veel praegu icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.01.2009 20:14:34 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Ok, v hea, ei viitsiks uuesti sättida modemi sätteid.
Elisa modemile reseti teed, siis uued sätted paneb 3 päeva pärast tehnik sul icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 09.01.2009 20:17:41 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
iceincube kirjutas:
Ok, v hea, ei viitsiks uuesti sättida modemi sätteid.
Elisa modemile reseti teed, siis uued sätted paneb 3 päeva pärast tehnik sul icon_lol.gif

Viimati, st esimest korda tegin selle telefoni teel tegelikult. icon_smile.gif
Nimelt siis kui selle neti üldse sisse sain. Algul ei võtnud järgi netti, siis sai seal pusitud tehnikuga kes aglaselt venitas juttu telefoni.
Lõpuks tegime reseti sätetele ja uuesti peale.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kreisi
HV vaatleja
Kreisi

liitunud: 02.02.2006




sõnum 09.01.2009 20:18:01 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Ok, v hea, ei viitsiks uuesti sättida modemi sätteid.
Käin siis igaksjuhuks suunamised üle ruuteris. (Omaarust on tglt juba olemas ja peaks toimima)


Samas proovisin enda IP'd pingida.. pingis täitsa..
vist ongi mingi asi ees veel praegu icon_smile.gif

no ühenda arvuti otse modemi külge ja vaata kas siis toimib. ära unusta konkreetne port tulemüüris suunata.

_________________
Ma tean mida Sa tunned, eile oli mul elion ja veel varem starman!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 09.01.2009 20:59:02 vasta tsitaadiga

oeh.
Kõik toimis kui otse modemisse ühendasin masina.
Hakkan oma ruuteriga jebima nüüd - omaaarust on kõik õige, aga võta näpust.. miski seal ikka veel ei ole õieti.
Igastahes muidu teenus töötab ja oleams thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2009 01:45:51 vasta tsitaadiga

elisa ( loe: uninet ) i nett on hea aga teenus on sitt kuubis raisk. mul oli omateada aastase tähtajaga leping, millest saab kohe kaks aastat täis. poole aasta pealt tahtsin kolida. seda ei võimaldatud isegi kui ka uues majas oli elisa valmidus olemas, öeldi tookord, et ümber tõsta pole võõimalik eriti uutele klientidele, kes peavad siis tuhat krooni leppetrahvi maksma, kuna vana leping TULEB lõpetada ja uut alustada ja kliendistaaš hakkab uuesti jooksma. nüüd sõber, kes peale mind mu vanasse üürikasse kolis, läks sleat ära ja ma läksin elisasse modemit tagasi viima. esimese laksuga seletati mulle et " ah, teil on pooleteistaastane leping vä.." ja siis ei vaadanud teller liitumiskuupäeva ja käskis mul 27 jaanuaril, kui kaks aastat, tema arvates aasta täis saab, tagasi tulla. mitte ühtegi teenust ma enam elisast ei võta, isegi mobiiliga on neil tuttavatel mingi kamm koguaeg, raha võetakse valesti, lähed eristusega sinna, siis seletatakse, et oih, juhtus ja paari kolme kuu pärast pakutakse tasaarveldust.. thumbs_down.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kreisi
HV vaatleja
Kreisi

liitunud: 02.02.2006




sõnum 10.01.2009 02:00:28 vasta tsitaadiga

no aga mida on. unineti aegki polnud kolimine tasuta, kolisin unineti ajal ühendust 2 korda ja maksin liitumist. kuna uninet ja nüüd elisa ei oma oma vaske siis iga uue aadressi puhul küsib elion ühenduse tekitamise eest pappi. ma pole seda liitumist kunagi pidanud liigseks, lihtsalt nüüd elisa puhul on see summa tõstetud ühele kilole. vanasti sõrdus kuumaksuga. aga ikkagi on teenus kvaliteetsem kui elionil. olin vahepeal elionivõrgus ja tean mida räägin.
_________________
Ma tean mida Sa tunned, eile oli mul elion ja veel varem starman!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2009 02:17:18 vasta tsitaadiga

