Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.03.2009 15:38:36 vasta tsitaadiga

laurx: Ja alati tasuks viisakuse poolest ka juurde lisada väike hoiatus, et: "Pole tagatud, et alati pannakse asenduseks uhiuus, kasutamata emaplaat. Ja et võib ees oodata olukord, kus tegemist on varemkasutatud, "elluäratatud" (remonditud) RMA-plaadiga". Ja siis see RMA-plaat võib pealtselt uuesti maha surra icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 15:48:21 vasta tsitaadiga

Vähemalt siis peaksin saama juurde garantiid ju..... Igatahes HP tõestas enda vastupidavust jällegi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.03.2009 16:09:22 vasta tsitaadiga

xheix1712: Kui saad uhiuue plaadi, eks siis võid loota, et see ka ehk tööle jääb. Kui saad vana ja lapitud RMA-plladi, siis pead palvetama, et see plaat kas paari päeva või mõne kuuga "maha ei sure" icon_biggrin.gif

Üks praegu lapitavatest emaplaatidest on "uue pähe pandud RMA-plaat" ja see viskas vedru välja paari kuuga thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 16:10:57 vasta tsitaadiga

tahanteada, parem kui ise sorkida ja pärast leida ennast olukorras, kus oled masina ise tapnud ja koos võimalyusega see tootja kulul korda saada.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk777
HV veteran

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 12:48:31 vasta tsitaadiga

Mina aga soovitan remondist tulnud läpaka kenasti üle vaadata kui lähete talle järgi sinna servicenet-i.
Ise seda kahjuks kohe ei teinud seda kuid kodus avastasin et läpaks ei lähe ilusti kinni ja avamisega on ka probleeme.
Avamisnuppu vajutades ühest näpust ei piisanud, samuti ka sulgemisel oli vaja peale suruda.
Niipalju siis nende poolt tehtud tööst icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 15:23:16 vasta tsitaadiga

mk777, minu oma esimesel kättesaamisel oli veel sitemas seisus kui sinna viies. icon_wink.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.03.2009 18:58:54 vasta tsitaadiga

laurx: Ma pidasin pigem seda silmas, et firma võiks olla selles suhtes soliidsem, et öeldakse probleemse masina omanikule, et:
- kas sisse läheb uhiuus komponent või kasutatud / renoveeritud komponent
- kas masin on ühtlasi tolmust puhastatud või mitte.

Sellised infosulud viitavad pigem sellele, et firma sihilikult ootab, et ka asendatud komponendid peatselt "maha kärssavad" ja et tehnikutel taas tööd oleks 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 22:52:10 vasta tsitaadiga

Oi, mk777, ka siia ära eksinud icon_biggrin.gif

Minu probleemist aga nii palju, et saatsin service net-i ja jään vastust ootama, kui korda tehakse , siis igati respect neile thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.03.2009 18:20:58 vasta tsitaadiga

Tõbiste - Koomas olevate - pärast väljavahetust seismajäänud emaplaatide omanikud võiksid potentsiaalsetele huvilistele rõõmu valmistada ja need "tõbised plaadid" Läpparite Osade alamfoorumisse müüki panna thumbs_up.gif Torgiks vaba aja sisustamiseks isegi veel nii mõndagi DV6000 mammit 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 17:58:53 Probleem, HP DV6000 ei võta pilti ette. vasta tsitaadiga

Juhtus see peale seda kui lasin ketta puhtaks ja hakkasin uut winXP peale laskma ta ei tunnistanud igasuguseid winXP. siis leidsin yhe winXP mida ta tunnistas ja seal bootima hakkas aga ise loll katkestasin ja lootsin ikka paremat win leida. peale seda näitas, et mingi fail on puudu ja ta ei boodi, peale paari resa ei võtnud ta enam pilti ette. Sisse lülitub, töötab umb. 20sec. ja siis teeb resa.

