Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 17.03.2009 17:05:00 vasta tsitaadiga

Kohe varsti peaks saama vajalikud rulesetid, siis on eriti pro!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 17.03.2009 19:44:23 vasta tsitaadiga

tyhjus seal serveris hetkel
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 17.03.2009 23:08:11 vasta tsitaadiga

Svenx kirjutas:
Eesti server 100Mb/s ühenduse taga!@80.79.117.140:28965


Yay, ping 14 - added to favourites icon_smile.gif Kui suuremaks lahinguks läheb, andke märku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 18.03.2009 00:53:03 vasta tsitaadiga

Tühjus on, kuna keegi ei tea sellest veel midagi...
Lisaks veel, kui mõni teist on mõndaaega juba mänginud serveris, siis enda statse/tulemusi näete http://codwawstats.frag-it.net/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 10:53:35 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
tyhjus seal serveris hetkel



Tühjus tühjuseks, server pole veel masterlistis.. Sellepärast.

Teeks täna kella 18-19 ajal mängu seal? icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 18.03.2009 11:30:52 vasta tsitaadiga

yritab kohale olla
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydra@ET
HV vaatleja
hydra@ET

liitunud: 24.09.2008




sõnum 18.03.2009 19:52:50 vasta tsitaadiga

Ikka oli tühjus.
_________________
Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 08:04:01 vasta tsitaadiga

Olin sees 18-19 ajal..
Keegi ei haknud isegi connectima icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 10:26:48 vasta tsitaadiga

olen ka aegajalt sees passinud aga kedagi ei tule icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 10:32:21 vasta tsitaadiga

Hmm, täna läheb servu uuendamisele, ehk siis vähe muudetud OpenWarfare mod pannakse peale icon_smile.gif Olete oodatud.

PS! Servu reegleid palun järgida icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 19.03.2009 11:16:15 vasta tsitaadiga

Ma e saa aru, mis kellaegadel seal ootamas käite? icon_rolleyes.gif äkki lepiks kokku, et täna kell 20:00 näiteks tuleks ootama kõik icon_lol.gif siis ehk saab ka mängu teha.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 12:16:18 vasta tsitaadiga

Natuke siis uutest map'idest.

Intervjuu:

http://www.gametrailers.com/player/46861.html
http://www.gametrailers.com/player/46888.html

Gameplay:

http://www.gametrailers.com/player/46827.html
http://www.gametrailers.com/player/46829.html
http://www.gametrailers.com/player/46834.html
http://www.gametrailers.com/player/46836.html

Nüüdseks juba vana trailer uuest Zombie map'ist:

http://www.gametrailers.com/player/46712.html

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 12:46:09 vasta tsitaadiga

Et siis uusi zombiemappe on päris palju tegelikult.

Neid kõiki saab tõmmata siit:

www.cod5zombies.com
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 14:14:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Gameplay:

http://www.gametrailers.com/player/46827.html
http://www.gametrailers.com/player/46829.html
http://www.gametrailers.com/player/46834.html
http://www.gametrailers.com/player/46836.html

Tunduvad väga head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 19.03.2009 16:27:56 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
Et siis uusi zombiemappe on päris palju tegelikult.

Neid kõiki saab tõmmata siit:

www.cod5zombies.com


Jep, mappe on igasuguseid, neid juba päris palju tagunud. Erinevus aga mappidega on see, et need on mod-i omad ja uus mis tuleb on nö. the real deal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 20.03.2009 12:49:29 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi probleeme connectimiseda oli, siis andke kohe teada!

Edit:

Svenx kirjutas:
Eesti server 100Mb/s ühenduse taga!@80.79.117.140:28965


Mängijate/mängude statistikat näeb: http://codwawstats.frag-it.net/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
unks
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2006




sõnum 01.04.2009 17:07:05 vasta tsitaadiga

Jääb põnevusega uusi mappe ootama icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydra@ET
HV vaatleja
hydra@ET

liitunud: 24.09.2008




sõnum 02.04.2009 00:27:34 vasta tsitaadiga

PC-le ütleb ikka coming soon mappide kohta.
_________________
Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 08:52:36 vasta tsitaadiga

Custom mapid on olemas ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 12:53:04 vasta tsitaadiga