aga see, et kolimine maksab niimoodi raha, polnud kuskil lahti räägitud. on elijunn mis on, aga kolimine maksab 30 krooni kui traati tõmbama ei pea. lisaks muudeti mu liitumise ajal vist ka mulle kehtiva lepingu tingimusi ühepoolselst seoses tähtaegadega.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kreisi
HV vaatleja
Kreisi

liitunud: 02.02.2006




sõnum 10.01.2009 02:44:38 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
aga see, et kolimine maksab niimoodi raha, polnud kuskil lahti räägitud. on elijunn mis on, aga kolimine maksab 30 krooni kui traati tõmbama ei pea. lisaks muudeti mu liitumise ajal vist ka mulle kehtiva lepingu tingimusi ühepoolselst seoses tähtaegadega.

no elioniga kolimisel võeti mul ka 30 eeku aga elion teistele, elisale , viatelile jne kehtestab kirve. elionil pole vahet kas on tegu elisa uue kliendiga või kolitakse endist ühendust uude kohta, arve esitatakse vastavalt loodud ühendusele. ee muidugi elisa viga et ei seletata lahti hindasid et kolimine tähendab sama mis liitumist. ( a 1000 eeku)

_________________
Ma tean mida Sa tunned, eile oli mul elion ja veel varem starman!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.01.2009 04:06:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
aga see, et kolimine maksab niimoodi raha, polnud kuskil lahti räägitud. on elijunn mis on, aga kolimine maksab 30 krooni kui traati tõmbama ei pea. lisaks muudeti mu liitumise ajal vist ka mulle kehtiva lepingu tingimusi ühepoolselst seoses tähtaegadega.
kui probleeme on tingimustega, siis targem kohe tarbijakaitsele teada anada, sest muidu muudavad tingimusi nagu starman icon_wink.gif
elu on näidanud, et aegajalt tasub targem olla, kuid elisaga pole õnneks viimased 2a probleeme olnud
thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 23:02:17 vasta tsitaadiga

[quote="iceincube"]
libe kirjutas:
iceincube kirjutas:
Ok, v hea, ei viitsiks uuesti sättida modemi sätteid.
Elisa modemile reseti teed, siis uued sätted paneb 3 päeva pärast tehnik sul icon_lol.gif


Ei pruugi tulla tehnik kui sul on oma ADSL2 ruuter olemas siis saad ise kah hakkama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keiser
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 18.01.2009 00:27:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi paneks ülesse Speedtouch 510v6 user.ini faili, mida 192.168.1.254->Speedtouch->Configuration->Save or restore configuration->backup configuration now alt kätte saab?

AITÄH!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 12:23:48 vasta tsitaadiga

