Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 02:23:17 vasta tsitaadiga

üks asi on ühildumine, teine aga kvaliteet.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 02:35:46 vasta tsitaadiga

Nokia orig BT HF'ist ei arvanud iPhone igatahes midagi. Mingeid Jabrasid ja asju pole tõesti proovinud. Kuskilt on meelde jäänud, et iPhone on lisaks muule BT kohitsetud osale ka HF suhtes üsna kapriisne.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 08:50:32 vasta tsitaadiga

Ma just ükspäev ühildasin Nokia BT handsfree oma minaTelefoniga. Ei olnud probleemi ega midagi. Heli tuli läbi ja kõne ajal sai valida, kas tahad kuulata HFga, telefoni sisemise kõlariga või valjuhääldi peale panna. Kvaliteedil ka häda polnud. Selge heli tuli igatahes minu poole läbi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 09:49:10 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
lu1de, Kui hoida näppu pikemalt ikooni peal, siis hakkavad jah värisema ning lubab sul kustutada neid...
Ei tea, kas sain su probleemist praegu õieti aru. icon_rolleyes.gif

ma tean aga mul juhtub see kui tavaliselt vajutada, mitte pikemalt hoides...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 11:22:50 vasta tsitaadiga

Mul juhtub seda vahest suvalise ikooniga. Pole veel täheldanud, et ainult iPod ikooniga asi juhtuks. Võib olla ka puhtalt ekraani viga, kuna ta registreerib sinu vajutuse kestvust valesti ning siis iFöön arvab, et sa hoidsid kauem näppu peal kui tegelikult. Proovi nt iPodi ikoon teise kohta tõsta ning vaata, kas ikka on sama jama.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bronco8
HV kasutaja
Bronco8

liitunud: 23.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 13:45:51 vasta tsitaadiga

Kas eestis on võimalik kuskil (EMT esindus? tuttava-tuttava kaudu?) kuidagi lukust lahti teha IPhone 3G millel on modemi FW 02.30.03. Tundub, et kõik uued iphoned tulevad selle baseband versiooniga, ning tagasi minna versioonile 02.28.00 ei ole võimalik icon_neutral.gif Seega ei saa ka kasutada Yellowsn0w'd, et ka telefoni osa aparaadist kasutada. Telefon ei ole EMT lukuga muidu, vaid USA'st soetatud AT&T lukuga.

Keegi teab mõnda võimalust? või tuleb lihtsalt oodata kuni ka see baseband lahti võetakse?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 14.04.2009 15:03:12 vasta tsitaadiga

Siit võid miskit abi leida:
http://www.spaziocellulare.com/ispazio/en/2009/04/12/geohot-found-a-bug-that-allows-the-downgrade-from-every-firmware-version/
http://iphonejtag.blogspot.com/2009/04/58-exploit.html

muid variante hetkel veel ei ole.

_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 21:25:55 vasta tsitaadiga

Bronco8 kirjutas:
Kas eestis on võimalik kuskil (EMT esindus? tuttava-tuttava kaudu?) kuidagi lukust lahti teha IPhone 3G millel on modemi FW 02.30.03. Tundub, et kõik uued iphoned tulevad selle baseband versiooniga, ning tagasi minna versioonile 02.28.00 ei ole võimalik icon_neutral.gif Seega ei saa ka kasutada Yellowsn0w'd, et ka telefoni osa aparaadist kasutada. Telefon ei ole EMT lukuga muidu, vaid USA'st soetatud AT&T lukuga.

Keegi teab mõnda võimalust? või tuleb lihtsalt oodata kuni ka see baseband lahti võetakse?


Parandage mind, kui ma eksin aga EMT saab ainult EMT lukuga fööne lahti teha. Igal telefonil on oma kood, millega lahti saab.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2009 01:42:37 vasta tsitaadiga

Kas EMT teeb sul üldse niisama telefoni lukust lahti, kui nende juurde marsid?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 17.04.2009 06:14:20 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Kas EMT teeb sul üldse niisama telefoni lukust lahti, kui nende juurde marsid?


Ei tee, küsisin ise kui endale sealt ostetud sai. Kahe aasta pärast teevad lahti aga raha eest nii öeldi.

