Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 10.04.2009 18:44:31 vasta tsitaadiga

juhtus kuidagi nii, et üht mängu julmalt maha installides (manuaalselt faile kustudades) kadusid 5-6 tähtsamat windowsi default fonti. Nüüd on igal pool kas bold või italic versioon Arialist, times new-st või teistest fontidest. Veebis surfamine on... imelik ja nõme.
Leidsin kusagilt arvutist nende fontide backupid üles ja lasin windowsi fondi kausta siis (kus neid eelnevalt ei olnud) ja tulemuseks sama värk - praegu loen HV foorumit bold arialis icon_rolleyes.gif
Ideid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 19:39:35 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
ämber, on sul Vista ainus operatsioonisüsteem arvutis ? Kui ei, siis kontrolli üle et teine opsys kella ümber ei kruti ise. Kui jah, siis on sul midagi valesti seatud, vaikesätetel toimib Tallinna ajatsoonis kõik õigesti.


Jep, ainus, kas seda on muidu võimalik defaultiks ka kuskilt muuta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 19:56:57 vasta tsitaadiga

äkki on biosis kell vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 12:36:08 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
juhtus kuidagi nii, et üht mängu julmalt maha installides (manuaalselt faile kustudades) kadusid 5-6 tähtsamat windowsi default fonti. Nüüd on igal pool kas bold või italic versioon Arialist, times new-st või teistest fontidest. Veebis surfamine on... imelik ja nõme.
Leidsin kusagilt arvutist nende fontide backupid üles ja lasin windowsi fondi kausta siis (kus neid eelnevalt ei olnud) ja tulemuseks sama värk - praegu loen HV foorumit bold arialis icon_rolleyes.gif
Ideid?


kas mitte ei peaks paremkliksama fondil ja valima install? siis sellel, mille backupist sinna fontide folderisse copysid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 18:19:16 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
äkki on biosis kell vale.


sain arvutil õige kellaaja, aga mailbookil tund aega kell vale, kui arvutil on +2.00 tln/riga jne ja kell on 18.00 siis mailbookil on tund aega taga 17.00 , kui panna adjust daylight saving time vms ehk muudab mailbookil aja õigeks siis muutub ka arvuti kell tund aega edasi. Microsoft Outlook Express? igatahes see tuli office 2007-ga, aga vahetpole kuna eelmise maili halduriga oli kellaga sama jama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2009 18:35:51 vasta tsitaadiga

Mirkel, http://web.nickshanks.com/typography/corefonts on ms põhiliste fondid sikutamiseks koos automaagilise installiga.
aga sama probleem on mul samuti pmst. head lahendust polegi leidnud veel.

ämber, mailbooki kell? räägi lähemalt, misasi see on või kus väljendub?
exchange/pop3/imap?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 18:40:16 vasta tsitaadiga

excahnge/pop3/imap- ei saa midagi aru.

see kell väjendub sissetulevatest kirjadest. Kui peaks olema, et tuli sisse 19.00 siis see näitab hoopis 18.00.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2009 18:53:19 vasta tsitaadiga

kurda meiliteenuse pakkujale või haldajale.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 18:56:44 vasta tsitaadiga

Äkki aitab kedagi.. disablesen need serviced ära ning lasin peale Vista Manageri.
Vista jookseb ikka tunduvalt paremini.

tsitaat:
Windows Vista 64-Bit
http://itsvista.com/topic/services/
http://www.blackviper.com/WinVista/service411.htm

Vista Manageris muudetud:
System:
1.Disable Microsoft Synchronization Manager from Startup
2. Disable WMP11 Network Sharing and Configuration Application
System\RAM and Disk Cache
1. File System Caching Memory was 256Mb, panin More than 1Gb
2. Increase the Performance of your CPU, was 256KB, panin 8Mb
System\Startup
1. Disable auto-detection of IDE drives during startup
2. Disable updating Group Policy during startup
3. Disable Windows logging on system crash
4.
__
Services.msc

