|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.03.2009 15:38:36
|
|
|
laurx: Ja alati tasuks viisakuse poolest ka juurde lisada väike hoiatus, et: "Pole tagatud, et alati pannakse asenduseks uhiuus, kasutamata emaplaat. Ja et võib ees oodata olukord, kus tegemist on varemkasutatud, "elluäratatud" (remonditud) RMA-plaadiga". Ja siis see RMA-plaat võib pealtselt uuesti maha surra
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
11.03.2009 15:48:21
|
|
|
Vähemalt siis peaksin saama juurde garantiid ju..... Igatahes HP tõestas enda vastupidavust jällegi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.03.2009 16:09:22
|
|
|
xheix1712: Kui saad uhiuue plaadi, eks siis võid loota, et see ka ehk tööle jääb. Kui saad vana ja lapitud RMA-plladi, siis pead palvetama, et see plaat kas paari päeva või mõne kuuga "maha ei sure"
Üks praegu lapitavatest emaplaatidest on "uue pähe pandud RMA-plaat" ja see viskas vedru välja paari kuuga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.03.2009 16:10:57
|
|
|
tahanteada, parem kui ise sorkida ja pärast leida ennast olukorras, kus oled masina ise tapnud ja koos võimalyusega see tootja kulul korda saada.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk777
HV veteran
liitunud: 14.10.2004
|
12.03.2009 12:48:31
|
|
|
Mina aga soovitan remondist tulnud läpaka kenasti üle vaadata kui lähete talle järgi sinna servicenet-i.
Ise seda kahjuks kohe ei teinud seda kuid kodus avastasin et läpaks ei lähe ilusti kinni ja avamisega on ka probleeme.
Avamisnuppu vajutades ühest näpust ei piisanud, samuti ka sulgemisel oli vaja peale suruda.
Niipalju siis nende poolt tehtud tööst
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.03.2009 15:23:16
|
|
|
mk777, minu oma esimesel kättesaamisel oli veel sitemas seisus kui sinna viies.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.03.2009 18:58:54
|
|
|
laurx: Ma pidasin pigem seda silmas, et firma võiks olla selles suhtes soliidsem, et öeldakse probleemse masina omanikule, et:
- kas sisse läheb uhiuus komponent või kasutatud / renoveeritud komponent
- kas masin on ühtlasi tolmust puhastatud või mitte.
Sellised infosulud viitavad pigem sellele, et firma sihilikult ootab, et ka asendatud komponendid peatselt "maha kärssavad" ja et tehnikutel taas tööd oleks 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
12.03.2009 22:52:10
|
|
|
Oi, mk777, ka siia ära eksinud
Minu probleemist aga nii palju, et saatsin service net-i ja jään vastust ootama, kui korda tehakse , siis igati respect neile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.03.2009 18:20:58
|
|
|
Tõbiste - Koomas olevate - pärast väljavahetust seismajäänud emaplaatide omanikud võiksid potentsiaalsetele huvilistele rõõmu valmistada ja need "tõbised plaadid" Läpparite Osade alamfoorumisse müüki panna Torgiks vaba aja sisustamiseks isegi veel nii mõndagi DV6000 mammit 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
19.03.2009 17:58:53
Probleem, HP DV6000 ei võta pilti ette. |
|
|
Juhtus see peale seda kui lasin ketta puhtaks ja hakkasin uut winXP peale laskma ta ei tunnistanud igasuguseid winXP. siis leidsin yhe winXP mida ta tunnistas ja seal bootima hakkas aga ise loll katkestasin ja lootsin ikka paremat win leida. peale seda näitas, et mingi fail on puudu ja ta ei boodi, peale paari resa ei võtnud ta enam pilti ette. Sisse lülitub, töötab umb. 20sec. ja siis teeb resa.