Loodetavasti keegi saab aidata mind sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2009 18:03:57 vasta tsitaadiga

Nii need DV6000-ded tihti surevadki. Et kõigepealt on igasugused Error-id ja siis Restardid ja rohkem enam pilti ei näita,
Nii, et kui ekraan must ja restardib, siis vuta-vuta garantiisse emaplaati vahetama icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 18:19:03 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Nii need DV6000-ded tihti surevadki. Et kõigepealt on igasugused Error-id ja siis Restardid ja rohkem enam pilti ei näita,
Nii, et kui ekraan must ja restardib, siis vuta-vuta garantiisse emaplaati vahetama icon_wink.gif

Kahjuks on garantii läbi juba ja tahaks kindel olla, et emme läbi siis teaks kindlalt mis tal viga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2009 18:26:01 vasta tsitaadiga

Kui käivitamisel on pime ja pidevalt Restardib, siis on see emaplaadi viga küll.
Üritan ise ajaviiteks paarile, analoogselt käituvale DV6000-le eluvaimu sisse puhuda, seetõttu teangi.
Kusjuures - olen varem ka paaril uuesti elu tagasi saanud, aga sellega on nii ja naa, et kunagi ei tea, kas mammi on koomast väljatulev või mitte.

Läptopi tagavaraosade teema all müüakse muidu ka uusi emaplaate a 1300-1500 krooni tükk.
NB! Paljudele DV6000 mudelitele antakse pikendatud, 2-e aastane garantii. Nii, et ehk on Sinu oma ka selles pikendatud garantii alla kuuluv?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 19:38:27 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kui käivitamisel on pime ja pidevalt Restardib, siis on see emaplaadi viga küll.
Üritan ise ajaviiteks paarile, analoogselt käituvale DV6000-le eluvaimu sisse puhuda, seetõttu teangi.
Kusjuures - olen varem ka paaril uuesti elu tagasi saanud, aga sellega on nii ja naa, et kunagi ei tea, kas mammi on koomast väljatulev või mitte.

Läptopi tagavaraosade teema all müüakse muidu ka uusi emaplaate a 1300-1500 krooni tükk.
NB! Paljudele DV6000 mudelitele antakse pikendatud, 2-e aastane garantii. Nii, et ehk on Sinu oma ka selles pikendatud garantii alla kuuluv?


Pean selle garantii välja otsima aga 1500kr ei taha nag läpaka peale panna kuna selle hinnaga vist saab juba uue samasuguse.

Sain teda et olen ostnud ta 05.2006 järelikult sai garantii läbi 05.2008 aga mis selle pikendatud garatiiga on kust ma seda teada saan kas mul on pikendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 19:09:12 HP ekraan läbi? vasta tsitaadiga

Selline asi siis hp pavilioni dv6000 miskit et pilt ei tule ette icon_sad.gif Välisele monitorile tuleb pilt aga arvuti enda oma on pime, vahepeal nagu õrnalt helendaks korraks aga see on ka kõik. Sai mingi asi ära vahetatud, aga ikka sama jama. Ei tule selle asja nimi ka meelde mis ära vahetati. Siis pakutigi et on ekraan läbi. Põhimõtteliselt kui emaplaat vigane oleks siis ei töötaks teine väline kuvar ka või? icon_confused.gif Kui raske seda ekraani vahetada on muidu? Ja milline sinna asemele sobib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.03.2009 19:42:55 vasta tsitaadiga

Ekraani vahetus pole keeruline, kuid enne ekraani vahetust tasub üheselt selgeks teha, et
kas konkreetne viga on:
- ekraani elektroonikas
- inventeris - ehk siis "vidinas", mis tekitab taustalambi tarbeks vastava (kõrge)pinge.
- lambis, mis ekraanile (tausta)valguse tekitab.
- juhtmes, mis on ekraani ja emaplaadi vahel.
- emaplaadil, kus on ka teatavad "pudinad", mis on otseselt seotud ekraani elektroonikaga.

Paar läpparit, mida ise olen sellise veaga remontinud, on justnimelt olnud emaplaadil oleva veaga, mitte ekraani elektroonika veaga.

Edu ja jaksu vea avastamisel thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 19:45:30 vasta tsitaadiga

Peab siis sinna serviceneti viima vist las teevad kindlaks... Palju sellise pimeda kasti eest raha saaks, kui keegi üldse ostab?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.03.2009 19:51:15 vasta tsitaadiga

jesus99: ServceNetti tasub see siis viia, kui sellel on garantii alles. Vastasel juhul väänatakse Sulle 4-6000 hinda ekraani vahetuse eest või siis a 5-6 tuhat emaplaadi vahetuse eest selga icon_biggrin.gif

Samas müüdi kusagil töötavat 6000-det juba hinnaga 2000 krooni thumbs_up.gif

Nii, et kui Sa raha peale vihane pole, siis otsi mõni sõber, kes shokolaadi eest Sulle prooviks teise ekraani külge paneb ja näed kohe, et kas on ekraani viga või mitte.