1. Application Managment - If System administrator doesn’t distribute software via GPO’s, then this service is not needed
2. Diagnostic Policy Service Service - Vista built-in Diagnostic programs wont work
3. Distributed Link Tracking Client Service - Used to maintain links to files on NTFS volumes on a computer or between computers in a domain
4. IKE and AuthIP IPsec Keying Modules - It’s probably not needed by the average home user, and most websites suggest you can disable it, Microsoft strongly recommends that this service remain enabled, so disable at your own risk!
5. IPsec Policy Agent Service - The typical home user does not need this service, and can safely disable it.
6. Network Connections - The generic description makes it seem important, but I’ve looked high and low and can’t even find a “Network and Dial-Up Connections” folder.
7. Offline Files Service - you don’t access files from a server, or don’t require offline access to files you do access from a server, then it is safe to disable this service.
8. Portable Device Enumerator Service - This service helps make your portable devices, like a Zune, accessible to programs within Vista, like Media Player.
9. Print Spooler - If you need to print, you need this service.
10. Program Compatibility Assistant Service - If you know all your applications are compatible, or you don’t care to get any assistance in making them compatible, you can safely disable this service.
11. Remote Access Connection Manager - If your dial-up, cable or DSL internet access no longer functions properly with this service disabled, place this service into Automatic
12. Secondary Logon - I have never found a reason to keep this service running.If you right-click a file, the menu will display "Run As" option. If you disable this service, that function will no longer be available.
13. Secure Socket Tunneling Protocol Service - This service can be disabled if you do not use any type of VPN , ICS and your ISP does not require it to log in to their service, or left on the default for safe configurations.
14. Security Center - You may place the Security Center service in disabled and it will not start again or continue to be displayed in the system tray after a reboot. This does not, however, disable any of the three protections, it only disables Security Center.
15. TabletInputService - Disable if you dont use Tablet PC pen and ink function.
16. TCP/IP NetBIOS Helper - This feature provides legacy support for NetBIOS over TCP/IP. If your network does not use NetBIOS and/or WINS, disable this function.
17. Telephony - If your dial-up, cable or DSL internet access no longer functions properly with this service disabled, place this service into Automatic. If you use a hardware gateway or router, this service is not required
18. Terminal Services - Windows Search 4.0 requires Terminal Services to install and function.
19. WebClient - I have not found a reason to have this service running. For security reasons, I recommend for this service to be disabled. If some MS products, such as Media Player or Messenger fail to provide a particular function, try to enable this service to see if it is "required" for your configuration.
20. Windows Error Reporting Service - To help ensure it will not be utilized even if the service is turned back on due to a future Windows Update, do the following, go to Problem Reports and Solutions select ask me and then advanced!
21. Windows Search - I have always had the Indexing Service as well as Windows Search disabled on all of my systems. Searching for a file does not take "that" long to justify always having this service taking up resources.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 19:06:50 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Ole vunts ja pane spoila tagid kah nii pikale jutule ümber thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 19:13:55 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

tsitaat:
__
Services.msc

...6. Network Connections - The generic description makes it seem important, but I’ve looked high and low and can’t even find a “Network and Dial-Up Connections” folder.

Spoiler Spoiler Spoiler

See hoolitseb selle eest,et kui NSC-s klikkad manage network connection peale siis näitab ühendatud NIC-e.Ühtlasi selle peatamine tähendab,et ei saa määrata IP ja DNS aadresse käsitsi jne...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 11:48:53 vasta tsitaadiga

Mis progega Vistas ReiserFS partitsiooni kõige parem mountida on? Kui üldse on sellist...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.04.2009 23:25:59 vasta tsitaadiga

Kudas saab Vistal passwordi küsimist ära keelata? Et, password jääks alles (muidu ei tööta FAH SMP) aga , et ei küsiks seda ja läheks peale resa otse windowsi?
XP`l sain aga Vista kohta ei leia infi icon_question.gif

_________________
Purgatory Judgement
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 23:32:28 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Kudas saab Vistal passwordi küsimist ära keelata? Et, password jääks alles (muidu ei tööta FAH SMP) aga , et ei küsiks seda ja läheks peale resa otse windowsi?
XP`l sain aga Vista kohta ei leia infi icon_question.gif

WinKey+R trüki sisse netplwiz ja avanevas aknas pane linnuke Users must enter a password and user name to use this computer ette.Siis klikka oma nime peale ja eemalda linnuke.Vajuta Apply ja valmis icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 16.04.2009 07:56:11 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Purgatory Judgement
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 10:51:59 vasta tsitaadiga

Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel icon_smile.gif
_________________
Live and let die.
\,,/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 11:02:40 vasta tsitaadiga

Lorien kirjutas:
Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel icon_smile.gif

Nüüd selle kuu jooksul peaks SP2 RTM lekkima.Ametlikult tuleb välja siiski järgmine kuu.Palju pole enam jäänud icon_wink.gif