1.4 pach väljas!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 15:58:38 vasta tsitaadiga

ohoo, koguni 3 uut mappi MP jaoks thumbs_up.gif Ma mängin tavaliselt sellistes serverites, kus custom mappe pole, vaid ametlikud, seega pisut vaheldust. Kulub pisut aega, et ära õppida, millistes nurkades camperid passivad icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 16:10:08 vasta tsitaadiga

Visake teinekord mõni link / lühikokkuvõte kah. Ei viitsi guuglisse ronida. Igatahes nagu ma aru saan, siis jõudsin need 3 mappi + zombie map PC'le?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 02:38:51 vasta tsitaadiga

Mängib keegi seda mängu veel?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 22.04.2009 08:50:10 vasta tsitaadiga

Jah, ikka. Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas, mis ei ole lihtsalt ringi jooksmine vaid ikka tactical ja teamwork. See andis mängule hoopis teise vaatevinkli ja olime kohe algusest suht sõltuvuses. Joosta ei tohi (eranditeks ala crossing open spaces, evading enemy fire jne.), team räägib mikritega, custom mapid jne. Tegemist 509th serveritega, võite proovida, kellele ei meeldi sõjas nagu kana lihtsalt ringi joosta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 22.04.2009 08:54:50 vasta tsitaadiga

kas keegi siit Elioni ühendusega zombi co oopi on edukalt hostinud? Mul nagu ei õnnestu - loading screen ja ainult mina syncron ära. Veidi ajapärast viskab välja ja ütleb, et pole piisavalt mängijaid.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 22.04.2009 11:26:48 vasta tsitaadiga

-Kecco- kirjutas:
Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas

Palju see ping sinna serverisse ka on? Kui sinna 90-100 juurde jääb, siis võiks proovida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 22.04.2009 18:09:03 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
-Kecco- kirjutas:
Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas

Palju see ping sinna serverisse ka on? Kui sinna 90-100 juurde jääb, siis võiks proovida icon_rolleyes.gif


Ei jää, üle 100-i on aga millegipärast ei anna eriti tunda. Frag-IT pani ka selle eeskujul sama modi peale aga kahjuks ei ole seal mängijaid ning siis ei saa mod-i võlust aru. googleda "509th"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 18:25:26 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Mängib keegi seda mängu veel?

Loomulikult, viimasel ajal ainult seda mängingi. Tõsi, olen laisaks ja mugavaks ajaga jäänud, eelistan nüüd HC servereid, kus on tunduvalt lihtsam vastaseid tappa icon_redface.gif Vanasti mängisin ikka tavalistes, seal annad ja annad tina pihta, aga taat ei sure ära. Hardcore on nagu rohkem easy-kill värk, paar kuuli SMG-st ja onu pikali. Mingit tiimivärki ei eelista, ikka ise enda eest väljas ehk siis Free-for-all.
PS: Tiimitööd saab hästi Zombie-Co-op-is teha, teinekord päris lahe vahelduseks.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 19:36:52 vasta tsitaadiga

Võiks millalgi paar zombit tappa. : )
Või siis nendes taktika servudes mängida. Proovisin ka paar mängu nii ja suht huvitav on. Ei saa iga paari sekundi järel surma. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 22.04.2009 19:44:24 vasta tsitaadiga

Kas mingisuguseid Zombi mappe ka on juurde tehtud?
Mitte võrgus, vaid arvuti vastu mängida ainult teiste mappidega?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 23.04.2009 09:15:30 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kas mingisuguseid Zombi mappe ka on juurde tehtud?
Mitte võrgus, vaid arvuti vastu mängida ainult teiste mappidega?


Neid on hulgim, oleme taigi seltskonnaga umbes 15-20 mapi läbi proovinud. Nad on eraldi modina ja paljud on väga lahedad. Kui kellelgi huvi siis lisage xfires või joinige communitysse ning teeme pela icon_wink.gif

Pilte näeb SIIT teemast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 23.04.2009 14:31:03 vasta tsitaadiga

-Kecco- kirjutas:
MitchriX kirjutas:
-Kecco- kirjutas:
Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas

Palju see ping sinna serverisse ka on? Kui sinna 90-100 juurde jääb, siis võiks proovida icon_rolleyes.gif


Ei jää, üle 100-i on aga millegipärast ei anna eriti tunda. Frag-IT pani ka selle eeskujul sama modi peale aga kahjuks ei ole seal mängijaid ning siis ei saa mod-i võlust aru. googleda "509th"