Kui pole kedagi tutavat, siis anna PS-is teada. Leidub juhuslikult üks laialiolev DV6000, mis on mingil lähiajal osadena müüki minev. Ehk leidub mõni päev "tunnike", et see Sinu õnnetu järgi katsetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo31
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2009




sõnum 28.03.2009 08:36:03 hp6000 deskope 4 vasta tsitaadiga

Et siis selline mure,et viskas järsku sinise kirja ette ja peale seda tegi restarti,siis tuli kohe 4 deskopi ette,milles võib viga olla ja tava meetotiga arvutisse ei lase safemodega,lasin displey adapteri maha siis lasi,kas võib olla ema plaadis ja videokaardias mõlemas asi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 09:31:24 Re: hp6000 deskope 4 vasta tsitaadiga

tarmo31 kirjutas:
Et siis selline mure,et viskas järsku sinise kirja ette ja peale seda tegi restarti,siis tuli kohe 4 deskopi ette,milles võib viga olla ja tava meetotiga arvutisse ei lase safemodega,lasin displey adapteri maha siis lasi,kas võib olla ema plaadis ja videokaardias mõlemas asi
Paar nädalat tagasi käis üks asus sama veaga garantiis - vahetati emaplaat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo31
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2009




sõnum 28.03.2009 18:21:03 Re: hp6000 deskope 4 vasta tsitaadiga

virks kirjutas:
tarmo31 kirjutas:
Et siis selline mure,et viskas järsku sinise kirja ette ja peale seda tegi restarti,siis tuli kohe 4 deskopi ette,milles võib viga olla ja tava meetotiga arvutisse ei lase safemodega,lasin displey adapteri maha siis lasi,kas võib olla ema plaadis ja videokaardias mõlemas asi
Paar nädalat tagasi käis üks asus sama veaga garantiis - vahetati emaplaat.


Palju maksab emaplaat..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.03.2009 18:26:13 vasta tsitaadiga

enam-vähem arvuti enda hind, kui tellimiskulud ka arvesse võtta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo31
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2009




sõnum 29.03.2009 09:01:32 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
enam-vähem arvuti enda hind, kui tellimiskulud ka arvesse võtta

Ühesõnaga arvuti võib maha kanda icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.03.2009 09:51:27 vasta tsitaadiga

Tarmo31: Selline viga v6ib isegi remonditav olla, muide. Tallinnas v6in t2iesti uurida.
Ja veel - DV6OOO-seeriatele myyakse uhiuusi emaplaate hinnaga a 1300-1500 krooni.

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 09:54:06 vasta tsitaadiga

tarmo31 kirjutas:

Ühesõnaga arvuti võib maha kanda icon_sad.gif

Ja kui foorumis kurdad peavalu ning üks kasutajatest mäletab hiljutist lehma lellepoega, kes peavalu kaebuse järgi mulla alla topiti. Kas siis kah loed ennast juba surnuks ning sead sammud kalmistu poole?
Ei maksa külajuttude põhjal järeldusi teha ning aeg oleks otsida üles mõni pädevam remondikoht, kus tegelik viga tuvastatakse. Küll hiljem saad lahendusi otsida või maha kanda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 12:57:55 vasta tsitaadiga

dv2xxx teeb sellist nalja ,et täiesti lambist viskab pildi tasku icon_confused.gif Kuus korra küll ,aga kahtlane on ikkagi. Peale seda kohe tööle ka nupust ei lähe. Peab aku tagant võtma.
_________________
Tere.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.03.2009 13:07:42 vasta tsitaadiga

Totu user: Selline, mingi signaali või pinge kadumise (katkemise) viga on täesti võimalik. Koos siis sellega ,et viskab ka akupinge peale.

viimati muutis tahanteada 29.03.2009 16:09:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 16:07:29 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Totu user: Selline, mingi signaali või pinge kadumise (katkemise) viga on täesti võimalik. Koos siis sellega ,et viskab ka arkupinge peale.


