|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
10.04.2009 18:44:31
|
|
|
juhtus kuidagi nii, et üht mängu julmalt maha installides (manuaalselt faile kustudades) kadusid 5-6 tähtsamat windowsi default fonti. Nüüd on igal pool kas bold või italic versioon Arialist, times new-st või teistest fontidest. Veebis surfamine on... imelik ja nõme.
Leidsin kusagilt arvutist nende fontide backupid üles ja lasin windowsi fondi kausta siis (kus neid eelnevalt ei olnud) ja tulemuseks sama värk - praegu loen HV foorumit bold arialis
Ideid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
10.04.2009 19:39:35
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| ämber, on sul Vista ainus operatsioonisüsteem arvutis ? Kui ei, siis kontrolli üle et teine opsys kella ümber ei kruti ise. Kui jah, siis on sul midagi valesti seatud, vaikesätetel toimib Tallinna ajatsoonis kõik õigesti. |
Jep, ainus, kas seda on muidu võimalik defaultiks ka kuskilt muuta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
10.04.2009 19:56:57
|
|
|
| äkki on biosis kell vale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
11.04.2009 12:36:08
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
juhtus kuidagi nii, et üht mängu julmalt maha installides (manuaalselt faile kustudades) kadusid 5-6 tähtsamat windowsi default fonti. Nüüd on igal pool kas bold või italic versioon Arialist, times new-st või teistest fontidest. Veebis surfamine on... imelik ja nõme.
Leidsin kusagilt arvutist nende fontide backupid üles ja lasin windowsi fondi kausta siis (kus neid eelnevalt ei olnud) ja tulemuseks sama värk - praegu loen HV foorumit bold arialis
Ideid? |
kas mitte ei peaks paremkliksama fondil ja valima install? siis sellel, mille backupist sinna fontide folderisse copysid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
11.04.2009 18:19:16
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| äkki on biosis kell vale. |
sain arvutil õige kellaaja, aga mailbookil tund aega kell vale, kui arvutil on +2.00 tln/riga jne ja kell on 18.00 siis mailbookil on tund aega taga 17.00 , kui panna adjust daylight saving time vms ehk muudab mailbookil aja õigeks siis muutub ka arvuti kell tund aega edasi. Microsoft Outlook Express? igatahes see tuli office 2007-ga, aga vahetpole kuna eelmise maili halduriga oli kellaga sama jama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
11.04.2009 18:35:51
|
|
|
Mirkel, http://web.nickshanks.com/typography/corefonts on ms põhiliste fondid sikutamiseks koos automaagilise installiga.
aga sama probleem on mul samuti pmst. head lahendust polegi leidnud veel.
ämber, mailbooki kell? räägi lähemalt, misasi see on või kus väljendub?
exchange/pop3/imap?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
11.04.2009 18:40:16
|
|
|
excahnge/pop3/imap- ei saa midagi aru.
see kell väjendub sissetulevatest kirjadest. Kui peaks olema, et tuli sisse 19.00 siis see näitab hoopis 18.00.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
11.04.2009 18:53:19
|
|
|
kurda meiliteenuse pakkujale või haldajale.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.04.2009 18:56:44
|
|
|
Äkki aitab kedagi.. disablesen need serviced ära ning lasin peale Vista Manageri.
Vista jookseb ikka tunduvalt paremini.
| tsitaat: |
Windows Vista 64-Bit
http://itsvista.com/topic/services/
http://www.blackviper.com/WinVista/service411.htm
Vista Manageris muudetud:
System:
1.Disable Microsoft Synchronization Manager from Startup
2. Disable WMP11 Network Sharing and Configuration Application
System\RAM and Disk Cache
1. File System Caching Memory was 256Mb, panin More than 1Gb
2. Increase the Performance of your CPU, was 256KB, panin 8Mb
System\Startup
1. Disable auto-detection of IDE drives during startup
2. Disable updating Group Policy during startup
3. Disable Windows logging on system crash
4.
__
Services.msc
1. Application Managment - If System administrator doesnt distribute software via GPOs, then this service is not needed
2. Diagnostic Policy Service Service - Vista built-in Diagnostic programs wont work
3. Distributed Link Tracking Client Service - Used to maintain links to files on NTFS volumes on a computer or between computers in a domain
4. IKE and AuthIP IPsec Keying Modules - Its probably not needed by the average home user, and most websites suggest you can disable it, Microsoft strongly recommends that this service remain enabled, so disable at your own risk!