SP2 RTM Escrow on mul juba mitu nädalat olemas olnud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davy73
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2008




sõnum 16.04.2009 16:34:45 vasta tsitaadiga

SP2 RC-d ka ise juba paar nädalat kasutanud ja mingeid probleeme pole olnud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 09:41:22 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Lorien kirjutas:
Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel icon_smile.gif

Nüüd selle kuu jooksul peaks SP2 RTM lekkima.Ametlikult tuleb välja siiski järgmine kuu.Palju pole enam jäänud icon_wink.gif

SP2 RTM Escrow on mul juba mitu nädalat olemas olnud thumbs_up.gif


Kuidas selle asja Slipstreamimisega ka lood on tänaseks... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 12:53:52 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Lorien kirjutas:
Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel icon_smile.gif

Nüüd selle kuu jooksul peaks SP2 RTM lekkima.Ametlikult tuleb välja siiski järgmine kuu.Palju pole enam jäänud icon_wink.gif

SP2 RTM Escrow on mul juba mitu nädalat olemas olnud thumbs_up.gif


Kuidas selle asja Slipstreamimisega ka lood on tänaseks... icon_rolleyes.gif

vLitega pole hetkel võimalik ja ma kahtlen,et lähiajal ka ostutub võimalikuks,kuna nuhi ei arenda seda praegu

MS küll väitis,et alates SP2-st alates saab ka ise slipstreamida.Umbes,et tõstad mingisse alamkausta ja siis installi käigus paneb SP2 ka peale.See pidi juba SP1-ga tulema aga MS loobus sellest viiimasel hetkel.
MS Office-l on nii,et paned updated kausta ja installib ise ära.Ise ootan MS iso ära kuhu SP2 sisse on integreeritud.

Muidugi kui kiire siis võid kasutada Reverse Integration meetodit icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 20:30:34 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Lorien kirjutas:
Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel icon_smile.gif

Nüüd selle kuu jooksul peaks SP2 RTM lekkima.Ametlikult tuleb välja siiski järgmine kuu.Palju pole enam jäänud icon_wink.gif

SP2 RTM Escrow on mul juba mitu nädalat olemas olnud thumbs_up.gif


Kuidas selle asja Slipstreamimisega ka lood on tänaseks... icon_rolleyes.gif

vLitega pole hetkel võimalik ja ma kahtlen,et lähiajal ka ostutub võimalikuks,kuna nuhi ei arenda seda praegu

MS küll väitis,et alates SP2-st alates saab ka ise slipstreamida.Umbes,et tõstad mingisse alamkausta ja siis installi käigus paneb SP2 ka peale.See pidi juba SP1-ga tulema aga MS loobus sellest viiimasel hetkel.
MS Office-l on nii,et paned updated kausta ja installib ise ära.Ise ootan MS iso ära kuhu SP2 sisse on integreeritud.

Muidugi kui kiire siis võid kasutada Reverse Integration meetodit icon_wink.gif


Seda, et mr.Nuhi on "hõvatud" tean ju isegi...
Aga muudpidi sourcesse sisse lasta?
Hilisemat "Lahjendamist" ei tohiks ju palju segada?

Mul on järjekordselt "kuradi kahju" et asi on closed source.... icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 16:16:48 vasta tsitaadiga

Kas Vista "võtmed" on 32 ja 64bit vahel ühilduvad? st. kui mul legaalne 32bit meedia koos vajalike võtmetega olemas, pean siis 64bit jooksutamiseks uuesti raha letti käima? Retail versioon justkui lubas mõlemit kasutada? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2009 17:17:10 vasta tsitaadiga

retail lubas mõlemat, oem mitte. teoorias vähemalt.
retaili juttu võin kinnitada, oemi pole proovinud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 18:07:18 vasta tsitaadiga

bladerunner, ise olen Home Premium OEM-iga proovinud ning töötab. Seda, et asi legaalne, kinnitas ka Microsoft emailiga ning telefonitsi neile helistades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 18:10:34 vasta tsitaadiga

Aga seda meedia tellimist, keegi läbi Microsofti lehe on katsetanud? Toimib Eestis? Muidu võtmed on, aga meediat pole...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ülempealik
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 09:30:10 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga seda meedia tellimist, keegi läbi Microsofti lehe on katsetanud? Toimib Eestis? Muidu võtmed on, aga meediat pole...


