|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
21.04.2009 13:53:36
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Mul jällegi on juba tollest öisest asjade liigutamisest saadik nett nagu lennuk. Kiirused on 100+ kilobaiti 90% ajast, õhtuti täiskoormuse ajal on täiesti hinnatav 40-50 kilobaiti nagu nalja. |
Näha on, et need iganädalased hooldustööd on sulle hästi mõjunud.
Mina erilist vahet ei märka.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
21.04.2009 18:13:31
|
|
|
| Elion ühe mega hind langes ka lõpuks 255 kroonini. Hakkab Televõrgule konkurentsi pakkuma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.04.2009 20:20:55
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Elion ühe mega hind langes ka lõpuks 255 kroonini. Hakkab Televõrgule konkurentsi pakkuma. |
Elioni mis ühenduse hind? Megane wimax on 395.- või mis veel kõule konkurentsi pakub?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
21.04.2009 20:34:27
|
|
|
Minu WiMaxi kogemused ütlevad, et järvamaal igatahes temast kõule konkurentsi polnud... sai välja vahetatud kõu vastu kuna WiMaxi vennad ei tahtnud või ei suutnud linki stabiilsena hoida...
_________________ Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
22.04.2009 00:35:12
|
|
|
See on juba kaablit omavate inimeste lõbu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kollonkuri
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2009
|
22.04.2009 15:55:58
|
|
|
| Kallu20 kirjutas: |
Üks huvitav tähelepanek, installisin Windows 7 ja kõu töötab nagu üks korraliks dsl ühendus
Visataga ei tahtnud üldse toimida, XP'ga toimis mingi aja ilusti, siis tulid probleemid, küll pidi seadet tõstma, küll kadus koguaeg connect ära. Veebi sirvida ei saanud, kiirus kadus ära, panid dowload manageri tööle oli kiirus olemas. Ühenduse aktiivsuse huvides jätsin manageri tööle, kiiruse piirasin suht miinimumi peale aga netis ikka käia ei saanud:S
Nüüd 7 peal, tõmbab, samal ajal käin sirivin lehti, kõik töötab  |
Selline küsimus, et kõu läks esimese raksuga peale ja töötas? Ma olen viimased 2 päeva jännanud sellega, kohas, kus xp masinal levi põhjas, jääb win7'ga läpakas levi otsima ja seega ei pääse seadetsse ligi, et ESN numbrit lisada. On kellelgi veel sellist probleemi olnud ja kuidas sellest mööda pääseda?
Nevermind, sain tööle
viimati muutis kollonkuri 22.04.2009 16:24:18, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
22.04.2009 19:20:48
|
|
|
| Aga kas on õige et kui kogu aeg suuremahulisi faile sikutada siis TV võtab sellel kasutajal kiiruse maha või lõpetab hoopis lepingu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
22.04.2009 19:36:41
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Aga kas on õige et kui kogu aeg suuremahulisi faile sikutada siis TV võtab sellel kasutajal kiiruse maha või lõpetab hoopis lepingu? |
Mulle küll veel midagi teinud pole. Tõmban 2...3 korda nädalas ~300mb sarju ning, kui tuleb mõni uus film/mäng siis saab ka selle ära tõmmatud.
Aga noh, ma tõman sellisel ajal ka, kui eriti kedagi teist pole internetis (öösel, või siis mõnikord ka kella 12-15 paiku päeval). Sel ajal on kiirused paremad ja muul ajal tahaks ise ka internetis surfata ju.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.04.2009 18:07:39
|
|
|
Täna on väga vihaselt kõikuva leviga päev. Asend, kus autoantenn võttis viimased 2 nädalat välja 100 kilobaiti, on hetkel täiesti surnud. Selle asemel on "kapi otsas" jällegi too kiirus ja sealgi vaja antenni edasi-tagasi suusatada meetri ulatuses, et levi oleks. Müstika
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti118
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2002
|
24.04.2009 21:38:36
|
|
|
varsti saab juba mitu kuud wimaxiga.. 512kbit ühendus näitab kõik youtube, raadiod ja skyped.
