|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
04.04.2009 21:31:47
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| haldo kirjutas: |
Kiirus siis jälle normaalne ei tea mis tegid seal  |
Kusjuures jah, kiirus on täiesti arvestatav 30-40 kilobaiti aga need pagana "leviaugud" on mul ikka sees  |
Krt, nüüd läks minul asi uimaseks ära lol.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
04.04.2009 22:02:59
|
|
|
sellist DLi ma ei ole veel oma vana sarvikuga näinud. Eriti veel laupäeva õhtul.
KÕUga võib ikka päris rahul olla, mida ei saanud öelda küll algusaegadel. Siis ei olnud kasutjaid ollagi j nett oli pask. Nüüd kus kasutajaid nagu muda, läheb nett järjest paremaks. See eelnimetatud üldine kanal küll takistuseks ei ole veel.
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
04.04.2009 22:27:32
|
|
|
| Silwer kirjutas: |
Scart, informeerisin sinu murest ka oma kanalite kaudu televõrku. lubati esmaspäeval uurida.
Aga ehk läheb juba peale seda uuendust asi paremaks: http://www.kou.ee/index.php?id=127 |
ära unusta mainida, et põhivõrku võimsuse võiks ikka paari gigabiti peale tõsta juba
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
04.04.2009 23:32:15
|
|
|
| RCC kirjutas: |
televõrgu väidetav luuselg on endiselt 960 megabitti
seega on see senise seltskonna peale ammu umbes mis umbes! |
Mille alusel sa seda nii kindlalt väita mõistad?
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.04.2009 01:28:51
|
|
|
Silwer peaks meid tihedamini siin vaatamas käima. Käis täna korra ära ja õhtust saadik on nett täiesti suurepärane ja kõik lendab
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
05.04.2009 07:10:40
|
|
|
| Kas keegi teist Pärispeal on Kõud proovinud? Plaan võtta suveks (mai-september) maakoju.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
05.04.2009 10:37:23
|
|
|
| Endal ka nett lendab nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.04.2009 10:54:19
|
|
|
| Ivoshiee kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
televõrgu väidetav luuselg on endiselt 960 megabitti
seega on see senise seltskonna peale ammu umbes mis umbes! |
Mille alusel sa seda nii kindlalt väita mõistad? |
Kui suurele andmemahu edastusele ja tihedusele KÕU vastu peab?
Kogu võrgu peale kokku 950 Mbit/s.
http://kou.ee/index.php?id=142
näed ma isegi panin 10 juurde. seellest 950-maksud ei jätku enam. inff lehel on kah tiba vana neil
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
05.04.2009 10:54:56
|
|
|
+1...kui 5MB-st faili võis sitemal päeval üle VIIE minuti tirida, siis täna läks 4 sekundit
(lisaantennita ja mastist 26 km)
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.04.2009 16:23:52
|
|
|
Kiirus ja ping on eilsest õhtust täiesti viisakad, kui välja jätta fakt, et iga tund sajab ühendus täiesti ette hoiatamata lihtsalt maha
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
05.04.2009 16:39:33
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Kiirus ja ping on eilsest õhtust täiesti viisakad, kui välja jätta fakt, et iga tund sajab ühendus täiesti ette hoiatamata lihtsalt maha  |
Endal on terve päev olnud nett vägagi hea.
Probleem peab siis kindalsti sul mastis olema.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
05.04.2009 17:20:27
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Silwer peaks meid tihedamini siin vaatamas käima. Käis täna korra ära ja õhtust saadik on nett täiesti suurepärane ja kõik lendab  |
Mind küll ei ole vaja tänada. Minu Televõrgu kontakt läheb alles homme tööle asju majandama...