_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2009 07:35:16 vasta tsitaadiga

Ja seda isegi siis, kui neilt kohe ilma lepinguta välja ostad või järelmaksu peale võtad...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 18.04.2009 20:38:51 vasta tsitaadiga

Bronco8 kirjutas:
Kas eestis on võimalik kuskil (EMT esindus? tuttava-tuttava kaudu?) kuidagi lukust lahti teha IPhone 3G millel on modemi FW 02.30.03. Tundub, et kõik uued iphoned tulevad selle baseband versiooniga, ning tagasi minna versioonile 02.28.00 ei ole võimalik icon_neutral.gif Seega ei saa ka kasutada Yellowsn0w'd, et ka telefoni osa aparaadist kasutada. Telefon ei ole EMT lukuga muidu, vaid USA'st soetatud AT&T lukuga.

Keegi teab mõnda võimalust? või tuleb lihtsalt oodata kuni ka see baseband lahti võetakse?


Leidsin siit lehelt ühe toreda artikli icon_smile.gif
http://iclarified.com/entry/index.php?enid=3583
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 23:50:37 vasta tsitaadiga

Mis poliitikat keeg kasutab iphones rakenduste hodimisel? Mul on 1 leht programmidele, 1 leht mängudele. Kui tahan midagi rohkem installida ning otsustan jätta eemaldan siis vastavalt mingi rakenduse või programmi. Nii et mul iphones nt ainult kõige rohkem mind huvitavad asjad. Kuda teie käitutue? Pool lehte mänduele, pool rakendustele? või ei ohja seda üldse?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 23:52:37 vasta tsitaadiga

Enamus ongi rakendused vaid. Aga üritan hoida jah sellist korda et rakendused ja mängud eraldi icon_smile.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 00:06:23 vasta tsitaadiga

Mul töölaual vaid 4 ikooni. Pluss docki ikoonid. Categories programm siis aitab hädast välja icon_razz.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 12:21:11 vasta tsitaadiga

Ma kasutan nii, et hoian enamkasutatavaid asju eespool ja ebavajalikumat tagapool. Lehed proovin alati täis hoida, et oleks vähem lappamist. Mängusid on suht vähe. Pole enam eriti ei aega ega viitsimist mängida. Lehti on hetkel 4. Mitmeid "ehk kunagi läheb vaja" asju on peal. Kuna ruumi on piisavalt, ei pea eriti vajalikuks radikaalset clean look'i taga ajada. Kui miskit olen proovinud ja see pole meeldinud või olen parema alternatiivi leidnud või arvanud, et mul seda kunagi vaja ei lähe, olen selle loomulikult kustutanud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 25.04.2009 16:28:25 vasta tsitaadiga

Küsiks, et mitu W on iphone 3G kõlar.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 17:29:07 vasta tsitaadiga

Alo-Aerton kirjutas:
Küsiks, et mitu W on iphone 3G kõlar.

200W thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 25.04.2009 22:32:42 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Alo-Aerton kirjutas:
Küsiks, et mitu W on iphone 3G kõlar.

200W thumbs_up.gif

HAHA icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 23:00:44 vasta tsitaadiga

No mida sa küsid siis nii idiootlikkku asja? Mis vahet seal on, kas see kõlarihakatis on seal 5 või 6 millivatti? Diskot sellega ju ei tee.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 09:59:38 vasta tsitaadiga

Ülivaikne on kõlar imo, koguaeg ajateenistuses kutid küsivad, et kas ongi põhjas või icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 11:00:32 vasta tsitaadiga

TÕesti on ülivaikne. Närvidele käib
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 26.04.2009 11:12:09 vasta tsitaadiga

Minumeelest ongi hea, et väga lärmakas pole, bassi nagunii ei ole kuulda...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 12:25:44 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
TÕesti on ülivaikne. Närvidele käib

Kus sa seda läbi pisikese monokõlari kuulad siis? Klapid "veidi" mõistlikum valik ei tundu?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 13:06:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Sakurai kirjutas:
TÕesti on ülivaikne. Närvidele käib

Kus sa seda läbi pisikese monokõlari kuulad siis? Klapid "veidi" mõistlikum valik ei tundu?


