|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
14.04.2009 02:23:17
|
|
|
| üks asi on ühildumine, teine aga kvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
14.04.2009 02:35:46
|
|
|
| Nokia orig BT HF'ist ei arvanud iPhone igatahes midagi. Mingeid Jabrasid ja asju pole tõesti proovinud. Kuskilt on meelde jäänud, et iPhone on lisaks muule BT kohitsetud osale ka HF suhtes üsna kapriisne.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
14.04.2009 08:50:32
|
|
|
| Ma just ükspäev ühildasin Nokia BT handsfree oma minaTelefoniga. Ei olnud probleemi ega midagi. Heli tuli läbi ja kõne ajal sai valida, kas tahad kuulata HFga, telefoni sisemise kõlariga või valjuhääldi peale panna. Kvaliteedil ka häda polnud. Selge heli tuli igatahes minu poole läbi.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
14.04.2009 09:49:10
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
lu1de, Kui hoida näppu pikemalt ikooni peal, siis hakkavad jah värisema ning lubab sul kustutada neid...
Ei tea, kas sain su probleemist praegu õieti aru.  |
ma tean aga mul juhtub see kui tavaliselt vajutada, mitte pikemalt hoides...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
14.04.2009 11:22:50
|
|
|
Mul juhtub seda vahest suvalise ikooniga. Pole veel täheldanud, et ainult iPod ikooniga asi juhtuks. Võib olla ka puhtalt ekraani viga, kuna ta registreerib sinu vajutuse kestvust valesti ning siis iFöön arvab, et sa hoidsid kauem näppu peal kui tegelikult. Proovi nt iPodi ikoon teise kohta tõsta ning vaata, kas ikka on sama jama.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bronco8
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
14.04.2009 13:45:51
|
|
|
Kas eestis on võimalik kuskil (EMT esindus? tuttava-tuttava kaudu?) kuidagi lukust lahti teha IPhone 3G millel on modemi FW 02.30.03. Tundub, et kõik uued iphoned tulevad selle baseband versiooniga, ning tagasi minna versioonile 02.28.00 ei ole võimalik Seega ei saa ka kasutada Yellowsn0w'd, et ka telefoni osa aparaadist kasutada. Telefon ei ole EMT lukuga muidu, vaid USA'st soetatud AT&T lukuga.
Keegi teab mõnda võimalust? või tuleb lihtsalt oodata kuni ka see baseband lahti võetakse?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bpuhnja
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
14.04.2009 21:25:55
|
|
|
| Bronco8 kirjutas: |
Kas eestis on võimalik kuskil (EMT esindus? tuttava-tuttava kaudu?) kuidagi lukust lahti teha IPhone 3G millel on modemi FW 02.30.03. Tundub, et kõik uued iphoned tulevad selle baseband versiooniga, ning tagasi minna versioonile 02.28.00 ei ole võimalik Seega ei saa ka kasutada Yellowsn0w'd, et ka telefoni osa aparaadist kasutada. Telefon ei ole EMT lukuga muidu, vaid USA'st soetatud AT&T lukuga.
Keegi teab mõnda võimalust? või tuleb lihtsalt oodata kuni ka see baseband lahti võetakse? |
Parandage mind, kui ma eksin aga EMT saab ainult EMT lukuga fööne lahti teha. Igal telefonil on oma kood, millega lahti saab.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
17.04.2009 01:42:37
|
|
|
Kas EMT teeb sul üldse niisama telefoni lukust lahti, kui nende juurde marsid?
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
17.04.2009 06:14:20
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
| Kas EMT teeb sul üldse niisama telefoni lukust lahti, kui nende juurde marsid? |
Ei tee, küsisin ise kui endale sealt ostetud sai. Kahe aasta pärast teevad lahti aga raha eest nii öeldi.
