|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
17.03.2009 17:05:00
|
|
|
| Kohe varsti peaks saama vajalikud rulesetid, siis on eriti pro!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
17.03.2009 19:44:23
|
|
|
| tyhjus seal serveris hetkel
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
17.03.2009 23:08:11
|
|
|
| Svenx kirjutas: |
| Eesti server 100Mb/s ühenduse taga!@80.79.117.140:28965 |
Yay, ping 14 - added to favourites Kui suuremaks lahinguks läheb, andke märku
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
18.03.2009 00:53:03
|
|
|
Tühjus on, kuna keegi ei tea sellest veel midagi...
Lisaks veel, kui mõni teist on mõndaaega juba mänginud serveris, siis enda statse/tulemusi näete http://codwawstats.frag-it.net/
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
18.03.2009 10:53:35
|
|
|
| format666 kirjutas: |
| tyhjus seal serveris hetkel |
Tühjus tühjuseks, server pole veel masterlistis.. Sellepärast.
Teeks täna kella 18-19 ajal mängu seal?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
18.03.2009 11:30:52
|
|
|
| yritab kohale olla
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydra@ET
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2008
|
18.03.2009 19:52:50
|
|
|
Ikka oli tühjus.
_________________ Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.03.2009 08:04:01
|
|
|
Olin sees 18-19 ajal..
Keegi ei haknud isegi connectima
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
19.03.2009 10:26:48
|
|
|
olen ka aegajalt sees passinud aga kedagi ei tule
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.03.2009 10:32:21
|
|
|
Hmm, täna läheb servu uuendamisele, ehk siis vähe muudetud OpenWarfare mod pannakse peale Olete oodatud.
PS! Servu reegleid palun järgida
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
19.03.2009 11:16:15
|
|
|
Ma e saa aru, mis kellaegadel seal ootamas käite? äkki lepiks kokku, et täna kell 20:00 näiteks tuleks ootama kõik siis ehk saab ka mängu teha.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.03.2009 12:46:09
|
|
|
Et siis uusi zombiemappe on päris palju tegelikult.
Neid kõiki saab tõmmata siit:
www.cod5zombies.com
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.03.2009 14:14:33
|
|
|
Tunduvad väga head
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
19.03.2009 16:27:56
|
|
|
| amachie kirjutas: |
Et siis uusi zombiemappe on päris palju tegelikult.
Neid kõiki saab tõmmata siit:
www.cod5zombies.com |
Jep, mappe on igasuguseid, neid juba päris palju tagunud. Erinevus aga mappidega on see, et need on mod-i omad ja uus mis tuleb on nö. the real deal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
20.03.2009 12:49:29
|
|
|
Kui kellelgi probleeme connectimiseda oli, siis andke kohe teada!
Edit:
| Svenx kirjutas: |
| Eesti server 100Mb/s ühenduse taga!@80.79.117.140:28965 |
Mängijate/mängude statistikat näeb: http://codwawstats.frag-it.net/
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unks
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2006
|
01.04.2009 17:07:05
|
|
|
Jääb põnevusega uusi mappe ootama
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydra@ET
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2008
|
02.04.2009 00:27:34
|
|
|
PC-le ütleb ikka coming soon mappide kohta.