Seda arvasin isegi ,et pinge kaob korraks ära ja ongi black out ,aga millest see tuleneb icon_neutral.gif

_________________
Tere.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.03.2009 16:13:52 vasta tsitaadiga

Totu user: Eks ta selline tüüpiline HP DV seeriate emaplaatide ülekuumenemistest tingitud füüsiline kahjustus on. Ja ega eriti muud võimalust olla ei saagi.

Lisaks on ju ka veel see küsimus, et kas tegu on ainult selle konkreetse kahjustusega või hakkab see emaplaat ka kusagilt mujalt "maha surema". Wi-Fit või videokaarti "ära kaotama" või "musta ekraani näitama" vms....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 18:36:59 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
jesus99: ServceNetti tasub see siis viia, kui sellel on garantii alles. Vastasel juhul väänatakse Sulle 4-6000 hinda ekraani vahetuse eest või siis a 5-6 tuhat emaplaadi vahetuse eest selga icon_biggrin.gif

Samas müüdi kusagil töötavat 6000-det juba hinnaga 2000 krooni thumbs_up.gif

Nii, et kui Sa raha peale vihane pole, siis otsi mõni sõber, kes shokolaadi eest Sulle prooviks teise ekraani külge paneb ja näed kohe, et kas on ekraani viga või mitte.

Kui pole kedagi tutavat, siis anna PS-is teada. Leidub juhuslikult üks laialiolev DV6000, mis on mingil lähiajal osadena müüki minev. Ehk leidub mõni päev "tunnike", et see Sinu õnnetu järgi katsetada.


garantii vist läbi juba. all on kirjas et 1 year icon_sad.gif ok, kui aega saab eks siis uurib mis teha, vaatan siin keegi müüs ekraane, äkki on nõus vaatama...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 01:37:14 vasta tsitaadiga

Sattus ühe sõbra dv6018 pihku, mis nagu oodata - otsad andis.
Elion saatis tagasi (peale ServiceNeti vist), et vedelikukahjustus (WTF?).
Võtsin kõlarite lintkaabli ja panin voolu oma asemele ning masin läks käima, kuid pilti ette ei võta ning rebub iga 15 sekundi tagant. Voolu lintkaabel on sodi ning selle kõlarite oma asemele pannes ja ka ilma selleta rebub ikka. QuickPlay jms nupud igatahes põlema ei lähe.
Kas dv6000 ei lähe käima ilma kõlarite lintkaablita või võin edasi diagnoosida? Ei saa ju täpset viga teada, kui kõlaritest ei saa diagnostikapiiksegi välja. Või on kellelgi neid lintkaableid üle?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 07:21:15 vasta tsitaadiga

jesus99, 1 aasta tuli lisaks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.04.2009 07:48:26 vasta tsitaadiga

friik1: See on kutu emaplaadi käitumine, muud ei midagi. Emaplaat õiesti käima ei lähe ja siis kontroller käivitab emaplaati muudkui uuesti ja uuesti. Kusjuures - see emaplaat võib ka juhuslikult mingil 10-dal - sajandal jne. käivitumisel ka isegi käima minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 22:06:30 vasta tsitaadiga

friik1: dv6000 käivitub ka ilma teise lintkaablita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 23:57:44 vasta tsitaadiga

afex, Tänan. Siis võib ilmselt maha kanda või eBay'st uue emaplaadi tellida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2009 18:23:59 hp pavillion ja "beep code" vasta tsitaadiga

arusaamatul põhjusel hakkas läpakas täna hommikul piiksuma. ilmselt mingi veateade. mingit pilti ette ei tule. kuidas neid piikse tõlkida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.04.2009 18:30:53 vasta tsitaadiga