Kas tänane 16.00 kuni 17.00 tehtud upgrade ka asju kuidagi muutis?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
05.04.2009 18:06:15
|
|
|
| Ei tea, millal võib KÕU Rev.B peale üle minna ja uued seadmed müüki lasta?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kallu20
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2006
|
05.04.2009 18:07:45
|
|
|
| Kui helistasin ja küsisin seda 2008 lõpp siis öeldi, et vähemalt mitte enne 2 aastat seda ei juhtu. nii et järeldaks alles aastast 2011 ja edasi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
o-u-t-r-o
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2007
|
05.04.2009 18:17:50
|
|
|
Praegune nett on siis nii kiire
Oleks plaan Kõule üle minna, aga probleem rahaga...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
05.04.2009 18:52:15
|
|
|
minuarust on EE-l see porno et kui seadme garantiiremonti viid , siis pmst pead ilma netita istuma, kuna asendusseadet ei anta...endal ka wifi jamab ja tagant see tuluke kustub ära, kuid kuna nett on hetkel eluliselt ja kooliliselt tähtis, siis remonti ei saa viia
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
05.04.2009 19:35:48
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
minuarust on EE-l see porno et kui seadme garantiiremonti viid , siis pmst pead ilma netita istuma, kuna asendusseadet ei anta...endal ka wifi jamab ja tagant see tuluke kustub ära, kuid kuna nett on hetkel eluliselt ja kooliliselt tähtis, siis remonti ei saa viia  |
Mul oli vana sarvik nii peetis et anti kohe uus vastu Kuna ei connectinud ära.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
05.04.2009 20:32:27
|
|
|
| o-u-t-r-o kirjutas: |
Praegune nett on siis nii kiire
Oleks plaan Kõule üle minna, aga probleem rahaga... |
mis net see on? Ping on küll hea 8)
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
o-u-t-r-o
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2007
|
05.04.2009 22:23:53
|
|
|
| Ma ei tea mis nett see on. Ise elan Koongas, Koongasse tuleb nett Jõõprsest ja Jõõpresse tuleb nett vist Pärnust kui ma ei eksi. Maksan 110 EEKu kuu, sellest peaks küll parema neti saama kui see 7-8kb sekundis.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
06.04.2009 07:17:27
|
|
|
sellist kiirust võiks juba kellegagi jagama hakata
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paul999
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2007
|
06.04.2009 12:00:21
|
|
|
Kas keegi oskab kommenteerida-mis nali see on:
Kulunud aeg - 1.024 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
8191512.3 bit/sec
7999.5 Kbit/sec
7.8 Mbit/sec
999.9 KB/sec
asun Tõrva mastist 11km-ei no lõbus hakkas..vana karp seinal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kallu20
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2006
|
06.04.2009 12:22:36
|
|
|
Peab vist Tõrvasse kolima
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paul999
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2007
|
06.04.2009 12:54:08
|
|
|
Kulunud aeg - 0.198 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
42301568.7 bit/sec
41310.1 Kbit/sec
40.3 Mbit/sec
5163.8 KB/sec
ei noh asi täitsa "numeroloogia"-kui hakkasin sikutama,tuli DL maapeale tagasi ja sain ainult 99-125 kb/s..nagu tavaliselt,ei midagi ulmelist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.04.2009 10:11:22
|
|
|
Fail oli caches ja lugest sealt .Ikka juhtub.
---
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.04.2009 18:35:37
|
|
|
Kus nüüd hirmus hooldamine käib :
Seoses keskseadme hooldustöödega 15 aprill 2009 kell 01:00-03:00 võib teenuse kasutamisel esineda häireid.
Iga nädal olnud juba pea kuu aega.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
10.04.2009 20:21:11
|
|
|
1 väike järeldus et KÕU on umbe müüdud
täna hommikul u kl 6 sain kiirusteks 1,5/0,13 Mb/s
õhtal
Kolhoosi värk 8)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
10.04.2009 21:06:31
|
|
|
Sama siin , täna terve päev nett uimab...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
10.04.2009 21:49:22
|
|
|
| Killzone88 kirjutas: |
Sama siin , täna terve päev nett uimab...  |
Pühad ka ja kõik kodus mis te veel ootate täna. Hea et üldse töötab
Korra olin ka kodus siis ikka uimas jah 0.4Mb peal.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
10.04.2009 23:36:32
|
|
|
vana sarvikuga toaantenniga 11km tugijaamast 23:35
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
10.04.2009 23:57:44
|
|
|
| haldo kirjutas: |
| Killzone88 kirjutas: |
Sama siin , täna terve päev nett uimab...  |
Pühad ka ja kõik kodus mis te veel ootate täna. Hea et üldse töötab
Korra olin ka kodus siis ikka uimas jah 0.4Mb peal. |
Ise ei kurda, täna suht norm kiirus olnud terve päeva.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hindan
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2008
|
11.04.2009 22:05:58
|
|
|
Sellise kiiruse üle ei peaks vist eriti pahandama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
11.04.2009 22:56:05
|
|
|
| hindan kirjutas: |
Sellise kiiruse üle ei peaks vist eriti pahandama?
 |
ei peaks jah väga hea kiirus
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
12.04.2009 00:35:22
|
|
|
Vähemalt on DL speed õigeks lõpuks läinud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
12.04.2009 09:55:25
|
|
|
Ma mõtlesin, et mis jama on - pidevalt viskab ühenduse "pange", aga kui hooldustööd, siis on teada. Pole siia teemasse tükk aega vaadanud ka, kuna kasutan KÕU-d nädalavahetustel ainult maal.
