Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 21:02:01 vasta tsitaadiga



icon_evil.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 21:13:55 vasta tsitaadiga

Mõra? või mis see on?
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 21:16:32 vasta tsitaadiga

ilmselt toetas millegagi kaane peale ja vajutas ekraani läbi.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 21:17:31 vasta tsitaadiga

no sellised vikerkaare värvid sisse põlend. Isegi kui arvuti on välja lülitatud siis sama koha peale jääb must/lillakas lärakas.

laurx kirjutas:
ilmselt toetas millegagi kaane peale ja vajutas ekraani läbi.


Eriti ei tahaks uskuda et midagi sellist juhtus. Pigem arvan et külm talv tegi läpparile liiga.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/


viimati muutis indu 12.04.2009 21:20:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 21:19:17 vasta tsitaadiga

pragu / muu füüsiline vigastus on seal icon_wink.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 21:21:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pragu / muu füüsiline vigastus on seal icon_wink.gif

füüsilist kriimu, pragu pole

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 12.04.2009 21:23:11 vasta tsitaadiga

indu, kui viga tarkvaraline on siis lase driverid üle. Ei usu et see aitab tglt tundub et ekraan on vähe muljumist saanud või lintkaabel vms vigane.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 21:26:41 vasta tsitaadiga

viga siiski füüsiline ja maybe tõesti lintkaabel viga saanud. Samas on ka ekraan peetis sest sama koha peal on see jälg sisse põlend. Võib olla tekkis ülepinge vmi. Lihtsalt ühtäkki arvuti sisse lülitamisel tekkis selline värk ekraanile. Aga kuna tööarvuti siis pole hullu.
Backup võtab ainult aega

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2009 21:37:50 vasta tsitaadiga

see jälg ei põle sisse vaid vigastus näebki nii välja. ma olen samalaadse asjaga paarkümmend masinat ekraanivahetusse saatnud. välise monitoriga docki otsas masin täiesti kasutatav ju.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.04.2009 23:56:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tra, eile õnnestus 478 prose valepidi socketisse panna ja jahutus peale suruda.. tuleb kaks pinni uuesti prosele joota.

Osavamad ei pea pine tagasi jootma icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 00:02:38 vasta tsitaadiga

juu ma siis ei ole osav.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.04.2009 00:10:43 vasta tsitaadiga

Tegelikkuses sai sellega hakkama mu noorem vend mitu aastat tagasi, kel puudub igasugune oskus/kvalifikatsioon riistvara vallas. Protsessor ja emaplaat töötasid edasi peale möödapanekut, praeguseks on pildil olev (pilt tehtud 22 minutit tagasi) emaplaat surnud, mingil veidral põhjusel alles jäänud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2009 00:22:03 vasta tsitaadiga

konded on ok? see peaks olema miski sg-71 plaat.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2009 13:50:27 vasta tsitaadiga

Paar tundi tagasi suutsin enda G15 klaviatuurile kohvi peale ajada. Alguses oli korralik paanika, sai siis kohe lahti võetud, kuid kuna 1 kruvi jäi märkamata, siis lahti ei saanudki, ühendasin niisama tagasi, nupud töötasid aga display läks lolliks (tuled hakkasid vilkuma, avama RSS uudiseid jne.) võetud siis korralikult lahti, ära puhastatud ja kuivatatudning uuesti kokku pandud. Siiamaani töötab ainult vasak ctrl nupp ei taha korralikult töötada, alla läheb ilusti, aga üles venib kuidagi. eks peab siis uuesti lahti võtma.

Aga muidu suuremaid õnnetusi pole arvutiga nagu olnud. Kunagi sai ühendatud cdrom arvutiga, samalajal, kui arvuti töötas, arvuti kohe pilt kotti kuid hiljem käivitus ilusti (kui hakata nüüd mõtlema, siis seda on isegi korduvalt tehtud, aga siiamaani pole midagi läbi lasknud 8) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaulR
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2009




sõnum 28.04.2009 21:29:37 vasta tsitaadiga

Seoses emaplaadiga tuleb mulle üks juhtum meelde.