5. IPsec Policy Agent Service - The typical home user does not need this service, and can safely disable it.
6. Network Connections - The generic description makes it seem important, but Ive looked high and low and cant even find a Network and Dial-Up Connections folder.
7. Offline Files Service - you dont access files from a server, or dont require offline access to files you do access from a server, then it is safe to disable this service.
8. Portable Device Enumerator Service - This service helps make your portable devices, like a Zune, accessible to programs within Vista, like Media Player.
9. Print Spooler - If you need to print, you need this service.
10. Program Compatibility Assistant Service - If you know all your applications are compatible, or you dont care to get any assistance in making them compatible, you can safely disable this service.
11. Remote Access Connection Manager - If your dial-up, cable or DSL internet access no longer functions properly with this service disabled, place this service into Automatic
12. Secondary Logon - I have never found a reason to keep this service running.If you right-click a file, the menu will display "Run As" option. If you disable this service, that function will no longer be available.
13. Secure Socket Tunneling Protocol Service - This service can be disabled if you do not use any type of VPN , ICS and your ISP does not require it to log in to their service, or left on the default for safe configurations.
14. Security Center - You may place the Security Center service in disabled and it will not start again or continue to be displayed in the system tray after a reboot. This does not, however, disable any of the three protections, it only disables Security Center.
15. TabletInputService - Disable if you dont use Tablet PC pen and ink function.
16. TCP/IP NetBIOS Helper - This feature provides legacy support for NetBIOS over TCP/IP. If your network does not use NetBIOS and/or WINS, disable this function.
17. Telephony - If your dial-up, cable or DSL internet access no longer functions properly with this service disabled, place this service into Automatic. If you use a hardware gateway or router, this service is not required
18. Terminal Services - Windows Search 4.0 requires Terminal Services to install and function.
19. WebClient - I have not found a reason to have this service running. For security reasons, I recommend for this service to be disabled. If some MS products, such as Media Player or Messenger fail to provide a particular function, try to enable this service to see if it is "required" for your configuration.
20. Windows Error Reporting Service - To help ensure it will not be utilized even if the service is turned back on due to a future Windows Update, do the following, go to Problem Reports and Solutions select ask me and then advanced!
21. Windows Search - I have always had the Indexing Service as well as Windows Search disabled on all of my systems. Searching for a file does not take "that" long to justify always having this service taking up resources. |
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.04.2009 19:06:50
|
|
|
PlatoonSgtElias, Ole vunts ja pane spoila tagid kah nii pikale jutule ümber
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.04.2009 19:13:55
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| tsitaat: |
__
Services.msc
...6. Network Connections - The generic description makes it seem important, but Ive looked high and low and cant even find a Network and Dial-Up Connections folder. |
|
Spoiler 
See hoolitseb selle eest,et kui NSC-s klikkad manage network connection peale siis näitab ühendatud NIC-e.Ühtlasi selle peatamine tähendab,et ei saa määrata IP ja DNS aadresse käsitsi jne...
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
13.04.2009 11:48:53
|
|
|
| Mis progega Vistas ReiserFS partitsiooni kõige parem mountida on? Kui üldse on sellist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.04.2009 23:25:59
|
|
|
Kudas saab Vistal passwordi küsimist ära keelata? Et, password jääks alles (muidu ei tööta FAH SMP) aga , et ei küsiks seda ja läheks peale resa otse windowsi?
XP`l sain aga Vista kohta ei leia infi
_________________ Purgatory Judgement |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.04.2009 23:32:28
|
|
|
| Draco kirjutas: |
Kudas saab Vistal passwordi küsimist ära keelata? Et, password jääks alles (muidu ei tööta FAH SMP) aga , et ei küsiks seda ja läheks peale resa otse windowsi?