KÕUga maksin 298+109= 407 kr kuus, nüüd 500 (seade on rendis).
Igatahes närv puhkab, ei ühtki katkestust ega kiiruse probleemi
Koht Ülenurme vald, Tartumaa (12 km Tartust).
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
24.04.2009 22:37:11
|
|
|
| marti118, mis seadet kasutasid ja kui tihedad need katkestused olid siis, lähim mast oli kui kaugel?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti118
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2002
|
24.04.2009 23:01:21
|
|
|
| nah kirjutas: |
| marti118, mis seadet kasutasid ja kui tihedad need katkestused olid siis, lähim mast oli kui kaugel? |
Tartu Soinaste 10 km, Valgjärve 22, lisaks Külitse ja Elva ning Kuuste, mille kaugus on Tartuga sarnane. Probleem oli Tartu Soinaste masti ülekoormusega ning seade leidis üldse kõige sobivamana üles Valgjärve masti.. samas viskas vahepeal ka Tartut sisse. Mujalt signaali ei püüdnud.
Seade oli 2 sarvega koduseade (ilma wifita) ning abi ei olnud ka lisaantennist. Paraku tuli mul kõik seadmed ja antennid siiski lõpuks välja osta.. EE aint itsitas pihku, et järgmise rumala orki ajas.. Seade 3200+intressid+antenn 480kr.
Minul olid kiirused 32-128kbit sec.. (4-16 kb/sec). Tihti aga oli üldse 0 ja webilehed venisid nagu tigu mööda märga m..uru.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
25.04.2009 00:07:27
|
|
|
| Küsimus siis laiale ringile, kas enne seadmete ostmist või rentimist on võimalik neid läbi EE testida ka või keegi AHV annaks testida?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
25.04.2009 00:11:17
|
|
|
| nah kirjutas: |
| Küsimus siis laiale ringile, kas enne seadmete ostmist või rentimist on võimalik neid läbi EE testida ka või keegi AHV annaks testida? |
Kus kandis testida tahad? Ee kohapealt on siin kirjutatud palju selles testimisest.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
25.04.2009 00:40:27
|
|
|
haldo, Tartust ~60km väljas maal, Praegu ainuke pakkuja seal kernel, 256/128 ja 250.- läbi wifi ...
Samas kõu leviala näitab, et seal pääseb isegi selle usb pulgaga netti, kuid lähim mast on umbes 18km kaugusel.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kallu20
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2006
|
25.04.2009 00:41:14
|
|
|
| Läbi EE saab testida, teed järelmaksu lepingu ja kui asi ei istu siis on kas 5 tööpäeva või 7 päeva aega asi tagastada.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti118
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2002
|
25.04.2009 08:01:27
|
|
|
testimine ei aita sellisel juhul kui
1) vahetad elukohta
2) EE ei suuda ülekoormuse tõttu pakkuda elementaarset teenust. Samas ongi lepingus kirjas, et KÕU kiirus on KUNI 2Mbit.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.04.2009 09:01:13
|
|
|
Sai ka vana sarvik ostetud ja eile liitumine ära tehtud.
Sarvik toas enamvähem aknaääres.
Eks millalgi proovib ka välisantenniga, sellega peaks asi tunduvalt kiirem olema.'
www.ruuter.ee
| tsitaat: |
Kulunud aeg - 7.732 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
1084986.4 bit/sec
1059.6 Kbit/sec
1 Mbit/sec
132.5 KB/sec |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
25.04.2009 11:29:10
|
|
|
Ühesõnaga selle "testimisega" on suur paberimajandus ja kui plaanis "Second-Hand" seade soetada, siis kui levi/kiirus/ping oleks, siis see eriti mind ei aita?