Eile õhtul proovisin ühte nende kolmest serverist. Pingid olid seal 140 kandis, aga kuna kõik käib suht aeglases tempos, siis ei pane tõesti seda lagi nii väga tähelegi.
COD sai pmst uue tähenduse minu jaoks icon_smile.gif Väga reaalne sõda ikka: squadides liikumine, sidepidamine ja ringi hiilimine annavad tõetruu ettekujutuse tegelikust lahingutegevusest. thumbs_up.gif Uus Operation Flashpoint võiks midagi samalaadset tulla..
Need custom jungle mapid on esialgu tundmatud veel ja kill/death ratio oli mul mõnusalt miinuses, eriti DM matchides, kus kõik üldjuhul campivad ja suht lollus oli niisama seal ringi uidata, aga serveri veteranid reportivad vastaste asukohti ja kill confirme väga lahedalt..nii, et lootusetuse tunnet päris polnud icon_biggrin.gif
Väga hea vaheldus original gameplay'le thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 23.04.2009 19:37:17 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
-Kecco- kirjutas:
MitchriX kirjutas:
-Kecco- kirjutas:
Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas

Palju see ping sinna serverisse ka on? Kui sinna 90-100 juurde jääb, siis võiks proovida icon_rolleyes.gif


Ei jää, üle 100-i on aga millegipärast ei anna eriti tunda. Frag-IT pani ka selle eeskujul sama modi peale aga kahjuks ei ole seal mängijaid ning siis ei saa mod-i võlust aru. googleda "509th"


Eile õhtul proovisin ühte nende kolmest serverist. Pingid olid seal 140 kandis, aga kuna kõik käib suht aeglases tempos, siis ei pane tõesti seda lagi nii väga tähelegi.
COD sai pmst uue tähenduse minu jaoks icon_smile.gif Väga reaalne sõda ikka: squadides liikumine, sidepidamine ja ringi hiilimine annavad tõetruu ettekujutuse tegelikust lahingutegevusest. thumbs_up.gif Uus Operation Flashpoint võiks midagi samalaadset tulla..
Need custom jungle mapid on esialgu tundmatud veel ja kill/death ratio oli mul mõnusalt miinuses, eriti DM matchides, kus kõik üldjuhul campivad ja suht lollus oli niisama seal ringi uidata, aga serveri veteranid reportivad vastaste asukohti ja kill confirme väga lahedalt..nii, et lootusetuse tunnet päris polnud icon_biggrin.gif
Väga hea vaheldus original gameplay'le thumbs_up.gif


Jep, nii ongi, selline rahulikult keskendunud pelamine. Pane veel enda mikker ka sisse ja saab veel paremini teamworki teha. Suht palju oleneb, kes seal sees on kas toimub teamworki või mitte. Enamasti see otsustab ka võitja.

5.1 on kõige parem server. 5.2 on tangid ja teised gamemoded. Kui zxc tagiga rahvast näed siis tea, et eestlased icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 27.04.2009 21:29:38 vasta tsitaadiga

Keegi on mingis huvitavas casual clanis ka? Mõnikord netis mängides igatsen tiimitööd, aga pole ühtegi kommuuni endale leidnud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 28.04.2009 09:34:46 vasta tsitaadiga

kas keegi teab kuidas panna tööle cheat nazi zombies - unlimited bouncing betty. Olen näinud ühes serveris ja ei leia seda kuskilt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 28.04.2009 10:11:43 vasta tsitaadiga

see?
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui jah siis mine selle video asukohta ja loe, seal kõrval on kirjas ju.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 28.04.2009 10:40:44 vasta tsitaadiga

t6nnnu kirjutas:
Keegi on mingis huvitavas casual clanis ka? Mõnikord netis mängides igatsen tiimitööd, aga pole ühtegi kommuuni endale leidnud.


Meil taigi rahvast on kujundenud selline väike ringkond, kellega siis erinevaid pelasid koos tehakse ja vendis istutakse. Seega joini xfire taigi communitysse, kus me kõik olemas oleme ning ole mees ja kutsu pelama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 28.04.2009 12:02:45 vasta tsitaadiga

Davai, pean enne windoosa uuesti peale laskma, Win7 peal cod crashib. Siis joinin icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 13:11:48 vasta tsitaadiga

-Kecco- kirjutas:
t6nnnu kirjutas:
Keegi on mingis huvitavas casual clanis ka? Mõnikord netis mängides igatsen tiimitööd, aga pole ühtegi kommuuni endale leidnud.