Mammi läks ja laulis, et: "Olen kutu mis kutu" 8)
Muide - läpparite teema all on omaette mass-teema DV6000 läpparitest, muide thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2009 19:18:09 vasta tsitaadiga

igasugu teemasid jah. enda probleemile ple veel lahendust leidnud.
ülekuumenemine on kll reaalne variant...kuna viimasel ajal oli roppu-moodi tuline. ei taha päris lahti kiskuda ja uurima hakata. ple kuskil testida ka kõvaketast jne...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.04.2009 19:37:43 vasta tsitaadiga

rundll: Aga selliselt umbes 75-80% DV6000-st välja ka surevad. Nii, et kui on garantiiaeg vutt-vutt garantiisse!
On muidugi teatavad võtted, mis võivad selle Koomas / poolkutu emaplaati üles äratada, aga see äratatavate emaplaatide % on üsna väike 5-10% ehk icon_wink.gif

Ja see, teema, mida ma silmas pean, on konkreetne teema läpparite foorumis alamfoorumis olemas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=396795
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2009 19:58:57 vasta tsitaadiga

njah...googeldamine ütleb: Video card error
ühesõnaga ple tarka sellega midagi teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.04.2009 20:01:10 vasta tsitaadiga

Muide - läpparite osade müügi alla müüakse DV6000 uusi emaplaate üsna söödava hinnaga a 1300-1500 krooni.

Aga kontrolli garantii üle - paljudel mudelitel on olemas +1 aasta pikendus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 18:57:35 vasta tsitaadiga

garantiiga ple mul jah midagi teha. peab hakkama vist jah uut emaplaati vaatama, või üldse uue raali soetama.

liigub mingi info et osad hp paavianid tulevad tehasest juba kerge defektiga ja siis vahetatakse vigane detail ära. kas selleks on ikka garantiid vaja. kus seda kontrollida saaks, mis seeriad täpsemalt vigased on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.04.2009 20:02:44 vasta tsitaadiga

rundll: See käib vähe teistmoodi. Katkine garantiiline plaat saadetakse tehasesse remonti / ülevaatusele. Ja kui tehases saavad sellele plaadile hinge sisse, siis see plaat saadetakse uuele ringile. N-ö "RMA" - emaplaadid.

Oli alles hiljuti sellise RMA-plaadiga kokkupuude. Oli garantiilisesse arvutisse pandud "uhiuue" pähe ja suri peatselt uuesti maha. Ja kui seda plaati ligemalt uurisin, siis oli näha, kuidas pool emaplaati oli detail detali järel üle joodetud. Samas see uuesti mahasuremine näitas, et ega nad tehases seda tegelikult viga kätte ei saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 20:51:25 vasta tsitaadiga

ühesõnaga läpaka ostust on möödas 1,5 aastat. garantii sellel kehtiv pole. natuke uurin kas liigub mingeid plaate kasutatuna ja kui ei siis läheb katkisena/juppidena müüki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 22:27:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1,5 aastat.

kui tsekk alles, mine servicenetti. masinate garantii pikendati just kahele aastale. ametlik inf. linkida ei viitsi, suhtlesin nende kliendihalduri vms asjapulgaga kuu poolteist tagasi.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 23:10:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui tsekk alles, mine servicenetti. masinate garantii pikendati just kahele aastale. ametlik inf. linkida ei viitsi, suhtlesin nende kliendihalduri vms asjapulgaga kuu poolteist tagasi.

Täpsustan: ainult emaplaatide garantiid pikendati teatud mudelitel.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?lc=en&dlc=en&cc=uk&docname=c01087194

Arvan, et dv-seeria puhul on tegu maailma kõige sitema läpakaga icon_smile.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 23:46:32 vasta tsitaadiga

VR53, ma käisin servicenetis ja sattusin oma töökohta esindades vestlema sealse miski "pealikumoodi asjaga" kes seletas, et nad olid just saanud meie võlaõigusseadusele tuginedes masinatele 2 aastase garantii ja mitte juppudele vaid tervetele masinatele.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 23:50:29 vasta tsitaadiga

Võibolla see võis olla uuematele dv2/dv3500/dv4/dv5/dv6/dv7 julladele, millel isegi on 2 aastane tehasegarantii, või ikka dv2000/dv6000?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 23:53:46 vasta tsitaadiga

masinatele mis enne olid aastase garantiiga ja ka neile mille emaplaat sai lisagarantiid. ise olin seal dv2000 seeria masinaga ja ka sellele oli garantii kahele aastale tõusnud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 19:10:44 vasta tsitaadiga

ohhhooo.......no tänud info eest. olin juba loobumas. sammud siis sinnapoole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.