Mu õel oli üks arvuti mis ei taht pilti ette võtta ja arvatavasti oli selle emaplaat pe..es. Niisiis ostsin uue emaplaadi ja atx korpuse kuna vana oli ate korpos ning sinna polnud võimalik nii lihtsalt seda mobod paigaldada ja vahetasin ära krt mingi jama ikka ei võtt pilti ette. läksin siis viisin asja parandusse üle vaatamisele ja ütlesin neile et see emaplaat on vist pu..is. Väikese uurimise järel selgus ka emaplaadi vahetamisel tekkinud väikesed komplikatsioond. Nimelt ma ei pannud korpuse külge neid asju kuhu emaplaat külge kruvida ning kruvisin emaplaadi otse korpuse külge, mille tagajärjel võis tekkida lühis. Lõpux pidin omakorda veel ühe mobo ostma ning selle lasin neil ära vahetada ja oh imet asi hakkas funkama. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 23:02:37 vasta tsitaadiga

2x 80GB kõvaketast ühe päevaga tänu sellele läbi lasnud et ei pannud molexit korralikult järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2009 07:22:23 vasta tsitaadiga

Õnnetus juhtus. icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 05.05.2009 07:37:23 vasta tsitaadiga

Ohoh, tegite millegi karmimaga täpsuslaskmist? icon_biggrin.gif


Ise kunagi ammu, miski 11.. 12 aastasena, suutsin toiteka läbi kärsatada, sest see punane 230/130 (vms numbrid) lüliti tundus kohe eriti atraktiivne! Kena sinine suits ja kärsakas toas icon_biggrin.gif.

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 20:58:36 vasta tsitaadiga

Täna juhtus nii et leidsin ühe arvuti seest kaks "kuivatatud" hiirt, pole õrna aimu kust ja kuidas nad võisid sinna sisse saada ja kunas üldse. Kuna arvuti toodi niiöelda remonti ( AMD k6-2, aastast 2000 ). Ühtegi auku kah ei ole kust hiir võiks üldse sisse mahtuda-suurim ava oli korpusel puuduolev io-shield, ehk see väike plekkriba- aga sisse nad olid sinna saanud, üks oli suurem ja teine natuke väiksem.
tolmu oli kah palju, tapvalt palju.
kahjuks ei saanud pilti teha kuna pole omal fotokat hetkel, aga ega elus vist enam sellist asja ette kah ei tule.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 21:25:37 vasta tsitaadiga

Tuttaval Ml läpakas 8600gs seeria gpuga. Ekraan oli jaotataud 6 eraldi ekraaniks, terve ekraani peal laiali. Isegi windowsi boot screen oli 6 ekraaniline.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 17.05.2009 21:26:38 vasta tsitaadiga

segusilm kirjutas:
aga ega elus vist enam sellist asja ette kah ei tule.

arvata on... aeg läheb edasi- raalid muutuvad ikka väiksemaks, ning hiir ei mahu enam sisse kolima, rääkimata veel kahest isendist icon_lol.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.05.2009 21:37:00 vasta tsitaadiga

kikas kirjutas:
Tuttaval Ml läpakas 8600gs seeria gpuga. Ekraan oli jaotataud 6 eraldi ekraaniks, terve ekraani peal laiali. Isegi windowsi boot screen oli 6 ekraaniline.

nagu päriselt w? icon_eek.gif
oskad sa seda äkki mulle kuidagi õpetada?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 21:57:29 vasta tsitaadiga

No osta too läpakas ära, ning siis vaata, õpi ise kuidas prod vennad seda tegid icon_smile.gif

Kui vaadata seda teemat tervlikuna siis huvitav kui palju raha on nendele õnnetustele alla pandud icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2009 22:14:54 vasta tsitaadiga

korralikult.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 16:36:57 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
kikas kirjutas:
Tuttaval Ml läpakas 8600gs seeria gpuga. Ekraan oli jaotataud 6 eraldi ekraaniks, terve ekraani peal laiali. Isegi windowsi boot screen oli 6 ekraaniline.

nagu päriselt w? icon_eek.gif
oskad sa seda äkki mulle kuidagi õpetada?