XP`l sain aga Vista kohta ei leia infi  |
WinKey+R trüki sisse netplwiz ja avanevas aknas pane linnuke Users must enter a password and user name to use this computer ette.Siis klikka oma nime peale ja eemalda linnuke.Vajuta Apply ja valmis
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
16.04.2009 07:56:11
|
|
|
Tänud
_________________ Purgatory Judgement |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
16.04.2009 10:51:59
|
|
|
Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davy73
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2008
|
16.04.2009 16:34:45
|
|
|
SP2 RC-d ka ise juba paar nädalat kasutanud ja mingeid probleeme pole olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.04.2009 09:41:22
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Lorien kirjutas: |
Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel  |
Nüüd selle kuu jooksul peaks SP2 RTM lekkima.Ametlikult tuleb välja siiski järgmine kuu.Palju pole enam jäänud
SP2 RTM Escrow on mul juba mitu nädalat olemas olnud  |
Kuidas selle asja Slipstreamimisega ka lood on tänaseks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.04.2009 12:53:52
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Lorien kirjutas: |
Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel  |
Nüüd selle kuu jooksul peaks SP2 RTM lekkima.Ametlikult tuleb välja siiski järgmine kuu.Palju pole enam jäänud
SP2 RTM Escrow on mul juba mitu nädalat olemas olnud  |
Kuidas selle asja Slipstreamimisega ka lood on tänaseks...  |
vLitega pole hetkel võimalik ja ma kahtlen,et lähiajal ka ostutub võimalikuks,kuna nuhi ei arenda seda praegu
MS küll väitis,et alates SP2-st alates saab ka ise slipstreamida.Umbes,et tõstad mingisse alamkausta ja siis installi käigus paneb SP2 ka peale.See pidi juba SP1-ga tulema aga MS loobus sellest viiimasel hetkel.
MS Office-l on nii,et paned updated kausta ja installib ise ära.Ise ootan MS iso ära kuhu SP2 sisse on integreeritud.
Muidugi kui kiire siis võid kasutada Reverse Integration meetodit
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.04.2009 20:30:34
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Lorien kirjutas: |
Ega keegi kuulnud pole, millas ametlik SP 2 välja tuleb? Praegu avastasin et RC on juba väljas, aga igaks juhuks ise ei julge seda proovida veel  |
Nüüd selle kuu jooksul peaks SP2 RTM lekkima.Ametlikult tuleb välja siiski järgmine kuu.Palju pole enam jäänud
SP2 RTM Escrow on mul juba mitu nädalat olemas olnud  |
Kuidas selle asja Slipstreamimisega ka lood on tänaseks...  |
vLitega pole hetkel võimalik ja ma kahtlen,et lähiajal ka ostutub võimalikuks,kuna nuhi ei arenda seda praegu
MS küll väitis,et alates SP2-st alates saab ka ise slipstreamida.Umbes,et tõstad mingisse alamkausta ja siis installi käigus paneb SP2 ka peale.See pidi juba SP1-ga tulema aga MS loobus sellest viiimasel hetkel.
MS Office-l on nii,et paned updated kausta ja installib ise ära.Ise ootan MS iso ära kuhu SP2 sisse on integreeritud.
Muidugi kui kiire siis võid kasutada Reverse Integration meetodit  |
Seda, et mr.Nuhi on "hõvatud" tean ju isegi...
Aga muudpidi sourcesse sisse lasta?
Hilisemat "Lahjendamist" ei tohiks ju palju segada?
Mul on järjekordselt "kuradi kahju" et asi on closed source....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.04.2009 16:16:48
|
|
|
Kas Vista "võtmed" on 32 ja 64bit vahel ühilduvad? st. kui mul legaalne 32bit meedia koos vajalike võtmetega olemas, pean siis 64bit jooksutamiseks uuesti raha letti käima? Retail versioon justkui lubas mõlemit kasutada?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
21.04.2009 17:17:10
|
|
|
retail lubas mõlemat, oem mitte. teoorias vähemalt.
retaili juttu võin kinnitada, oemi pole proovinud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
21.04.2009 18:07:18
|
|
|
| bladerunner, ise olen Home Premium OEM-iga proovinud ning töötab. Seda, et asi legaalne, kinnitas ka Microsoft emailiga ning telefonitsi neile helistades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.04.2009 18:10:34
|
|
|
Aga seda meedia tellimist, keegi läbi Microsofti lehe on katsetanud? Toimib Eestis? Muidu võtmed on, aga meediat pole...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ülempealik
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2006
|
22.04.2009 09:30:10
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Aga seda meedia tellimist, keegi läbi Microsofti lehe on katsetanud? Toimib Eestis? Muidu võtmed on, aga meediat pole... |
Proovitud ja toimib. Aega läks mingi kaks nädalat vist tellimisest kuni paki saabumiseni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
27.04.2009 09:48:52
|
|
|
| tsitaat: |
keegi teab kuidas narrator kinni keerata, mul hakkab igakord rääkima kui arvuti käima panen.  |
ikka sama probleem, startupis pole ja ei leia nattatoris kohta kust teda kinni panna et ta startupi ajal tööle ei hakkaks.
