|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olav
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2007
|
17.04.2009 22:02:37
|
|
|
Sain ka punase risti käest 2 toitu.
Lisasin http://wiki.erepublik.com/ lehele nüüd ka Eesti. Artikleid on hetkel siiski ainult tutoriali all (4-5 ), aga asi areneb.
Kellel aega/viitsimist/huvi on võiks ka hakata Wiki-t eestindama.
edit.
RustyZ, mõtled http://estonia.forumotion.com/forum.htm ? Mul pole seal kontot ja täna/homme vast ei jõua ka.
viimati muutis olav 17.04.2009 23:22:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
17.04.2009 22:04:54
|
|
|
| olav kirjutas: |
Sain ka punase risti käest 2 toitu.
Lisasin http://wiki.erepublik.com/ lehele nüüd ka Eesti. Artikleid on hetkel siiski ainult tutoriali all (4-5 ), aga asi areneb.
Kellel aega/viitsimist/huvi on võiks ka hakata Wiki-t eestindama. |
Postita oma teade ka meie foorumisse. Sealsed on juba sellele ka mõelnud
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
18.04.2009 01:04:43
|
|
|
Ma lunisin täna punaselt ristilt teiskordselt süüa, see kord kurtsin,et saan nii vähe palka ja et ei suuda osta endale süüa, siis saadeti kaks q2 toitu ning üks q1 toit
Aga palka sain tegelt ka vähe, 1.12 sain enne siis saatsin kirja tööandjale ja see tõstis 3.- peale
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
18.04.2009 14:30:59
|
|
|
Nii sain oma 5 kulda kätte aga jama selles, et tahaks nagu midagi asjalikumat selle raha eest osta. Soomest saaks maja kätte isegi aga kuidas see vahetamine käib? Seal on muidu lahter kus kirjas palju valuutat sa osta tahad, aga kui panen näiteks et tahan osta 25FIM ja kurss on FIM = 0.02 Gold siisvõetakse mu kuld ära ja kaotan ära ülejäänud 25 FIM või kuidas see lahendatud on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
18.04.2009 16:26:41
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Nii sain oma 5 kulda kätte aga jama selles, et tahaks nagu midagi asjalikumat selle raha eest osta. Soomest saaks maja kätte isegi aga kuidas see vahetamine käib? Seal on muidu lahter kus kirjas palju valuutat sa osta tahad, aga kui panen näiteks et tahan osta 25FIM ja kurss on FIM = 0.02 Gold siisvõetakse mu kuld ära ja kaotan ära ülejäänud 25 FIM või kuidas see lahendatud on?  |
Enne kui tahad soomest midagi osta, pead sinna kolima. Kui näiteks 1FIM = 0,02 gold, siis paned muidugi et tahad osta 25FIM ja su kontolt võetakse 0,2 kulda. Mida sa siin ära kaotad? Profiili lehel on kõik su raha kirjas, komakohtadega. Vasakul kastis on ainult kohalik valuuta.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
18.04.2009 17:37:24
|
|
|
Jap sain sellest aru juba, keegi FIM ei taha osta?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
18.04.2009 17:54:02
|
|
|
| Miks sa lihtsalt soomest odavalt lev 3 toitu ei osta?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
18.04.2009 18:09:50
|
|
|
Worm390,
| tsitaat: |
Enne kui tahad soomest midagi osta, pead sinna kolima.
|
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
18.04.2009 18:13:13
|
|
|
Ise ka mingi 3. päeva nüüd mängin seal Seramis nime all... Täitsa tore tundub hetkel.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
18.04.2009 18:13:17
|
|
|
aga kas soome sõber saab mulle toitu saata? Siis saadaks talle raha vastu ja asi korras
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
18.04.2009 18:20:44
|
|
|
tige kala, kuidas sa talle raha saadad?
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
18.04.2009 18:26:04
|
|
|
| Annetusega peaks saama vahetada jah.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
19.04.2009 02:27:11
|
|
|
| tegin ka kasutaja Lehto08
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.04.2009 03:11:24
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
aga kas soome sõber saab mulle toitu saata? Siis saadaks talle raha vastu ja asi korras  |
Donate teel saate jah. Tema donate'b sulle toidu ja sina talle vastu raha. Mina ajan niimoodi äri oma organisatsiooni ja company vahel, et company on Eestis, aga kuna Indos on odavad teemantid mida mul vaja läheb, siis org on seal. Donate hea selleks, et ma ei pidanud companyt indosse tegema ja siis mingit lollakat expordi lepingut ostma.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
19.04.2009 10:07:06
|
|
|
| Tore,mind lasti töölt lahti,ning uue töökoha leidmisega kah probleeme.Olen Skill 5,aga kõik töökohad mis valin 1-5 ,ütleb "You do not have the required skill for this position". Mis toimub?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo69
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2008
|
19.04.2009 12:40:07
|
|
|
| See skill mis on sul Exp. punktide järgi on hoopis teine asi kui see skill, mille järgi tööle võetakse.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.04.2009 12:41:30
|
|
|
| No.. olete mängu nüüd veidi toksinud. On hea, mis teeb heaks? Palju päevas aega võtab? Palju "mida teha" on?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.04.2009 14:25:12
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| Tore,mind lasti töölt lahti,ning uue töökoha leidmisega kah probleeme.Olen Skill 5,aga kõik töökohad mis valin 1-5 ,ütleb "You do not have the required skill for this position". Mis toimub? |
Mis su wellness on? Äkki teen oma gift companysse ruumi! Võta mängus ühendust! CptRixuu!
