Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 17.04.2009 22:02:37 vasta tsitaadiga

Sain ka punase risti käest 2 toitu. icon_smile.gif

Lisasin http://wiki.erepublik.com/ lehele nüüd ka Eesti. Artikleid on hetkel siiski ainult tutoriali all (4-5 icon_lol.gif ), aga asi areneb.
Kellel aega/viitsimist/huvi on võiks ka hakata Wiki-t eestindama.

edit.
RustyZ, mõtled http://estonia.forumotion.com/forum.htm ? Mul pole seal kontot ja täna/homme vast ei jõua ka.


viimati muutis olav 17.04.2009 23:22:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.04.2009 22:04:54 vasta tsitaadiga

olav kirjutas:
Sain ka punase risti käest 2 toitu. icon_smile.gif

Lisasin http://wiki.erepublik.com/ lehele nüüd ka Eesti. Artikleid on hetkel siiski ainult tutoriali all (4-5 icon_lol.gif ), aga asi areneb.
Kellel aega/viitsimist/huvi on võiks ka hakata Wiki-t eestindama.


Postita oma teade ka meie foorumisse. Sealsed on juba sellele ka mõelnud icon_wink.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 18.04.2009 01:04:43 vasta tsitaadiga

Ma lunisin täna punaselt ristilt teiskordselt süüa, see kord kurtsin,et saan nii vähe palka ja et ei suuda osta endale süüa, siis saadeti kaks q2 toitu ning üks q1 toit icon_razz.gif
Aga palka sain tegelt ka vähe, 1.12 sain enne siis saatsin kirja tööandjale ja see tõstis 3.- peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 14:30:59 vasta tsitaadiga

Nii sain oma 5 kulda kätte aga jama selles, et tahaks nagu midagi asjalikumat selle raha eest osta. Soomest saaks maja kätte isegi aga kuidas see vahetamine käib? Seal on muidu lahter kus kirjas palju valuutat sa osta tahad, aga kui panen näiteks et tahan osta 25FIM ja kurss on FIM = 0.02 Gold siisvõetakse mu kuld ära ja kaotan ära ülejäänud 25 FIM või kuidas see lahendatud on? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.04.2009 16:26:41 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Nii sain oma 5 kulda kätte aga jama selles, et tahaks nagu midagi asjalikumat selle raha eest osta. Soomest saaks maja kätte isegi aga kuidas see vahetamine käib? Seal on muidu lahter kus kirjas palju valuutat sa osta tahad, aga kui panen näiteks et tahan osta 25FIM ja kurss on FIM = 0.02 Gold siisvõetakse mu kuld ära ja kaotan ära ülejäänud 25 FIM või kuidas see lahendatud on? icon_biggrin.gif


Enne kui tahad soomest midagi osta, pead sinna kolima. Kui näiteks 1FIM = 0,02 gold, siis paned muidugi et tahad osta 25FIM ja su kontolt võetakse 0,2 kulda. Mida sa siin ära kaotad? Profiili lehel on kõik su raha kirjas, komakohtadega. Vasakul kastis on ainult kohalik valuuta.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 17:37:24 vasta tsitaadiga

Jap sain sellest aru juba, keegi FIM ei taha osta? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 17:54:02 vasta tsitaadiga

Miks sa lihtsalt soomest odavalt lev 3 toitu ei osta?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.04.2009 18:09:50 vasta tsitaadiga

Worm390,
tsitaat:

Enne kui tahad soomest midagi osta, pead sinna kolima.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 18:13:13 vasta tsitaadiga

Ise ka mingi 3. päeva nüüd mängin seal Seramis nime all... Täitsa tore tundub hetkel. icon_biggrin.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 18:13:17 vasta tsitaadiga

aga kas soome sõber saab mulle toitu saata? Siis saadaks talle raha vastu ja asi korras icon_idea.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.04.2009 18:20:44 vasta tsitaadiga

tige kala, kuidas sa talle raha saadad?
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 18.04.2009 18:26:04 vasta tsitaadiga