Loodetavasti keegi saab aidata mind sellega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.03.2009 18:03:57
|
|
|
Nii need DV6000-ded tihti surevadki. Et kõigepealt on igasugused Error-id ja siis Restardid ja rohkem enam pilti ei näita,
Nii, et kui ekraan must ja restardib, siis vuta-vuta garantiisse emaplaati vahetama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
19.03.2009 18:19:03
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Nii need DV6000-ded tihti surevadki. Et kõigepealt on igasugused Error-id ja siis Restardid ja rohkem enam pilti ei näita,
Nii, et kui ekraan must ja restardib, siis vuta-vuta garantiisse emaplaati vahetama  |
Kahjuks on garantii läbi juba ja tahaks kindel olla, et emme läbi siis teaks kindlalt mis tal viga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.03.2009 18:26:01
|
|
|
Kui käivitamisel on pime ja pidevalt Restardib, siis on see emaplaadi viga küll.
Üritan ise ajaviiteks paarile, analoogselt käituvale DV6000-le eluvaimu sisse puhuda, seetõttu teangi.
Kusjuures - olen varem ka paaril uuesti elu tagasi saanud, aga sellega on nii ja naa, et kunagi ei tea, kas mammi on koomast väljatulev või mitte.
Läptopi tagavaraosade teema all müüakse muidu ka uusi emaplaate a 1300-1500 krooni tükk.
NB! Paljudele DV6000 mudelitele antakse pikendatud, 2-e aastane garantii. Nii, et ehk on Sinu oma ka selles pikendatud garantii alla kuuluv?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
19.03.2009 19:38:27
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kui käivitamisel on pime ja pidevalt Restardib, siis on see emaplaadi viga küll.
Üritan ise ajaviiteks paarile, analoogselt käituvale DV6000-le eluvaimu sisse puhuda, seetõttu teangi.
Kusjuures - olen varem ka paaril uuesti elu tagasi saanud, aga sellega on nii ja naa, et kunagi ei tea, kas mammi on koomast väljatulev või mitte.
Läptopi tagavaraosade teema all müüakse muidu ka uusi emaplaate a 1300-1500 krooni tükk.
NB! Paljudele DV6000 mudelitele antakse pikendatud, 2-e aastane garantii. Nii, et ehk on Sinu oma ka selles pikendatud garantii alla kuuluv? |
Pean selle garantii välja otsima aga 1500kr ei taha nag läpaka peale panna kuna selle hinnaga vist saab juba uue samasuguse.
Sain teda et olen ostnud ta 05.2006 järelikult sai garantii läbi 05.2008 aga mis selle pikendatud garatiiga on kust ma seda teada saan kas mul on pikendatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.03.2009 19:09:12
HP ekraan läbi? |
|
|
Selline asi siis hp pavilioni dv6000 miskit et pilt ei tule ette Välisele monitorile tuleb pilt aga arvuti enda oma on pime, vahepeal nagu õrnalt helendaks korraks aga see on ka kõik. Sai mingi asi ära vahetatud, aga ikka sama jama. Ei tule selle asja nimi ka meelde mis ära vahetati. Siis pakutigi et on ekraan läbi. Põhimõtteliselt kui emaplaat vigane oleks siis ei töötaks teine väline kuvar ka või? Kui raske seda ekraani vahetada on muidu? Ja milline sinna asemele sobib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.03.2009 19:42:55
|
|
|
Ekraani vahetus pole keeruline, kuid enne ekraani vahetust tasub üheselt selgeks teha, et
kas konkreetne viga on:
- ekraani elektroonikas
- inventeris - ehk siis "vidinas", mis tekitab taustalambi tarbeks vastava (kõrge)pinge.
- lambis, mis ekraanile (tausta)valguse tekitab.
- juhtmes, mis on ekraani ja emaplaadi vahel.
- emaplaadil, kus on ka teatavad "pudinad", mis on otseselt seotud ekraani elektroonikaga.
Paar läpparit, mida ise olen sellise veaga remontinud, on justnimelt olnud emaplaadil oleva veaga, mitte ekraani elektroonika veaga.