Väike juhtum Elisaga icon_smile.gif
Sai siis koduaadresi muuta. Uuel aadresil oli Elion olemas. Käisin Elisa esinduses küsimas kuidas saab uuele aadresile Elisa internet (Elisa kodu 15 endal oli) paigaldada ja mida selleks peab tegema!?? Milline imestus mul oli kui klienditeenindaja ütles et ainuke võimalus on kehtiv leping lõpetada ja uus sõlmida uue aadresiga icon_smile.gif Miski pärast lootsin et pole vaja vana aleping lõpetada ja uus sõlmida ning lihtsalt tehnik käib uueöl kohal ära ja ütleb kas seal Elisa internet on võimalik luua või mitte...aga jah...nii ei länud...ju siis minu loogika ja Elisa loogika on erinevad icon_smile.gif
Eks ma siis võtsin modem pihku ja padavai Elisa esindusse. icon_cry.gif Seal pull jätkus icon_smile.gif Minu süü et ma unustasin kaabli (mis oli kollast värvi ja käis koos modemiga). Öeldu et tuleb väike trahv maksta kaabli eest min on umbes 100.- eeku suurune. Pakkusin et kas on võimalik et ma käin kõrval poes ja ostan neile sama asendus kaabli (maksab kuskil 59-69-.eek)!?? Kahtluse teenindajale (kena naisterahvas...paistab et -ainult- kena naisterahvas) tõi see et see kaabel ei ole kollast värvi (!!!ASSA) icon_eek.gif icon_lol.gif Noh ega ma enam ei viitsinud möllata selle kaabli pärast ja palusin seda trahvi lisada lõpparvesse. icon_confused.gif Kuid ka sellega minu seiklus ei lõppenud....Olen juba umbes 2 aastat kasutanud Elisa koduinterneti...ja ime!!! Neiuke teenindaja ütleb et pean maksma ühendustasu 1000.- kuna lõpetan lepingu tähtajast (18 kuud) varem!? icon_razz.gif Küll mina poes pidin huuli hammustama et mitte kõva häälega hakata naerma icon_lol.gif Selgitan: peale Elisa interneti kasutan ka Elisa mobiilteenuseid ning mul oli soodukas Elisa Koduinternet kuna loobusin boonuspunktidest mis käivad mobiili kasutamisel. Ju siis ta hakkas lugema seda aja (18 kuud) sellest ajast kus mina tellisin endale seda interneti sooduka. Mina üritasin ikka viisakas olla ja mitte irvitada. Palusin kontrollida seda infot veel kuna ei olnud mul soove 1000.- eeku maksta mitte milegi eest. Neiu siis ütles et helistab targale inimesele-tehnikule ja küsib üle (pull oli see kuidas jutt telefoni teel algas: sauh, kuule mul siin väike jama)...muidugi tema jaoks on see väike jama aga minu jaoks ka 1000.- eeku on raha icon_rolleyes.gif icon_wink.gif Minut jutustamist telefoni teel ja ma näen kuidas valge nahk neiu näol muutub punaseks icon_smile.gif Peale selle siis oli väike vabandus ja suur kingitus, nimelt teenindaja ütles et ta registreerib seda kaabli mida ma unustasin tuua et nagu ma oleks seda toonud ja sellega teeb mulle suure kingituse (suured tänud, elu päästetud) thumbs_up.gif
Ahjaa...sain veel tasuta Elisa kilekotti 8) beer_yum.gif
Kahju et nii läks, olen Elisa internetiühendusega rahul. Eks paistab kas uuel kohal tuleb midagi muud või sõlmin uuesti Elisaga lepingut. icon_smile.gif


viimati muutis Timoha 18.01.2009 15:04:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2009 14:03:51 vasta tsitaadiga

Timoha kirjutas:

Kahju et nii läks, olen Elisa internetiühendusega rahul. Eks paistab kas uuel kohal tuleb midagi muut või sõlmin uuesti Elisaga lepingut. icon_smile.gif
ära muretse, kuna vastavalt Elisa tingimustele

Tavahind - kuutasu 450.- ja liitumistasu 990.-*
Elisa 250 ja Elisa Pere 300 klientidele - kuutasu 198.- ja liitumistasu 990.-

*kehtib liitumistasu allahindlus 100%

ehk siis kuna sul on mobiiltelefon juba olemas, pead sa uue interneti võtmisel maksma 990.- liitumistasu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
mõistlik oleks võtta omale ajutiselt mingi teine pakett ning alles siis internet võtta
peab küll igaksjuhuks tingimusi põhjalikult analüüsima, sest võimalik, et nad tõmbavad sul naha ikka üle kõvade 8)

muidugi kui 18 kuu jooksul uue interneti taas üles ütled, maksad veel teise 1000.- otsa icon_razz1.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 15:11:16 vasta tsitaadiga