Annetusega peaks saama vahetada jah.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 02:27:11 vasta tsitaadiga

tegin ka kasutaja Lehto08
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.04.2009 03:11:24 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
aga kas soome sõber saab mulle toitu saata? Siis saadaks talle raha vastu ja asi korras icon_idea.gif


Donate teel saate jah. Tema donate'b sulle toidu ja sina talle vastu raha. Mina ajan niimoodi äri oma organisatsiooni ja company vahel, et company on Eestis, aga kuna Indos on odavad teemantid mida mul vaja läheb, siis org on seal. Donate hea selleks, et ma ei pidanud companyt indosse tegema ja siis mingit lollakat expordi lepingut ostma. icon_smile.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 19.04.2009 10:07:06 vasta tsitaadiga

Tore,mind lasti töölt lahti,ning uue töökoha leidmisega kah probleeme.Olen Skill 5,aga kõik töökohad mis valin 1-5 ,ütleb "You do not have the required skill for this position". Mis toimub?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo69
HV kasutaja
Kristo69

liitunud: 04.12.2008




sõnum 19.04.2009 12:40:07 vasta tsitaadiga

See skill mis on sul Exp. punktide järgi on hoopis teine asi kui see skill, mille järgi tööle võetakse.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 12:41:30 vasta tsitaadiga

No.. olete mängu nüüd veidi toksinud. On hea, mis teeb heaks? Palju päevas aega võtab? Palju "mida teha" on?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.04.2009 14:25:12 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
Tore,mind lasti töölt lahti,ning uue töökoha leidmisega kah probleeme.Olen Skill 5,aga kõik töökohad mis valin 1-5 ,ütleb "You do not have the required skill for this position". Mis toimub?


Mis su wellness on? Äkki teen oma gift companysse ruumi! Võta mängus ühendust! CptRixuu!

Esimesed kingitused (q1, 3,4EEK, +1 wellness) on turul! Otsige omale kaaslane ja vahetage kingitust et overall wellnessi tõsta!

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 15:17:40 vasta tsitaadiga

RustyZ, ma juba sain, firma tegi välja icon_biggrin.gif

Timberg, võtab nii palju aega kui palju ennast huvitab, muidu üle 10 mintsa aega ei võta päevas aga kui ennast ka miski huvitab, saadad kirju ja loed uudiseid siis ikka rohkem sellevõrra.

Eesti rank juba 39 thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.04.2009 15:21:57 vasta tsitaadiga

Mina nolaifin seda ircus/foorumis ja oma companyga tegeledes suht palju ikka. Nädalavahetusel eriti. Nädala sees vähem, siis vaja ikka kooli ja naistega tegeleda.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 19.04.2009 18:59:18 vasta tsitaadiga

Oh,vabandust,skill oli tegelt 2.1 mitte 5(level oli hoopis see: D) ,oeh,saamatu mina:D.Sain endale juba töö kah.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 19:00:45 vasta tsitaadiga

HanzA, vot vot, kirjutasin shoutboxis ka seda icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 19.04.2009 19:13:12 vasta tsitaadiga

ei tea , mulle tundub jube igav, logid sisse clickid work ja asi vask.

Need mängu sisesed õpetused on täiesti jubedad imo oma viite numbritega
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 21:11:59 vasta tsitaadiga

Tekitasin ka endale tegelase, tafka nimeks.

Rääkige, mis seal tõotatud lvl 7 peal juhtub, et niivõrd põnevaks läheb
Ja kaua selleks aega kulub. Nädal?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 22:24:01 vasta tsitaadiga

kivi89 kirjutas:
Rääkige, mis seal tõotatud lvl 7 peal juhtub, et niivõrd põnevaks läheb


Siis saad erakondadega liituda ja üldse aktiivselmalt poliitikas osaleda.
Aega ma mõõtnud pole, aga homme saan level 7.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 20.04.2009 14:30:05 vasta tsitaadiga

http://www.erepublik.com/en/organization/1396143 müüb q2 toitu hinnaga 3.6. Mis on odavam kui eesti marketil parim pakkumine. Võite ka ircus kasutajaga "verdiszno" kontakteeruga. Ja üldse vähe HV inimesi näeb ircus icon_sad.gif
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 14:32:32 vasta tsitaadiga

Õõnestad vaikselt Eesti majandust jah?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 20.04.2009 14:38:11 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Õõnestad vaikselt Eesti majandust jah?