_________________ Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
02.04.2009 08:52:36
|
|
|
Custom mapid on olemas ju
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
10.04.2009 12:53:04
|
|
|
| 1.4 pach väljas!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
10.04.2009 15:58:38
|
|
|
ohoo, koguni 3 uut mappi MP jaoks Ma mängin tavaliselt sellistes serverites, kus custom mappe pole, vaid ametlikud, seega pisut vaheldust. Kulub pisut aega, et ära õppida, millistes nurkades camperid passivad
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
10.04.2009 16:10:08
|
|
|
Visake teinekord mõni link / lühikokkuvõte kah. Ei viitsi guuglisse ronida. Igatahes nagu ma aru saan, siis jõudsin need 3 mappi + zombie map PC'le?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
22.04.2009 02:38:51
|
|
|
| Mängib keegi seda mängu veel?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
22.04.2009 08:50:10
|
|
|
| Jah, ikka. Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas, mis ei ole lihtsalt ringi jooksmine vaid ikka tactical ja teamwork. See andis mängule hoopis teise vaatevinkli ja olime kohe algusest suht sõltuvuses. Joosta ei tohi (eranditeks ala crossing open spaces, evading enemy fire jne.), team räägib mikritega, custom mapid jne. Tegemist 509th serveritega, võite proovida, kellele ei meeldi sõjas nagu kana lihtsalt ringi joosta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
22.04.2009 08:54:50
|
|
|
| kas keegi siit Elioni ühendusega zombi co oopi on edukalt hostinud? Mul nagu ei õnnestu - loading screen ja ainult mina syncron ära. Veidi ajapärast viskab välja ja ütleb, et pole piisavalt mängijaid.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
22.04.2009 11:26:48
|
|
|
| -Kecco- kirjutas: |
| Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas |
Palju see ping sinna serverisse ka on? Kui sinna 90-100 juurde jääb, siis võiks proovida
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
22.04.2009 18:09:03
|
|
|
| MitchriX kirjutas: |
| -Kecco- kirjutas: |
| Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas |
Palju see ping sinna serverisse ka on? Kui sinna 90-100 juurde jääb, siis võiks proovida  |
Ei jää, üle 100-i on aga millegipärast ei anna eriti tunda. Frag-IT pani ka selle eeskujul sama modi peale aga kahjuks ei ole seal mängijaid ning siis ei saa mod-i võlust aru. googleda "509th"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
22.04.2009 18:25:26
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| Mängib keegi seda mängu veel? |
Loomulikult, viimasel ajal ainult seda mängingi. Tõsi, olen laisaks ja mugavaks ajaga jäänud, eelistan nüüd HC servereid, kus on tunduvalt lihtsam vastaseid tappa Vanasti mängisin ikka tavalistes, seal annad ja annad tina pihta, aga taat ei sure ära. Hardcore on nagu rohkem easy-kill värk, paar kuuli SMG-st ja onu pikali. Mingit tiimivärki ei eelista, ikka ise enda eest väljas ehk siis Free-for-all.
PS: Tiimitööd saab hästi Zombie-Co-op-is teha, teinekord päris lahe vahelduseks.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
22.04.2009 19:36:52
|
|
|
Võiks millalgi paar zombit tappa. : )
Või siis nendes taktika servudes mängida. Proovisin ka paar mängu nii ja suht huvitav on. Ei saa iga paari sekundi järel surma.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
22.04.2009 19:44:24
|
|
|
Kas mingisuguseid Zombi mappe ka on juurde tehtud?
Mitte võrgus, vaid arvuti vastu mängida ainult teiste mappidega?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
23.04.2009 09:15:30
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
Kas mingisuguseid Zombi mappe ka on juurde tehtud?
Mitte võrgus, vaid arvuti vastu mängida ainult teiste mappidega? |
Neid on hulgim, oleme taigi seltskonnaga umbes 15-20 mapi läbi proovinud. Nad on eraldi modina ja paljud on väga lahedad. Kui kellelgi huvi siis lisage xfires või joinige communitysse ning teeme pela
Pilte näeb SIIT teemast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
23.04.2009 14:31:03
|
|
|
| -Kecco- kirjutas: |
| MitchriX kirjutas: |
| -Kecco- kirjutas: |
| Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas |
Palju see ping sinna serverisse ka on? Kui sinna 90-100 juurde jääb, siis võiks proovida  |
Ei jää, üle 100-i on aga millegipärast ei anna eriti tunda. Frag-IT pani ka selle eeskujul sama modi peale aga kahjuks ei ole seal mängijaid ning siis ei saa mod-i võlust aru. googleda "509th" |
Eile õhtul proovisin ühte nende kolmest serverist. Pingid olid seal 140 kandis, aga kuna kõik käib suht aeglases tempos, siis ei pane tõesti seda lagi nii väga tähelegi.