Edu ja jaksu vea avastamisel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.03.2009 19:45:30
|
|
|
Peab siis sinna serviceneti viima vist las teevad kindlaks... Palju sellise pimeda kasti eest raha saaks, kui keegi üldse ostab?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.03.2009 19:51:15
|
|
|
jesus99: ServceNetti tasub see siis viia, kui sellel on garantii alles. Vastasel juhul väänatakse Sulle 4-6000 hinda ekraani vahetuse eest või siis a 5-6 tuhat emaplaadi vahetuse eest selga
Samas müüdi kusagil töötavat 6000-det juba hinnaga 2000 krooni
Nii, et kui Sa raha peale vihane pole, siis otsi mõni sõber, kes shokolaadi eest Sulle prooviks teise ekraani külge paneb ja näed kohe, et kas on ekraani viga või mitte.
Kui pole kedagi tutavat, siis anna PS-is teada. Leidub juhuslikult üks laialiolev DV6000, mis on mingil lähiajal osadena müüki minev. Ehk leidub mõni päev "tunnike", et see Sinu õnnetu järgi katsetada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo31
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2009
|
28.03.2009 08:36:03
hp6000 deskope 4 |
|
|
| Et siis selline mure,et viskas järsku sinise kirja ette ja peale seda tegi restarti,siis tuli kohe 4 deskopi ette,milles võib viga olla ja tava meetotiga arvutisse ei lase safemodega,lasin displey adapteri maha siis lasi,kas võib olla ema plaadis ja videokaardias mõlemas asi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
28.03.2009 09:31:24
Re: hp6000 deskope 4 |
|
|
| tarmo31 kirjutas: |
| Et siis selline mure,et viskas järsku sinise kirja ette ja peale seda tegi restarti,siis tuli kohe 4 deskopi ette,milles võib viga olla ja tava meetotiga arvutisse ei lase safemodega,lasin displey adapteri maha siis lasi,kas võib olla ema plaadis ja videokaardias mõlemas asi |
Paar nädalat tagasi käis üks asus sama veaga garantiis - vahetati emaplaat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo31
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2009
|
28.03.2009 18:21:03
Re: hp6000 deskope 4 |
|
|
| virks kirjutas: |
| tarmo31 kirjutas: |
| Et siis selline mure,et viskas järsku sinise kirja ette ja peale seda tegi restarti,siis tuli kohe 4 deskopi ette,milles võib viga olla ja tava meetotiga arvutisse ei lase safemodega,lasin displey adapteri maha siis lasi,kas võib olla ema plaadis ja videokaardias mõlemas asi |
Paar nädalat tagasi käis üks asus sama veaga garantiis - vahetati emaplaat. |
Palju maksab emaplaat..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.03.2009 18:26:13
|
|
|
| enam-vähem arvuti enda hind, kui tellimiskulud ka arvesse võtta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo31
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2009
|
29.03.2009 09:01:32
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| enam-vähem arvuti enda hind, kui tellimiskulud ka arvesse võtta |
Ühesõnaga arvuti võib maha kanda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.03.2009 09:51:27
|
|
|
Tarmo31: Selline viga v6ib isegi remonditav olla, muide. Tallinnas v6in t2iesti uurida.
Ja veel - DV6OOO-seeriatele myyakse uhiuusi emaplaate hinnaga a 1300-1500 krooni.
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
29.03.2009 09:54:06
|
|
|
| tarmo31 kirjutas: |
Ühesõnaga arvuti võib maha kanda  |
Ja kui foorumis kurdad peavalu ning üks kasutajatest mäletab hiljutist lehma lellepoega, kes peavalu kaebuse järgi mulla alla topiti. Kas siis kah loed ennast juba surnuks ning sead sammud kalmistu poole?
Ei maksa külajuttude põhjal järeldusi teha ning aeg oleks otsida üles mõni pädevam remondikoht, kus tegelik viga tuvastatakse. Küll hiljem saad lahendusi otsida või maha kanda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
29.03.2009 12:57:55
|
|
|
dv2xxx teeb sellist nalja ,et täiesti lambist viskab pildi tasku Kuus korra küll ,aga kahtlane on ikkagi. Peale seda kohe tööle ka nupust ei lähe. Peab aku tagant võtma.