libe, Hmm...huvitav see et kui ma algul võtsin Koduinternet 5 siis ei pidanud ma maksma liitumistasu kuigi olin juba Elisa mobiili teenused kasutanud icon_confused.gif Helistasin ja uurisin seda värki just ning öeldi et liitumine on tasuta kui võtan ilma ´´Elisa 250 ja Elisa Pere 300 klientidele - kuutasu 198.- ja liitumistasu 990.-´´ ja siis järgmine päev või paari päeva pärast tulen Elisa teenindusse ja valin seda soduka uuesti. Nii et pole mingit probleeme uuesti liituda thumbs_up.gif ja ei pea liitumistasu maksma kui oled mobiiloperaatori teenused kasutaja. icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mindfreaker1
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2009




sõnum 19.01.2009 19:40:36 vasta tsitaadiga

tegin lepingu, tore asi on see, et tehnikul võtab u. 3 nädalat aega et tulla ja netiga pusida icon_biggrin.gif
üks küsimus veel, kas WiFi kaudu internet võtab kiirust maha?

_________________
spämm
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 19:57:28 vasta tsitaadiga

mindfreaker1, 3 nädalat kuni suisa kuu aega näib tavaline praktika olevat. Sinu õnneks võid juba nädala pärast tehnikult kõne saada.

Oleneb ju WiFi võrgust. Oma 2a vana Zyxeli 54Mbit ruuter laseb 15Mbit ühenduse korral üle õhu läbi ~1,2MB/s, üle kaabli tuleb kuni ~1,6MB/s.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mindfreaker1
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2009




sõnum 20.01.2009 17:19:57 vasta tsitaadiga

thanks, küsisin järgi, kuskil veebruari kespaigas pidi toimuma
jama on selles et niikaua pean läbi ajama üliaeglase mobiili internetiga icon_evil.gif
WiFi ruuterit peaks saama rentidaga kaa kuskil 30kr kuu selle paketiga

_________________
spämm
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 21:25:16 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

viimati muutis overgrow 17.02.2010 17:16:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.01.2009 22:25:42 vasta tsitaadiga

ühesõnaga röövlid
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 09:44:09 vasta tsitaadiga

arusaadav ka kui sa saad tasuta internetti mis muidu maksab kuus 400 eek, siis see liitumistasu minuarust täiesti kohane 2-3kuuga saad selle raha juba tagasi ju
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.01.2009 13:19:09 vasta tsitaadiga

overgrow kirjutas:
arusaadav ka kui sa saad tasuta internetti mis muidu maksab kuus 400 eek, siis see liitumistasu minuarust täiesti kohane 2-3kuuga saad selle raha juba tagasi ju
see internet on eluaseme omanikule suunatud ja üürnikega ei arvestata
liitumisel 1000.- uude kohta kolimisel veel 1000+1000.-
ja peab veel ootama ka nagu segane, lisaks veel boonuspunktide arvestamine pannakse lukku ning mingeid soodustelefone ei saa endale lubada

sisuliselt tõmmatakse kindla elukohata inimsel perse kahelt poolt lohku, mobiiliteenuse soodustuste poolt, kui ka mingite väljamõeldud tasudega

rääkimata veel nendest, kes esimese liitumisega olid 12 kuuks paketi küljes kinni, mis siin vahepeal aga 18 kuu peale ümber muudeti (võimalik tõesti, et nüüd nad on taas selle 12 kuu peale muutnud) icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 27.01.2009 11:32:09 vasta tsitaadiga

Sai juba tükk aega tagasi Elioni adsl Elisa 8/1 vastu vahetatud ja rahul. Elionis olles igapäevased modemi restardid jäid Elisa netti tarbides ära. Ühendus töötab ilusti. aasta jooksul 1 katkestus olnud. 2 päevane. Kahjuks liin 15mega läbi ei luba =/ Ühendaja tehnik mõõtis ja väitis et kehv. icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 21:23:15 vasta tsitaadiga

sai võetud soodushinnaga 5310 telefon,
ja siis internetti pere300 paketile enam anda ei tahetud soodushinnaga.