Nähtud. Kunagi lasi 15"crt sinist suitsu ja kööga. Reso oli sel 1024x768. Olin sunnitud ajutiselt ühendama 14" isendi, mille max reso oli 800x600. Krt, korraga oli 4 boot screeni, login akent ja hiirt. Proovige ise selliselt ekraanilt asi õigeks väänata. icon_biggrin.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 22:01:53 vasta tsitaadiga

Kuuekordne ekraan ei ole õnnetus vaid selle barebone läpaka mudeli üks tüüpviga.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 01.06.2009 18:52:53 vasta tsitaadiga

mul juhtus nii, 2 läpparit kodus. Ema ostis taksi kutsika ja kui see umbes 8kuud vana oli hammustas mõlema läpaka juhtmed läbi umbes 5 minuti sees. Noh poleks ju probleemi juhtme parandamisega aga ta hammustas täpselt adapteri juurest. Õnneks muidugi hammustas peale adapterit ning koera jaoks oli asi vähem fataalne kui mu rahakotile icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 11:27:30 vasta tsitaadiga

voodi on pehme, alati kui pikutama vms lähen võtan hoogu ja hüppan kõhuli sinna.
üks õhtu tulin pimedas mitte eriti kainena koju, võtsin hoogu ja hüppasin nagu ikka, ilge laks käis, ära lõug jumala valus...
järgmine päev selgus et piff oli läpaka jätnud voodi peale ja keskelt lcd enam ei tööta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 23:10:06 vasta tsitaadiga

Kui mänge natukene tõsisemalt võtma hakta ,siis ikka kulub igasugu jubinaid ka vastavalt rohkem.Näiteks on mul läinud ikka vast 10 paari kõrvaklappe vähemalt selle alla.5 tükki neist on puruks vastu seina või lauda lennanud ja 5 tükki lihtsalt otsustasid korralikult heli esitamise katkestada.Siis on kulunud veel mingi 5 hiirt vast.Aga arvuti ja monitorid on ikka samad.Nemad pole seni veel ette jäänud ja heade mängude ajal sittuma hakanud.Aga soovitus neile ,kellel kulub ka normaalselt igasugu hiiri,monitore,arvuteid,kõrvaklappe ja klavereid-ostke lihtsalt selline kallim ,mida muidu ei raatsiks osta.Neid 50.- hiiri ja kõrvaklappe võiteki jääda lõhkuma ,aga kui on ikka kallim hiir ,siis mõtlete korralikult enne järgi ka ,mida teete.Minu jaoks on see töötanud nagu kellavärk - pole aasta aega ei hiirt,kõrvaklappe ega klaverit "hellitanud".
Mingi aasta aega tagasi sain veel endale LCD monitori kah.Eelmisele monitorile sai vahepeal ikka mõnus obadus antud ,aga kuna too oli hea tugev ,siis ainus ,mis juhtuda sai oli see ,et monitor lendas natukene tahapoole ja toitejuhe tuli tagant ära.
Ja nendele ,kes imestavad ,miks arvuteid ja ,kes teab ,mida pekstakse : 1)Tähtsa mängu ajal hakab mingi tarvik näkku panema
2)Kõik ,mida sa üritad läheb täiesti p***e(nt. kui üritad mängus ,kuhugi jõuda ,aga mingid suvalised ahvid järjepidevalt kuidagi situvad kõik täis) ja muidugi ajab selline asi vihale

A ja ,et oleks ka naljakas juhtumus ,siis:Paar päeva tagasi üritasin Internet Explorerit maha lasta ,kuna pidevalt loobib keset ekraani oma spammi nt:"Kas soovite uusi helinaid ?".Läksin siis Control Panel - Add or remove programs - add or remove windows components ja sealt valisin ,et ta laseks IE maha.Millegi tõttu sai masin käsust valesti aru ja lasi maha kõik programmid (Msn,Windows Media Player jt),mis seal nimekirjas on peale IE icon_eek.gif Kuna ma oma muusikat kuulan Windows Media Playeriga ja seal on kõik playlistide kaupa ära jagatud ,mis on sitt ja mis on hea,siis tuli kiiresti taastada kõik.Võtsingi system restore ja taastasin.Taastas kõik ära.Läks vist õnnelikult icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 23:26:54 vasta tsitaadiga

no see kõrvakate ja hiirte lõhkumine küll midagi juurde ei anna, näitab lihtsalt et oled sõltuvuses mängudest ja oletad et elu on otsas kui keegi sust parem on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2009 23:58:55 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
no see kõrvakate ja hiirte lõhkumine küll midagi juurde ei anna, näitab lihtsalt et oled sõltuvuses mängudest ja oletad et elu on otsas kui keegi sust parem on. icon_rolleyes.gif