viimati muutis apelsin16 04.05.2009 21:44:07, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.04.2009 15:13:57
|
|
|
apelsin16, Eks ta enda seadetest tuleb panan et ei alustaks minimeeritult koos WIN-iga
Või äkki on ta sul startupi all,siis viska nvälja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.04.2009 02:58:20
|
|
|
Windows Vista SP2 RTM
http://windowsteamblog.com/blogs/windowsvista/archive/2009/04/28/windows-vista-sp2-rtm-windows-vista-sp1-blocker-tool-removed.aspx
| tsitaat: |
| Today we are announcing the Release to Manufacturing (RTM) of Service Pack 2 (SP2) for Windows Vista and Windows Server 2008 |
SP2 RTM 36 keelt toetav(wave1 vist oli) on nüüd torrentites samuti saadaval.Üldine kättesaadavus tekib Mai kuus ilmselt.
Ühtlasi tundub,et MSDN-s on saadaval: http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=13416
| tsitaat: |
MICROSOFT.WINDOWS.VISTA.AND.SERVER.2008.SP2.RTM.X86.W1.RIP.DVD-WZTiSO
BUILD: 6002.18005.090410-1830
FILE: Windows6.0-KB948465-X86.exe
SIZE: 498,781,016 bytes
CRC: 8D07A886
MD5: CAD218B99FC301836E385049C75F5EAF
SHA1: 7F8AA802E157282D84CF47950281DE53A8C26F22
NOTE: WAVE 1 - ITALIAN, DUTCH, RUSSIAN, SIMPLIFIED CHINESE |
| tsitaat: |
MICROSOFT.WINDOWS.VISTA.AND.SERVER.2008.SP2.RTM.X64.W1.RIP.DVD-WZTiSO
BUILD: 6002.18005.090410-1830
FILE: Windows6.0-KB948465-X64.exe
SIZE: 781,893,560 bytes
CRC: 19C1676E
MD5: DB35DF98AE5A6FD085386580A6EE8B55
SHA1: F0E46DEB7734B8ED277B0CF2304EE2BABC4D9B1C
NOTE: WAVE 1 - ITALIAN, DUTCH, RUSSIAN, SIMPLIFIED CHINESE |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
30.04.2009 08:46:44
|
|
|
mitte abstraktselt mai kuus ilmselt aga järgmine nädal, kui mõnd suurt jama ei leita.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.04.2009 15:49:50
|
|
|
ma olen siiani kõik post-SP1 hotfixid ise sisse integreerinud. just tegin uue WIM-i koos IE8 ja Office 2007-ga
aga eks siis tuleb see SP2-ga iso alla tirida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
30.04.2009 19:10:08
|
|
|
Kas kellelgi siit on peale IE8 installimist sidebariga jamasid kah olnud? Mul läks sidebar pooleldi valgeks ja roosaks ning cpu kasutus oli tollel kogu aeg üle 50%. Võtsin kohe IE8 maha ning probleemi enam pole. Googlist otsides pole ma ainuke, kel selline jama. Kas Microsofti tüübid üldse ei katseta enda üllitisi enne väljalaskmist oma arvutitel???
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.05.2009 19:09:22
|
|
|
SP2 IE8`t ei sisalda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.05.2009 19:25:43
|
|
|
| Etz kirjutas: |
SP2 IE8`t ei sisalda?  |
Ei tohiks,see on valikuline ja pole veel päris compatiibel vanemate rakendustega
Vähemalt meil korraldas korraliku ikalduse testimise ajal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.05.2009 19:33:15
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
SP2 IE8`t ei sisalda?  |
Ei tohiks,see on valikuline ja pole veel päris compatiibel vanemate rakendustega
Vähemalt meil korraldas korraliku ikalduse testimise ajal  |
Loodame...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.05.2009 10:22:08
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
SP2 IE8`t ei sisalda?  |
Ei sisalda jah millegipärast.Siiski saab kenasti integreerida seda vLitega  |
Tänan ei, ma tavaliselt saadan 7`me samuti "asumisele" ...
