Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.04.2009 21:31:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
haldo kirjutas:
Kiirus siis jälle normaalne ei tea mis tegid seal icon_biggrin.gif


Kusjuures jah, kiirus on täiesti arvestatav 30-40 kilobaiti aga need pagana "leviaugud" on mul ikka sees icon_confused.gif

Krt, nüüd läks minul asi uimaseks ära lol.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 04.04.2009 22:02:59 vasta tsitaadiga


sellist DLi ma ei ole veel oma vana sarvikuga näinud. Eriti veel laupäeva õhtul.
KÕUga võib ikka päris rahul olla, mida ei saanud öelda küll algusaegadel. Siis ei olnud kasutjaid ollagi j nett oli pask. Nüüd kus kasutajaid nagu muda, läheb nett järjest paremaks. See eelnimetatud üldine kanal küll takistuseks ei ole veel.

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 22:27:32 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Scart, informeerisin sinu murest ka oma kanalite kaudu televõrku. lubati esmaspäeval uurida.
Aga ehk läheb juba peale seda uuendust asi paremaks: http://www.kou.ee/index.php?id=127


ära unusta mainida, et põhivõrku võimsuse võiks ikka paari gigabiti peale tõsta juba

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 23:32:15 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
televõrgu väidetav luuselg on endiselt 960 megabitti
seega on see senise seltskonna peale ammu umbes mis umbes!

Mille alusel sa seda nii kindlalt väita mõistad?

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 01:28:51 vasta tsitaadiga

Silwer peaks meid tihedamini siin vaatamas käima. Käis täna korra ära ja õhtust saadik on nett täiesti suurepärane ja kõik lendab icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 07:10:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi teist Pärispeal on Kõud proovinud? Plaan võtta suveks (mai-september) maakoju.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 05.04.2009 10:37:23 vasta tsitaadiga

Endal ka nett lendab nüüd.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 10:54:19 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
RCC kirjutas:
televõrgu väidetav luuselg on endiselt 960 megabitti
seega on see senise seltskonna peale ammu umbes mis umbes!

Mille alusel sa seda nii kindlalt väita mõistad?



Kui suurele andmemahu edastusele ja tihedusele KÕU vastu peab?
Kogu võrgu peale kokku 950 Mbit/s.

http://kou.ee/index.php?id=142

näed ma isegi panin 10 juurde. seellest 950-maksud ei jätku enam. inff lehel on kah tiba vana neil

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 10:54:56 vasta tsitaadiga

+1...kui 5MB-st faili võis sitemal päeval üle VIIE minuti tirida, siis täna läks 4 sekundit icon_biggrin.gif
(lisaantennita ja mastist 26 km)

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 16:23:52 vasta tsitaadiga

Kiirus ja ping on eilsest õhtust täiesti viisakad, kui välja jätta fakt, et iga tund sajab ühendus täiesti ette hoiatamata lihtsalt maha icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 05.04.2009 16:39:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kiirus ja ping on eilsest õhtust täiesti viisakad, kui välja jätta fakt, et iga tund sajab ühendus täiesti ette hoiatamata lihtsalt maha icon_confused.gif

Endal on terve päev olnud nett vägagi hea.
Probleem peab siis kindalsti sul mastis olema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 17:20:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Silwer peaks meid tihedamini siin vaatamas käima. Käis täna korra ära ja õhtust saadik on nett täiesti suurepärane ja kõik lendab icon_lol.gif thumbs_up.gif


Mind küll ei ole vaja tänada. Minu Televõrgu kontakt läheb alles homme tööle asju majandama... icon_smile.gif
Kas tänane 16.00 kuni 17.00 tehtud upgrade ka asju kuidagi muutis?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 05.04.2009 18:06:15 vasta tsitaadiga

Ei tea, millal võib KÕU Rev.B peale üle minna ja uued seadmed müüki lasta?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kallu20
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2006




sõnum 05.04.2009 18:07:45 vasta tsitaadiga

Kui helistasin ja küsisin seda 2008 lõpp siis öeldi, et vähemalt mitte enne 2 aastat seda ei juhtu. nii et järeldaks alles aastast 2011 ja edasi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 05.04.2009 18:17:50 vasta tsitaadiga