Oleneb kuidas võtta. icon_razz.gif Sa võid sealt osta ja kallilt alati maha müüa. Et eesti riigile maksude pealt raha teenida vms icon_razz.gif

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.04.2009 15:11:30 vasta tsitaadiga

JannoT, pidgin crashib, kui üritan IRCus rääkida midagi. thumbs_down.gif Anna rohtu ja olen pool päeva kohal.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 15:15:41 vasta tsitaadiga

Millises IRCus asi toimub? Neid on ka 100 tükki tehtud ju...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 20.04.2009 15:20:59 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Millises IRCus asi toimub? Neid on ka 100 tükki tehtud ju...

Ma tean kolme, mingine kus sommid passivad, siis üks hüljatud mibbitis sest antiigileksikon ei tulnud selle peale et channel regada ( või siis ei saanud, dunno), mille peale koliti Rizoni kus ka elu käib atm.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 20.04.2009 17:27:57 vasta tsitaadiga

see mitte areng viskas üle, gathering skill vms on 2 ja parim töö eestis annab 4.- ja 2 tähe söök on 4.18 EEK, hakkasin treenima


leidsin help foorumist mingi giidi mida proovin jälgida

tsitaat:
get a job: 5 EP -> level 2: the citizen could train
- train: 1 EP
- work: 1 EP
- buy 6 food units (you can buy them 1 / day, but it's better to have the food in your inventory)

After the first day the citizen should have: 2+5+1+1 = 9EP

for the next 6 days the citizen should
train+work+consume food = 3points / day

2nd day: 9+3 = 12 -> level 3
3rd day: 12+3 = 15 -> level 4
4th day: 15+3 = 18
5th day: 18+3 = 21
6th day: 21+3 = 24
7th day: 24+3 = 27 -> level 5: the citizen could fight!!!

in the 7th day change your residence in a conflict/war area/country and fight 4times
1st fight: 27+2 = 29
2nd fight: 29+2 = 31
3rd fight: 31+2 = 33
4th fight: 33+2 = 35 -> level 6: the citizen is able to vote!!!



ehk siis hakkan panustama sõdimise peale
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 20.04.2009 17:35:57 vasta tsitaadiga

kalle78, ainuke viga on see, et me ei saa võidelda, sest me ei osale üheskis sõjas ega ei ole Eesti ka kellegi sõdiva riigi liitlane.
Kolima vist peab, et võidelda.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.04.2009 17:47:01 vasta tsitaadiga

kalle78, tuleb rohkem silmi lahti hoida ning tööandjaga hästi läbi saada. Ise saan tootmises 9 krooni päevas skill kahega.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 20.04.2009 17:52:43 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
kalle78, ainuke viga on see, et me ei saa võidelda, sest me ei osale üheskis sõjas ega ei ole Eesti ka kellegi sõdiva riigi liitlane.
Kolima vist peab, et võidelda.



eks ma siis koli icon_biggrin.gif


tsitaat:
kalle78, tuleb rohkem silmi lahti hoida ning tööandjaga hästi läbi saada. Ise saan tootmises 9 krooni päevas skill kahega.


aga võibolla peaksin ma kogumise pealt tootmisesse minema , ehk on seal parema palgaga tööd ?

vaatasin just, eesti tööturul on tootmise skill 3 palgad samad mis kogumise level 4 :/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.04.2009 18:19:23 vasta tsitaadiga