aga isegi täishinnaga on Elion Wimax 0,5mb paketiga võrreldes soodsam aasta peale mingi 432,- kuid 2x kiirem download (1024/256 kodu1 siis)
349,- kuumaks (soodus oleks old 249) ja 165,- seadme üür (elion 395+150hinnaga ja 512/256kiirus)
teisipäeval sai avaldus tehtud,
kolmapäeval helistasid
neljapäeval tulid panid ära thumbs_up.gif

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2009 18:04:21 vasta tsitaadiga

täna sain elisa 600 paketiga seoses oma wifi ruuteri kätte
jagavad nüüd mingeid uusi



minusuguse arvutivõhiku jaoks vägagi lihtne, telefoni sain ka kenasti ühendatud thumbs_up.gif

lisaks sellele elisa 600'le see personaalkliendihaldur ikka rokib 8) thumbs_up.gif
asjad liiguvad ikka oluliselt kiiremini ja enam ei ole mingit 5min muusika kuulamist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 22.04.2009 11:28:03 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
lisaks sellele elisa 600'le see personaalkliendihaldur ikka rokib 8) thumbs_up.gif
asjad liiguvad ikka oluliselt kiiremini ja enam ei ole mingit 5min muusika kuulamist

~2a juba personaalhaldur, positiivne on asja juures ka see, et haldur helistab aeg-ajalt ise ja pakub mingeid soodukaid - nt. paketis ühel mobiilil oli netikasutamine läinud 3-4MB peale kuus (1MB = 20.-), helistas ja küsis, et kas võib sellele numbrile M-Interneti paketi peale panna (35.- eest 5MB edasi 1MB = 20.-).... ei kurda.

Kodune nett ~1,5a elisast, kuna soodukaga võetud siis kuumaks umbes-täpselt 0, liitumine oli 990.- mille kohta tehti 12 kuu möödumisel tasaarveldus (detsembris oli imelikul kombel mobiiliarvel räme ettemaks icon_razz.gif).

Mis puutub ümberkolimisse siis see ~1k tasu tuleneb elioni liinide kasutamisest, elioni ei koti, et tegemist on ühe kliendi asukoha muutusega, neid huvitab, et tegemist on uue liitumispunktiga. Nüüd, KUI uues kohas on enne olnud elisa nett siis ei rakendu kolimistasu, kui seda pole siis tahab elion oma saada...

Kvaliteedi osas ei kurda - kohati on mingeid imelikke katkestusi (5 - 15min) aga arvestades kuutasu (0.-) ei kurda... Eelmine nett oli elionilt ja vähemalt lõpus ei kannatanud see kohe teps mitte kriitikat - lambihetkedel kukkus maha ja vajas modemi restarti (sai ka paar korda abiliinile helistatud ja kurdetud ning sealt tuli reeglina vastus, et jah, muutsime mingeid seadeid teie kandis ja tehke oma modemile rebu)... Elisa kipub ka öösiti konfima ca kord-kaks kuus aga kuna mul on elisa enda modem siis reeglina tehakse korra keset ööd restart modemile ära...

Veel pole negatiivseid kogemusi olnud!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.05.2009 01:19:35 vasta tsitaadiga

tra nüüd ajas vimma keema
krt kolmaba õhta 18.+ helistasin, et netti ei ole, pidid tehnikud uurima
nüüd jõudsin alles koju mö neljaba õhta
ikka netti ei ole
ja öeldi, et sitt lugu, modem tuleb ehk vahetada jne
tehnikud pühadel ja nvahe ei tööta, seega panen netita - tra

küsisin kompensatsiooni kohta ka, et pean kasutama mobiilset internetti terve see aeg - eile kulus oma 150MB mahtu
kui ma nüüd mai kuus kohe algul kasutan selle 500MB paketiga tulevat mahtu ära, siis pärast nõuavad 5.- per/MB