Proovitud ja toimib. Aega läks mingi kaks nädalat vist tellimisest kuni paki saabumiseni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 09:48:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
keegi teab kuidas narrator kinni keerata, mul hakkab igakord rääkima kui arvuti käima panen. icon_neutral.gif

ikka sama probleem, startupis pole ja ei leia nattatoris kohta kust teda kinni panna et ta startupi ajal tööle ei hakkaks.


viimati muutis apelsin16 04.05.2009 21:44:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 15:13:57 vasta tsitaadiga

apelsin16, Eks ta enda seadetest tuleb panan et ei alustaks minimeeritult koos WIN-iga thumbs_up.gif
Või äkki on ta sul startupi all,siis viska nvälja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2009 08:34:57 vasta tsitaadiga

Täna tekkis selline anomaalia Vista Ultimate x64-l, et kasutajaprofiili laadimine ebaõnnestus. Vahepeal tegi ta uue ajutise kasutaja lihtsalt, kui mitu korda proovisin, laadis lõpuks minu oma ka ära. Keegi teab millest selline jama tekib?
Event vieweris olid sellega seotud paar sellist rida.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 02:58:20 vasta tsitaadiga

Windows Vista SP2 RTM

http://windowsteamblog.com/blogs/windowsvista/archive/2009/04/28/windows-vista-sp2-rtm-windows-vista-sp1-blocker-tool-removed.aspx

tsitaat:
Today we are announcing the Release to Manufacturing (RTM) of Service Pack 2 (SP2) for Windows Vista and Windows Server 2008


SP2 RTM 36 keelt toetav(wave1 vist oli) on nüüd torrentites samuti saadaval.Üldine kättesaadavus tekib Mai kuus ilmselt.

Ühtlasi tundub,et MSDN-s on saadaval: http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=13416

tsitaat:

MICROSOFT.WINDOWS.VISTA.AND.SERVER.2008.SP2.RTM.X86.W1.RIP.DVD-WZTiSO
BUILD: 6002.18005.090410-1830
FILE: Windows6.0-KB948465-X86.exe
SIZE: 498,781,016 bytes
CRC: 8D07A886
MD5: CAD218B99FC301836E385049C75F5EAF
SHA1: 7F8AA802E157282D84CF47950281DE53A8C26F22
NOTE: WAVE 1 - ITALIAN, DUTCH, RUSSIAN, SIMPLIFIED CHINESE


tsitaat:
MICROSOFT.WINDOWS.VISTA.AND.SERVER.2008.SP2.RTM.X64.W1.RIP.DVD-WZTiSO
BUILD: 6002.18005.090410-1830
FILE: Windows6.0-KB948465-X64.exe
SIZE: 781,893,560 bytes
CRC: 19C1676E
MD5: DB35DF98AE5A6FD085386580A6EE8B55
SHA1: F0E46DEB7734B8ED277B0CF2304EE2BABC4D9B1C
NOTE: WAVE 1 - ITALIAN, DUTCH, RUSSIAN, SIMPLIFIED CHINESE

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2009 08:46:44 vasta tsitaadiga

mitte abstraktselt mai kuus ilmselt aga järgmine nädal, kui mõnd suurt jama ei leita.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 13:38:23 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mitte abstraktselt mai kuus ilmselt aga järgmine nädal, kui mõnd suurt jama ei leita.

Ja järgmine nädal ongi mai kuus icon_exclaim.gif .Kõik õige thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 15:49:50 vasta tsitaadiga

ma olen siiani kõik post-SP1 hotfixid ise sisse integreerinud. just tegin uue WIM-i koos IE8 ja Office 2007-ga

aga eks siis tuleb see SP2-ga iso alla tirida icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2009 19:10:08 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi siit on peale IE8 installimist sidebariga jamasid kah olnud? Mul läks sidebar pooleldi valgeks ja roosaks ning cpu kasutus oli tollel kogu aeg üle 50%. Võtsin kohe IE8 maha ning probleemi enam pole. Googlist otsides pole ma ainuke, kel selline jama. Kas Microsofti tüübid üldse ei katseta enda üllitisi enne väljalaskmist oma arvutitel??? icon_rolleyes.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 19:09:22 vasta tsitaadiga

SP2 IE8`t ei sisalda? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 19:25:43 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
SP2 IE8`t ei sisalda? icon_rolleyes.gif

Ei tohiks,see on valikuline ja pole veel päris compatiibel vanemate rakendustega thumbs_up.gif
Vähemalt meil korraldas korraliku ikalduse testimise ajal icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 19:33:15 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Etz kirjutas:
SP2 IE8`t ei sisalda? icon_rolleyes.gif

Ei tohiks,see on valikuline ja pole veel päris compatiibel vanemate rakendustega thumbs_up.gif
Vähemalt meil korraldas korraliku ikalduse testimise ajal icon_lol.gif