Võite sellelt organisatsioonilt kohta küsida: http://www.erepublik.com/en/organization/1338554
Pakuvad küll 4+ skilliga, aga ise seal kahega ning palk on täitsa asjalik. Neil vaba kohti on.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 20.04.2009 18:41:55 vasta tsitaadiga

Sai ka siis nädal tagasi sinna kasutaja tehtud - deFted.
Paar küsimust on ka õhku tekkinud:

1. Kuda wellnessi tõsta?
2. Kas keegi hv'st ka firmat omab kus 2.4'se skilliga tööd saaks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 20.04.2009 18:52:23 vasta tsitaadiga

No mina läksin erakonda: Eesti Vabariik. icon_biggrin.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 21.04.2009 11:06:24 vasta tsitaadiga

Kolisin rumeeniasse , et sõdida saaks ^^ sain korjamis skill 2 töö eesti rahas 8.- palgaga, eestis oli parim palk <2
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.04.2009 19:42:07 vasta tsitaadiga

Kui kellelgil on wellness üle 60-70 ja omab juba miskit manufacturing skilli, võtke ühendust ja saatke oma andmed, võin Eestlastele hea palgaga tööd pakkuda!
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 11:11:51 vasta tsitaadiga

IGN Thucar

Kolisin ka Rumeeniasse sõdima mõneks ajaks

EDIT: Mis diil nende haiglatega on? Eile peale paari lahingut sain haiglas wellnessi mingi +30. Täna enam ei paku sellist varianti.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 22.04.2009 14:35:11 vasta tsitaadiga

Haiglas saab korra päevas käia kuna reset on eestis kell 10 siis enne 10 ja peale 10 saab käia ,

aga ei sõdimine on vinge, level 5 , kahe minuti pärast level 6 ja 5 kulda kukkus
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 19:55:25 vasta tsitaadiga

Kas eestis maju ka müüakse? Majatootmise firma on juskui nagu olemas aga turul ei ole majadele kunagi peale sattunud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 20:46:02 vasta tsitaadiga

Kolisin ka eestist ära. Töökoht oli enne hea, aga täna sai tooraine otsa ja mul oli kolmas päev ka- võimalus lahkuda. Pakkisin oma kotid ja Rumeeniasse nagu kinnisvarabuumi ajal paljud meie kandi ärimehed icon_biggrin.gif Aga ma läksin sõdima ja tööd tegema icon_razz.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 21:29:03 vasta tsitaadiga

Reeturid icon_evil.gif

Lol tegelt ongi liiga palju neid lvl 5-7 tüüpe meil, veavad keskmise skoori alla icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 21:32:36 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Reeturid icon_evil.gif

Lol tegelt ongi liiga palju neid lvl 5-7 tüüpe meil, veavad keskmise skoori alla icon_lol.gif

Ma lvl 8 icon_biggrin.gif Ja homme 9
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 21:36:24 vasta tsitaadiga

Kaszpar, seda enam icon_lol.gif

Aa Q3 toit on nüüd alla 10 eeku! Kõik ostma!

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 21:55:55 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Kaszpar, seda enam icon_lol.gif

Aa Q3 toit on nüüd alla 10 eeku! Kõik ostma!


Rumeenias Q3 toit 6.21 vms icon_biggrin.gif Ja palka saan mingi 8 vist vms. icon_razz.gif Nii et saab süüa ka osta icon_smile.gif Pmst tulin see pärast, et Eestis polnud head tööd hetkel pakkuda ja fightides saab ka expi juurde. Eks kunagi ikka tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 22.04.2009 22:01:31 vasta tsitaadiga

Krt minuga on kellad varsti - wellness on napilt üle 30, raha on mingi 7 eeku (palk on 3 eeku päev) ja ladu on nädala jagu Q1 toitu täis icon_confused.gif
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 23:57:00 vasta tsitaadiga

Õu keegi 0.5 gold-i ei saa laenata? Kui raha saan siis maksan 1gold-i tagasi. Lihtsalt hädasti oleks vaja. Kui on sellist toredat inimest siin siis saada pm. Thx.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.