Praegune nett on siis nii kiire icon_lol.gif
Oleks plaan Kõule üle minna, aga probleem rahaga...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 18:52:15 vasta tsitaadiga

minuarust on EE-l see porno et kui seadme garantiiremonti viid , siis pmst pead ilma netita istuma, kuna asendusseadet ei anta...endal ka wifi jamab ja tagant see tuluke kustub ära, kuid kuna nett on hetkel eluliselt ja kooliliselt tähtis, siis remonti ei saa viia icon_rolleyes.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 19:35:48 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
minuarust on EE-l see porno et kui seadme garantiiremonti viid , siis pmst pead ilma netita istuma, kuna asendusseadet ei anta...endal ka wifi jamab ja tagant see tuluke kustub ära, kuid kuna nett on hetkel eluliselt ja kooliliselt tähtis, siis remonti ei saa viia icon_rolleyes.gif


Mul oli vana sarvik nii peetis et anti kohe uus vastu icon_biggrin.gif Kuna ei connectinud ära.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 05.04.2009 20:32:27 vasta tsitaadiga

o-u-t-r-o kirjutas:

Praegune nett on siis nii kiire icon_lol.gif
Oleks plaan Kõule üle minna, aga probleem rahaga...
mis net see on? Ping on küll hea 8)
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 05.04.2009 22:23:53 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis nett see on. Ise elan Koongas, Koongasse tuleb nett Jõõprsest ja Jõõpresse tuleb nett vist Pärnust kui ma ei eksi. Maksan 110 EEKu kuu, sellest peaks küll parema neti saama kui see 7-8kb sekundis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 06.04.2009 07:17:27 vasta tsitaadiga


thumbs_up.gif beer_yum.gif
sellist kiirust võiks juba kellegagi jagama hakata
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paul999
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.04.2009 12:00:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommenteerida-mis nali see on:

Kulunud aeg - 1.024 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

8191512.3 bit/sec
7999.5 Kbit/sec
7.8 Mbit/sec
999.9 KB/sec


asun Tõrva mastist 11km-ei no lõbus hakkas..vana karp seinal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kallu20
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2006




sõnum 06.04.2009 12:22:36 vasta tsitaadiga

Peab vist Tõrvasse kolima icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paul999
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.04.2009 12:54:08 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 0.198 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

42301568.7 bit/sec
41310.1 Kbit/sec
40.3 Mbit/sec
5163.8 KB/sec

ei noh asi täitsa "numeroloogia"-kui hakkasin sikutama,tuli DL maapeale tagasi ja sain ainult 99-125 kb/s..nagu tavaliselt,ei midagi ulmelist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2009 10:11:22 vasta tsitaadiga

Fail oli caches ja lugest sealt .Ikka juhtub.
---



beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.04.2009 18:35:37 vasta tsitaadiga

Kus nüüd hirmus hooldamine käib thumbs_up.gif:
Seoses keskseadme hooldustöödega 15 aprill 2009 kell 01:00-03:00 võib teenuse kasutamisel esineda häireid.
Iga nädal olnud juba pea kuu aega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 10.04.2009 20:21:11 vasta tsitaadiga

1 väike järeldus et KÕU on umbe müüdud
täna hommikul u kl 6 sain kiirusteks 1,5/0,13 Mb/s

õhtal


Kolhoosi värk 8) beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 10.04.2009 21:06:31 vasta tsitaadiga

Sama siin , täna terve päev nett uimab... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 21:49:22 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Sama siin , täna terve päev nett uimab... icon_rolleyes.gif


Pühad ka ja kõik kodus mis te veel ootate täna. Hea et üldse töötab icon_lol.gif

Korra olin ka kodus siis ikka uimas jah 0.4Mb peal.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 10.04.2009 23:36:32 vasta tsitaadiga

vana sarvikuga toaantenniga 11km tugijaamast 23:35
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 10.04.2009 23:57:44 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Sama siin , täna terve päev nett uimab... icon_rolleyes.gif


Pühad ka ja kõik kodus mis te veel ootate täna. Hea et üldse töötab icon_lol.gif

Korra olin ka kodus siis ikka uimas jah 0.4Mb peal.

Ise ei kurda, täna suht norm kiirus olnud terve päeva.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hindan
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2008




sõnum 11.04.2009 22:05:58 vasta tsitaadiga

Sellise kiiruse üle ei peaks vist eriti pahandama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2009 22:56:05 vasta tsitaadiga

hindan kirjutas:
Sellise kiiruse üle ei peaks vist eriti pahandama?


ei peaks jah väga hea kiirus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.04.2009 00:35:22 vasta tsitaadiga


Vähemalt on DL speed õigeks lõpuks läinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 12.04.2009 09:55:25 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et mis jama on - pidevalt viskab ühenduse "pange", aga kui hooldustööd, siis on teada. Pole siia teemasse tükk aega vaadanud ka, kuna kasutan KÕU-d nädalavahetustel ainult maal.
Hetkel, siis kiirus selline:

Saab surfata küll. Kasutan koduseadet ning wifit tekitab MSI ruuter.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 12.04.2009 21:53:33 vasta tsitaadiga

saaks pingu kuidagi normaalseks, siis ei kurdaks üldse icon_neutral.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 23:47:21 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
saaks pingu kuidagi normaalseks, siis ei kurdaks üldse icon_neutral.gif


kui vana koduseade siis tuleb uuemat tüüpi seade osta ja ping OK.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 10:06:27 vasta tsitaadiga

keegi vana sarvikut ei saa prooviks laenata(mõne õlle vastu)?
et vaataks kuidas sellega kiirus on.
uuega olid kiirus ja ping igati normid aga uut on eurokirves osta
ja vanat ei julge lampi osta kui siit teie heietusi lugeda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 10:14:13 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
keegi vana sarvikut ei saa prooviks laenata(mõne õlle vastu)?
et vaataks kuidas sellega kiirus on.
uuega olid kiirus ja ping igati normid aga uut on eurokirves osta
ja vanat ei julge lampi osta kui siit teie heietusi lugeda icon_biggrin.gif


Kus kandis testida tahad?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 11:00:41 vasta tsitaadiga

tallinnast 50km rakvere poole, kuusalust tiba edasi.
seadet laenaks tallinnast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 15.04.2009 11:21:15 vasta tsitaadiga

ostas üks müüa ühe krooniga. see on ju odavam, kui mõni õlle icon_razz.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 15.04.2009 16:45:54 vasta tsitaadiga

soovitage korralik WiFi ruuter KÕU jagamiseks(vana sarvik)
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 15.04.2009 17:00:58 vasta tsitaadiga

vahet pole, oma töö teevad kõik.Seda enam et sarvikul juba ruuter sees juu
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 15.04.2009 19:55:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
keegi vana sarvikut ei saa prooviks laenata(mõne õlle vastu)?
et vaataks kuidas sellega kiirus on.
uuega olid kiirus ja ping igati normid aga uut on eurokirves osta
ja vanat ei julge lampi osta kui siit teie heietusi lugeda icon_biggrin.gif

täpsusta... ise ka kuusalust nati rakvere poole... saaks vana sarvikuga kohale tulla... ölle eest beer_yum.gif icon_wink.gif
.. samas mul on vana sarvik suundantenniga välja timmitud ja dl nii mega tuuris
hommikuti on ka kahte mega nähtud, antenn kuusalu mastis
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 22:45:55 vasta tsitaadiga

urri, kui kaugel mastist umbes oled ja kui tihti mingit netijama esineb?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.04.2009 05:54:17 vasta tsitaadiga

kui uskuda Google Earth`i, siis minu suundantenni ja Kuusalu masti vaheline kaugus on 4958 meetrit. Suundantenn on 5,1m maapinnast.
Mida nimetada netijamaks? Ühendus päris ära kukkund pole juba... icon_rolleyes.gif ... ei mäletagi millal. Kiirused kõiguvad sõltuvalt kellaajast.



See suht tavaline kiirus hommikuti. Õhtul nii kl 16 - 22 on kiirused seal poole mega ja mega tuuris.
kohati on ka allapolle, nii 0,3 mega peale vajunud, kuid mind kui lihtsat netisurfajat (harva kui midagi sikutan) see vähe häirib
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 16.04.2009 08:32:16 vasta tsitaadiga

ALLA 200 esimest korda näen oma pingi icon_razz.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 16.04.2009 09:31:53 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
vahet pole, oma töö teevad kõik.Seda enam et sarvikul juba ruuter sees juu

aga siis wifi seade ilma ruuterita ?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 10:19:41 vasta tsitaadiga

ise ei nurise thumbs_up.gif

Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.04.2009 11:06:23 vasta tsitaadiga

tools kirjutas:
soovitage korralik WiFi ruuter KÕU jagamiseks(vana sarvik)

ise kasutan vana sarviku juures Linksys WRT54G http://www.osta.ee/7397167 ruuterit
antennid vahetasin ära pikemate vastu (elamine suur) ja levi on ka majast nii 100 m kaugusele metsa sisse
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 16.04.2009 15:02:15 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
tools kirjutas:
soovitage korralik WiFi ruuter KÕU jagamiseks(vana sarvik)

ise kasutan vana sarviku juures Linksys WRT54G http://www.osta.ee/7397167 ruuterit
antennid vahetasin ära pikemate vastu (elamine suur) ja levi on ka majast nii 100 m kaugusele metsa sisse


hea oleks siis ikkagi välimiste antennidega, mitte sisemistega (suur maja, seinu jagub) ?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.