Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 21.04.2009 13:53:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mul jällegi on juba tollest öisest asjade liigutamisest saadik nett nagu lennuk. Kiirused on 100+ kilobaiti 90% ajast, õhtuti täiskoormuse ajal on täiesti hinnatav 40-50 kilobaiti nagu nalja.

Näha on, et need iganädalased hooldustööd on sulle hästi mõjunud.
Mina erilist vahet ei märka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 21.04.2009 18:13:31 vasta tsitaadiga

Elion ühe mega hind langes ka lõpuks 255 kroonini. Hakkab Televõrgule konkurentsi pakkuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 20:20:55 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Elion ühe mega hind langes ka lõpuks 255 kroonini. Hakkab Televõrgule konkurentsi pakkuma.
Elioni mis ühenduse hind? Megane wimax on 395.- või mis veel kõule konkurentsi pakub?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 20:34:27 vasta tsitaadiga

Minu WiMaxi kogemused ütlevad, et järvamaal igatahes temast kõule konkurentsi polnud... sai välja vahetatud kõu vastu kuna WiMaxi vennad ei tahtnud või ei suutnud linki stabiilsena hoida...
_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 00:23:41 vasta tsitaadiga

elukaz, Elioni Stardipakett, http://tv.elion.ee/stardipakett.php
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 22.04.2009 00:35:12 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
elukaz, Elioni Stardipakett, http://tv.elion.ee/stardipakett.php

See on juba kaablit omavate inimeste lõbu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kollonkuri
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2009




sõnum 22.04.2009 15:55:58 vasta tsitaadiga

Kallu20 kirjutas:
Üks huvitav tähelepanek, installisin Windows 7 ja kõu töötab nagu üks korraliks dsl ühendus icon_smile.gif
Visataga ei tahtnud üldse toimida, XP'ga toimis mingi aja ilusti, siis tulid probleemid, küll pidi seadet tõstma, küll kadus koguaeg connect ära. Veebi sirvida ei saanud, kiirus kadus ära, panid dowload manageri tööle oli kiirus olemas. Ühenduse aktiivsuse huvides jätsin manageri tööle, kiiruse piirasin suht miinimumi peale aga netis ikka käia ei saanud:S

Nüüd 7 peal, tõmbab, samal ajal käin sirivin lehti, kõik töötab thumbs_up.gif


Selline küsimus, et kõu läks esimese raksuga peale ja töötas? Ma olen viimased 2 päeva jännanud sellega, kohas, kus xp masinal levi põhjas, jääb win7'ga läpakas levi otsima ja seega ei pääse seadetsse ligi, et ESN numbrit lisada. On kellelgi veel sellist probleemi olnud ja kuidas sellest mööda pääseda?

Nevermind, sain tööle icon_smile.gif


viimati muutis kollonkuri 22.04.2009 16:24:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 16:12:43 vasta tsitaadiga



8)
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 22.04.2009 19:20:48 vasta tsitaadiga

Aga kas on õige et kui kogu aeg suuremahulisi faile sikutada siis TV võtab sellel kasutajal kiiruse maha või lõpetab hoopis lepingu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 19:36:41 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Aga kas on õige et kui kogu aeg suuremahulisi faile sikutada siis TV võtab sellel kasutajal kiiruse maha või lõpetab hoopis lepingu?


Mulle küll veel midagi teinud pole. Tõmban 2...3 korda nädalas ~300mb sarju ning, kui tuleb mõni uus film/mäng siis saab ka selle ära tõmmatud.
Aga noh, ma tõman sellisel ajal ka, kui eriti kedagi teist pole internetis (öösel, või siis mõnikord ka kella 12-15 paiku päeval). Sel ajal on kiirused paremad ja muul ajal tahaks ise ka internetis surfata ju. icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2009 18:07:39 vasta tsitaadiga