_________________ Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p! |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.04.2009 07:35:16
|
|
|
| Ja seda isegi siis, kui neilt kohe ilma lepinguta välja ostad või järelmaksu peale võtad...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
18.04.2009 20:38:51
|
|
|
| Bronco8 kirjutas: |
Kas eestis on võimalik kuskil (EMT esindus? tuttava-tuttava kaudu?) kuidagi lukust lahti teha IPhone 3G millel on modemi FW 02.30.03. Tundub, et kõik uued iphoned tulevad selle baseband versiooniga, ning tagasi minna versioonile 02.28.00 ei ole võimalik Seega ei saa ka kasutada Yellowsn0w'd, et ka telefoni osa aparaadist kasutada. Telefon ei ole EMT lukuga muidu, vaid USA'st soetatud AT&T lukuga.
Keegi teab mõnda võimalust? või tuleb lihtsalt oodata kuni ka see baseband lahti võetakse? |
Leidsin siit lehelt ühe toreda artikli
http://iclarified.com/entry/index.php?enid=3583
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
18.04.2009 23:50:37
|
|
|
Mis poliitikat keeg kasutab iphones rakenduste hodimisel? Mul on 1 leht programmidele, 1 leht mängudele. Kui tahan midagi rohkem installida ning otsustan jätta eemaldan siis vastavalt mingi rakenduse või programmi. Nii et mul iphones nt ainult kõige rohkem mind huvitavad asjad. Kuda teie käitutue? Pool lehte mänduele, pool rakendustele? või ei ohja seda üldse?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
18.04.2009 23:52:37
|
|
|
Enamus ongi rakendused vaid. Aga üritan hoida jah sellist korda et rakendused ja mängud eraldi
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
19.04.2009 00:06:23
|
|
|
Mul töölaual vaid 4 ikooni. Pluss docki ikoonid. Categories programm siis aitab hädast välja
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.04.2009 12:21:11
|
|
|
| Ma kasutan nii, et hoian enamkasutatavaid asju eespool ja ebavajalikumat tagapool. Lehed proovin alati täis hoida, et oleks vähem lappamist. Mängusid on suht vähe. Pole enam eriti ei aega ega viitsimist mängida. Lehti on hetkel 4. Mitmeid "ehk kunagi läheb vaja" asju on peal. Kuna ruumi on piisavalt, ei pea eriti vajalikuks radikaalset clean look'i taga ajada. Kui miskit olen proovinud ja see pole meeldinud või olen parema alternatiivi leidnud või arvanud, et mul seda kunagi vaja ei lähe, olen selle loomulikult kustutanud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
25.04.2009 16:28:25
|
|
|
| Küsiks, et mitu W on iphone 3G kõlar.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.04.2009 17:29:07
|
|
|
| Alo-Aerton kirjutas: |
| Küsiks, et mitu W on iphone 3G kõlar. |
200W
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
25.04.2009 22:32:42
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Alo-Aerton kirjutas: |
| Küsiks, et mitu W on iphone 3G kõlar. |
200W  |
HAHA
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.04.2009 23:00:44
|
|
|
| No mida sa küsid siis nii idiootlikkku asja? Mis vahet seal on, kas see kõlarihakatis on seal 5 või 6 millivatti? Diskot sellega ju ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
26.04.2009 09:59:38
|
|
|
Ülivaikne on kõlar imo, koguaeg ajateenistuses kutid küsivad, et kas ongi põhjas või
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
26.04.2009 11:00:32
|
|
|
| TÕesti on ülivaikne. Närvidele käib
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
26.04.2009 11:12:09
|
|
|
| Minumeelest ongi hea, et väga lärmakas pole, bassi nagunii ei ole kuulda...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.04.2009 12:25:44
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
| TÕesti on ülivaikne. Närvidele käib |
Kus sa seda läbi pisikese monokõlari kuulad siis? Klapid "veidi" mõistlikum valik ei tundu?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
26.04.2009 13:06:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Sakurai kirjutas: |
| TÕesti on ülivaikne. Närvidele käib |
Kus sa seda läbi pisikese monokõlari kuulad siis? Klapid "veidi" mõistlikum valik ei tundu? |
Ei räägi muusikast. Helin on vaikne. Muusikat kuulan muidugi kõrvaklappidest. Muidu helin nagu on okei aga kuna enamus ajast ikkagi inimestega koos siis tihtipeale ei kuule helinat. Jube tüütu
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.04.2009 13:54:57
|
|
|
| Mul on helina valjus kuskil poolepeal ja kostab ikkagi piisavalt hästi. Vibra on loomulikult lisaks, kuna kuskil rahvasummas ehk tõesti helinat ei kuule. Veel vähem tahaks ma aga, et mu telefon siis kogu sellest rahvahulgast üle röögiks...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiiis
HV vaatleja
liitunud: 27.04.2009
|
27.04.2009 19:50:51
|
|
|
tere.