krt teine katkestus 2,5 aasta jooksul, aga et asi kestab, ajab ikka vihale

loodetavasti tuleb siin personaalsest kundehaldurist tolku, aga ennast lüpsta ma ei lase icon_evil.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 10:28:45 vasta tsitaadiga

libe, kui leiad, kellegi asjapulga, siis võid vabalt suvalise modemi taha toppida, võrk on põhimõtteliselt sama nagu Elionilgi, minimaalsete erinevustega.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.05.2009 11:14:08 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
libe, kui leiad, kellegi asjapulga, siis võid vabalt suvalise modemi taha toppida, võrk on põhimõtteliselt sama nagu Elionilgi, minimaalsete erinevustega.
elisa hoiab oma ruuteri seadeid kiivalt saladuses
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 01.05.2009 13:46:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Pailaps kirjutas:
libe, kui leiad, kellegi asjapulga, siis võid vabalt suvalise modemi taha toppida, võrk on põhimõtteliselt sama nagu Elionilgi, minimaalsete erinevustega.
elisa hoiab oma ruuteri seadeid kiivalt saladuses


Kas see siis mingi raketiteadus. Tavakasutajalgi ju näha.

VPI/VCI on 0/100
Ühenduse tüüp
ETHoA (Ethernet over ATM)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.05.2009 14:34:07 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
libe kirjutas:
Pailaps kirjutas:
libe, kui leiad, kellegi asjapulga, siis võid vabalt suvalise modemi taha toppida, võrk on põhimõtteliselt sama nagu Elionilgi, minimaalsete erinevustega.
elisa hoiab oma ruuteri seadeid kiivalt saladuses


Kas see siis mingi raketiteadus. Tavakasutajalgi ju näha.

VPI/VCI on 0/100
Ühenduse tüüp
ETHoA (Ethernet over ATM)
vabandust, kuid need asjad ei ütle mulle mitte midagi
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 01.05.2009 18:11:29 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
wiinanina kirjutas:
libe kirjutas:
Pailaps kirjutas:
libe, kui leiad, kellegi asjapulga, siis võid vabalt suvalise modemi taha toppida, võrk on põhimõtteliselt sama nagu Elionilgi, minimaalsete erinevustega.
elisa hoiab oma ruuteri seadeid kiivalt saladuses


Kas see siis mingi raketiteadus. Tavakasutajalgi ju näha.

VPI/VCI on 0/100
Ühenduse tüüp
ETHoA (Ethernet over ATM)
vabandust, kuid need asjad ei ütle mulle mitte midagi


ot:
ära tusatse ja kuluta närve.... mine õue, ilm ilus 8)
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 14:15:01 vasta tsitaadiga

nüüd täisside paketis internet tasuta kaasas alates elisa 400 täisside, juurde siis nett ja 250MB eest mobiilset internetti.. kui maksate 100eek kuus juurde saab kiiruse 15mb/S peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 10:29:51 vasta tsitaadiga

Palju sellel 15Mb ühendusel upload on?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 10:57:39 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Palju sellel 15Mb ühendusel upload on?


1 Mbit/s

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 11:21:08 vasta tsitaadiga

overgrow kirjutas:
nüüd täisside paketis internet tasuta kaasas alates elisa 400 täisside, juurde siis nett ja 250MB eest mobiilset internetti.. kui maksate 100eek kuus juurde saab kiiruse 15mb/S peale thumbs_up.gif

ma võtsingi selle omale icon_razz.gif

Elisa 400 + 15Mb nett
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mRevision
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2009




sõnum 02.06.2009 00:22:43 vasta tsitaadiga

Leidsin Elisa täisside pakettide kirjelduse alt sellise info:

tsitaat:
Liitumistasu sõltub kliendi poolt valitud hinnapaketist ja juurdepääsuseadme olemasolust, tulles meie võrku oma seadmega tuleb tasuda vaid paketi kuutasu.