Ei räägi muusikast. Helin on vaikne. Muusikat kuulan muidugi kõrvaklappidest. Muidu helin nagu on okei aga kuna enamus ajast ikkagi inimestega koos siis tihtipeale ei kuule helinat. Jube tüütu
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2009 13:54:57 vasta tsitaadiga

Mul on helina valjus kuskil poolepeal ja kostab ikkagi piisavalt hästi. Vibra on loomulikult lisaks, kuna kuskil rahvasummas ehk tõesti helinat ei kuule. Veel vähem tahaks ma aga, et mu telefon siis kogu sellest rahvahulgast üle röögiks...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiiis
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2009




sõnum 27.04.2009 19:50:51 vasta tsitaadiga

tere.
mul oleks iphone kohta selline küsimus, et kui Apple'i koduleheküljel on selle hinnaks märgitud 199USD (8GB versioon?) siis kas sellele lisanduvad ka maksud (u 10% maks mis lisandub peaaegu klõigis poodides olevate toodete hinnale kassas) ja kas seda telefoni saab eestis kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bronco8
HV kasutaja
Bronco8

liitunud: 23.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 20:17:01 vasta tsitaadiga

liiiis kirjutas:
tere.
mul oleks iphone kohta selline küsimus, et kui Apple'i koduleheküljel on selle hinnaks märgitud 199USD (8GB versioon?) siis kas sellele lisanduvad ka maksud (u 10% maks mis lisandub peaaegu klõigis poodides olevate toodete hinnale kassas) ja kas seda telefoni saab eestis kasutada?


See 199USD'd on koos AT&T liitumisega USAs. Ja ei saa seda telefoni hetkel veel eestis kasutada (loe minu posti veidi ülevalt poolt).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiiis
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2009




sõnum 27.04.2009 20:35:05 vasta tsitaadiga

kas usast pole siis praegu üldse võimalik Iphone osta, mida saaks eestis lahti muukida, sest tean, et minu tuttavad on seda teinud. mis kujuneks siis iphone(8G) hinnaks, kui seda osta ilma liitumiseta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 21:24:25 vasta tsitaadiga

liiiis kirjutas:
mis kujuneks siis iphone(8G) hinnaks, kui seda osta ilma liitumiseta?

Kuskil 8-9 tuhande ringis. See on ikkagi tipptasemel pihuarvuti, mitte mingi moetelefon.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 21:31:46 vasta tsitaadiga

Kas sa pidasid silmas 2g 8gb versiooni või 3g 8gb ver? Kui viimast siis 8-9 tuhat tõesti
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiiis
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2009




sõnum 27.04.2009 21:53:33 vasta tsitaadiga

2g sobiks, aga seda ei saa vist eestis kasutada?
mind huvitab kõige odavam variant, mida saab eestis kasutada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiiis
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2009




sõnum 27.04.2009 22:29:20 vasta tsitaadiga

Minu küsimus oli, milline on odavaim võimalik iPhone, mida saab osta U.S.A-st ning on võimalik Eestis ja Euroopas kasutada, sest Eestis on EMT-l monopol seoses iPhone'i müümisega, on siin hinnad lakke keritud. Loodan, et keegi oskab ka vasutasega aidata, mitte lihtsalt sarkastiline olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 23:36:10 vasta tsitaadiga

liiiis kirjutas:
Minu küsimus oli, milline on odavaim võimalik iPhone, mida saab osta U.S.A-st ning on võimalik Eestis ja Euroopas kasutada, sest Eestis on EMT-l monopol seoses iPhone'i müümisega, on siin hinnad lakke keritud. Loodan, et keegi oskab ka vasutasega aidata, mitte lihtsalt sarkastiline olla.

See on kallis kõrgtehnoloogiline seade. $199 ei ole tal mingi normaalhind, see on sissemaks ja sult eeldatakse, et pärast seda istud sa ilusti 2a AT&T võrgus ja tasud koos arvetega ülejäänud väärtuse eest. Sama asi siin EMT'is. Jah, ida-eurooplane loomulikult saadab lepingu pikalt ja häkib telefoni lahti, aga see ei ole sugugi normaalne tegevus.