mul oleks iphone kohta selline küsimus, et kui Apple'i koduleheküljel on selle hinnaks märgitud 199USD (8GB versioon?) siis kas sellele lisanduvad ka maksud (u 10% maks mis lisandub peaaegu klõigis poodides olevate toodete hinnale kassas) ja kas seda telefoni saab eestis kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bronco8
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
27.04.2009 20:17:01
|
|
|
| liiiis kirjutas: |
tere.
mul oleks iphone kohta selline küsimus, et kui Apple'i koduleheküljel on selle hinnaks märgitud 199USD (8GB versioon?) siis kas sellele lisanduvad ka maksud (u 10% maks mis lisandub peaaegu klõigis poodides olevate toodete hinnale kassas) ja kas seda telefoni saab eestis kasutada? |
See 199USD'd on koos AT&T liitumisega USAs. Ja ei saa seda telefoni hetkel veel eestis kasutada (loe minu posti veidi ülevalt poolt).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiiis
HV vaatleja
liitunud: 27.04.2009
|
27.04.2009 20:35:05
|
|
|
| kas usast pole siis praegu üldse võimalik Iphone osta, mida saaks eestis lahti muukida, sest tean, et minu tuttavad on seda teinud. mis kujuneks siis iphone(8G) hinnaks, kui seda osta ilma liitumiseta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.04.2009 21:24:25
|
|
|
| liiiis kirjutas: |
| mis kujuneks siis iphone(8G) hinnaks, kui seda osta ilma liitumiseta? |
Kuskil 8-9 tuhande ringis. See on ikkagi tipptasemel pihuarvuti, mitte mingi moetelefon.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
27.04.2009 21:31:46
|
|
|
Kas sa pidasid silmas 2g 8gb versiooni või 3g 8gb ver? Kui viimast siis 8-9 tuhat tõesti
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiiis
HV vaatleja
liitunud: 27.04.2009
|
27.04.2009 21:53:33
|
|
|
2g sobiks, aga seda ei saa vist eestis kasutada?
mind huvitab kõige odavam variant, mida saab eestis kasutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiiis
HV vaatleja
liitunud: 27.04.2009
|
27.04.2009 22:29:20
|
|
|
| Minu küsimus oli, milline on odavaim võimalik iPhone, mida saab osta U.S.A-st ning on võimalik Eestis ja Euroopas kasutada, sest Eestis on EMT-l monopol seoses iPhone'i müümisega, on siin hinnad lakke keritud. Loodan, et keegi oskab ka vasutasega aidata, mitte lihtsalt sarkastiline olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.04.2009 23:36:10
|
|
|
| liiiis kirjutas: |
| Minu küsimus oli, milline on odavaim võimalik iPhone, mida saab osta U.S.A-st ning on võimalik Eestis ja Euroopas kasutada, sest Eestis on EMT-l monopol seoses iPhone'i müümisega, on siin hinnad lakke keritud. Loodan, et keegi oskab ka vasutasega aidata, mitte lihtsalt sarkastiline olla. |
See on kallis kõrgtehnoloogiline seade. $199 ei ole tal mingi normaalhind, see on sissemaks ja sult eeldatakse, et pärast seda istud sa ilusti 2a AT&T võrgus ja tasud koos arvetega ülejäänud väärtuse eest. Sama asi siin EMT'is. Jah, ida-eurooplane loomulikult saadab lepingu pikalt ja häkib telefoni lahti, aga see ei ole sugugi normaalne tegevus.