Just nimelt sellest ma rääkisingi enne.Asi ongi selles ,et nad ei olegi paremad.Kui on vaja mingi 1vs1 või midagi võrdset teha ,siis vennad saavad nagu ludinal.Aga kui suvaliselt ,et hakkad umbes selja taha neil saama ja mingi vend ,kes esimest korda mängib,ära backrapib ,siis ajab ikka närvi.Kui rahulikult ja mitteametlikel värkidel mängida ,siis peab eriti hull olema ,et närvi minna.Pole seni veel niisama mängides õnnestunud endal närvi minna ,aga kui asi on ametlik ja absoluutselt kõik ,mis teed läheb kuidagi võssa ,siis ikka tiba teine asi.Ja niisama enda vigade pärast hiirt ja kõrvakaid ei tümita ,aga kui need hakkavad näkku panema ,siis jällegi teine tiba...Pealegi-väheste närv peaks vast vastu selle mängu tõsiselt mängimisele.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.06.2009 00:16:58 vasta tsitaadiga

PVAliim, Ju siis ma olen erand. Endal 2004st aastast sama klaviatuur olnud ja maksis see mingi 100 krooni vist. Hiiri pole ka loopinud. Kunagi ammu sai CRT monitorisse rusikaga löödud aga see oli ka rohkem nalja pärast...
BTW, componentidest tuleb linnuke eest ära võtta, et maha lasta - sa tegid vastupidi lihtsalt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 00:28:28 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
PVAliim, Ju siis ma olen erand. Endal 2004st aastast sama klaviatuur olnud ja maksis see mingi 100 krooni vist. Hiiri pole ka loopinud. Kunagi ammu sai CRT monitorisse rusikaga löödud aga see oli ka rohkem nalja pärast...
BTW, componentidest tuleb linnuke eest ära võtta, et maha lasta - sa tegid vastupidi lihtsalt. icon_rolleyes.gif


Enda arust tegin just niipidi ,et need ,mis tuleks maha lasta oleks linnukeseta.Mis iganes.Aga sa ei tegele vast nii tõsiselt sellega konkreetse mänguga ja euroopa parimatega...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 00:35:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui on vaja mingi 1vs1 või midagi võrdset teha ,siis vennad saavad nagu ludinal.

huvitav miks kõik eesti mängijad endast nii heal arvamusel on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 21.06.2009 00:42:17 vasta tsitaadiga

mul on see õnnetus pidevalt arvutis, et ma ei võida ebay oksjoneid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siniger
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 21.06.2009 00:49:44 vasta tsitaadiga

Kord, otsustasin arvuti suurpuhastuse käigus ka videokaardi välja võtta, et prose jahutusele paremini ligi pääseda ning ühtlasi ka video jahutusvent puhtaks teha. Suur jurakas kaart pealekauba, mõeldud tehtud, kruvisin kaardi kruvid tagant lahti ja muudkui pesast sikutama, algul ei kõssanudki see pci-express pesas istuv isend, seejärel käis RAKS ja oh imet kaart käes. asja uurides selgus, et olin pci pesa taga oleva lukustusniblaka suutnud puruks tõmmata aga nii õnnelikult, et murdus täpselt pesa lõpust ja kaart ise, gtx-280 ning asuse P5K mobo jäid terveks.
Esimese ehmatusega hakkasin hävingut kokku arvutama, seejärel panin hästi ettevaatlikult masina kokku ja vajutasin hinge kinni hoides power nuppu, molu helendas kahtlaselt, bootis, töötab uhhhh. Igaljuhul nüüd püsib küll meeles, et nondel pagana pesadel on lõpus kaardilukustus icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2009 01:49:04 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
tsitaat:
Kui on vaja mingi 1vs1 või midagi võrdset teha ,siis vennad saavad nagu ludinal.