See oli lihtsalt selgituseks Sulle, et see ei ole tegelikult $199-ne telefon. Otsene konkurent maksab tal ilma siduva lepinguta näiteks nii palju. Kõik muud vastused leiad, kui loed teema algusest saati läbi.

Sakurai kirjutas:
Ei taha tunda sellist inimest.

Argus lõi nüüd äkki põhja alt ära või?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 21:43:48 vasta tsitaadiga

Endal selline jama, et proovisin riigi Eestiks vahetada itunes konto alt, aga vot sulle nalja icon_biggrin.gif pean ennem raha kontolt ära kulutama, mida on täpselt 0.06$ icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 28.04.2009 22:24:06 vasta tsitaadiga

tee uus konto eesti poes, mis sa ikka jamad...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2009 15:42:10 vasta tsitaadiga

Kõik appid jäävad ikka alles?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2009 19:19:07 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Kõik appid jäävad ikka alles?

Jeap
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2009 20:11:52 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
warkriss kirjutas:
Kõik appid jäävad ikka alles?

Jeap
Nalja teed või? Kuidas nad alles jäävad kui sa uue konto teed? Ostud on ju kontoga seotud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 29.04.2009 20:42:37 vasta tsitaadiga

Renka, proovi, kui ei usu icon_smile.gif miks peaks midagi ära kustuma mitme konto kasutamise pärast... endal Eesti ja USA kontod vaheldumisi kasutuses icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2009 20:48:01 vasta tsitaadiga

mks, jutt käib ikka ostetud appidest? Uue konto alla need edasi ei liigu ju ometi?

Seda ma ei arvagi, et telefonist peaksid ära kustuma. Aga kui ise kustutad telefonist ja pärast uue accounti all seda uuesti sinna installida tahad siis pead ju uuesti maksma. Jah võid küll meelde jätta mis konto all sul mingi app ostetud on aga kas sul ka aasta pärast see meeles on?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2009 23:37:09 vasta tsitaadiga

Eesti AppStore'ist ostmiseks on vaja ikka krediirtkaarti? icon_biggrin.gif Hetkel endal pole ühtegi. Mingid kinkekaardid ka meil kehtivad?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2009 01:01:23 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Mingid kinkekaardid ka meil kehtivad?
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif tõsiselt küsid ve?
app store kinkekaart icon_rolleyes.gif lahe icon_biggrin.gif
no sa mine küsi emt-ist 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 01.05.2009 00:34:06 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
nokia on ilmselt loodud ka vähe rohkem mõtlevale inimesele 8)
ifööni põhisuundlus on ameeriklane kes ise eriti mõelda ei viitsi... icon_rolleyes.gif


Sellele tõsiselt "targale" inimesele tooks ma siia lihtsalt vastu ühe väga kuulsa tsitaadi:

“In character, in manner, in style, in all things, the supreme excellence is simplicity.”
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 09:36:16 vasta tsitaadiga

Deeeeeemm dämidz. Kukkusin eile öösel klaasi katki. icon_sad.gif piixus nüri värk

Ei tea kus vahetada saab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 09:41:33 vasta tsitaadiga

Sakurai, ega ei tea jah. Mati Mobiiliärist pole midagi kuulnud??
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 09:55:32 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei ole, aga nüüd uurin
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 10:49:37 vasta tsitaadiga

Uuri jah palju uus klaas maksab icon_razz.gif endalgi võiks ära vahetada. Väike mõre sees
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 11:29:12 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Uuri jah palju uus klaas maksab icon_razz.gif endalgi võiks ära vahetada. Väike mõre sees


Hindadest ei tea veel suurt midagi, sain niipalju aru et (Endal 2g) Siis 3g klaasi on kergem vahetada kui 2g oma ja 2g oma läheb kallimaks. Ei tea kas Mati mobiiliäris üldse 2g näppima hakatakse.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2009 11:33:38 vasta tsitaadiga

Uus display maksab 99$ ebays.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.