Esimesed kingitused (q1, 3,4EEK, +1 wellness) on turul! Otsige omale kaaslane ja vahetage kingitust et overall wellnessi tõsta!
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
19.04.2009 15:17:40
|
|
|
RustyZ, ma juba sain, firma tegi välja
Timberg, võtab nii palju aega kui palju ennast huvitab, muidu üle 10 mintsa aega ei võta päevas aga kui ennast ka miski huvitab, saadad kirju ja loed uudiseid siis ikka rohkem sellevõrra.
Eesti rank juba 39
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.04.2009 15:21:57
|
|
|
Mina nolaifin seda ircus/foorumis ja oma companyga tegeledes suht palju ikka. Nädalavahetusel eriti. Nädala sees vähem, siis vaja ikka kooli ja naistega tegeleda.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
19.04.2009 18:59:18
|
|
|
| Oh,vabandust,skill oli tegelt 2.1 mitte 5(level oli hoopis see: D) ,oeh,saamatu mina:D.Sain endale juba töö kah.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
19.04.2009 19:00:45
|
|
|
HanzA, vot vot, kirjutasin shoutboxis ka seda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
19.04.2009 19:13:12
|
|
|
ei tea , mulle tundub jube igav, logid sisse clickid work ja asi vask.
Need mängu sisesed õpetused on täiesti jubedad imo oma viite numbritega
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kivi89
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
19.04.2009 21:11:59
|
|
|
Tekitasin ka endale tegelase, tafka nimeks.
Rääkige, mis seal tõotatud lvl 7 peal juhtub, et niivõrd põnevaks läheb
Ja kaua selleks aega kulub. Nädal?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
19.04.2009 22:24:01
|
|
|
| kivi89 kirjutas: |
| Rääkige, mis seal tõotatud lvl 7 peal juhtub, et niivõrd põnevaks läheb |
Siis saad erakondadega liituda ja üldse aktiivselmalt poliitikas osaleda.
Aega ma mõõtnud pole, aga homme saan level 7.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
20.04.2009 14:30:05
|
|
|
http://www.erepublik.com/en/organization/1396143 müüb q2 toitu hinnaga 3.6. Mis on odavam kui eesti marketil parim pakkumine. Võite ka ircus kasutajaga "verdiszno" kontakteeruga. Ja üldse vähe HV inimesi näeb ircus
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
20.04.2009 14:32:32
|
|
|
| Õõnestad vaikselt Eesti majandust jah?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
20.04.2009 14:38:11
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Õõnestad vaikselt Eesti majandust jah? |
Oleneb kuidas võtta. Sa võid sealt osta ja kallilt alati maha müüa. Et eesti riigile maksude pealt raha teenida vms
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
20.04.2009 15:15:41
|
|
|
| Millises IRCus asi toimub? Neid on ka 100 tükki tehtud ju...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
20.04.2009 15:20:59
|
|
|
| Éxxon kirjutas: |
| Millises IRCus asi toimub? Neid on ka 100 tükki tehtud ju... |
Ma tean kolme, mingine kus sommid passivad, siis üks hüljatud mibbitis sest antiigileksikon ei tulnud selle peale et channel regada ( või siis ei saanud, dunno), mille peale koliti Rizoni kus ka elu käib atm.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
20.04.2009 17:27:57
|
|
|
see mitte areng viskas üle, gathering skill vms on 2 ja parim töö eestis annab 4.- ja 2 tähe söök on 4.18 EEK, hakkasin treenima
leidsin help foorumist mingi giidi mida proovin jälgida
| tsitaat: |
get a job: 5 EP -> level 2: the citizen could train
- train: 1 EP
- work: 1 EP
- buy 6 food units (you can buy them 1 / day, but it's better to have the food in your inventory)
After the first day the citizen should have: 2+5+1+1 = 9EP
for the next 6 days the citizen should
train+work+consume food = 3points / day
2nd day: 9+3 = 12 -> level 3
3rd day: 12+3 = 15 -> level 4
4th day: 15+3 = 18
5th day: 18+3 = 21
6th day: 21+3 = 24
7th day: 24+3 = 27 -> level 5: the citizen could fight!!!
in the 7th day change your residence in a conflict/war area/country and fight 4times
1st fight: 27+2 = 29
2nd fight: 29+2 = 31
3rd fight: 31+2 = 33
4th fight: 33+2 = 35 -> level 6: the citizen is able to vote!!! |
ehk siis hakkan panustama sõdimise peale
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
20.04.2009 17:35:57
|
|
|
kalle78, ainuke viga on see, et me ei saa võidelda, sest me ei osale üheskis sõjas ega ei ole Eesti ka kellegi sõdiva riigi liitlane.