huvitav miks kõik eesti mängijad endast nii heal arvamusel on. icon_rolleyes.gif


Esl-is tegin 3 venna vastu 1vs1 ,kellel olid väga head tulemused seal, ja võitsin kõiki suht kindlalt.Rohkem ei viitsinud selle jandiga jamada.Kui mõnes teises mängus olen ka 1vs1 teinud siis olen ka kõik ära võitnud ,kes mängu minust palju kauem mänginud

Aa jah,teema kisub liiga OT.Drop it...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.06.2009 13:06:24 vasta tsitaadiga


_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 21.06.2009 19:20:51 vasta tsitaadiga

Jubedad jutud teil siin icon_eek.gif
_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 11:17:38 vasta tsitaadiga

sai ammu arvuti sisu puhastatud tolmust, v6tsin kasti lahti pyhkisin tolmu 2ra, kokku tagasi ja j2rgmine p2ev resa nupp ei funkand. v6tsid siis kaane eest ja mis seal ikka. mingi juhe oli yhendamata. icon_rolleyes.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 15:58:20 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
sai ammu arvuti sisu puhastatud tolmust, v6tsin kasti lahti pyhkisin tolmu 2ra, kokku tagasi ja j2rgmine p2ev resa nupp ei funkand. v6tsid siis kaane eest ja mis seal ikka. mingi juhe oli yhendamata. icon_rolleyes.gif
Ma ei tea kas viga on minus, aga see nüüd küll midagi sellist mainimisväärset polnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 16:05:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pidevalt loobib keset ekraani oma spammi nt:"Kas soovite uusi helinaid ?".Läksin siis Control Panel - Add or remove programs - add or remove windows components ja sealt valisin ,et ta laseks

tõhus viis add-aware masinast eemaldamiseks. thumbs_up.gif

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 25.06.2009 17:23:18 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
kala1 kirjutas:
sai ammu arvuti sisu puhastatud tolmust, v6tsin kasti lahti pyhkisin tolmu 2ra, kokku tagasi ja j2rgmine p2ev resa nupp ei funkand. v6tsid siis kaane eest ja mis seal ikka. mingi juhe oli yhendamata. icon_rolleyes.gif
Ma ei tea kas viga on minus, aga see nüüd küll midagi sellist mainimisväärset polnud icon_rolleyes.gif

Eks see serveerimise asi ole...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 07:57:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

pidevalt loobib keset ekraani oma spammi nt:"Kas soovite uusi helinaid ?".Läksin siis Control Panel - Add or remove programs - add or remove windows components ja sealt valisin ,et ta laseks

tõhus viis add-aware masinast eemaldamiseks. thumbs_up.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375143&start=450
nüüd ja edaspidi; kellel on samalaadsed hüpikakende probleemid, vaadake enne siia kui tülikat iieed vms ära hakkate viskama. probleem võib olla hoopis mujal ,)

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2009 12:40:43 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
laurx kirjutas:
tsitaat:

pidevalt loobib keset ekraani oma spammi nt:"Kas soovite uusi helinaid ?".Läksin siis Control Panel - Add or remove programs - add or remove windows components ja sealt valisin ,et ta laseks

tõhus viis add-aware masinast eemaldamiseks. thumbs_up.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375143&start=450
nüüd ja edaspidi; kellel on samalaadsed hüpikakende probleemid, vaadake enne siia kui tülikat iieed vms ära hakkate viskama. probleem võib olla hoopis mujal ,)