Täna on väga vihaselt kõikuva leviga päev. Asend, kus autoantenn võttis viimased 2 nädalat välja 100 kilobaiti, on hetkel täiesti surnud. Selle asemel on "kapi otsas" jällegi too kiirus ja sealgi vaja antenni edasi-tagasi suusatada meetri ulatuses, et levi oleks. Müstika icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti118
HV kasutaja
marti118

liitunud: 11.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2009 21:38:36 vasta tsitaadiga

varsti saab juba mitu kuud wimaxiga.. 512kbit ühendus näitab kõik youtube, raadiod ja skyped.
KÕUga maksin 298+109= 407 kr kuus, nüüd 500 (seade on rendis).
Igatahes närv puhkab, ei ühtki katkestust ega kiiruse probleemi thumbs_up.gif

Koht Ülenurme vald, Tartumaa (12 km Tartust).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 24.04.2009 22:37:11 vasta tsitaadiga

marti118, mis seadet kasutasid ja kui tihedad need katkestused olid siis, lähim mast oli kui kaugel?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti118
HV kasutaja
marti118

liitunud: 11.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2009 23:01:21 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
marti118, mis seadet kasutasid ja kui tihedad need katkestused olid siis, lähim mast oli kui kaugel?


Tartu Soinaste 10 km, Valgjärve 22, lisaks Külitse ja Elva ning Kuuste, mille kaugus on Tartuga sarnane. Probleem oli Tartu Soinaste masti ülekoormusega ning seade leidis üldse kõige sobivamana üles Valgjärve masti.. samas viskas vahepeal ka Tartut sisse. Mujalt signaali ei püüdnud.
Seade oli 2 sarvega koduseade (ilma wifita) ning abi ei olnud ka lisaantennist. Paraku tuli mul kõik seadmed ja antennid siiski lõpuks välja osta.. EE aint itsitas pihku, et järgmise rumala orki ajas.. Seade 3200+intressid+antenn 480kr.

Minul olid kiirused 32-128kbit sec.. (4-16 kb/sec). Tihti aga oli üldse 0 ja webilehed venisid nagu tigu mööda märga m..uru.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 25.04.2009 00:07:27 vasta tsitaadiga

Küsimus siis laiale ringile, kas enne seadmete ostmist või rentimist on võimalik neid läbi EE testida ka või keegi AHV annaks testida?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 00:11:17 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Küsimus siis laiale ringile, kas enne seadmete ostmist või rentimist on võimalik neid läbi EE testida ka või keegi AHV annaks testida?

Kus kandis testida tahad? Ee kohapealt on siin kirjutatud palju selles testimisest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 25.04.2009 00:40:27 vasta tsitaadiga

haldo, Tartust ~60km väljas maal, Praegu ainuke pakkuja seal kernel, 256/128 ja 250.- läbi wifi ...
Samas kõu leviala näitab, et seal pääseb isegi selle usb pulgaga netti, kuid lähim mast on umbes 18km kaugusel.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kallu20
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2006




sõnum 25.04.2009 00:41:14 vasta tsitaadiga

Läbi EE saab testida, teed järelmaksu lepingu ja kui asi ei istu siis on kas 5 tööpäeva või 7 päeva aega asi tagastada.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti118
HV kasutaja
marti118

liitunud: 11.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 08:01:27 vasta tsitaadiga

testimine ei aita sellisel juhul kui
1) vahetad elukohta
2) EE ei suuda ülekoormuse tõttu pakkuda elementaarset teenust. Samas ongi lepingus kirjas, et KÕU kiirus on KUNI 2Mbit.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 09:01:13 vasta tsitaadiga


Sai ka vana sarvik ostetud ja eile liitumine ära tehtud.
Sarvik toas enamvähem aknaääres.
Eks millalgi proovib ka välisantenniga, sellega peaks asi tunduvalt kiirem olema.'

www.ruuter.ee

tsitaat:
Kulunud aeg - 7.732 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti

1084986.4 bit/sec
1059.6 Kbit/sec
1 Mbit/sec
132.5 KB/sec
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 25.04.2009 11:29:10 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga selle "testimisega" on suur paberimajandus ja kui plaanis "Second-Hand" seade soetada, siis kui levi/kiirus/ping oleks, siis see eriti mind ei aita? icon_rolleyes.gif