See oli lihtsalt selgituseks Sulle, et see ei ole tegelikult $199-ne telefon. Otsene konkurent maksab tal ilma siduva lepinguta näiteks nii palju. Kõik muud vastused leiad, kui loed teema algusest saati läbi.
| Sakurai kirjutas: |
| Ei taha tunda sellist inimest. |
Argus lõi nüüd äkki põhja alt ära või?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
28.04.2009 21:43:48
|
|
|
Endal selline jama, et proovisin riigi Eestiks vahetada itunes konto alt, aga vot sulle nalja pean ennem raha kontolt ära kulutama, mida on täpselt 0.06$ 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
28.04.2009 22:24:06
|
|
|
| tee uus konto eesti poes, mis sa ikka jamad...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
29.04.2009 15:42:10
|
|
|
| Kõik appid jäävad ikka alles?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
29.04.2009 19:19:07
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
| Kõik appid jäävad ikka alles? |
Jeap
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
29.04.2009 20:11:52
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
| warkriss kirjutas: |
| Kõik appid jäävad ikka alles? |
Jeap |
Nalja teed või? Kuidas nad alles jäävad kui sa uue konto teed? Ostud on ju kontoga seotud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
29.04.2009 20:42:37
|
|
|
Renka, proovi, kui ei usu miks peaks midagi ära kustuma mitme konto kasutamise pärast... endal Eesti ja USA kontod vaheldumisi kasutuses
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
29.04.2009 20:48:01
|
|
|
mks, jutt käib ikka ostetud appidest? Uue konto alla need edasi ei liigu ju ometi?
Seda ma ei arvagi, et telefonist peaksid ära kustuma. Aga kui ise kustutad telefonist ja pärast uue accounti all seda uuesti sinna installida tahad siis pead ju uuesti maksma. Jah võid küll meelde jätta mis konto all sul mingi app ostetud on aga kas sul ka aasta pärast see meeles on?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
29.04.2009 23:37:09
|
|
|
Eesti AppStore'ist ostmiseks on vaja ikka krediirtkaarti? Hetkel endal pole ühtegi. Mingid kinkekaardid ka meil kehtivad?
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
30.04.2009 01:01:23
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
| Mingid kinkekaardid ka meil kehtivad? |
tõsiselt küsid ve?
app store kinkekaart lahe
no sa mine küsi emt-ist 8)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
01.05.2009 00:34:06
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
nokia on ilmselt loodud ka vähe rohkem mõtlevale inimesele 8)
ifööni põhisuundlus on ameeriklane kes ise eriti mõelda ei viitsi...  |
Sellele tõsiselt "targale" inimesele tooks ma siia lihtsalt vastu ühe väga kuulsa tsitaadi:
In character, in manner, in style, in all things, the supreme excellence is simplicity.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
01.05.2009 09:36:16
|
|
|
Deeeeeemm dämidz. Kukkusin eile öösel klaasi katki. piixus nüri värk
Ei tea kus vahetada saab
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
01.05.2009 09:41:33
|
|
|
| Sakurai, ega ei tea jah. Mati Mobiiliärist pole midagi kuulnud??
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
01.05.2009 09:55:32
|
|
|
| Kusjuures ei ole, aga nüüd uurin
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.05.2009 10:49:37
|
|
|
Uuri jah palju uus klaas maksab endalgi võiks ära vahetada. Väike mõre sees
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
01.05.2009 11:29:12
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Uuri jah palju uus klaas maksab endalgi võiks ära vahetada. Väike mõre sees |
Hindadest ei tea veel suurt midagi, sain niipalju aru et (Endal 2g) Siis 3g klaasi on kergem vahetada kui 2g oma ja 2g oma läheb kallimaks. Ei tea kas Mati mobiiliäris üldse 2g näppima hakatakse.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
01.05.2009 11:33:38
|
|
|
Uus display maksab 99$ ebays.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|