Hetkel, siis kiirus selline:
Saab surfata küll. Kasutan koduseadet ning wifit tekitab MSI ruuter.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
12.04.2009 21:53:33
|
|
|
saaks pingu kuidagi normaalseks, siis ei kurdaks üldse
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
12.04.2009 23:47:21
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
saaks pingu kuidagi normaalseks, siis ei kurdaks üldse
 |
kui vana koduseade siis tuleb uuemat tüüpi seade osta ja ping OK.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.04.2009 10:06:27
|
|
|
keegi vana sarvikut ei saa prooviks laenata(mõne õlle vastu)?
et vaataks kuidas sellega kiirus on.
uuega olid kiirus ja ping igati normid aga uut on eurokirves osta
ja vanat ei julge lampi osta kui siit teie heietusi lugeda
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
15.04.2009 10:14:13
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
keegi vana sarvikut ei saa prooviks laenata(mõne õlle vastu)?
et vaataks kuidas sellega kiirus on.
uuega olid kiirus ja ping igati normid aga uut on eurokirves osta
ja vanat ei julge lampi osta kui siit teie heietusi lugeda  |
Kus kandis testida tahad?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.04.2009 11:00:41
|
|
|
tallinnast 50km rakvere poole, kuusalust tiba edasi.
seadet laenaks tallinnast
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
15.04.2009 11:21:15
|
|
|
ostas üks müüa ühe krooniga. see on ju odavam, kui mõni õlle
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
15.04.2009 16:45:54
|
|
|
| soovitage korralik WiFi ruuter KÕU jagamiseks(vana sarvik)
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
15.04.2009 17:00:58
|
|
|
vahet pole, oma töö teevad kõik.Seda enam et sarvikul juba ruuter sees juu
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
15.04.2009 19:55:03
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
keegi vana sarvikut ei saa prooviks laenata(mõne õlle vastu)?
et vaataks kuidas sellega kiirus on.
uuega olid kiirus ja ping igati normid aga uut on eurokirves osta
ja vanat ei julge lampi osta kui siit teie heietusi lugeda  |
täpsusta... ise ka kuusalust nati rakvere poole... saaks vana sarvikuga kohale tulla... ölle eest
.. samas mul on vana sarvik suundantenniga välja timmitud ja dl nii mega tuuris
hommikuti on ka kahte mega nähtud, antenn kuusalu mastis
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.04.2009 22:45:55
|
|
|
| urri, kui kaugel mastist umbes oled ja kui tihti mingit netijama esineb?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
16.04.2009 05:54:17
|
|
|
kui uskuda Google Earth`i, siis minu suundantenni ja Kuusalu masti vaheline kaugus on 4958 meetrit. Suundantenn on 5,1m maapinnast.
Mida nimetada netijamaks? Ühendus päris ära kukkund pole juba... ... ei mäletagi millal. Kiirused kõiguvad sõltuvalt kellaajast.
See suht tavaline kiirus hommikuti. Õhtul nii kl 16 - 22 on kiirused seal poole mega ja mega tuuris.
kohati on ka allapolle, nii 0,3 mega peale vajunud, kuid mind kui lihtsat netisurfajat (harva kui midagi sikutan) see vähe häirib
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
16.04.2009 08:32:16
|
|
|
ALLA 200 esimest korda näen oma pingi
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
16.04.2009 09:31:53
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| vahet pole, oma töö teevad kõik.Seda enam et sarvikul juba ruuter sees juu |
aga siis wifi seade ilma ruuterita ?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
16.04.2009 10:19:41
|
|
|
ise ei nurise
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
16.04.2009 11:06:23
|
|
|
| tools kirjutas: |
| soovitage korralik WiFi ruuter KÕU jagamiseks(vana sarvik) |
ise kasutan vana sarviku juures Linksys WRT54G http://www.osta.ee/7397167 ruuterit
antennid vahetasin ära pikemate vastu (elamine suur) ja levi on ka majast nii 100 m kaugusele metsa sisse
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
16.04.2009 15:02:15
|
|
|
| urri kirjutas: |
| tools kirjutas: |
| soovitage korralik WiFi ruuter KÕU jagamiseks(vana sarvik) |
ise kasutan vana sarviku juures Linksys WRT54G http://www.osta.ee/7397167 ruuterit
antennid vahetasin ära pikemate vastu (elamine suur) ja levi on ka majast nii 100 m kaugusele metsa sisse |
hea oleks siis ikkagi välimiste antennidega, mitte sisemistega (suur maja, seinu jagub) ?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|