Iseenesest väga ahvatlev oleks 990 kroonisest tasust pääseda. Kodus on alles kunagi Elionist saadud Nokia m5921 modem, mis alles proovitud ja Elioni võrgus töötab. Äkki keegi oskab öelda, kas see kast saaks ka Elisa ühendusega hakkama või tuleb teda ümber konfigureerida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.06.2009 06:22:04 vasta tsitaadiga

mRevision kirjutas:
Leidsin Elisa täisside pakettide kirjelduse alt sellise info:

tsitaat:
Liitumistasu sõltub kliendi poolt valitud hinnapaketist ja juurdepääsuseadme olemasolust, tulles meie võrku oma seadmega tuleb tasuda vaid paketi kuutasu.


Iseenesest väga ahvatlev oleks 990 kroonisest tasust pääseda. Kodus on alles kunagi Elionist saadud Nokia m5921 modem, mis alles proovitud ja Elioni võrgus töötab. Äkki keegi oskab öelda, kas see kast saaks ka Elisa ühendusega hakkama või tuleb teda ümber konfigureerida?
selle võid prügikasti visata
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2009 09:02:22 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
selle võid prügikasti visata


Noooh... põhimõtteliselt saab ilmselt selle tööle ka Elisa ühendusega aga viimati, kui ma Elisaga suhtlesin sarnasel teemal siis nad väga koostööaltid ei olnud enda teenuse parameetreid avaldades. Vbolla on nüüdseks olukord muutunud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2009 09:07:37 vasta tsitaadiga

Avastasin, et Elisal on nüüd täissides valikuvõimaluseks ka mobiilne koduinternet. Kasutusmaht on kuni 15GB kuus (see mis üle selle maksab 50 senti MB). 400.- eest päris vinge alternatiiv 325-399 kroonistele 3GB-stele pakettidele (isegi juhul, kui ühtegi minutit mobiilikõnesid ei tee).
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.06.2009 15:36:25 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
libe kirjutas:
selle võid prügikasti visata


Noooh... põhimõtteliselt saab ilmselt selle tööle ka Elisa ühendusega aga viimati, kui ma Elisaga suhtlesin sarnasel teemal siis nad väga koostööaltid ei olnud enda teenuse parameetreid avaldades. Vbolla on nüüdseks olukord muutunud.
kas vana adsl modem selle adsl 2+ ühildub icon_question.gif icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 02.06.2009 16:06:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Mark0 kirjutas:
libe kirjutas:
selle võid prügikasti visata


Noooh... põhimõtteliselt saab ilmselt selle tööle ka Elisa ühendusega aga viimati, kui ma Elisaga suhtlesin sarnasel teemal siis nad väga koostööaltid ei olnud enda teenuse parameetreid avaldades. Vbolla on nüüdseks olukord muutunud.
kas vana adsl modem selle adsl 2+ ühildub icon_question.gif icon_rolleyes.gif

Ma arvan, et küsimus on pigen niipidi, et kas uus ADSL2+ jaamapoolne seade ADSL-iga ühilduv on. Minuteada peaks olema, ainult maksimaalsed kiirused siis ADSL omad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.07.2009 17:28:14 vasta tsitaadiga

krt see elisa raisk
uus täisside pakett kindel kuumakse, lisatasu, kui soovib lisateenuseid
nende eest aga tuleb tasuda eraldi arvele icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

ei osanud selle pealegi tulla ning nüüd pandi võlgnevuse tõttu internet kinni
nädala alguses rääkisin veel personaalse kliendihalduriga ja ütlesin, et 02.07 saan alles ära maksta
rääkis, et pole hullu, et seni kaua kinni ei panda, lubas asja ajada - sittagi thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 12:58:17 vasta tsitaadiga

endal oli kunagi umbes sama kamm stv'ga, pandi ka nett seisma. ma siis kõllasin neile ja palusin korraks käima lükata, et maksan kohe ära...lükatigi ja jäigi käima icon_biggrin.gif Sa proovi oma 'persunaal' haldurile uuesyi traatida, äkki unustas ära või miskit...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa Kodu internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.