Winterwind, kuidagi suur ping sul, Tallinna serverisse isegi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 13:02:41 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Ühesõnaga selle "testimisega" on suur paberimajandus ja kui plaanis "Second-Hand" seade soetada, siis kui levi/kiirus/ping oleks, siis see eriti mind ei aita? icon_rolleyes.gif

Winterwind, kuidagi suur ping sul, Tallinna serverisse isegi icon_neutral.gif


Tal vana sarvik ja sellel ongi sihuke ping thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 13:41:12 vasta tsitaadiga

Elagu kevad! USB-luts on täiesti surnud ehk siis signaalitugevus on null. Sarvik kütab edasi nagu mees muiste.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 15:07:43 vasta tsitaadiga


vana sarviku kohta täitsa norm 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 25.04.2009 15:31:39 vasta tsitaadiga

Winterwind, Kas mängudes teistes asjades ka ping selline kõrge? Või ainult speedtestis?
See ilma väliantennida nagu ma aru saan?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 15:47:27 vasta tsitaadiga

Vanal koduseadmel ongi ping suurem kui uuel. Vahet pole kus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 25.04.2009 15:59:47 vasta tsitaadiga

haldo, Et siis kõige mõttekam võtta uuem sarvik, aga see tavaline seade ilma wifita, kui sellele väliantenn panna siis ka ping suur? Axesstel D450 või mingi uuem pidi ka vist tulema?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 16:12:21 vasta tsitaadiga

www.ee -d pingides on keskmine ~135ms
eks mul siin levi ka kindlasti kõikse parem ei ole.
seade pmst suht keset tuba ja ilma välisantennita
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 16:27:47 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
haldo, Et siis kõige mõttekam võtta uuem sarvik, aga see tavaline seade ilma wifita, kui sellele väliantenn panna siis ka ping suur? Axesstel D450 või mingi uuem pidi ka vist tulema?


mul sellel D450 2x välist antenni taga icon_biggrin.gif ping ikka sama, 134ms keskmiselt aga jah mängudes tõuseb see mõnuga.
Teisin siin ka kunagi uut sarvikut Wifiga ja sellel hea ping oli peast ei mäleta aga alla saja ikka kindlalt 50-70ms vist oli.

Kohila mast suht koormatud



Peaks kunagi katuselt antenni keerama rapla poole kuna seal pidi uus mast tekkima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 25.04.2009 19:45:49 vasta tsitaadiga

oeh.. sain jamaga ise yhele poole icon_smile.gif

mul on muidu cnu-680 + auto anten ja päris hästi võtab.

kasarmus hea netis käia sellega sest meil pole avalikku netti seal.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius


viimati muutis Kaun 26.04.2009 10:03:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 25.04.2009 21:51:31 vasta tsitaadiga

Keegi tartu inimene mulle seda uuemat sarvikut neljapäev või reede laenata ei saaks? Pühapäeval tooks tagasi ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 22:32:15 vasta tsitaadiga

mix sa winter vana sarviku võtsid, uus on ikka tunduvalt parem
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 22:55:07 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
mix sa winter vana sarviku võtsid, uus on ikka tunduvalt parem

uus maksab ju 4-5x rohkem icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 23:25:33 vasta tsitaadiga

no aga meil on ju deviis, pappi nagu putru icon_razz.gif
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t1m0
HV vaatleja
t1m0

liitunud: 29.01.2006




sõnum 26.04.2009 08:35:10 vasta tsitaadiga

Kiire!

Oskab keegi öelda, kuidas teha kõu seadmele reseti?
Kui puudub reseti nupp ja olemas on seal ainult power off ja switchi nupp.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.04.2009 10:43:27 vasta tsitaadiga

t1m0 kirjutas:
Kiire!

Oskab keegi öelda, kuidas teha kõu seadmele reseti?
Kui puudub reseti nupp ja olemas on seal ainult power off ja switchi nupp.