COD sai pmst uue tähenduse minu jaoks Väga reaalne sõda ikka: squadides liikumine, sidepidamine ja ringi hiilimine annavad tõetruu ettekujutuse tegelikust lahingutegevusest. Uus Operation Flashpoint võiks midagi samalaadset tulla..
Need custom jungle mapid on esialgu tundmatud veel ja kill/death ratio oli mul mõnusalt miinuses, eriti DM matchides, kus kõik üldjuhul campivad ja suht lollus oli niisama seal ringi uidata, aga serveri veteranid reportivad vastaste asukohti ja kill confirme väga lahedalt..nii, et lootusetuse tunnet päris polnud
Väga hea vaheldus original gameplay'le
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
23.04.2009 19:37:17
|
|
|
| MitchriX kirjutas: |
| -Kecco- kirjutas: |
| MitchriX kirjutas: |
| -Kecco- kirjutas: |
| Käime ühes usa Open Warfare Modis pelamas |
Palju see ping sinna serverisse ka on? Kui sinna 90-100 juurde jääb, siis võiks proovida  |
Ei jää, üle 100-i on aga millegipärast ei anna eriti tunda. Frag-IT pani ka selle eeskujul sama modi peale aga kahjuks ei ole seal mängijaid ning siis ei saa mod-i võlust aru. googleda "509th" |
Eile õhtul proovisin ühte nende kolmest serverist. Pingid olid seal 140 kandis, aga kuna kõik käib suht aeglases tempos, siis ei pane tõesti seda lagi nii väga tähelegi.
COD sai pmst uue tähenduse minu jaoks Väga reaalne sõda ikka: squadides liikumine, sidepidamine ja ringi hiilimine annavad tõetruu ettekujutuse tegelikust lahingutegevusest. Uus Operation Flashpoint võiks midagi samalaadset tulla..
Need custom jungle mapid on esialgu tundmatud veel ja kill/death ratio oli mul mõnusalt miinuses, eriti DM matchides, kus kõik üldjuhul campivad ja suht lollus oli niisama seal ringi uidata, aga serveri veteranid reportivad vastaste asukohti ja kill confirme väga lahedalt..nii, et lootusetuse tunnet päris polnud
Väga hea vaheldus original gameplay'le  |
Jep, nii ongi, selline rahulikult keskendunud pelamine. Pane veel enda mikker ka sisse ja saab veel paremini teamworki teha. Suht palju oleneb, kes seal sees on kas toimub teamworki või mitte. Enamasti see otsustab ka võitja.
5.1 on kõige parem server. 5.2 on tangid ja teised gamemoded. Kui zxc tagiga rahvast näed siis tea, et eestlased
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnnu
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
27.04.2009 21:29:38
|
|
|
| Keegi on mingis huvitavas casual clanis ka? Mõnikord netis mängides igatsen tiimitööd, aga pole ühtegi kommuuni endale leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
28.04.2009 09:34:46
|
|
|
kas keegi teab kuidas panna tööle cheat nazi zombies - unlimited bouncing betty. Olen näinud ühes serveris ja ei leia seda kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnnu
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
28.04.2009 10:11:43
|
|
|
see?
Spoiler 
Kui jah siis mine selle video asukohta ja loe, seal kõrval on kirjas ju.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
28.04.2009 10:40:44
|
|
|
| t6nnnu kirjutas: |
| Keegi on mingis huvitavas casual clanis ka? Mõnikord netis mängides igatsen tiimitööd, aga pole ühtegi kommuuni endale leidnud. |
Meil taigi rahvast on kujundenud selline väike ringkond, kellega siis erinevaid pelasid koos tehakse ja vendis istutakse. Seega joini xfire taigi communitysse, kus me kõik olemas oleme ning ole mees ja kutsu pelama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnnu
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
28.04.2009 12:02:45
|
|
|
Davai, pean enne windoosa uuesti peale laskma, Win7 peal cod crashib. Siis joinin
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
28.04.2009 13:11:48
|
|
|
| -Kecco- kirjutas: |
| t6nnnu kirjutas: |
| Keegi on mingis huvitavas casual clanis ka? Mõnikord netis mängides igatsen tiimitööd, aga pole ühtegi kommuuni endale leidnud. |
Meil taigi rahvast on kujundenud selline väike ringkond, kellega siis erinevaid pelasid koos tehakse ja vendis istutakse. Seega joini xfire taigi communitysse, kus me kõik olemas oleme ning ole mees ja kutsu pelama. |
Muidugi kükitame ka ventrilos koos:
http://foorum.frag-it.net/viewtopic.php?f=30&t=25
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
28.04.2009 13:46:52
|
|
|
| t6nnnu kirjutas: |
see?