Firefox + IETab on täiesti piisav kõigeks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.05.2009 11:37:09
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
SP2 IE8`t ei sisalda?  |
Ei sisalda jah millegipärast.Siiski saab kenasti integreerida seda vLitega  |
Tänan ei, ma tavaliselt saadan 7`me samuti "asumisele" ...
Firefox + IETab on täiesti piisav kõigeks  |
Sama siin.Firefoxi kasutaja .Siiski igaks juhuks ei eemalda Vistast IE-d.Mine tea mis jama tuleb veel.Õnneks Win7-s saab välja lülitada
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.05.2009 20:46:18
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
SP2 IE8`t ei sisalda?  |
Ei sisalda jah millegipärast.Siiski saab kenasti integreerida seda vLitega  |
Tänan ei, ma tavaliselt saadan 7`me samuti "asumisele" ...
Firefox + IETab on täiesti piisav kõigeks  |
Sama siin.Firefoxi kasutaja .Siiski igaks juhuks ei eemalda Vistast IE-d.Mine tea mis jama tuleb veel.Õnneks Win7-s saab välja lülitada  |
Mul pole siiani mingeid "kummalisi kõrvaleffekte" tekkinud... (IE7 Core on alles ju)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indre
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2005
|
15.05.2009 22:05:21
|
|
|
Mitmed saidid siiski väidavad, et SP2 tuleb mai lõpul.
Mingeid väga hüper-uuendusi praegu välja reklaamitud (vähemalt minu jaoks) ei ole:
| tsitaat: |
As we have mentioned before, here are some of the key benefits of Windows Vista SP2:
* Windows Search 4.0 for faster and improved relevancy in searches
* Bluetooth 2.1 Feature Pack supporting the most recent specification for Bluetooth Technology
* Ability to record data on to Blu-Ray media natively in Windows Vista
* Adds Windows Connect Now (WCN) to simplify Wi-Fi Configuration
* Windows Vista SP2 enables the exFAT file system to support UTC timestamps, which allows correct file synchronization across time zones. |
http://bink.nu/news/vista-sp2-rtm.aspx
Põhjalikum ülevaade muudatustest:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd335036.aspx
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
15.05.2009 22:17:07
|
|
|
| indre kirjutas: |
Mitmed saidid siiski väidavad, et SP2 tuleb mai lõpul.
Mingeid väga hüper-uuendusi praegu välja reklaamitud (vähemalt minu jaoks) ei ole:
| tsitaat: |
As we have mentioned before, here are some of the key benefits of Windows Vista SP2:
* Windows Search 4.0 for faster and improved relevancy in searches
* Bluetooth 2.1 Feature Pack supporting the most recent specification for Bluetooth Technology
* Ability to record data on to Blu-Ray media natively in Windows Vista
* Adds Windows Connect Now (WCN) to simplify Wi-Fi Configuration
* Windows Vista SP2 enables the exFAT file system to support UTC timestamps, which allows correct file synchronization across time zones. |
http://bink.nu/news/vista-sp2-rtm.aspx
Põhjalikum ülevaade muudatustest:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd335036.aspx |
Sa oled siin foorumis vist üks viimastest,kel veel seda SP2 pole juba vähemalt kuu aega
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
indre
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2005
|
16.05.2009 10:55:22
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
Sa oled siin foorumis vist üks viimastest,kel veel seda SP2 pole juba vähemalt kuu aega |
Never touch a running system... Ei pane SP2 vast enne jaani peale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
16.05.2009 11:11:32
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
| indre kirjutas: |
Mitmed saidid siiski väidavad, et SP2 tuleb mai lõpul.