_________________ Tere. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.03.2009 13:07:42
|
|
|
Totu user: Selline, mingi signaali või pinge kadumise (katkemise) viga on täesti võimalik. Koos siis sellega ,et viskab ka akupinge peale.
viimati muutis tahanteada 29.03.2009 16:09:42, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
29.03.2009 16:07:29
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Totu user: Selline, mingi signaali või pinge kadumise (katkemise) viga on täesti võimalik. Koos siis sellega ,et viskab ka arkupinge peale. |
Seda arvasin isegi ,et pinge kaob korraks ära ja ongi black out ,aga millest see tuleneb
_________________ Tere. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.03.2009 16:13:52
|
|
|
Totu user: Eks ta selline tüüpiline HP DV seeriate emaplaatide ülekuumenemistest tingitud füüsiline kahjustus on. Ja ega eriti muud võimalust olla ei saagi.
Lisaks on ju ka veel see küsimus, et kas tegu on ainult selle konkreetse kahjustusega või hakkab see emaplaat ka kusagilt mujalt "maha surema". Wi-Fit või videokaarti "ära kaotama" või "musta ekraani näitama" vms....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.03.2009 18:36:59
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
jesus99: ServceNetti tasub see siis viia, kui sellel on garantii alles. Vastasel juhul väänatakse Sulle 4-6000 hinda ekraani vahetuse eest või siis a 5-6 tuhat emaplaadi vahetuse eest selga
Samas müüdi kusagil töötavat 6000-det juba hinnaga 2000 krooni
Nii, et kui Sa raha peale vihane pole, siis otsi mõni sõber, kes shokolaadi eest Sulle prooviks teise ekraani külge paneb ja näed kohe, et kas on ekraani viga või mitte.
Kui pole kedagi tutavat, siis anna PS-is teada. Leidub juhuslikult üks laialiolev DV6000, mis on mingil lähiajal osadena müüki minev. Ehk leidub mõni päev "tunnike", et see Sinu õnnetu järgi katsetada. |
garantii vist läbi juba. all on kirjas et 1 year ok, kui aega saab eks siis uurib mis teha, vaatan siin keegi müüs ekraane, äkki on nõus vaatama...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
02.04.2009 01:37:14
|
|
|
Sattus ühe sõbra dv6018 pihku, mis nagu oodata - otsad andis.
Elion saatis tagasi (peale ServiceNeti vist), et vedelikukahjustus (WTF?).
Võtsin kõlarite lintkaabli ja panin voolu oma asemele ning masin läks käima, kuid pilti ette ei võta ning rebub iga 15 sekundi tagant. Voolu lintkaabel on sodi ning selle kõlarite oma asemele pannes ja ka ilma selleta rebub ikka. QuickPlay jms nupud igatahes põlema ei lähe.
Kas dv6000 ei lähe käima ilma kõlarite lintkaablita või võin edasi diagnoosida? Ei saa ju täpset viga teada, kui kõlaritest ei saa diagnostikapiiksegi välja. Või on kellelgi neid lintkaableid üle?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.04.2009 07:21:15
|
|
|
jesus99, 1 aasta tuli lisaks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.04.2009 07:48:26
|
|
|
| friik1: See on kutu emaplaadi käitumine, muud ei midagi. Emaplaat õiesti käima ei lähe ja siis kontroller käivitab emaplaati muudkui uuesti ja uuesti. Kusjuures - see emaplaat võib ka juhuslikult mingil 10-dal - sajandal jne. käivitumisel ka isegi käima minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
afex
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
02.04.2009 22:06:30
|
|
|
| friik1: dv6000 käivitub ka ilma teise lintkaablita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
02.04.2009 23:57:44
|
|
|
| afex, Tänan. Siis võib ilmselt maha kanda või eBay'st uue emaplaadi tellida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
07.04.2009 18:23:59
hp pavillion ja "beep code" |
|
|
| arusaamatul põhjusel hakkas läpakas täna hommikul piiksuma. ilmselt mingi veateade. mingit pilti ette ei tule. kuidas neid piikse tõlkida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.04.2009 18:30:53
|
|
|
Mammi läks ja laulis, et: "Olen kutu mis kutu" 8)
Muide - läpparite teema all on omaette mass-teema DV6000 läpparitest, muide
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
07.04.2009 19:18:09
|
|
|
igasugu teemasid jah. enda probleemile ple veel lahendust leidnud.