Mis seade?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 12:31:56 vasta tsitaadiga

No täiesti faking võimatu! Levi käib 1000 ja nulli vahel üles ja alla, minutite kaupa on sisse helistamine üldse võimatu, sest modem ei leia levigi. Mida kuradit see Televõrk on jälle teinud? Ei vaevu neile kirja saatmagi, seal lastakse vist kogu tagaside dev/nulli icon_evil.gif

Kuni reedeni jooksis kõik nagu siidi, sellest saadik on olnud ainult näkkupanek.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 16:45:17 vasta tsitaadiga

täna on saasta esinenud jah, mul oli ka ükshetk ping 1500-2000ms icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 17:38:10 vasta tsitaadiga

Mul USB-seadmega on sõna otseses mõttes KÕU enda softist vaadates olukord, kus ühendus jookseb 900 peal signaalitugevuse skaalal ja siis lihtsalt kaob auku ja tugevus kukub nulli. Tiksub 20-30 sekundit nii ja kas uuesti tekib signaal ja ühendus hakkab tööle või DC ja helista uuesti sisse. Siis jälle mingi aja püsib ja tagasi nulli.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.04.2009 19:44:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mul USB-seadmega on sõna otseses mõttes KÕU enda softist vaadates olukord, kus ühendus jookseb 900 peal signaalitugevuse skaalal ja siis lihtsalt kaob auku ja tugevus kukub nulli. Tiksub 20-30 sekundit nii ja kas uuesti tekib signaal ja ühendus hakkab tööle või DC ja helista uuesti sisse. Siis jälle mingi aja püsib ja tagasi nulli.

See peab olema masti viga, kuna ise pole juba ammu interneti "ära kukkumist" näinud ja internet jookseb suht hea kiirusel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 21:17:38 vasta tsitaadiga

Kiirused on 1-2 kilobaiti sekundis.

Pilt 1: ühendus seiskus ja kõik, aitas ainult taaskäivitus

Pilt 2: ühendus suutis end peale 40t sekundit uuesti üles vedada dial- upi kiiruste peale. See auk seal on 40s pikk.


Kasutamatu teenus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 26.04.2009 22:00:35 vasta tsitaadiga

Ei tea kas mingi nipiga saab kõud ka ilma registreerimatta kasutada nii et kuumaksu ei maksagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 26.04.2009 22:13:17 vasta tsitaadiga

aixi, eip icon_neutral.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 00:00:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Kasutamatu teenus.


Ja nüüd on kiirused 100+ kilobaiti ja ping on best ever. Ma ei saa enam KÕUst sotti icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 00:02:29 vasta tsitaadiga


ei teagi, kas nüüd rahul olla või mitte, asukoht ca. 23 km mastist ilma antennita...

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 00:47:47 vasta tsitaadiga

Muudaks pealkirja ära "Scarti Kõu log"
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.04.2009 07:24:57 vasta tsitaadiga

Scart: Aga kes keelab Sul vedada korralik, võimas, hästi suunatav, väliantenn "kuhugile kõrgele" ja siis see antenn pöörata kas Rapla või Kernu vms. kolmandas suunas ja sealt parem, tugevam, vähemkoormatud signaal kinni püüda?

Kas mamma-papa või sugulased ei luba Scartil kas katusele või siis kuuse/männi/kase (vms. kõrge puu) otsa ronida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 08:14:08 vasta tsitaadiga

tal on seal lähedal vana raketibaas, kurat teab, mis seal maasse on kaevatud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 27.04.2009 08:14:57 vasta tsitaadiga

nii... ja nüüd vastab Tarkadekoda: mis kaabel täpselt sobib RAS1000 antennile Kõud püüdmaks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 09:15:41 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
nii... ja nüüd vastab Tarkadekoda: mis kaabel täpselt sobib RAS1000 antennile Kõud püüdmaks?

minu ras 1000 antennil oli vastav sobiv kaabel olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.