Spoiler 
Kui jah siis mine selle video asukohta ja loe, seal kõrval on kirjas ju. |
ei mitte see. Muidu cheat unlimited ammo jaoks on sf_use_ignoreammo 1
aga see kehtib ainult relvade kohta. Samas olen olnud serveris kus võisid kõik kohad bettysid täis laduda.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
12.05.2009 13:26:29
|
|
|
| Edit:
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
15.05.2009 21:09:26
|
|
|
Whoa, see nädalavahetus Steamis WaW 50% off, nüüd oleks küll soodne aeg mäng lõpuks ära soetada
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.05.2009 22:43:28
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Whoa, see nädalavahetus Steamis WaW 50% off, nüüd oleks küll soodne aeg mäng lõpuks ära soetada  |
Soodne aeg oleks olnud ammu soetada nt gamepood.ee`st Sealne hind venekeelsel suisa naeruväärne 8)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
22.05.2009 22:50:48
|
|
|
Dead_sand_elite
Väga hea map
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
26.05.2009 12:42:04
|
|
|
Mängisin sellle cod-i Veteran astmega ka läbi.. krdi raske ikka peaks ütlema ei ole niisama tilu lilu selles mõttes et minu jaoks oli ikka päris raske... mõnda kohta sai ma ei tea mingi 50 korda vast tehtud seal lõpupoole kus kuskil künka otsas oli mingi punane majake asukoht jaapan vist, siis oli ikka tükk tegu et nendest kilidest seal jagu saada üks viskab granaadi teine tuleb kuskilt mingi noaga kallale... meenutas natuke medal of honor passific assaulti.... mäng muidu päris lahe ikka oli... eriti meeldis see viimane berliini missioon kus need katjuusad või kuidas neid nimetati neid rakette välja lasevad...väga kihvtilt tehtud minumeelest.... kuigi mulle ma ei tea need jaapani rannikutel ja see lennukil täristamine ei meeldind see oleks võind nagu olemata olla...oleks võind rohkem kuskil euroopa linnades olla ....aga noh see on minu arvamus... aga see zombide laskmise bonus missioon on küll vägev... sellest kurat võib lausa sõltuvusse jääda enda rekord on momendil miski 8 roundi ja punkte sain mingi kümme tuhat millegagi... asi läheb ikka väga hulluks lõpus ei jõua jälgida enam kus kohast nad tulevad .... et ei tea kui kaugele seda on võimalik üldse teha ...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
26.05.2009 18:22:37
|
|
|
| tsitaat: |
.... et ei tea kui kaugele seda on võimalik üldse teha ...
|
Eks ikka niikaua, kuni ise viitsid.
Youtubest võid vaadata, kaugele tehakse, ilma glitchimiseta ja glitchimisega.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
26.05.2009 18:48:41
|
|
|
Kui kiirelt te SVT-40, Gewehri ja M1 salved suudate tühjaks lasta? Mind nimelt süüdistati koodimises 509th servus kuna lasen liiga kiiresti..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
26.05.2009 21:07:52
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
Kui kiirelt te SVT-40, Gewehri ja M1 salved suudate tühjaks lasta? Mind nimelt süüdistati koodimises 509th servus kuna lasen liiga kiiresti..  |
Haha, quick trigga finga!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.05.2009 21:23:04
|
|
|
| ma ei tea kas ka cod 5-es,aga cod neljas sai kahe hiirega korraga klõpsides ikka päris kiiresti lastud
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|