ülekuumenemine on kll reaalne variant...kuna viimasel ajal oli roppu-moodi tuline. ei taha päris lahti kiskuda ja uurima hakata. ple kuskil testida ka kõvaketast jne...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.04.2009 19:37:43
|
|
|
rundll: Aga selliselt umbes 75-80% DV6000-st välja ka surevad. Nii, et kui on garantiiaeg vutt-vutt garantiisse!
On muidugi teatavad võtted, mis võivad selle Koomas / poolkutu emaplaati üles äratada, aga see äratatavate emaplaatide % on üsna väike 5-10% ehk
Ja see, teema, mida ma silmas pean, on konkreetne teema läpparite foorumis alamfoorumis olemas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=396795
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
07.04.2009 19:58:57
|
|
|
njah...googeldamine ütleb: Video card error
ühesõnaga ple tarka sellega midagi teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.04.2009 20:01:10
|
|
|
Muide - läpparite osade müügi alla müüakse DV6000 uusi emaplaate üsna söödava hinnaga a 1300-1500 krooni.
Aga kontrolli garantii üle - paljudel mudelitel on olemas +1 aasta pikendus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
12.04.2009 18:57:35
|
|
|
garantiiga ple mul jah midagi teha. peab hakkama vist jah uut emaplaati vaatama, või üldse uue raali soetama.
liigub mingi info et osad hp paavianid tulevad tehasest juba kerge defektiga ja siis vahetatakse vigane detail ära. kas selleks on ikka garantiid vaja. kus seda kontrollida saaks, mis seeriad täpsemalt vigased on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.04.2009 20:02:44
|
|
|
rundll: See käib vähe teistmoodi. Katkine garantiiline plaat saadetakse tehasesse remonti / ülevaatusele. Ja kui tehases saavad sellele plaadile hinge sisse, siis see plaat saadetakse uuele ringile. N-ö "RMA" - emaplaadid.
Oli alles hiljuti sellise RMA-plaadiga kokkupuude. Oli garantiilisesse arvutisse pandud "uhiuue" pähe ja suri peatselt uuesti maha. Ja kui seda plaati ligemalt uurisin, siis oli näha, kuidas pool emaplaati oli detail detali järel üle joodetud. Samas see uuesti mahasuremine näitas, et ega nad tehases seda tegelikult viga kätte ei saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
13.04.2009 20:51:25
|
|
|
| ühesõnaga läpaka ostust on möödas 1,5 aastat. garantii sellel kehtiv pole. natuke uurin kas liigub mingeid plaate kasutatuna ja kui ei siis läheb katkisena/juppidena müüki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.04.2009 22:27:49
|
|
|
kui tsekk alles, mine servicenetti. masinate garantii pikendati just kahele aastale. ametlik inf. linkida ei viitsi, suhtlesin nende kliendihalduri vms asjapulgaga kuu poolteist tagasi.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.04.2009 23:46:32
|
|
|
VR53, ma käisin servicenetis ja sattusin oma töökohta esindades vestlema sealse miski "pealikumoodi asjaga" kes seletas, et nad olid just saanud meie võlaõigusseadusele tuginedes masinatele 2 aastase garantii ja mitte juppudele vaid tervetele masinatele.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
13.04.2009 23:50:29
|
|
|
| Võibolla see võis olla uuematele dv2/dv3500/dv4/dv5/dv6/dv7 julladele, millel isegi on 2 aastane tehasegarantii, või ikka dv2000/dv6000?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.04.2009 23:53:46
|
|
|
masinatele mis enne olid aastase garantiiga ja ka neile mille emaplaat sai lisagarantiid. ise olin seal dv2000 seeria masinaga ja ka sellele oli garantii kahele aastale tõusnud.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
14.04.2009 19:10:44
|
|
|
| ohhhooo.......no tänud info eest. olin juba loobumas. sammud siis sinnapoole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|