Mingeid väga hüper-uuendusi praegu välja reklaamitud (vähemalt minu jaoks) ei ole:
| tsitaat: |
As we have mentioned before, here are some of the key benefits of Windows Vista SP2:
* Windows Search 4.0 for faster and improved relevancy in searches
* Bluetooth 2.1 Feature Pack supporting the most recent specification for Bluetooth Technology
* Ability to record data on to Blu-Ray media natively in Windows Vista
* Adds Windows Connect Now (WCN) to simplify Wi-Fi Configuration
* Windows Vista SP2 enables the exFAT file system to support UTC timestamps, which allows correct file synchronization across time zones. |
http://bink.nu/news/vista-sp2-rtm.aspx
Põhjalikum ülevaade muudatustest:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd335036.aspx |
Sa oled siin foorumis vist üks viimastest,kel veel seda SP2 pole juba vähemalt kuu aega |
Ise pole ka viitsind peale lasta ootan kui korralik välja tuleb sp2
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
17.05.2009 11:22:54
|
|
|
Kuidas saada lahti sellisest probleemist - vahel hiire parempoolse klahviga mõnel kataloogil või failil klõpsates tuleb ette see sinine "mõtlemise" ring ja rohkem midagi edasi ei toimu. Selle vastu aitab vana hea ctrl-alt-delete ja task manager, aga hirmus tüütu on mõne faili kopeerimise või kustutamise korral kümme korda ennem katsetada kui vajalik töö ära tehtud saab. Samas mõnest teisest programmist (7zip näiteks) saab asju väga edukalt kustutada, kopeeride ja ümber liigutada.
Kõik muud asjad paistavad mul korralikult töötavat ja sp1 on ka peal. Ainuke probleem esinebki failide kopeerimisel ja vahel ei lase isegi kõrvalklahviga suvalise dokumendi peal klõpsata, ilma et ta seda sinist ringi lõpmatult ketrama jääks. Võibolla oleks abi kui sp2 peale lasta või on mõni muu lahendus sellele olemas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.05.2009 12:04:16
|
|
|
| aatomik kirjutas: |
Kuidas saada lahti sellisest probleemist - vahel hiire parempoolse klahviga mõnel kataloogil või failil klõpsates tuleb ette see sinine "mõtlemise" ring ja rohkem midagi edasi ei toimu. Selle vastu aitab vana hea ctrl-alt-delete ja task manager, aga hirmus tüütu on mõne faili kopeerimise või kustutamise korral kümme korda ennem katsetada kui vajalik töö ära tehtud saab. Samas mõnest teisest programmist (7zip näiteks) saab asju väga edukalt kustutada, kopeeride ja ümber liigutada.
Kõik muud asjad paistavad mul korralikult töötavat ja sp1 on ka peal. Ainuke probleem esinebki failide kopeerimisel ja vahel ei lase isegi kõrvalklahviga suvalise dokumendi peal klõpsata, ilma et ta seda sinist ringi lõpmatult ketrama jääks. Võibolla oleks abi kui sp2 peale lasta või on mõni muu lahendus sellele olemas? |
Proovi SP2 peale lasta jah
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
17.05.2009 20:58:14
|
|
|
SP2 sai peale lastud, aga ikka see puuk ära ei kadunud. Pisut googeldamist andis tulemuseks, et viga võib olla hoopis halvaks läinud "context menu handler'is". Sai siis pisut nendega jännatud ja tulemusks ongi täiesti töötav Vista
Kui kellelgi sama probleem peaks tekkima, siis lahenduse leiab sellelt lingilt: http://windowsxp.mvps.org/slowrightclick.htm
|
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
17.05.2009 21:59:12
|
|
|
| millal see sp2 tuleb siis windows update alla ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
18.05.2009 00:33:49
|
|
|
Sai siis HP Pavilion dv5-1210en sülearvuti ostetud, kuid seal kükitab peal Windows Vista Home Premium 32-bit. Oleks siis tollest lahti vaja saada ning peale panna Windows XP Professional. Olen kuulnud, et Pavilionidel on vaja isegi BIOS-is mingeid mode muuta, et saaks üldse formatit teha. Kuidas uuematel on - vaja ka BIOS-is näppida? See kindlasti miljon korda siit läbi käinud, kuid tõesti pole aega tervet teemat läbi sirvida (ning otsinguga ei leidnud suurt midagi). Oleks tore kui saaks võimalikult detailse step-by-step õpetuse. Ette tänades
Infot selle Pavilioni kohta:
https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&tt=233&ttt=9619&ta=&t2=304&tp=&ug=true&Smenyy=1373
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|