Winterwind, kuidagi suur ping sul, Tallinna serverisse isegi
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
25.04.2009 13:02:41
|
|
|
| nah kirjutas: |
Ühesõnaga selle "testimisega" on suur paberimajandus ja kui plaanis "Second-Hand" seade soetada, siis kui levi/kiirus/ping oleks, siis see eriti mind ei aita?
Winterwind, kuidagi suur ping sul, Tallinna serverisse isegi  |
Tal vana sarvik ja sellel ongi sihuke ping
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.04.2009 13:41:12
|
|
|
| Elagu kevad! USB-luts on täiesti surnud ehk siis signaalitugevus on null. Sarvik kütab edasi nagu mees muiste.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.04.2009 15:07:43
|
|
|
vana sarviku kohta täitsa norm 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
25.04.2009 15:31:39
|
|
|
Winterwind, Kas mängudes teistes asjades ka ping selline kõrge? Või ainult speedtestis?
See ilma väliantennida nagu ma aru saan?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
25.04.2009 15:47:27
|
|
|
Vanal koduseadmel ongi ping suurem kui uuel. Vahet pole kus
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
25.04.2009 15:59:47
|
|
|
| haldo, Et siis kõige mõttekam võtta uuem sarvik, aga see tavaline seade ilma wifita, kui sellele väliantenn panna siis ka ping suur? Axesstel D450 või mingi uuem pidi ka vist tulema?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.04.2009 16:12:21
|
|
|
www.ee -d pingides on keskmine ~135ms
eks mul siin levi ka kindlasti kõikse parem ei ole.
seade pmst suht keset tuba ja ilma välisantennita
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
25.04.2009 16:27:47
|
|
|
| nah kirjutas: |
| haldo, Et siis kõige mõttekam võtta uuem sarvik, aga see tavaline seade ilma wifita, kui sellele väliantenn panna siis ka ping suur? Axesstel D450 või mingi uuem pidi ka vist tulema? |
mul sellel D450 2x välist antenni taga ping ikka sama, 134ms keskmiselt aga jah mängudes tõuseb see mõnuga.
Teisin siin ka kunagi uut sarvikut Wifiga ja sellel hea ping oli peast ei mäleta aga alla saja ikka kindlalt 50-70ms vist oli.
Kohila mast suht koormatud
Peaks kunagi katuselt antenni keerama rapla poole kuna seal pidi uus mast tekkima
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaun
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
25.04.2009 19:45:49
|
|
|
oeh.. sain jamaga ise yhele poole
mul on muidu cnu-680 + auto anten ja päris hästi võtab.
kasarmus hea netis käia sellega sest meil pole avalikku netti seal.
_________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
viimati muutis Kaun 26.04.2009 10:03:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
25.04.2009 21:51:31
|
|
|
| Keegi tartu inimene mulle seda uuemat sarvikut neljapäev või reede laenata ei saaks? Pühapäeval tooks tagasi ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
25.04.2009 22:32:15
|
|
|
mix sa winter vana sarviku võtsid, uus on ikka tunduvalt parem
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.04.2009 22:55:07
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| mix sa winter vana sarviku võtsid, uus on ikka tunduvalt parem |
uus maksab ju 4-5x rohkem
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
25.04.2009 23:25:33
|
|
|
no aga meil on ju deviis, pappi nagu putru
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t1m0
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006
|
26.04.2009 08:35:10
|
|
|
Kiire!
Oskab keegi öelda, kuidas teha kõu seadmele reseti?
Kui puudub reseti nupp ja olemas on seal ainult power off ja switchi nupp.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.04.2009 10:43:27
|
|
|
| t1m0 kirjutas: |
Kiire!
Oskab keegi öelda, kuidas teha kõu seadmele reseti?