Kolima vist peab, et võidelda.
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
20.04.2009 17:52:43
|
|
|
| 3GHZ kirjutas: |
kalle78, ainuke viga on see, et me ei saa võidelda, sest me ei osale üheskis sõjas ega ei ole Eesti ka kellegi sõdiva riigi liitlane.
Kolima vist peab, et võidelda. |
eks ma siis koli
| tsitaat: |
| kalle78, tuleb rohkem silmi lahti hoida ning tööandjaga hästi läbi saada. Ise saan tootmises 9 krooni päevas skill kahega. |
aga võibolla peaksin ma kogumise pealt tootmisesse minema , ehk on seal parema palgaga tööd ?
vaatasin just, eesti tööturul on tootmise skill 3 palgad samad mis kogumise level 4 :/
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deFt
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2008
|
20.04.2009 18:41:55
|
|
|
Sai ka siis nädal tagasi sinna kasutaja tehtud - deFted.
Paar küsimust on ka õhku tekkinud:
1. Kuda wellnessi tõsta?
2. Kas keegi hv'st ka firmat omab kus 2.4'se skilliga tööd saaks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3GHZ
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
20.04.2009 18:52:23
|
|
|
No mina läksin erakonda: Eesti Vabariik.
_________________ Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
21.04.2009 11:06:24
|
|
|
| Kolisin rumeeniasse , et sõdida saaks ^^ sain korjamis skill 2 töö eesti rahas 8.- palgaga, eestis oli parim palk <2
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
21.04.2009 19:42:07
|
|
|
Kui kellelgil on wellness üle 60-70 ja omab juba miskit manufacturing skilli, võtke ühendust ja saatke oma andmed, võin Eestlastele hea palgaga tööd pakkuda!
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
22.04.2009 11:11:51
|
|
|
IGN Thucar
Kolisin ka Rumeeniasse sõdima mõneks ajaks
EDIT: Mis diil nende haiglatega on? Eile peale paari lahingut sain haiglas wellnessi mingi +30. Täna enam ei paku sellist varianti.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
22.04.2009 14:35:11
|
|
|
Haiglas saab korra päevas käia kuna reset on eestis kell 10 siis enne 10 ja peale 10 saab käia ,
aga ei sõdimine on vinge, level 5 , kahe minuti pärast level 6 ja 5 kulda kukkus
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
22.04.2009 19:55:25
|
|
|
| Kas eestis maju ka müüakse? Majatootmise firma on juskui nagu olemas aga turul ei ole majadele kunagi peale sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
22.04.2009 20:46:02
|
|
|
Kolisin ka eestist ära. Töökoht oli enne hea, aga täna sai tooraine otsa ja mul oli kolmas päev ka- võimalus lahkuda. Pakkisin oma kotid ja Rumeeniasse nagu kinnisvarabuumi ajal paljud meie kandi ärimehed Aga ma läksin sõdima ja tööd tegema
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
22.04.2009 21:29:03
|
|
|
Reeturid
Lol tegelt ongi liiga palju neid lvl 5-7 tüüpe meil, veavad keskmise skoori alla
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
22.04.2009 21:32:36
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Reeturid
Lol tegelt ongi liiga palju neid lvl 5-7 tüüpe meil, veavad keskmise skoori alla  |
Ma lvl 8 Ja homme 9
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
22.04.2009 21:36:24
|
|
|
Kaszpar, seda enam
Aa Q3 toit on nüüd alla 10 eeku! Kõik ostma!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
22.04.2009 21:55:55
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Kaszpar, seda enam
Aa Q3 toit on nüüd alla 10 eeku! Kõik ostma! |
Rumeenias Q3 toit 6.21 vms Ja palka saan mingi 8 vist vms. Nii et saab süüa ka osta Pmst tulin see pärast, et Eestis polnud head tööd hetkel pakkuda ja fightides saab ka expi juurde. Eks kunagi ikka tagasi
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
22.04.2009 22:01:31
|
|
|
Krt minuga on kellad varsti - wellness on napilt üle 30, raha on mingi 7 eeku (palk on 3 eeku päev) ja ladu on nädala jagu Q1 toitu täis
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
22.04.2009 23:57:00
|
|
|
| Õu keegi 0.5 gold-i ei saa laenata? Kui raha saan siis maksan 1gold-i tagasi. Lihtsalt hädasti oleks vaja. Kui on sellist toredat inimest siin siis saada pm. Thx.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|