Loodame... icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2009 19:43:02 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
SP2 IE8`t ei sisalda? icon_rolleyes.gif

Ei sisalda jah millegipärast.Siiski saab kenasti integreerida seda vLitega thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 10:22:08 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Etz kirjutas:
SP2 IE8`t ei sisalda? icon_rolleyes.gif

Ei sisalda jah millegipärast.Siiski saab kenasti integreerida seda vLitega thumbs_up.gif


Tänan ei, ma tavaliselt saadan 7`me samuti "asumisele" ... icon_lol.gif
Firefox + IETab on täiesti piisav kõigeks icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 11:37:09 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Etz kirjutas:
SP2 IE8`t ei sisalda? icon_rolleyes.gif

Ei sisalda jah millegipärast.Siiski saab kenasti integreerida seda vLitega thumbs_up.gif


Tänan ei, ma tavaliselt saadan 7`me samuti "asumisele" ... icon_lol.gif
Firefox + IETab on täiesti piisav kõigeks icon_wink.gif

Sama siin.Firefoxi kasutaja thumbs_up.gif .Siiski igaks juhuks ei eemalda Vistast IE-d.Mine tea mis jama tuleb veel.Õnneks Win7-s saab välja lülitada thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2009 20:46:18 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Etz kirjutas:
SP2 IE8`t ei sisalda? icon_rolleyes.gif

Ei sisalda jah millegipärast.Siiski saab kenasti integreerida seda vLitega thumbs_up.gif


Tänan ei, ma tavaliselt saadan 7`me samuti "asumisele" ... icon_lol.gif
Firefox + IETab on täiesti piisav kõigeks icon_wink.gif

Sama siin.Firefoxi kasutaja thumbs_up.gif .Siiski igaks juhuks ei eemalda Vistast IE-d.Mine tea mis jama tuleb veel.Õnneks Win7-s saab välja lülitada thumbs_up.gif


Mul pole siiani mingeid "kummalisi kõrvaleffekte" tekkinud... (IE7 Core on alles ju)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 15.05.2009 22:05:21 vasta tsitaadiga

Mitmed saidid siiski väidavad, et SP2 tuleb mai lõpul.
Mingeid väga hüper-uuendusi praegu välja reklaamitud (vähemalt minu jaoks) ei ole:
tsitaat:
As we have mentioned before, here are some of the key benefits of Windows Vista SP2:

* Windows Search 4.0 for faster and improved relevancy in searches
* Bluetooth 2.1 Feature Pack supporting the most recent specification for Bluetooth Technology
* Ability to record data on to Blu-Ray media natively in Windows Vista
* Adds Windows Connect Now (WCN) to simplify Wi-Fi Configuration
* Windows Vista SP2 enables the exFAT file system to support UTC timestamps, which allows correct file synchronization across time zones.

http://bink.nu/news/vista-sp2-rtm.aspx

Põhjalikum ülevaade muudatustest:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd335036.aspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 22:17:07 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
Mitmed saidid siiski väidavad, et SP2 tuleb mai lõpul.
Mingeid väga hüper-uuendusi praegu välja reklaamitud (vähemalt minu jaoks) ei ole:
tsitaat:
As we have mentioned before, here are some of the key benefits of Windows Vista SP2:

* Windows Search 4.0 for faster and improved relevancy in searches
* Bluetooth 2.1 Feature Pack supporting the most recent specification for Bluetooth Technology
* Ability to record data on to Blu-Ray media natively in Windows Vista
* Adds Windows Connect Now (WCN) to simplify Wi-Fi Configuration
* Windows Vista SP2 enables the exFAT file system to support UTC timestamps, which allows correct file synchronization across time zones.

http://bink.nu/news/vista-sp2-rtm.aspx

Põhjalikum ülevaade muudatustest:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd335036.aspx


Sa oled siin foorumis vist üks viimastest,kel veel seda SP2 pole juba vähemalt kuu aega

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 16.05.2009 10:55:22 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:


Sa oled siin foorumis vist üks viimastest,kel veel seda SP2 pole juba vähemalt kuu aega

Never touch a running system... Ei pane SP2 vast enne jaani peale icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2009 11:11:32 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
indre kirjutas:
Mitmed saidid siiski väidavad, et SP2 tuleb mai lõpul.
Mingeid väga hüper-uuendusi praegu välja reklaamitud (vähemalt minu jaoks) ei ole:
tsitaat:
As we have mentioned before, here are some of the key benefits of Windows Vista SP2:

* Windows Search 4.0 for faster and improved relevancy in searches
* Bluetooth 2.1 Feature Pack supporting the most recent specification for Bluetooth Technology
* Ability to record data on to Blu-Ray media natively in Windows Vista
* Adds Windows Connect Now (WCN) to simplify Wi-Fi Configuration
* Windows Vista SP2 enables the exFAT file system to support UTC timestamps, which allows correct file synchronization across time zones.

http://bink.nu/news/vista-sp2-rtm.aspx

Põhjalikum ülevaade muudatustest:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd335036.aspx


Sa oled siin foorumis vist üks viimastest,kel veel seda SP2 pole juba vähemalt kuu aega


Ise pole ka viitsind peale lasta ootan kui korralik välja tuleb sp2 thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.05.2009 11:22:54 vasta tsitaadiga

Kuidas saada lahti sellisest probleemist - vahel hiire parempoolse klahviga mõnel kataloogil või failil klõpsates tuleb ette see sinine "mõtlemise" ring ja rohkem midagi edasi ei toimu. Selle vastu aitab vana hea ctrl-alt-delete ja task manager, aga hirmus tüütu on mõne faili kopeerimise või kustutamise korral kümme korda ennem katsetada kui vajalik töö ära tehtud saab. Samas mõnest teisest programmist (7zip näiteks) saab asju väga edukalt kustutada, kopeeride ja ümber liigutada.
Kõik muud asjad paistavad mul korralikult töötavat ja sp1 on ka peal. Ainuke probleem esinebki failide kopeerimisel ja vahel ei lase isegi kõrvalklahviga suvalise dokumendi peal klõpsata, ilma et ta seda sinist ringi lõpmatult ketrama jääks. Võibolla oleks abi kui sp2 peale lasta või on mõni muu lahendus sellele olemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 12:04:16 vasta tsitaadiga

aatomik kirjutas:
Kuidas saada lahti sellisest probleemist - vahel hiire parempoolse klahviga mõnel kataloogil või failil klõpsates tuleb ette see sinine "mõtlemise" ring ja rohkem midagi edasi ei toimu. Selle vastu aitab vana hea ctrl-alt-delete ja task manager, aga hirmus tüütu on mõne faili kopeerimise või kustutamise korral kümme korda ennem katsetada kui vajalik töö ära tehtud saab. Samas mõnest teisest programmist (7zip näiteks) saab asju väga edukalt kustutada, kopeeride ja ümber liigutada.
Kõik muud asjad paistavad mul korralikult töötavat ja sp1 on ka peal. Ainuke probleem esinebki failide kopeerimisel ja vahel ei lase isegi kõrvalklahviga suvalise dokumendi peal klõpsata, ilma et ta seda sinist ringi lõpmatult ketrama jääks. Võibolla oleks abi kui sp2 peale lasta või on mõni muu lahendus sellele olemas?

Proovi SP2 peale lasta jah icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.05.2009 20:58:14 vasta tsitaadiga

SP2 sai peale lastud, aga ikka see puuk ära ei kadunud. Pisut googeldamist andis tulemuseks, et viga võib olla hoopis halvaks läinud "context menu handler'is". Sai siis pisut nendega jännatud ja tulemusks ongi täiesti töötav Vista thumbs_up.gif

Kui kellelgi sama probleem peaks tekkima, siis lahenduse leiab sellelt lingilt: http://windowsxp.mvps.org/slowrightclick.htm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 21:59:12 vasta tsitaadiga

millal see sp2 tuleb siis windows update alla ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
*Lask!ja*
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.05.2009 00:33:49 vasta tsitaadiga

Sai siis HP Pavilion dv5-1210en sülearvuti ostetud, kuid seal kükitab peal Windows Vista Home Premium 32-bit. Oleks siis tollest lahti vaja saada ning peale panna Windows XP Professional. Olen kuulnud, et Pavilionidel on vaja isegi BIOS-is mingeid mode muuta, et saaks üldse formatit teha. Kuidas uuematel on - vaja ka BIOS-is näppida? See kindlasti miljon korda siit läbi käinud, kuid tõesti pole aega tervet teemat läbi sirvida (ning otsinguga ei leidnud suurt midagi). Oleks tore kui saaks võimalikult detailse step-by-step õpetuse. Ette tänades

Infot selle Pavilioni kohta:
https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&tt=233&ttt=9619&ta=&t2=304&tp=&ug=true&Smenyy=1373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.