Meil taigi rahvast on kujundenud selline väike ringkond, kellega siis erinevaid pelasid koos tehakse ja vendis istutakse. Seega joini xfire taigi communitysse, kus me kõik olemas oleme ning ole mees ja kutsu pelama.

Muidugi kükitame ka ventrilos koos:
http://foorum.frag-it.net/viewtopic.php?f=30&t=25
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 28.04.2009 13:46:52 vasta tsitaadiga

t6nnnu kirjutas:
see?
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui jah siis mine selle video asukohta ja loe, seal kõrval on kirjas ju.


ei mitte see. Muidu cheat unlimited ammo jaoks on sf_use_ignoreammo 1

aga see kehtib ainult relvade kohta. Samas olen olnud serveris kus võisid kõik kohad bettysid täis laduda.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 12.05.2009 13:26:29 vasta tsitaadiga

Edit:
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 21:09:26 vasta tsitaadiga

Whoa, see nädalavahetus Steamis WaW 50% off, nüüd oleks küll soodne aeg mäng lõpuks ära soetada icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.05.2009 22:43:28 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Whoa, see nädalavahetus Steamis WaW 50% off, nüüd oleks küll soodne aeg mäng lõpuks ära soetada icon_razz.gif

Soodne aeg oleks olnud ammu soetada nt gamepood.ee`st icon_wink.gif Sealne hind venekeelsel suisa naeruväärne 8)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2009 22:50:48 vasta tsitaadiga

Dead_sand_elite thumbs_up.gif
Väga hea map
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.05.2009 12:42:04 vasta tsitaadiga

Mängisin sellle cod-i Veteran astmega ka läbi.. krdi raske ikka peaks ütlema ei ole niisama tilu lilu icon_lol.gif selles mõttes et minu jaoks oli ikka päris raske... mõnda kohta sai ma ei tea mingi 50 korda vast tehtud icon_lol.gif seal lõpupoole kus kuskil künka otsas oli mingi punane majake asukoht jaapan vist, siis oli ikka tükk tegu et nendest kilidest seal jagu saada üks viskab granaadi teine tuleb kuskilt mingi noaga kallale... meenutas natuke medal of honor passific assaulti.... mäng muidu päris lahe ikka oli... eriti meeldis see viimane berliini missioon kus need katjuusad või kuidas neid nimetati neid rakette välja lasevad...väga kihvtilt tehtud minumeelest.... kuigi mulle ma ei tea need jaapani rannikutel ja see lennukil täristamine ei meeldind see oleks võind nagu olemata olla...oleks võind rohkem kuskil euroopa linnades olla ....aga noh see on minu arvamus... aga see zombide laskmise bonus missioon on küll vägev... sellest kurat võib lausa sõltuvusse jääda icon_lol.gif enda rekord on momendil miski 8 roundi ja punkte sain mingi kümme tuhat millegagi... asi läheb ikka väga hulluks lõpus ei jõua jälgida enam kus kohast nad tulevad .... et ei tea kui kaugele seda on võimalik üldse teha ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.05.2009 14:46:26 vasta tsitaadiga

14 roundi üksi,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2009 18:22:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

.... et ei tea kui kaugele seda on võimalik üldse teha ...

Eks ikka niikaua, kuni ise viitsid.
Youtubest võid vaadata, kaugele tehakse, ilma glitchimiseta ja glitchimisega.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2009 18:48:41 vasta tsitaadiga

Kui kiirelt te SVT-40, Gewehri ja M1 salved suudate tühjaks lasta? Mind nimelt süüdistati koodimises 509th servus kuna lasen liiga kiiresti.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 26.05.2009 21:07:52 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Kui kiirelt te SVT-40, Gewehri ja M1 salved suudate tühjaks lasta? Mind nimelt süüdistati koodimises 509th servus kuna lasen liiga kiiresti.. icon_lol.gif

Haha, quick trigga finga! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.05.2009 21:23:04 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas ka cod 5-es,aga cod neljas sai kahe hiirega korraga klõpsides ikka päris kiiresti lastud
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.