Ma oleks jah tuhat asja selle eemaldamiseks teha ,aga lihtsalt ei viitsinud tol hetkel jamama hakata sellega.Oletades ,et nad on kujundanud ja teinud add-aware'i ainult IE peal töötavaks ,siis oli see kõige lihtsam lahendus ,et ma lasen kogu tolle kupatuse maha.Egas ma ise küll ei kasuta põhiliselt kunagi IE'd.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsurka155
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2009




sõnum 07.07.2009 20:42:00 vasta tsitaadiga

Krt ikka mina olin julm inimene icon_lol.gif Kui olin 3kl, siis minu profiili arvuti lendas umbes 1m ja igakord sai jalga, rusikaga, 6 kuu p2rast oli ainult juhe tagant tulnud blink.gif WTF? Siis oli mul l2ppar Toshiba algselt juba veidi vigane: kuumenes yle ja ekraani juhe oli katkine (vahest n2itas imelikku pilti), vihastasin kui ikka 5* tunni jooksul yle kuumenes, siis panin rusikaga matsu, midagi ei juhtund. icon_eek.gif Eks ta sa veel pauke ja mida veel. J2lle juhtus nende juhtmetega midagi, ei toimind. Ostsin siis AMD 3200+ 09.08 see pole saanud yhtegi pauku sest noh moistus on ikka p2he tulnud 6-aastaga.
2rge siis laimama hakake, sest ega ma pole enam selline. banana_dance.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 08.07.2009 11:41:50 vasta tsitaadiga

milleks teile arvuti- poksikott vbl icon_razz1.gif

aga õnnetusi ikka juhtub. laps valas pool klaasi fantat klaviatuuri sisse. kruttisin lahti, raputasin kleepiva vedeliku välja, panin uuesti kokku ja töötaks vist siiamaani aga tuli isu uue klaviatuuri järgi icon_smile.gif

_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 17.07.2009 01:37:56 vasta tsitaadiga

PVAliim kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
tsitaat:
Kui on vaja mingi 1vs1 või midagi võrdset teha ,siis vennad saavad nagu ludinal.

huvitav miks kõik eesti mängijad endast nii heal arvamusel on. icon_rolleyes.gif


Esl-is tegin 3 venna vastu 1vs1 ,kellel olid väga head tulemused seal, ja võitsin kõiki suht kindlalt.Rohkem ei viitsinud selle jandiga jamada.Kui mõnes teises mängus olen ka 1vs1 teinud siis olen ka kõik ära võitnud ,kes mängu minust palju kauem mänginud

Aa jah,teema kisub liiga OT.Drop it...




Kuul pähe! icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 17.07.2009 09:17:39 vasta tsitaadiga

jaa...eks neid juhtumisi päris mitu olnud. No näiteks ei kontrollinud toiteka maksimumvõimsust ja ma ei tea kuidas, aga kas tolmu pärast või mingi lühise pärast ei kannatanud teise kõvaketta lisamist välja ja mõne aja pärast tõusis kastist suitsu. Selle kohta tegin siin isegi teema
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=238779&highlight=.

Teine vähe kõvem laks oli kah nagu mõnel teisel siin BIOS-iga. Nimelt tahtsin (mitte küll Windowsi all, vaid DOS-is) biose faili üle flashida, ehk uuendada, aga õnnetuseks oli mälu vigane. Tulemuseks oli see, et BIOSe uuendas küll ära, aga Windows enam käima ei läinud, üle installida ka ei lasnud. Viisin siis parandusse ja (kurat, siiamaani vannun neid) nemad tohmanid olid nii kavalad, et lasid mu kõvaketta partitsioonid maha, kuigi ma spetsiaalselt enne ütlesin, et andmed säilitada. Mõnel nagu selline haigus, et kui vaja parandada, siis kõigepealt ketas tühjaks ja siis vaatame edasi. icon_mad.gif Poleks ma enda magistritööst enne koopiat teinud, oleks nad ehk kohtussegi saatnud. icon_evil.gif No ja siis kui ma selle mälu asja neilt teada sain, siis küsisid mult maksimumtasu asemel miinimumtasu andmete hävitamise vabanduseks. Noh hea seegi, et südametunnistus omal kohal.

Aa...selline üsna halenaljakas juhus oli ka, et arvutilambi pirn oli korpusele liiga lähedal. Jäi siis arvuti lahti tükiks ajaks ja lamp ka ja pirn oli nii kuum, et sulatas korpuse ühe plastmassist nurga ära. icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 17.07.2009 10:01:34 vasta tsitaadiga

Kunagi sai kohvitassi arvuti cd-romi peal hoitud. Aga see oli oma viga ka, et pärast rom enam korralikult ei töötanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.