Kui puudub reseti nupp ja olemas on seal ainult power off ja switchi nupp. |
Mis seade?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.04.2009 12:31:56
|
|
|
No täiesti faking võimatu! Levi käib 1000 ja nulli vahel üles ja alla, minutite kaupa on sisse helistamine üldse võimatu, sest modem ei leia levigi. Mida kuradit see Televõrk on jälle teinud? Ei vaevu neile kirja saatmagi, seal lastakse vist kogu tagaside dev/nulli
Kuni reedeni jooksis kõik nagu siidi, sellest saadik on olnud ainult näkkupanek.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.04.2009 16:45:17
|
|
|
täna on saasta esinenud jah, mul oli ka ükshetk ping 1500-2000ms
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.04.2009 17:38:10
|
|
|
| Mul USB-seadmega on sõna otseses mõttes KÕU enda softist vaadates olukord, kus ühendus jookseb 900 peal signaalitugevuse skaalal ja siis lihtsalt kaob auku ja tugevus kukub nulli. Tiksub 20-30 sekundit nii ja kas uuesti tekib signaal ja ühendus hakkab tööle või DC ja helista uuesti sisse. Siis jälle mingi aja püsib ja tagasi nulli.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.04.2009 19:44:17
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Mul USB-seadmega on sõna otseses mõttes KÕU enda softist vaadates olukord, kus ühendus jookseb 900 peal signaalitugevuse skaalal ja siis lihtsalt kaob auku ja tugevus kukub nulli. Tiksub 20-30 sekundit nii ja kas uuesti tekib signaal ja ühendus hakkab tööle või DC ja helista uuesti sisse. Siis jälle mingi aja püsib ja tagasi nulli. |
See peab olema masti viga, kuna ise pole juba ammu interneti "ära kukkumist" näinud ja internet jookseb suht hea kiirusel.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.04.2009 21:17:38
|
|
|
Kiirused on 1-2 kilobaiti sekundis.
Pilt 1: ühendus seiskus ja kõik, aitas ainult taaskäivitus
Pilt 2: ühendus suutis end peale 40t sekundit uuesti üles vedada dial- upi kiiruste peale. See auk seal on 40s pikk.
Kasutamatu teenus.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
26.04.2009 22:00:35
|
|
|
| Ei tea kas mingi nipiga saab kõud ka ilma registreerimatta kasutada nii et kuumaksu ei maksagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
26.04.2009 22:13:17
|
|
|
aixi, eip
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.04.2009 00:00:15
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Kasutamatu teenus. |
Ja nüüd on kiirused 100+ kilobaiti ja ping on best ever. Ma ei saa enam KÕUst sotti
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
27.04.2009 00:02:29
|
|
|
ei teagi, kas nüüd rahul olla või mitte, asukoht ca. 23 km mastist ilma antennita...
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.04.2009 00:47:47
|
|
|
Muudaks pealkirja ära "Scarti Kõu log"
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.04.2009 07:24:57
|
|
|
Scart: Aga kes keelab Sul vedada korralik, võimas, hästi suunatav, väliantenn "kuhugile kõrgele" ja siis see antenn pöörata kas Rapla või Kernu vms. kolmandas suunas ja sealt parem, tugevam, vähemkoormatud signaal kinni püüda?
Kas mamma-papa või sugulased ei luba Scartil kas katusele või siis kuuse/männi/kase (vms. kõrge puu) otsa ronida
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
27.04.2009 08:14:08
|
|
|
tal on seal lähedal vana raketibaas, kurat teab, mis seal maasse on kaevatud.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
27.04.2009 08:14:57
|
|
|
| nii... ja nüüd vastab Tarkadekoda: mis kaabel täpselt sobib RAS1000 antennile Kõud püüdmaks?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
27.04.2009 09:15:41
|
|
|
| urri kirjutas: |
| nii... ja nüüd vastab Tarkadekoda: mis kaabel täpselt sobib RAS1000 antennile Kõud püüdmaks? |
minu ras 1000 antennil oli vastav sobiv kaabel olemas
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|